Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

2 posters

Stranica 26 / 28. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:31 pm

=======================================================================================================================================
Istina-Pero Hunjet


Molim sve Vas koji ovdje diskutujete.... i one koji nisu nista pisali do sada a citaju...Pazljivo ovo porcitajte... pa i vise puтa... i dajte sto bolji komentar, koliko god mozete, na sve ovo napisano. Potrudite se onako iz petnih zila, sto se kaze...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:36 pm

Stravično pismo masona iz 19. vijeka šokira svijet: Evo šta je napisao za Treći svjetski rat!

Pismo prenosimo u cijelosti!

‘Prvi Svjetski rat mora biti ostvaren kako bi omogućio Iluminatima da zbace s položaja moći ruske careve i time Rusiju učine tvrđavom ateističkog komunizma. Razilaženje i neslaganje između britanskog i njemačkog carstva, uzrokovano agentima Iluminata, bit će uzeto kao poticaj za taj rat. Na kraju rata uspostavit će se komunizam kako bi se preko njega uništilo i druge vlade te oslabili utjecaji religija.’

Poznavatelji povijesti mogu prepoznati da su politički savezi Engleske s jedne strane i Njemačke s druge strane (skovani između 1871. i 1898. g. od Otta von Bismarcka, su-zavjernika Alberta Pikea), bili instrument uspostave prvog svjetskog rata…

‘Drugi Svjetski Rat treba biti potaknut iskorištavanjem razlika između fašista i političkih cionista. Taj rat treba biti uspostavljen na takav način da za posljedicu ima uništenje nacizma te jačanje cionizma u toj mjeri da omogući uspostavljanje suverene države Izrael u Palestini. Tijekom drugog svjetskog rata međunarodni komunizam mora postati toliko jak da bude protuteža kršćanstvu, koje će biti obuzdano i držano u pozadini sve do momenta kada će biti potrebno za konačnu socijalnu kataklizmu.’

Nakon drugog svjetskog rata komunizam je jačao u toj mjeri da preuzme slabije vlade. Na potsdamskoj konferenciji 1945.godine, Trumann, Churchill i Staljin su jednostavno predali velik dio Europe Rusiji, dok je na drugoj strani svijeta ostavština rata s Japanom pomogla da val komunizma prodre u Kinu.

Treći svjetski rat mora biti potaknut iskorištavanjem različitosti, uzrokovanih «agenturom» «Iluminata», između političkih cionista i vođa islamskog svijeta. Rat treba biti vođen na takav način da se Islam (muslimanski arapski svijet) i politički Cionizam (država Izrael) međusobno unište. U međuvremenu, ostale će nacije, još jednom podijeljene po tom pitanju, biti prisiljene boriti se do točke potpune fizičke, moralne, duhovne i ekonomske iscrpljenosti….nahuškat ćemo nihiliste i ateiste; isprovocirat ćemo ogromnu socijalnu kataklizmu koja će u svojim strahotama narodima jasno pokazati učinak potpunog ateizma, izvor divljaštva i najkrvavijeg previranja.

Tada će širom svijeta građani, prinuđeni braniti se od revolucionarnih svjetskih manjina, istrijebiti te uništavače civilizacije, i gomile, razočarane Kršćanstvom, čiji će deistički duh od tog trenutka biti bez smjera i cilja, žudeći za idealom, ali ne znajući na što bi usmjerili svoje obožavanje, primit će istinsko svjetlo kroz univerzalnu objavu čistog Luciferovog nauka koji će napokon biti iznesen pred javnost. Ta će objava biti rezultat općeg reakcionarnog pokreta koji će uslijediti nakon uništenja i Kršćanstva i ateizma, oba istovremeno pobijeđena i iskorijenjena.’, stoji u pismu.

“Rat se sastoji u tome da se ljudi, mada jedni druge ne poznaju, međusobno ubijaju na zapovijed ljudi koji se vrlo dobro poznaju, a uzajamno se ne ubijaju,” izjava je Alberta Einsteina koja u par riječi sažima čitavu zavjeru koja se nadvila oko čovječanstva, zato što smo MI to dopustili!

Izvor: dnevno.hr

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:37 pm

Tatjana Radak ko je čitao "Protokol Sionskih mudraca" čije je izdanje zabranjeno 1900 ( što znači da je pisan ranije" videće da je puno stvari rečeno.Ali mislim da su koreni mnoooogoo dublji i kao da neko namerno radi na tome da se ispuni sve što je zacrtano I ZAPISANO U ( ne smem da napišem gde ) da se vidi " kako su oni u pravu, kako imaju moć i kako su znali šta će se dogoditi ( jednom rečju SUPERIORNI" U ODNOSU NA NAROD. I zato narod treba da im je pokoran.A kome je narod najpokorniji, kome najviše veruje?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:37 pm

Alex Strainic - Protoko je pisan od vatikanskog reda jesuita ,,mozete proveriti ,jer sva zla dolaze od njih i to mozete proveriti ko su i sta im je delkeracija ,!!on su vladari iza senke ,koji su pomocu iluminata infirltrirali u masone i koriste njih kao i druge tajne grupe za svoju korist jesuiti su najveci krvnici od postanja !!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:37 pm

Saso Leblanc -...na kraju če ipak primiti istinsku svetlost... , ? Hmm, kolko je patnje potrebno da bi se shvatilo, da bi se stiglo do tamo ...?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:37 pm

Istina-Pero Hunjet - Saso , odlico, ali to.je krajni rezultat sto si napisao. Nije svejedno hoce li pozitvna zetvanbiti petsto miliona ili pet milijardi ljudi, jel tako. Tatjana je potvrdila gornju temu. Ali ja sam Vas zamolio da Iz Sebe napiste komentar... Svoje shvacanje i videnje... Svoje spojiti na ovaj tekst ... Jer tu lezi sva istina, u stvari sve, ali onoliko koliko smo u stanju da Spojimo sa nasim
spoznajama. Dakle svi znaju sve skoro, kao pojedinacno i odvojeno. Ali slabo ko zna stvoriti veci uvid - stvoriti iz vise uvida.jednu cjelinu, veci uvid. I to jedino, ili tako se dolazi do cjelokupne istine. Tada nema vise lutanja po bespucu, nego preostaje jedino praktican rad, tek ka oslobadanju kroz, slobodnu misao i izbor. Sa takvim spoznajama se tek sloboda licna nstvara, kroz koju se odbacuju nama nametnute nvike zivota.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:38 pm

Balkan Tri - Poštovanje čika Pero ! Sve da se spoji kako kažete, puno ima tih izdraživača tajnih društa,sekte,skupe one ove, al rijetko tko ide duboko kao Dejvid Ajk ( kojeg ako se ne varam najavio i Ivica Prokić ) jer svi pričaju o manipulacijama, svjetkim zaverama, ali rijetko tko piše koja je uistinu svrha tih društva, čemu sve to što rade, kakve oni koristi od toga imaju. Dejvid Ajk, lijepo objašnjava, potvrđuje na konto direktnih iskustva ljudi sa reptilima, da je svrha svakog oblika manipulacije da čovek bude iskorišten kao baterija, kao entitet koji hrani reptile sa produciranjem straha..ovo je ukratko napisano od moje strane, Dejvid Ajk fantastično objašnjava na hiljade stranice... Spored mene tako da i ovaj treći svjetski rat nije ništa novo, krvi istraha, malo mira i opet valjda isto, sve dok ljudi se ne probude. Kako ima i neke analize sa vjekovima nikad se nije desilo da na planeti bude potpuni mir, da nema rata nikuda... Biljke hrane životinje, životilje i biljke nas, pa i mi eto hranimo nešto... Zlo je potrebno za razvoj čoveka, al istorijski gledano, tu je nešto zbrkano mnogo, nisam dostojan previše komentirati, jer i nemam nikih uvida, ovo čišto onako logički posmatrano, više iskustva imate vi čika Pero i veće uvide u onostrano.... Tko zna na šta se smera, ono što stoji na kraju pisma o Svjetlosti..neznam..nije mi logično da bude kao neka forma ¸¸sreća u nesreći ili zlo do sada za dobrobit ¸¸ .. Lijepo piše na početku, smaknuti ruske careve učini Rusiju ateističku i komunističku...zašto?! Kada puno ima objave da je ovo vrijeme SLOVENA, da sloveni povedu čovečanstvo u napredak.. poslije Rusije, zar i nije bila i uništena Jugoslavija...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:38 pm

Istina-Pero Hunjetv- Odlicno sinovac... Bilo bi lijepo kada bi vise clanova ovoga zida napisali svoja misljenja. Nemojte se ustrucavati... Pisite slobodno. Nista nije niti glupo niti glupost ako je sto krace vijeka. Glupost je samo onda kada se neistine tvrdoglavo drzi mnogo godina, ili citavog zivota necega, a neznati da li je istina ili.ne. Pa ako je nesto i istina,.nakon nekog.vrema ....vise nece biti isrina...jer svako vreme nosi svoje breme....nove spoznaje itd... Komentarisite slobodno!!!!!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:38 pm

Tatjana Radak - možda je jako bitna rečenica "razočarane Kršćanstvom, čiji će deistički duh od tog trenutka biti bez smjera i cilja, žudeći za idealom, ali ne znajući na što bi usmjerili svoje obožavanje, primit će istinsko svjetlo kroz univerzalnu objavu čistog Luciferovog nauka koji će napokon biti iznesen pred javnost. " Znači, bitno je uništiti HRISTOV IMPULS da bi primili njihovog Lucifera

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:38 pm

Saso Leblanc - Lucifer nije ovde u tom smislu prikazan , vec vise u smislu prometeja ili onog koji je izdao bogove ... Onaj koji donosi svetlost, samo o je moje mislj njet , jer nije sve kako nam je prikazano...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:39 pm

Saso Leblanc -...ovde bi bila vise prica o unistenju religija , bilo koje vrste, a i unistenja ateizma, a sto to znaci, to znaci da ce ostati ono jedino i pravo ..Bog... To se ne moze unistiti, ali se moze sve ostalo, tek posle dolazi prava istina...zato i ljudi pate jer to ne mogu prepoznati sada i ovde, zato se i istrebljuju, borbu ne vodi jedan covek, vec nacije, narodi, itd, ali vodi i svako u samom sebi, istovremeno,..ako posmatramo sve ovo napisano kao etape licnog razvoja i preispitamo same sebe , , za sebe mogu reci, da sam vodio ratove i jos uvek vodim u sebi, protiv autoriteta, protiv sistemom nametnutih navika, ..bio sam preterano religiozan u jednom periodu, bio sam i ateista pre toga, znaci , a religija je dosla posle, ali sam se i u to razocarao i to mnogo, to me je nateralo da trazim i kopam dublje, nikada se nisam razocarao u Boga, ali u religiju jesam, kopao sam i trazio sve dok nisam stigao do jedne tacke, malene tacke svetlosti koja isijava na sve strane, istovremo i istom jacinom isijava i sveti bojama duge...to je tesko zamisliti a jos teze opisati, ali kad nagjete shvaticete, ta tacka mi je pokazala put...ta svetlost mi je otvorila put... Zato smatram da se ovaj globalni rat,vodi u svakom od nas, i da svi evoluiramo individualno , a istivremeno i planeta globalno i da cemo svi jednog dana kada se odreknemo svega shvatiti i dobiti ono sto nam pripada , ono sto je oduvek nase , ...ali tezak je zatvor planeta zemlja, teski su okovi koji vezu dusu, ...znam brate mili da nije svejedno dali petsto miliona ili pet milijardi, ali kako, kako? Ovo vise pitam sebe nego tebe ...ja se ne bojim nicega jer znam sto nosim u sebi, ali sam previse razocaran, jos uvek... A dao bi sebe ako treba ..

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:40 pm

Istina-Pero Hunjet- Postaviti cu vam tekst isajdera... CITAJTE... meditativno... svadajte se sami sa sobom,,, neka budi sve moguce u Vama sto znate iz cijeloga svoga zivota probudeno.... jednostavno sklapajte u sebi...

INSAJDER;
Nešto fascinantno se dogodilo na forumu u razmaku od nekoliko dana i to je prouzročilo dosta veliko komešanje u nekim djelovima interneta.
Osoba sa nadimkom "Insider" je tvrdio da je iz vladajuće krvne linije i dao je ljudima priliku da odgovori ljudima sve što su željeli i Insider bi odgovorio.
Isprva je izgledalo kao još jedna internetska prijevara, neka bezvezna pitanja su dobivala bezvezne odgovore ali tada su se stvari počele drastično mjenjati. Svatko tko razumije dijalektiku, shvaća da su
odgovori koje je insider davao dizajnirani tako da tjeraju/provociraju druge da postavljaju pitanja koja idu u srž stvari.
Prvo je Insider pitao pitanja tipa "da li stvarno živite na planetu na kojem mislite da živite?" i to je ljude tjeralo da reagiraju drugačije nego prije.
Odgovori koje je ta osoba počela davati su pokazali duboko i široko shvaćanje filozofije, povijesti, metafizike, religije, magije, politike i to na način koji je veoma inovativan, detaljan i neke odgovore koji su zamišljeni da provociraju u najmanju ruku.
Što začuđuje je to da je insider odgovorio na ta pitanja u jako kratkom vremenu, i ako imamo na umu da su teme raznolike, neke neoštroumne i neki epski odgovori su se pojavili za samo nekoliko minuta, moramo se zapitati kako je to izvedeno.
Kopiraj/zalijepi s interneta? Provjerio sam intenzivno, rečenice koje je insider koristio se nemogu pronaći na internetu.
Kako je jedna osoba zamjetila, ovo je daleko iznad onoga oko čega se obično sumnja. Neki ljudi su se počeli uznemiravati, druge je to privuklo i to je sve dovelo do razgovora gdje se jako puno toga otkrilo, uključujući i od strane drugih ljudi da se može proučavati godinama. Teško za povjerovat?
Čitajte dalje.
******
9/24/2005
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Izjava Insider:
Ja sam član Elitne Familije koju vi prezirete... pitajte me pitanje i ja ću odgovoriti ukratko.
Zašto? Zato jer mogu.
Q:
Što je to"elitna familija"?
A:
Tako to većina zove. Familije koje već dugo vremena vladaju ljudima koji nisu iz tih krvnih linija.
Q:
Koja su tvoja razmišljanja o nafti?
A:
Poznato je u odrenenim krugovima da se proizvodi. Zemlja proizvodi više nafte/plina nego se može potrošiti, vjerovali ili ne. To je prirodni proces "više trošiš, više se proizvodi da se izbalansira".
Proučavajte pčele i način na koji proizvode med i shvatit ćete,a još k tome ima puno mjesta sa puno prirodnih resursa koja jos nisu uopće taknuta. Program rada? Mislim da ga znate.
Q:
Koje zajednice krvne linije dijele?
A:

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:40 pm

Shvati da su "krvne linije" odabrane da vladaju, to se nije pojavilo iz ničega. Duše koje inkarniraju u te krvne linije su odabrane Uzvišenim Zakonom. Ostale stvari se ne trebaju spomenuti.
Q:
Oprosti, nitko menom ne vlada... nikad nije!
A:
Stara uzrečica: Savršeni rob je onaj koji kaže "ja nisam rob". To je kao alkoholičar koji kaže da on nije alkoholičar pa će zato uvijek biti alkoholičar.
Shvaćaš me?
Q:
Gdje vi elitni ljudi mentalno stavljate vaše bolesne rođake prouzročene međusobnim razmnožavanjem?
A:
To je izmišljotina da medjusobno razmnožavanje stvara probleme. Ako 2 osobe koje stvaraju, nose iste gene koji su bolje kvalitete od ostalih...
Q:
Zašto ste nam dopustili da se množimo kao štakori ako je populacija ono što vam prijeti?
A:
1. Mi to nismo dopustili, vi imate vise moći nego mislite da imate.
2. Populacija ne šteti "nama" ni na koji način, izgled ili formu... jos jedna izmišljotina.
Q od vlasnika foruma:
Zanima me sta član "elitne familije" misli o GLP-u. Dakle sta misliš?
A:
Čim su ljudi vise podjeljeni, lakše je nijima vladati. Tjerajući ih da vjeruju da imaju mač u ruci pomoću kojega misle da su moćni i sposobni da se bore "onoga sa tamne strane" dok ustvari imaju čačkalicu.
Moraš biti jako pažljiv kome daješ taj mač. Znaš li da ne samo izgovorene riječi nego i napisane, emitiraju određenu energiju koja ima direktan učinak?
Rekao bi da velika većina napisanih riječi ovdje ne pomažu ti razlogu zbog kojeg misliš da se boriš.
Q:
Koje je tvoje religijsko opredjeljenje?
A:
Religija je stvorena od "nas". Religije koje vladaju sada su one koje su pod totalnom kontrolom. Ne mogu reći previše o tome ali krščanstvo/judizam/islam/budizam su malo skrenuli, recimo to tako.
Postoji opća istina ali se utapa u moru perverzija... za vas da izaberete. Sretno vam bilo.
Ono u što vjerujemo nije važno, nego se radi o služenju Uzvišenom Zakonu koji je predan nama.
Q:
A što je sa svjetskom ekonomijom?
A:
Jedna stvar koju teoretičari zavjera imaju za pravo je da je bazirano na novcu koji ne postoji, nikad nije i nikad neće postojati. Oni koji posjeduju banke, ujedno posjeduju i politiku, tako da može biti prikazano onako kako oni to žele.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:40 pm

Q:
Kad će žito biti odvojeno od korova? Ili se želite riješiti žita i ostaviti korov za svoje robove? Kako god, kad će se to dogoditi?
(dosta mi je lažnih datuma, molim te budi iskren)
A:
Znam sa 100% sigurnosti da ne postoji kraj vremena, barem ne kako se svagdje prikazuje, bilo to religija, mediji itd. Ovo mjesto nikad nije bilo namjenjeno da završi kako se opisuje. Doći će vrijeme kad će svi biti oslobođeni ali to nije masovni događaj, prije jedan po jedan... radi na sebi.
Q:
Zanima me zašto "elita" ne vodi? Čini se da su oni više kao parazit u društvu.
A:
Riba u oceanu ne može vidjeti ptice koje lete u zraku.
Q:
Jesi li ikada ti ili članovi tvoje familije sudjelovali u okultnim ritualima, ako da, koja je bila njihova namjena?
A:
Rituali imaju namjenu koju većina ne može shvatiti. Rituali su tu da spoje sa višim bićima koja upravljaju ovim područjem. Mi radimo svoj posao.
Q:
Moram reći da je vaš uzvišeni zakon sjebao ovaj planet i njegove stanovnike čisto lijepo!
A:
Seljaci poput tebe ne shvaćaju da vi to radite, nitko drugi. Usput, po tome što si sad rekao, produžio si si ostanak ovdje na zemlji još jedan životni vijek... moja sućut.
Q:
Pohađaš li Bohemian Grove i potpuno sudjeluješ... u kremaciji njege... žrtve Molechu...
A:
Ta i ostala slična mjesta su za političare i ljude iz medija, oni su obavezni. Ponekad je netko iz krvne linije prisutan ali neće sudjelovati u tim činovima jer to nisu rituali koje mi radimo.
komentar insidera:
To je puno pitanja većinu bi odgovorio sa da, neke ne. Nemoj vjerovati sve sta ti "gurui" kažu o nama i bit ćeš u redu.
Q:
Uzimaš li u obzir prevladavanje/uspjeh familija organiziranog kriminala i sindikata kao masivan promašaj vašoj kolektivnoj volji?
A:
Oni su tu s razlogom. Nisu oni toiko uspješni koliko se čine.
Q:
Zašto nastavljate sa masovnom svjesti pomoću širenja straha preko svega šta vam je dostupno? Zašto ne date znanje da se slobodno koristi kao što je bilo namjenjeno puno ranije, pisana riječ širi krila istine. Mač je dan ovcama i dan otkrivenja je uskoro ovdje. Ja ne vjerujem u nijedan zakon božanskog ili hijerarhiju, mi svi smo jednaki u očima stvoritelja i zbog toga moraš odgovarati. Popustljivi sada nasljeđuju zemlju. Molim se za vas.
A:
Ako je to bio cilj, bilo bi učinjeno u trenutku. Ne shvačaš što je zapravo ovaj svijet u kojem mi živimo.
Q:
Ja nemam pitanja ali imam izjavu. Vrijeme otkrivljenja se bliži.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:41 pm

A:
Ne bliži se.
Q:
Kaže se... najboli rob je onaj koji za sebe kaže da je slobodan. Na kraju je sve stvar gena zar ne?
Shvačaš li samo-kloniranje? Slažeš li se da je planet prepun lažnih saveznika i lažnih protivnika?
A:
To nije tako kako to originalno ide... u vezi vezi roba. Ako pročitaš pažljivo, vidjet ćeš. Zadnje pitanje ima odgovor da. Nema saveznika i protivnika.
Q:
Ako si doista onaj koji tvrdiš da jesi, onda ćeš znati da ti i tvoji ste u velikim problemeima... Tvoje vrijeme se bliži kraju i oni kojima pripadaš, koji su u svemirskim kvadrantima kao što govorimo, već to znaju!
Vjerujem da su mrvicu zaposleni ovaj trenutak. Ali naravno ti moraš nastaviti pojavljivanja čak i kad znaš da se boriš u izgubljenoj borbi.
Osobno, bit ću jako sretan kad dođe taj dan... dolazi, prije nego misliš.
A:
Ne postoji kraj vremena. Davno prije, ljudi su SKORO uspjeli preuzeti vlast, i onda su se loše stvari dogodile tim ljudima ovdje na zemlji... Šta sad vidiš? Da li stvarno živiš na planetu na kojem misliš da živiš?
Q:
Ta "viša bića koja vladaju ovim područjem", da li im služiš? Kojim imenima ih zovete? Jesi li ih ikada vidio? Gdje oni prebivaju?
A:
Oni ispune sve jer su dobronamjerni.
Q:
Vražji Insider, preskočio si moje pitanje oko toga što je zaista pogodilo pentagon... Da li to znači da nečeš na to odgovoriti?
A:
Da li je važno šta je pogodilo?
Q:
Previše izbjegavaš pitanja.
A:
Nisam potpisao ugovor koji kaže da moram odgovoriti na sva pitanja. Neka pitanja ne trebaju odgovor, a druga ne znače ništa iako vi mislite da znače.
Vratit ću se sutra.
******
9/25/2005
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Insiderova izjava:
Kako čudno da neki od vas koji govori o ljubavi, svjetlosti i miru su oni koji 2 rečenice kasnije govore o ubijanju drugih, da će to biti uskoro...
Jeste li sigurni da ste na "dobroj" strani?
I tko je Natascha?
Za one koji su malo pametniji od toga, pitajte, odgovorit ću na način kako želim. Prije nego postavite pitanje, prisilite se da razmišljate izvan kutije koja je stvorena za vas od strane drugih... Pitajte pravo pitanje o kojem ste razmišljali, formulirajte ga u detalje.
Za druge, ako možete izostaviti psovanje, mržnju, fanatizam i predrasude (koji se bazira na ogromnoj mudrosti vaših gurua), pokazalo bi da ste malo više evoluirali od stadija seljaka.
Neću odgovoriti na sva pitanja, ponekad jer je očito da razmislite o tome ili dijelovima toga, da je odgovoreno, a ponekad jer nisam obavezan to učiniti.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:41 pm

Q:
Je li Bill Gates više elitniji od tebe? A što je s kraljicom Elizabetom? Jesi li arap? Ne možeš li ti kontrolirati naftu umjesto arapa?
A:
Oni kojima znaš ime nisu prave krvne linije kako su te naučili teroristi. Oni nisu oni koji pišu simfoniju, niti je dirigiraju. Oni koje si ti spomenuo sa drugim poznatim imenima samo sviraju violinu ili violončelo kad im se to kaže i kako im se to kaže. Nije važno koje sam rase, nema efekta na ništa. Nafta je već pod potpunom kontrolom kao i svi ostali prirodni resursi.
Q:
Zašto vizualizacija radi?
A:
Ne djeluje za svakoga, moraš dosegnuti određen stadij u svojem razvoju. To znači živjeti po strogim pravilima, primjenjivati ih na sve što radiš, u detalje. Većina ljudi nema disciplinu, ni živce da postigne taj stadij.
Neki ovdje govore kao da mogu, ali ja znam, čak i bez poznavanja ičega o njihovom životima, da su dalje od toga nego što misle.
"Vizualizacija" djeluje jer je bitni način kreacionog procesa u materijalnom svemiru (univerzumu). Svemir (univerzum) je živući entitet koji koristi svoj um (intelekt) da stvara i bića koja stvori od tog mogu imati istu moć u njihovim granicama.
Q:
Sad je pitanje, tko je Icke? I bolje pitanje... zašto?
A:
Icke ima koru istine koju pokučava proći. Ono što ne shvaća je da to ustvari radi protiv njega. Reptilski dio mu je predstavljen od onih koji rade za krvne linije. U periodu od 7-8 mjeseci bio je bombardiran sa "žrtvama" koje su svjedočile shapeshiftingu (promjeni oblika), satanističkim ritualima... Na takav način da nije to mogao odbiti vjerovati. Ponekad su "svjedoci" dovođeni do njega nekoliko puta na dan, ovisno o njegovoj lokaciji.
Drugi poput Ickea (ima ih više nego mislite) su doživjeli slične priče. Stvarno, ja nisam reptil. Pitanje zašto se ne treba odgovoriti.
Q:
Pozdrav Insider! Jesi li ti dio Divine Brotherhood-a (Uzvišenog Bratstva)? Jesi li ti JA? Jesi li ti onaj koji manipulira matrix? Zanima me jer sam potpuno zbunjen. Kažeš da te preziremo, ali ne mogu zamisliti da prezirem neko biće iz Uzvišenih Područja!
Onda se ponašaš kao dio "elitnih krvnih linija" ovdje na zemlji, ali što imaju krvne linije sa spiritualnim svijetom?
Opet...zbunjen sam. Možeš li pojasniti? Što je točno elita o kojoj kažeš da je preziremo, ali koja ipak očito ima svu "veliku količinu novca"?
A:
Zbunjen si jer si prihvatio druge verzije "istine" i misliš da imaš uvid u veliku sliku, ali ono što kažem raspušta veliki dio te slike. Postoji zabluda oko krvnih linija... očito, pitanja koja su postavljena ovdje, to dokazuju. Ali postoji razlog za sve to, i služi važnoj svrhi. Mi manipuliramo ovaj svijet samo koliko nam dopušta Uzvišeni Zakon. Mi vam dajemo alat i onda je na vama da odredite kako ćete ga upotrijebiti. Alat se može koristiti na razne načine ali nitko vas ne prisiljava da ga koristite na način... na koji ga koristite.
Tako da preziranje onih koji vam daju alat kojim namjerno "griješite" je o tome da kamuflirate svoje tragove. Dobivate ono što ste zaslužili, to je kako svemir radi.
Mi radimo svoj posao, vi svoj.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:41 pm

Q:
Postoji jako stara izreka... ne zabilježena u širokoj povijesti - "vrag nezna da je on vrag... misli da je bog."
A:
Krivo. Ustvari govori da ljudi koji poštuju "zlo", misle da poštuju "dobro".
Q:
"Ne shvačaš što je zapravo ovaj svijet u kojem živimo." Možeš li to objasniti?
Pozdrav!
A:
Samo ako formuliraš pitanje i ako shvatiš da pojedina pitanja možeš odgovoriti sam sebi samo ne pomoću drugih, inače nemaju svrhu.
Q:
Ja se ne vračam više na vaš planet idući puta. Popuši mi!
A:
Što ti je dalo dojam da kad dođe vrijeme, da ti odlučuješ u tome?
Q:
Što je razlog da su tvoji ljudi došli na ovaj planet?
A:
Skoro isti razlog zašto ste vi došli.
Q:
Sad, koju "elitnu familiju bilo tko poznaje dosta dobro da je "prezire"?
A:
Da raščistimo to jednom zauvijek... Bush-evi nisu krvna linija... dapače, oni su vaša vrsta koja želi biti štovana od vaše vrste.
Sumirat ću to još jednom ukratko, oni koji su poznati, nisu krvne linije. Oni nisu skladatelji/dirigenti, oni samo sviraju flautu na način koji ima se kaže.
Bush, Clinton, Sharon, Arafat, Hitler, Dalai lama, Mandela, Blair, Gore, Chavez, Ghandi, Kennedy, Lennon, Dylan, Einstein, Michelangelo, Papa, Cezar, Aristotel, Herodot, Akenatos.
Svi oni su sviraju/su svirali svoj dio na način koji im je (bio) rečen. Ovi ljudi koji vole prepoznatljivost i hvale vašu vrstu nebi smjeli biti u istoj sobi s ljudima s kojima sam ja u rodu.
Q:
Pitanje od vlasnika foruma:
Insider, rađe im onda daj mač (ili čačkalicu za zube), ja im dajem pero i platno. Riječi kako ti kažeš
imaju vibraciju i efekt. I iako da, neki koji puno njih koji su napisani ovdje su suprotni JEDNOME, neki sadrže istinu.
Tih par su oni koji su najviše bitni. Nedavno me pitao jedan prijatelj, "Što radiš kad si usavršio igru?"
To se čini kao pitanje koje bi se primjenilo i na nekoga u tvojoj situaciji isto tako. Moj odgovor je bio "spremaj čim više možeš". Zanima me, što je tvoj odgovor?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:41 pm

A:
Ako ima trenutačni efekt onda nije pero i platno nego mač... zamišljeni mač ali svejedno - mač. On ne djeluje na način na koji ti misliš da djeluje. Kažeš da je većina suprotna JEDNOME i to je točno, u biti skoro sve je suprotno. Ali kažeš da je zbog onih koji "zvuče pravo" isplativo.
Ne možeš imati 2 suprotna pojma na istom mjestu/vremenu i ako imaju isto porijeklo...
Trebam li ti reći koji je to odgovor?
O usavršavanju igre. Kako netko zna da je to usavršio? Vidiš, ako "majstor" ustvari nije majstor nego se samo tako ponaša, znači da radi greške. Imat će iskvarene misli i djelovat ce prema tome. Ljudi ce ga početi slušati i usvojit će iskvarene misli kao način života... postepeno će napraviti više štete nego jedna krvna linija ima mogućnosti napraviti osobno. Dakle zato su napravljeni "vođe" za vas koji ste "usavršili igru".
Isus iz Nazareta je lijep primjer. On je bio stvoren, taj čovjek je imao puno štovatelja koji su ubijali u njegovo ime i još uvijek ubijaju (Bush). Isus iz Nazareta nije bio majstor igre, on je bio lutka korištena u igri i jos uvijek služi programu rada među vama.
Tako da misliš da spašavaš čim više možeš, ali da li to stvarno činiš? Pa kako bi ja trebao odgovoriti na pitanje "što činiš kad si usavršio igru?"
Šah-mat.
Q:
Je li zemlja zatvor?
A:
Da, čak i gadnije. Oni koji vjeruju da nije, neće nikad pobijeći van.
Q:
Zašto, o zašto bi navodni član "elitne familije" trošio jednu minutu svog vremena, ili dao povjerenje tračeraju kao što je GLP?
A:
Krvne linije nisu roboti koji se svi ponašaju isto. Mješaš s drugima one koje misliš da te kontroliraju.
Q:
Sad o smanjenju populacije... imamo nekoliko variva kao AIDS... ipak, moj je osjećaj da "puštanje" bilo, bi bilo vremenski skriveno u kaosu drugog događaja. Što kažeš o tome?
A:
Ne postoji plan o smanjenju populacije, to je potpuno u rukama ljudi. Ipak, neki događaji su viđeni kao baš to dok su služili drugoj svrsi... Zabluda samo zato jer se pokazuje kao smanjenje populacije ne znači da je uistinu to.
Rijetko, ako je cilj smanjenje populacije, bilo bi to učinjeno davno prije u razmaku od par tjedana. Ustvari, suprotno je više istinito na više područja na ovom planetu. Ono što si rekao bi se moglo dogoditi od onih koji kontroliraju niža područja. Oni koji su više, rade to pomoću svakodnevnih stvari koje konzumirate.
Q:
Je li Yahweh vanzemaljski negativni entitet ili je on fikcija napravljena od židovske tvornice fantazija za vrijeme kad su Grci vladali Palestinom?
A:
Ako je ime entiteta javno, znači da je proizvedeno. Yahweh se koristio da prezentira doba kad je masovna kontrola počinjala.
Q:
Ah, dakle mormoni su jednini koji imaju pravo. Autoritet i sve to.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:43 pm

A:
Ne.
Q:
1. Ne dosadi ti manjka prave kvalitete u glazbi i filmu? Sa tvojom moći/novcem/utjecajem zašto ne napravite nešto stvarno dobro?
2. Koje su tri stvari koje su te zabrinule u vezi uzrujavajućeg stabla porodičnog stabla (stvari koje su iznad direktne kotrole PTB-a protiv kojeg se spremate)?
3. Tko je vlasnik i tko upravlja paradom na zemlji? Molim te navedi glavne igrače koji zapravo odgovaraju svakoj sljedećoj razini od vrha prema dolje. Opisi su u redu ako ne želiš objaviti imena. To je kao piramida, ili je to skupina stranaka koje se natječu za moći/kontrolom?
4. Što je prava priča s greysima i da li su oni još uvijek većinski igrači?
5. Čega se najviše bojiš?
6. Koja je prava priča koju nam nisi rekao jer jos nismo pitali?
A:
1. Oni koji jako traže naći će dragulje u glazbi i filmu, ustvari, oni su na otvorenome. Nije naša dužnost da vas prosvjetlimo, to je vaša dužnost. Mi damo alat koji se može koristit kako vi odaberete, "dobro ili loše.
2. Nema nikakve veze s nama nego s lutkama.
3. Oblik piramide da, ali ljudi zaboravljaju podzemne prostorije. Vrh piramide nije sam vrh.
5. Strah je baziram na fizičkim impulsima, fizičko nije bitno.
Q:
Moja puno-krvna materinjska loza ide do kralja Charlesa I (charlemange) ali po imenu, grof dotto dotti koji je bio kapetan strijelaca princa phillipa (kralj charles IV) i koji je bio dio napada na se osigura "tajna" odmerovignijana i templara. Ja se ne gadim tajne u koju sam siguran, ali nisam siguran zašto radite na način na koji radite i zbog toga je radim na taj način na koji radim kao rezultat toga.
To ne znači da sam ni od jedne krvne linije koja je dio ultimata o kojem govoriš, ali moj život je puno progresivniji od bilo koga koga poznam znanstveno ili poslovno, bez obzira na ekonomiju (promjene dakle dolaze uskoro).
I ja vidim "iluziju" sve oko sebe. Objasni to molim te.
A:
Objasnio sam to malo. Tvoja loza nije ono sta misliš da je. Charlemagne (kao drugi "kraljevi") su samo svirali flautu, kao i njegovi potomci sad u politici pogotovo. Ipak, ako ima tragova loze u tebi (a to ide dublje od krvi i gena kao sto znaš) onda ćeš očito shvatiti svoju okolinu bolje od ostalih. Postoje ljudi koji su direktno vezani i koji će se ponašati drugačije.
Q:
Misliš li, Insider, da je ova trenutna bitka na dvije pozornice sad, na eteričnom i, za tisuću godina od sad, na astralu, jednom kad svi srčani ljudi bace svoja fizička tijela i KAD PRIJEĐU U VIŠI ŽIVOTNI OBLIK, SLIJEDEĆE BITI ĆE, ASTRALNO. Onda, sva predstava počinje nanovo, sa različitim igračima.
A:
Zabunio si se oko nekoliko stvari.
Postoji samo jedna borba i ona je sad, ovdje na ovoj planeti i na osobnoj razini... znači samo ti. Nema neprijatelja kojeg možeš napasti osim samog sebe. Ako si zauzet napadajući nešto drugo, tratiš dragocjenu energiju i nečeš uspjeti. Ako uspiješ, neće biti više nikakve borbe.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:43 pm

Q:
Dragi Insider, kažeš da imamo alat s kojim možemo raditi. Možeš li nam reći neka od njih, nešto za radit s njima da bi se mogli osloboditi?
Slažeš se da smo na planeti zatvora. Ja sam mislio više kao ZOO, gdje smo promatrani i proučavani. Ali ako smo na planeti zatvora, onda moram shvatiti da nemamo slobodne volje. Točno?
Hvala.
A:
Alat vam je u rukama, oko vas, svagdje... čak je to izvučeno iz vas. Vaša je dužnost prema sami sebima da otkrijete njih sebi samima i onda radite što želite s njima... uvijek postoji posljedica.
Zatvorenici još uvijek mogu odrediti što rade u svojem zatvoru sa alatom koji im je dan, mogu odlučiti kako hodati u dvorištu, kako govoriti, misliti...
Dakle, imate slobodnu volju pa eto patite i svjesni ste svoje patnje.
Q:
Dragi Insider, hvala što si odgovorio na moja prva dva pitanja i na tvom vremenu. Trebao sam pitati ovo pitanje sa prvim dvjema, ali ipak pitam sada. Zašto mi dati alat da pobjegnem iz zatvora? Zvući kontra produktivno onome za što zatvor služi.
Saznao sam da su PTB lutke pomicane rukama koje mi ne možemo vidjeti (marionete), niti smijemo vidjeti, ali zašto da izgledaju i ponašaju se (prividno) glupo ili u najmanju ruku nelogično? Želite li revoluciju?
Što ti veliš je da je rat unutar nas - ne izvana - iako TPTB želi da mislimo da je izvana - zašto nas ometeti? Što oni ne žele da postignemo? Slobodu?
I da, svaki dan sam podsjećana na svoju patnju.
Hvala.
A:
Mi smo neutralni i radimo našu dužnost koja mnogo puta zna izgledati negativno. Ako promatraš pobliže, da naprosto širimo alat koji se može koristiti da se oslobodite ili okujete, vaš izbor.
Uzvišeni zakon ima svrhu za vas i on nije s ovog planeta. Dokazi da si dostojan da budeš pušten.
Ometanje je dio toga. Radi se o tome tko je i tko nije. Oni koji podupiru bilo koju od ovih poznatih ličnosti ne uspjevaju.
Q:
Izgleda da upozoravaš trinity protiv vladavine slobode govora? Je li to točno?
A:
On može raditi što želi i prihvatiti posljedice u većoj slici.
Q:
Koja je tvoja interpretacija Uzvišenog Zakona i kako se mogu pomiriti sa sobom?
A:
Poznavajući sebe i znajući gdje ste zapravo su dvije najvažnije stvari oko kojih bi se morali pobrinuti.
Vaš je zadatak da to otkrijete. Čak ako bi vam netko dao prave odgovore, nebi vas se ti odgovori dojmili toliko koliko bi vas se dojmili kad bi ih sami nasli. Ako nađete te odgovore, postigli ste veliki dio dužnosti prema sebi.
Nakon toga vaš zadatak bi bio da živite po Uzvišenom Zakonom koji vam je otkriven nakon tog stadija pa do rastanka.
Možda cu se vratiti sutra,možda u utorak.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:43 pm

Q:
Da li si upoznat sa black nobility (crno plemstvo)? Tražio sam i povezao sve stare plemićke familije Europe i srednjeg istoka koje još uvijek postoje do danas. Znam njihova imena i njihove veze sa moći, bogatstvu i utjecaju po svijetu. Mogu čak identificirati osobu koja je potencijalni anti-krist (ima sve točne oznake - divni, dobar mlad čovjek koji treba tek spoznati svoj puni potencijal kao svjetski vođa.)
Black nobility vole tog mladog čovjeka. I na kraju, jesi li ti mali dio black nobility-a?
A:
Dark nobility (tamno plemstvo) je frakcija koja radi po svojemu, imaju drugačije korijene prema "vanjskim židovima". Oni su oni koje svi mješate sa mojom vrstom i zato upravljate mržnju prema krivima. (kao i prikazano u mitu od manje inteligentnih).
U vezi anti-krista... u ovom trenutku je doslovno milijarde anti-kristova.
Ja nisam jedan. Naći ćete ih menu krščanima, muslimanima, židovima, ateistima, sotonistima, agnosticima, budistima, hindusima itd. Oni ne trebaju vođu da bi bili jos više anti-krist.
Moram raščistiti da krist nema nikakve veze sa Isusom iz Nazareta, taj dio je kasnije napravljen.
Q:
Da li se slažeš sa tezom da naša dualistična realnost daje izvršne prilike za duše da razviju bezuvjetnu ljubav, tako da mogu nadzići naš govorni svemir, rane nego da pobjegnu iz njega? Da li vjeruješ u zakon balansa i karme, dozvoljavajući duši da bude kralj u jednom životnom vijeku, prosjak u drugom?
Ako je tako, nije ustvari važno da li si član elite, to može biti jedinstveno iskustvo na duševnoj razini, jedinstveno kao i svaka uloga u društvu, tako dugo, do kad duša raste.
Je li povjesničar Laurence Gardner član elite kako Icke tvrdi ili je on samo prosječan čovjek sad dostupnošću skrivenim informacijama?
Hvala ti za razgovor Insider. (nadam se da ovaj niz nije nekakva šala nekog maloljetnika. vjerujem da si stvaran)
A:
Zadatak je svake duše da to postigne dok je u ljudskom obliku. Postoji dio koji se može zvati bijeg kojemu slijedi prelaženje... ako se pogriješi, reinkarnacija.
Ipak, riječ "ljubav" je krivo shvaćena... nije namjenjena da bude ljubav u ljudskim terminima kojima su ljudi okovani. To je korumpirana verzija prave verzije.
Uzvišeni Zakon kontrolira ono što zovemo karma, ali je puno širi i "grublji" nego ljudi žele prihvatiti. Primjer: netko tko dobije rak i umre polaganom, bolnom smrću zaslužuje to, ta osoba se popravlja, to je za njegovo dobro.
Zvuči "grubo"?
To na taj način radi. Samo zato jer izgleda negativno u ovom području, ne znači da je negativno u globalu. O čemu ti govoriš (reinkarnacija u suprotno od tvojeg bivšeg života), nema zakona koji kaže da će se to definitivno dogoditi.
Reinkarnacija je ipak činjenica, ali ako obavite svoj zadatak nema reinkarnacije, nema potrebe da iskusite sve razine života na zemlji jer su oni uglavnom beskorisni za iskusiti.
Gardner je jedna od onih osoba koja želi biti hvaljena i priznata od ljudi, pa je dobiva zauzvrat za neke usluge. (šireci krive informacije koje tu i tamo sadrže činjenicu koja zakvači ljude.). On je iniciran u nekim razinama ali nije toliko duboko koliko bi čovjek mislio (čak i on sam), ipak, pametan je. Član je najmanje 6 "udruga" (iako 3 od njih su usko povezane kao 1, dakle, najmanje 4). Ali one imaju onoliko moći/kontrole koliko im vi ljudi dajete.
Ljudi kao Icke im daju puno snage ne znajući.
Ja sam stvaran.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:43 pm

Q:
Je li zato jer krščani naučavaju da individualci bi trebali biti pod kontrolom boga koji je svet? Ili da kažem, onaj koji sudi krivo i pravo?
A:
Krščanstvo je o idoliziranju čovjeka imena Isus iz Nazareta na prvom mjestu, što je odvratno. Krščani naučavaju da su im rekli da naučavaju oni kojima se protive. Mogu ti reći tko su 4 osobe koje su napisale hebrejski stari zavjet, da želim. Isto je s vašim novim zavjetom koji je skuljen od 6 ljudi s 2 različita područja.
Q:
Zašto krivo pišeš jednostavne rijeci kao sto je "malicious" (zao, zloban)? To me jako zanima.
A:
Engleski mi nije rodni jezik, čak niti drugi ili treći, možda četvrti i tipkam brzo bez provjeravanja da mogu čim više odgovoriti čim više pitanja u određenom vremenskom roku.
Još tome sam sad shvatio da moram tipkati brže jer proxiji koje koristim nestaju.
Q:
Zašto si izabrao da govoriš baš sada?
A:
Neki od nas imaju zadatak unutar nekih granica. Što misliš kako je određeno znanje u prošlim vremenima odjednom došlo?
Sreća, mogućnost, slučajnost?
Q: pitanja
0-Što je Uzvišeni Zakon o kojemu pričaš?
1-Zašto vi MANIPULIRATE ovim svijetom?
2-Zašto TI manipuliraš ovim svijetom?
3-Kako znate tko vam to dopušta?
4-Da li je vaš posao vama dan ili ste ga nekome uzeli?
5-Jesi li ti ljudsko biće?
------ti opet------
"Uzvišeni Zakon ima svrhu za vas i nije na ovoj planeti. Dokažite opet da ste dostojni i bit ćete osloboneni."
------ja opet------
Ja to znam i ja to osjećam. To je svrha za moj život... ali ne znam čak tko sam, a kamoli da znam koja je moja svrha.
6-Kako se znanje skupi? Napornim radim ili se to samo dogodi?
7-Znaš li svrhu svojeg života? Ako da, jesi li učio o tome?
U vezi planete na kojoj živimo:
8-Na kojoj planeti živimo? Što je planeta Zemlja u stvari?
9-Što nam možeš reći o mohammedu (pbuh)?
A:
0. Uzvišeni Zakon je manifestacija Volje Superiornijeg koja ne samo sve stvara što postoji unutar svemira, nego i održava, njeguje, balansira, energizira i obnavlja.
1+2. Odgovorio sam na ovo puno puta, to je naša dužnost.
3+4. Rituali imaju svrhu. Ako radiš nešto što ti nije dano da radiš, zadatak koji ti nije dan, patit ćeš za vrijeme tih rituala. Primjetit ćete to i u svakodnevnom životu. Izviranje ima mnogo formi i onaj koji zna o tim stvarima neće imati problema prepoznavajući sa kim on ima posla i koja je njegova poruka.
5. Ja sam kao i ti nazočan u ljudskom obličju.
6. To sam odgovorio u prethodnom postu, ukratko, tvoja dužnost je da "stekneš to". Umjerenost će te odvesti na mjesto gdje sve počinje. Prije toga moraš poznati sebe i što je ovo mjesto (gdje većina ljudi pogriješi), u suprotnom će tvoje misli biti napunjene s pogreškama koje će voditi pogrešnim putevima.
7. Da. Te stvari se ne daju tebi u detalje od nekoga, to će ustvari voditi suprotnome od onoga što mora biti postignuto (otuda moj način odgovaranja, shvatite to). Možete biti upućeni do neke razine ali onda je sve na vama.
9. Gledajući način na koji prizivaš njegovo ime, pretpostavljam da si musliman. To je "grijeh", da se štuje/idolizira/moli ljudima koji su bili dio ove planete na bilo koji način, oblika ili forme, uključujući kad se o njima govori/spominje. Pošto si dodao ta slova u zagradama si baš to napravio, uzdigao si njegovo ime ne razinu viših bića.
Čovjek je korumpiran dok god je na ovoj planeti... svaki i zadnji od njih. "Smrt" sama po sebi ne mjenja osobnost nekoga tko je bio ovdje i otišao, ne vjerujte u to. Štovanje i molitve mogu biti upućene samo savršenim bićima. Mohamed je bio kao i isus, mojsije, abraham, buda, čovjek koji je bio uvjeren da je znalac ili kao prije spomenuto, "gospodar igre".
Jako je lako natjerati ljude da vjeruju da su prosvjetljeni i znaju istinu... i onda misle da je njihov zadatak da prosvjetliju ostale. On je bio korišten i njegovo nasljeđe je još uvijek korišteno da podijeli ljude, baš kao i druge religije/ideologije/"filozofije".
Dva od njegovih najbližih pomočnika su bili službenici krvnih linija, jedna od njegovih žena je isto bila (službenici krvnih linija su isto bili službenici isusu, budi, mojsiju, nabroji ih sve). Poslije njegove smrti, ova tri su osigurali da njegovi sljedbenici budu podjeljeni, što je glavna stvar koja je muhamedu rečena da bude protiv toga.
Dakle, muslimani koji vjeruju u različite slijedove islama se ustvari pobunjuju protiv svojeg "proroka"... to bi bili skoro svi muslimani. Kuran ima koru istine koja pliva u moru perverzija, skupa sa ostalim "svetim" knjigama. Bio je napisan od Četri osobe iz tri "države", jedna zapadna, dvije srednje istočne.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:44 pm

Q:
Insider, jesi li ti antikrist?
A:
Isus iz Nazareta nije krist, niti ništa što sam ja rekao je anti-krist. Oni koji tvrde suprotno, jesu.
Q:
Je li familija gdje su djeca prirdno rođena sa tom sposobnošću "vizalizacije"dio krvnih linija?
A:
Ne. Ustvari netko tko nema nikakve veze sa tim familijama može isto tako imati tu sposbnost. Ta sposobnost je tu da je svi prime...moraš se u to uklopiti. Daje ju Uzvišeni Zakon svemu što je traži.
Pokušao sam to raščistiti ranije... krv/geni/itd nisu važni koliko se čini. Fizičko područje je slabo i ne može utjecati na božansko. Netko s vezama s familijama može biti utjecan od božanskog na način da nadmaši sve što krvne linije mogu napraviti ujedinjeno.
Određeni pojedinci se rode u krvnim linijama da bi mogli vladati nad ljudima pod određenim okolnostima, to je uglavnom bit krvnih linija.
Q:
Meni Elita označuje one koji stavljaju novac ispred ljudi ili ikakvih pravih vrijednosti... i oni koji drže visoke položaje jer ih mogu kupiti ili nasljediti bez obzira da li su kvalificirani za to.
A:
Vješto si opisao svoju vrstu, ne moju.
Q:
Jesi li Rothschild? To je moje pitanje, iako beznačajno u svjetlu mnogih pitanja koja su ti postavljena, zašto Rothschild nisu uvršteni među Forbesovih 500 najbogatijih ljudi na svijetu?
A:
Da si čitao pažljivo, nebi pitao to pitanje. Oni koji su poznati ne vladaju, rothschildi su na istoj razini kao što su bili i vaši nasljednici viteza templara... Ne bi trebao biti ponosan što si iz te linije usput.
Te poznate familije/klanovi/društva su samo plesači pjesmi. Ali da odgovorim na tvoje pitanje, ne, ja nisam Rothschild.
Iz koje sam familije? Večina ovdje govori o krvnim linijama koje vladaju, ipak ne znaju tko su oni. Pogrešno pretpostavljaju da su Bush/Clinton/Rothschild/itd. jer su neki teroristi "istražili" to i neki "ljudi koji znaju" su im to rekli uz potkrepljujući dokaz.
Ja sam iz vladajuće familije čije se ime rijetko spominjalo kroz povijest, nitko čak ni nezna tko smo.
Drugo, ti prihvačajući Forbesa kao pouzdan izvor za te liste pokazuje da se lako manipuliraš i da nemaš pojma što se događa.
Q:
Dostojan...zanimljiva riječ. Da li prihvačaš one od nas koji znaju svjetsku oprečnost i pokušavaju da ne igraju suprotnu igru, da vjerujemo da trebamo biti dostojni? U čijim očima? To može biti samo u našim.
Što se dogodilo s idejom da je "svemir unutar nas"? Gaia i sve ostale dimenzionalne "stvarnosti" su iluzije, ne? Dakle zatvor je iluzija, je li?
p.s. mali, usput mi NEMAMO SLOBODNU VOLJU NA OVOM PLANETU...možda malo ideš van takta?
A:
Znaš li tko je proizveo te „new age“ gluposti koje si upravo promovirao? Taj zatvor je "prava iluzija", izađi onda van sada odmah, izazivam te. Nije to kao u filmovima. Ti igraš ulogu žrtve.
Čak ni ne prihvačaš da imaš slobodnu volju, zbog toga će uvijek vladati nad tobom, nikad nečeš prevladati i zaslužiti sve što dobiješ prema univerzalnom zakonu.
Možda se vratim sutra.
******
27/9/2005
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Test.
Prije nego počnem, moram reći da ne vidim sve postove, neki su prazni tako da ću propustiti neka pitanja. Ako je tako, pokušajte opet. Nemojte pitati ista pitanja opet, provjerite slijed, provjerite moje odgovore, možda govorim o nečemu što vam je na pameti ali nije pitano, čitajte pažljivo.
Q:
...I ako su ta bića LUCIFERI...??? Odgovori u 5 riječi ili manje molim!
A:
Upotrijebio si 12 riječi i 1 broj, bez znanja si započeo ritual... jesi li ti "biće lucifera"? Različita bića imaju različite karakteristike po čemu ih je lako prepoznati tijekom rituala. Da me je vodilo "zlo" biće, nebi govorio na način na koji govorim. Netko tko je vođen "zlim" bićima ne može izraziti/pisati neke riječi, fraze, bez da ne djeluje na njega.
Oni koje vode ta bića ne mogu prihvatiti da čuju/pročitaju neke stvari bez da se jako ne razljute/postanu agresivni (pogledajte slijed za primjer). To je kad je "zloćudno" biće prisutno:
Svaki put kad psujete, govorite negativno, smislite zamku, postanete nasilni, lažete, potpomažete ubojstvu, seksualno se uzbudite, prestrašite se, postanete ljubomorni ili čak i kad se nasmijete naglas, kad ste pretjerano sretni (dakle sve povezano sa emocijama/strastima/željama), oni se pojave pokraj tebe...
Jedan, dva ili više njih. "Zla" bića su s ovog područja, ovo je njihov dom. Ne možete ih mrziti jer oni rade svoj zadatak, njihov posao, to je povezano s vašim ponašanjem... shvatite, vi ste počinitelj, oni reagiraju.
Oni nikad ne navode, vi da. Ako ih mrzite, promašujete važni dio stvarnosti... poštujte ih do određene razine. Oni će isto pokazati da ste svjesni njih i to će biti prepoznato.
Pišem "zao" jer nisu zli, samo se vama u vašoj percepciji tako prikazuju. Ljudi sudjeluju da igraju ulogu žrtve.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:44 pm

Q:
1. Kako se prava svijest povezuje sa tim zatvorom?
2. Koje su tehnike da se makne to sučelje i "oslobodi" se svijest?
A:
1+2. Ovisi što znači pravo sučelje i svijest, kako ja gledam, mogu biti čista suprotnost od toga na što ti možda misliš. Prava svijest je ono što dobiš kad si usklađen sa Umom Svemira koji radi uskladu sa uzvišenim Zakonom (to nije isto kako mnogi vjeruju).
Ovaj Um penetrira sve, vlada nad svime, pa ako se spojiš s njime mozda doživiš njgovu neograničenu moć. Nikakav zatvor ne može zatomiti tu moć, dakle postoji izlaz, bit čete vođeni do određene razine ali ipak večinu posla morate sami napraviti.
Ali to je samo početak, mnogo posla vas čeka u vezi vas samih. Objasnio sam par puta, koliko smijem, kako se spojiti, ili bar kako početi s time. Doista je na vama.
Dodao bi da će proučavanje starih tekstova pomoći (iako je dosta toga puno perverzija i krivih prijevoda, internacionalno) ali to samo nakon određene razine shvaćanja, prepoznat ćete/sjetiti se malih djelova koji su istiniti.
Ako niste na toj razini sudjelovat ćete u djelovima perverzija/krivih prijevoda kao istini (kako nekolicina pokazuje ovdje, pogotovo jedna religiozna struja) i neuspjeti.
Q:
Možeš nam reći koje je? Ti si neka vrsta dobre osobe koja je ostavila alate ili vladaš nad nama? Jesi li se predomislio ili što?
A:
Neutralan u terminu da sam koristio, niti negativne niti pozitivne, samo sam dao alat koji vi možete upotrijebiti kako želite... vi ste sudionik. Ili želite reći svaki da kontroliram aspekt vašeg života, svaki sat, svaku minutu, svaku sekundu i tjeram vas da mislite/kažete/učinite?
Nemojte biti srditi na krivog individualca.
Q:
Je li nužno znati zašto moramo pobjeći, ili samo moramo izći van? Da li su odgovori koji se nalaze "unutra" ili su oni u "spajanju" društva, ili apeliranjem na vrhovnu božansku intervanciju, ili sve tri? Ili nijedno? Nisi odgovorio na nijedno od mojih pitanja, nadam se da nisam uvrijedio.
A:
Potrebno je imati sliku cijelig spektra, kad je ta slika djelomična, to je kao da gledate kroz prozor koji je djelomično prekriven zastorom. Neznaš šta je iza tog prekrivenog dijela, dakle ne možeš djelovati kako treba.
Što prekriva sijeli spektar? Shvatite ovo mjesto, što i gdje je, znajte šta ste, znajte kako ste došli ovamo, zašto ste došli ovamo, kako se vratiti.
Pripremite se na odgovore. Pročistite se, posegnite za Umom, govorite (unutar-"izvana") da ste spremni, živite striktno po odgovorima. Ne ulazite u "tajna društva", nikad, bez obzira kakve su okolnosti uključujuči i religiju, uključujuči new age, ne prihvaćajte ljudske gurue/proroke/svećenike/rabine/imame/pape/gatare/"medije"/dalai lame/političareautore/znanstvenike7"slavne ljude"/roditelje/itd. kao legitimne autoritete za Božanske stvari...
U vezi drugih stvari vaš je izbor da prihvatite ili odbijete, kako god, prihvatite posljedice.
Trebate samo sebe i Božansko, bez intervencije drugih u tijelima... opet, bez intervencija od nikoga. Ako vas otac zamoli za čašu vode da vidi da li vam je stalo do njega i da li ste disciplinirani, da li ju doneste direktno njemu ili date čašu vode susjedu i upitate ga da vam kaže što je vaš otac zaista rekao dok on ispija vodu? Jesam li ja isto tako susjed? Nisam dotaknuo čašu vode, ja sam vam otvorio vrata i rekao da idete natrag svom ocu.
Nitko me nije uvrijedio, ljudi se uvrijede sami. Bio bih uvrijeđen ako bi ono šta kažem bilo protiv Jednog, i ako je, platit ću.
Odgovaram na pitanja gdje sam stao i tipkam koliko mi vrijeme dozvoli. Ponekad preskočim pitanje jer je odgovoreno, drugi puta je pitanje nebitno i sad i zato jer ne vidim sve postove.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:45 pm

Q:
1. Kako se prava svijest povezuje sa tim zatvorom?
2. Koje su tehnike da se makne to sučelje i "oslobodi" se svijest?
A:
1+2. Ovisi što znači pravo sučelje i svijest, kako ja gledam, mogu biti čista suprotnost od toga na što ti možda misliš. Prava svijest je ono što dobiš kad si usklađen sa Umom Svemira koji radi uskladu sa uzvišenim Zakonom (to nije isto kako mnogi vjeruju).
Ovaj Um penetrira sve, vlada nad svime, pa ako se spojiš s njime mozda doživiš njgovu neograničenu moć. Nikakav zatvor ne može zatomiti tu moć, dakle postoji izlaz, bit čete vođeni do određene razine ali ipak večinu posla morate sami napraviti.
Ali to je samo početak, mnogo posla vas čeka u vezi vas samih. Objasnio sam par puta, koliko smijem, kako se spojiti, ili bar kako početi s time. Doista je na vama.
Dodao bi da će proučavanje starih tekstova pomoći (iako je dosta toga puno perverzija i krivih prijevoda, internacionalno) ali to samo nakon određene razine shvaćanja, prepoznat ćete/sjetiti se malih djelova koji su istiniti.
Ako niste na toj razini sudjelovat ćete u djelovima perverzija/krivih prijevoda kao istini (kako nekolicina pokazuje ovdje, pogotovo jedna religiozna struja) i neuspjeti.
Q:
Možeš nam reći koje je? Ti si neka vrsta dobre osobe koja je ostavila alate ili vladaš nad nama? Jesi li se predomislio ili što?
A:
Neutralan u terminu da sam koristio, niti negativne niti pozitivne, samo sam dao alat koji vi možete upotrijebiti kako želite... vi ste sudionik. Ili želite reći svaki da kontroliram aspekt vašeg života, svaki sat, svaku minutu, svaku sekundu i tjeram vas da mislite/kažete/učinite?
Nemojte biti srditi na krivog individualca.
Q:
Je li nužno znati zašto moramo pobjeći, ili samo moramo izći van? Da li su odgovori koji se nalaze "unutra" ili su oni u "spajanju" društva, ili apeliranjem na vrhovnu božansku intervanciju, ili sve tri? Ili nijedno? Nisi odgovorio na nijedno od mojih pitanja, nadam se da nisam uvrijedio.
A:
Potrebno je imati sliku cijelig spektra, kad je ta slika djelomična, to je kao da gledate kroz prozor koji je djelomično prekriven zastorom. Neznaš šta je iza tog prekrivenog dijela, dakle ne možeš djelovati kako treba.
Što prekriva sijeli spektar? Shvatite ovo mjesto, što i gdje je, znajte šta ste, znajte kako ste došli ovamo, zašto ste došli ovamo, kako se vratiti.
Pripremite se na odgovore. Pročistite se, posegnite za Umom, govorite (unutar-"izvana") da ste spremni, živite striktno po odgovorima. Ne ulazite u "tajna društva", nikad, bez obzira kakve su okolnosti uključujuči i religiju, uključujuči new age, ne prihvaćajte ljudske gurue/proroke/svećenike/rabine/imame/pape/gatare/"medije"/dalai lame/političareautore/znanstvenike7"slavne ljude"/roditelje/itd. kao legitimne autoritete za Božanske stvari...
U vezi drugih stvari vaš je izbor da prihvatite ili odbijete, kako god, prihvatite posljedice.
Trebate samo sebe i Božansko, bez intervencije drugih u tijelima... opet, bez intervencija od nikoga. Ako vas otac zamoli za čašu vode da vidi da li vam je stalo do njega i da li ste disciplinirani, da li ju doneste direktno njemu ili date čašu vode susjedu i upitate ga da vam kaže što je vaš otac zaista rekao dok on ispija vodu? Jesam li ja isto tako susjed? Nisam dotaknuo čašu vode, ja sam vam otvorio vrata i rekao da idete natrag svom ocu.
Nitko me nije uvrijedio, ljudi se uvrijede sami. Bio bih uvrijeđen ako bi ono šta kažem bilo protiv Jednog, i ako je, platit ću.
Odgovaram na pitanja gdje sam stao i tipkam koliko mi vrijeme dozvoli. Ponekad preskočim pitanje jer je odgovoreno, drugi puta je pitanje nebitno i sad i zato jer ne vidim sve postove.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 26 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 26 / 28. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.