Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

2 posters

Stranica 27 / 28. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:45 pm

Q:
Koji su tvoji komentari o NESARA / PLANET X / ZAMJENA POLOVA / PRVI KONTAKT / DRUGI DOLAZAK? Tko i što je iza te priče i zašto?
A:
NESARA: kontraproduktivno vašoj ličnosti na duge pruge.
PLANET X: više ne postiji kao ni mnogo drugih planeta, mjeseca, zvijezda i galaksija. Njihova smrt dakako uvijek donosi nešto, šta znači da nikad ne prestanu biti dio cjeline, igraju svoju ulogu.
ZAMJENA POLOVA: dogodilo se 2 puta koliko ja znam, u drugoj i trećoj eri, ako je potrebno, dogodit će se opet.
DRUGI DOLAZAK: kad se vračaš natrag od tamo gdje si uspio, što znači da drugi dolazak ne može se dogoditi na Zemlji jer ne pripadaš ovdje. Ljudi koji čekaju "spasitelja" na Zemlji da naprave sav posao za njih, gube.
Primjetio sam neke kršćane koji su se rasrdili i napali me na osobnoj razini tako da su me prokleli, to je njihov izbor. Govorio sam više o kršćanstvu nego drugim religijama jer su pitanja to dozvolila. Rekao bih i rekao sam slične stvari o ostalim religijama/ideologijama kad sam o njima bio pitan.
Q:
Što me interesira je ovo: ako netko uzme vrijeme i trud da slijedi tragove ostaljene u raznim knigama i legendama, i odvojiti žito od korova, šta onda? Ako ta osoba stavi u praksu što je naučila, da li se približi istini kojoj krvne linije očito imaju pristupa?
A:
Da. Opet, krvne linije su potrebne da vladaju ljudima nije stvar u imanju posebnih moći koji čine nekoga bolje svjesnijima, iako se znanje proslijeđuje dalje dakle čini se tako. Ali to znanje nije skriveno, Istina se ne može sakriti, Ona želi biti vama poznata pozivajući vas svakog momenta vašeg života.
To je razlog zašto je Ona kroz vladajuće snage dana vama sa perverzijama, korumpiranim dodacima. Da vas zbuni i natjera da kasnije prihvatite. Ne postoji jedna pisana kniga koja sadrži istinu i ništa osim Istine. Izaberite Je i živite prema Njoj, stavite Je u svaki aspekt svojeg života... to je najteži dio ljudima jer morate biti iznad fizičkog/materijalnog svijeta dok ste u tijelu koje diktira drugačije.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:46 pm

Q:
Koliko blizu istini su pisanja Neal Donald Walscha u serijalu Razgovori s Bogom? Jesi li na bilo koji način povezan s Plemenom Ptica spomenutom u Ken Careyovoj knjizi Zvjezdano Sjeme Tisučlječa? Ima li istine u pisanjima Sheldan Nidle na http://www.paoweb.com/
A:
Američki domoroci su uspješno sačuvali znanje ali danas (i posljednje tisučlječe isto tako) se to prezentira na krivi način. Integracija "radi".
U vezi spomenutih autora; kako sam napisao prije, nije u vašem interesu prihvatiti ljudske intervencije/savjete/prodavače izmenu vas i Božanskog. Oni mogu reći određene stvari koje su istinite, ipak nikad nebudu potpune.
Q:
Nitko na ovoj zemlji nema moć da nas "oslobodi". Nitko van ove zemlje ne vidi razlog da nas oslobodi. Božanski izvor sam po sebi (ako postoji takav) čeka da se sami oslobodimo, individualno. Neće biti "masovnog oslobođenja" nema "masovnog prosvjetljenja" i mi ljudi smo zatupljeni tim "mi ljudi" da stavljamo svoje rečenice ovdje. Možemo ostati ovdje cijelu vječnost ako je to naš izbor, i ostvarili smo sustav vjerovanja koji nam to dozvljava.
A:
Izostavio bih rečenicu "nitko van ove zemlje ne vidi razlog da nas oslobodi". i "(ako postoji takav)".
U vezi prve rečenice, bilo je vrijeme kad su postojala bića koja su imala tu moć ali im to nije bio zadatak.
Božanski izvor JE... nema "čekanja", "željenja", itd. Ti si na putu, i drugi postovi su to pokazali, ali življenje je važan dio zadatka.
Q:
Po Uzvišenom Zakonu, Krist je poslan ovdje da ispravi situaciju.
A:
Da, ali Krist se nije spustio u tijelo čovjeka imena Isus iz Nazareta, prije 2014 godina 20-og ožujka, skoro 2 sata prije izlaska sunca (koje je tajno vrijeme vašeg "sina božjeg"). Krist (koji ima drugačije pravo ime ali ću koristiti ovo ime ovdje) pojavio se jednom, samo jednom i to je bila druga era, niti blizu eri gdje je Isus iz Nazareta živio.
Znate li tko drži istinu o pravom Kristu na životu? I znate li tko drži znanje o krivom kristu(kristovima) na životu?
Suprotno od onog što mislite.
Q:
Zašto svi elitisti štuju lucifera lašca i prevaranta? Milijarde ljudi na ovoj planeti služe svoju vlastitu materijalnu/fizičku/mentalnu/emocionalnu potrebu, jesu li svi oni elitisti?
Je li trenutačno familijska svađa izmenu "viših bića"?
A:
Viša bića nisu u fizičkim tijelima, nemaju svađa, nisu pod kontrolom ovog područja, dakle nemogu patiti od toga.
Misliš na ljudske krvne linije i ja mislim da je prilično očito od onoga što sam ovdje pisao što je odgovor na tvoje pitanje... uvijek je bilo onih koji nisu radili svoju dužnost, ja sam iz manjine.
Ljudi ne vide izmenu frakcija.
Q:
Crveni kinezi dobiju HAARP osvetu za Ritu: super tajfun ***oko za oko***
?????????? Što je s tim???

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:46 pm

A:
Ne obraćajte pažnju na "svjetske događaje", oni svi su dirigirani da vi obraćate pažnju na njih. Borba na koju trebate usmjeriti pažnju je na osobnoj razini.
Komentar Insidera:
Charlane, čitajuči šta si napisala:
1. Ne ponašaš se /govoriš kao jedan iz linije, što je dobro jer su ignorirali svoj zadatak. Znači da si se podsvjesno odvojila od linije (iako svjesno možda nisi, to je važno za shvatiti). Prošla si određenu razinu koju sam i ja prešao prije skoro 11 godina.
2. To što se ističeš u nekim područjima nisu samo geni, oni imaju malo drugačiju svrhu. To je zbog onoga što sam napisao malo prije. Il vecchio sentiero e vicno *stari put je blizu*
Komentar od Insidera:
oazaki/hiko seijuro/aiki-mei, prije prihvačanja nekog znanja, moraš istražiti od kuda je došlo. Znaš li od kuda "znanje" koje si sad napisao dolazi, kad je izdano, kako je nastalo i od koga?
Važnije, tko je kontrolirao ruke koje su to dokumentirale? Kažem to s najboljim namjerama. Da si to znao, ne bi to postao na taj način. Istraži korijene toga što si rekao i uvjeri se sam za sebe, to je za tvoje dobro.
Znanje se ne pojavi iz ničega, prosljeđuje se uvijek... nema iznimaka.
Q:
I, ti si dio "elitne familije", koju mi mrzimo, ipak, nitko nikad nije čuo za tebe? Zašto bi prezirali nekoga koga ne poznamo? Zašto te preziremo? Znamo li uopće da preziremo tvoju familiju? Ili je to jer znaš što mi dnevno konzumiramo pa te mi mrzimo, da znamo što je to? I ako oni čija imena znamo nisu prave "krvne linije" i ti kažeš da si član elitne familije koju preziremo, onda ukazuješ na to da te poznajemo, da te možemo pezirati...
Kako to može biti, ako su "krvne linije" imena i lica ljudi koje ne poznajemo? Više je priroda tvojeg pojavljivanja koju mi preziremo ili pozicija koju imaš u životu koju mi preziremo? I, ako je to tako, da li te svi ljudi preziru ili oni koji ne znaju ili shvaćaju tvoju pravu namjeru i/ili prirodu?
A:
Posljednji put ću ovo odgovoriti.
Radi se o krivom poimanju tko vlada. Termini se koriste koji se ne primjenjuju na familije ali su one ipak dio vladanja. Kriva percepcija prirode prisustva i kriva percepcija u vezi pozicije koja vodi do utjecanja na ljudske živote... opet, vi imate kontrolu.
Ne možeš prezirati druge jer nemožeš shvatiti problematiku, ipak to je točno to što se događa.
Pogrešna meta, potrošena energija.
Q:
Kome/ili čemu "elita" odgovara?
A:
Svatko odgovara Jednome eventualno.
Q:
Imaš li kakve veze s Annunaki o kojima su Sumerani pisali? Koliko blizu istini su knjige The Illuminatus! trilogija: oko u piramidi, zlatna jabuka, grdosija od robert shea i robert anton wilson-a? Je li Moroni, koji se spominje u Knjigi Mormona uistinu vanzemaljac sa plejeda i da li su ta bića u kontaktu s ljudima u sadašnjosti.
A:
Nisu više ovdje, to je bila druga era. Njihovo znanje nije bilo njihovo, znanje se uvijek prenosi dakle prisutno je sada.
Nisam je/ih pročitao (?)
Ako ide kritičnome odobravanju i ako se promovira naveliko, znaš koje je vrijeme. Moglo bi sadržavati nešto istine ali ipak pluta u moru perverzija. Nitko ne kaže da autori to rade namjerno, usput rečeno. Neki da (štuju i priznaju voljene, oni koji su "prodali svoju dušu"), neki ne, i kasnije su promovirani jer im to odgovara.
Ništa lakše nego napisati best-seller knjigu/hit album/scenarij za film ako znaš što je program najvećeg promotora.
Mormoni su kao druge religije kontrolirane od ljudi koji kontroliraju svoje "proroke/sinove božje/annele/svece/itd". U ovom području Duša koja je bila u fizičkom tijelu ne može postati Anđeo, Duša se nemože pretvoriti u to, opet u ovom području, ponavljam to čvrsto.
Ipak tvrdi se da je moroni uskrsnuo kao Anđeo u ovom području. Mormonizam ima koru istine (kao i druge religije), dakle, čitajući tekst, nećete si nauditi, do kad ste pažljivi.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:46 pm

Q:
Kojom hranom nas se kontrolira? Ima li nešto što bismo i što ne bismo trebali postići da bismo bolje vidjeli ovu realnost? Što čini "umjerenost"? Da li je to umjerenost u svim stvarima ili je to nešto više?
A:
Pogledaj gore za ono u hrani. To je jedan dio manipulacije, upotrebljen je u kombinaciji sa 6 drugih metoda kontrole u vašem svakodnevnom životu.
Ako možete "izbrisati" nekoliko njih iz svojeg života, ili imati manje izlaganja njima, efekt će se smanjiti dramatično, ali to nije ono što vas čini jače-svjesnima. Ove metode se koriste da vas se izmori, da vam se smanji kvaliteta života menusobno su povezane:
1. hrana i piće
2. ljekovi "briga za zdravlje" (uključujući vitamine)
3. električni valovi (uključujući PC i mobitele, stambenu strujnu mrežu, sve čipirano)
4. mediji, bilo to TV-radio-novine-magazini-internet (najočitija metoda, ali ipak naj porobljivija.
5. glazba, zvuk (različite metode od medija, korištene na drugačiji način iako večinu vremena putem medija).
6. zagađenje zraka
7 .obrazovni sistem (uključujući poznatu literaturu koja je većinom korumpirana, bilo to povijest, psihologija, metafizika, "filozofija", umjetnost, znanost, poezija, religija, čak i bajke pričane klincima. Politika uzima te metode i bombardira vas time svaki dan i brine se da se to održava.
Pravilo je:
ako se promovira/hvali/aplaudira/kritično priznaje/osobadja, budite jako oprezni. Bio to u hrani, ljekovima, najnovijim tehnološkim dostignućima, "umjetnicima", političarima, glazbenicima, knjigama, emisijama, napitcima, itd.
Neki od tih navodno "prolaze test vremena", to je dirigirano s razlogom. Problem je ako si prepažljiv, možeš promašiti neke dragulje koji su namjerno prosljeđivani kroz manipulacijske alate.
Ima i nekoliko drugih metoda (društva/kultovi/sekte, ljudi koji kažnjavaju jedni druge, itd) ali onih 6 gore navedenih su osnova koja je promovirana od francuske "revolucije".
Umjerenost: svijesna forma suzdržavanja bazirana na poznavanju samog sebe da se postigne unutarnji red Duše (koji je ne viđen ti kao cjelina, duša nije dio vas, vi ste jedno).
Zabranjujući emocije/želje/ strasti/energije ne znači da ih se makne (to će ti naštetiti, pazite), nego kanaliziranje toga da se radi za više ciljeve. To sve vodi trezvenjačkom životu, ipak jednostavnijem, ispunjenom darovima jer potpuno postaneš svoj vladar, umjesto svojih emocija/želja/strasti koje vam diktiraju kakvi da budete.
Simultano tim procesom ćete se čistiti i bit ćete spremni da budete prosvjetljeni Univerzalnim Umom. Budite takvima kakvima želite biti, da se spojite koliko god je moguće.
A:
Ne bliži se.
Q:
Kaže se... najboli rob je onaj koji za sebe kaže da je slobodan. Na kraju je sve stvar gena zar ne?
Shvačaš li samo-kloniranje? Slažeš li se da je planet prepun lažnih saveznika i lažnih protivnika?
A:
To nije tako kako to originalno ide... u vezi vezi roba. Ako pročitaš pažljivo, vidjet ćeš. Zadnje pitanje ima odgovor da. Nema saveznika i protivnika.
Q:
Ako si doista onaj koji tvrdiš da jesi, onda ćeš znati da ti i tvoji ste u velikim problemeima... Tvoje vrijeme se bliži kraju i oni kojima pripadaš, koji su u svemirskim kvadrantima kao što govorimo, već to znaju!
Vjerujem da su mrvicu zaposleni ovaj trenutak. Ali naravno ti moraš nastaviti pojavljivanja čak i kad znaš da se boriš u izgubljenoj borbi.
Osobno, bit ću jako sretan kad dođe taj dan... dolazi, prije nego misliš.
A:
Ne postoji kraj vremena. Davno prije, ljudi su SKORO uspjeli preuzeti vlast, i onda su se loše stvari dogodile tim ljudima ovdje na zemlji... Šta sad vidiš? Da li stvarno živiš na planetu na kojem misliš da živiš?
Q:
Ta "viša bića koja vladaju ovim područjem", da li im služiš? Kojim imenima ih zovete? Jesi li ih ikada vidio? Gdje oni prebivaju?
A:
Oni ispune sve jer su dobronamjerni.
Q:
Vražji Insider, preskočio si moje pitanje oko toga što je zaista pogodilo pentagon... Da li to znači da nečeš na to odgovoriti?
A:
Da li je važno šta je pogodilo?
Q:
Previše izbjegavaš pitanja.
A:
Nisam potpisao ugovor koji kaže da moram odgovoriti na sva pitanja. Neka pitanja ne trebaju odgovor, a druga ne znače ništa iako vi mislite da znače.
Vratit ću se sutra.
******
9/25/2005
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Insiderova izjava:
Kako čudno da neki od vas koji govori o ljubavi, svjetlosti i miru su oni koji 2 rečenice kasnije govore o ubijanju drugih, da će to biti uskoro...
Jeste li sigurni da ste na "dobroj" strani?
I tko je Natascha?
Za one koji su malo pametniji od toga, pitajte, odgovorit ću na način kako želim. Prije nego postavite pitanje, prisilite se da razmišljate izvan kutije koja je stvorena za vas od strane drugih... Pitajte pravo pitanje o kojem ste razmišljali, formulirajte ga u detalje.
Za druge, ako možete izostaviti psovanje, mržnju, fanatizam i predrasude (koji se bazira na ogromnoj mudrosti vaših gurua), pokazalo bi da ste malo više evoluirali od stadija seljaka.
Neću odgovoriti na sva pitanja, ponekad jer je očito da razmislite o tome ili dijelovima toga, da je odgovoreno, a ponekad jer nisam obavezan to učiniti.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:47 pm

Q:
1. Imaš li prijatelja s kojima se srećeš, koji nisu iz krvnih linija?
2. Osjećaš li empatiju, mržnju ili grizodušje?
A:
1. Da ali nije mudro poznavati puno ljudi.
2. Tijelo tjera da iskusite empatiju, mržnju, grizodušje i sve istale emocije, skupa sa željama i strastima, da vas zbuni, natjera vas da zaboravite, napravi vas oglupljelom verzijom sebe. One imaju temelj u onom materijalnom/fizičkom svijetu. Čim više im dozvolite da budu vaši gospodari, jače čete se vezati za ovaj svijet, što je suprotno vašoj dužnosti, ipak ne prezirite ih, poštujte.
Ja ih kanaliram na mjesto gdje se mogu koristiti za nešto bitno.
Q:
Pitam KAKO se netko opet spoji sa uzvišenim izvorom? KAKO se netko uzdigne iznad zatvora?
A:
Mislim da su moji odgovori danas pokrili to pitanje, ako ne tebi osobno, pitaj opet, odgovorit ću sutra.
Q:
Ne kažem da svatko JESTE bog, ultimativni izvor, ali mi smo svaki SVOJ bog zbog činjenice da mi STVARAMO našu stvarnost! Što kažeš Insider?
A:
Djelomično si opisao slobodnu volju i dojam koji ti može dati, ništa više ni manje. Isto tako riječ "ljubav" ima mnogo zamki, pogotovo na način na koji vi to koristite.
Q:
Re: zemlja je zatvor... da li misliš na Svjetlost zarobljenu u materiji? Ako da, onda počinjem uviđati sve točke na koje si aludirao do sad.
A:
Zarobljena bi bila kriva riječ, ona bi implicirala da je Uzvišeni zakon imao krive namjere. Bolje, napravljena na način da... ili umotano kroz...
komentar od insidera:
3rd3,
Neke stvari koje si opisao su direktno vezane sa moćima Univerzalnog Uma. Kako sam već rekao, svatko to može pokupiti. Ako možeš, znači da si na višem stadiju od ostalih, ipak budi pažljiv kako to koristiš, to nije tvoje, ne u ovom području. Isto tako, može biti zavaravajući početak nečega drugog što mnogo ljudi iskusi. Mislim da bi te 2 rituala inicirala i dozvolila ti da uistinu vidiš što je to doista, kad dođe vrijeme bit ćeš vođen tome.
Q:
To uključuje šeika u pustinji kojeg je Isus sreo tijekom putovanja od kojeg je primio blagoslov? Da li možda znaš nešto o tome?
A:
Znam da su neki ljudi koje je Isus iz Nazareta susreo, bili upućeni ljudi. Tri kralja koja su prvi koje je sreo, odmah nakom rođenja, ustvari ih je bilo 5 ali 2 su bila u pozadini (broj tri služi simbolici kao i mnogo drugih stvari, čitajte polako). Darovi su bili simbolistički artifakti (neki antikni) koji bi ga kroz rituale inicirali u njegov zadatak, jer je za to trebao putovati na razna mjesta.
Rekao sam nekoliko puta i sada kažem zadnji puta, on nije pravi Krist, on je napravljen da se pojavi taj da bude vođen kroz život, do svoje smrti, i poslije toga, zapisivanje riječi (koja je počela davno prije njegove smrti, iako napisana ponovo kasnije da se izda).
Pet kralja su bili prisutni tijekom njegova raspeća i Isus iz Nazareta je znao da bi reagirao drugačije da nisu bili tamo. Isus iz Nazareta je uvijek bio svjestan da ga oni vode, ustvari, ponekad je skriveno tražio njih i druge koji znaju. Predao se 2 puta ali je vođen i dalje.
Q:
"Elita" radi da izgleda kao da se nafta konstantno obnovlja, ali je ustvari doista akumuliraju. Cijenio bi tvoje mišljenje o tome.
A:
Zemlja akumulira dokad se ne potroši, oni koji upravljaju, samo uzmu kad im treba. Iako postoje frakcije (iznad marioneta) i oni su odgovorni za zabludu koju ste skupa opisali izjavom da resursi nestaju. Tako je kako sam napisao u prijašnjem postu.
Pisanje ima par grešaka.
1. annunaki su vladari iz različite ere, otišli su da bi ih zamjenili drugi. 10 000 - 15 000 godina od sad (da, zemlja će još biti živa) ljudi će naći tekstove o vladarima ove ere i misliti da se to odnosi na njihove vladare. Ti tekstovi su napisani u većem djelu.
2. ako je ono što je napisano u tekstu istinito, značilo bi da u trenutku kad zemljini "zvjezdani prijatelji" i Anđeli bi sad se bunili protiv Uzvišenog Zakona Jednog... što je glupost i za predložiti (morao sam biti vrlo pažljiv kako artikulirati to da isto ne upadnem u zamku) ako osoba koja je to napisala ne ispravi to, postignut će suprotno od onog što želi postignuti i povuči sa sobom Duše koje to prihvaćaju.
3. borba je na osobnoj razini, to znači da samo ti to možeš, ne čekaj "spasitelje"!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:47 pm

Q:
Moje jedino pitanje za sad: je li to sve TOLIKO jednostavno? Neću odbaciti ono što si svjesno ili nesvjesno otkrio... sad znam da ono što si rekao je istina: to se ne može reći, mora se otkriti, jer nema moći ako se otkrije nekome. Je li to razlog zasto ima toliko tajnovitosti? Začas ce ljudi otkriti jer je to "samo za elitu" rane, da oni to KAŽU, umjesto da otkriju to, neće moci izaći?
A:
Istina ima potrebu da se zna, to je Njezin primarni cilj, pozivajući vas svaki momenat vašeg života, pa da bude shvaćena. Ona je iz Potrebe primjećena i to ima veze sa Dalekovidnošću. Ona je "pred vama".
Zadnje pitanje ima da kao odgovor. Ako si je našao, zahvali Uzvišenom Zakonu, nikome/ničemu drugome.
Možda se vratim sutra.
******
9/28/2005
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Q:
Je li to samo "nabrijavanje" da se testira da li imam volje da nastavim, ili je tu doista sila koja pokušava ljude držati u stanju budnog spavanja? Sila koja NE želi da ljudi budu "sve šta mogu biti"?
Ako je tako, koji je najbolji način da se s time nosimo po tebi?
A:
Povezano je s stanjem fizičkog tijela koje se buni svaki puta kada stignete na drugu ravan. Fizičko tijelo ima zadaću da vam dopusti da doživite ovu stvarnost i svaki puta kada tražiš neku drugu, ono se opire. To je njegova zadaća pa poštivanje toga i lagano zatomljivanje toga je najbolji pristup.
Isto tako, bića će popratiti tvoje misli i pokušati ih skrenuti, opet, to je njihova zadaća, pokažite poštovanje i ona će to prepoznati. Nikad ih ne gledajte kao pakosna ili zla ona samo reagiraju na vaše ponašanje.
Nema sile koje ne želi da vi budete ono što jeste, suprotno je točno ali oni isto samo rade svoju zadaću. To je u vezi materijalnog dijela tebe.
Q:
Hoćemo li zaboraviti sve što znamo? Hoćemo li pustiti naš Ego i prihvatiti drugačiju paradigmu sveukupno? TO bi bilo JAKO teško za napraviti, kako nas je suzdržalo kao individualce u ovom životu. Hmmm
A:
Skupi sve što si znao, obezvrijedi stvari koje si mislio odkad si zaboravio prošlo i vrati se.
Q:
Koji savjet imas za odgajanje djeteta na zemlji?
A:
Nemam djecu niti ih neću imati. Prva stvar koju dijete napravi je plače. Napravi to jer je duša svjesna u šta je rođena i nalazi se u stanju nevjerovanja (bolje ste svjesni tko ste i gdje ste nego što ste sad).
Duša tjera tijelo da plače jer je to prvi puta da je u fizičkoj ravni (iako je to jako limitiran broj) ili jer shvati da se je vratila kroz reinkarnaciju, nakon pogreški u prošlom životu (što je velika većina).
Duša sama po sebi ne plače (njoj su nepoznate te funkcije u originalnom izdanju) ipak impulsi koje duša daja tjeraju tijelo da plače. Plače "bez razloga" danima, dokad svijest ne izgubi snagu, kroz prirodni proces ili od utjecaja roditelja i danas čak i meditacijom...
To je kad se čovjek doista rodi, nakon šta zaborave tko su, gdje su, neki zaborave brže od ostalih. Plač je različiti od plača koje slijedi nakon prvih nekolio mjeseci, to se čak može čuti.
Suočite se s njima tokom tog važnog perioda i obznanite ima da im je On dao još jednu šansu da se vrate na mjesto gdje pripadaju. To će imati utjecaj na njih tokom cijelog njihovog života, podsvjesno.
Vrijeme rođenja je određeno (kao i vrijeme umiranja), skupa sa okruženjem, roditeljima, okolnostima rođenja, zdravlja, itd... ništa nije slučajnost.
Ali tijekom puberteta se odvoje od nekih veza i bit će potpuno odgovorni za svoja djela, imajući slobodnu volju da imaju život kakav žele, oni određuju njegovu kvalitetu...
Mogu čak utvrditi i način na koji prosljede ("smrt") po postupcima koje naprave, ali ne mogu pomaknuti vrijeme umiranja. Samo nekoliko područja njihovih života će biti utjecano alatima koje su im dali roditelji. Većina djetetevog života će biti bazirana na slobodnoj volji, što će imati male ili nikakve veze s roditeljima, oni su samo potrebni u prvih 5-6 godina djetetovog života, dakle to je period kad možete napraviti najviše dobrog.
Upotrijebite svoju intuiciju (ne instinkt, 2 različite stvari). Kad se postaje roditelj nagrađen si kvalitetama (koje se tiču odgoja djece) koji nisu bili slobodni prije, slušajte ih. Svako djete je različito, reagirajte drugačije ali ih osvjestite da ima više nego oni doživljavaju, da ima Dobar Izvor iz kojeg sve/svatko isteče s razlogom i jednog dana će shvatiti koji je njihov razlog da su na Zemlji.
Nemojte govoriti to sve odjednom i ne govorite više od ovog. Ako je učinjeno na pravi način, počet će tražiti sami od sebe, ostatak svog života, što je njihova dužnost. Ako im to prezentirate na očiti način (kako to rade religiozni ljudi), postići čete suprotno.
Glazbeni instrumenti su prosljeđeni u različitim erama s razlogom i to nije samo da bi ljudi slušali kako ih netko svira.
Edukacija: jedan način manipulacije (naveo sam ostale). Bit će manipulirani, ali nakon pubeteta imat će važnu priliku da to ponište. Dobivat će i druge prilike tijekom života. Nemožete zaustaviti manipulaciju, niti potaknuti bunjenje, to je na djetetu i kako reagira na alat koji mu je dan.... Um Univerzuma sljedeći Uzvišeni Zakon uvijek penetrira vaše djete tako da se može probuditi svakog trenutka.
To je na njemu/njoj.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:47 pm

Q:
Što znaš o naprednoj rasi koja je bila ovdje (neki još uvijek jesu) koji su štovani kao bogovi? Štuješ li koje bogove ili božanstva?
A:
Samo je jedna rasa sada prisutna, ne još jedna posebna rasa koja je iznad druge, ljudi mješaju različite stvari i ere.
Jedan je štovan kao onaj kojeg vi zovete "bog". Riječ "bog" je korumpiran termin, to bi impliciralo da ti kao čovjek bi imao kontrolu nad zvanim višim bićem. (kao i prije, morao sam biti pažljiv kako sam frazirao to a da ne padnem u zamku).
Rekao bi da to ne koristite, to je vaš izbor koji ima posljedice.
Jedan ima mnogo manifestacija/emanencija/karakteristika koji su prisutni u hijerarhiji bića koja rade različito ali skupa. Sva su nematerijalna iako neki mogu raditi u tijelima na način drugačiji od našeg, neki tako da spuste svoju frekvenciju, što je ustvari emaniranje forme od sebe samih, pa se pojave u materijalnom svijetu.
Sva su štovana kao Oni koji stvaraju Dobro i oni usmjeravaju to prema Jednome. Vi štujete neke ljude kao "bogove" bili oni "proroci", "slavni", sportaši, političari, autori, itd.
To je glupost.
Q:
Što jedeš? Od kud to dolazi?
A:
Što priroda daje direktno. Imam staklenik koji mi daje odreneno povrće/voće koje je niknulo od nekontaminiranog sjemena. Imam nekolio zdravih životinja koje mi daju meso, jaja, mlijeko. Vodu uzimam iz podzemnog izvora.
Da znate, kruh se može kupiti u malim, neovisnim pekarama, pogotovo onaj "strani" koji ne koristi iste sastojke kao i onaj"domaći", nije da ih nema ali ipak. Neka hrana/pića koja se prodaju u tim "stranim" dućanima su bolja za vas nego ona koja se prodajeju u supermarketima.
To nije kako živi ostatak moje familije, oni imaju "sluge" koje im zadovoljavaju njihove potrebe proizvodima s njihovih imanja/tvornica/farma/itd.
Q:
Insider, što mi možeš reći o Nikoli Tesli? Što misliš jeli završio/pogriješio svoju misiju na Zemlji?
A:
Svo znanje se prenosi, Teslino je bilo preneseno njemu, to nisu originalne ideje. 2 upućenika su mu prenesli znanje, znajući da će Tesla unaprijediti plan (koji je onda živio) da se dobije kontrola nad energetskim resursima od određenih krvnih linija smanjivajući vrijednost "novih" tehnoligija.
Tesla je to objavio krivim ljudima i skončao cijelu stvar. Pametan individualac, ne tako pametan čovjek.
Upućenici iz manjine moraju biti oprezni, zbog takvih događaja.
Q:
Da li ima onih koji putuju po događajima koji će prevesti u kvantni skok u masovnu svijest i/ili redefinirati život i način života?
A:
Ne, nije tako. Kako je spomenuto nekoliko puta, to je na osobnoj razini, znači da dobivaš samosvjesnost pomoću alata koji su ti dati, opisao sam neke koliko mi je dozvoljeno. Možda se dogodi događaj koji bi promjenio civilizaciju na način kako je sada vidimo (prije se to dogodilo mnogo puta) ali to neće imati veze sa tim što si spomenuo.
Tvoja dužnost prema Jednome i prema sebi ostaje ista, bez obzira sta se dogodilo. Ne tratite energiju čekajući na događaje, koji su opći i beživotni, tvoj boravak će samo biti produžen.
Mogao bi dodati ovo što će zvučati kontrirajuće onome što sam rekao ali čitajte pažljivo: kad su napravljene mase koje vjeruju nešto negativno, mogu stvoriti ono što nisu željeli, to je, kako, "NWO" kako ga vi zovete, funkcionira. Vjerujete da se formira, dakle formirat će se i teroristi su veliki igrači u pomaganju da se to formira tako da vas bombardiraju sa "činjenicama".
Vjerujući da imate sve manje kontrole, oni vas sve više kontroliraju... ali u stvarnosti, vi ste u kontroli. Tako ljudi koji "se bude" prema tome, su oni koji to stvaraju.
Vizualizacija isto tako radi. Ali ponavljam, čak i ako bi se te stvari dogodile, tvoja zadaća prema Jednome ostaje ista.
Q:
Da li su odnosi muž/žena viših bića bili nagođeni? Da li su napravili to da budu skupa od Jednog razdvojeni putevi jer odbijaju svoje dužnosti? Ako je tako, na kojoj strani tog ponora ti prebivaš? Je li tvoj Bog Samo Održavajući?
A:
Opet je zabuna oko Viših Bića i Duša u tijelima bile one krvne linije ili ne. Viša Bića i Duše su različiti entiteti. Viša Bića ne ulaze u tijela u ovoj eri (koja je trajala dulje nego mislite), oni su beztjelesni, ne doživljavaju ovaj svijet kako mi to doživljavamo.
Duše su tjelesne, mi smo u tom materijalnom/fizičkom svijetu i iskušavaju njegove niske frekvencije kao realnost, iako mi možemo lebdjeti iznad toga i iskusiti ga isto.
Govorio bi o tome kratko; vi niste u tijelu nego obuhvaćate/ovijate to dok ste prisutni u drugom nevidljivom tijelu koje se sastoji od sličnih elementa Duše (koje si ti) ali to nevidljivo tijelo je zatočeno fizičkim svijetom.
Duše su dualne, znači da ste negdje drugdje, čekajući da se ujedinite sa drugim svijetom.
Neka tijela odbijaju svoje dužnosti baš kao i ljudi koji nisu iz krvnih linija, tada pate od posljedica povezane s time. Čak i dosta krvnih linija ne zna "ponor" nije tamo gdje misliš da je, on je na osobnoj razini, znači ti i ja isto.
Ja sam iz manjine u dijelu koji se smanjuje. Objasnio sam zašto riječ "bog" se ne koristi zbog zamke u njegovom značenju.
Jedan je Samo-Održavajući, Čisti, Dobar i doista onaj koji stvara Dobro.
Q:
Insider. Da li ti veliš da su "stari" načini bazirani na istini i povezani su? Da li ih trebamo tražiti i slijediti? Da li je biti u skladu sa "Majkom" nešto što bi trebali tražiti? Je li Uzvišeni zainteresiran za naša srca i um? Što je snažnije? Jesu li učenja Isusa u vezi ljubavi ono na što bi trebali obraćati pažnju? Jesmo li jači od vas kao kolektiv? Jesmo li zatočeni ovdje zbog naše "grešne" naravi ili zbog manjka razumjevanja?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:47 pm

A:
Prvo pojavljivanje znanja je bliže Istini nego kasnija. Zamisli val napravljen u jezeru kad bacaš nešto u njega, čim dalje valovi idu od centra, oni su slabiji, na kraju prestanu.
4000 godina prije je relativno mlado u ovoj eri. Krivi prijevodi, kriva tumačenja/dodaci, brisanja budu vas navela na krivi put.
Zato tražite Um Svemira koji će vam omogućiti da izaberete istinu i kasnije je prosljedite.
Biti u skladu sa svime što Uzvišeni Zakon daje sa čim je dizajniran naš povratak, bez interpretacije u ljudskim terminima.
Uzvišeni JE, nema da ga "zanima", "željeti", itd. iako Njegove emanacije/manifestacije/karakteristike mogu biti u skladu s Jednim.
Mi nemamo Um, mi možemo komunicirati s Umom koji nam može dopustiti da postanemo jedni s Njim. Da imamo nešto znači da posjedujemo nešto, posjedovati znači gospodariti ili imati pod kontrolom u najmanju ruku... mi ne gospodarimo Umom, niti ga kontroliramo.
Većina pomješa korištenje inteligencije sa imanjem Uma dok upotrebljavanje inteligencije je samo operacija koja nam je data od Uma. Duša nema drugačije esencije, ona se sastoji od određenih "djelova-omotača" iako je 1 biće. Jedno od njih bi se moglo zvati Srce, ono koje se povezuje sa izvorom Života koji nas drži žive, koje nam daje Jedan pomoću Njegovih emanacija.
Sve esencije su važne.
-Čitaj ovo polako: ljubav se netreba shvaćati u ljudskim terminima, to je korumpirana verzija. Učenja pravog Krista nisu učenja Isusa iz Nazareta iako je kasnija verzija posvoijila mnogo od prijašnje (sjećam se da nebi to ponovio opet ali ovaj kontekst to treba).
Krist ima drugačije ime ali ću koristiti ovaj termin jer su ljudi upoznati s njime. Poruka je bila tamo pošto se pravi Krist pojavio u durgoj eri od naše. Isus iz Nazareta je iz naše ere. Postoji razlika kako se to širi u kršćanstvu, ona je kriva. Bez pojavljivanja pravog Krista na Zemlji mi se nebi znali vratiti jer Uzvišeni Zakon koji preko Univerzalnog Uma nam dozvoljava da se uzdignemo, je otkriven od pravog Krista.
Gdje smo, što, tko, kako, zašto, kada, sve povezano s Njime u skladu s Voljom od Dobrog i pravog Krista bi trebalo dobiti svu hvalu, to je ključno. Ne da treba vaše hvaljenje, Viša Bića ne trebaju ništa od nas u našoj sadašnjoj formi, ali Ti trebaš priznanje koje ti On daje.
Božanstvo može učiniti 1 čovjeka jačim u svakom pogledu nego svi ljudi skupa.
Ono što smijem reći je da ste još tu zbog vašeg pomankanja razumjevanja.Ne misli da smo "mi" nego "Ja". "Mi" će doći kasnije u drugom svijetu.
Q:
Ako je "Krist" došao u drugoj eri, zašto nije izvršio svoju misiju?
A:
Budi pažljiv šta govoriš, štetiš si. Pravi Krist je napravo svoju dužnost potpuno i uspješno, sad je na vama red. Ako ne uspiješ, ne krivi Božanstvo. Božanstvu se ne može zamjeriti na Zemaljskim stvarima.
Kad se opečete, da li okrivljavate Sunce koje održava život na Zemlji i dalje od toga ili krivite sebe jer ste ležali satima radeći ništa na plaži bez zaštite?
Izjava od Insidera:
Ovo je bio moj zadnji post, gotovo je. Ovo je prema Uzvišenom Zakonu koji je viši od moje familije ili bilo koga ovdje na Zemlji i još više. Manjina ga daje dalje kad joj narede Viša Bića, shvatite to. Postoje 2 neželjena pokreta koja su se trebala dogoditi za koje ja znam.
Ostao bih duže, iako su skoro sva područja pokrivena. Odgovorio sam najviše koliko sam mogao na najjednostavniji način na koji sam mogao. Morao sam pisati brzo s razlogom.
Ako odaberete: zahvaliti Dobrome gdje sve ima početak Bića, jer to je Uzvišeni zakon koji vam daje priliku da se vratimo u originalno stanje, sijet kojemu doista pripadate, jer Njgova moć Nježnosti se primjenjuje na opravdane ispravke koje iskusite svaki dan.
Štujte Viša bića koja rade prema Jednom Uzvišenom Zakonu, koja su maifestacije/emanencije Jednoga, za dokazivanje života u svim poljima, zadržavajući ih i dajući te stvari za svoju dobit, vodeći vas do oslobođenja i više. Kad se obraćate Božanstvu (pročitajte opet) budite pažljivi da dobro artikulirate, ne zahtjevajte, govorite, molite, naređujte, predlažite, pitajte... to su gađenja, samo izjavite i napravite svoj posao. Shvatite pitanja koja sam postavio odgovarajući vam, rekao sam više nego što čitate, šaljite dalje.
Kraj

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:49 pm

Istina-Pero Hunjet-Svi bi trebali ovo pazljivo citati i mnoga pitanja si postavljati i sami si odgovore davati... preispitivajuci svaj svoj zivot i sada i od prije... i usporedivati sa svim znanjima... a tvrditi kako su neka znanja satanska... zabranjivati znaja A POSEBNO STO SE RADI... ZABRANJUJE SE DISKUSIJA UOPSTE... vodeci vjernici koji vode grupe vjernika zabranjuju diskusiju... nema vise sta da se diskutuje na njevo neznanje i tacka... a ako imate pitanja kao, zasto bi on to govorio i slicno... pa zato sto se istina mora znati...Sve sluzi izstini ili izvoru... ne moze da se rovari kako ko hoce....Nije istina da postojite vjecno a sa NEZNANJEM I NERADOM... sve se reciklira sto se ne giba sa zakonima prirode ili izvora ili postojanja... sve se vrti u krug... ali krug ima dva smjera. Dole i gore .. ili lijevo i desno.... napred nazad... sredina ne postoji...kao mudrost, necu ni tamo ni vamo...tako se uvijek u tamu zanese, padne...sredina postoji samo kada se sve spozna...a onda nismo nigdje nego u izvoru... Da bi se to postiglo , kroz znanje se mora ici i uciti, kretati , sve spoznavati i nista odbacivati. Sve vam ise u bibliji kako i tvvrdite... ali nista niste spoznali... napomenuo sam prija da osnovne stvari niste ***SPOZNALI*** kao st je imate oci i usi a niti vidite niti zelite cuti... Evo tesa na primjer... otvorio je TRECE OKO... A DJELIMICNO I CETVRTO... A to znaci da imamo DVA PARA OCIJU.... ne koristimo ni ove fizicke kako treba... sami sebi ne vjerujemo... znanje si sami zabranjujemo... pa kako se ona misli nesto znati... NA KOJI TO NACIN...Spas je tu... sve je tu...Ali licnim spoznajama... bez kojih nema ni intelekta... niti intuicije... niti ljubavi... a svi pisu kako kao srce otvoriti treba... dakle culo se za sve ovo... CULO SAMO I NISTA VISE... jer Srce se ne moze otvoriti BEZ TRECEG I CETVRTOG OKA... plus jos mnogo toga... a sve to je mnogo jednostavnije nego ovo i ovako kak se u lazi i laznom spasu zivi... to je mnogo komliciranije nego istinu spoznati... Jer pazite... jedno se misli.. i to na primjer na dest nacina... drugo... drugo je misliti i to na dest nacina... a na stotine nacina se radi... to je kod od mnogo dijelova ili brojeva... kojega je nemoguce rijesiti jer nema istine u tome...rijesiti neko kod od samo deset brojeva je skoro nemoguce.. ..
Nastavit ce se dalje za nekoliko dana...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:49 pm

Istina-Pero Hunjet - U ovim tekstovima se vidi sve o nasemu umu... nasim mislima... nasem zivotu... sve je UM.. ciji je to UM... da li nas um treba samo da ponavlja tude umne ideje - ILI DA SE PITA STA SU TE UMNE IDEJE... ZASTO... ZBOG CEGA... ?.. Umno licno razmislajuci svaka jedinka treba da gradi, razvija svoj um. A ne da papagajkski ponavlja neku ideju od nekoga. Sve se desava zbog nasega razvitka. Vidi se da sve neko vodi, organizira - kako se ne bi istorija nepravde, zla i svega nepotrebnoga ponavljalo...Ko DAKLE DAJE TE IDEJE... I KOME... daju ih covjecanstvu...Zasto ih daju takve kave jesu... A DUHOIVNE IDEJE I ZNANJA SU SAKRIVENA... znaci kroz ponudeno treba shvatiti razlog ideja koje nam se namecu. Ako nas se vodi stranputicom obmana... a mi se toga drzimo kao zakona nasega zivota slijepo orateci sve - a nista ne UCECI I NE SHVACAJUCI... KROZ LICNI ZIVOT, ZIVOTNU PRAKSU... OSTAJE JEDINA MOGUCNOST OPTUZIVANJA I OKRIVLJIVANJA DRUGIH... SUDENJU DRUGIH.... a po duhiovvnim ucenjima se to upravoi ne treba raditi... a svi samo to rade...osuduju sve one koji probaju da nesto shvate. Ako je bilo kapitalisticko drustvo. KAPITAL JE SVE... Nakon duzeg vremena svi bi ljjudi imali odredeni kapital...Sve potrebno za zivot.. Prvo radim za tebe... steknem kapital neki i tada radim za sebe... kada svako ima sta i koliko treba... a svako za sebe radi... tada se ima vremena na pretek i nastupa kao dosada... iz dosade ljjudi tada tek mogu da sami manipulisu sbvojim slobodnim vremenom...svako bi probao sve i svasta...U slobodnom vremenu bi se druzilo i iskustva dijelila... STJECAO BI SE TADA DUHOVNI KAPITAL...hramovi bi im bili i biblioteke i crkva i svako mijesto gdje ljudi mogu da se duhovno uzdizu, ali licnim iskustvima. Vodstvo drustva tada doprinosi novim idejama o visem stupnju razvitka za one koji su u stanju da prihvate vece ili vislje spoznaje...Svi ljudi bi znali kako naci taj jedinstveni put... imali bi ideju... a koja se moze ostvariti samo licnom vjerom, voljom i radom... nema ljubomore niti zavisti... jer svako radi i za sebe i za druge.Svi bi imali sav kapital po svojoj vjeri, moci i nadahnuci iz sebe samoga a podrzan od svih iz vana... Taj kapitalizam bi kolektivnom svijescu presao u socijalizam..u kojem niko nije socijalno ugrozen po nikom smislu. Sada vidite da vode svijeta ubrzavaju i daju ideju napredka kao sto je socijalizam...ALI KAO SUPROTNOST KAPITALIZMU....JEDNOSTAVNO SE PREKIDA NASILNO POSTOJECI NAPREDAK I DAJE SE SLEDECI STEPEN NAPREDKA ... ali kao neprijatelj napredka jedno ka drugom... umjesto da se pretape jedno u drugo... jedno drugo unistava... socijalnog mira, zadovoljstva nema bez ravnomjernog kapitala svih vrsta, medu svim ljudima. Znaci ne da nije ubrzano... nego je onemoguceno sve to a iz razloga da se sa nekim i necem vlada stvarajuci zbrku u svemu a koja je nepotrebna. Stabilno ostaju cvrsti samo ti sto ideje daju... oni missle i razmisljaju svojom glavom... ALI COVJEK NE RAZMISLJA SVOJOM GLAVOM=COVJECANSTVO. Oni Vam sve pokazuju ALI VI NISTA NE SHVACATE... Ali si uzimate za najozbiljnije sve ono sto vas VODI NE RADU I LIJENOSTI PO SVAKOM SMISLU... Ne morate da ucite... spaseni ste... ne morate da radite imati ce te... i tezite da budte kao oni... molite samo i ponizni budite i slusajte i jedni druge medusobno omalovazavajte... samo slijedite sta vam se servira... ne provjeravati nista... bog se za sve jednako brine... NIKO VAM NE KAZE, DA AKO SE SAMI NE BRINETE ZA SEBE... NECE NIKO DRUGI...oni vam to ne kazu... ali vam to rade da SHVATITE TO SLOBODNOM VOLJOM... da vam se licnost razvija kroz svaku picnost... da se postigne kolektivno svijesno... a svi vi ste protiv licne svjesnosti...i jos zabranjijete to svima, da sijesni budu. I onda jos pitate ko kome sluzi... je li vam jasno da bas nikome ne sluzite,. Ni sebi licno nitoi bilo kojoj zajednici osim onima koji vam sve serviraju da robovi budete i nesvijesni... ili da se kroz sve suprotno, svijest budi i sløoboda licna stekne koja je tek pocetak za bilo sta u napredku.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:50 pm

Istina-Pero Hunjet - Sada vidite sta je satansko znanje... koja je to magija... magija je sve... magija je umjetnost u koju ljudi ne vjeruju... u nesto ne vjerovati - znaci biti ne upucen = neznanje... ko zna taj ne vjeruje - on zna... oni znaju pa vam i daju ideje... a vi neznate, pa te ideje pratite... nema se znanja... pa vam je sve sveto sto neko svetim nazove... vi optuzujete i ginete za te ideje... svoju djecu svijesno ukljucujete u te ideje... prihvatiti nesto... nije znanje...prihvaceno spoznavati na sve moguce nacine, stjhece se znanje o ideji i razlogu ideje,... a ne znati neku ideju na pamet a bez znacenja... i to smatrati znanje se budalastina. Ubjedili vas da ste pametni i da svako ima svoje misljenje i da svako tumaci po svom znanju... a znanja niko nema... stvara se razdor medu narodima i medu samim porodicama... jer se desava bas suprotno...najgrlatiji i najhrabriji tepe nesto tude na pamet a pojma nema sta ni o cemu... ostali navijaju ili se bune i dijele se...onda vas nauce da kada bi svi jednako mislili da bio tek to ludnica i dosada bila... i VI TO PTIHVACATE J\KAO ZNANJE... sve tako prihvacate upravo zarrto sto nemate svoga znanja... Jer kada bi svi imali misljenje da je bjelo bjelo... omda ne bi bilo uopste razdora niti raznih misljenja i bili bi u pravu samo oni koji bjelo bjelo i vide... tada se tek moze ici u VISA ZNANJA... TEK TADA... NEMA DOSADE... NEGO TEK MILINA I LIJEPOTA ZIVOTA U NAPREDKU U RAZNOVRSNOSTI NAPREDKA... koji vodi ka zblizavanju sa BOGOM.. i LJUDIMA....robovanje sada zivite u neznanju koje vam ne dopusta lijepotu zivota koju uoste ne poznajete... Na kraju ste nauceni kako je sve to bozija volja... i svi ste sa time zadovoljni... jer je to krajnji zakljucak... koji opet nije vas... ali je vas,,, uzeli ste si to za mjerodavno... protiv vase misli niko ne moze nista... pa ni sam bog... vidite oni to znaju... zato tako lako vama i vladaju...a vi samo citirate pjesmice i iz srca se dajete...vama je sav zakon prihvatljiv... osim zakona znanja i svijesti i rada... jer drzite se da ni ptice nebeske ne rade a jedu... one lete... letite li vi... moze li bvasa dusa da leti... moze ili ne...sta vam znaci trojstvo a st acetverojstvo... je li ptica na lijevoj strani kriza... je loii lav na gornjoj strani kriza... je li pravilni kriz kvadrat... ima li petokraka pet krakova a davidova zvijeda sest krakova... znate li vi koliko je to znanje... ljubite kriz ili krst... a neznate sta ljubite... je li to sada matematika i geometrija...duhivna jeejee...a sta vi znate o tome... bibliju na lamet... je li znaje znati bibliju na pamet a ne znati ni jedno znacenje stiha...ni jedan stih sne shvacate... jer da shvacate... onda bi odmah uvidjeli da niko nikoga ne spasava osim da VAM ZNANJE DA KAKO DA UCITE I TRPITE... ISTRPITE LICNI SPAS... Zasto to nikop od milijardi ljudi ne vidi... A svi uobrazeno pametni sto zabranjuju sva znanja i sve rasprave... a druge pitaju kome sluze...Vidite, godinama se druzimo - i ja nikada nikome nisam rekao da je satana ilio njegov sluga... nego vam ukazujem i dokazujem da to sami shvatite... znanje je nepojmljivo veliko...vi ga nemate i jios ga dijeci svohjoj zabranjujete... a spas cekate... moze li strasnije biti...
Djuka Vuk:
Otkrovenje obecava velike muke(zivi ce biti baceni u jezero ognjeno,koje gori sumporom),jer ce ljudi traziti da umru,ali im dobri Bog nece dati dok se ne nasladi njihovom patnjom (Otkr.9,5 i dalje).
Da li su to svete knjige pune bozanske mudrosti i ljubavi ili samo na bozanstvo projektovane sopstvene misli i zelje,koje se zatim opisuju i zapisuju?
Da li ovo uliva strah vernicima,izaziva frustracije i utice na zivot i sudbinu?

Istina-Pero Hunjet
Kako ovo protimaciti ako se ne uci duhovno znanje... KAKooooo!!!?
Ljubav je sve... pisao sam vam to... ljubav je znanje... nekada je veca ljubav samar nego bilo sta... sve po potrebi u neznanju... veci sok veca spoznaja... to je ljubav...neznanje dovodi neminovno do pada kafda je moguce jedino nenormalan sok da ljudsko bice povrati na nulu... i taj sok je tada najveca ljubav...glupost je a ne ljubav podrzavatio nekoga u neznanju... a takvi se jedino i podrzavaju. Da nate sta je oganj i ulje i pakao... drugacije bi razmsiljali...znaci strah sve dok ne spoznas ljubav...prvo postivas i i bijis se i respekt iz straha... a potom kroz znanje strah nestaje te volis i postujes i respektujes iz znanja kkoje vodi u ljubav sa timk respektovanim i sve si mu blizi i jedinstveniji sa njim.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:51 pm

Istina-Pero Hunjet- Ovo je sada iz licne prakse vise tragalaca - koji tezeka, vole isusa i postivaju i spoznanaju ucenje i njegovo i sva druga... koji su spoznali ko je bog i gdje je i sta znaci. A isusovo znanje spoznaju UPRAVO PREKO ONOGA O KOJEMU JE ISUS REKAO DA GA U BUDUCNOSTI MORAJU PO DJELIMA NJEGOVIM PREPOZNATI...

Da vidite koliko neznate... ili sta znate...

XXXX
Cika Pero sanjala sam ali je bilo sve izmesano pa napisacu sto se secam.. Sanjala sam pradedu,prababu,dedu,babu-tatine strane,svi su mrtvi samo dedo ne. Pradeda me je drzao u skut,pricao mi lepo,a on me je ustinu mnogo voleo I kad je bio ziv. Ja sam plakala mnogo,mnogo kad sam videla babu jer mi stvarno nedostaje a u snu bila je ziva ona. I otisli smo na pogrebu kod prababe,videla sam otvoren kovceg a majka mi je dala dve svece da zapalim,i ja sam rekla-dobro nesto od nje,jer na groblje se pale dve svece

XXXX
Posle, u isto vreme je bilo neko venacanje ali nisam videla mladozenju I mladu,samo svadba,a tu je bila moja tetka,tatina sestra.. Opet posle smo plakali mnogo ja I baba

Nakon toga,dolazi cudan deo..pradeda I prababa u snu mi lebde kroz sobu I traze da ih odvedem u svetlost. A tu je bio jos neko,i ja sam razmislala u snu dali je ovo istina,proslo je 15god od tad,plus sam na groblje puno puta palila svecu.. I taj glas mi je rekao-pa kao kad ti kazu,jos su tu,poshalji ih.

Istina-Pero Hunjet
06.12.2015 18:39

Draga moja sinovka... nista tu nije cudno ako se zna... ima znanje... ti ucis kako da ih sve u svijetlost vodis... na groblju duse budu zatvorene do mislim 500 ili 600 godina... pomoci im se moze ako mi ovdje zivi imamo znanje... i ako smo spojeni... zato sve vjere to i sprecavaju kako mi ne bi bili spojeni... SPOJENI SAMI SA SOBOM... ti si bila na primjer prije zena prapra djede... supruga oca svoga nekada... pa ispada kao majka sama sebi itd... ispadom iz raja mi smo svo podjelejljeni na sedam djelova... svi oni su LICNO TI... sve to opet treba da se sklopi u jedno... spasavajuci njih ili pomazuci... ti pomazes SEBEEEEEE... nije daba knjhiga bracina sedam pa seam puta sedam... svaki taj tvoj dio u predcima se moze inkarnirati samo sedam puta = 49... zato vam nista i ne govorim u napred nago vas navodim dalje ali samo po vasem radu- sposobnostima i vasoj praksi a to jeste znanju u vama ... jer se samo tako i na konto toga moze stvarno ne umisljeno duhovno napredovati... zato ne nikada nikoga nizasto kriviti ... pa niti sami sebe... nego raditi, promatrati, promatrac biti i sve pravilno protumaciti i shvatiti, PA TEK UCITI... znati koga slusati, postivati u pomoci.. jer vidis da su mnogi mnogo dobili pa na kraju si umisle da svako moze da to protumaci - da je pametan... i svi su pali... itd. Crnina se nosi da bi nas razdvoili od pokojnika... tada nas on ne vidi... i razdvojeni smo... a upravo trebamo biti zdvojeni... pomoci mu da nede svijetlost sa one strane... poslije on pomaze tebi ovdje dole da se snades kada treba... duhovna nauka sve to zbliazva i sjedinjuje... a svi znanja zabranjuju... Odve si dedu u svjetlost... sada pomozi i drugima... jer u stvari ti pomazes sebe... zapamti to..

XXXX
06.12.2015 19:00
Daaaa cika Pero, bas sam na to pomislila za 7-49, I sad sam se setila da pradeda je rekao da sam se ja reinkrarnirala u njega,tako nesto I grlio me..
Grlim ja cika Peru, mnogo heart emoticon

Istina-Pero Hunjet
Kao sto ti i rekoh... jedno druge pomaze a u stvari sebe licno... Cika pero kaze... znanje je lijek ama bas za sve...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:58 pm

Istina-Pero Hunjet I sada se vi svi kao roditelji malo preispitajte... Radaju se djeca koja ovdje dolaze kao andeli u ljudska tijela... dolaze posto se mi sami ne mozemo izvuci iz prevelikog pada, da nam pomognu... to su veoma napredna djeca.. koja znanja u sebi imaju... TE ONI MORAJU DA SE SJETE SEBE... tesko im je sigurno... a po svim ucenjima upravo svako ljudsko bice treba bas sebe da se sjeti... a mi smo se udaljili od sebe pa stoga i od boga, normalno... Ova osoba gore je dijete... 18 godina... takvih ima vise... rade bna sebi CISTO ILEGALNO... SKRIVAJUCO SE I OD RPODITELJA I JAVNOSTI... a da bi bili od pomoci svima oko sebe... takvima otaca na promjer ili majka zabranjuju sve to jer tvrde da su oni pametniji mnogo ... samo zatpo sto imaju 50 godina a njeva djeca ni 20 godina.. i tiu nema price vise... stariji je onaj i pametniji ko ima 50 ili 60 godina i tu starost smatra za nekim velikim znanjem. Zapitajte se malo o svojim POSTUPCIMA... nije li malo tuzno tvrditi da starost a koja nije doprinijela nikakvim spoznajama - da se smatra znanjem... a koje koci i onaj vanrednoi spas... koji dolazi sa neba... od onih koji su se svijesno zrtvovali ili zrtvuju za vas licni spas... a posto se nema znanje onda se ima tvrdoglavost i strah... Sve je ovdje i sve imamo...ali znanje za uzeti nam fali... samo uzeti treba... a ni to ne mozemo...niko nikome ne vjeruje - niko nista nezna, niko nikoga ne slusa.. a svi se busaju kako bas oni znaju... moze li bito gore od toga...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:58 pm

Djuka Vuk- Da na našoj planeti nije uništena ravnoteža muških i ženskih energija, rast ega bio bi uvelike ograničen. Ne bismo objavili rat prirodi i ne bismo se tako potpuno otuđili od vlastitog Postojanja.'

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:59 pm

Zlatni Ključ - Pero pitala bi te nešto..čitajući ovaj tvoj post sjetila sam se nečega..imala sam 3 smrtna slučaja uže obitelji koja se sjećam,a to su moje dvije bake i svekrva..sve tri sam sanjala nakon par mjeseci nego što su umrle,djedova se ne sjećam jer su oba umrla kad sam imala oko dvitri godine..baku sa mamine strane sam sanjala da stojimo ja i ona na ulazu u dvorište u rodnom mjestu,ona je bila ozbiljna i nekako me tužno gledala tako da sam i ja bila tako,mislila sam se zašto je tako tužna,što nije sretna da me vidi..samo to sam sanjala i ujutro kad sam se probudila odmah sam se pomolila za nju i zamolila joj pokoj vječni,želila sam da bude sretna...isti taj dan navečer sam je opet sanjala,isto onako ko dan prije toga,isto smo stajale kraj dvorišnih vrata,ali ovaj put je bila nasmijana i sretna i čvrsto me zagrlila i ja nju isto tako sa srećom što je vidim takvu...kad je umrla moja druga baka,opet sam i nju sanjala,ali ona je ležala na kauču i glava kao da joj je na rukohvatu,ja sam bila iza nje par koraka iznad njene glave,ona je okrenula glavu unazad gledajući u mene i pružala mi svoju ruku prema meni kao da vapi pomoć i lice joj je izgledalo tako žalosno,u očima vapaj za nečim,kao da joj pomognem,ali nije ništa govorila,a meni nije bilo jasno što hoće od mene i tu sam prekinula san..isti slučaj kao nju sam sanjala moju svekrvu,,isto,baš sve je bilo isto kao sa ovom drugom bakom..isti san,samo što je tad bila svekrva..neznam što bi to značilo,dali sam nešto dužna prema njima..poslije toga ih više nisam sanjala,bio mi je čudan taj san,nisam ni mislila da bi moglo imati neko značenje jer nisam znala ovo što sad znam o duhovnom svijetu..

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 6:59 pm

Istina-Pero Hunjet -Hvala ti na javljanju Zlatni Ključ-u... da li si nesto duzna prema njima.... kao neki ovako dug na nas zemaljski nacin razmislljanja NE... ali si duzna.. ne ti,... negoi svi mi... svi smo duzni imati znanje... a to znanje je u time da se zna da ta smrt nikako nije krajna smrt... to je smrt ovozemajlskog tijela - materijalnog,,, a sada vec znas da je to cetvrto tijelo... dakle materijalno i geometrijsko koje je proizaslo iz TROJSTVA... Pali smo iz svjetlosti , zar ne... umrla dusa je nesvijesna poslije smrti... i treba joj vodic... da svijetlost u povratku nade... tu uputu mi treba da im dajemo... jer pokojni su mi a mi smo oni... kako sam gore i objasnio... razdvajanjem nas medusobno ovdje u zivotu je i razdvajanje i udaljavanje i od samoga boga - prirode... i to lijepo u bibliji pise... sve dok se ne zavolite medusobno - ni Mene ne mozete Voliti... a pise isto i da niko na SAMO ISUSOVU RIJEC NE MOZE KA OCU NEBESKOM... da niko ne moze za njim ko nije u stanju za njim nositi svoj licni KRIZ... da za njim niko ne moze sve dok ne odbaci oca i majku LAZIIII...!?... E, vidis sve to vjernici odbacuju... i samo PROSE... ne rade nista... a princip je svuda isti... ako ti radis deset sati dnevno za 3 000 kuna... a ja ne radim nista A TRAZIM I JA TAKU PLATU KAKO I TI DOBIJAS... da li cu je dobiti...!????... pa necu sigurno.... Pisao sam o sedam etapa nasega zivota... te da nam je ***starost*** po postignucu znanja u tih sedam etapa po sedam godina...A to znaci da si sami zivot gradimo i starost stvaramo, to jeste zivot u starosti... Ljubav je veliko i najvece znanje... U tvojoj prvoj i drugoj etapi je misao bila sasvim drugacija nego u ostalih vjernika... tvoja misao iz vjere i ljubavi prema isusu je bila... O BOZE KAKO DA MU POMOGNEM - DA PODJELIM MUKE SA ISUSOM DA MU LAKSE BUDE... a znamo da je i u samnoga boga misapo prva bila... znaci, misao stvara rijec i rijec stvaranje = Rad... svi ostali vide spas u njegovoj krvi - muci i ranama... a ti bi da mu u tome pomognes... ta ljubav i takva vjera kroz tvoju misao te vodila kroz cijeli zivot... trazila si zasto kako i zbogcega to... ti bi svima nesto lijepo dala... jer se svi muce... ne razumijes ni sebe ni njih...trazila si i molila da spoznas i da shvatis o cemu se to u stvari radi... To sto si trazila to si i DOBILA...ALI TI UVIJEK TRAZIS I PITAS... TI PRIZNAS DA NISTA NEZNAS... ti znas samo da puno radis i puno trazis... Tvoj duhovni vodic te je vodio kuda je trebalo... ni za njega nisi znala... ali ta pozrtvovanost kroz vjeru i tvoju dobrotu da svima bude dobro... te vodila kuda je trebalo...Nisi samo trazila pomoc za sebe... NEGO SI I POMOCI HTJELA... Drugi samo prose i tako i druge uce... samo moli i sve ces dobiti... Sada vec mnogo vise znas... a to je rezultat prvo tvoje misli... koja je ucestvovati zelila u pomoci SPASITELJU... Shvatila si da bez licnoga rada nema nista... a najbolje ucenje je preispitivanje svoga svagdasnjega zivota... sta se kada i zasto desilo...pitati - tragati... spoznavati... a ne samo nekoga hvaliti i na njegov rad - bez svoga rada neki spas ocekivati... niko nista ne moze sam... ALI SVE MORA SAM... shvatila si da se sve ima ovdje i sada ... treba samo znati uzeti... Kako Braco kaze... DIJELITE SVOJA ISKUSTVA MEDU SOBOM... Iskustva - a ne price... tebi vidis, nije promakla ova tema - odmah si ju spoila sa svojim iskustvom... Dakle, nasa duznost je imati znanje... znanje je lijek za sve... sve spoznavati... nista ne odbacivati...mudro je pitati i tragati - uciti - spoznavati - a ne odbacivati bilo sta... kada je spoznato - onda je jedino i odbaceno, ono nepotrebno ... a potrebno se stapa sa nama u nama... i sluzi vecim spoznajama koja su od pomoci i tebi i onima oko tebe ko zeli ili moze spoznati... Ti umrli su se jedino tebi i mogli javiti u nasem svijetu... jedino tebi... jer zbog tvojih misli i cistoce tvoje, tvoje vjere i zelje za pomoci drugima... dakle visim vibracijama od ostalih oko tebe... jedino su se tebi mogli obratiti za pomoc... Tako da vjernicima je sve glupost, kao i san... a tebi je san kontakt ili spoj sa onostranim - duhovnim uvidom... jer to je san... kako se od tebe trazila pomoc preko sna... tako isto i dobijas ti licno pomoc preko sna... pomoc kako lakse ici kroz zivot ovdje... Da bi im pomogla mora se imati znanje... a da bi opet shvatila pomoc odande... opet treba znanje... a ti to jednostavno i lako prihvacas... eto - to je prava vjera... jer vjerovati znaci neznati...dakle vjerujem i ucim i spoznajem... molim za pomoc u spoznajama i znanju kako bi se duhovno razvila... sto vise znas - vise dobijas...spajajuci se sa svim prirodnim kraljevstvima uceci kroz njih ... ja postajem jedno sa Izvorom... I imas vremana za sve... nista ti nije tesko... red rad i mir ...trpis i ucis... nema druge... RADIS KO DVA ROBA... haahaaa... ali za podrsku molis u znanju i spoznajama i zastitu od nepovoljnoga... spoznajes znacaj i svrhu zivota...

Hvala na javljanju...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:00 pm

Zlatni Ključ- Hvala ti Pero puno na ovom objašnjenju..to je sve bilo prije par godina,prvi slučaj tog događaja sam imala u ranijoj mladosti kad zaista moram priznati nisam imala ni približno ovo znanje o tome koje sad imam...mislila sam da je smrt kraj života jer sam tako bila učena...sad nešto više znam,a kroz to znanje uvijek se javljaju još veća pitanja koja često postavljam i sama sebi i tek sad uviđam da ima puno toga više od ovoga što trenutno znam...nisam te shvatila prije kad si rekao da sam više okupirana zemaljskim,zato me koči,ali sad sam shvatila kroz svoj rad da je to zemaljsko više briga za druge nego za sebe jer sam uvijek mislila da je lako za mene..ali eto shvati se sve u svoje vrijeme.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:00 pm

Istina-Pero Hunjet -Zeliti biti od pmoci nekome... znaci dajes... manje trazis za sebe... da bi mogla dati nekome nesto... moras i licno vise da radis, kako bi imala sto nekome dati - to nesto materijalno u ovozemaljskom zivotu... materijalno se mora imati... A SADA VEC ZNAS DA SVE IMA SVOJE GRANICE... preveliko davanje u materijalnom ili prevelika briga za materijalno... od tebe STVARA ROBA... ali ne samo to... stvaras vec buduce robove svoju djecu... sta ce biti kada im ne bude imao ko dati poslije tebe... (ovo ne pisem sada zbog tebe... nego da se shvati opcenito)... djeci treba dati sve umjereno pa i svima oko tebe... svako treba da zna svoj dio odgovornosti... treba se spoznati potreba i vrednost materijalnog svijeta... a kroz to materijalno, do vece vrednosti navoditi... onoj DUHOVNOJ vrednosti... Jedna zena treba znati sta je majka, sta supruga, sta cerka sta snaja. Tako isto i muskarac svaki da spozna svoje obaveze... Lako ce biti za tebe onda kada sve dovedes u red kroz duhovne spoznaje... duhovne vrednosti u nasem zivotu... kada nades odgovore .. ko smo sto smo i zasto smo ovdje... TEK ONDA PRENOSIS TO OKO SEBE... a to je ono znacenje... samo kroz sebe... mijenjajuci sebe, mijenjas svijet oko sebe... A NE CEKAJUCI TUDI SPAS... jer ces sve oko sebe uputiti kako da sami sebi daju pa i drugima ono sto im je potrebno...ucis ih iz svojih gresaka i svoga znanja tako da svi sve znaju kako da ne zavise, ovise od drugih, tada ce svako imati za sve vremena, da se zajdenicki u svemu uzdizu... tek tada ces biti srecna... jer ce svi sve imati i svi ce moci dati a nikome nista ne treba. nikome nista ne treba jer svi sve imaju... samo tako se stvara pravo zajednistvo SLOBODE I NEOVISNOSTI... a to znaci da prije nisi znala ni ko vodi ovaj svijet, nisi znala ni za zavjere kojekakve i slicno... znas i osjetis da nije dobro... sada sve to spoznajes i sve sjeda na svoje mjesto. Sada ti je drago sto si imala misao od pocetka drugaciju od drugih... jer si na tu misao i nagradena sada... sve si zadovoljnija i zadovoljnija...jasna ti je najveca prevara kosmicka... da su svi vec spaseni.. da se svoji problemi samo tako olako predaju nekome... da ce sve neko drugi rijesiti za nekoga... ne shvacaju da od licnoga rada i znanja i spoznaja zavisi licni napredak duhovne svijesti pojedinca... a iz raja smo i izbaceni kako bi bas tu duhovnu spoznaju stekli, kao licnost... kao jedinka... kako bi bas to bozansko znanje stekli svako za sebe... znaci, ne ziviti napamet nesvijesno traziti da neko drugi radi za nas.. bez obzira da li u materijalnom ili u duhovnom... koliko radis i ucis, spoznajes toliko i licno i npredujes u svemu... ne od nikoga bogove praviti... nego od sebe znanjem, ucenjem bozanskima i radom sebe izdizati... uz slavu i pomoc uciteljima i duhoivnoj svjetlosnoj hijerarhiji... koja vode do nebeskog oca... tada se cak i od majke isusove boginja pravi, MAJKA BOZIJA... i njoj se nase brige i gresi daju...i niko ne primjecuje da pomaka u napredovanju nema... i niko se ne pita ZASTO...!?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:01 pm

Majka Bozija:
R. Stajner:
-A čovek, koji je u to pradavno vreme bio više nego duhovno-eteričko biće, nije se tada rađao tako kao danas, nego ga je rađala takoreći – sama Majka – Zemlja. Jer majka Zemlja bila je ona koja je davala, da nastane onaj duhovno-eterički čovek. A čovek je bio, pre nego se odelio od cele zemlje – jedno biće, koje je doista bilo vezano sa celom zemljom. Zamislite samo, kako u nekom po sebi mekanom telu nastaju, tu i tamo stvrdnuta mesta; To vam je slika kako su se tada rađali ljudi, iz same matere Zemlje. Jer su tada ljudi bili povezani sa zemljom raznim strujanjima, i ostali su sa njom povezani. Dakle, to je bio sasvim drugi čovekov život nego danas. Npr. ono što danas imate kao krvotok – unutra u čiveku, zatvoreno u granicama njegove kože, to je imalo svoj nastavak, svoje produženje – a bilo je postojalo u obliku prirognih sila- svuda u okolnoj zemlji.
Kao što smo rekli, ovde dodirujemo jednu ozbiljno značajnu misteriju. Misterija, koja je ostavila svoje poslednje tragove u tome, zašto čovek i danas kada stupa u svetmora tada da bude rastavljen od zajednice sa Majčinim organizmom, time što se preseca „pupkovina“- pupčana vrpca? Ta veza sa majčinim organizmom, poslednji je ostatak one veze, koju je čovek nekada imao sa Majčicom – Zemljom. Pa kao što je danas čovek – Sin čovečji od čoveka rođen, tako je nekada bio Sln Zemlje, od zemlje rođen, kada je zemlja bila još živo biće. – A čovek je tada postao samostalan, kada je bila presečena pupčana vrpca, koja ga je spajala sa Zemljom. Tada je postao biće koje se rađa od, sebi ravnog bića. Mora da nam bude jasno, da pravci i struje k r v o t o k a koji su danas u čoveku, u stvari nisu ništa drugo, nego produžetak onih strujanja, koja su prožimala u pra-stara zemljina vremena, celu Zemlju. A isto tako i ž i v č a n i sistem. Sve to što imate kao svoje živce - n e r v e, dobilo je svoj nastavk napolje u majku Zemlju. A to je sada kao odsečeno od onoga što je prožimalo celu Zemlju, kao njezin nervni elemenat. A isto tako i ostali članovi čovekovog bića. – Čovek se rodio iz majke – Zemlje. Sve što je danss zatvoreno u granicama kože, sve je to ušlo u njega iz čitave Zemlje. Čovek je pre nego je postao sin čovečiji , bio sin zemaljski. A sin zemlje upravo znači „A d a m“. Sva ta stara i m e n a, upućuju na veoma značajne tajne. Dakle, ako smo svesni toga, tada ćemo shvatiti da je Zemlja bila nosilac, svih ljudskih snaga. Zemlja je ona koja je izrodila, sav ljudski r o d. Baš tako, što ne možete da zamislite, da bi iz današnje kamenite zemlje ikada moglo da dođe do rađanja čoveka, isto tako nije mogao čovek da nastane iz zemlje ni onda, kada ona (Zemlja) još nije bila živo biće. To se dogodilo u „Lemurskom“ vremenu, što smo sada nagovestili sa malo.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:01 pm

Istina-Pero Hunjet -Vidis kako se sve povezivati moze.... pazljivo citaj i spajaj sa onim sto si vec spoznala... za vreme isusa je krsteno vodom... jel tako...?... Stajner objasnjava etersko tijelo... A isus po bibliji obecava da ve se vratiti na oblacima bijelim... a tu je i Golubica... vidis sada... oblak je eterska voda... dakle isus se vraca u eterskom tijelu... da bi voda bila para=oblak... potrebna je ***VATRA***... I onda ono... doci ce poslije njega koje treba prepoznati po djelima njohovim...Sada vidis znacaj BRACINOG SUNCA I NJEGOVOG RADA... uskrsnuce je osloboditi se ovoga tijela ili trulezi kako je i ivica naveo - da mu se nije vracalo ovdje u strvinu konja... znacu - uskrsnuti ili svjesno umrjeti ovdje i sdada i vratiti se kao sto pisem... suprotnim putem pada iz raja... nazad u raj ovdje na zemlji... ali ga sami izgraditi moramo...***SAMI*** uz ucenje i duhovni rad... ali uz pomoc duhovne svjetlosne hijerarhije... i Ucitelja koji nas svemu tome i vodi i spaja sa tim prirodno bozanskim tokovima... znaci... sve imamo... TREBA SAMO STECI MOC OPUSTENOSTI KROZ VJERU DOPUSTITI TAJ SPOJ SA PRIRODNO BOZANSKIM... a to je nemoguce ako se drzi neznanja i nerada... i da se sva znanja moraju odbaciti... a lazi se drzati...jer nije daba napisano... odbaciti oca i majku lazi...kada lazi u nama nema... tada se punimo istinom... a istina dolazi kroz licni kriz... jer je duh u ili na materijalnom razapet... i ovo vazi za sve vjere svijeta i sve ljude svjeta...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:02 pm

S.Nikolic. - "U astralnom svijetu dolaze do slobodnog izražaja ideali stvoreni u zemaljskom životu
pojedinaca, a ti naši ideali, najvići kao i najniži, pokazuju tendenciju ostvarivanja".
cika Pero, ja ovo ne razumijem. Sta ako nemamo ideale ? I zasto bi se mi ogranicivali na zemaljski svjet ? Zasto da prenosimo zemaljsko u astralno ??

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:02 pm

Istina-Pero Hunjet -Odlicno;
Spajaj sa onim sto smo pisali prije...
Ne prenosis zemaljsko u astralno... nego astralno u zemaljsko.. to je ono kada sam objasnjavao da molitve nicije ne vrede... mole se bez licnih ideala... prazno... shvacas me... nema ideje i licne misli i rada zelje za necim- promjenom, nema promjene JER SU LAZNO UBJEDENI ZA SPAS... VEC SU SVI SPASENI... tom lazi je spreceno misaono licno traganje=stvaranje - nepotrebno je po tom laznom ucenju... ostajes nesvijestan... samo neka bude kako na nebi tako i na zemlji... a nebo je onakvo kakvo ga mi stvaramo... dakle ne radis nista nemas idealala=ideju kako da se menjas, kako da licno stvaras... tako da nista ne saljes kao ideju na nebo ili astralu gdje se to razraduje i ostvaruje visim znanjem te dobijas ideje kako da ovdje stvaras visi stupanj sebe kroz sebe licno, a stime i kolektivnu svijest.... posto nemas ideala ili zahtjeva... ne trazis nista da radis ne stvaras ... nemas zelju ideju za stvaranjem... pa stoga nemas nikakav ni razultat... jel tako... ako nemas ideju kako da nesto napravis... ne mozes ni da stvaras bez ideje... zato je u biznisu vrednija ideje od novca... znaci molitva bez ideje je samo molba da ti bude na nebu kako je i na zemllji i to im se i vraca... zato se istorija i ponavlja...a odbacivajuci sva znanja... odbacuju se i ideje ... ostaje samo tada strah, nezadovoljstvo i razdor medu ljudima... jer se trazi krivac nezadovoljstva a ne ZNANJE...itd...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:02 pm

S.Nikolić - I imam jos jedno pitanje u vezi slicnog ovoga...on kaze da "U astralnom svijetu nema nikakvih kulisa ni scena, nikakvih prizora osim onih
proizvedenih i stvorenih oblikovanim voljnim predodžbama duša koje nastanjuju određenu
razinu.Svaka duša donosi sa sobom u vlastitoj mašti svoj tip scenarija". I dalje on kaze da probudivći se iz letargičnog sna,to sto oni vide su njihovi ideali kojih su ih imali u zivotu, i to je realno za njih, ali u sustini nije realno, da je to samo njihova masta. Evo "astralnom svijetu čovjek stvara svoj
vlastiti ambijent u skladu s apsolutnim i nepromjenjivim zakonima prirode"...evo i ovo mi nije jasno..sad svi mi mastamo..i dolazimo do svojih ideala, a gde je realnost ? sta je realnost ?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula pet pro 11, 2015 7:04 pm

Istina-Pero Hunjet - Realnost je spoznaja sto smo ko smo i zasto smo... ako neznas ko si bio... i gdje si bio i zasto ***POSTOJIS***... neznas onda ni kako postavljati pojedine ideje svijesti koje vode ka realnosti... jer realnost je shvatiti ko smo i zasto... tako da ovdje uciti treba sto vise... tako da u astralnom imas bolje licni stvoreni ambijent... plus na plus- vise na vise spoznaje... sledece radanje ce biti sa vecim znanjem i spoznajama... a sledece astralno jos bolji ambijent... dakle zivis tamo sebe licno... onako kako si se ovdje izgradio... sam sebi si sistem stvorio... sada zamisli da svi ljudi koji vjeruju u svete knjige... nista ne stvaraju... kao sto im objasnjavam... ne procavaju, ne spoznaju stihove po duhovnoj vrednosti ***RIJECI*** ne spoznaju duhovne i svjetlosne poruke... ne shvacaju da nije znanje nesto znati na pamet tude... nego uci u to sa licnim i tudim spoznajama duhovne vrednosti rijeci i stiha...sva su im znanja zabranjena i misle da znaju sve...a ovakva znanja oni zabranjuju i rasprave zabranjuju... Sve ovo skupa znaci... ako neznas ko si bio... i od koga i cega si nastao... kako onda mozes imati uopste ideju za traganjem u realnost ljudsku i bozansku...tamo znaci zivis sebe i svoje spoznaje po kojima si se gradio licno... tamo nema lazi... nego si ti ti i zivis ono sto si od sebe i stvorio... a niko nista ne stvara... jer su eto vec spaseni a sva znanja su im satanska i slicno... Laz je da se inkarniras duhovno ovdje kolikoi puta hoces...lazne kulise nas vode u propast ovdje. i onda to i tako tamo prozivljavas.

ovdje imas masu kulisa i prevara i laznih scena.. on kaze da tamo imas ono sto si ovdje spoznala
ono tamo je istina tvoja licna po licnim mogucnostima... zemaljske spoznaje... a ovdje su spoznaje zabranjene... kao sto smo i prije pisali... nezna se ko je bog nebeski...ni ko je majka bozija - nista se nezna... pa kako onda da se zna kome se i kako moliti... sta i kako raditi na sebi uz pravinu vjeru kroz molitvu...molin se samo da se nesto dobije... a ne da se uci i radi... A UCITI I RADITIO NE TREBAJU jer eto svi su vec spaseni...znaci nezna se uopste u sta se vjeruje... a kamoli da se nesto radi...

Jednostavno iz nas ljudi su izbrisali nase ja.. oba ja... mi ga nemamo vise... ni ovozemaljsko ni duhovno ja... odjeljeni smo i od ljudi i od boga=prirode... a sve to tako pise u vjerskim knjigama... ali ljudi slusaju tuda ljudska i jos necija objasnjenja... koja su apsolutno lazna i bez znanja i spoznaje... navedeni su ljudi da nemaju potrebu da sami sebi vise vjeruju... sve ce te dobiti ... samo molite... lakse je prihvatiti tude.. nego zamarati svoje mozdane vijuge... tako da se pasti nize ne moze nego sto se palo=odvoilo i od sebe i od boga.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin sub pro 26, 2015 2:29 pm



Pa Li pod hitno onom, kako se ono zove, hmmm... eh da, psih. Mandić - ako jos radi - u Osijeku ... on je dobar cuo sam Uttrykksikonet grin
tamo je negdje blizu pijace Uttrykksikonet grin
Liker · Svar · 17 t
Istina-Pero Hunjet
Istina-Pero Hunjet Dobro Psishiuc.... idemo redom...

Pa Li:
pod hitno onom, kako se ono zove, hmmm... eh da, psih. Mandić - ako jos radi - u Osijeku ... on je dobar cuo sam
tamo je negdje blizu pijace

Pa Li
hhahaha koji je tvoj problem, o cemu ti to brijes ?

Pa Li
u normalnom svijetu postoji TEMA i sve dok se drzimo teme postoji nada da ce dijalog da bude zdrav, cim se pocme pricati o svemu i svacemu to je dakle pijaca i od toga nema vise nista ...

Pa Li
skuliraj se i polako, jedno po jedno ....

Istina-Pero Hunjet
Citam i totalno razumijem... jer znam... ati ne shvacas nista

npisi mi tvoju misaonu formu i spoznaju znanja kao sto ja tebi pisem... ne dijeli mi citate... ja tebi ne dijelim citate nego SEBE... iskustvo i znanje ti dajem.....Ti ne odgovaras...
Odgovori mi zasto se klanjate na Istok... ja znam zasto .. ali ti neznas,,, sta vam znaci petokraka u prraznom mjesecu... to ti meni pisi... allah j ja znamo to... ali ti neznas... kako da ti objasnim drugacije...

Da ti ponovim... pisi mi direktno svije spoznaje... u kuranu su velike istine sakrivene u citatima... e to ti meni objasni.,.. jer svaka sura je jedna poveca knjiga svetih znanja... to sto znas na pamet stranicu gdje sta pise... POBOGU... SMATRAS LI TI TO ZNANJEM...

Pa Li
pa hajde reci ti prvo kada znas

Istina-Pero Hunjet
Pa postavio sam ti pitanje... odgovaraj Brateeee... ako ja pocnem tek ces da me odbacis...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 27 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 27 / 28. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.