Rijec Admina

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Rijec Admina

Postaj by Admin on uto pro 02, 2014 1:08 am

Srdacan pozdrav i postovanje Svima....
Dobro nas nasli i dobro dosli.
Merhaba Bre Pucanstvo.
Ovaj forum je jednak za sve Vijere, Religije i sva ucenja... ali nikako ne za vredanje u bilo kome smislu. Sve imate na ovom forumu.. sva znanja i sve vrste netrpeljivosti i vredanja i ponizenja... sve imate... tako da nema potreba ni da se vreda a ni mnogo bas da se PITA... sve dok se ne iscita sto je postavljeno ovdje. A svi tekstovi su skupiti iz godina i godina rada – druzenja sa mnogih Foruma i stranica... Sa svih foruma sam trajno ili dozivotno izbacen... jer kazu da je razlog da ih vredam.. nikada nikoga nisam vredao prvi -nesto veliko... ali jesam po malo kada se bas MORALO... ali su to uvijek bile mnogo manje uvrede od mene nego sto sam ih dobio... na ***OBJAVAMA*** su cak i temu otvorili specijalno za ismijavanje i PLJUVANJE Istine – Pere Hunjeta... nekoliko dana su to i radili... ta kada sam ih znanjem osramotio.. a sve od uvreda je bilo sto sam spomenuo da su guske i patke... to je bilo dovoljno da me se izbaci itd. Samo nekoliko ljudi mi je ostalo u liepom sjecanju.. Caca – Zoki jedan i dva... i Mirko casni i posteni.. i jos nekolicina realnih ljudi... ali im imena vise ne pamtim – davno je to bilo. Davno sam shvatio da su ljudi tako uvredljivi, svi skoro... zato sto pricaju tude teorije ili iskustva . Svojih nemaju... a ja imam sistem, da ako je dobro i istinito, da uvijek jos i dodam nesto vece na to njevo... i tada se pojavljuje problem... ZASTO...?... zato sto nisu nista od toga sto pisu i tvrde – pazite, nisu ...***SPOZNALI***  to je tude nije njevo..  pa kada dobiju jos vise.. tek tada nista ne razumiju...neznaju sta ce i kuda i kako ce dalje, te se javlja ljutnja i srdba ... te znanje smatraju uvredom... vidjeti ce te gdje tvrde da je i Sunce i Duga U Arhandeli sveti sto sam spominjao.. da je sve to satansko... tako da mi  nije jasno, sta je onda svijetlosno i bozansko... Znaci, sve imate na ovom forumu – nema potrebe vise za takvim stvarima... ovo je Forum koji vodi u zajednicu svih i svega... vodenje na onaj jedini GLAVNI PUT... put Istine... a svako ima svoj prilazni put – od pojedinca do  ucenja i vjerskih pogleda... sve su to KARMICKI I RAZLICITI POUTEVI... ali sa i zbog ISTOG cilja... Ka Ucenju Isusovom koji je za sve ljude i rase i sve vijere – za sve ljude nase planete... sva ucenja sklopiti ili spajati treba kako bi se doslo do cilja. U pravom druzenju – osobito duhovnom se gleda kako da se sto bolje medusomno razumijemo i DOPUNJAVAMO.. sjedinjavamo.. a ne razjedinjavamo... je r je sve i previse vec podijeljeno, a kako i zasto i ko je sve razdijelio.. sve vam pise ovdje... sa zadnjeg foruma sam pre oko 14 dana izbacen...trajno.. razlog je kao ... eto zato sto je i prije od svih izbacen...jer eto svi me na kraju blokorase i izbacise pa ce i oni... cudan nekio razlog... Imamo i novo iskustvo – grupno... koje cu postaviti... i tu se do krajnosti vidi sva moguca ponizenja neznanje i znanje... po prilici je neugodno ali je jako vredno za sve ti strane i vrste ljudi po svojim pogledima... za vjernike..... pa oni koji se bude... i oni koju su bili na putu budenja a krivo shvatili te optuzuju i blate ono sto su dobili... prenoseci to na onu prvu drugu ili cak srednju stranu,... na sebe... a to je isto kao da su preneli na onu prvu.. cak  je  i mnogo gore... Postaviti cu  na Iskustva Temi

Autor: Zrinka K.
Photo: Ilustracija/Dnevno.hr
Datum: četvrtak, 27. studenog 2014. u 18:26

Pozdrav ... citajte  i uzivajte... za svakoga ime po nesto.. ali ima mnogo stvari za koje ste ili mislili slicno ili osijetili nesto i tako... dalje pa ce te u sebi potvrde naci ili nesto novo uvidjeti itd...
Tako da oni koji stvarno zele znati .. nema potrebe ni da pitaju sve dok sve ne predu... pa tek onda sa nekim pitanjima Izaci...
Glupost kao glupost ne postoji ili glupa pitanja... postoje samo GLUPI ODGOVORI.. lukavstvo sa znanjem nikada sansu nije imalo... glupost je opsana ako se ustali te u njoj i neznanju duze ili ciujeli zivot zivi...

Pozdrav svima...

Admin

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]