Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustva na temu iz list Dnevno

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 1:40 am

Ovu temu i raspravu - postavljam iz razloga da se vide sva i cijelokupna istina ovoga nasega svijeta i zivota... vjera i zabluda.. osnovno ne shvacaju... vjerovati=neznati... onih koji vjeruju a neznaju u sta...
Onih koji s duhovnim svojim vodicem odvedeni tamo gdje se mogu duhovno buditi... onih koi ji su tamo dobili pomoc na vise nacina... zdravlje - sreca u porodici  i ljubavi i duhovni napredak... tako da sada znaju  u sta mogu da vijeruju - shvatili su od koga  i  gdje - napreduju dalje u iskustvenoj vijeri....Oni imaju iskustvo velikih pozitivnih promjena i zbog iskustva su sada da znaju zasto vjeruju ali imaju i SANSU I DA UCE... DA DUHOVNO SPOZNAJU SEBE...

I  onih koi ji su tamo dobili pomoc na vise nacina... zdravlje - sreca u porodici  i ljubavi ... nisu shvatili sta ikako i zasto su dobili - pa  opet odvuceni tamom ... ne shvacaju da, gdje su i kako dobili tu ljubav iscjeljenje  ili srecu u porodici... te tu vrednost ili vaznost predaju ili sebi ili onoj drugoj strani a pljuju i negiraju ono gdje su  dobili - te TAKO GUBE SANSU ZA DALJNJIM DUHOVNIM LICNIM NAPREOVANJEM...  oni koji ne poznaju svoju vijeru.. jer im nije dopusteno da ju spoznaju, najvise pljuju i vredaju, ubiti - ubijati zele .. noge lomiti, unistiti i slicne po njima Duhovne izlijeve.?.. i sve im je to u ime Isusa.. mnogo nesto cudno...

Sve u svemu SVIJETLOST UVIJEK POBIJEDUJE... tako da sam im ukazao na mnoga pitanja i uputstva - kako i zasto da samio razmisljaju... koja im nikada nisu ni padala na pamet...  Pokazao sam da zlo sluzi svijetlu... tama sluzi svijetlu... i na konto ovoga clanka mnogi ce da PROGLEDAJU... da se pitaju mozda po prvi puta kako i sta oni to vijeruju... za druge da potvrde svoju vijeru.. a za treca da uvide sta su imali sta bi mogli i koliko su sebe poslije ponovo u zabludi zaveli...

Ako se posjeduje Zelja za licno znanje - onda sva tama i lazi, lukavstva - samo vode licnim spoznajama i uvidima SVIJETLA... onda tama nije tama za duze vreme... nego samo za potrebno vreme ucenja i shvacanja sebe kao licnosti - tama treba da nas sili na traganje... a ne podrzavanje i zivot u njoj...

A najveci razlog ovoga postavljanja...  DA SE VISE NE PITA  KO JE I STA JE BRACO... I DA SE RIJESIMO VISE MALOGRADANSKOG  ***NEVJERSKOG*** I NEKULTURNOG PONASANJA... jer sve sto pisem na ovome forumu je UPRAVO RAZLOG SPOZNAVANJA NAJVECIH TAJNI  i ISTINA - VREDNOSTI ZA COVJECANSTVO...  spoznati sebe i sada u ovom vremenu...  Naci i Rajska Vrata i Kljuc Raja... gdje se i kako moze naci isina za sve vijere i sve ljude itd... a ne da se samo slijepo vijeruje i CEKA...


Zadnja promjena: Admin; ned pro 21, 2014 7:02 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 1:41 am

NAIVNI HRVATI NASJELI: Braco sa Srebrnjaka ne liječi pogledom! On je vrač, okultist i mag preko kojeg govori čisti Đavao!

Autor: Zrinka K.Datum: četvrtak, 27. studenog 2014. u 18:26
Svi koji ste posjetili Bracu, morate na ispovjed!
Prošli tjedan na Srebrnjaku bio je izrazito buran. Kolone ljudi s cvijećem u rukama slijevale su se po ulicama, gurale se i bacale pod noge Braci, čovjeku koji prema riječima zavedenih liječi pogledom svaku bolest. Ljudi koji posvjećuju Bracine seanse kod njega dolaze u kolonama, a neki od njih su katolici što je zastrašujuće. Bracin rođendan naravno, bio je popraćen u svim mainstream medijma, ponajviše onim Hanžekovićevim pa bi se moglo reći, brat-bratu.

- Iz Brace progovara Sotona. Braco je vrač, to ljudima treba jasno i glasno reći! Jadni i nesretni ljudi koji mu se obraćaju to ne znaju i nisu svjesni što rade, te kakve će posljedice zbog toga snositi. Nakon Bracinih seansi ljudi se teško oslobađaju utjecaja zloga. Reakcije tih nesretnih ljudi, koji preko Brace imaju posla sa Sotonom, zaista su duhovno bolne. Mi karizmatici to najbolje osjetimo na duhovnim obnovama. Mnogi od njih koji se ipak na kraju, kada vide da im Braco ne može pomoći, obrate i vrate u Crkvu – jednom prilikom rekao je fra Ivo Pavić svećenik i karizmatik iz Šurkovca. Mi se s Pavićem slažemo, a evo i zašto.

Naime, posljednjih godina svjedoci smo alarmantnog pohoda ljudima, sektama ili pak samozvanim iscjeliteljima koji nemaju nikakve veze s nikakvim oblikom medicine, a kako se čini ni sa zdravim razumom. Tako ljudi posjećuju iscjelitelje koji liječe energijom planeta ili pak iscjelitelje koji zamislite liječe masturbacijom, ali u Hrvatskoj je možda najpoznatiji iscjelitelj koji eto ima "moć" izliječiti pogledom. Riječ je o Josipu Grbavcu zvanom, Braco. Ništa to ne bi bilo zanimljivo niti čudno da Braco nije postao iznimno popularan u Hrvata pa i katolika, iako je čovjek u Zagrebu na Srebrnjaku podigao oniksov hram Sunca (hram sotone), iako on javno štuje kult Sunca i još pritom spominje boga, naravno njegova boga - Lucifera. Bracin duhovni učitelj zapravo je Ivica Prokić lik koji je tvrdio da je komadić Sunca (Sotone) ušao u njega nakon što ga je bolio skočni zglob. Taj komadić Sunca, zamislite dao mu je veliku moć. Prokić je od tog trenutka na sebe stavio čak kilogram zlata jer mu je neki nepoznati entitet rekao kako će, ako bude nosio kilogram zlata na sebi biti izravno povezan sa Suncem (Svjetlonošom).

Tako je Prokić na kojeg se i dan danas Braco nadovezuje, kao logo ove sekte stavio Sunce i svi zapravo koji odlaze kod Brace klanjaju se kultu Sunca, poganskom kultu obožavanja zvijeri.

Prkić je objavio 13 knjiga koje je proglasio objavom i lijekom, a s kojima kako on tvrdi dolazi novo doba i nova civilizacija. Sebe je proglasio prorokom novog doba (New Age) ali i začetnikom te otkupiteljem sebe i drugih. Katolicima mora odmah biti jasno da je jedini otkupitelj čovječanstva Isus Krist. Isto tako Prkić tvrdi kako ga je Nostradamus prorekao kao čovjeka koji će voditi jednu od narednih civilizacija pa je tako Prokić sebe predstavio kao više od čovjeka. Možda boga? Prokić ili duhovni vođa običan je vrač a to potvrđuju i tehnike kojima je dobivao svoje navodne vizije. Radilo se o kanaliziranju, magijskoj tehnici u kojoj se vračevi povezuju s demonima. Dakle, postaju mediji preko kojih demoni djeluju na naš svijet. U svom radu kroz njegovu je iscjeliteljsku ordinaciju prošlo preko milijun sljedbenika, a svi su ostavljali i dobrotvorne priloge koji Prokiću sigurno nisu na odmet. Godine 1995. Prokić se nenadano utopio u Južnoafričkoj Republici. Iako se čovjek utopio, njegovi sljedbenici i dalje misle kako ga je val odnio prema Suncu, nakon čega je Prokić postao dio kozmosa i energije koju sada od njega prima Braco.
Josip Grbac, Braco, vjerni Prokićev učenik bio je svjedokom njegove smrti. Kako su ga ljudi sa svih strana oblijetali da im priča o Prokiću sam je uvidio kako bi mogao profitirati od smrti svog učitelja. Ubrzo je i sam Braco postao medij no umjesto da je ljude primao i iscjeljivao individualno, Braco ljude prima u grupama, po 200-tinjak ljudi. Seansa kod Brace sastoji se od gledanja u Bracu dok on stoji na pijedestelu iznad svih i samo gleda u tišini. Navodno njegov pogled liječi. A kada nema Brace, kada je Braco preumoran da gleda, ljudi dolaze u njegov oniksov hram Sunca na Srebrnjaku slušati njegov glas snimljen na kazeti. A navodno snimka ima isti učinak na ljude kao i samo gledanje. Isto tako cd-i i knjige i medaljoni koje Braco prodaje imaju jednak učinak iscjeljenja, tako kažu zavedeni i omađijani Bracini sljedbenici.

Činjenica je da Braco svojim objavama i tehnikama iscjeljenja ne pripada kršćanstvu nego okultnom i magijskom Luciferijanstvu. Sve njegove objave suprotne su kršćanskim objavama pa možemo slobodno reći kako je Braco heretik, mag koji đavoljom energijom utječe na one koji su otvoreni prema zlu. Naravno da kod Brace dolaze i ljudi koji ne vide i ne osjete apsolutno ništa jer Bracina energija zbog neke zaštite, možda molitve ne može doprijeti do njih. No, o tim ljudima mediji ne izvještavaju.

Kada je Prokić pisao o novom dobu i novoj civilizaciji, a o sebi kao začetniku ili duhovnom vođi te civilizacije, zapravo je rekao istinu. Istina je da je došlo vrijeme novih civilizacija koje će pokušati satrati jedinog pravog Boga - Isusa Krista. Istina je da je Prokić kao i sada Braco predvodnik novog kulta za novo vrijeme odnosno za New Age vrijeme koje očekuje Antikrista. Istina je da Braco služi Luciferu, svjetlonoši iliti kultu Sunca, a kome su se klanjale sve prastare poganske religije svijeta.

Kršćanima i katolicima mora biti jasno da kod Brace nemaju što tražiti jer to čovjek kroz kojeg progovara čisti Sotona. Njegovi sljedbenici zahvaćeni su šamanskim ludilom i nekoj vrsti opsesije sa Bracom na jednak način kako su sljedbenici nekog hindusističkog gurua podložni guruu. Braco sve te silne ljude koji ga posjećuju drži u svojoj šaci, demonizira i uništava, a posljedice Bracina djelovanja su zastrašujuće. Zaista je nejasno kako je tako mnogo Hrvata, tako naivno nasjelo na đavoljeg poslanika koji na svom biznisu "iscjelitelja" zarađuje silan novac, gradi vile i hramove, harajući em hrvatskim em američkim tržištem povezivajući se s drugim okultistima, vračevima i magovima po svijetu.O njegovim milijunskim profitima čitajte OVDJE. A kršćanima koji običavaju posjetiti bracu i koji vjeruju u njegove objave možemo samo poručititi:

„Kad bismo vam mi, ili kad bi vam anđeo s neba navješćivao neko evanđelje mimo onoga koje vam mi navijestismo, neka je proklet! Što smo već rekli, to sad i ponavljam: navješćuje li vam tko neko evanđelje mimo onoga koje primiste, neka je proklet" (Gal 1,Cool.


Autor: Zrinka K.
Photo: Ilustracija/Dnevno.hr
Datum: četvrtak, 27. studenog 2014. u 18:26

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 1:42 am

Petar Veliki
Ne treba nikog osuđivati. Istom mjerom kojom sudiš, tebi će biti suđeno. Poštujem Bracu, kao čovjeka, kao ljudsko biće i kao nekog ko je sav svoj život posvetio ljudima. Glede Isusa, on nije bio svećenik ni katolik, već je učio ljude da u svemu vide smisao, da nikog ne osuđuju, da vole. Današnje religijske institucije trenale bi ljude naučiti voljeti i razumijevati, trebale bi propovjedati da sve dolazi od Boga, čak i one neugodnosti koje dolaze kako bi korigirale naše unutarnje pogrešne tendencije duše. Ta pogrešna stremljenja dovela su nas kao civilizaciju do samog ruba, a umjesto da shvatimo da se trebamo mijenjati, lakše je osuđivati i prezirati. Kakve gluposti sa Sotonom i Đavlom.
Šima Lončar Marić 
"Današnje religijske institucije trebale bi ljude naučiti voljeti i razumijevati, trebale bi propovijedati da sve dolazi od Boga...." Nisam sigurna g. Petre Veliki da ste dobro shvatili gornji članak o Braci i Prokiću kao i da ste shvatili srž kršćanstva a i drugih religija. Ako ste vjernik koji prakticira svoju vjeru, o bilo kojoj da se radi (kršćanstvo, islam...) ne biste mogli napisati da te religije ne uče voljeti i poštivati druge. Ako ste ikada bili u prilici da ste bolesni, ili netko iz Vaše obitelji, da li biste otišli nekome da Vas gleda i time izliječi. Mislim da biste , ipak, potražili liječnika a ne Bracu. Kad čovjek ( u ovom slučaju Braco) nema šta pametno reći pribjegava toj mudroj seansi "šutnjom", jer misli bolje je pametno šutjeti kad već ne zna pametno govoriti. Žao mi je iskreno svih onih koji su nasjeli na ove sotone.

Istina-Pero Hunjet 
Šima Lončar Marić 
neeneee... suti jer budale kao vi sve izokrenete... zato suti... SUTI JER ZNA... a snagu ljudima koji tragaju daje kroz bozanske snage ili Hristovu snagu... sve religije uce ljubavi i mudrosti... ALI JU NIKO NE NAUCI ZA DVE HILJADE GODINA... bas nista... ko je od vas uopste spoznao svoju religiju... ka prvo religija i vjera uopste nije jedno te isto... vjerovati =neznati.. a religiozno zivjeti =zivjeti po bozanskim zakonima... a vi samo vjerujete... a iu sta pojma nemate... ali znate da pljujete... pljuvaci znanja nemaju niti spoznaja... PA STA CE VAM LIJECNIK... KADA STE KARIZMATICI... HAAHAAA... sto ne lijecite hristovim snagama kao ON BRACO... dakle... vi nista neznate... pojma nemate.. vi vjerujete - znaci neznate... jer da imate znaja... njime bi se branili a ne satanom... svako se brani sa onim sto ima... eto vidis on suti.. a ti prorok i znas zasto suti... ti pricas i ovi satanisti ovdje.. bilo bi vam bolje da sutite... jer nemate znanje...niti spoznanje

Istina-Pero Hunjet ·
Da Petre,,, na rubu smo... samo zbog ovakvih kao ovdje lajaca na bozansko.. a satanom se brane... od Isusa do sada sve su potamanili sto je nesto znalo o Istini i Bogu i Isusu.. sve su potukli i knjige spalili pod izgovorom nekog boga - to jeste satane...Lukavo se stite i brane isusom... a satansko sprovode tako da im samo satana ostade kao njev bog... ubijaju - kradu i lazu i to sve pod vjerom u Isusa i Boga... koja svijest ljudi... a onaj koji mir i zdravlje daje... e on je takima sotonski... i takvi misle da imaju mozga i neku vijjeru... iiiiju...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 1:44 am

Marko Veselinovič 
Šima Lončar Marić Mislim da previše podcjenjuješ Bracu, prvo pričaj sa ljudima zašto idu pa če ti reč kakve bolesti su jedni imali i izlječili se kod Brace. Ti ljudi postanu jako dobri ljudi, postanu ljudine zato nemojte pljuvati o nečemu što nemate pojma nego pričajte sa ljudima zašto idu tamo!

Istina-Pero Hunjet 
Evo ti sta znaci Sunce sotono...

Sedam zraka svetla ...DAKLE PO BIBLIJI SEDAM DANA STVARANJA...
tako da naucis barem nesto... i da se sto brze ispovijedas...haahaaa

Na isti način kao što je naše fizičko Sunce izvor vidljive svetlosti koja se može razložiti na sedam sastavnih komponenti, tako je i Solarni Logos izvor sedam velikih kosmičkih Zraka spiritualne svetlosti. Ove Zrake izgrađuju ljudsko kauzalno telo, i svakoj od njih se mogu pripisati različiti duhovni i fizički kvaliteti. U ovom slučaju može se reći da je termin «zraka» oznaka za posebnu vrstu sile ili kvaliteta energije. Ovih sedam velikih energetskih tokova predstavljaju svaku vibraciju unutar materije, prostora i forme, i oni prožimaju sve objekte, sva bića i sve događaje u manifestaciji. One se međusobno prožimaju i kombinuju da bi proizvele sve kompleksne sisteme koje mi nazivamo stvarnošću. One nadilaze mogući opis rečima ili čak mislima i osećanjima. Zrake su previše esencijalne i sveobuhvatne da bi se mogle ograničiti unutar našeg uskog pojasa viđenja velikog spektra stvarnosti. Ipak, određeni opis ovih Zraka je moguć u smislu kvaliteta koji im pripadaju

Josip La Buneta Qui
Istina-Pero Hunjet zar se i sotona ne skriva pod laznim imenima kao ti?
prepametan, ali nazalost izgubljen.

Istina-Pero Hunjet · 
Josip La Buneta Qui pa da ja tebe razumijem skroz... jer pametan uvijek budalu moze da razumije... jer je mozda i sam nekeda bio budala... a ti kao ti ne mogu budale pametnnog da razumiju - jer nikada pametni nisu bili... budala se pametnom odupire... dok mu pametni sluzi... lijene je budala i ubiti hoce pametnog... jer zeli da ga uci... itd... osnoovne stvari neznnas... ako ja izdizem svijetlo .- sunce i dugu... onda nisam satana jer to zatani smeta... zato se i bunite.... jer sam iza svijetla .. ili u njemu... a to tamu razbija... isto kao i tama svijetlo... dakle meni ne treba sakrrivanje... nego vama... jer da ne lazete i da kazete ko ste... ne bi trajali ni minute... shvacas... ovako se iza istine sakrivate i sav svijet lazete,,

Šima Lončar Marić 
Istina-Pero Hunjet Ni vremena ni volje nemam raspravljati sa ovakvima kao Vi g. (po pisanju mislim da čak niste ni zaslužili da Vas nazivam gospodinom). Toliko malo znate o vjeri i religiji a vjerovatno puno o Braci da Vam mogu jedino reći da nastavite nositi bukete cvijeća na Srebrenjak i kupovati zlatne zvjezdice jer sve to ide u Bracinu lisnicu. A , očito, za dobrobit Vaše duše i tijela.

Josip La Buneta Qui ·
Šima Lončar Marić istakli ste fundamentalni problem Hrvata, pogotovo nase brace u Kristu koji traze pomoc na krivim mjestima: opce, potpuno duhovno neznanje koje im se odbija od glavu.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 1:47 am

Samo ga poštuj ja ga ne osuđujem njemu će Bog sudit ali ga ne poštujem lažni proroci sotonu moraš očito vidjeti da bi u nju vjerovao ne želim ti takvo sto budi sretan da te taj Kalez zaobiđe govoriti osobakoja je upoznala sotonu braco je samo sluga i ništa vise počeo je služiti i upoznavati drugu stranu još kao mladi dečko dok je živijo u kućici na zitnjaku još ga se živo sjećaju bivši susjedi ali ni on nije izgubljena duša ako se iskreno pokaje mi vjernici jako dobro znamo koji se grijeh nemoze oprostiti ali i našu dužnost da ljude treba upozoriti ne silit i uvjeravat samo upozoriti a svaki za sebe odlučuje

Istina-Pero Hunjet 
Šima Lončar Marić 
Sluzis se zmijskim jezikom lukavstva i bijede neznanja... ja sam za tebe po svakom obliku oreveliki gospodin... jer ti neznas ni ta rijec stra znaci... lijepo sam ti rekao... ko nije spoznao isusa ne moze ni Bracu,... ko spozna Bracu moze spoznati isusa... STA TI NIJE JASNO.... dakle uci i uci... slusaj pametnije od sebe... spoznaj zasto si ovca... spoznaj sta je Isus rekao... gdje sta kako i kada... i naci ces istinu.... SVI OVI KOJI SU DOSLI KOD BRACE DOSLI SU DUHOM SVETIM... JASNO... NJEV DUHOVNI VODIC JE PROBUDEN... I VODI NJEVE DUSE... a tvoju nema sta da vodi...

Istina-Pero Hunjet ·
Sebastijan Šarc 
Citas li ti sta ja pisem... ovco... ko ti je razbio krscanstvo na dvoje... pa jos na sto... ovco... taj ti vlada tonbom i planetom preko 17 stoljeca... e taj satana je to ucinio a v ga svi postivate i dan danas... tako DA TI BAS NISTA ZA SEBE NE ODLUUCUJES... NI U SNU CAK... TAKO DA ZLU SLUZIC I OD SVETINJE ZLO PRAVIS... CITAJ SVE STA SAM OVDJE PISAO... PA CES VIDJETI DA JE I NAJVECI INTELEKTUALAC OVCETINA... jer intelekt bez duha nema vrednosti...a vi to niko nemate,.... prestanite budale i sluge od sebe stvaratti...

Istina-Pero Hunjet 
Josip La Buneta Qui 
Ne dragi josipe ne... nemoguce je... jer sotona od SVIJETLA BIJEZI... UNISTAVA GA MOJE SVIJETLO PA I BRACINO PA I ISUSOVO A NAJVISE HRISTOVO... dakle nemoguce je... jer ja o svijetlu pricam... on je meni nedostupan... sada se pitaj za sebe i za vas... jer vi se samo njime branite... a on voli tamu... shvacas... a svijettlo tamu razgraduje... budi siguran u to... vi se njime branite a ja svijetlom sebe branim... vi vijerujete a ja znam..

John BioMagia Sattler ·
DOBRO BI BILO ZNATI SVIMA, DA JE SOTONA DIO BOGA.SAMO ŠTO SOTONA VLADA 97% LJUDI A BOG SA 3%,znam da večina neče razumjeti a tako to jest

Fadil Hrustic · 
Da braco nije Bog niti Andreo ali posjeduje moć zdravlja srece mir koi se prenosi na nas
manugraph· 
a na jega se, s druge strane, prenosi lova - onih koji su bolesni, nesretni i nemirni.


Zadnja promjena: Admin; uto pro 02, 2014 4:43 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 1:56 am

Sinisa Hapac ·
Uvijek je bilo i bit će lažnih iscijeljitelja, kostima ,karizmatika i onih koji ih slijede,nažalost.

manugraph·  Česti komentator (prijavljuje se koristeći yahoo)
ne. nema te majke, koja će rodit još jednog bracu... i njegovih vjernih sljedbenika s kitama na uzdarje. nema.

Sinisa Hapac 
Ma dobro ,svatko ide tamo kamo treba ići, prema vremenu, okolnostima, mjestu i mentalitetu. Svatko ima svoj put .

Ilija Burić · 
samo da se zna,Braco se prije svake seanse posavjetuje sa vidovitim Milanom,odatle mu sva ta iscjeliteljska energija

Mirjana Golik ·
O čemu pricate, pogledajte lokalne tv programe u kasne sate . Same vračare i iscijelitelji . Sto o tome kaze Crkva ?

Ilija Burić ·

Senka Becarin 
crkva spava u to doba

Drago Ilišinović ·
Ja dobre li stare izreke: budala i krivih drva NIKAD neće nestati 
Samo toliko!

manugraph·  Česti komentator (prijavljuje se koristeći yahoo)
je drago, dragi, kriva se lože, a prava se čuvaju.

Drago Ilišinović 
manugraph , ma nemoj! Osvrni se oko sebe, pogledaj kako ljudski rod, kud god kreneš, obiluje ikoniziranim i štovanim KRIVALJIMA, a kako se i za što sve iskorištavaju ona uspravno raaaaavni, nesavitljivi! Kao i s pravim drvećem!!! Krivo ne diraju,ner je lakše i sasjeći i pocijepati pravno!


Drago Ilišinović ·
I uostalom, ako me osobno "dragaš", daj mi se i predstavi kao ljudsko biće, imenom i prezimenom, barem privatno u inboks ako se već ustručavaš svoje javno iznesene stavove potpisati tamo!

manugraph·  Česti komentator (prijavljuje se koristeći yahoo)
Drago Ilišinović,

nemaš razloga za ofanzivu, i opservacija o praksi glede pravoga i krivoga ti je pronicljiva, ali to svi već znamo... 

...ono što je bitno shvatiti je da se korumpirani sistemi i brane ovakvim "mudrostima" koje im grade i osiguravaju pozicije. 
...znam da im se ne bi sviđalo osvještavanje ljudi, i spoznaja da nam je "kuća" prekrojena, te da su nam nosive grede -najgrbavije. 

I mi sami nekad, da bi izgledali pametniji, posegnemo za "starim narodnim izrekama" (koje su sve samo ne narodne), a koje u svojoj osnovi služe slamanju otpora prema zlu i relativizaciji problema,

kao: uvijek je tako bilo...., tko si ti da tu nešto mijenjaš.... malo je veliko (da njima više ostane!)... mali čovijek.... za ideale ginu budale... poštene naivčine... cervantesov "don quixote" (vitez-pravednik-budala) itd., itd, itd...

P.S., mislim da naše druženje ne bi urodilo nekim - opće korisnim plodom, ali svaki od nas, može sigurno puno.

ako nam dragi Bog ukriža pute, bit ću sretan. do tad, svako dobro.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:00 am

Drago Ilišinović 
Daj u inboks odgovor, vidim da želiš skriti od svih tko si!

manugraph·
drago, kad bih ti rekao tko sam, ne bi mi vjerovao.

Đuro Šimić ·  
Pa i taj fratar koliko čujem isto tako liječi svojim misama, a koliki prihod on ostvaruje o tom negovori, a jednako je upitno koliki su izliječeni dolaskom kod Brace kao i u Šurkovac ovaj tobože liječi molitvom onaj suncem, pa ljudi kad su bolesni izlaz traže na sve moguće načine a to jednako zloupotrebljavaju dali ovakvi šarlatani što liječe suncem ili onaj u Šurkovcu konačni cilj je isti koliko novca ubrati jer da nije ovog na Srebrenjaku možda bi koja ovčica više posjetila Šurkovac, sva mudrost je u tom ne vjerujem ni popovima ni lopovima jednaki su i jedni i drugi, jebo je ježa onaj koga liječi i ovaj u Šurkovcu i onaj na Srebrenjaku, pa i Međugorje još dan danas nije službeno priznato od Vatikana, za razliku od Lurda i Fatime, a koliki novci su u Međugorju ostali samo pogledajte slike Međugorja prije i poslije "ukazanja" nisam ateist ali isto ne vjerujem u to ukazanje još pogotovo kad je poslije ukazanja, nekakav arheolog pronašao "ostatke Troje" u Gabeli, sve je bilo jasno kako baš tamo, zašte ne u nekom selu zapadne Đakovštine ili požeške kotline, zato jer su ljudi radili od svitanja do mrkog mraka i nisu imali vremena izmišljati, a u kamenu je je borba nemožeš ga okopati tamo da bi opstao moraš nekoga zajebati, pa nekad poneki zajeb i uspije........


manugraph·  Česti komentator (prijavljuje se koristeći yahoo)
Bracooo, pogledaj se, braco...

Johnny Cash ·
ako je vrač, okultist, i mag, zbog čega bi preko njega govorio đavao?

Ivan Žignić · 
Zrinka K. koji ti je Ku? Jednog budalesana (koji tobože liječi pogledom i preko televizije) nazvati luciferom jeste suviše vjernički zatucano. Ti još vjeruješ u vragove?! Veća si zatucanica od "liječnika" Brace.

"Nije moje da se miješam, al' samo da ti kažem"
bracinom uspjehu i njemu sličnima u prvom su redu krivi svećenici (većina).....važno im je šta se jede, pije, s kim se ode u krevet,... zašto se ne stavlja naglasak na molitvu kojoj ni sam sotona ne može NIŠTA !.....i koja UVIJEK pomaže.....molitva ARKANĐELU MIHAELU koji je jednom na nebu i bezbroj puta na zemlji pomrsio planove nekada najsvjetlijem arkanđelu luciferu.....samo se zapitajte "tko je kao Bog"....

Ivan Žignić · Prati ·  
Samo ti kaži, da vjeruješ u mitološkog Arkanđele Mihaela i u lucifera, te u molitvu koja UVIJEK pomaže, kako si napisao. Moj mali kurac molitva uvijek pomaže. Sram vas bilo, vas, vjernički praznovjerci zajedno sa vašom Zrinkom K! Sramim se što živim blizu ovakvih šupljoglavih praznovjernih glupana.

manugraph·  Česti komentator (prijavljuje se koristeći yahoo)
ivane,

...de si odi kod brace. ..da te gleda.

Zoran Jurčević 
Ne posjećujem Bracu ali ni hramove ovih koji ga pljuju. Najveći Dvori od Oniksa u Zg nisu Bracini već svećenički!

Raketni Rakun
Zrinka, srićo bakina, pokreni referendum za ponovno otvaranje Jasenovca, tamo ćemo moć u Bracu i druge heretike usadit "prave vrijednosti" XD

Nikola Borković Borko 
Konkurencija koja uzima lovu, za koju KC smatra da ima eksluzivno pravo na nju...."ne laje kera radi sela, nego radi sebe" Wink LJUDI, ne kradite, država i crkva ne vole konkurenciju hahahaha
Željka Vekarić ·
Blago vam se kad imate vremena baviti se piz...ma. Svima bi ja motiku u ruke pa u polje.

Valentina Puli 
samo ti kopaj mila niko ti nebrani Razz


Vilma Mazija · Gestalt Psychotherapy Training Institute Malta
Ispravak: molimo Boga da uništi Sunce. Mi smo ipak preslabi da uništimo tog svog najvećeg neprijatelja. Ali zato uspješno uništavamo Sunčevog slugu Zemlju. Mislim da nas Crkva treba pohvaliti za to.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:03 am

Dražen Zorić
Draga Zrinka, sto je to Srebrnjak i gdje je to? Imas "Zagrebcanaca" koji nemaju pojma kaj je to Srebrnjak, a kamoli ljudi izvan Zagreba. Kak bi bilo da ja napisem "crkva u Pusci". Kojoj Pusci?
Moras napisati "stotine ljudi pohrlile su u Zagreb na Srebrnjak".
Drugo, daj molim te prestani sve koji nisu po tvom cefu zvati Sotonama, Masonima i kaj ja znam kak. Ne cu ulaziti u tematiku "Braco" jer ima oprecnih informacija. Ljudi idu psihijatru koji s njima poprica i to im pomaze. Isto tako neki odlaze "Bracama" i to im pomogne. Puno ljudi odlazi u crkvu i to im pomaze. Svatko radi ono sto misli da je najbolje. Ljudi cak i trose jako puno novaca na Vidovitog Milana! Kaj je i on Sotona ili komedijas (zezant)?
Zasto nista ne napises o Papinim izjavama i kako Crkva u Hrvata reagira na njih? Zadnje je rekao da Katolicka Crkva NE SMIJE nista naplacivati, a kakav je odgovor dobio od nasih? Po tvom nacinu pisanja oni koji ne slusaju Papu rade za Sotonu. A?

Ilija Burić 
kao prvo,to je sramota Vas i Vaših Zagrebčanaca što neznate što je to Srebrnjak,a ako to neznate iz tog proizlazi da nikada niste bili na tim Bracinim tretmanima (iliti seansama),onako kako to radi veliki broj Hrvata,naravno katolika,što je još veća sramota za vas i vaše Zagrebčance.Kao drugo,nemoj mi molim te Vidovitog Milana trpat u isti koš sa ovim smrtnicima,čovjek zaista pomaže.Ukratko moje iskustvo:bila je nedjelja popodne,nisam bio nešto dobre volje taj dan,i slučajno na "yubitu" otvorim jedan klip Vidovitog Milana.Nakon samo nekoliko pogledanih klipova preporodio sam se,sve ono loše je nestalo,smijao sam se ko nikad prije Very Happy

Vilma Mazija ·
Uništimo Sunce i spasimo se Wink)

Ezel Ezelko ·
Ovaj clanak je najvece novinarsko neznanje i neinformiranost. Procitavsi clanak zgrozio sam se kako si ovo danasnje novinarsko previse dopusta,lazima i neistinama obmanjuje javnost. Zgrožen sam ovakvim neprofesionalstvom, ovo je dno dna,to je ono sto se tice samog podmuklog novinarskog clanka. Reakciju crkvenih djelatnika uopce nebi htio komentirati jer crkva je danas sve samo nije ono za sto je bila predodredjena.Covjek koji nije bio prisutan nekoj Bracinoj ili Ivicinoj seansi uopce nebi trebao pricati o tome sta se tamo desava jer to treba dozivjeti i osjetiti, a to sto se dogadja to se rijecima nemoze opisati, a nije ni potrebno, rijeci su ionako suvisne.

Ilija Burić ·
koji si ti pacijent

Mara Ravnjak · 
Isus je rekao:" Ja sam put istina i život. Tko u mene vjeruje živjet će vječno". Bog je ljudima dao slobodnu volju pa mogu birati i u tome je veličina ljudskog stvorenja. Na nama je da odlučimo.
Osobno sam protiv kojekakvih magova koji u sitne sate preko TV ekrana zaluđuju ljude i uzimaju im novac. A o Braci i sličnima da i ne govorim.

Fana Stetic ·
jesi li ti možda vjeroučiteljica koja ne vidi dalje od katoličkih kanona kao jedinog puta prema bogu daj onda molim te pobroji najveću religiju na svijetu budizam cijelu Kinu i Japan, pa hinduse tamo je milijarda Indijaca pa muslimane povedi novi križarski rat a pripremite i lomače za one koje kao Bracu treba ukloniti (spaliti na lomači). Religija se ne shvaća nego osjeća ako ti u zlu pomogne poziv Isusa Krista uzmi ga za vodiča ali ako netko pozove Budu i pomogne mu i Muhameda. Nitko tu nikog ne zaluđuje ako netko po slobodnom izboru odabere svoju vjeru ili se u njoj rodi neka mu bude svi putovi vode k Bogu jer kako kažeš a to jedino pametno što si rekla dao nam je slobodnu volju što ne znači da je sve izvan okvira kršćanskog vjerovanja odmah crna magija. One televizijske iscijelitelje imaš na svim stanicama širom Europe, Amerike i td pa od volje ti je imaš daljinski upravljač.

Ivan Žignić ·
Fana Stetic ,slažem se da sugestibilna pomoć jednih ljudi nije veća ili gluplja od drugih vračeva i maga, pa i onih, opisanih u N. Zavjetu koji su se vodili zvijezdom koja ih je vodila do novorođenog Isuseka. Malo morgen ih je vodila: čista midraška mitologija. Obrazovanje bi trebalo ljude objektivno informirati o zlom utjecaju svih ovih praznovjernih pizdarija koje se servraju u noćnim satima na televizijama. Gola prevara. Tko je dokazao da svi ti praznvjerni putovi vode bilo kakvom bogu, kako tvrdiš?


Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:06 am

Fana Stetic 

30 godina sam vegetarijanac i bavim se jogom ali u kojoj mi je očenaš najveća mantra u virovitici sam uvrijedio svećenike jer sam slučajno kao novinar došao u vrijeme njihovog ručka bili su masni od jela i zalijevali po kojom čašom vina da im hrana lakše sagori u želucu e kad sam im se odbio pridružiti doživio sam od nekih koji mi nisu bili prijatelji izljev mržnje pitanjem da li ja vjerujem u Isusove muke napad bez veze molio sam po tisuću očenaša dnevno što on sigurno nije i tako bio sam osamljen u borovoj šumi udisao energiju i osjetio da imam produžena duhovna čula da u noći izlazim iz tijela i mogu se u njega vračati i ja sam zbog proširenih duhovnih iskustava i dan danas primjer crne magije koju mi lijepe na moju duhovnost vjeroučitelji u virovitici i šire jer sam kao novinar bio u svim mjestima poslom i ljudi su me poznavali. znači postoji zla sila koja je tim zločestija što sam ja više molio i onima vidovitima pokazivao kako se vjera ne uči samo mozgom nego se i proživljava. knjige odabirem po toplini koja iz njih ide a ne po naslovlma nikad ne spominjem ime suprotnih od anđela jer imenovanjem oni dolaze zato poštujem svaku religiju s tim da je moj voditelj Isus Krist a svijet koji ne razumije i ne razlikuje dobro od zla i za sve govori da je praznovjerje neka nastavi to je njegova sudbina moja nije. previše sam pričao


Ilija Burić 
o glup



Istina-Pero Hunjet 

Fana Stetic Odlicno Frana...a da znas jos malo vise nesti jos bi bolje napredovao... i vidis.. kao sto i rekoh... cim neko istrsi van drugih i spozna nesto... sto je vijernicima zabtranjeno apsloutno... odmah su taki RIJETKI ILI GPUPI ILI BOLESNI ILI SATANSKE SLUGE... samo zato sto su rijetki koji se bude... glup bude duhom nerzvijenima a koji i sluze bas tamo gdje ne treba... sluepi i gluhi.. najbolji rob jje onaj koji to ne prizna i siguran je da nije rob... itd...

Sinisa Hapac 
Ne vidim svoje komentare pa zaključujem da ih je administrator izbrisao. Drago mi je zbog toga jer shvaća da. Su ovo špekulacije a ovakvi tekstovi su namjerno jer drže ovu stranicu održivom. Zavadi pa vlladaj

Ilija Burić ·
kako si ti to zaključio,ma svaka čast hahahaahhaah

Željko Pavelić ·
obavezno pogledajte-trans-formaciji-max igan ili thrive-prosperitet-pa i Tesla je bio Božiji poslanik-pogledajte da ste svi hipnotizirani ne slučajno-od 1956 godine sva muzika je sustavno planirana na frekvenciju:440 Hz,-namijerno da se tijelesni dio odvoji od duhovnog i da se u tome "odvojenom" čovijeku radi materijalistička-sotonostička manipulacija-sva znanost je rađena-"na odvojenost"a svaki čovijek je umočen u polje energije,i manipulatori odvajaju čovijeka od Boga i U TOME JAKO DOBRO SU USPIJELI-SVAKODOBRO!

Istina-Pero Hunjet 
Tako je Zeljko tako... tesla je dokaz i jedini koji je duhovno pretvarao u fizicko... i jedini koji je dojazao to sto vam pricam.. intelekt bez duha je ogranicen... tesla je svijetlo a ostali tama... i tesla izgubio... itd... sve o cemu skoro pisem ima i kod tesle u spisima... za njega nije svijetlost bila stanska... kao za ove ovdje...

Sebastijan Šarc ·
Jednom davno na televiziji sam čuo za njega ali na žalost nisam shvatimo očevu se radi mislio sam da je u pitanju travar jer sam stigao na kraj price i otišao sam na srebrenjak misleći kupiti ću neku mast mama mi ima alergiju sto sam vise blizu bio neka nelagoda uvukla se u mene pa sam u sebi molimo Isusa ak je od boga da sve prihvatim a ak nije da mi ne dozvoli ući posto nisam išao sam bi mi neugodno reci da nezelim ući jer ipak bio je moj prijedlog da idemo ali ljutnje i nelagoda bivalo su sve veći ipak sanekih 10 ljudi ušao sam za oko Mije zapelo zlato puno drvo lift kojim je prevarant došao okićen prstenjem naravno njegova asistentica dekoltirana i našminkane umetni je pobuna bila inače sam suzdržan ali sam i dalje Isusa u sebi zazivao to mi je valjda dalo snagu kad su pitali kaj je tko osjetio same rijeci iz mojih usta su izašle kaj bi trebal osjetit tip izdaje i gleda ko luđak onda sume uvjeravali daj eto sto sam prvi put tu te da su oni osjetili vrtoglavicu pa logično soba puna cvijeća od silnog mirisa može bit da se nekom i zavrti da skratim mene su na neki način profinjenije uglavnom otjerali jer sam na sve logičan odgovor dao ništa nisam htjelo uzeti jer kod njih knjigu kad primisli u ruku nemozes prestat da vidiš kaj kupuješ ak uzmesu ruke odma moraš platiti totalni prevaranti a nije on nistasamo je napravimo dobar biznis varajuci ljude poslje su mi neki rekli u cvijeće koje nose mora se stavit i nešto novaca savjet od srca kloniti se tog tipa

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:09 am

David Kodba 
Sebastjan ,gde su ti rekli da staviš novac u cvječe ? jer kod Brace donesemo cvječe kad dodjemo i na odlasku dobijemo drugo cvječe a NITKO NIKADA nije zahtjevao da se davaju pare a i cvječe je samo kao simbol zahvale i nije obaveza ,tako da neznam kamo si ti otišao na srebrnjak sigurno ne ako su ti to pričali izvan Srebrnjaka onda je to samo provokacija ovakvih koji su napisali ovaj članak

Valentina Puli · 
dragi sebastijan ipak se pođi ispovidit u crkvu poslije ovog silnog laganja Razz

David Kodba ·
rekao bi ovim što su napisali ovaj članak i svi koji vjerujete ovu iskrivljenu priču ,ako bi se Isus Krist ponovo rodio opet biste ga stavili na križ i pričali da je lažov,varalica i sotonin sin

Sebastijan Šarc ·
Možda bi ga istavili ali Isus je sin Božji Otkupitelj naših grijeha došao je umrijeti da bi mi živjeli

Sebastijan Šarc ·
Vjernici shvaćaju savez koji je sklopljen nevjernici u njega nevjeruju ali će se uvjerit nadam se prije nego bude kasno

Istina-Pero Hunjet ·

Sebastijan Šarc 
Nelupaj gluposti vise... dao vam je primjer kako morrate sami umrijeti za sebe... dakle ISUS JE NAJVECI UCITELJ.. te vam je pkazao i slikom i tekstom... pricom sta i kako da radite...


Istina-Pero Hunjet 

Sebastijan Šarc 
Vjernici shvaćaju savez koji je sklopljen nevjernici u njega nevjeruju ali će se uvjerit nadam se prije nego bude kasno

Tebo je kasno... vjerovati je NEZNATI... samo budala ceka tudi spas... razmisli... sada stanes na ulicu i cekas milion dolara... hoice ti ih neko donijeti... nece
E pa shvati da je u duhovnostio mnoooogooo teze do duha doci... nego do milion dolara... je li jasno... dolare mozes i ukrasti i opljackati i na prevaru... duh nikako tako a KAMOLI CEKANJEM... NE LUUPAJTE GLUPOSTI...


Helena Sušić
Bog je jedan. Putevi su mnogi. 
Nije mi jasno zašto se na ovaj način po stoti put nastoje blatiti i mrljati oči svih ljudi koji žive u ovome raju koji nam je poklonjen, posebno kroz našu Crkvu i kroz mnoge ljude koji još ne razumiju da je taj isti Bog poslao mnogo (ne baš toliko mnogo) svojih pomoćnika u ljudskom obliku kako bi nam pomogli da živimo u miru ovdje na Zemlji? I zašto uvijek ima onih sa druge strane koji će to sve poreći i oblatiti?!
Ljudi ne shvaćaju da Bog svakodnevno djeluje kroz svakoga od nas onda kada mi to dopustimo. To ne moraju biti 'veliki' ljudi, Bog djeluje najviše kroz prirodu. Krenite u prirodu, smjestite se u mir i okrenite se već jednom Onome od koga svi dolazimo. 
Tko vam daje pravo da ne poštujete drugačiji izbor ka dobru ako nije jednak kao vaš? I ako su ljudi već toliko dobri-kako to da onda pljuju na osobe koje stoje do njih a kao su u spoju sa dobrim, ako su te osobe između ostalog njihovi bližnji?
Tko osjeća snagu više kroz Crkvu, slobodno neka ide tamo. Tko osjeća snagu kroz Bracu, zašto ga popljuvati ako taj isti ne ide u Crkvu?


Sebastijan Šarc 

Ako vidiš da čovjek ide krivim putem i pritom ga iskorištavaju nijeli neću sad reci kršćanska dužnost čovjeka upozoriti reci ću ljudska dužnost upozoriti ga pa dalje ostaje na samom njemu sto će odlučiti


Sebastijan Šarc o čemu vi ljudi to trkeljate ?!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:12 am

Sinisa Hapac 
Zavij prst, prodi selom pa da vidiš koliko ljecnika u selu ima

Franjo Andrijevic 
Dok je ovaca bice i sisanja.

Istina-Pero Hunjet ·sne... nemate nista svoje pa ni svijest... oni koji se bude za vas su sluge... najbbolji sluge su takvi kao ti i vi... jer ste sigurni i ubjedeni da niste sluge... citaj sve sta sam pisao... i trazi odggovore,... vidjeti ces koliko nista meznas..

Manda Durkovic Keka 
Bila sam jednom U SLOVENIJI Kad je on bijo --kad sam usla u onu salu odma sam postala NEGATIVNA prema svemu sto se tamo dogadjali Bilo mi je zao dati jedan euro da nesto kupim jednostavno sam osjetila da je on obicni prevarant----PRAVA SOTONA Koja jadan narod laze ..

Toni Aleksic ·
BRAVO KEKKA PODUCI I DRUGE

Istina-Pero Hunjet 
Bravo budaletine bravo... NEGATIVA SE JAVILA U TEBI... I NE PODNOSI SVETI DUH U TOJ SALI... ZALI SEBE... JER TI JE BILO MILIJE TO SATANSKO U TEBI... NEGO BOZANSKO VANI OKO TEBE... eto to vam daje vase neznanje i nesvijesnost... neda vas satana od sbe... u stvari sammi ste si krivi... IMATE SLOBODNU VOLJU - JEL TAKO... ALI JU NEMATE...

Valentina Puli 
imate slobodnu volju ... niko nikoga netjera na nista ,narocito ne braco Smile ali u crkvu morate ici jer ce vas pop pitati gdje si zasto nisi bio .dakle tu nema izbora .zamisli kod brace dođe 300 ljudi a nisu dosli u crkvu ,nisu dali ni lipe kako ce se sipat benzin u sve one džipove ,nema veze sto je narod gladan ......

Manda Durkovic Keka 
Istina-Pero Hunjet Haha Vidila sam jedan snimak koju je objavijo BRACA za jednu MARICU IZ --SPLITA DA JE OZDRAVILA OD NEDAJ BOZE NIKOME CUDNE BOLESTI ---TO JE BIIJO NAJ NOVIJI SNIMAK --A JEDN NJEMACKI REPORTER ISO JE DA JE POTRAZI U SPLIT DA SE UVIJERI --I ZNATE STA JE NASO NJEN SPOMENIK JER JE UMRLA PRIJE 3 GODINE TO JE BIJO DOKAZ CISTE LAZI --FALA BOGU JER VJERUJEM U NJEGA DA MI JE PODARIJO TU NEGATIVNOST DA NEIDEM KOD NECISTI LJUDI----A ISLA SAM NA ZALOST JER MI JE ZET IMO TU BOLEST I ETO 7 GODINA GA VEC NEMA SAMO BOG MOZE TU DA POMOGNE I NIKO DRUGI ... KRAJ

Manda Durkovic Keka 
Valentina Puli JA VJERUJEM U BOGA NE U POPA ....

Istina-Pero Hunjet 
Manda Durkovic Keka 
Malo je tu vise znanja... imam ja sva ta iskustva... i mogu i da dokazem bas to o smrti... alo bi to bilo previse za Vas... jer obicne stvarri ne mozete da shvatite... no vidjeti ces poslije kako cu onoj dijevojci objasniti njen stav.. i slicni...

Senka Becarin 
Braco deklarirani mag.....štuje podzemne sile. Samo ISUS KRIST JEST BOG I SPAŠAVA.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:27 am

Istina-Pero Hunjet 
Ko god od Isusa Boga pravi... taj ga nikada spoznati nece...

Istina-Pero Hunjet 
A ti deklarirana budala... neznbas gdje si suplja dok se ne popipas...

Mara Ravnjak 
I za tebe je Isus umro na križu. Zainteresiraj se malo što se dogodilo Savlu tj sv.Pavlu?

Istina-Pero Hunjet 
Mara Ravnjak 
On je umro za sve v as... ali na vase misli koje su vam Lazima usadili da ste svi spaseni... najveca LAZ galaksije... umro je na krizu kao UCITELJ... dakle, bio je i prorok i iscijelitelj a najvise ucitelj... a i sam vam je rekao da nikoga nije nicega oslobodio... a sto se pavla tice.. ZNAM... ali ti sigurno neznas RAZLOG... garantujem...
pozdrav i postovanje...

Preanintius Harbinger 
Pa ja ne vidim tu puno razlike izmedu onih koji stuju sunce i onih koji stuju gipsane,broncane,drvene i kojekakove kipove,imajuci na umu da je to Gospodin Bog zabranio u Prvoj Zapovjedi Bozjoj,a katolicka crkva promjenila.Procitajte si sami:
Izlazak 20,1 Onda Bog izgovori sve ovo, govoreći:
Ja sam Gospod, Bog tvoj, koji te je izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva.

Neimaj drugih bogova uz mene!

Ne pravi sebi lika rezana, niti kakve slike od onoga, što je gore na nebu ili dolje na zemlji ili u vodi pod zemljom!

Ne padaj ničice pred njima i ne klanjaj se njima, jer ja Gospod, Bog tvoj, jesam Bog ljubomoran, koji kazni zlodjela otaca na djeci, do trećeg i četvrtog koljena, onih koji me mrze,
A milosrđe iskazuje tisućama, koji me ljube i drže zapovijedi moje..........................
Ili onih koji odbacuju Dar Boziji SPASENJA,i radje ce se pobrinuti sami za svoje spasenje u cistilistu,koje ne postoji,nego je izmisljotina koja sluzi da bi prikupila sto vise novaca "crkvi"

Žaba Kre-kre 
--postoji i Novi zavjet, zar ne???-- Ima evanđelje, do evanđelja, koja su sama Živa Riječ, što je tijelom postala i prebivala među nama.Izmijenio je zakone Starog zavjeta, npr. o radu Subotom. Jedan divan i meni drag svetac O. Pio iz Pietrelćine(jug Italije), živio je Isusa i nosio Njegove rane(za spas mnogih duša). Mnogi su ga osporavali, a jedan je baš iz crkvenih krugova(čak vrha), rekao da on umišlja da je Isus. Otac Pio mu je mirno rekao:"Umisli ti da si bik, možda ti narastu rogovi!" Htjedoh reći da Bog i po krivim crtama voli pisati. Čudni su puti Gospodnji---pa stoga štovani Preanintius H.pitam gdje vi nevidite razlike. Nemojte suditi katoličku i njoj sličnu vjeru, (niste dovoljno upućeni)..........da nebudete suđeni. I kaza ISUS:"Petre, ti si stijena, na tebi ću sagraditi Crkvu svoju, ni vrata paklena neće je nadvladati!" Također č. sestri Faustini Kowalskoj (o ukazanju) je rekao, da naslika Njegovu sliku u čast Božjeg Milosrđa, koje se moli od Velikog Petka, do Bijele Nedjelje(Mali Uskrs)..........ima toga još. Vi očito niste s time upoznati, ali moje je da upozorim, ne da sudim........to prepuštam Vrhovnom Sudcu. Ipak, svak po svojoj volji bira kojom stazom će ići......uskom ili širokom. Lijep pozdrav i MIR S VAMA.

Istina-Pero Hunjet 
Žaba Kre-kre 
Pa sto onda ne pises ako znas... krivi kamen temeljac ce u toj crkvi biti... KRIVI... ali mi kroz nasu vjeru ili Isusovo znanje treba da to shvatimo i gradimo drugu crkvu... a koju to molim... dakle ko je razbio krscanstvo na dvoje... ha... taj i danas vama vlada... tako se uci sinovac tako... pa razbijeno jos na sto vijera... niko nikoga ne postuje a na konto jedne knjige... ko je tu lud...koga sluzite od tristote godine... prvo vas razbili i unistili i sve sveto spalili i pobili... a poslije ubijase u krizarskim ratovima i na silu na ISTU VIJERU TJERALI...SILOM... HALOOO...KVIKLIIIIIII... Dakle u bibliji prvoi naucite zasto ste ovce...pa onda zasto imate usi a ne cujete... nema vece budale od one koja ima usi a ne cuje... niti vecega slijepca od onoga koji oci a nece da vidi... i na kraju biblije negdje pise da ce jjednom i sama zemlja postai SUNCE... haahaaa a to je vama sve sotona... dakle ko vlada vama preko biblije 1700 godina... znalci neki... iiiju

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:29 am

Di No · 
a krščanostvo nije kult sunca jelda,to je kult marsa? svjetlonosa nije the SuN of god? ljudi informirajte se ,procitajte sta malo znaci kirka iliti church iliti crkva pa onda pricajte o kultu sunca

Mirna-Dora Šimić Ristic ·
Ći i ne traži ništa za uzvrat pljujemo po njemu. Ne odlazim Braci, bila sam jednom, uvjerila se u njegovu snagu ali imam svoj put. Umjesto da smo ponosni što imamo nekog kome se utječe cijeli svijet mi smo šaka ljubomornog jada. Nek mi jedan od vas napiše što mu je loše napravio? Vlastite psihičke devijacije poremećenih s čim on nema ništa se ne broje...a ovakvi Članci su jedino za smeće.

Mirna-Dora Šimić Ristic ·
E stvarno smo jadna, bijedna jalna i zatucana rulja! I kad nam netko hoče pomo

Dobri Zvone ·
NARAVNO.KAKVE GLUPOSTI,AK JE POMOGAO I LJUDI VJERUJU DA JE,NEĆE VALJDA REĆI,KLONIT ĆU TE SE JER MISLIM DA SI VRAG??? JA SE NE PRAVIM PAMETAN,ALI O KAKVIM KULTOVIMA,AK TIP NEVJ.ERUJE,NEVJERUJE,ZA SEBE.KRIV JER JE POMOGAO...A NEKI KAŽU ON JE VRAG...OSUDIMO I DOKTORE...JER SU LJUDI,.JEDNI DRUGIMA POMAŽEMO JER JE PRIRODNO,ZAR NEKO MOŽE BIT KRIV AK NEKOM POMAŽE...
BOLEST.DAJTE RAZMISLITE:JEL VAM JA GOVORIM BOJITE ME SE!, ILI, ZAŠTO ME SE BOJITE?

Melita Kunovec 
Godinama u meni čuči želja da netko počne otvoreno pričati o tome Braci, radi kojeg sam ja skoro izgubila razum, i jedva ostala živa. Bila sam mlada i naivan kada sam se dala nagovoriti na odlazak kod Brace, on mi nije napravio baš ništa, jer sam ga pročitala na prvu, manipulator i lažov, ali su mi napravili ti ljudi koji su me nagovorili da odem do njega, jer su bili zaluđeni sa njim i sve što ide uz njega...
Vjerujem da ljude, bez obzira na vjersku opredjeljenost, liječi i tješi njihova vjera i ljubav. Mene je iz ralja tog zla što sam prošla na temelju Bracinog i Prokićinog uvjeravanja u jadne ljude, spasila samo ljubav mojih roditelja i pozitiva dragih mi ljudi.. ne Crkva( koja je za mene najveći grešnik na kugli zemaljskoj) već pozitivna energija iz srca ljudi koji me vole..

Josip La Buneta Qui 
oprosti, stavio sam lajk a nisam procitao do kraja. 
zasto je Crkva za tebe najveci gresnik? Sad

Melita Kunovec 
Josip La Buneta Qui pa kad gledamo u povijest nažalost,Crkva je stvarno bila veliki grešnik (krenuvši od Križarskih ratova pa nadalje) ali ja volim Isusa, i vjerujem da mi je samo On preko mojih predragih,( sada već bivših Framaša, donio mir u moje srce i spas..

Josip La Buneta Qui
Melita Kunovec ma ako volis Isusa, moras voljeti i sve njegovo, sve ono sto je On stvorio, zapoceo...
ja sam prije i mrzio Crkvu, zbog svih tih predrasuda, osudjivanja, losih svecenika koji cine zlo, a onda malo polako sam spoznao da nije tako. istina je da je uvijek bilo i bit ce losih ljudi, losih poteza, s tim i losih svecenika. nitko nije savrsen. zapamti da svaki svecenik ima 100 puta vise napasti nego mi laici. znaci, sto puta vise teskih misli, pozude... samo zato sto su Isusovi, i ako samo malo popuste - gotovo je, zli ih odvede na krivi put. 
nije im lako, sigurno, uostalom, nije vazno kakav je svecenik, vazno je da nam preko njega dolazi Isus!

Melita Kunovec 
Josip La Buneta Qui , slažem se sa tobom, možda si doživio moj komentar malo agresivnim, nije mi to bila namjera, ja sam mislila na Crkvu koja je kroz prošlost radila to što je radila.. BTB Smile

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:32 am

Istina-Pero Hunjet ·
A sto te nije spasila ta ljubav prije odlaska brace.. ha... odakle odjednom ta ljubav... znaci osjednom ti i tvoji veci u ljubavi o od brace i crkve... odakle reakcija zbog borbe dobra i zla u tebi... ko je to potekao i podrzao da svijetlo pobijedi... ti i tvoji mozda... guska...

Valentina Puli ·
Josip La Buneta Qui podigni kamen i ja sam ispod ...sto znaci sve je on i sve je njegovo .crkve ..sto su to crkve ..kuce gdje netko tvrdi da je bog... bog je u nama i dok to ne spoznamo niko nam nece pomoci .

Istina-Pero Hunjet ·
Melita Kunovec ·

Bila si mlada i naivna... a taka si i ostala...
Da li ti je bilo bolje poslije brace... je... a ko je dao ljubav tebi i svima oko tebe... ajmo reci hristova snaga... a ko ti ju poslao... zasto te prije ta ljubav nije izlijecila... dakle nista nisi shvatila... znaci.. pisao sam ti... tama u tebi pravi zlo... tada je doslo svijetlo i razbija... akcija dovodi do vece reakcije... i ti spasena... i sada pljujes po tome... sta bi bilo da nisi bila kod brace,,, neznas... i NISI NI ISPITALA... odjednom sve vasa zasluga... jesi li sigurna u to...

I ja sam mnogo gore trpio poslije brace.. ali sam shvatio zasto... dok ti nisi.. e - da jesi... naucila bi mozda dosta kao i ja.. ali si ti popljuvala
isto cini i

Josip La Buneta Qui · Česti komentator
gospodjo, ja sam isao kod brace i kostalo me i previse i mogu vam reci ... da me je samo molitva svecenika poslije dvije godine patnje oslobodila.. on je sotonin sin, a jedini onaj koji lijeci je ISUS!

Vidis li... on je bio kod brace i sunce kupio... i poslije jeotisao kod svecenika... i bas tada mu je pomoglo... i sada on pljuje po braci... neka on sada nade nekog jednako bolesnog covijeka... i odvede kod toga svecenika... haahaaa... da vidimo da li ce i njega da izlijeci... hajde hajde... ZNACI... NI ON NI TI NISTE SHVATILI BAS NISTA... A MOGLI STE... da nije bio prvp kod BRACE... da li bi mu svecenik pomogao... i koliko je hiljada ljudi taj svecenik iscijelio... iiiih... da mozda nekome nije vratio vid kao Braco mome sinu... ili da nije bebi u stomaku tumor u glavi iscijelio... ili neke zene koje ne mogu imatio dijecu... da im on sredi tu dijecu...Braco je pocasni gost u svisarskoj na skupiu iscijelitelja... da mozda nije i tvoj pop... u banjaluci je primio bez prekida 12 000 ljudi... itd...

Mnooge znam.. da su prosli kao vas dvoje ovdje... a koji su mnogo vise dobili nego vi... MNOGO... i svi su krivo protumacili... OSTELO IM JE DOBRO... ZAPAMTI TO... ALI SU MOGLI MNOOOOGO DALJE DA DOGURAJU, MNOGO... ali ostadose gdje su i bili.. ali zdraviji normalno... a mogli su jos vise da pomognu i sebi i svojima... vecina takvih cuti i dobro im je... ali ima i takvih kao vas dvoje... osli i dobro im... A BRACO JE KRIV ZA TO... haaahaaa daadaaa....

Pitajte se sta bi se desilo da niste bili kod njega... bi li bilo toga popa... i da li bi bilo ljubavi o kojoj pricas... odakle ona odjednom...

Ili ovako...
ti i ti tvoji zedni a vode nigdje... naidem ja i dam vam flasu vode i odem... sutra dan vi pljujete po meni... joj kako ste bili sretni tada i ljubav velika... mene odbacite.. a sebe hvalite kako vam je vasa ljubav i sloga pomogla... i ona vodu nabavila...itd...

E vidis - ja takoo nisam radio... ja sam istrazivao do krajnosti.. ZASTO SE STA DESILO... na jedan odgovor sam cekao cak 18 GODINA... I DOBIO SAM GA... niti sam izdao sebe niti Bracu niti ISUSA... jer da imate neke moci i vjere i upornosti... nasli bi sve kao i ja... postoje zakoni duhovni... nekome braco pomogne u momentu.. a nekome sa nekoliko mjeseci... a nekome... imam dokaze... cak je osoba i zaboravilq na njega... u drugu drzavu otisla... i tada joj braco spasava zivot u BOLNICI... nakon godina... slucaj apsolutno nejasan medicini.. kako je prezivila... ALI ONA NIKADA NIJE NI ZAMISLILA DA GA PLJUJE... NI U SNU...ona je samo zaboravila za njega... I STA MISLIS STA SE SADA TEK DOGADA SA NJOM... ni zamisliti ne mozes... ja znam sta ppisem .. ali vi niste uopste svijesni sta radite... to vam garantujem... ja sto pisem,... sve dokazti mogu... DOKAZATI ... a vi ne mozete bas nista da dokazete... vama se manipulisati moze... i vi ste sa time zadovoljni...
hehehehehehhehehe super su mi ovi samozvani iscjelitelji i slična sranja, ali još su mi jače one budaletine koje puše njihova sranja i slijepo im vjeruju....hehehehehehe o Bože tulavog naroda.......a u konačnici sve je to posljedica 70 godina komunističkog ispiranja mozga....tako da ne treba ni zamjeriti glupim ovcama.... Smile PS: jebo vas braco hehehehe

Marko Veselinovič 
Samo si ti pametan i znaš SVE!!! Wink Wink Call me Mr. GOOGLE!! Smile

Mata Hr-b · 
Marko Veselinovič sasvim sam zadovoljan svojim znanjem i iznad svega sam sretan što sam upravljam svojim životom, ne trebaju mi kreteni tipa tzv braco da mi kažu što je za mene dobro, a tulave ovce samo neka slijede tog majmuna...isto vrijedi i za tebe

Josip La Buneta Qui 
Da li razmisljate o onom o cemu pisete? Ne pozivajte se na Bibliju i Isusa, kad ih ne poznate.
Bracino ucenje je sotonski inteligentno napravljeno, zamaskirano; koriste se fraze iz Biblije, izvrcu se Rijeci Zivoga Boga da bi se zavelo ljude koji trebaju ljubav. 
Ono sto vas uce tamo, da zlo ne moze raditi losa djela je LAZ! Sotona je od uvijek koristio lazi i prevare da bi se domogao dusa. tako i sad. pod krinkom ljubavi, mira, zeljom da nadjete Istinu, Isusa, vi kao katolici se otvarate srce sotoni, a on sa ugodnim osjecajima koje osjecate vas natjera da mu otvorite srce potpuno, a onda djeluje kako zeli.
ja sam to prosao, prosao sam i sotoninog slugu bracu i ucenje brune groninga i raznorazne joge u potrazi za srecom, a na kraju sveg tog mi je trebao svecenik egzorcist da me oslobodi "ljubavi i pomoci" istih.

Istina-Pero Hunjet
Lupasli ga lupas... pa kpo vlada cijelo vreme poslije i prije Isusa... ha-- a niko od vas pojma nema ni ko je nas BOG... znaci sve je zamaskirano do sada bilo... i vi to jos uviujek i podrzavate...

Sejla Okugic · Prati 
samo cu jedno reci,uvijek je bilo negativaca koji se boje ljubavi i svjetlosti,nas Braco je priznat kao ambasador MIra i milioni ga vole,pa jaca je nasa ljubav nego njihove prazne rijeci....Braco i Ivica nikada nisu dirali ni u jednu drustvenu organizaciju niti u religiju......

Violeta-Nikola Antolović ·
Ajoooj..ajd ne serite..tko je ovo napisao...dal ste vi posjetili toga covjeka....ja sam katolik,vjernik u Boga,Isusa...al kad mi je bilo najteze i niko mi nije pomogao..ovaj covjek me digao...i zato ne serite..hvala ti dragi Braco na svemu...zahvaljujuci njemu ja danas imam svoja dva andela...

Silvija Hodak 
kad je čovjek vjernik i vjeruje u Isusa ne treba mu Brace!! pazite na posljedice poslije njega ja sam to prošla!

Žaba Kre-kre ·  Česti komentator · Radi u: State Bank of India
Silvija Hodak --mnogi neznaju u što se upuštaju, al kada shvate, bude kasno ili čak prekasno. Tko vjeruje u ISUSA KRISTA taj ne posjećuje ovakve tipove, al ako to i učine, pa jedno vrijeme misle kak je sve ok............onda dođe 7-am puta gore (govorim od bliskog iskustva--moga prijatelja).....tko ima uši neka sluša. Teško onom tko kušava Boga svoga i njegovo MILOSRĐE!!!!!!!!


Zadnja promjena: Admin; uto pro 02, 2014 3:09 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:35 am

Josip La Buneta Qui 
gospodjo, ne mozes vjerovati u Isusa ako sluzis sotoni, jer je jasno napisano: ili sluzite jednom ili drugom gospodaru. ili si SAMO sotonina ili SAMO Isusova. druge nema. al ti dajem jednu preporuku, kontaktiraj zajednicu Cenacolo u Zagrebu, oni su prava djeca Bozja, i tamo ces upoznati pravu ljubav i pravog i JEDINOG posrednika do Boga - Isusa. 
ako si vec posjetila bracu, posjeti i Cenacolo. nemas sto izgubit

Violeta Antolovic 
gosp.Silvija nebi ja sad u dublje komentare i rasprave..ja znam svoje,a glupo mi da ide neko pisat i raspravljat a da nije nijednom bio kod njega..


Josip La Buneta Qui ·
Violeta Antolovic zao mi je sto ne zelite vidjeti Istinu. moze jedno pitanje? jedna oklada u cokoladu?


Istina-Pero Hunjet 
Silvija Hodak 
Pa eto vijerujete u isusa dve hiljade godina... i sve gore i gore... ili vi njega ne vidite ilki on vas sta mislis...?- pa vi njega ne vidite... a znanje namate niko... samo optuzbe... ponezanja i lazi sirite... laz je i ono stao mislite da znate a pogotovo to o braci sto pricate... nesto vam slabi isus pomogao... ili vi niste sami sebi u stanju da pomognete pa onda ni sam Isus ne moze...

Istina-Pero Hunjet 
Ivan Ivanic objasni nesto sa znanje,.. objasni sto i ko je tvorac...Citaj sve ovdje sta ti pisem.... da uvidis koliko ili znas ili neznas....

Istina-Pero Hunjet
Josip La Buneta Qui 
A jesi li ti bio kod Brace.. nisi.. IDI neces nista izgubiti... zar ne cutas sta drugi pisu postovani Josipe... nije tako kako ti tvrdis.. to je NEistina... nemate znanje niko ... bas niko... Zasto je isus reka da ce kada dode vremne doci jaci od njega,... a po dijelima ce te ih prepoznati... zaaastooo... Postavio sam vam pitanja ovdje.. citaj sve sta sam posao... pitaj tu zajednicu sta znaci krstenje vodom... i kako ce se krstiti VATROM kada se vrat... i sada glavno pitanje... 2 000 godina je proslo.. gdje vam je Isus... ha... ko tu koga laze... ali nemoj da prihvatis odgovor da to ni sam Bog nezna... u oci im reci da lazu... hajde ucini to...ODGOVOR POSTOJI... BUDI SIGURAN...

Helena Hely Muljavec
Svatko ima svoje bog je jedan i uvjek ce bit.... .i svatko vjeruje u ono sto zeli.... Ja znam da su braco i ivica puno mi pomogli i uvjek cu biti uz njih i ici kod njih...a sto se tice crkve nemam nistabprotiv al i sami vidite sta se radi svecenici pedofili kupuju skupe avta a kao govorev da pognemo siromasnima..a braco nikad ji oekoga nije trazijo novce bas naprotiv on jim pomaze...

Josip La Buneta Qui 
gospodjo, molim vas.... bio sam ja kod brace i nazalost kupio i njegovu zvijezdu od zlata za koju sam dao 900 kuna i to BEZ racuna! 
trazi braco lovu, trazi.. zar ne vidite kako lijepo braco zivi od "pomoci" drugima: vile, hram od oniksa, stalno na Havajima... kako nije izabrao Afriku i tamo isao pomoci, a ne najljepse plaze na svijetu??

Violeta Antolovic 
kupili ste zvijezdu..kolko ja znam kupuje se simbol sunca koje te cuva..

Josip La Buneta Qui 
Violeta Antolovic moje isprike, krivo sam se izrazio. zar i nase sunce nije zvijezda?

Afghanistan Rmc 
Meni je jos nejasnije kako Hrvati katolici mogu birati djavoljeg poslanika yusipovica za predsjednika i sotone iz komunisticke partije koji se deklariraju ka ateisti i agnostici?

Ilija Burić 
zato što su katolici samo na papiru,potvrda toga je i ovaj članak

Nikola Pratnemer 
U vojsci nadimak braco dobio je uvjek onaj lagano nedotipavan..zašto hrvati hrle..ne hrle samo hrvati kojekakvim sektama..hrli cio region..eno neki dan iz arandelovca stiglo 2 autobusa srba, a navodno i šešelj stiže sa svoja dva kancera

Sinisa Hapac ·
Ako je sunce sotonizirano zašto onda redovnici koriste sunce kao izvor svjetlosti, izvor topline za svoja silna polja i nasade koje imaju....glupost. Slažem se da ima u svijetu jako puno š arlatana i nemam pojma tko je taj Braco ,međutim trebao bi se pitati i autor ovog teksta zašto ljudi traže alternativu,zbog pomanjkanja vjere? Zato što su prevareni, zato što su svjedoci onoga što se u instituciji crkve događa,što opet nema veze sa bogom. Crkva nema ekskluzivno pravo na boga. Po pitanju milijuna koje zarađuje taj čovjek prije nego što ste pronašli trunku u njegovom oku ,možda ne vidite dobro zbog balvana u vlastitom koliko Crkva milijunceka ima na svojim računima a gladnih ,dobrih,vjernih katolika oko njih. Bog je jedan kako god se zvao ,na kojeg god jeziku. Ako se propovijeda da je bog otac svih ljudi, a mi njegovi sinovi ne vidim u čemu je problem. Osudujete,a to nije odlika duhovnosti pa prvo preispitajte sebe i da li živite uistinu što isus propovijeda. Ovim komentarom ne branim dotičnog Braću jer ne znam tko je on,ali ovaj tekst mislim zbilja,.. stalno od katoličkog svijeta slušam pazi sotona ovo,pazi sotona ovo ,ova glazba je sotonska . Nigdje bog je dobar,bog je svedobar,mislite na boga itd. Pitam se tko tu onda najviše meditira na sotonu.

marimario350 
zašto Vama toliko smeta katolička vjera kojoj je temelj ljubav, istina i poštenje. očito da nemate ništa od toga u sebi.

Sinisa Hapac · GOC "Zvonko Brkić",Zagreb
Ne vidim da li je ovo komentar na moj komentar,ali ako je pitam vas gdje se to vidi da meni smeta, u kojoj rečenici ili rjeci. Ne znate ništa o meni a opet osuđujete. To je temelj vaše vjere? Pa zar ovaj gore članak govori o ljubavi? Istini? Poštenju? Ljubavi sigurno nema, istine? Gdje je to provjereno. Poštenje,što je tu pošteno da se manipulira vjerom. Da, ja sam katolik, vjernik ,ali nisam slijepac i ne sljedim slijepo. Ako zbog toga nisam dobar vjernik i po vama nemam vjere u sebi,Ok bolje i to nego vas fanaticni stav koji vas ne vodi nigdje samo vam stvara,zavist,srdzbu i gnjev. Ne smeta meni moja katolička vjera nego prodavači bajki o vjeri a zna se što je isus napravio sa trgovca kao i sad papa Franjo. Ugodan dan vam želim kao i Milosti, samilosti, strpljivosti, trpljenje i poniznosti

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:38 am

Istina-Pero Hunjet 
Bravo Sinisa... vidi se ko ima mozga.. i ko ima sebe u sebi... taj moze i da razmislja svojom glavom... a ne ovi supljoglavi navijaci i biraci... znanja nikakvog nemaju... Gog i Bogovi su jedno a Izvor Svega je drugo ... ovo ovdje na zemlji nam je ili skola ili zatvor... ja i ti na primjer sada navijamo za skolu... a ovi tuoavci za zatvor da i dalje robovi budemo... oni o duhovnosti pojma nemaju a kako ce kada ni obicnu lgiku ne posjeduju... oni ne shvacaju zasto je crkva jedinstvena rabijena na dve... i zasto je isus rekao za krivi temeljac... ne shvacaju da jedno podijeljeno na dvoje... vise nije jedno... da taj koji ke krscanstvo podijelio na dvoje... da sada sa ta dva i vlada... da nije nas bog razbio to na dvoje.. ni isusov.. negio njev kojeg i danas slave... te dve razbijene vijerre se podijelila na jos sto... i svako mislki da je njegova vijera najbliza bogu... znaci onq stota ili stoti dio je sto puta udaljjen od boga... ali on javise misli da je boziji... a za sve njih je duga u bibliji satansko dijelo i ucenje... arhandeli su im satanski.. sva ucenja su im satanska... paziiii... pa sta jje onda isusovo... pa nista... jer su i oni i sve pod kontrolom satane... zato im i smeta sve ono STO NIJE satansko...

Sinisa Hapac ·
I molim vas nemojte me napadati više jer neću odgovoriti ali vas molim da mi odgovorite na postavljena pitanja kao zašto se sunce onda koristi za svjetlo,za grijanje i usjeve ako je sotonizirano. To su pitanja za raspravu a ne tko je pravi vjernik.

Sinisa Hapac 
Istina pero to ne znači da se slaz sa tobom . Jer i tvoji komentari podcjenjivački. Ako imaš znanje o nečemu onda nauči drugoga ako te želi slusatislusati, trebao bi moći razumjeti tuđe neznanje. U stvari svi sve znaju samo ih treba podsjetiti. Ne sviđa mi se tvoja žuć kojom komentiras .ni to nije istina,ljubav i poštenje.

Katarina Jakupec ·
to nije Božja ljubav ovaj tekst gore je javno vrijeđanje, omalovažavanje i kleveta, a to je krivično djelo RH.

Istina-Pero Hunjet ·
Sinisa Hapac Postovani sinisa... vidis li... svakome se odgovara kako zasluzuje... odgovorio sam posteno i drsko... ali i dodao znanje... na drsko... tako da ga ukoravam... i DAJEM ZNANJE... dok to od vas ovdje jos niko nije napravio... dakle... nema potrebe da ako on jaze mom ucitelju da je satana... da mu se ulagivam... onda je taj sto to tvrdi i majmun i rob i satana... shvacas... ti si im postavio posteno dijecija pitanja... o odgovora nema... a ja sam malo veca kosmicka poitanja postavio... dakle sotono odgovaraj... znanje upotrebi... a ne ubijati - klati - i ponizavati... i lijepo sam napomenuo... ko nije spoznao <isusa... ne moze ni Bracu... ko spozna Bracu... spoznati ce i isusa... sta mislis da li je ovo tacno...!!!???... i to je vec veoma velika uvreda za njih... slijepi su i gluhi... i e pisem zbog njih uopste... jeer ti nesmiju da shvate... a to tebi nije jasno... ja pisem zgog neutralnih i divnih ljudi... da imaju i suprotnu stranu... to jeste mene... da uvide istinu KROZ SEBE... dakle koristim sataniste.... da dokazem satanu... DIREJTNO... a onaj koji zna za ponasanje... ja mu pisem sa POSTOVANJEM... inace ne bi bacao bisere pred svinje... dakle srcano i sa znanjem... nema zuci...

Istina-Pero Hunjet · Sinisa Hapac 

i tebi da postavi sa postovanjem...

Istina-Pero Hunjet · Česti komentator
Josip La Buneta Qui 
ISUS RECE... mnogima ce se ljudima i meni ZLO NANIJETI... KOJI BUDU TVRDILI DA SAM JA BOG... znas li za to HA... jer je automatski kao bog nedostizan bilo kome... a sta znaci da ce se samo kroz njega moci ocu nasemu.. sta mislis... pa kroz njegovo znanje... a i da niko nece na samo rijec njegovu ka ocu nasemu... kako vi onda lazete da ste vec svi spaseni... ko vas to laze tako mnogo... ko trazi naci ce... ko sije .. znjeti ce... a sta vi sijete... a sta sa onim koji ce doci poslije njega i jos jaci od njega,... pise li ...pise pise... a kako ce te ga naci kada samo na spas cekate i jos ga bogom nazivate... sve radite kontra... je li Riba i Ribari bilo glavno za njegovo doba .. sta mislis zasto ...HA... pa doba ribe... ...Prikaži više

Istina-Pero Hunjetema ulizivanja neznalicama drskim... odgovoris drsko i snazno i DOKAZES ZASTIO SI TAKI ali i znajem ih POKLOPIS... jer nije NIKO OVDJE BIO DRZAK DA PITA.. NESTO... NE... nego ajmo ko zivotinje.. napadaj. pljuj, ubijaj... a znanja nigdje... I eto... pokazes da znas nesto... kako neko nesto da zna kada NI PITATI NISTA NENA...

Helena Hely Muljavec
Sram nek vas bude tko je ovo napisao nek ti bog oprosti sto neznas sto pises...... Al sve je prid nama jos ce te vi moliti Bracu i ivicu....oni su nasi andjeli i to sama znam jer su me spasili vise puta spasili su mi si kad sam se poradala sanjim rodijo se sa 8 mjeseci i zahvaljujuci Braci i ivici danas je pravi djecak koji ima 13 g. I ne samo to u vise slucajeva su mi pomogli.. A vi koji nevjerujete u to nemojte radije ni pisati takve rjeci...jel docice dan kad ce vam biti zao za sve ovo sto ste napisali Bracoo i Ivice volimo vas i uz vas smooo

Istina-Pero Hunjet 
Ne mooze da ih bude sram jer su nesvijesni... jer da su svijesni onda ne bi sramotu i laz pisali... jer da su svijesni onda bi shvatili ra su oni robovi i sluge od davnina... a probudene duse su kod Brace... ne probudene ... nego svijesnije koje su u stanju da spoznaju isusa i da se bude... svi koji ste kod Brace... svoj ste na svome.... na rajskom putu...duhovno doveceni... slobodu stvarate i sebi i drugime... a ovi drugi neka se pitaju...jer ni slobodu ni znanje nemaju a o duhu i da ne pricamo...
Samo se vi drzite DRVETA ZIVOTA.... ♥ ♥ ♥

Ezel Ezelko ·
Svi mi koji posjecujemo Bracu smo svijesni a i kroz knjige je najavljeno, da cemo biti popljuvani i da ce biti razno raznih koji ce pokusavati ovo zaustaviti ali to je nemoguce, ovo se ne moze zaustaviti. . A ovima koji to sve podmecu naravno ne treba zamjeriti jer nisu oni svijesni toga..

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 2:57 am

Istina-Pero Hunjet
Ezel Ezelko 
Bravo... ne treba zamjeriti... NEGO ZNANJEM ODGOVORITI... znanje je lijek za sve.. AMABAS ZA SVE... pa i od NAJEZDE VANZEMALJACA... ovo je veoma dobro za sve one ljude i vijernike... koji su svi divni ljudi... i vole svoje vijere... ali su prevareni - nesvijesni... nedaju im da SPOZNAJU SVOJU VIJERU... tako da je ovo odlicno za takve ljude... JER SADA IMAJU OBADVIJE STRANE... I TU KOJA IH HILJADAMA GODINA LAZE... I OVU NASU... KOJA ISTINU GOVORI I SVIMA OSLOBADA UCENJE... kao sto obhjasnih... kada se kod usppavani ljudi - pjavi neko ko se budi... on im postaje cudan i glup i NEVJERNIK... jer je drugaciji... A NJEVE VODE TADA JOS VISE SUSKAJU.. TE OPET LAZIMA TERAJU te divne vijernike da odstrane oove budene... kako bi masa ljudi i dalje ostale ovce u toru... Ova sto je pisala ovaj tekst gore... je u stvari mnogo pomogla svima ljdima koji su u stanju da shvate SVOJU LICNU ISTINU ... SVOJIM LICNIM MOZGOM... Satana nikada ne moze da rradi sa svijetlom... to je nemoguce... opa stoga ni ivica i Braco jer sa duginim svijetlom rade... alijepo u bibliji pise sta ona znaci... mi se nemamo zasto i zbog ceka ni sakrivati ni lagati... dok oni moraju da llazu i da se SAKRIVAJU IZA NASIH SVETINJA.... kazem i ponavljam sakrivaju se iza nasih svetinja i koriste svoja dijela...oni ili tama CAK NIGDJE NI NE SPOMINJU SVIJETLO... NI U SNU... oni samo Isusa i svetinje spominu da Vas zalude... iza toga paravana... a samo satanom brane i PLASE I SEBE I DRUGE... znanja nigdje niti ikakvog objasnjenja... jer oni kada ih poitas... prvo se ljute.. odakle ti pravo da pitas ti covjece i vjernice... tvoje je samo da vjerujes trpis i cutis... a kada ih stisnes malo jace... onda ti kazu da to ni sam BOG NEZNA... tako da kod njih bas niko nista nezna pa cak i bog nezna... je li tako ili nije... a ko zna.. auuu bijezi on je satanski sluga... kako lako i jednostavno... i onda ubijedise ljude samo se molite i cekajte nije vase da znate... svi ste vi odavno spaseni... i ljjudi ne vjeruju svojim ocima... a vjeruju njevoj lazi... pa milijarde ljudi se moli... 2 000 godina.. i to pravih i predanih vjernika... ali kome predani... jer se bas nista lijepoga nije dogodilo ... nego suprotno... sve gore i gore...Kako i zasto ti vi ljudi ne vidite... svi vas lazu... ama bas svi... a vi svi KAO BIRATE SAMI...

Mario Bunoza 
Otkad je sunce sotona??Blago siromašnima duhom..

Ivan Pavlovic 
Pa i Vatikan je hram sunca. Pogledajte malo simbole kojima je Vatikan ukrašen I koji papa još štap drži osim onog sa križem.

Matija Ramic ·
Sram vas bilo.ako ste vjernici znate da vjernik nikada ne huli ruzno za drugoga.pogledajte sta je ljudi iz cijeloga svijeta koji su pozitivni.blago onom koji zna sta pisem.neunate sta pisete i neka vam bog oprosti

Slavo Lapić · 
"vukovi u jagnjećem krznu"

Dragana Seka Poznanović 
O Bože dragi što ljubomora radi. Zar nije Isus oprostio i grešnicima, zar Isus neće oprostiti i patnicima? Mislim da je neumjesno vrijeđati sve te ljude koji odlaze kod Brace, zar je baš tolika gomila ljudi zaslijepljena , zar bi svi ti ljudi odlazili kod njega da im nije bolje i lakše. Zar se Bracu treba vrijeđati samo zato što mu ljudi vjeruju? Strašno. Gospodo draga vi koji nazivate sunce SOTONOM, čujete li se vi? Ne razumijem, svi jedva čekate ljeto, more i "sotonu" da vas grije. Bože oprosti im ne znaju što rade niti pričaju.

Josip La Buneta Qui 
gospodjo, ja sam isao kod brace i kostalo me i previse i mogu vam reci da me je samo molitva svecenika poslije dvije godine patnje oslobodila.. on je sotonin sin, a jedini onaj koji lijeci je ISUS!

Istina-Pero Hunjet 
Josip La Buneta Qui ... pa da izlijecio te sotonin sin... daaaa tako je... jer i on moze da izlijeci ali samo po nekoga... eto tevbe je uspio... ali to si samo ti... dakle LAZOV SI I SLUGA SVIJESNI.... kostalo te kod Brace previse... A STA TO LAZOVE... kada se nista ne placa.... sve Lazes...a to isusovi sledbenici ne rade ni u snu, a kamoli svijesno kao ti.... sa druge strane ce bas kostati i to mnogo...

Violeta-Nikola Antolović ·
Potpisujem...

Nataša Bu 
Konkurencija je produktivna ;
Marko Veselinovič 
VI NEMATE POJMA ŠTA PIŠETE, BOG VAM POMOGO!!!!!
Odgovor · Sviđa mi se · 1 · Prati objavu · Edited · 27. studeni u 23:59

matematika321
90% HRVATA se deklarira da su KATOLICI - dakle 90% BRACINIH - "mušterija" su vjernici ili katolici !! Kako njemu to uspjeva - pitanje je sad ... i što rade naši dušebrižnici ??
Braco "operira" u Zagrebu dakle Zagrepčani i ostatak Hrvatske su mu glavni slijedbenici ili "vjernici" ...

Gordana Raos 
jadni ljudi zavedeni od Sotone hrle njegovom sinu Braci, prestrašna je njihova sljepoća,otrijeznite se i vratite se kući jer pravi Spasitelj Isus Krist je tu pored vas i ne morate ga tražiti...... uz Njega ćete se osjećati najbolje! Vjerujte!

Marko Veselinovič 
Ti opče neznaš šta pričaš, bože ti pomozi......

Istina-Pero Hunjet ·
Daadaaa kako si pametna... ne moras da ga trazis... onda je isus glup kada je ppisao ko trazi samo ce taj i da nade... ko te tako uci... saaaataanaaa... isus rece da niko nece na rijec njegovu nazad ka ocu nasem... nego ima da se razapnes kao i on i da spoznas sta treba... dakle samo kroz isusa se vraca ka ocu... zapamti da svako sebe pise... dakle slijepa si ko noc... u znanju.. pored vas je .. samo ko...

Josip La Buneta Qui
Istina-Pero Hunjet zapamti da je Isus rekao: ili JA ili sotona. receno je i: samo preko Mene mozete Ocu. to znaci da braco ne igra nikakvu ulogu. braco se naziva prorokom, vodiljom do Boga. kakav je to prorok, pomocnik, prijatelj koji uzima skoro 1000 kn za medaljon sunce, prorok koji ne pomaze siromasnima nego se seta po Havajima. zasto u Afriku nije otisao, tamo pomagat, ako je vec Isusov? nije jer je sotonin. razmisli malo. Bog, Onaj koji ima sve neizmjerno, onaj koji je najbogatiji je postao covjek i zivio siromasno, sa parom cipela i bez lipe u dzepu. To je Isus, to je vodilja do Oca, Jahve! Poniznost,siromastvo, zrtva. kako se braco zrtvuje, izgori na plazi na se za zrtvu ne maze kremom? ili ne izgradi vilu od 700 kvadrata nego 650? ili ne napravi hram od oniksa? kakva je to poniznost, kakva je tu pomoc?ne razumijes djelovanje duse. ne razumijes da ako se dobrovoljno otvoris sotoni da kad on udje razvali sve. meni je dusu skoro razvalio, ranio je tako duboko da sam plakao nekoliko godina skoro svaki dan zbog bolova sto duhovnih, sto fizickih. da me je toliko ranio preko brace i brune groninga da mi se brak skoro raspao. to ti je braco, to ti je sotona. laze dok mu se ne predas, cak ti moze i pomoci, kako on kaze ako osjetis - poboljsanja. ma ISCJELJENJE je potrebno, ne poboljsanje, iscjeljenje duse, LJUBAV, ISUSOVA ljubav, ne sotonia laz. to je ono sto ti treba, neznani prijatelju, brate, Isus ti treba. treba ti Mir, Shalom, koji samo ISUS moze dat. NITKO drugi. samo jedan je raspet za nas, primio preko 5000 udaraca, samara, novom, bicem, stapom, kamenom, kompletno probijen kopljem za nas, izoblicen do neporepoznatljivosti i razapet, a na kraju umro od gusenja vlastitom krvlju na Krizu samo za mene, samo za tebe, brate. poslusaj me, molim te, preklinjem te. da preklinjem te. pokusaj svrnuti pogled na drugu stranu. pokusaj razmisljati. pokusaj vidjeti, potrudi se, molim te, izvuci se iz ovog laznog sjaja. odi do kakve karizmatske zajednice, npr Cenacolo. tamo Isus djeluje fantasticno, odi na klanjanje, pokusaj, nemas nista za izgubiti. ako te sto zanima, pitaj, ja cu se potruditi dati ti najbolji odgovor. pitaj me bilo sto na duhovnom planu, bilo sto i reci cu ti zamke, trikove i lazi sotone koje koristi. pomozi mi da ti pomognem, da ti pomognem naci jedini pravi put - Isusa! ne poznam te, ali volim te, jer si mi brat u Isusu. zelim ti pomoci. ne zelim da patis kao ja.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 3:53 am

Istina-Pero Hunjet 
Josip La Buneta Qui 
Postovani Josipe... o patnji da ti pricam zasro bi se... i ja sam mogao reci da mi je braco jos vecu bol dao... dakle imao sam zadnji stadij tinitusa... i smrt je blizu... kada sam se vratio od njega... mislio sam da cu dva dana da umrem... aliiii BRACIKAAAAA... pero nije mutava ovca.. kao ovi ovdje... odmah sam shvatio da je to reakcija na akciju... te se ono bolnp i tamno u meni neda - taj nametnik... ali Kristova snaga ... pazi sada... I braco... to jeste svijetlost pobijeduje i to je borba tame i svijetla u meni... u mojoj kuci... kada je Braco dosao ponovo za mjesec dana... tada je pricao sanama... gleda me kao dijete malo i zeljno ceka sta cu reci... i ja mu lkaze,,, auuu mnogo gore mi bilo... poslije tebe... je li to ta biorba u meni... veoma mu je drago bilo sto nisam majmun... shvacas... DAKLE - I...dakle imao sam zadnji stadij tinitusa... i smrt je blizu... kada sam se vratio od njega... mislio sam da cu dva dana da umrem... aliiii BRACIKAAAAA... pero nije mutava ovca.. kao ovi ovdje... odmah sam shvatio da je to reakcija na akciju... te se ono bolnp i tamno u meni neda - taj nametnik... ali Kristova snaga ... pazi sada... I braco... to jeste svijetlost pobijeduje i to je borba tame i svijetla u meni... u mojoj kuci... kada je Braco dosao ponovo za mjesec dana... tada je pricao sanama... gleda me kao dijete malo i zeljno ceka sta cu reci... i ja mu lkaze,,, auuu mnogo gore mi bilo... poslije tebe... je li to ta biorba u meni... veoma mu je drago bilo sto nisam majmun... shvacas... DAKLE - I JA SAM MOGAO PISATI KAO VI... joooooj jos gore mi je bilo poslije brace... pa i je - stvarnoo je... ali mi pokazi kpo se jos pod toga izlijecio na svijetu cijelome... haahaaaa.... pa cak ni neznaju sta je to... Posto je mom sinu vratio vid... sto posto... a meni samo pomogapo da mi bude mnogo bolje... moga sam da se zamisllim... kako sinu sve odlicno a doktori rekli da pomoci nema... kako njega iscijelio skroz a menbne ne... a znas li zasto je tako... da sam ga ja odbacio -- ni sinu ne bi pomogaop poslije moj Bracika... ali sam shvati tada... da ja moram sam sa svojim rado da nastavim iscjeljivanje na sebi a uz pomoc Njega - Isusa i ARHANDEOSKE HIJERARHIJE...
Tako da hvala ti na pomoci ... Imas Moje Postovanje... samo Cika Peero sada Mnooogo zna... pa se bas mislim ko bi od kooga od nas mogao da uci...

Srdacan pozdrav i moje postovanje...

Istina-Pero Hunjet 
Josip La Buneta Qui 
A sto se tice Havaja - japana- i ostalih dijelova svijeta a sada Rusije... da ti pisem sta i kako... ne bi mi poverovao ni u snu... MNOOOGO VELIKE STVARI.. MNOGO BRACIKA... NI SHVATITI NE MOZES.... a sto se tice bogatstva... pa njegova familija je bila medu bogatijima pokoljenjima... i sve je morao da ostavi kada je dosao kod Ivice,,, imao je i porsea sprtskog i mercedesa.. a sada ga drugi voze u malom pezou... dakle ne pupajte... a sada ja ttebe pitam... da li bi ti i za koliko para.. sada sjeo u avion i vozio se 12 satio za ameriku
pa toliko za japan pa tolki za rusiju... a pa onda u svicarsku pa u sloveniju pa vamo pa tamo... znas li ti koliko to kosta... koliko ljudi radi na srebrnjaku.. dakle place pa potezi pa pdv... pa sto cuda... meni prisjedne iz norveske da dodem tamo avionom... i nazad... a sta misli tako svako dan boziji skoro... jednom sam gledao kartu za havaje... 40 000 kuna... haahaaa... moj Bracika...
a sta ti mislis da on ide na havaje da se sunca... u jappan dok je bilo ono rasulo da se sunca... sada u rusiju da se sunca ili pije vodku... jeste li VI NORMALNIII...
Dooobro razmisli sta ti se desavalo.. i sta si TREBAO DA SHVATIS... ALI NISI USPPIO... 
Tvoj Bratac... pero... ♥
Baci se malo u razmisljanje... jer sve to sto si dozivio i amo i tamo... nije da budes kao ostali OVCE... nego da nesto shvatis... a to sto baljezgate svi o braci i jos se takmicite ko ce gore... pa to svaka BUDALA MOZE... ali ono sto si ti imao iskustva ... ne moze svako... dakle nadi razlog toga svega... JER JA ZNAM DA RAZLOG NIJE TVOJE PLJUVANJE... negi ucenje i shvacanje... a ne da se ponasas... kao sve ovce...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 3:54 am

Istina-Pero Hunjet 
Josip La Buneta Qui i jos ovo... znate li zasto ne mozete da vidite isusa... PROZT RAZLOG... vi bi NJEGA PO KRACEM POSTUPKU NEGO PRIJE... jer kako on da dokaze da je Isus... jelte... jer on je vama te bog - te vrag - te sotona... otac njegov je sotona... duga vam je sotonska itd...

Istina-Pero Hunjet 
Josip La Buneta Qui 
POGLEDAJ OVO MAJSTORE... MOZDA UVIDIS STA SI PROMASIO...

Žaba Kre-kre 
Pa sto onda ne pises ako znas... krivi kamen temeljac ce u toj crkvi biti... KRIVI... ali mi kroz nasu vjeru ili Isusovo znanje treba da to shvatimo i gradimo drugu crkvu... a koju to molim... dakle ko je razbio krscanstvo na dvoje... ha... taj i danas vama vlada... tako se uci sinovac tako... pa razbijeno jos na sto vijera... niko nikoga ne postuje a na konto jedne knjige... ko je tu lud...koga sluzite od tristote godine... prvo vas razbili i unistili i sve sveto spalili i pobili... a poslije ubijase u krizarskim ratovima i na silu na ISTU VIJERU TJERALI...SILOM... HALOOO...KVIKLIIIIIII... Dakle u bibliji prvoi naucite zasto ste ovce...pa onda zasto imate usi a ne cujete... nema vece budale od one koja ima usi a ne cuje... niti vecega slijepca od onoga koji oci a nece da vidi... i na kraju biblije negdje pise da ce jjednom i sama zemlja postai SUNCE... haahaaa a to je vama sve sotona... dakle ko vlada vama preko biblije 1700 godina... znalci neki... iiiju

Janko Bučar ·  
Pored političkih manipuatora pojavljuju se i ovakvi slični bolesnici!

Istina-Pero Hunjet 
Meri Mary Belić via dnevno.hr
3 t · 

NAIVNI HRVATI NASJELI: Braco sa Srebrnjaka ne liječi pogledom! On je vrač, okultist i mag preko...
Svi koji ste posjetili Bracu, morate na ispovjed!
DNEVNO.HR
LikerLiker · · Del

Istina-Pero Hunjet Tebi ni sto ispovijeda ne moze pomoci... jer si ti satanski sluga... Mulac Jedan... Isus se molio Nebeskom Ocu... odnosno Bogu nasemu ***SUNCU*** koje to satanskim nazivas... SVAKO SEBE PISE PA TAKO I TI... i sta kazes Vi ste

Meri:
Prkić je objavio 13 knjiga koje je proglasio objavom i lijekom, a s kojima kako on tvrdi dolazi novo doba i nova civilizacija. Sebe je proglasio prorokom novog doba (New Age) ali i začetnikom te otkupiteljem sebe i drugih. Katolicima mora odmah biti jasno da je jedini otkupitelj čovječanstva Isus Krist. 



Pero...
Halo sotonoooo.... 13 knjiga u dugiunim bojama... iloi SNAGE NASEGA BOGA SUNCA I SVETIH ARHANDELA I ANDELA... A TO JE HRISTOVA SNAGA... ali je tebi sve sotonsko... dakle biblija... i stvori bog nas nebeski... to jeste SUNCE... dugu na nebu da se ne zaboravi na nsa... 
Vidis... ne branis se znanjem... nmego se sotonom branis... ko je onda sotona i njegov sluga,,... ***TI***

Onaj koji nesto zna ... taj ne napada i LAZE KAO TI jos karizmatik... CIJI...??? ... Isusov nisi sigurno... ne branis se znanjem i ne mapadas znanjem... nego satanom... on je tvoj zastitnik...

Meri:
„Kad bismo vam mi, ili kad bi vam anđeo s neba navješćivao neko evanđelje mimo onoga koje vam mi navijestismo, neka je proklet! Što smo već rekli, to sad i ponavljam: navješćuje li vam tko neko evanđelje mimo onoga koje primiste, neka je proklet" (Gal 1,Cool

Pero:
Ko to vi... satanske sluge... koji Sunce ...Isusovog Oca Nebeskog satanom nazivate... kome ste vi ikada nesto osim zla i lazi navijestili... kao i sa ovim clankom... koga ste izlijecili... od sirotinje sve uzeste a nista osim lazi im ne dajete.... sta ste shvatili osim satane... nista... sta vam je krstenje vodom... neznate... dve hiljade godina pproslo... gdje vam je Isus - neznate... sta vam znaci da se vrraca na oblaku bijelome... neznate... Prepoznajte one koji ce doci poslije mene... neznate... STA JE SA KRSTENJEM VATROM... POJMA NEMATE... ZASTO... JER STE VI SATANSKE SLUGE... kada vas se bilo sta ppita,... sta kazete... ne pitaj jer nije tvoje da znas... ili to ni sam bog nezna... 

Sramota kao ti samo sramotu i laz iznosi... ZNANJA NIGDJE...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:05 am

Mladen Sraga
sve je više MANIPULATORA u ovoj lijepoj našoj Sad

Marko Veselinovič 
Mladen Sraga Dali si ti naivain ili drugi na tisoče ljudi......????

Mladen Sraga · 
Marko Veselinovič tko će to znati ??

Josip La Buneta Qui Istina-Pero Hunjet vidi se da si i ti zaveden lazima sotone.
ja sam bio kod brace i posjecivao ga nekoliko godina. od njegove "pomoci" me oslobodio egzorcist koji je molio nadamnom u ime ISUSOVO. 
ako zelis bit sretan i upoznat Boga Oca, odi u Cenacolo u zg, tamo ces upoznat snagu i ljubav Bozju, a ne kod ovih sotoninih sinova.
ovo ti je moje svjedocanstvo: braco je sotonin sluga, jedini pravi put za srecu je ISUS, nemoj reci da nisi bio upozoren da si na krivom putu.

Marko Veselinovič 
Mladen Sarga idi prijatelju pa se sam uvjeri! Josip La Buneta Qui Šta te je on oslobodijo od čega??? Ako si ti njega posječivo godinama onda bi postao sljedbenik, zašto lažeš??!! Ako bi ti došao jednom, dva , tri puta onda bih ti vjerovo da možda nisi ništa osjetijo pa ne bih došo ponovno... I ako bih pročito koju knjigu i vidio rad gospodina Ivice, bi vidio da je jako vezana sa ISUSOM! Zato nemoj lagati ljude kako je neki exorcist tjero đavola u tebi, jer trebaš biti opsjednut zato, a to se jednostavno nije moglo dogoditi! Sigurno si ga jako popljuvo, ko i sad... pa spalijo možda još koju knjigu, pa si zato imo nemira kod kuče!

Žaba Kre-kre ·  Č
Josip La Buneta Qui --ak se može znat, kolko se onako od oka, samovoljno "daje braci" za zahvalnicu??? Nevjerujem da to braco odrađuje iz milosrđa prema napaćenim dušama.

Josip La Buneta Qui 
Žaba Kre-kre Smile ma mudar je on, ko svi sotonini sinovi.. 
ja sam, nazalost, od njega BEZ racuna, kupio zlatno sunce za nemalih 900 kuna.
naravno,poslije kad sam se uz Isusovu pomoc otrijeznio od sotoninog bunila i molitve svecenika nadamnom, prodao sam je za 200njak kuna.
nije problem lova, problem je sto ljudi ne zele Isusa upoznat, pa traze raznorazne puteve do srece: joge, iscjelitelje i tko zna sto vec. nemaju snage, izgubljeni su sa tamom u dusi, a takve sotona voli i najlakse zavodi. 
kod sotoninog brace se govori da zlo ne moze ciniti dobra djela, nego samo zla.. te tako ljudi s lakocom povjeruju (jer NE ZNAJU) da je Bog na djelu, te OZDRAVE. ne znaju da i sotona moze izlijeciti. on moze SVE samo ne stvorit covjeka. to su ljudi zaboravili i ne zele uciti

Marko Veselinovič
Josip La Buneta Qui ti si prolupo skroz tebi se nemože objasniti neke stvari, jer ne razlikuješ tamu od svjetlosti, ljubavi od mržnje i sreču od nesreče, veselja od tuge ne kužiš a baš ništa!! Zar so te tukli tamo, tjerali pištolj na glavu i vikali na tebe, stavljali drogu, otimali pare...zar su to radili ili su bili sa cviječem u rukama govorili jako opušteno, smireno, od srca željeli ti dobro, ti si taj koji lupeta gluposti i isti si ko oni farizeji u Bibliji!! A kopiraš rječi od Ivice da može sotona sve uraditi osim čovjeka ne može stvoriti! I ako si pogledo bilo koju kazetu od Ivice bi ljepo vidio kako širi ruke, moli i blagoslavlja kuče u imenu Kristusa!!! Želim ti da progledaš srcem več jednom i da znaš razlikovati svjetlost od tame, zato i simbol sunce!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:07 am

Žaba Kre-kre · 
Josip La Buneta Qui --potpisujem---Bogu hvala, što ste izišli iz kruga pakla. Svaki dan zahvaljujte ISUSU na MILOSRĐU Njegovu. Lijep pozdrav, vama i vašoj obitelji i da se nikada ne ponovi,takvo što u vašoj obitelji.Lijepo je i odgovorno, kaj upozoravate, na vlastitom iskustvu.

Josip La Buneta Qui 
Marko Veselinovič molim vas. ja niti vas napadam niti vam zlo zelim. samo vam dajem svoje svjedocanstvo. i sam sam trazio ljubav, prijatelje, srecu, jedinstvo. i sam sam bio zalutao na mnogim stranputicama i radio sve vrste grijeha, jesam. nisam znao, al trazio sam Isusa. trazio sam pomoc. a kad mi, katolici, posebno katolici koji smo PREDODREDJENI od Isusa da budemo njegova vojska, se izgubimo u crnilu grijeha, zla, te kad odlucimo traziti pomoc i smisao zivota, sotona sa lakocom zavede nasu dusu i udje u nase srce. upravo jer nismo istrenirani molitvom i Istinom koja se nalazi u Katolickoj Crkvi i Bibliji, sotona nam moze podvaljivati sto hoce. on koristi Rijeci Bozje, izvrce fraze izvucene iz Biblije, cak ih i citira samo da napravi iluziju, da mu se jos vise predamo. 
ja sam to napravio, predao sam mu se preko brace, brune groninga.. oni cak uce da se mora, MORA ici na svetu Misu. da se religija ne zapusti, ali NIGDJE ti ne govore da jedan od najvecih grijeha koji se mogu napraviti je upravo ovaj: klanjati se idolima, sotoni, iscjeliteljima, a poslije otici i uzeti Tijelo Kristovo. upravo za ovaj grijeh Isus govori da je jedan od najtezih. a to upravo braco i uci. znaci ide kontra Isusa. Rece Isus: ili Ja ili sotona. sto znaci ili pripadas POTPUNO I U SVAKOM SMISLU samo Isusu ili sotoni. druge nema. ma procitaj Bibliju, ako nista Novi Zavjet. procitaj i reci mi sto mislis. ja ti samo zelim pomoc. samo pomoci...ja nemam nista od tog da ti izgubis svoju dusu, ali ti imas. uostalom, izmoli jednu molitvicu onako od sebe i reci Isusu: daj, pokazi mi sto je istina i pokazat ce ti. garantiram.

Marko Veselinovič 
Josip La Buneta Qui "Sve, dakle, što želite da ljudi vama čine, činite i vi njima" (Mt 7,12) Ja proučavam Bibliju i ljepo piše »Ištite i dat će vam se! Tražite i naći ćete! Kucajte i otvorit će vam se! Doista, tko god ište, prima; i tko traži, nalazi; i onomu koji kuca, otvorit će se.« (Mt 7,7-Cool Ta rječenica me je dovelo do Brace. A Braco i Ivica su bili razlog zašto sam preokrenuo kriminalca, drogeraša u sljedbenika koji čezni za ljubav, pravdu, mir i dobrotu da se sija. Zar bi to sotona uradila iz mene? Ili bi željela da več crknem nekako... Ajde mi reci kakav je bio njegov sad kad nemam više problema sa nikim, niti oni nemaju samnom, sam zdrav, pravdan, uspješan, dobar i sretan. Šta je tu postigla dobro da se radi zlo, ne kužim? Pročitaj si ti u Bibliji rečenicu o Isusu i Belcebubu, pa če ti sve biti jasno. (Isus i Bélcebub (Mr 3,20–30; Lk 11,14–23; 12,10))

Josip La Buneta Qui
Marko Veselinovič imas pravo. lijepe su to recenice. stvar je da si trebao nastaviti citati dalje. kako nisi vidio onaj dio gdje Isus kaze: "Čuvajte se lažnih proroka koji dolaze vama u ovčjem odijelu, a iznutra su vuci grabežljivi. Po njihovim plodovima ćete ih prepoznati. Bere li se s trnja grožđe ili s bodljike smokve? Tako svako dobro stablo rađa dobrim plodovima, a nevaljalo stablo rađa plodovima zlim. Ne može dobro stablo donijeti zlih plodova niti nevaljalo stablo dobrih plodova. Svako stablo koje ne rađa dobrim plodom siječe se i u oganj baca. Dakle: po plodovima njihovim ćete ih prepoznati." (Matej 7, 15) 
da ti odmah pojasnim, dobro stablo je SAMO ISUS, a lazni proroci su svi oni koji ne govore o Isusu kao Bogu, jedinom i svemogucem. 

ili ovo: "Tko nije sa mnom protiv mene je." (Luka 11,23) sto doslovno znaci: SAMO Isusu se klanjaj, samo Njega trazi pomoc, samo On nek ti bude SVE. nikakvi ljudi i proroci, SAMO Isus. NIKOM DRUGOM! 

a sto ti radis? ides i klanjas se ljudima, vracarima, samanima, idolima koji se bogate na tvojoj zelji za Bogom. 
zar ovako nisi PROTIV Isusa? Zar nisi? 
Sto kazes o prvoj zapovjedi: Ja sam Gospodin Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene!
zar je ne krsis? zar ti braco nije postao bog, idol, pomocnik? zar se njemu ne klanjas kad ga dodjes moliti za pomoc? 
a di ti je tad Isus? ostavis ga kod kuce? tako se klanjas jedinom Bogu, Isusu? svaki put kad se ne osjecas dobro, odes do sluge sotonine da ti "pomogne" a Jedinog onog koji ti moze pomoc zaboravljas te se poslije sluzis NJEGOVIM Rijecima da bi meni dokazao kako slijedis Isusa? 
Nisi li licemjer? Nisi li opak i pokvaren, lazan? 
Nisam li ti sad bar malo oci otvorio? 
Brate, prevaren si. Isto ko sto sam ja bio prevaren. 
ISTO!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:09 am

Marko Veselinovič 
Josip La Buneta Qui Pa tebi mora čovjek da nacrta bože sačuvaj... A koji je on vuk da se grebe sa novcima, kad dobro znaš da on za njegove seanse ništa ne naplačuje!! A kakvi su to plodovi kad ljudima nestaje rak, levkemija, žene mogu da rađaju djecu koje su bile prije neplodne, ljudi koji su bili pod uplivom crne magije pa se jim je posle u kuči sve smirilo, ljudi koji nosu cviječe, koji su se okrenuli prema ljubavi, dobroti, kakvi su to ondaplodovi, LOŠI??? Pa zar nisi ti taj koji je loš? Pričaš o nekakvim idolima zar nije onda i majka božja idol, i drugi svetci, kakvi idoli, to je čovjek koji je slan na zemlju da pomaže ljudima i da jih lječi sa ljubavlju, šta tebi nije tu jasno??? I sam Ivica kad je krstijo kuče je širijo ruke i molijo u imenu Isusa Krista da dođe blagostanje u kuču!! Pa zar je on protiv Krista??? Ili je ljepo napisano u njegovoj prvoj knjizi "Hrvatsko proročanstvo" Isuse Spasitelju tvoja kruna se šeta po nebu i iz neba mi prijateljstvo nudi." Pa čovječe ti opče nisi svjestan da pljuješ PROROKA, Božjeg poslanika!! Kad je žena došla sa slikom svog brata i moli za njega kako ima njezin brat koji živi u Kanadi tumor u glavi i da se boji, dali može da se mu kod Brace pomogne. Pa žena tokom vremena vratila se na Srebrnjak, došla sa buketom cviječa, kaže da je taj rak nestao i samo Bogu hvala što je slao Bracu da pomaže! Ti si nekdje jako pogrešijo prijatelju, da si dobio nemir kod sebe pa si morao otiči svečeniku da te lječi u imenu Krista, koji ima milosti i za največog grešnika. A to samo ti znaš šta si radijo i šta si pričo, da nisi pljuvo ko sada... a i prodo si Sunce jaoo Bože...

Josip La Buneta Qui ·
Marko Veselinovič ovako, moj izgubljeni brate. napravit cu jednu zrtvu za tebe. 
ja ti ne mogu sad objasnit nista, jer sam i sam bio u istoj situaciji i razumijem te, ali znam da Isus moze. 
od danas cu se poceti moliti za tebe, da spoznas istinu. 
molim te samo jedno, kad ti se pocnu otvarati oci, i pocnes razmisljati o Isusu, Mariji kad ti dodju sumnje, javi mi se, molim te! 
Blagoslivljam te u Ime Isusa Krista, naseg jedinog spasitelja, i zazivam zagovor svih Svetih, te nase prekrasne Majke Bozje za tebe i sve tvoje. 
Do sljedeceg dopisivanja, brate! Ciao

Marko Veselinovič ·
Josip La Buneta Qui Hvala na molitvama dobro če mi doči Smile Sretno i tebi! Wink

Istina-Pero Hunjet ·
Josip La Buneta Qui 

Dooobrano razmisli sta ti je pero tamo iznad pisao... dobroooo....!!!

Istina-Pero Hunjet ·
Josip La Buneta Qui 
ISUS RECE... mnogima ce se ljudima i meni ZLO NANIJETI... KOJI BUDU TVRDILI DA SAM JA BOG... znas li za to HA... jer je automatski kao bog nedostizan bilo kome... a sta znaci da ce se samo kroz njega moci ocu nasemu.. sta mislis... pa kroz njegovo znanje... a i da niko nece na samo rijec njegovu ka ocu nasemu... kako vi onda lazete da ste vec svi spaseni... ko vas to laze tako mnogo... ko trazi naci ce... ko sije .. znjeti ce... a sta vi sijete... a sta sa onim koji ce doci poslije njega i jos jaci od njega,... pise li ...pise pise... a kako ce te ga naci kada samo na spas cekate i jos ga bogom nazivate... sve radite kontra... je li Riba i Ribari bilo glavno za njegovo doba .. sta mislis zasto ...HA... pa doba ribe... znas li sta to znaci... neznas... pa to znaci bracika da je doba riblje vladavine malo preko 2 000 godina... tada doaze ti koju nastavljaju njegov rad.. dakle drugih dve hiljade godina ili vreme vodolije... znaci te dve hiljade godina je jedan kosmicki mjesec... ima ih isto 12 tako da je kosmicka godina blizu 60 000 godina...Znas li uopste sta zbnaci kriz i krst... pojma nemas... ne ti ... nego skoro niko... znas li sta znaci Duga koju bog postavi na nebo... e pa bas tih 12 stvari...a znas li ti sta znace pecati i trube... ili sestre kod mojsija .. sedam sestara i jednu je ozenio najstariju a one sest je samo upoznao.. e vidis to je isto sto i pecati... STA JE TO SVE SKUPA MOOLIM LEEEEPO... ma pojma nemate... nista vi neznate... ali lijepo se druziti sa onima koji znaju... a sta mislis odakle meni znanje... ha... sta znaci raspece i broj godina 33 ...?...Ucite ljudiiii ucite... a ne navijaci i glasaci biti ... Sta u svemu tome petokraka znaci ..HA.. sta boje na zastavi.. sta zito znaci... e vidis odakle je zito .. odatle i ona tri andela sto spalise sodomu i gomoru... auuuuu sta ja naprica... a ni poceo nisam... a vi mislite da nesto znate ... pljuvanjem ubijanjem omalovazavanje. a sve bez trunke znanja... nije li strasno to od VAS...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:11 am

Istina-Pero Hunjet ·
Josip La Buneta Qui 
a sada se pitaj ... kako i ko moze isusa da vidi na oblacima bijelim... pitaj sve popove tvoje... NEZNAJUUUUU... e vidis a cika pero zna... samo onaj ko moze da vidi isusa.. toga moze i on da vidi... JASNO... pitaj ih o krstenju vodom... a biti CE KRSTENJE VATROM PO POVRATKU NJEGOVOM... aha... i top ih pitaj... ma nema sanse da znaju... kada ti dadu odgovor... posalji mi to na privatno na mom zidu... a i ovdje... da vam dokazem da nemate znanje osim vjere... a vjerovati= neznati...kada znas onda ne napadas nikoga i ne moras da vjerujes vise... tada je spoznaja... a spoznaje se ne stjecu na ove vase nacine ... nemoguce je...

Istina-Pero Hunjet ·
E tako dragi moji pljuvaci... da vidite koliko je cijelo covjecanstvo naivno 1700 godina.. i da uopste niste svoj na svome... dakle svi vas LAZU... pa i vi sami sebe... tude navike zivite... a neznate cije... e i ti se iza Isusa i biblije sakrivaju... a vi ih ne viiidiiiteee.... njeve namjere su i vas zivot i zakoni i sve je njevo u vama... a VI MISLITE DA JA VASE... MISLITI = NEZNATI... znaci najteze je SLOBODU POSTICI... a vi ju neeeemateeee.... Jer znanje je LIJEK AMA BAS ZA SVE.. pa i za najezdu vanzemaljaca... dakle bogovi u moru na planini ispod zemlje itd... e taj koji rece da je lijek znanje... to je UCUTELJ I BRACI I ISUSU... aaaahaaaaa.... a KOJE SAD PA TAJ.... iiii... ma znate vi to sigurno JELTE... ma neznate vi nista od toga... najveci je rob onaj koji tvrdi da nije rob.... jel takoooo... ma jeeeee.... hajde budite se... sve je tu... samo treba znanje da se to i uzme... ZNANJE.... a ne tue lazi i teorije pa teorije na teoriju itd...
Srdacan pozdrav i postovanje svoima vama... ♥...

Istina-Pero Hunjet 
E, svi te manipulrau pa i sam jer ste bolesni... a ovi koji se izvlace iz te bolesti VAMA BOLESNI IZGLEDAJU... sasvim nenormalno.... jel tako...

Petar Veliki
Ne treba nikog osuđivati. Istom mjerom kojom sudiš, tebi će biti suđeno. Poštujem Bracu, kao čovjeka, kao ljudsko biće i kao nekog ko je sav svoj život posvetio ljudima. Glede Isusa, on nije bio svećenik ni katolik, već je učio ljude da u svemu vide smisao, da nikog ne osuđuju, da vole. Današnje religijske institucije trenale bi ljude naučiti voljeti i razumijevati, trebale bi propovjedati da sve dolazi od Boga, čak i one neugodnosti koje dolaze kako bi korigirale naše unutarnje pogrešne tendencije duše. Ta pogrešna stremljenja dovela su nas kao civilizaciju do samog ruba, a umjesto da shvatimo da se trebamo mijenjati, lakše je osuđivati i prezirati. Kakve gluposti sa Sotonom i Đavlom.

Šima Lončar Marić ·
"Današnje religijske institucije trebale bi ljude naučiti voljeti i razumijevati, trebale bi propovijedati da sve dolazi od Boga...." Nisam sigurna g. Petre Veliki da ste dobro shvatili gornji članak o Braci i Prokiću kao i da ste shvatili srž kršćanstva a i drugih religija. Ako ste vjernik koji prakticira svoju vjeru, o bilo kojoj da se radi (kršćanstvo, islam...) ne biste mogli napisati da te religije ne uče voljeti i poštivati druge. Ako ste ikada bili u prilici da ste bolesni, ili netko iz Vaše obitelji, da li biste otišli nekome da Vas gleda i time izliječi. Mislim da biste , ipak, potražili liječnika a ne Bracu. Kad čovjek ( u ovom slučaju Braco) nema šta pametno reći pribjegava toj mudroj seansi "šutnjom", jer misli bolje je pametno šutjeti kad već ne zna pametno govoriti. Žao mi je iskreno svih onih koji su nasjeli na ove sotone.

Istina-Pero Hunjet 
Šima Lončar Marić 
neeneee... suti jer budale kao vi sve izokrenete... zato suti... SUTI JER ZNA... a snagu ljudima koji tragaju daje kroz bozanske snage ili Hristovu snagu... sve religije uce ljubavi i mudrosti... ALI JU NIKO NE NAUCI ZA DVE HILJADE GODINA... bas nista... ko je od vas uopste spoznao svoju religiju... ka prvo religija i vjera uopste nije jedno te isto... vjerovati =neznati.. a religiozno zivjeti =zivjeti po bozanskim zakonima... a vi samo vjerujete... a iu sta pojma nemate... ali znate da pljujete... pljuvaci znanja nemaju niti spoznaja... PA STA CE VAM LIJECNIK... KADA STE KARIZMATICI... HAAHAAA... sto ne lijecite hristovim snagama kao ON BRACO... dakle... vi nista neznate... pojma nemate.. vi vjerujete - znaci neznate... jer da imate znaja... njime bi se branili a ne satanom... svako se brani sa onim sto ima... eto vidis on suti.. a ti prorok i znas zasto suti... ti pricas i ovi satanisti ovdje.. bilo bi vam bolje da sutite... jer nemate znanje...niti spoznanje

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:13 am

Istina-Pero Hunjet 
Da Petre,,, na rubu smo... samo zbog ovakvih kao ovdje lajaca na bozansko.. a satanom se brane... od Isusa do sada sve su potamanili sto je nesto znalo o Istini i Bogu i Isusu.. sve su potukli i knjige spalili pod izgovorom nekog boga - to jeste satane...Lukavo se stite i brane isusom... a satansko sprovode tako da im samo satana ostade kao njev bog... ubijaju - kradu i lazu i to sve pod vjerom u Isusa i Boga... koja svijest ljudi... a onaj koji mir i zdravlje daje... e on je takima sotonski... i takvi misle da imaju mozga i neku vijjeru... iiiiju...

Marko Veselinovič 
Šima Lončar Marić Mislim da previše podcjenjuješ Bracu, prvo pričaj sa ljudima zašto idu pa če ti reč kakve bolesti su jedni imali i izlječili se kod Brace. Ti ljudi postanu jako dobri ljudi, postanu ljudine zato nemojte pljuvati o nečemu što nemate pojma nego pričajte sa ljudima zašto idu tamo!

Istina-Pero Hunjet 
Evo ti sta znaci Sunce sotono...

Sedam zraka svetla ...DAKLE PO BIBLIJI SEDAM DANA STVARANJA...
tako da naucis barem nesto... i da se sto brze ispovijedas...haahaaa

Na isti način kao što je naše fizičko Sunce izvor vidljive svetlosti koja se može razložiti na sedam sastavnih komponenti, tako je i Solarni Logos izvor sedam velikih kosmičkih Zraka spiritualne svetlosti. Ove Zrake izgrađuju ljudsko kauzalno telo, i svakoj od njih se mogu pripisati različiti duhovni i fizički kvaliteti. U ovom slučaju može se reći da je termin «zraka» oznaka za posebnu vrstu sile ili kvaliteta energije. Ovih sedam velikih energetskih tokova predstavljaju svaku vibraciju unutar materije, prostora i forme, i oni prožimaju sve objekte, sva bića i sve događaje u manifestaciji. One se međusobno prožimaju i kombinuju da bi proizvele sve kompleksne sisteme koje mi nazivamo stvarnošću. One nadilaze mogući opis rečima ili čak mislima i osećanjima. Zrake su previše esencijalne i sveobuhvatne da bi se mogle ograničiti unutar našeg uskog pojasa viđenja velikog spektra stvarnosti. Ipak, određeni opis ovih Zraka je moguć u smislu kvaliteta koji im pripadaju

Josip La Buneta Qui 
Istina-Pero Hunjet zar se i sotona ne skriva pod laznim imenima kao ti?
prepametan, ali nazalost izgubljen.

Istina-Pero Hunjet ·
Josip La Buneta Qui pa da ja tebe razumijem skroz... jer pametan uvijek budalu moze da razumije... jer je mozda i sam nekeda bio budala... a ti kao ti ne mogu budale pametnnog da razumiju - jer nikada pametni nisu bili... budala se pametnom odupire... dok mu pametni sluzi... lijene je budala i ubiti hoce pametnog... jer zeli da ga uci... itd... osnoovne stvari neznnas... ako ja izdizem svijetlo .- sunce i dugu... onda nisam satana jer to zatani smeta... zato se i bunite.... jer sam iza svijetla .. ili u njemu... a to tamu razbija... isto kao i tama svijetlo... dakle meni ne treba sakrrivanje... nego vama... jer da ne lazete i da kazete ko ste... ne bi trajali ni minute... shvacas... ovako se iza istine sakrivate i sav svijet lazete,,

Šima Lončar Marić 
Istina-Pero Hunjet Ni vremena ni volje nemam raspravljati sa ovakvima kao Vi g. (po pisanju mislim da čak niste ni zaslužili da Vas nazivam gospodinom). Toliko malo znate o vjeri i religiji a vjerovatno puno o Braci da Vam mogu jedino reći da nastavite nositi bukete cvijeća na Srebrenjak i kupovati zlatne zvjezdice jer sve to ide u Bracinu lisnicu. A , očito, za dobrobit Vaše duše i tijela.
Josip La Buneta Qui ·
Šima Lončar Marić istakli ste fundamentalni problem Hrvata, pogotovo nase brace u Kristu koji traze pomoc na krivim mjestima: opce, potpuno duhovno neznanje koje im se odbija od glavu.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:15 am

Sebastijan Šarc ·
Samo ga poštuj ja ga ne osuđujem njemu će Bog sudit ali ga ne poštujem lažni proroci sotonu moraš očito vidjeti da bi u nju vjerovao ne želim ti takvo sto budi sretan da te taj Kalez zaobiđe govoriti osobakoja je upoznala sotonu braco je samo sluga i ništa vise počeo je služiti i upoznavati drugu stranu još kao mladi dečko dok je živijo u kućici na zitnjaku još ga se živo sjećaju bivši susjedi ali ni on nije izgubljena duša ako se iskreno pokaje mi vjernici jako dobro znamo koji se grijeh nemoze oprostiti ali i našu dužnost da ljude treba upozoriti ne silit i uvjeravat samo upozoriti a svaki za sebe odlučuje

Istina-Pero Hunjet ·
Šima Lončar Marić 
Sluzis se zmijskim jezikom lukavstva i bijede neznanja... ja sam za tebe po svakom obliku oreveliki gospodin... jer ti neznas ni ta rijec stra znaci... lijepo sam ti rekao... ko nije spoznao isusa ne moze ni Bracu,... ko spozna Bracu moze spoznati isusa... STA TI NIJE JASNO.... dakle uci i uci... slusaj pametnije od sebe... spoznaj zasto si ovca... spoznaj sta je Osus rekao... gdje sta kako i kada... i naci ces istinu.... SVI OVI KOJI SU DOSLO KOD BRACE DOSLI SU DUHOM SVETIM... JASNO... NJEV DUHOVNI VODIC JE PROBUDEN... I VODI NJEVE DUSE... a tvoju nema sta da vodi...

Istina-Pero Hunjet 
Sebastijan Šarc 
Citas li tyi sta ja piisem... ovco... ko ti je razbio krscanstvo na dvoje... pa jos na sto... ovco... taj ti vlada tonbom i planetompreko 17 stoljeca... e taj satana je to ucinio a vo ga svi postivate i dan danas... tako DA TI BAS NISTA ZA SEBE NE ODLUUCUJES... NI U SNU CAK... TAKO DA ZLU SLUZIC I OD SVETINJE ZLO PRAVIS... CITAJ SVE STTA SAM OVDJE PISAO... PA CES VIDJETIO DA JE I NAJVECI INTELEKTUALAC OVCETINA... jer intelekt bez duha nema vrednosti...a vi too niko nemate,.... prestanite budale i sluge od sebe stvaratti...

Istina-Pero Hunjet ·
Josip La Buneta Qui 
Ne dragi josipe ne... nemoguce je... jer sotona od SVIJETLA BIJEZI... UNISTAVA GA MOJE SVIJETLO PA I BRACINO PA I ISUSOVO A NAJVISE HRISTOVO... dakle nemoguce je... jer ja o svijetlu pricam... on je meni nedostuåpan... sada se pitaj za sebe i za vas... jer vi se samo njime branite... a on voli tamu... shvacas... a svijettlo tamu razgraduje... budi siguran u to..

John BioMagia Sattler ·
DOBRO BI BILO ZNATI SVIMA, DA JE SOTONA DIO BOGA.SAMO ŠTO SOTONA VLADA 97% LJUDI A BOG SA 3%,znam da večina neče razumjeti a tako to jest

Petar Veliki
Zanimljivo.

Josip Vujina 
Ljudi u problemima, siromastvu, bolesti, vjeruju u svasta, vise jada vise Bracića. Zar ist to, naivnost najslabijih, ne iskoristava i ova vrla novinarka Zrinka K.. Svojim tekstovima o razno raznim teorijama zavjere, zarađuje novce od lakovjernih. Ništa bolje od Brace...

Mladen Sraga · 
Zrinka K. je puno opasnija od brace Smile

Marko Veselinovič 
Pa zar bi otišo opet ako nebi osjetijo poboljšanje???Šta ti znaš, nemaš pojma!!

Mato Šolaja ·
Šta radi uradna politika sud policija ,i oni idu tamo na seanse .kad ima lovu sve se može ,ali pustimo mi Hrvatsku on djeluje i u Sloveniji i što je zanimljivo liječiti se idu pripadnici svih nacionalnosti i još javno tvrde da su ozdravili a potrošili su i po 1000 eur za razne rekvizite slike lance podsjenike i slič.Nitko nikada nije i neće zaraditi toliko novaca ćuteći ,najskuplje ćutanje jer možda da progovori svi bi pobjegli he he ,pa važi pravilo bolje je pametnu ćutati nego gluposti govoriti.Nazdravlje svima koji se još nisu opametili i vjeruju u gluposti koje ih puno koštaju.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.