Sv. Ar. Gabrijel

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:36 pm

Istina-Pero Hunjet je napisao:
a jedna se tice nesto o MACKI...

Mozes li dovrsiti ovo o macki?Zanima me o cemu se radi  

Pero:
Vidio si da se macka nalzai u nekim ucenjima i da ima devet zivota... itd... napomenuo sam samo toliko da se radi o eterskom tijelu...i to koliko znam... jos niko nezna na od ljudi ali ni od vecih ucitelja... Ja postivam sva znanja i Osoa i ovoga i onoga i Lazareva... ali kada lazerev isprica da je znao da ce umreti kada su ga poceli boliti svi korjeni zuba to jeste i donja i gornja vilica... te da ga je sam bog i cudi spasilo... bilo mi je drago sto sam to od njega cuo... jer je bas suprotno... to zivot znaci.. jos ako zna dalje...CAR je.. ALI NEZNA... tako da od toga i zavisi koliko ce da zivi ik kada ce da umre...
Kao sto vam i rekoh... kada dodete do toga - onda ce se vas bacesti da sami saznate - moze uz tudu pomoc ili uputu... jer ako se zauzmes da to ovako spoznas... nema reda i rada ni zakona koji tome vodi - i desiti ce se moc uma... kao sto rekoh - sto je babi milo to joj se i zbili ili snilo... znaci ona je jedna od onihj 23 000 koje nam sluze...

Vidio si u nekim ucenjima kako je istaknut penis... e i to moze da se poveze sa tim... i mora... tako da nastede stid kada kaio svijesni postadosmo... pa meni sada nikako nije jasno ista stvar a drugacije kazes... I TADA NIJE STID I SRAMOTA... ko je tu stvarno lud...a rijec poslije misli glavna u samoga boga bijese... dakle zasto ju izmijenise... itd...

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:36 pm

KRSTENJE VATROM... to krstenje VATROM je trebala biti sasvim normalna stvar..

Zamolio bi te da kazes par rijeci i o ovome,ako si raspolozen?

Pero;
Trebala je biti sasvim normalna da nas nisu razbili na dvoije... i onda sve na silu tjerali kao na isto to znanje...i jos i danas navlace da vraca tamo gdje vise to nije... mozda ti je poznato kako planiraju mnooogo u napred... kako su u rat uveli ameriku.. samo da potpisu da ovi mogu da poslije imaju svoju drzavu... te da ponovo dovedu isusa tamo...Mi smo od vode preko sedamdeset posto ili vise.. kako ko kaze... nije sada ni bitno... a isus dolazi drugi puta na oblacima bijelim... znaci eterska voda...ili destilisana voda... a vodi vjerujem da dosta znas...i koliko je pametb\na... a ja sam cuo covjeka koji tvrdi da on zna za jos 26 elemenata u njoj i da jos nije kraj... plus H i O ... kada su ga pitali ko mu daje znanje - odakle mu .. on kaze sa mislim sest planeta.. dakle Arhandela ili svijetla sest vrsta... znaci samo vatra u nama moze da zagrije tu vodu... kada mi bus\des bilo sta napisao.. dakle nebitno je koga smatras bogom.. tada cu ti sve reci... i biti cu veoma raspolozen ako to UCINIS...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:48 pm

KRSTENJE VATROM... to krstenje VATROM je trebala biti sasvim normalna stvar..

Zamolio bi te da kazes par rijeci i o ovome,ako si raspolozen?

Pero;
Trebala je biti sasvim normalna da nas nisu razbili na dvoije... i onda sve na silu tjerali kao na isto to znanje...i jos i danas navlace da vraca tamo gdje vise to nije... mozda ti je poznato kako planiraju mnooogo u napred... kako su u rat uveli ameriku.. samo da potpisu da ovi mogu da poslije imaju svoju drzavu... te da ponovo dovedu isusa tamo...Mi smo od vode preko sedamdeset posto ili vise.. kako ko kaze... nije sada ni bitno... a isus dolazi drugi puta na oblacima bijelim... znaci eterska voda...ili destilisana voda... a vodi vjerujem da dosta znas...i koliko je pametb\na... a ja sam cuo covjeka koji tvrdi da on zna za jos 26 elemenata u njoj i da jos nije kraj... plus H i O ... kada su ga pitali ko mu daje znanje - odakle mu .. on kaze sa mislim sest planeta.. dakle Arhandela ili svijetla sest vrsta... znaci samo vatra u nama moze da zagrije tu vodu... kada mi budes bilo sta napisao.. dakle nebitno je koga smatras bogom.. tada cu ti sve reci... i biti cu veoma raspolozen ako to UCINIS...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:51 pm

jer sve sto nam se desava ovi silni problemi...oni ne postoje... oni se stvaraju umjetno od kontrolora ili boga nasega svijeta... i sve to mnogo ili sve kosta ... savnas rad i trud i novac i zivot,... sve za nista

Ovo je bilo jasno cim si postavio link za reptilijance.

Pero:
Pa ako sve ispitas i istrazujes - onda kako ti kazes upadnes u to ... Tako da je ivica davno napisaio da ce se pojaviti vislji i plavi covjek itd.. da ce ljudima sve pisati i objanjaveti i da mu niko skoro nece vjerovati... a ja povjerovao odmah... i shvatio o kme je ova Toplica Prokic pisao...

od Aleksandra-Caca » 09 Nov 2014, 23:57
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Istina-Pero Hunjet je napisao:
a jedna se tice nesto o MACKI...

Mozes li dovrsiti ovo o macki?Zanima me o cemu se radi  

Pero:
Vidio si da se macka nalzai u nekim ucenjima i da ima devet zivota... itd... napomenuo sam samo toliko da se radi o eterskom tijelu..... znaci ona je jedna od onihj 23 000 koje nam sluze...

Kako nam to konkretno mačka služi, i u kakvoj je vezi sa etarskim telom?

Uhvatila sam se za mačku, ko pijan plota 

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:52 pm

Tri krzne gore su na tereni JUGE... a ne u srbiji sve tri... druga je avala a ttreca je u krusevcu... kako da otvorite te dve BRACO MOJA .. AKO NE SPOZNATE PRVU... KAAAKOOOO....????...

E sad ovo o krstastim gorama.Za sta konkretno treba da posluzi njihovo otvaranje?Da li su to energetski portali ili nesto drugo?Posle cu nastaviti dalje s pitanjima,jer ne volim suvise obimne postove,zagubi se covjek u obilju podataka.

Pero;
Moze se rci portali... ili izvori za nas i slicno... pa prvo otvaranje predstavlja kako i rekoh Cetvrtak.. i Spasovdan... i kraj Isusovog rada... te nastavak za dalji rad, to jeste Krstenje Vatrom... predstavlja dakle i Srce Isusovo itd...znaci daje kao kanal ili izvor isusovo ucenje i kristovu snagu, te razvitak toga eterskog tijela... i mogucnustnos kroz to ucenje, svako za sebe, na istom putu... po istom ucenju.. svijesno umiranje kada se izbacuje trulez iz nas da tako kazem... odlze ugljikohidrai a dolaze kristalizacija silicija iitd...E sada... receno je da li ce se otvoriti te druge dve.. ili da i ce jos te dve civilizavije ostati ili otici VIDJETI CE SE... tako sta one treba i kako znacenje neznam... ali logika kaze ... da je trebao neko od ljudi da otvori porvu.. znaci onda mi treba da otvorimo te dve.. a ko i kako NEZNAM... znam da je veliku ulogu mogao imatoi jedan u isto vreme kada i prokic... ali je PAO... tako da dalje neznam o tome... MOZDA se zato i druzimo kako bi saznali.. NEZNAM ... za jednu bi mozda mogao da predpostavim ali ne zelim tako da iznosim predpostavke... jer ona tri andela kod sodome i gomore su navodno mi ili ljudi sa Venere... a veneru predstavlja i ZITO- klasje... pa kada pogledas jugoslovensku zastavu.. SEST BAKLJI VATRE... u klasju zita te petokraka i one boje... pa ti vidi... a pogleda danasnje zastave.. .. ali o tome necemo...

Je si li primjetio da poisem kratke postove... hahaaaaa... hvala na druzenju i pozdrav...

E vidi ovo... vidis kako naidem.. samo da vidis o kako biblijasi tvrde...

Drago Babic Isaija 35.4 pa dalje, ta voda leci sve, to je Ziva voda i bice DZABE.

Drago Babic Otkrivenje 22.17. Ko god hoce dobice vodu zivota ZABADAVA jer Bog ne PRODAJE.

צורתפירמידת יוםחמישי Djura Vukelic Isusova ucenja 
=============================================
NAUK nije od ISUSA
***Nego OD Boga Jedinoga JAHVE***

TO ti sam G Isus kaže

IVAN 7,16 
Nato im Isus odvrati: "Moj NAUK nije moj, nego onoga koji me posla.

IVAN 7,17 
Ako tko hoće vršiti volju njegovu, prepoznat će da li je taj NAUK od Boga ili ja sam od sebe govorim.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:53 pm

Ivana Lazar je napisao: je napisao/la: Jel mi ovo stigosmo do istine o Svetom Gralu,vitezovima Templarima,cuvarima tajne..."Istina ce vas osloboditi"...

Tako nekako... ili bas tako... 

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:55 pm

od Milos » 10 Nov 2014, 09:44

Поздрав Истино, прочитах да си се дуго бавио истраживањем Духа. Можеш ли ми рећи у чему и како јасно да разликујемо Душу и Дух? Некада могу да осетим душу, да је нежна, као да је мој женски аспект. Са друге стране Дух ми се чини снажан, брз, необуздан, међутим никако да га "ухватим". Све ми се чини да треба једног дана да се обједине у једну целину. И "женска" душа и "мушки" дух. Питам те јер видим да ниси "везан" ни за какву религију или систем (што је невероватна реткост) и да је ово што си написао резултат дугог сакупљања, рада, интегрисања и схватања доста разноликог знања. Поздрав.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:55 pm

niko taa nije mogao preneti svijetu Isovu vjeru i znanje kao tadasnji rim... jer je vladao vecim dijelom svijeta... samo tako i nikako drugacije se ucenje moglo i prosiriti

Kaze se da "istoriju pisu pobjednici".Koliko bilo ko moze biti siguran da je to pravo istinsko ucenje koje je Isus propovijedao ostalo netaknuto i da ga tadasnji Rim nije promijenio?Imas Jevandjelja po Mateji,Marku,Luki i Jovanu,zar ne?Pominju se jos Jevandjelja po Tomi i Judi,ali ne kod nas u nasoj religiji.Religija je samo jako dobro osmisljen sistem za kontrolu masa i ono vrijeme je jako dobro sluzio tadasnjim vladarima da usmjere rulju.Znanje i Svijest ljudi tog doba se ne mogu porediti sa danasnjom Svijescu i uopste kolektivna Svijest nije bila na istom nivou kao danas posle 2000 god.

Pero:
Ovoga pitanja sam SE PLASIO I BOJA DA CU GA IKADA DOBITI... jer mogu mnogi da me zamrze... *** da li da ti odgovorim ili ne***... sta da radim sada... ali sam obecao da ko god nesto zna- ja trebam da potvrdim i jos i dodam ako mogu...
Postovani prijetelju... neka nam se oprosti...!?!?!?..
Sve je apsolutna istina sto SI NAPISAO..
tako sve pprosto i jednostavno... kada su narodi prihvatili isisov impuls.. jer on i danas i uvijek ce da bude oko planete... oni su nas razdijelili. i zavadi pa vladaj.. i to sam napisao.. ali ti hoces jos vise... znaci pobili sve koji su imali i znali i zeljeli istinu ili isusovo ucenje - spalili vise puta sve prave knige i znanja... ubujali one vjestice a sve imale velike kose...nemoj sada da me pitas zasto su bas sve bile onako kosate... kada su zatrli sva znanja i pobili ljude..., tada NA SILU TERAJU I OPET UBIJAJI MASOVNO DA SE ISTA TA VIJERA PONOVO PRIHVATI... ko je tu lud a ko pametan... prvo ti isti pobise sve koji vjeruju u to a zatim pobise sve da moraju da vjeruju u to.. i to su radile obje te razdvojene vjere... ali ostaje najsvetija sada njeva kniiiga KOJU JE LICNO BOG PISAO I NADAHNUO... je li dovoljno...

Pero:

Malo je bilo na brzinu... tako da nisam ovdje sve stavio... i ako jesam u proslim postovima objasnio i rekao da bez vijere nema nista - bez vijera - Onda tako i mislim kada tako kazem... da bi se dobro nesto shvatilo... hah... ili ljubav... MORA se shvatiti KAO I JE... onako kako i zasto je napravito ili postavljeno... I SAMO SE TAKO LJUBAV SPOZNAJE... Ne moze se odbaciti, i u iste misli ***manipulacije*** staviti one predivne ljude koji su isli svuda po svijetu i trpili sto niko nije trpio da se pomogne svakom kutku svijeta... SHVATITE CIJELOKUPNOST... Vidis li... a poskije spoznaje Vijere ti ju ucis i ne dozvolis manipulacuju...DA LI JE JASNO.... a to je to kada kazem da je zlo DOBRRO AKO KRATKO TRAJE... sto krace traje brza spoznaja... a ne da dve hiljade godina tvrdimo kako nista ne treba da radimo... VEC SMO SPASENI... onda ta vijera manipulira... me ne vijera nego oni koji zele da ostanemo sada zaglavljeni ovdje itd... dakle nase je da ucimo svejki dan ili mijesec nesto NOVO.... kako bi prolazili kroz razrede skole na vise i vise a ne da ostanemo u prvom razredu za cijeloga zivota...moramo napredni biti... znaci bozic je,,, sta znaci salama... ispod stola orasi sakriveni u njoj itd... orasi lice na nas mozak.. slama kukova slama.. nasa galaksija... nadi svojim mozak u galaksiji svoje porijeklo ... ma vidite,.. sve nam se govori... ali mi nelamo ni oci ni usi iitd

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:56 pm

od Istina-Pero Hunjet » 10 Nov 2014, 13:48

Ovo je potrebno malo vise da se dovede do razumjevanja... mi svi mnogo toga znamo... ali.. znamo za to... nismo spoznali... kako spoznati... pa nista ne odbacujes sve dok ne spoznas krajnju istinu nekoga dijela necega... taj dio tada je zapisan u nama trajno, memorisan, tada se vise nikada o tome ne mora razmisljati - jer je spoznato - nase je... kada treba ono samo iskace... tada to spajamo sa sledecom spoznajom... stvarati LABAVE ZAKLJUCKE... u ke uvijek mozemo da dobacimo povecamo... sve dok jedna cijelost nije kompletna... znaci moja je vijera ta i ta... ostale su nepotrebne... aha - zasto su nepotrebne...?.... pa zato i zato...oni rade tako i tako a mi ovako i ovako... eeeej, pa kod njih nema rastava i dijece bez roditelja - na primjer - eeee pa to kod nas fali na primjer.... i tako dalje...onda se sjetite da sam rekao da sve ima svoj karmocki vijek trajanja... i sada logika treba da nam kaze odmah... pa za njih je sveto da shvate zasto se klanjaju... a za nas nase raspece na krizu... a tvrde da je Isus za sve narode... pa mozda smo oboje na puti BAS ISTE SPOZNAJE... auuu, sta je to.... pa dan CETVRTAK...

Sa zida zoranovog prenosim:
Sanja Milosavljević Ex Holovka Stara problematika ... sa onim čime raspolažeš nisi zadovoljan a od novog zazireš i strahuješ ... pa onda linijom manjeg otpora ili "bolje da ćutiš da ne bude gore ..." ... i tako u krug dok nezadovoljstvo ne kulminira u bolest ...e onda sve možeš ... i hoćeš... i baš je lako kad se mora e zato se 100% slažem sa onim "...ne mogu da se otmem utisku da je istina vrlo daleko od ljudi..." i sa ostalim... 

Ona dokazuje to sto tvrdim, da je jednoumlje zbog nama nametnutih tudih namjera, koje su nama i zivot i zkoni... i izbora neeeema... osim da od svih lazi ili zala biras manje... zasto biratii ako mozes da trazis istinu... kako - pa druzeci se i shvatiti sada raspece... samo kroz bol... da je se oslobodimo mozemo da spoznamo DUH... znaci naci razlog stanja u kojemu jesmo... Veliki su ljudi koji su sirili nasu vijeru u svim dijelovima svijeta... dakle nije manipulacija da se ostane nesvijestan... nego obrnuto... ali to ne smije, taj razvoj da stane... kada si zamislis da je sve manipulacija... i negativno,... stani i razmisli... ma ja manipulisem sam sa sobom... necu da idem u rat.. zasto to crkva radi... i sada se to trazi...znaci vec sam svijestan da sada dalje moram sam da ucim negdje DALJE...PREVAZISAO SAM OSNOVNU SKOLU... necu reci ja imam dosta za sebe a ti u fakultetu si glup i neznas kome sluzis.. take se odmah odbacuje... opet se ne zamjera nikome... ako se na silu ne petljas nigdje... pazi na silu... nego pustiti ga na miru... to je tada najbolje... jer niko na nikoga ne utjece na silu... a ako pita i trazi daj mu sta mozes...

Slozili smo se da nista nije slucajno... hajmo se igrati i spajati sada sve ovo do sada:

Re: Pitalice
od zoran » 08 Nov 2013, 23:49
Dobio sam hitnu potrebu da postavim arh. Gavrila i to baš ovog hilandarskog. Manastir je u jako lošoj finansijskoj situaciji. Ova banana država im nije poslala ni dinara ove godine.
Nije to razlog što sam ga postavio, nego zato što je donosilac blagovesti, pa nek nam donese neku, ne bi škodilo.

I evo ja dosao... haahaaaa ... ocemo se sada umisljati... ma necemo...
A zasto se ovo zove bas Purrpurna svijetlost - 
A tema bas da je vreme sada najbitnije...
Znaci necemo se umisljati.. nego ce mo to probati da shvatimo... jer TVRDIMO - da slucajnosti nema... ako se misli na dobro... istrazuj dobro i doci ces do dokaza - ako misllis na negativno... ISTRAZUJ TO NEGATIVNO i doci ces do istih dokaza... ali istrazuj... uspijeh mora doci.. ali se i raditi mora... ne nista izbacivati A OSOBITO ODBACITI... TO NE NIKAKO... 
Primjer:
zaljubi se dijevojka u mene i ja u nju... njen otac i majka ubise ju na sve nacine da joj dokazu da ja ne valjam za nju... ali ona ih ne slusa... jer- pobogu pa mi se Volimo... poslije godinu dana ...hahaaa nestaje ta energija ljubavi.. i ona pocinje da kopa i trazi svasta nesta ... i cijelome svijetu dokazuje kako sam ja sada najvece dubre... a ako i nema necega losega... ona ce da nadde to... i zivot postaje kaos... vidite sada.. zaboravila je ljubav... da nije... dokazivala bi pocetnu i stvarnu ljubav i razvijala bi ju uvecavalka iz godine u goidinu... ali bi tada morala da vilis i radis na tome... ma da - ali bi onda ona od mene pravila pametnog momka... a ona zeli biti pametnija i slicno.. i tada ostaje samo ttrpnja.. I PRINCIP JE ISTI BAS U SVIM POGLEDIMA...

I evo ja dosao... haahaaaa ... ocemo se sada umisljati... ma necemo...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:57 pm

Kome dakle.. sluze po ovome oni Vijernici - koji i mene i sve ovo nazivaju satanom... i satanskim ucenjem...
Dakle tragati treba.. sam sa sobom se takmiciti... jer ta ludost njeva nije pobogu u meni ... u njima je... oni sami sebi smetaju - a ne ja... konflikt je u njima a ne u meni... ja samo SLUZIM..necemu i nekomu pa i sebi... a kome sluze oni... ja njih i volim i postivam.. ali oniti vole niti postivaju mene, PA NI SEBE... oni ce uspijeti samo onda- ako- ako vise ljudi spoznaje istinu... jer ovako su oni apsolutna vecina - a vecina i glasaci uvijek pobijeduju... eto zasto je tesko...

Svi ama bas svi kada se ovako nesto kaze uci... pokaze... odmah vicu da ne vredam nikoga... PA ZASTO SU TO UVREDE... ZNANJE I ISTINA PA UVREDE... a tvrde da je slobodna volja... a ko u stvari vreda i sebe i nas i Boga - ja seigurno ne... ko kome sluzi... ja satani sigurno ne... e pa da su svijesni ne bi tako ni postupali... ali nisu svijesni... i ako mozes da se ljutis na njih.. ne nikako... nego strpljivo i polako..

Slicno se desava i na Zidu na fejsu - ali kratko purpurna svijetlost...i gle na sta sledece naletim:
sa ovoga foruma:

https://www.facebook.com/l.php?u=https% ... =tAQHY1Smk

I odmah sam upozoren da ne vredam nikoga ali da pisem ...

I pazite sada... ako je nas hiljada.. i svako se drzi svoje slobodne volje - a kao trazi istinu.. a svako kaze ima svoji slobodnu volju i PUT... tada morate znatio da su ti prilazni putevui razliciti.. dakle hiljadu varijanti u nesvijesnom - to su samo prilazni putevi koji se istrpiti moraju i uceci da se dode GLAVNOG PUTA KOJI JE SVIMA ISTI... ZNACI DA U NASOJ NESVIJESTI mi moramo ipak biti SVIJESNI DA SMO NESVIJESNI I RADITI NA SEBI KAKO BI SVI SKUPA I ISLI NA GLAVNI I ZAJEDNICKI PUT.. znaci trpim sebe i gradim- ali trpim i tebe i gradim.. svako nade nesto i spoje... a ne za mene je moje dosta i licne izreke...

Ja Apsolutno postivam toga MONAHA.. 
I on treba nama da sluzi...svi ga komenatisu po svojoj svijesti a ne kakav je ON...neko zamjera sto je probao drogu neko ovo neko ono... ja to bas nista ne zamjera... jer je morao nesto iskustveno da spozna kako bi i realno i sluzio maladima i ostalima... ali i ON mora da bude svijestan svoga zadatka i granice... 

ON dakle treba nama da suzi za spoznaje razne...
Zasto je sada nekome UVREDA... ako sam ja u stanju da ga dopunim...

Kaze da nije nase da se bavimo spoznajama... ali da budemo spremni... E sada, ako nista neznas sta i kada ... kako pobogu da budes spreman.... A SAM ISUS KAZE U ISTOJ BIBLIJI... DA NIKO NE MOZE NAZAD KA OCU NASEMO NA NJEGOVU RIJEC... znaci ako molis da bude bozija volja samo bez tvoga rada i spoznaja... nema povratka jel tako... a samo kroz isusa se moze nazad ka ocu nasemu... nije li to samo kroz njegovo znanje i spoznaje... a to znaci uciti i spoznavati bas sve kako bi bili kao isus sam... dakle isus nije bog NEDOSTIZNI... nego upravo ucitelj koji je zato i dosao da DOSTIZAN SVIMA BUDE... a bas svi tvrde suprotno.... da je nedostizan... E, TO JE NAJVECA LAZ...
On tvrdi da cak nije NASE NI DA RAZMISLJAMO... a tvrdi kako je rok donio sve zlo ... pa da su svi pali sa tim... trazeci boga... pazi sada... trebali su produhoviti rok... smijesno zar ne... pa rok je posluzio njemu da se izvuce od zla.. dok drugi nisu uspijeli... znaci ta muzika je ospit kako ti da se produhovis.. a ne da to bude duhovna muzika... jer svi padose na konto nje... PA I ON KAO I SVI OSTALI TVRDE KAKO JE TO SVE ZLO ZAOSTAVSTINA KOMUNISTA... a zna li on da je TITO bio najbolji prijatelj Isusov... pa je li spucajno sto je tito vodio komunizam... najveci znalci tvrde da je isu bio najveci komunista... i to onaj pravi... Tito je na porimjer branio stepincu da nosi kapital hrvatske sirotinje u vatikan.. uci kaze nas narod vjeri i bogu ovdje i ovdje kaptal siri - a nositi ga neces od ove sirotinje u vatikan... postoje snimci razgovora... sada vidite razlog veceg razdora crkve i vlade... pravi razlog... moralo je stroze da se Brane nejke stvari.. ali nije bila titova namjera nikako da se spreci bozanska duhovnost ne... on je savjetovao da se spozna nas otac nebeski u nama i kroz nas... ne kroz oca boga covijeka...pravi komunisti su gradili i radili za sve.. a ostali su se non stop protivili i radi i prijateljstvu i bratstvu...prevodile su se sve prave knjige i ucenja... ja imam beogradska izdanja nedljna ucenja STAJNERA IZ PRIJE SEZDESIH GODINA... a prije osam godina u antikvarnici u zagrebu kupim knjigu od gurdijeva gdje pise posveta... Svojoj supruz toj i toj... za nasu petogodisnjicu braka .. u zagrebu - beogradsko izdanje na cirilici... haloooo... kako ce mene neko sada da ubijedi da su ovi bili glupi ili

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 7:58 pm

Milos je napisao: je napisao/la: Поздрав Истино, прочитах да си се дуго бавио истраживањем Духа. Можеш ли ми рећи у чему и како јасно да разликујемо Душу и Дух? Некада могу да осетим душу, да је нежна, као да је мој женски аспект. Са друге стране Дух ми се чини снажан, брз, необуздан, међутим никако да га "ухватим". Све ми се чини да треба једног дана да се обједине у једну целину. И "женска" душа и "мушки" дух. Питам те јер видим да ниси "везан" ни за какву религију или систем (што је невероватна реткост) и да је ово што си написао резултат дугог сакупљања, рада, интегрисања и схватања доста разноликог знања. Поздрав.

Pero:
Apsolutno si u pravu... Све ми се чини да треба једног дана да се обједине у једну целину. ... sve se i svodi na sjedinjavanju a ne razjedinjavanju.. a upravo nas sva ovosvjetovna ucenja i uce o razdvajanju... kako bi ostali nesvijesni.. ne mogu da se ja umislim da sam bozanski ako se ne spoji moje kosmos u malom sa kosmosom u velikom... tako da svi koji tepu kako su sami sebi DOVOLJNI... POJMA NEKAJU STA UOPSTE PRICAJU... ti si sveto trosjtsvu u sebi... duh dusa i tijelo.
Tako da je to i kosmicka metematika i geometrija i sve ostalo u tome... tri je simbol mnogodtrukosti. Aristotel: trijada je broj cijeline - buduci da sadrzi pocetak, sredinu i kraj... tijelo - dusa duh ,,,, rodenje, zivot, smrt.; nebeski je broj koji predstavlja dusu dok je CETIRI TTIJELO... Dva je dualnost, suprotni polovi. Sve stvoreno ima svoju suprotnost.Sunce i Mjesec, kralj kraljica, ziva sumpor--- MUSKO I ZENSKO... sto spominjes.. TEORIJA I PRAKASA... vidisl li... daba teorozorati bez prakse koja stvara uvid ili spoznaju DVIJE PRIRODE KRISTA... NE ISUSA... PAZI NA SVAKU RIJEC...prirode Krista-Bog i covijek dok jedan predstavlja tacku - dva predsyavlja duzinu...

Eto zasto upozoravam da se svaka rijec mora spoznati u iskonskom znacenju...
Tako da imas i duh i dusu

Можеш ли ми рећи у чему и како јасно да разликујемо Душу и Дух?
Duh = iskra bozanska u srcu i ona se prva i razvija i nalazi se vec u spermatozoidu... 
Dusa je karmicka= usaduje se po rodenju u tijelo... zmija kundalini je nosilac zapisa karme...
Tako kada neko kzae da govori iz srca - nije istina jer je to samo mala iskrica toga bozanskoga u namaKristovo... ili ono svestvarajuce i odrzavajuce snage svih kosmosa i galaksija .. a te galaksije i kosmosi su ***SIN BOZIJI*** ili izvora svega...

? Некада могу да осетим душу, да је нежна, као да је мој женски аспект. Са друге стране Дух ми се чини снажан, брз, необуздан, међутим никако да га "ухватим". Све ми се чини да треба једног дана да се обједине у једну целину.

Dobro ti se cini... teoriju i praksu spjiti... znaci mora se uciti... neko ne voli tu rijec moras... a svi nesto moramo... onda moraj onako kako i treba ... znaci potrebno ...a uvidas i sta... yin jang.. bijeli i crni konj da vuku tvoja kola i hram tamo kuda ti svijesno zelis itd...

Sada znas da DUH nije neobuzdan.. nego dusa karmiicka... kada ti je lijepo i njezno ... znaci da ti je dusa karmicka zadovoljna.. ostvaruje se nesto sto ti pase ili sto si zelio .. e sada da li materijalno ili ljubavno pa ti lijepo... ili se dusa osjeca lijepo zbog necega karmickog ostvarenog pozotivnog za Duh u srcu a to mozak dopustio prenetoi kao veza izmedy Duse koja vodi tijelo i Duha kojeg gradis... osjeca slobodu vecu te se ta iskra polako pretvara u plamen.. tako osjecaji se zadrzavaju sto je duze moguce - a li i da se zna sta i zasto se desio taj osjecaj.. tako da na tome i bastavis da radis... znaci ja sretnem tebe i lijepo mi - a neznam zasto... i poslije sam mijesecima sa drugima i nije mi lijepo... ALI SE JA NIKADA VISE NE PITAM ZASTO MI JE SA TOBOM BILO LIJEO... a ako se upitam... potraziti cu te da se opet druzimo... sistem je opet isti u svemu...

Znaci DUSA je neobuzdana i neuhvatljiva i i neobuzdana... a uhvatiti ces ju ssamo onda kada ju razumijes - ili sebe da razumijes... tragajuci bas kroz sebe... znaci sve kolege idi na utakmicu... a tebi bez veze.. i vratis se prazan kuci... sada kako kaze Buki - pa ljubav je energija... pa je ALI TI OSTA BEZ NJE... ostali svi... na stadionu... ali oni navikli a tako i dijecu svoju navikavaju... znaci dusa se sada buni... i trebas da ju uhvatis tako da shvatis da ne ides vise na utakmicu... a ne da se navikavas jer eto svi kolege odose nedeljom n na utakmicu... jer ako se energija daje nekome i on ju osjeca kako Buki kaze... to je sveta istina... nema tu

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:01 pm

Evo dok sam pisa ovdje, sta dobih u isto vreme....

I. U.
Pošto sam od tebe puno naučila, šaljem izvadke iz knjiga od Antona Krajcara. Ima sličnosti sa vašim radom, ali pošto ja ne znam što dalje radite, možda i različitosti. Čovjek je prosvijetljen (barem tako piše), kaže da piše iz svijesti i jako sam sretna da bar na neki način mogu doprinijeti dobavi znanja. Jako je zanimljivo njegovo tumačenje. Ako pridonesem dobro, ako ne - zbrisati datoteku. Pozdrava puno šaljem.

Poanta je prepustiti se od glave u spolovila kako bi energija čišćenja tekla ka živoj vatri. Pojam „krštenje sa vodom“ je sličnost sa vodom koja pada na plodno tlo. Kada padne kiša na plodno tlo, voda prodire u zemlju, zemlja popije vodu, zajedno su energije iz kojih niču sjemenke u biljke. Kruta i zbijena zemlja (čvrsti uvjereni um) nije sposobna popiti, niti plodna, obogaćena životom biti. Za krštenje potrebno je biti pripremljen. Potrebno je ostati bez kontrole od uma, potrebno je postati siromah, neovisno od bilo čega, čak i od riječi. 
Ne može se otvoriti vrata duhu prije nego se otvore vrata životu (kako ih otvoriti kada si ni ne zna gdje su). Vrata se otvaraju mnogo lakše vragu-umu, za njega su stalno otvorena i stalno se um-vrag nakuplja. Izvanjsko je uvijek otvoreno. 
Kada si doista oslobodio dušu od ega mogao si čuti tišinu ljubavi i bez riječi. To što ljubav može objasniti, razotkriti, zločestost uništiti, nikakve riječi niti rečenice ovoga svijeta ne mogu niti namirisati. Slušati tišinu, nije slušanje, to je pojam osjećanje. Tišinu se može jedino čuti životom. Osjećati se može jedino kada nestane umna buka. Kada je ego postao manji od duše, tada je u tišini osjećanje, primanje i davanje, potom najveće čišćenje preostalog uma u mislima, emocijama, bolu tijela, patnji duše i informacijama.
Molitva je moguća jedino u procesu čišćenja viših razina. Dok je još relativne čistoće života i duha molitva se ne pojavljuje. Kada dođe do obrata, kada postane život potentniji od osobe i duša moćnija od ega. U većoj potenciji života od osobe i moći duha od ega, proces čišćenja postaje automatski, kao kod probave. Jednom kada se je potentno i moćno, pravilno usmjereni, sve ide autonomno. Dug je put čišćenja do molitve. Tko se ne čisti može se samo moliti.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:03 pm

od Deniz » 10 Nov 2014, 19:55

Želim samo da Vas pozdravim.
Moram priznati da su mi vaši tekstovi u početku bili malo konfuzni , ali što više pišete, sve više osećam vaše reči  
Hvala za tekst o Duhu i Duši. I uopšte, hvala za sve tekstove ovde.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:03 pm

od Impuls » 10 Nov 2014, 20:56
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:jer onih 12 bogova nas zato i stvorise da sebe spoznajuu kroz nas ... zato je nasa TOLIKA VREDNOST... jer smo jedin u ksomosu kroz koje se moze nazad ka ***izvoru*** A TO JE TA PRICA iz Raja da izlazimo iz drveta zivota u ispod drveta znanja kako bi ucili i mi kao bogovi POSTALI... to je istina sveta.. nije nikako bip plan DA SADA OVDJE APSOLUTNO NESVIJESNI BUDEMO ZAGLAVLJENI ...Sila Boga ne moli... Zato sto smo debelo nasamareni...

Ako su nas Bogovi stvorili da bi iskusili sebe,dakle kroz nase iskustvo oni spoznaju sebe,a ako smo mi do sad naucili da se kroz nase iskustvo mi osvjescujemo i spoznajemo sami sebe(i sam isto pricas)onda smo mi oni-Bogovi ili blaze receno Bozanstva(da neko sad ne pomisli svasta nesta).Dalje,kroz neko moje iskustvo zakljucio sam da vjerujuci u nesto ili nekog ti tim postupkom dajes tom necem ili nekom snagu,ojacavas ga,na neki necin.Znas i sam da ima primjera medju ljudima koji su vjerovali da na neki nacin mogu da se izlijece od neizljecivih bolesti i uspjeli su u tome(necu da zalazim previse u ovo,znam da me razumijes).Pitanje,zasto covjek ne bi vjerovao u samog sebe i licnu moc,a ne u neku religiju ili bilo koji skup pravila?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:zato je nasa TOLIKA VREDNOST... jer smo jedin u ksomosu kroz koje se moze nazad ka ***izvoru***

Ovdje mislis samo na ljude s nasih prostora ili uopste na covjecanstvo?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:krv j e drugo tijelo koje samo moramo u sebi razviti...mislim..

Ovdje mislis na prespajanje DNK lanaca?Upoznat sam vec s ovim nekim stvarima o kojima zboris,ali me zanima na sta konkretno mislis kad objasnjavas neke pojedinosti,te stoga i postavljam ovakva pitanja?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:znaci broj sedam... je broj stvaranja... pa tako imamo i taj princip u nasim zivotima... prvih sedam godina se najbolje uci a i ispadaju prvi zubi... drugih sedam godina pubertet i tako dalje... seddam etapa po sedam godina... je 49... kako smoo naucili za te periode taka nam je starost... I NIKAKVI BOGOVI SA TIME NEMAJU NISTA... a jos plus USUSD svakih 5 godina... kada bi sve to ljudii znali.

Dobro,negdje si objasnio da se samo 7x moze reinkarnirati,a sad ove brojke i teorija?Aj pojasni ovo malo,jer mi sad djeluje ne povezano?Kako Bogovi nemaju nista s tim?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:a ovamo nam se nude razne vijezbe po deset ba dan... nase nesvijesno je nase nebo.. i jos molimo da bude na zemlji kako na nebu... jos i trazimo da nam se vrati .. iako se i vraca samo ... jel tako moj ZORANE DRAGI... ne cuje nikoga iod nas bog,,, ne... jer nemamo antenu koja nas spaja sa njim... pa ako tesla kaze da smo predivni strojevi... onda znaci da nam je neko nesto i zavrnio u tome nasem stroju.. a to zavrnuto je mogao odvrnuti jedino ISUS .. I SADA ONAJ POSLIJE NJEGA CIJI JE DAN CETVRTAK... I KOJI NASTAVLJA NJEGOV RAD ZA SLEDECE ZLATNO VREME... A Isus kjojio je tu isto ... vidjeci ce ga samo oni koji postignu isti taj bijeli OBLAK...

Negdje u nekom postu pominjes slave i sveceve i kazes da su jako bitne za nas.Nisam stigao da te pitam zasto?Sad kazes da je jedino Isus mogao to nesto da odvrne i pominjes nekog ko nastavlja njegov rad?Ko je taj NEKO?Kazes da ce Isusa moci da vide samo oni koji postignu bijeli oblak?Kakv oblak i sta je taj oblak?Zar Isus nije stradao za sve ljude kao sto si vec negdje pomenuo?Zasto onda ne bi mogli svi da ga vide?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:ako zelis novi auto... i radis vijezbe za to... oni dadu da radis u rudniku... tako ces ga najbrze zaraditi... a ti mislis... pa nisam poludio da to radim... nema AUTA tada nema... znaci ..

Na ovom forumu ima ljudi koji su iskusili ovo o cemu pricas(dobili nesto preko vjezbi),a ti sad kazes da je to nemoguce.Zasto se non stop pravdas i izvinjavas?Sumnjas li sam u sebe?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:mi smo pd utjecajem tih planeta sve dok ih ne spoznamo uu nama... sa tim razvitkom... mi se oslobadamo planetarnih utjecaja... ali prvo treba ovog rovskog da se oslobodimo sto je mnogo teze... poslije je lako... ali kako...pa lako... vjeruj i trazi i naci ces... kkucaj i otvoriti ce ti se...daba sto su oni tu.. kada smo mi ko zna gdje... nigdje u stvari...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:05 pm

Impuls
jer onih 12 bogova nas zato i stvorise da sebe spoznaju kroz nas ... zato je nasa TOLIKA VREDNOST... jer smo jedin u ksomosu kroz koje se moze nazad ka ***izvoru*** A TO JE TA PRICA iz Raja da izlazimo iz drveta zivota u ispod drveta znanja kako bi ucili i mi kao bogovi POSTALI... to je istina sveta.. nije nikako bip plan DA SADA OVDJE APSOLUTNO NESVIJESNI BUDEMO ZAGLAVLJENI ...Sila Boga ne moli... Zato sto smo debelo nasamareni...

Ako su nas Bogovi stvorili da bi iskusili sebe,dakle kroz nase iskustvo oni spoznaju sebe,a ako smo mi do sad naucili da se kroz nase iskustvo mi osvjescujemo i spoznajemo sami sebe(i sam isto pricas)onda smo mi oni-Bogovi ili blaze receno Bozanstva(da neko sad ne pomisli svasta nesta).Dalje,kroz neko moje iskustvo zakljucio sam da vjerujuci u nesto ili nekog ti tim postupkom dajes tom necem ili nekom snagu,ojacavas ga,na neki necin.Znas i sam da ima primjera medju ljudima koji su vjerovali da na neki nacin mogu da se izlijece od neizljecivih bolesti i uspjeli su u tome(necu da zalazim previse u ovo,znam da me razumijes).Pitanje,zasto covjek ne bi vjerovao u samog sebe i licnu moc,a ne u neku religiju ili bilo koji skup pravila?

Pero.
jer onih 12 bogova nas zato i stvorise da sebe spoznaju kroz nas ... sam shvatis i DA MI SEBE SPOZNAJEMO KROZ NJIH... JER sam pisao da smo kosmos u malo... dakle spoj sa njima je nas razvitak i spoznaja i ko smo i sta smo... znaci imao si gore sve napisano ali nisi bio u stanju spojiti... dakle pazljivije prati i zadrazi... da oni su mi a mi smo oni...mo mozem o imati sva njeva znanja dok oni imaju svaki svoje... Sta i kome ja sada vredim 13 godina ... niko me ne prihvaca... pa kroz mene ni isusa ni arhandele pa ni zakone åpostojanja... ako das vjeru meni i ja tebi a tebi ili preko tebe hiljadu u tvojoj drzavi... tada se nece desiti kao u sodomi i gomori... ja sam dakle odradio svoj zadatak karmicki zasto sam ovdje ... a ti si spoznao i spasio sebe i svoju drzavu... sada pisem onako bukvalno - zar ne... Covijek mora da vjeruje samom sebi kako bi slobodu stekao... vjerovao sam sebi... dakle namjera kako i tvrdim = misao... a da li je to samo potisnuo u vislje nesvijesno za poslije to neznamo - jelk tako.. pa ce se vratiti jos gore nekada... sa tim svojim vjerovanjem ces da i spoznas ko si... ali ako doslovce mislis da si sam za sebe - onda nikada nista neces nauciti... jer sam si bas niko... principi su kako rekoh svagdje isti... ne moze na auto otpadu da jedan auto sebbe izgradi SAM od sto drugih marki... i da bude najbolji .

Ovo stavljam tude a ne moje iako je i moje sada... znaci da znam o cemu prica... tako da mi je lakse njga staviti nego da pisem... obrati paznju NA MOLITVU I DA NE VREDI DOK NE POSTIGNES ONO STO ZELIM DA VAM UKAZEM... I MOLJENJA... odakle ono dolazi..
Citati iz knjiga: Anton Krajcar
. Taj bog-duh kazni kradljivce iz toga što je energija koja je došla velika. Za velike činjenice se treba pripremiti kako se ne bi učinila veća šteta. Takve štete su uvijek nazadovanja. Sve što danas čovjek poduzima umovima sve je u konačnosti krađa znanja iz drva znanja za što se nije pripremljeno. Tako znanosti postaju same sebi kontra-produkt, što se vidi na sveukupnoj Zemlji u svim njenim sferama. Te sfere su i sastavnice gena i svih molekula kroz subatomske čestice i atome. 
Zmija svoju žrtvu najprije ubije otrovom ili davljenjem, potom cijelu guta. 
To je muslimanska molitva, glava inteligentna zemljina, srcolika stražnjica nebeska, odnosno kalež nebeski, glava zemljina.
Kalež nije samo „praznina“ u fizičkom tijelu. Kalež rastom se širi u eterično tijelo, u astralno tijelo, u mentalno tijelo, u duhovno tijelo. Kada eksplodira ego u svemir tada je svemir jedinstveni kalež.
Dok se ne dođe do duhovnog kaleža, duša je prodana vragu-egu. Ego-vrag vlada. Njemu se moli, život iz tijela tjera, a dušu u tijelo usmjerava, tako dušu od tijela odvaja. Kada se dođe do duhovnog tijela vrag je na velikoj kušnji. Živa vatra gori mu pod petama, duh ga ljubi, u sebe ga pretvara, postaje panika i sva koncentrirana negativa iz njegovog karaktera i suštine.
Čišćenjem i transformacijom energija iz emocija, povijest nestaje, ostaje u životnom iskustvenom sjećanju koje niti malo ne troši životnu energiju. Um treba pretvoriti u život, tada nestane za ponavljanje poriv, ostaje suština života u oprostu, odgovornosti, suživotu, zahvalnost u različitosti.
Stari Egipćani su to nazivali bog Raa.

Crnine su amorfni aglomerati pokidanih svjetlosti, kada ih se do osnove probavi, ponovno zasvijetle osnove, tada ih se u cijelost prihvati. U tome je poanta prihvaćanja i crnina u kojima je osnova prikupljanja i rasta života. Najprije mora uslijediti, crnine kroz osjetilno probati, zatim ih skupiti-kristalizirati, potom je moguće

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:07 pm

od Istina-Pero Hunjet » 10 Nov 2014, 21:34

Ostati u crnini do kraja, stigne se do raja, vražje sjeme izgori.
U tim situacijama kada se je u crninama, stisnuta je stražnjica (stražnjica mi je cijela kruta okamenjena), razgradnja crnine do kraja sve se opušta, omekša, oživi, otopli (sada mi je stražnjica jako topla, mekana, osjećam svaku njenu stanicu). Tu gdje je bila napetost i crnina sada je svjetlo i ugoda, gdje je bilo mrtvilo, sada je živo i život.
Ti koji bi htjeli doći u svjetlost ili se deklariraju svetima, ako nisu očistili svoje velike crnine, nikada sebe svjetlo dana u noći neće doživjeti.
U katoličanstvu uvriježena metoda je egzorcizam. Egzorcizmom zaista se može istjerati vraga. Istjerivanjem vraga nije s time proces gotov. Ljudi poslije egzorcizma najčešće postaju ovisni. Vrag je energija, ako ju se samo izbaci za nešto će se ponovno uloviti, ulovit će se za neko živo biće koje nije integrirano. Istjeraš iz jednog tijela, ponovno uleti u drugo tijelo i tako sve u začaranom krugu. Vraga ako se ne uništi pretvorbom ništa se ne učini.
Egzorcizmom može se baviti bilo tko neovisno o životnom potencijalu kojim posjeduje egzorcist, neovisno o pripadnosti nekom sustavu. Um reagira na podražaje. Um je jedini vjernik. Spoznaja je znati, suprotnost od vjerovanja.
Egzorcizmom nije moguće rješavati cjelovitost: tijela, života i duha, putem razgradnje uma, usput da bude proces rast života i duha, kroz transformaciju energije i ugradnje u život i dušu, iscjeljenje života i duha, kao usputni proces ozdravljenje tijela. Pravilan put je ojačati individuu u potenciji života i moći duha kako bi život bio spasitelj duše i tijela.
Jedino tada kada sami transformiramo, sposobni smo energiju crnine pretvoriti u svjetlo, mrtvo u život, vratiti sebi energiju i drugima, koji su nam emocijama u nas ulazili. 
Na toj razini je oslobađanje energije i pretvaranje u svoje i tuđe suštine. „Otpuštam grijehe svoje kao što otpuštam dužnicima našim“.
Mnogim tehnikama je moguće posljedice prikriti ili njihove energije u nešto drugo usmjeriti. Tokom dugogodišnjeg istraživanja uzroka i posljedica po zdravlje čovjeka uočio sam jednu nepobitnu zakonitost. Svima kojima su drugi pomogli, nakon neodređenih godina došli su u još veću problematičnost. Posljedice su se preusmjerile u dublje slojeve. 
Funkcije jedne razine uma, kada ih nekom, netko drugi gurne dublje, tada su potrebne godine daljnjih nakupljanja da bi bile vidljive u nekom sasvim drugačijem energetskom obliku i tjelesnoj bolesti, zato uzrok i posljedica tada nisu prepoznati. Sve što se gurne dublje, posljedice će imati taj kojem je dublje gurnuto. Ako je izvađeno, a nije transformirano, primi netko te energije ili ponovno taj koji ih je nosio ili netko drugi. Crnine se same lijepe.
Još jednom, vrlo je bitno napomenuti. Najgore što se duši može dogoditi, koja nije uključena sama u svoj rast je: zaokret toka energija od duše ka tijelu, pri čemu tijelo pod zaostalim velikim teretima uma funkcionira, bude fizički zdravo, ali se duša nevjerojatno brzo smanjuje, ljudi dobro shvatite!!!
Rođeni smo da bi sami sebi pomogli, potom će nam i bog pomoći. Tih tobože spasioca s privremenim svjetlom od baklji ima na pretek. Nemojte da vas vlastiti prevarant prevari, jer će vas dalje varati svi ostali prevaranti. Najprije se uzdaj u se i u svoje kljuse. Traži pomoć od stručnjaka, ali u to uključi sebe. Bez tebe nema uspjeha ni bog. 
Kada si sam čovjek potentnim životom gurne dublju razinu na površinu, vidi se brzo već isti dan ili najkasnije za tri dana, ti koji su sposobni gurnuti sami sebi na površinu, sposobni su i razgraditi tu crnu površinu. 
Cijeli svemir na sličan način funkcionira, tijelo je Zemljino i svemirsko. Kada će se već jednom početi biti slojevito, cjelovito i svoje ??? 
Ne čistiti tijelo, jedino upumpavanje prirodnih i nešto živih energija u tijelo, ako se te energije preusmjeri, energije poteku od duše ka zamazanom tijelu, to je trostruki gubitak, ali na izvanjskom tijelu vide se kao neki rezultati. Što se tiče života, tijelo je izvanjsko, život živi u tijelu. Početni rezultati mogu jako zavarati. Sve što se čini za nekoga, ako se tog nekog ne uputi na svoje putovanje, nije pravi put. Rodili smo se kako bi rasli u životu, duhu, svjetlosti i u svijest svjetlost i prirodnu svemirsku tamu.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:10 pm

Putnik: „Sve je samo neko dosadno sivilo. Kamo god krenem samo u sivilu završim“.
Kad budeš izišao iz tog sivila reći ćeš da si živio u snovima. Izlazak iz sivila, moguće je jedino kada ti piramida života raste u visinu i kontinuirano dobiva sve veću bazu. Ljubav nije u sivilu, može biti samo zaljubljivanje i želja za ljubav. Onaj tko još priča o nekoj ljubavi to su same želje. Rijetki su sretnici, koji su došli do mogućnosti vidjeti sivilo u kojem jesu. Ti bar vidiš sivilo u kojem jesi. 
Sivilo je najpovršniji um – crni omotač. Crni omotač plus danje svjetlo je sivilo.
Crni um i bijela svjetlost duše je sivilo. Nije svjesno tame, ni svjetla. Kada razgradiš sivilo, na jednoj strani vidjet ćeš još crnog uma – vraga, a s druge strane svjetlo – boga. Bijelo i crno daje sivo, jasno, ako tog crnila nije previše, tada se vidi sivilo. 
Dokle god ima i malo crnine bjelina se ne pokaže. Crnina je uvijek na bjelini.
Usmjeri energije prema kaležu, ne bježi iz sivila, promatraj ga, bez ikakvih očekivanja, sve što je lažno počet će otpadati. Iz sivila, povremeno, doći ćeš u neke svijetle senzacije i crne točke. U tom dijelu nije sivilo, ali je još puno umnih crnih nakupina. Kao što se pod velikim pritiskom i visokim temperaturama kristali grupiraju u veće kristale, tako je um u dubljim slojevima u crnim hrpama. Sivilo je još omotač okolo tijela.
Tako umjesto putovanja u obliku križa, križanje je postalo ritual. Umjesto otvaranja svojih vrata, da uđe svoj i od nekoga potentan život koji će probaviti crninu, prešlo se je na ritual pijenja vina iz zlatnog kaleža i jedenja hostije.
Nekako stisnuta si u križima. Strah stisne rit – stražnjicu. Križa su sjecište prirodnih i duhovnih energija. Strah je suprotnost ljubavi. Ljubav se lovi za srcoliku stražnjicu. Kada je to tako čisto i duhovno, radost se osjeća kao cjelinu sebe, a ugodu na sredini tijela, okolo srca. Ako se gleda samo spoj stabla s korijenima na razini zemlje, ne vidi se korijenje niti stablo. Tako je došlo do povijesne pogreške da se srce organ povezuje s ljubavi. Ako je čisto srce stražnjice (koju sve majke ljube svojim bebama) energije teku iz kaleža u prsište gdje je ugoda i zdravlje organa srca. Taj osjećaj zavarao je mnoge dok nisu spoznali cjelinu.
Dan danas ljubav veže se za organ srce. Kada bi duša cijela ljubila unutarnje srce, ubila bi ga za tren oka. Ljubav duše je izvantjelesna i prejaka za unutarnje organe. Za unutarnje organe je ljubav života. Svaki organ pa i srce je životna ljubav u živoj ljubičastoj energiji. Kada bi cjelovita ljubav bila u srcu, srce ne bi moglo biti u funkciji. Ljubav srca je ljubičaste i crvene boje. Duševna ljubav je bijela energija, je cjelina svih živih energija.
Da bi se vladalo mora se „Utjerati strah u stražnjicu“. Strah je suprotnost ljubavi. Ljubav je sloboda, s njom je nemoguće vladati . Kada je puna stražnjica straha tada je poslušnost neizostavna. Tada su ovce u čoporu. Ipak, po koja velika odluči napustiti čopor, tu pastir traži.
Kada bi bio životni križ na mjestu gdje se nosi simbol križa, došlo bi do smrti tijela. Križ je simbol smrti, a ne života i duha.
Energije života kada narastu, nisu samo u tijelu, njihov potencijal se širi i izvan tijela. Tijelo je centar iz kojega život svijetli. Slično je kao žarulja koja najprije osvijetli sebe, potom i okolo sebe, ovisi o njenoj snazi. Potrebno je da život naraste i izvan tijela. Samo život koji je izvan tijela može hraniti dušu. Isto tako, samo život koji je izvan tijela razgradi tuđe crnine koje stalno bombardiraju. Ako je život kao zemljina atmosfera, sve meteorite i pokvarene satelite izgori prije nego padnu na Zemlju.
Čak štoviše, oni se nepravilno križaju. Križanje je samo pokaznica toka životnih energija u tijelu. Ti koji se znaju križati ne pokazuju križ u kojeg je gornji vertikalni dio kraći od donjeg. Ako gornji dopire do srca gdje je donji krak i do kuda dopire? Ti koji se znaju križati pokazuju naopačke veliko slovo T.
Križanje je samo pokazatelj kojim putem se kreće od krštenja vodom do krštenja vatrom.
Mnogi koji su životima narasli, poprilično svijest oslobodili su postavili pitanje: „ Zar je nešto s nama ili ljudima, vidimo ljude jako crne.“
Život vidi, oči gledaju. Oči nisu u mogućnosti vidjeti crninu, oči su stvorene za gledanje osvijetljeno, ne svjetlo, već to što svjetlo osvijetli. Kada se čovjek razriješi velike gustoće crnine, viđenje je automatski, tada se je sposobno vidjeti druge crne i bijele.
Putnica: „ Stalno govoriš i podučavaš da uđem u svoje boli, misli, patnje, emocije i u informacije. Kako ću znati da sam ušla?
Osjetiti misao u njenoj energiji, prihvatiti i ju usmjeriti u probavu, ne samo u površnom značenju, je osloboditi život od njegovog crpljenja. Osloboditi emociju od osjećaja duše je oslobođena misao, ali nije razgrađena. Ući, znači u tijelu to na trenutak biti, ali ne svijest izgubiti. Biti emocija, biti misao, biti bol u svijesti je ulazak. Uđe život koji razgrađuje. Ulazi se u energije uma. Slično je kada se uđe u neki smrdljiv prostor, tada se je u smradu. Život koji je potentan uđe u crne energije bola, tu se ostane da život razgrađuje i usmjerenje je uvijek k životu. 
Ulazak života u sva ta govna je njihova probava i njihova pretvorba u pozitivu, je vraćanje energije onomu komu pripada, je istina. Čim se od te petorice nešto osjeti već se je donekle ušlo u to. Treba je usmjeriti 
prema životu i prema duši, u cijeli kalež. Život već sam po sebi uđe ako je dovoljno potentan. Tvoje je da usmjeriš energije. Što su molekule, generatori, motori nego usmjerivači energija, jasno još na prirodnim osnovama. Sada si u stanju da usmjeravaš prema životu i duši. Kalež je usmjerivač, probavljanje i transformiranje. Kalež od organa, moralisti su ga najviše zacrnili.
Ulaz u petu razinu je velika odgovornost. Nekoga uputiti u petu razinu ili ga uputiti kako će se iz nje izvući mogu samo oni koji imaju iskustvo prolaska kroz ta uha od igle. Prije toga potrebno je proći sve slojeve, od početka prve razine pa sve do ulaska u petu razinu. Mora biti se pripremljeno jer malom energijom života i duha ući u cjelovitost uma po svim razinama, opasna je situacija za tijelo, život i dušu.

Zadnja promjena: Admin; pet pro 05, 2014 8:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:23 pm

Potrebna su dnevna čišćenja od prethodnog dana nakupljenog. Čišćenje nije izvoditi neki ritual, već ostati neko vrijeme u potpunoj svijesti, tada se um ne napaja već vadi iz svog ležišta, uništava i transformira kad se ga u životno probavljanje usmjeri. Faraoni u Starom Egiptu imali su svako jutro čišćenje pod nadzorom svećenika, jednom godišnje generalku.
Nikada nije, niti će mrtvo tijelo uskrsnuti. Neka tumačenja o tome su neznanje i obmane. Za razvoj života do svijesti, kada bi se imalo samo jedno tijelo, prije svega to je nemoguće, ne biti razvoja-evolucije. Novo tijelo je nova mogućnost.

Rast duha bez rasta ega ne postoji. Nažalost, to što se govori o duhovnosti nije ništa od duha, već se stvara duhovni ego. Kristalizacija ega, života i duha je istovremena, na petoj razini uma, na toj razini na istoj su stolici ego i duša, život i osoba. Tko je jači, transformacijom će uništiti slabijeg.
Um vjeruje ili ne vjeruje to što mu se govori, nema svoje mišljenje, sve je tuđe. Ako mu se nešto sviđa u to vjeruje, ako mu se ne sviđa u to sumnja, nikada ne može biti u istini.
Ego najprije iscrpi i vlada da bi ga se molilo za pomoć. Kada se ga moli za pomoć i kada mu se preda, bez prethodnog čišćenja, zaista se tada predaje vragu koji prevari dušu, iz koje crpi energiju, tijelu daje naredne, emocijama se zadovoljava (dušu se proda vragu). Ego je zaista je u mogućnosti da imitira radost u veselju.
Po svim zemljama održavaju se predavanja kako doći do boga i duhovnosti. U tim predavanjima nikada se ne spominju umna smeća, nikada se ne uče čišćenja, niti primanje životne potencije, kako bi se moglo pretvoriti žderača tijela i života u jestivo. Bez razotkrivanja crnina i njihovo pretvaranje, nemoguće je doći do spoznaje, istina je uvijek, zaista je, uvijek skrivena ispod velova crnina. Ako je nešto nemoguće, tada je nemoguće. Ne može se vodom zapaliti vatru.
Ti si sebi to Spasenje. Svjetlost si ti duša. 
„U za
etku bijaše riječ“. Riječi su potrebne na samom početku procesa za neka objašnjenja. 
Sve su ti drugi napravili i ljepilo stvorili, kako bi sve svoje za tebe zalijepili. Sada je sve tvoje. Uz pomoć ćeš razgraditi, energiju osloboditi, sebi i njima energiju na raspolaganje dati.
Jednom kada potentni život uđe ispod razine uma, život diže razine na vidjelo. Najprije dođe na vidjelo najpovršnija razina. Kada se ta razgradi, na površinu dođe niža razina, s tom razinom opet se je na površini. I tako dalje na svim razinama i pod razinama, svaka sljedeća opet je površna. U čišćenju stječe se dojam da se je stalno na površini i u vrtnji jedno te isto. To je privid iz uma, znalac vidi što se događa zato i upućuje i istinu iznaša.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:24 pm

Um je lukav, je potentan, intelektualan, nije inteligentan, inteligenciju zamjeni s lukavstvima. Kada ne može lukavo prevariti, tada se predstavlja snagatorom. Ima moć pretvaranja od lukave lisice, moćnog i zastrašujućeg medvjeda koji se može pretvoriti i u čovjeka. Sve je to performans ega.
Kada nikako ne može biti vladar, tada je na vidjelu njegova osnova – strah. Strah se uobliči u neke oblike od kojih se ledi. Zaista ledi, ego je mrtvo ledeno puhalo.
Molitva za ego je pogubna. U molitvi nestaje, u moljenju se spašava. Molitva je imati sve sada. U sada nema budućih nadanja.
Rijetki dospiju do pete razine. Mnogi odustaju na putu. U početku „ Svi su pozvani, rijetki su odabrani“. Mnoštvo je u početku zainteresirano o nekakvoj duhovnosti, ali kada treba žrtvovat ono sebe, većina odustane. Svi bi o duhovnosti intelektualizirali, rasprave vodili, samo da se ne ide dublje, u viđenje onog lažnog sebe. Put nije lagan niti je duhovna obnova gotova za nekoliko dana. Duh se obnavlja kroz tri dana, duša se spašava od ega kroz mukotrpne godine rada na sebi.
Obećanje lakšeg puta je velika prevara i je hrana za velikog prevaranta. Na koncu lakše ispadne mnogo teže.
Viđenje je osjećanje i viđenje slojevite cjeline, periferije i suštine. D a bi se to moglo predočiti postoji mozak kao televizijski prijemnik sa svojim osjetima. Priroda gleda, čuje, pipa i miriše površinu i njenu izvanjsku kreaciju, duh vidi i osjeća energetsku suštinu i njenu funkciju. Spolovila su Horusovo oko kao kamera (srž energija) koja snima i šalje signale mozgu koji ih prima. Mozak preko oči gleda izvanjsko, preko uši sluša izvanjsko. Mozak je prirodan i osjetilan. Život i duh u svojoj suštini su osjećaj. Osjet i osjećaj brkaju se na svim razinama. Samom mozgu nemoguće je osjećati, vidjeti suštinu, dobiti intuiciju, ljubiti. Ipak: ljubav, intuicija, viđenje i osjećanje djeluje na mozak i čini ga živim.
Spolovila nisu oči koje moraju biti otvorene kako bi mogle gledati. Horusovo oko su energije koje mnogo bolje vide od površnog gledanja.
Ne mogu uliti život oni koji su ga vratili duhu i nisu više u fizičkim tijelima. Duh se ne može uliti u tijelo to bi za tijelo bilo pogubno. Kako može beživotni duh uliti život? Kod smrti, energije života povuku se u svoju duhovnu postrojbinu. Životom se utječe na život, duhom se utječe na duh, ako život nije moćan sve je uzalud. Duh utječe na duh samo ako je prigodna razina za prožimanje. Male duše se odbijaju od velike potentne duše. Duh direktno ne može ući u tijelo jer bi ga ubilo. Duh ulazi svojim energijama duginih boja. To se i događa kada je potrebno za neku drugu svrhu.
Duh je svjetlo bez izvora svjetla. Žarulja je izvor svjetla, ali žarulja ne bi svjetlila kada ne bi tuđu energiju trošila i u svjetlo pretvorila. Žarulja i elektrana su jedna cjelina. Duh je elektrana i sama je svoja svjetlost, koja raste ili pada , ovisno o rastu ili padu potencije života. Život su energije koje napajaju elektranu. Život je vatra i generator i kontrola procesa proizvodnje. 
Duh ima potrebu rasti, njegova svjetlost jača je od Sunca . Za razliku od Sunca svjetlo Duha nije vruće. Svjetlost Duha što se tiče topline, neutralno je. 
Isus je krstio: Vodom, Vatrom i Duhom Svetim. Za krštenje se mora biti pripremljeno. Otvorena vrata životu i duhu su uvjet krštenja. Samo izvanjsko polijevanje vodom je zastrašivanje male djece, suprotnost od ljubavi. Da bi se moglo krstiti vodom, čeoni i srednji mozak moraju biti čisti od uma i jaki životom. Stražnji dio mozga mora biti prijemčiv ako će se krštenje – proces čišćenja i rasta pokrenuti. Nošenje kapice na stražnjem dijelu glave ima simbolično značenje, otvorenosti najstarijeg mozga za nadljudsku nadogradnju. Male ne mogu primiti velike ako je otpor materije velik. Materija zabetonirana s umom stvara najveće otpore za novine. Rast je samo ako se novine trenutačno događaju. Ortodoksnosti vode prema nazad.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:24 pm

od Istina-Pero Hunjet » 10 Nov 2014, 21:49

Što je to krštenje? Krštenje je primanje i usmjeravanje životne i duhovne energije prema čišćenju i rastu: tijela, duha i svijesti. To je ujedno proces iniciranja čišćenja i pretvaranja umnih mrtvila u život. Kako je to proces i kako je čovjek najsloženija činjenica na puno razina, jednokratna krštenja su obmane. Svaka razina tijela, života i uma iziskuje pokretanje energije u pravi put. Krstit se ne mogu sve razine odjednom.
Da bi se krstilo vatrom, potrebno je u više slojeva očistiti spolovila, tada su vrata otvorena na više dimenzija. Na tom dijelu potrebno je otvoriti mnoštvo vrata, one su slojevite, što su dublje to ih je teže otvoriti. Najdublja vrata nisu materijalna, fluidna su, koncentrirana od vrlo gustog uma koji ne da prolaz živim energijama.
Za krštenje Duhom Svetim potrebno je očistiti: pons (direktna moždana veza s tjelesnim funkcijama, produženu moždinu, anus, uretru i cijelu stražnjicu. Ne može se duhovno rasti ako se nema čista srcolika krila gluteusa (promotri kako izgleda cijela stražnjica), ima obrnuti oblik srca i zdepastih krila. Živa voda teče dolje, život vuče u zemlju i prema naprijed, čista stražnjica vuče gore. Kada je sve čisto i potentno cijela stražnjica se okreće slično kao i svemir. 
Najveći ubojica emocija je najveći davatelj života.
Od bilo koga i bilo čega ako se je skupilo emocije potrebno ih je u sebi ubiti i životu dati, kao što se mora ubiti salata i potom tijelu dati. Ubojstvo ne bi smjelo biti upereno protiv nikoga i ničega osim prema emocijama, mislima, bolovima i patnjama. Tek tada kada se ubiju emocije moguće ih je probavom rastavljati na manje komade i sve do energetske osnove, kako bi život pokupio svjetlosti, a crninu kao metan isprdio.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:25 pm

Ako ti je potreban element vode u sada, doći će ti nešto s vodom. Ako ti je sada potreban element vatra doći će ti nešto sa vatrom. Ako ti je potreban sada zrak doći će ti nešto iz disanja. Ako ti je potrebna zemlja, nešto će ti doći iz intuicije u vezi sa zemljom. To su ta četiri vjetra, četiri smjera, četiri božanstva koja čiste.
Cjelokupni sotona ili vrag pretvori se u božanstvo Seth samo tada ako je prisutna pretvorba kroz ojačani život. U tom slučaju bog Horus i bog Seth su potpisali primirje u stalnom rastu, pri čemu Seth razgrađuje, a Horus iz razgrađenog novo do sada neviđeno izgradi, tako do vjekova u čemu nema kraja.
Danas je postala moda da se po cijelom katoličkom svijetu obilježavaju križni putovi. Križni put nije izvanjski. Doseći unutarnje skrivene boli tijela i patnje duha, osjetiti taj veliki teret, uroniti u taj teret kada ga donesemo na vidjelo, desit će se pretvorba križa u živi plamen. Vođenje izvanjskih križnih putova je vjerska obmana koja vodi dalje od kopanja boli i patnji i njihovoj transformaciji. Križni put je ispravan jedino tada kada se bol pretvori u ljubav. Križne postaje su križne razine uma koje treba razotkriti i s njima se obračunati. Izvanjsko hodanje po nekoj obilježenoj stazi je prevara nad prevarama.
Svi bježe od sebe preko drugih. To što si sami ne nakrcamo dovoljno, nakrcaju nam drugi. Mnogi se naljute kada im kažem da im nema tko pomoći osim oni sami sebi. Još nisam, niti neću čuti da je netko učinio veliku nuždu i da je time oslobodio od te instiktivne radnje nekog drugog. Nitko se još nije uspio posrati za drugoga, ali su mnogi svojim sranjima zamazali druge. Svatko svoje zamazanije mora sam očistiti.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:26 pm

od Impuls » 10 Nov 2014, 21:56
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:To Dijete Atlantide ili Bracu i Toplicu Prokica...

Ovo Dijete Atlantide i Braca su jedna te ista osoba?Govoris o onom Braci sa Srebrenjaka,koji navodno iscjeljuje dodirom i pogledom?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Znaci
vjerovati=neznati - jer zato i vjerujes
Misliti = neznati - jer moras da mislis posto neznas...
A ljubav je skup vecih znanja = mnogo znati

Zasto onda kazes da je bitno vjerovati?Sto se odrices ljubavi,ako je ona skup vecih znanja i trazis blagostanje?

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Je si li primjetio da poisem kratke postove... hahaaaaa... hvala na druzenju i pozdrav...

Da bas su kratki  Samo brate zakukuljeno ovo.Zaboli glava,nesto mi seta pred ocima,a nisu slova  I sibala je neka energija sinoc,bilo vruce,a grijanje mi iskljuceno 
Stancas prebrzo ove podatke,uspori malo da se to pohvata i slozi. 

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:28 pm

a ovamo nam se nude razne vijezbe po deset na dan... nase nesvijesno je nase nebo.. i jos molimo da bude na zemlji kako na nebu... jos i trazimo da nam se vrati .. iako se i vraca samo ... jel tako moj ZORANE DRAGI... ne cuje nikoga iod nas bog,,, ne... jer nemamo antenu koja nas spaja sa njim... pa ako tesla kaze da smo predivni strojevi... onda znaci da nam je neko nesto i zavrnio u tome nasem stroju.. a to zavrnuto je mogao odvrnuti jedino ISUS .. I SADA ONAJ POSLIJE NJEGA CIJI JE DAN CETVRTAK... I KOJI NASTAVLJA NJEGOV RAD ZA SLEDECE ZLATNO VREME... A Isus kjojio je tu isto ... vidjeci ce ga samo oni koji postignu isti taj bijeli OBLAK...

Impuls
Negdje u nekom postu pominjes slave i sveceve i kazes da su jako bitne za nas.Nisam stigao da te pitam zasto?Sad kazes da je jedino Isus mogao to nesto da odvrne i pominjes nekog ko nastavlja njegov rad?Ko je taj NEKO?Kazes da ce Isusa moci da vide samo oni koji postignu bijeli oblak?Kakv oblak i sta je taj oblak?Zar Isus nije stradao za sve ljude kao sto si vec negdje pomenuo?Zasto onda ne bi mogli svi da ga vide?

Pero;

Vec si i sam nesto nagovijestio od mtog-te bitnosti... aloi åoslije ce mo detaljnije o tome..
pa napisao sam ti... potrebno je da ti sve za oko zapne sto citas... a ne samo dijelimicno... pitas sebe zasto si samo to shvatio od svega... jer napisao sam... oni imaju svoje dijelove u nama svoje centre... a to su cakre... Dakle slavih Sv. Arhandela Mihajla a ppojma nemas zasto... e kada bi znao onda bi vec BIO U PETOM CENTRU kako i ovaj pisac teksta kaze gore... a ja sam isto napisao da tu svi panu.. jesam li ... pa jesam dragi prijatelji... ja kako citam ovo - tako i vama postavljam... nikada prije u zivotu cuo za njega nbisam.. ali eto on potvrduje mene a ja njega... a posto to nigdje i nikada nigdje ni ja nisam procitao... odakle mi onda... sta mislis...?

Da isus je bio najmocniji i onda oni koje trebamo prepoznati... poslije njega,.. i napisao sam da je sve pocelo iz srvbije i da je yaj nastavio u hrvatskoj... ime mu je i rekoh obratite paznju na ime... jer mu je ime... TOPLICA PROKIC... roden ispod aleksinackog rudnika u selu PESCENICA... kod mene imas lsiku gdje stojim ispred te kuce... nadimak mu je Ivica a njegov naslednik Josip Grvavac - Braco mali Brat svima... i da lijeci na otvorenoj prvoj kriznoj gori ILI SVETOJ GORI ISTO KAO I ISUS NA ONOJ SVETOJ GORI... prva Krizna Gora Iznad Zagreba a druge dve u srbiju itd... i za oblak bijeli sam napisao da je eterska voda koja se stvara toplinom ili Vatrom... Da svi ce ga vidjeti po predanjima... ali je jedna kolona lijevo a jedna desno... znaci onaj koji je sada malo vise razvijen moze da ga vidi na primjer... Da oni odklanjaju te blokade sto kasteneda kaze da je mogao isus i da nezna ko ce ikada moci... eto zato vam i pisem... jer smo svi onesposobljeni... i daba nam svakoga truda... Isus je dakle bio direktni kanal sa ocem nasim tako je isto i prva krizna gora u stvari Braco... i rekoh da je tamo i kljuc raja pa i rajska VRATA... i da je to to zadnje milosrde o cemu svi sveti ljudi pisu... malo je kao preveliko ali sta da ti radim...

MOLIM VAS DA PAZLJIVIJE CITATE ILI SVE REDOM STO SE PISE...

Ako samo jednom nesto vredno procitate.. slaba vajda...

Objasnio sam ti-vama... da je razlog zasto sve pisem taj... da se vidi da je stvarno sada sve ubrzano... i da je vremenski deset puta lakse postici ti etersko tijelo... i uskrsnuce po isusovom...

objasnio sam i ovdje da ISUS NIJE UMRO ZA NASE GREHE ... DA NAS JE OSLOBODIO SVE OD GREHA... TO JE GLUPOST NAD GLUPOSTIMA I NAJVECA PREVARA... slikovito je pokazao i pricao sta i kako moramo da ucimo i radimo te da samo kroz njega mozemo nazad ocu nasemu.. i dalje kaze sam da niko nece na RIJEC NJEGU SAMO OTICI TAMO... kako da svi ti pametni biblijasi to ne vide...KAKO...Samo da vas na tu oputim da sami shvatite - bilo bi vec mnogo od mene... nase se molitve uoste ne cuju... i to sam opisao... a i ovaj drugi potvrduje isto to...

Imati ce te besplatni pogled... na fejsbuku koji gleda cijeli svijet... od toga dijeteta sa atlantide ili za sve maloga brata ***BRACO*** obavijestiti cu vas za vreme koje ce trajati nekoliko dana...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:32 pm

znaci broj sedam... je broj stvaranja... pa tako imamo i taj princip u nasim zivotima... prvih sedam godina se najbolje uci a i ispadaju prvi zubi... drugih sedam godina pubertet i tako dalje... seddam etapa po sedam godina... je 49... kako smoo naucili za te periode taka nam je starost... I NIKAKVI BOGOVI SA TIME NEMAJU NISTA... a jos plus USUSD svakih 5 godina... kada bi sve to ljudii znali.

Dobro,negdje si objasnio da se samo 7x moze reinkarnirati,a sad ove brojke i teorija?Aj pojasni ovo malo,jer mi sad djeluje ne povezano?Kako Bogovi nemaju nista s tim?

Pero;
Rodio si se... i do cetvrte godine maksimalno si cuvan od svetlosne hijerarhije... tada se potpuno okostavas i ulazis u ovaj svijet i primas sve ovozemaljsko.. zivot nas je u etapama od sedam godina... prvih sedam godina ispadaju mlijecni zubi - oko cetrnajste...druga etapa si u pubertetu... tada se bozanska snaga ili energije slijevaju u seksualne organe - pa si zato primjetio kako osobito zenske zapustaju i skolu i sve... je ode sve u druga osjetila... sada vidis zasto pisac onoga teksta iznad kaze da moras da ocistis spolovila.. pa da kreno obrnutim putem... to se tada zove osmica ili Ifiniti itd... to sada treba da se vtau gore odakle je i izlazilo te gradi ono sto je zakrzljalo tokom svakakvog i seksualnog zivota jer si bozanaki moc energija i stvaraja pobacao van kroz vraziji ego kako on pise... najbolje se uci u prvoj i drugoj etapi-- u tim sedam etapa - kako si ucio i nauvcio i razvio se... takva ce ti starost biti... ETO VIDIS KAKO MOZES SAM ... JEL TAKO ... pa nikako .. ako ti ja sada ne pomognem...jer sta su ljudi naucili do pedesete godine nista i nikako... pa taka im je i starost... i tu ni bog ni isus sa tim nemaju nista--ne mogu da te spasu... shvacas li... ALI DA SI OVO ZNAO PRIJE ILI TVOJI RODITELJI ILI BILO KO... tada bi ti svi bogovi bili od pomoci jer bi znao i cistiji bio i imao PRAVU MOLITVU.. ALI SA SVOJIM RADOM... A JEDINO SE TAKO MOLITVA CUJE... inace sve ostalo vam vrag daje... ili bog ovoga svijeta...dakle nisi duhovno razvijen... nego trazis tjelesno zadovoljstvo i sigurnost... a ta iskustva imete svi... dakle ja ne pricam o takvoj nauci... nego da svako ima SANSU KA PUTU USKRSNUCA... a za to je isus UMRO ZA NAS... tada ce svi imati sve...dakle to je u ovom jednom zivotu... a imas pravo na sedam zivota ovdje... ti si razdujeljen na sedam ... dakle imas sedam dijelova sebe i svaki ima sedam zivota... kada bi se zenili kako treba.. ili shvatili scve to onda bi znali da si ti nekada bio sukundjeda ocu svome i lsicno... kada se sve to izreda gubi se prezime jedne porodicne loze...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet pro 05, 2014 8:32 pm

stina-Pero Hunjet je napisao:
mi smo pd utjecajem tih planeta sve dok ih ne spoznamo uu nama... sa tim razvitkom... mi se oslobadamo planetarnih utjecaja... ali prvo treba ovog rovskog da se oslobodimo sto je mnogo teze... poslije je lako... ali kako...pa lako... vjeruj i trazi i naci ces... kkucaj i otvoriti ce ti se...daba sto su oni tu.. kada smo mi ko zna gdje... nigdje u stvari...

Impuls
Ovdje pricas o astrologiji,horoskopu i kazes da si nasao nacin da izbjegnes uticaj planeta?Grijesim li?Aj daj malo vise detalja kad si vec rijesio da podjelis znanje s nama.

Vidi... proroci tamo u nekom vremenu kaze.. biti ce kralj u tohj drzavi koji je pod tim horoskopom u znaku Marasa... i taj ce da is sve napane ili zaratuje - stvori rat- dakle znaju a ne mogu da sprece zasto... pa zato sto mora da se desi karmicko ciscenje... kada dakle razvijes u sebi tih sedam centara svijetlosti.. ili cakri... ili tih planeta... onada si te planete spoznao u sebi i imas sva njeva znanja... i vise nisi pod njevim utjecajem... mars ti pomogao da shvatis rat... A Jupiter koji je srce itd... te vodio iz svega toga putem... GABRIJEL JE UCITELJ KOJI TE UCI KAKO DA POSTIGNES.. ili sto onaj pisac gore tvrdi... prvo razbi donje centre.. jer si nastradao ako razvijes gornje bez donjih... a sve sam vam to i ja napisao... SADA SI SAZZNAO OD MENE ZASTO JE PETAR SVETI IMAO DO SADA KLJUCEVE RAJA I DA VISE NISU KOD NJEGA... NEGO NA PRVOJ KRIZNPJ GORI... Srebrnjak 1 Zagreb... druge dve su u srbiji itd... ne nades li ovu - neces sigurno ni one dbe kod sebe... sada ne mozete reci da niste znali gdje da TRAZITE... dakle eto koliko mozes sam... do sada nisi mogao nikako... a da li ces sada... PUT TI JE OTVOREN... I SVIMA VAMA... 

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]