Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sv. Ar. Rafael

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:26 pm

Istina-Pero Hunjet Hvala na druzenju Dragane i Kata... i LAKU VAM NOC ZELIM...

Kata Malenica Laku noć, dobro spavajte, lijepo sanjajte. Hvala na tumačenjima...kako će to moja jadna glava sve shvatiti

Istina-Pero Hunjet Lako lako ... jer hoces i zelis... i imas ti mozga imas... logika ti je jaka a i volja... dakle imas sve... a kada krenes... sve ce uz tebe biti... jer sve ONI I VIDE I ZNAJU.... IZ DUHOVNE I SVIJETLOSNE HIJERARHIJE... oni nas vide i tu su za nas... nase je samo da radimo na sebi i da trazimo... sve je tu ... SAMO UZETI TREBA...

xxxxxxx hvala puno, puno

Dada Svjetlost Hvala puno na ovome

Dragan Rangelov Evo ja se, sa velikim zakašnjenem se ZAHVALJUJEM svima na druženju i razgovoru, jer sam se sinoć USPAVAOOO.

Istina-Pero Hunjet Sada cu vam postaviti jedan DOKUMENTARNI FILM... za sve one koji sumnjaju... I TREBA DA SUMNJAJU... U ovom dokumentarnom filmu ... NEOPISIVE VREDNOSTI.... imate licna iskustva iz raznih UCENJA.... i sve promasaje... i na kraju JE ZAKLJUCAK ... najbolje ucebje je ono od ISUSA KRISTA....
Pogledajte.... i onda imaju komentari na taj Film...

https://www.youtube.com/watch?v=cOfo4XzxcxQ

Bogovi novog doba

Istina-Pero Hunjet Jorde Angelovic pogledajte ovaj video pa proverite svoje puteve! lep pozdrav svima

Istina-Pero Hunjet Dragi moj prijatelju... najsrdacniji pozdrav i tebi... i - bas ti hvala na ovom dokumentarcu... stvarno je sve na jednom mijestu...

Pa hajde da prokomentarisemo u kratko sve ovo - iako sam sve o tome po porilici pisao:

Napominjao sam mnogo puta da se niakada ne zaboravi prve tri osnovne i najvece stvari koje u boga bijahu:
MISAO
RIJEC
I TADA RIJEC RECE DA NASTANE SVIJETLO....
Ko bi se u ovo samo zadubio misaono mnogo bi mogao da shvati - ali samo uz iskreno druzenje sa slicnim tragaocima ... ali sa postovanjem i primanjem....

Zasto je to nemoguce ... pa objasnio sam i to... jer svi mi ljudi - jednostavno smo izgubili moc spajanja onoga sto znamo - nismo u stanju da spojimo ono od juce sto smo rekli i mislili sa ovom danas... zasto je to tako... pa zato sto je sve to tude alio je u nama... nismo to spoznali... a znamo samo za to.... NIKO od ucitelja ne uci ljude kako da cijene sebe i sebe slave kroz svoje licno postignuto... nego da obozavamo i slavimo njih.


Zadnja promjena: Admin; pon lis 05, 2015 4:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:28 pm

Napominjao sam da rijeci imaju velika znacenja.... spominju karmu... i dokazuju da se bne treba nikome pomoci jer je to njeva karma... to je jedan dio karmicke price... niko ih ne uci da se kako se ona razgraduje i kako se nje oslobada ... i trece da ju jos ponovo i stvaraju. Dakle ne cine nista za sebe - nemaju ni sadasnjost ni buducnost.
Uce ih praznini... a praznina ne postoji... dakle ne shvacena rijec... spominju i pokazuju dijecu i razvijaju njevu ituiciju... RIJEC INTUICIJA ima znacj DUHOVNO RAZVIJENE I PROSVIJETLJENE OSOBE... a prosvetljen bas niko jos nije... sto znaci da dijecu teraju upravo kontra svoje volje da nesto rade... te tako upravo nkada nnece moci postici nastavak prosle inkarnacije - jer NE RADE ONO STO BI ONI IZ SEBE RADILI... i prirodno sebe shvacali... sto ZNACI SJETITI SE SEBE...
Vreme... svi tvrde kako vreme ne postoji... najveca glupost svijeta... pa cak ni mi ne postojimo... vreme je druga strana materije... materije bez vremena nema.
Spominju iluziju... a rijec ILUZIJA izvorno znaci stvarti iz DIJELA SEBE... dakle ISTINA.... pa ako ju koristimo kao nesto lano i nepotrebno... jer ne postojece ne postoji.... onda to trebamo koristiti sa rijeci LAZ. Ili NAMETNUTO ... ILI SUPROTNA STRANA ILUZIJE... koja vodi ka stvarnoj iluziji. Jer pricaaa o Raju i ispadu i satani... je prica koja sluzi po bozijoj dozvoli... kako bi postigli LICNOST SVOJU kroz ucenje ispod drveta znanja... dakle izbaceni ispod drveta vjecnog zivota. Padom spoznajemo znanja te se ISTIM I JEDINO MOGUCIM PUTEM VRACAMO NAZAD U RAJSKI ZIVOT. Ali sada sa znanjima bozanskim i rajskim SVJESNI KAO JEDINKA TIH ZNANJA BOZANSKIH I ZIVOTA VIJECNOGA... Tada svijesnoi kao jedinka zivimo rajski zivot... a ne nesvijesno grupno u bozanskom zagrljaju. Pisao sam - da sada majmuni zive kao neki rajski zivot... ne treba im odjeca... ne oru za hranu ii ne ubijaju za hranu... da bi ih se svijesnima stvorilo - moraju doci neki mamjmuni koji ce im svu tu lijepotu razbiti... kako bi bili svijeni zivota.... Znaci kod nas se pojavljuju neki treci davili - sada - koji nas zadrzavaju trajno u materiji i neznanju i smtrnom zivotu.... a to nije nikako bio plan. I bs nikome ne odgovara...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:28 pm

Istina-Pero Hunjet Spominje se zmija kundalini... Ali ju niko ne objasnjava sta ona U STVARNOSTI I ZNACI... ZMIJA KAO SIMBOL ... je nosilac PRAISKONSJKE POKRETACKE SNAGE...simbol zavodnice - iskusavateljice SKLONE PREVARI... SAN JE SVAKOGA TRAGAOCA ZA SVIJETLOM ISTINOM I ZNANJEM TU ZMIJU UKROTITI. A ne ju u sebe pustiti...
Sreo sam jednu osobu koja je toliko mocna u znanju da je to STRASNO... starija je jos od mene... ali je porodicno snazna i inetelektualna sa koljene na koljeno... plus je pola zivota u iondiji provela... ali joj niko u indiji nije objasnio zmiju kundalini... MOJA MALENKOST JOJ JE TO OBJASNILA.... Bilo joj je drago... ali mi tada rece.... Bravo isina pero hunjt... to si obavio... sada da te vidim ... zanima me kako ces tek ZMAJA DA SAVLADAS.... vidis ona zna o cemu se radi... al je pitanje KAKO....?.... A ZMAJ JE ARHAICNI SIMBOL NASILJA I GREHA, strasna neman koja smo u stvari MI SAMI... Prijatelju JORDE.... pa ako zmija kundalini lezi dole omotana .. gdje lezi ZMAJ... Pa sada stoga vidis ... da svi ti spomenuti ucitelji nisu savladali ni jedno ni drugo pa TAKO NI KARMU... nego uvlace i druge u nesvijesno...
Vidio si kada i kako sam CAKU upozoravao na Ucitelja iz Amerike.... jer sve je to nekompletnost....

Pisao sam da postoje dve vrste joge
Sant 1.
sant 2.
Istina prva i druga... prva joga je za obicne ljude a druga je KRALJEVSJKA ILI TAJNA... tako da tragalac ako je sposoban i kroz sebe nauci mudrost odredenog stupnja... tada mu se ukazuje i ona druga... ali licnom zaslugom... ne naucenom iz knjiga znanjem - nego spoznajom... tada Vam se ucitelj javlja SAM... to svi znnate... ali ste svi ovdje bandoglavo i tvrdili kako nikome ucitelj nije potreban... drugi kako smo vec gotovi bogovi... a u ovome fimu tvrde neki kako u nama nema nista jer smo se UDALJILII OD BOGA... pa tajna je upravo u tome... ili u zmiji i zmaju.. pa i BOGU... sve je to u nama... NEZNANJE NAS JE UDALJILO OD BOGA.... pa ovi ucitelji umjesto da nas nauce znanju kako da se oslobodimi i ZMIJE I ZMAJA... tada SAMO I JEDINO BOZANSKO OSTAJE U NAMA... Onda je vec lakse da se ide ka bogu... TEK ONDA MOZES DA UCIS... jer tek onda nisi rib... a najteze svakome covheku je priznati da je rob,,, U STVARI NAJTEZE JE TO SHVATITI I UVIDITI... lako je priznati kada se uvidi... tek tada robu borba predstoji... TEK TADA... pa tek onda je problem prestati BORAC n takav nacin biti... A ovi ucitelji svi uce jako da ljudi spoznaju da su praznina... kako ni ne postoje.... dase umisljaju ... samohipnotisu... samoubjede ... umisle nesto...
Nigdje se ne spominje cijelokupan zivot zajednice.... a ja sam o tome isto napominjao... da bi se neko normalno razvijao: mora da vodi tri zivota u SADA ...u jednom... podijeljeno u tri vremena licnog rada kroz zivot... socijalno drustveni zivot... PORODICNI... I LICNI... svaki boziji dan... ta tri zivota moraju da budu jedno i da ni jedno ne ometa drugo i trece... nego da se popunjuju ...Pomoci i graditi kolektivno koliko se je u stanju... porodici puno bozansko znacenje dati... i tada dio vremena dana SEBI LICNO... kako bi spoznao sebe ... TE SAMO KROZ SEBE MIJENJAO SVIJET... gradeci sva tri dijela zivota kako bi sve postalo kao jedno... i svima zajednicko vredno...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:29 pm

Istina-Pero Hunjet Sve se dakle svodi na znanje... Pisao sam da je znanje lijek ama bas za sve .. pa i za najezdu vanzemaljaca ... da sva znanja i ucenja i religije izlaze i jednog i JEDINSTVENOG UCENJA ... kada bi sve spojiloi sto imamo... jos ne bi dobili to jedinstveno... Svi se mi drzimo uvijek jedne i samo jedne stavke.. ne usporedujemo sa drugom - trecom - petom i tako dalje.... nego svi zelimo samo da nekome vjerujemo... koliki milioni ljudi su zeljeli znati... i zele...zasto ?... pa zato sto neznaju...kako su samo tiu ljudi divni i pozrtvovani... ali nisu naisli na ucenje gdje se bas tvrdi da se u vrenenu i prostoru dogada ono sto tamo i pripada... a da se vreme i prostor mijenjaju... tako da je indijska kultura bila prva poslje atlanske... i jos cetiri poslije...Tada ljudi jos nisu imali svijest... pa im je sedam risija dolazilo kod za to sposobnih ljudi koji su narodu prenosuli... Indijci su zaglavljeni i damn dana u tome... niti SU POTREBNO PALI... NITI DUHOVNO KAO JEDINKA UZASLI... Dok smo mi to sve ubrzanije prosli... Mi sada mozemo ako znamo i zelimo da krecemo na put ka nazad ... i nama su potrebne samo neke njeve stavke ucenja... Zato smo i dobili Isusa... Onaj ko razumije Isusovu nauku... onako kako i treba... ima sansu da sve shvati... a da razumije sa indijskim ili Budistickim objasnjenjima ucenja ali kroz Isusa... da bi to uspjeli potrebno je iloi MORA se shvatiti neke rijeci iz biblije... STA JE TO STO NE VIDIMO I STA JE TO STO NE CUJEMO... sta nam znaci kriz ili krst .. sta petokraka koju smo imali... zasto smo se vratli na kriz... a sta je davidova zvijezda ... sto sa petokrake nismo otisli do sestokrake ... davidove zvijezde..... i tako dalje i tako dalje... Mi ne spoznajemo proslost... niti zelimo... mi samo odbacujemo ili ginemo za nesto... umjesto da sve spoznajemo... oni koji tvrde da se zivi sada i ovdje... ne objasnjavaju da se spoznati prvo proslost mora... NE ODBACITI... jer odbaceno se vraca... a spoznato se oslobada .. rastapa... ne postoji vise... spoznajuci proslost se tek gradi sadasnjost... pa sa njom i buducniost... i svi to znate - jel tako... ali niko spoznao nije...

O isusu i inkarnaciji njegovoj govore... ali ne kazu kako ce doci ... a sve o tome pise ... na kraju lijepo kazu da se ipak treba Biblija proucavati... Da tako je TREBA... ali ne na pamet ZNATI... to nje proucavanje... nego vrednosti stihova .. ili kljuceve naci... postoje KLJUCEVI U BIBLIJI... ali se iz drugih ucenja moraju potvrditi i Dokazati...
I na Kraju... kao sto sam vam vise puta napminjao... Vrijeme postoji i sto je nekada bilo savrseno u nekom vremenu danas za nas nije...mijenja se vreme a i mijesta DOGADANJA ILI VODSTVA DUHOVNIH SPOZNAJA... nekada je bilo tamo sada je na drrugom mijestu... svi trazite svuda ... ALI NE TRAZITE KOD NAS...
Pozdrav svima...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:29 pm

Istina-Pero Hunjet LJubica Resman iskusavateljice SKLONE PREVARI...zmija kundalini...to je to " LOV NA ujetoga zmaja "

Zoran Karaica BRAVO PERO PRAVA ISTINA JE TO

Dragan Rangelov "Istina.Pero Hunjet
Mi ne spoznajemo proslost... niti zelimo... mi samo odbacujemo ili ginemo za nesto... umjesto da sve spoznajemo... oni koji tvrde da se zivi sada i ovdje... ne objasnjavaju da se spoznati prvo proslost mora... NE ODBACITI... jer odbaceno se vraca... a spoznato se oslobada .. rastapa... ne postoji vise... spoznajuci proslost se tek gradi sadasnjost... pa sa njom i buducniost... i svi to znate - jel tako... ali niko spoznao nije..."

Bato Pero, DA TE PITAM NEŠTO(rekao si da ni jedno pitanje nije glupo): ZAR NIJE SVE U SADAŠNJOSTI, JER SVE ŠTO NAM SE SADA DEŠAVA TO NAM JE PROŠLOST, ALI I BUDUĆNOST ???

Istina-Pero Hunjet Nema Bato glupih pitanja... nema ... imaju samo glupi odgovori...

Dragane... Zakon karme koliko poznajes.... U kratko... sve se vraca sve se placa... sta si pisijao to i zanjes... dakle ti ne zivis u proslosti nikako... nego u sadasnjosti... ali ZIVIS PROSLE DOGADAJE - ISKUSTVA ISPRAVLJAS... dozivljavas... SADA IZ PROSLOSTI.... koliko se oslobodis Ato moras.... od losih iskustava ili duga iz proslosti... toliko ce ti ovdje biti bolno ili lose... sto prije to BOLJE... kada bi ljudi bili toga svijesni tada bi to i svijesno odradili... jer u protivnom samo DOGRADUJEMO JOS VISE ONO STO NAM NE TREBA... jos si nepotrebnog stvaramo... I sada vidis i sam... da vec sada stvaras proslost... ALI TI NE ZIVIS SADA TU PROSLOST... ona ce te cejkati u sledecem vremenu zivota... u novoj inkarnaciji... I to je tako... ali oni koji vise znaju ... i razumiju ... oni kazu to jednostavnije... sada zivisi i proslost i sadasnjost i buducnost... jer sada se rijesavas i trpis DIJELOVE PROSLOSTI... a sada je puni zivot sadasnjosti.... u kojemu vec stvaras dijelove za buducnost... Pisao sam prije da imas zakon USUDA... koji dolazi svima nama svakih pet godina --- i moze da nam se mnooogo pomogne... ako bi bili svijesni toga... lakse bi se rijesavali ALI SVIJESNO... problema...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:29 pm

Dragan Rangelov Znam Bato Pero da nem glupih pitanja, jer si me ti naučio tome i zahvalan sam ti na tome, no zahvalan sam ti i za ovaj dobar odgovor koji je PAMETAN odgovor, hvala ti Bato Pero razumeo sam sve što si mi odgovorio na pitanje.

Dragan Rangelov p.s. Imao bih još jedno kratko pitanjce Bato Pero : taj zakon USUDA kažeš dolazi nam na svakih 5 godina, pa sada jel počevši od našeg rodjenj, pa onda 5 godina, pa poosle još 5 godina i tako dalje ? ?

Istina-Pero Hunjet Iskreno nisam siguran... jer kako mi imamo Duh. Vodica ili Andela Cuvara... tako ima i ulica i selo i grad i drzava i kontinent i planeta ....i sve ima Vijek Trajanja... ako jedno sello treba da uznapreduje... i to ide polagano... onda znaci da svako na neki nacin doprinosi Uspijehu boljitka za selo na primjer...Vjerojatno ide OSOBNO... pojedinacno i onda potpomaze jedno druge... i to selo se izdize na svoju petogodisnjicu.... a mi smo se izdigli na primjer prije godinu dana ... itd. i doprinijeli tome...

Dragan Rangelov Hvala ti bato Pero.

xxxx hvala Pero

Istina-Pero Hunjet Molim... takode..

Tatjana Radak eh, Pero,mogla bih te čitati svaki dan,nikada nisi dosadan a pun si znanja;volela bih da mnogo više ljudi ceni ono što ti imaš da kažeš

Dragan Rangelov Bato Pero, kopirao sam jo nešto od tvog jučerašnjeg komentara i stavo sam na svoj zid, veoma je dobro i poučno za sve nas, a prvo za mene. ŽELIM TEBI I SVIMA OSTALIMA LAKU, TIHU I MIRNU NOĆ U DRUŠTVU ANDJELA Božijih.


Zadnja promjena: Admin; pon srp 20, 2015 8:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:30 pm

Istina-Pero Hunjet Tatjana Radak eh, Pero,mogla bih te čitati svaki dan,nikada nisi dosadan a pun si znanja;volela bih da mnogo više ljudi ceni ono što ti imaš da kažeš

Istina-Pero Hunjet....
Postovana Tatjana Radak ... nadam se i VJEUJEM DA HOCE... I TO SKORO... a kao sto znas - nekima sam dosadan, nekima izmisljam... a nekima sam i sluga onome sto ne treba...!?!...

Ti si sigurno primjetila da sam vise puta napominjao kao je sve jednostavnije nego sto i izgleda i nego sto je... Ovdje smo postavili SKORO SVE TEORIJE I PRAKSE... i UCENJA... i NA KRAJU *** NASA NARODSKA*** ISKUSTVA I OBICAJE... Moze se visdejeti koliko su veliki neki obicaji i nase tradicije... pa ii ujedno zasto IMAMO OCI A NE VIDIMO I USI A NE CUJEMO... ko bi rekao da tradicija u Uskrsu sa Orasom i Jajettom znaci UCENJE DA SE NEKADA SIJETIMO... ucenje slikovito pokazano vise nego i u jednom drugom ucenju... tako da nema tu nekog izmisljanja... nego se neko POTRUDIO DA JE SVE UVIJEK PORED NAS... ZATO I NAPOMINJEM CESTO... da se malo vise OBRATIMO SEBI I KOD NAS DA TRAZIMO... jer vreme je tako... da sada od nas u SVIJET ZNANJE KRECE... Vidje li ste i sami koliko mnogo ljudi je ZELJNO ISTINU DA SAZNA I LJUDSKU I BOZANSKU... i kako su vece dijelove zivota poklonili TRAZENJU... i opet je zakljucak... STARO I IZVORNO ISUSOVO KRISCANSTVO...I eto Vidis-te... koliko samo u simbolu Jajeta i Orasa Uskrsnjeg ima ISTINE... a koja se uopste ne SPOMINJE U SVIM SVIJETSKIM UCENJIMA... koja su predstavljena u Gore Navedenom CIJELOKUPNOM DOKUMENTARNOM FILMU... koji je neogranicene VRREDNOSTI za DUHOVNE TRAGAOCE....

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:30 pm

Dakle -to sto rekoh da je sve jednostavnije i MNOGO LAKSE... bi znacilo... AKO NADES U STA DA PRAVILNO VJERUJES... cemu i kome... preko cega mozes sebe da predas u traganju... tada si sve u stvari i NASAO... jer tek tada sve zavisi od NAS LICNO... znaci lako je JER SI SIGURAN DA NE LUTAS.... a cim ne lutas... lakse je i mnogoooo jednostavnije...Jer tada si naso PUT a sa time o slobodu zivota... a kada se osjecas slobodan... onda si i srecan... tada se nmnogo vise shvaca i osjeca se SIGURNOST... tada do izrazaja dolazi lijepota zivota i stvaranja ... uziva se i u sebi i svemu oko sebe... I TADA SE RAZLOGA ZA ZURBU NEMA... stvaras si srecu i ljubav i zajednistvo ... sve se gubi od losih emocija - ljubomore - mrznje a sto je najbitnije je ta sloboda - strah nestaje...

Srdacan pozdrav Svima...
11. februar kl. 18:23

Istina-Pero Hunjet Dragan Rangelov Bato Pero, kopirao sam jo nešto od tvog jučerašnjeg komentara i stavo sam na svoj zid, veoma je dobro i poučno za sve nas, a prvo za mene.
Pero:
Neka si Bato... ko god zeli ili smatra da da ima potrebe negdje neka se prenosi ...

Istina-Pero Hunjet Iz drugih Izvora...

SVETLEĆE TELO

Stvaralac, preko Jedinstvenog polja, neprekidno realizuje stvaranje različitih energija čije je određeno delovanje u skladu sa potrebama funkcionisanja kosmosa. Postoje, međutim odstupanja od normalnog ponašanja energija kosmosu koja su, zbog neizmernih dimenzija i sadržaja kosmosa, moguća. Da ta odstupanja od normalnog ponašanja ne bi otišla suviše daleko, neophodno ih je blagovremeno korigovati kako bi se normalno funkcionisanje kosmosa neprekidno održavalo. Energije koje bi bile u mogućnosti da vrše korekture svih odstupanja u kosmosu moraju zadovoljiti određene kriterijume:

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:31 pm

- moraju biti sastavljene od superinteligentne energije koja je toliko suptilna da je druge energije ne mogu ni na koji način izmeniti;

- njihova superinteligencija mora im obezbediti da u svakoj situaciji pronađu optimalno rešenje;

- njihov vek mora biti večit.

U prirodi takva energija ne postoji niti je može proizvesti Jedinstveno polje. Ona mora sama sebe osposobiti za sve vrste delovanja. Taj razvoj se najbolje obezbeđuje uz živa bića koja imaju slobodnu volju. Kako je Hristova energija zadužena za sva živa bića u kosmosu, ona emituje embrione budućih svetlećih tela koj i se privezuju za aure najperspektivnijih živih bića na pojedinim planetama. Da bi se od embriona došlo do zrelog svetlećeg tela, neophodno je da, u sadejstvu sa živim bićima, ona provedu više hiljada godina, a da bi većina svetlećih tela vezanih za određena živa bića sazrela, potrebno je da prođe između 150 i 200 hiljada godina. Tako veliki broj zrelih svetlećih tela predstavlja kritičnu masu koja je dovoljna da pokrene proces obnavljanja aure planete na kojoj su nastala, a zatim da svoju delatnost razviju i šire, svuda gde je njihova pomoć neophodna. Posle dugog vremena provedenog u korekcijama grešaka u svemiru zrela svetleća tela se utapaju u Jedinstveno polje gde večito žive, do kraja kosmosa.

Istina-Pero Hunjet Ovo je posebno Interesantno zbog Bracine Knjige... Prva knjiga ozdravljenja...

Žuto energetsko jezgro

Žuta energija i stvaranje žutog energetskog jezgra aure igra presudnu ulogu u normalnom i paranormalnom razvoju čoveka. Normalna aura se sastoji iz sive i bele bioenergije, dok pojava pramenova žute plemenite energije, od koje je sastavljeno svetleće telo, predstavlja početak sazrevanja aure. Žuto energetsko jezgro, sastavljeno od više vrsta žute energije, nastaje u centru aure, odnosno u predelu grudno-stomačnog dela tela. Ovo jezgra može nastati na dva načina: dugogodišnjim ulaganjem maksimalnih kreativnih napora ili nošenjem nekih energetskih proizvoda. Ovako nastao začetak žutog energetskog jezgra aure postepeno će se razvijati za­hvaljujući daljem kreativnom radu te osobe.

Žuto energetsko jezgro aure ima tri osnovne funkcije:

1. omogućava sazrevanje aure,
2. ljudska aura stiče sposobnost da se razvija samostalno, pa je u skladu sa napredovanjem žutog jezgra potrebno obezbediti sve manje uslova za njen razvoj
3. dovodi do snažnog razvoja kreativnosti

Dok je za nastanak žutog jezgra potrebno uložiti znatan kreativni napor, dotle se, kad ono nastane, kreativnost javlja kao potreba, ona traži samu sebe. Rezultantu svih funkcija žutog energetskog jezgra aure predstavlja početak oslobađanja jedne osobe od sopstvene astrološke i karmičke predodređenosti i od toga da njen život zavisi od životnih okolnosti.

Žuta energija izvan jezgra čini sastavni deo i označava stanje aure, dok žuto energetsko jezgro, sazdano takođe od iste žute energije, predstavlja suštinu za sebe sa sopstvenom svešću, ono je smisao aure. Ono postaje novo, svesna biće, svetleće tela u malom, čiji razvoj kontroliše i pomaže svetleće tela te osobe. Žuta jezgra, na određenom visokom nivou duhovnog razvoja, prerasta u novo - drugo svetleće tela koje će, pre ili ka­snije, posle prosvetljenja, postati novo, zrelo svetleće tela. Duša ili svest te osobe, umesto da posle smrti ode u kosmička prostranstva, poistovetiće se sa ovim drugim svetlećim telom i tako nastaviti da večno živi, jer je zrelo svetleće tela neuništivo.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:31 pm

Odvajam Vam ovaj dio...

Žuto energetsko jezgro, sastavljeno od više vrsta žute energije, nastaje u centru aure, ODNOSNO U PREDELU GRUDNO-STOMACNOG DELA TELA. Ovo jezgra može nastati na dva načina: dugogodišnjim ulaganjem maksimalnih kreativnih napora ili nošenjem nekih energetskih proizvoda.

Sa cime i sa kime mi ovo treba da spojimo...!!!?????

Dada Svjetlost https://www.youtube.com/watch?v=yRajAf-NW9U&feature=youtu.be
Play Video
Drvo svijeta-tajno učenje gnostičkih misterija.wmv
Iz uvoda knige Majstora Samaela Auna Weora "Savršeni brak": "Pred tobom je, dragi čitaoče, sinteza svih religija, škola i sekti. Naše učenje je Učenje sintez...
Dada Svjetlost Ee, hvala ti Pero za ovaj video, znaci to je to,;; i kod Brace u prvoj knizi Ozdravljenja je isto drvo...koliko ja shvacam to je ono sto mi sada spoznajemo, zar ne???

Davor Serkinic Jasnije nam je sada zašto čika Pero ne piše u napred..... kada sam se prvi put upoznao sa svim ovime sam bio sumnjiv, i produžio sam neki kratak period istraživati sam oko duhovnošću.... dugo mi vrijeme trebalo da odradim prvu knjigu ozdravljenja.. ..onda sam svega doga uvidjeo na somoga sebe, lično iskustvo a ne prazna vjera i isčekivanje... Kada sam odradio Bracinu knjigu Prva Knjiga ozdravljenja - tek tada sam mogao od Cika Pere da dobijem dalje... sve je islo onako kako sam ja shvacao - na to smo vodili razgovor i RAD dalje...bahćao sam se pomalo učenja i istoka i zapada...divio sam se ranije tih učitelja,filozofa..ali niko mi nije kompletan...i koliki je broj istraživača koji na kraju svoga života cijelo učenje im se svede na ono što piše Pero sada ..koliko od največih filozofa na kraju dođu do toga da im je bilo najteško da žive jednostavno... tako i bi došli jer veliki je broj tih učitelja koji su odbacili Krista, a i da nisu odbacili nisu spoznali tko je Krist i šta je Kristov impuls gde nas vodi.. Vrhovna je vlast Krist principa.. a kako i Štajner piše ..svako ljudsko biće nosi u sebi Kristov princip, i da je Krist posadio sjeme svog duha u svaku ljudsku dušu, i napredak se sastoji da duša čovjeka postane toga svjestna.... zato i piše u Bibliji da se skrije znanje od mudraca i znalcima, i da se da običnom čovjeku.... pa sada šta sve piše Pero, tko sada sjedi na Isusovom mjestu....u svakoj mitologiji se spominje to Drvo znanja i života.... sada kada sam povezao sve to i postao svijestan, nije mi se povjerovalo kako je to sve toliko jednostavno....na početku nisam znao cjelokupnu vrijenost..nisam znao, nisam ni bio siguran...ali pa je draže kada na kraju svoja iskustva pronađeš u sva drevna učenja.

Dada Svjetlost evo i ja bih se htjela nadovezati na sve ovo....ja sam takodjer ispunila knjigu ozdravljenja, i to me je povuklo i vise puta da ponovim, osjecaj je neprocjenljiv,dok je radim osjecam se tako bliska Braci i Ivici, i kad god ih trebam oni su tu....dok sam rjesavala knjigu imala sam vizije sa Bracom, a takodjer kad god imam neki problem, tada ih takodjer imam u viziji gdje dobivam pomoc, savjet, a i naucim nesto....uz sve to, svaki dan radim na sebi vec evo tri godine, ***molila sam Bracu kako da spoznajem dalje - da me uputi kod koga i kako se dalje ide sa radom na sebi. Dobila sam i to*** kako dalje nastaviti poslije Prve Knjige Ozdravljenja - i uz taj rad pronasla sam sebe i put u unutrasnjost sebe same....uz sve to, obila sam iscjeljenje nekih bolesti koje sam imala, npr cista, prosirene vene, migrene....sa vremenom je sve nestajalo i ja sam postajala takodjer sve pozitivnija i pocela sam imati vjeru u samu sebe....s vremenom su moje vizije postajale jace, svuda oko sebe sam mogla vidjeti svjetlost u kojoj sam se jednostavno kupala, tokom toga rada na sebi, ta svjetlost bi ulazila u mene i ispunjavala svaki dio mog tijela, iznutra i izvana, a osjecaj je vise nego prekrasan....pocela sam vidjati posebne boje, boje koje ne mogu opisati ovim zemaljskim rjecnikom, a takodjer sam cula najljepse melodije koje takodjer ne mogu opisati ovim jezikom....s vremenom sam sve vise napredovala i sama sebe iznenadjivala, pocela sam shvacati da pocinjem vidjeti vise nego sto ljudske oci mogu doseci, pocela sam osjecati snagu u mojim rukama kao i posebne vibracije, jednostavno ljudi u mojoj blizini su me poceli moliti da postavljam moje ruke na njih, da ih to smiruje, da se osjecaju mnogo bolje poslije toga, a takodjer su vise zeljeli provoditi vremena u mojoj blizini...meni je to sve bilo novo, cudno i magicno....u mojoj obitelji je zavladala sloga, mir i ljubav i shvatila sam da moju svjetlost i tu prelijepu energiju sirim i na sve ostale ljude pored mene...naucila sam cijeniti zivot, kao i svaku najmanju sitnicu koja me okruzuje....jednostavno, svijet sam pocela gledati drugim ocima, sve je postalo savrseno, a naravno da sam pocela dijelom zavirivati i u onaj drugi svijet, svijet koji mozemo vidjeti duhovnim ocima....u tom svijetu znala sam se cesto susresti sa nasim Bracom, a zatim i sa Ivicom, upoznavali su me na neki nacim sa svime time.....kad god imam neko pitanje, odgovor ubrzo stize....mislim da se u meni i oko mene sve promijenilo, i mnogo sam zahvalna za to Ivici, Braci i dragom Peri koji me uveo u ovaj svijet sa njima, uz njih sam spoznala i Isusa i njegovu ljubav, Kristovu snagu, spoznala sam sto znaci duhovnost, i kako nas vode i cuvaju arhandjeli, andjeli i duhovna hirarhija.....za mene je to bilo poput novog rodjenja, jer sam shvatila da sam ucinila i sama uz svih njih jedan novi korak u ovo Zlatno doba, nase i Bracino doba.

xxxxxx Evo jednog isjčka iz jedne knjige, a o čemu i Pero priča: "S obzirom na to da je u početku svaka funkcija života i svaka akcija rezultat svjesne misli, akcije navika postaju automatske, a misli koje ih kontroliraju prelaze u područje podsvijesti; no one su ipak jednako inteligentne kao i prije. Nužno je njihovo automatiziranje u podsvijesti kako bi se podsvjesni um mogao posvetiti drugim stvarima. Kada to shvatite, pronaći ćete izvor moći koji će Vam omogućavati rješavanje svake situacije u životu s kojom se možete susresti.
1. Nužna interakcija svjesnog i podsvjesnog uma zahtijeva sličnu interakciju između odgovarajućih sustava živaca. Sudac Trowald upućuje na vrlo lijepu metodu kojom se interakcija ostvaruje. On kaže: "Cerebrospinalni sustav je organ svjesnog uma, a simpatetički je organ podsvijesti. Cerebrospinalni je kanal kojim primamo svjesne percepcije od fizičkih osjetila i kontrolira kretanje tijela. Taj sustav živaca ima svoj centar u mozgu."
2. "Simpatetički sustav ima svoj centar u ganglionskoj masi na stražnjoj strani želuca, poznatoj kao solarni pleksus, i on je kanal mentalnih akcija koje nesvjesno podržavaju vitalne funkcije tijela."
3. “Veza između ta dva sustava je vagus živac, koji prolazi cerebralnim područjem kao dio voljnog sustava do toraksa, a čije se grane protežu do srca i pluća te, na kraju, prolazeći kroza dijafragmu, gube svoj vanjski omotač i identificiraju se sa živcima simpatetičkog sustava, formirajući tako poveznicu izmeñu njih i osiguravajući jednost čovjeka kao entiteta.”
4. Vidjeli smo kako mozak, kao organ svijesti, prima svaku misao: u njemu je misao podvrgnuta našoj moći promišljanja, rezoniranja. Kada je objektivni um sa zadovoljstvom provjerio da je misao istinita, šalje je u solarni pleksus ili u mozak subjektivnom umu kako bi se pripremila za tijelo, odakle bi se proslijedila u svijet kao realitet. Tada više nije podložna bilo kakvom argumentu. Podsvjesni um je ne može osporavati - on samo djeluje. On
prihvaća zaključke objektivnog uma kao konačne.
5. Solarni je pleksus bio kompariran sa suncem tijela, jer je on centralna točka distribucije energije, koju tijelo neprestano generira. Ta je energija vrlo stvarna, a to sunce zaista veoma sliči Suncu: energija se, pak, distribuira vrlo realnim živcima u sve dijelove tijela, odbacujući je u atmosferu koja okružuje tijelo."

"SUSTAV UNIVERZALNOG KLJUČA" Charles F. Haanel


Zadnja promjena: Admin; pon lis 05, 2015 4:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:52 pm

Saso Leblanc;
 Znamo da je krv vozilo naseg astralnog tela (ili tela nasih zelja)i da su u krvi zapisane slike i nasa sentimentalna,emotivna istorija.. Jedna od funkcija srca je da prociscava krv , i paralelno ,suncana energija kroz milosti Arhangela Rafaela,prociscava konstantno nase zelje, kako bi,prilikom svakog izlaska sunca, necistoce bile totalno otklonjene , bez ikakvog traga.
Fizicko srce cuva isto i primarni atom,koji omogucava konstrukciju novog tela,u suglasnosti sa prikupljenim iskustvima koji su snimljeni u ovom atomu. Na taj je nacin suncano delovanje Arhangela Rafaela i njegovih Angjela, koje je interiorizovano i skladirano u nama postaje nosilac svih nasih iskustava koja smo preziveli i sakupili u proslosti;to je ono sto nazivamo Svesnost. … Znaci kroz arhangela Rafaela i njegovu bozansku snagu u nama se sakupljaju sva nasa iskustva , dozivljaji i znanje koje smo stekli , i se sve to memorizira i snima u tom primarnom atomu koji se nalazi u srcu….sve to sacinjava nasu SVESNOST . ARHANGEO RAFAEL SACINJAVA ZNACI GLAS SVESNOSTI ,GLAS KOJI DAJE UVEK PRVI ODGOVOR, kada smo suoceni sa problemima postojanja.
Ovaj Arhangeo, cuvar i administrator volje delovanja(pokretacke snage)je prema svemu ovome Primaran,
i svi ostali Arhangeli ga trebaju konsultirati pre nego sto se upuste u delovanje. Znaci ako neki Angeo ili Arhangeo zeli uvesti bilo sto u nasem zivotu ili delovati na bilo koji nacin kroz nas i na nas, on prvo saopstava svoj program delovanja Arhangelu Rafaelu, da bi mu On odobrio neophodnu energiju za realizaciju u materiji. Arhangeo Rafael odobrava konkretnu energiju ako predlog(program) je skladan(ili usklagjen) sa stanjem svesti (svesnosti) te osobe za koju je namenjen.
Svesnost je prociscavajuci filter koji u sebe sadrzi sve sto je u njegovoj liniji( u licnom iskustvu),ali istovremeno iskljucuje sve sto je u suprotnosti sa njegovim specificnim stanjem postojanja.
Na ovaj nacin kroz Arhangela Rafaela funkcioniraju bozanski mehanizmi. I na ovaj nacin on deluje na osobu , kako bi ona mogla pratiti bez poteskoca, svoju liniju svesnosti i harmonicno evoluirati…

Ukratko , Arhangeo Rafael i njegovi Angjeli su zaduzeni i rade na tome da nam hrane volju , tu cudesnu bozansku esenciju,koja omogucava izvrsenje bilo cega.Ne postoji nesto sto bi bilo nemoguce koncentriranoj snagi volje. Arhangeo Rafael i njegovi angjeli isto tako i hrane nasu svesnost.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:53 pm

Zlatni Kljuc;
taj prvi put kad sam bila kod Brace,bila sam sa tetom i odvela me na Ivičin grob,bila sam jako sretna zbog toga iako ga nisam poznavala,ali osjetila sam ga preko Brace da je bio jako velik čovjek i taj dan kad smo se vozili natrag iz groblja tramvajem prema kolodvoru ukazala mi se na nebu crvena crta kao duga,gledala sam u tetu dali i ona vidi jer je gledala kroz prozor kao ja,ali nije ništa vidila jer bi mi rekla da je,a ja se nisam usudila da kažem da ne pomisli da sam umislila jer sam izgleda samo ja vidila,a to mi je bilo prvo iskustvo viđenja,dok nisam sjela u autobus za Mijesto kad sam vidjela sebe u autobusu kako se spušta prema zemlji,ali zaključila sam odmah kao da se spuštam iz raja ponovo na zemlju,to mi je bilo prikazano jer sam se kod Brace osjećala kao u raju,sve dok nismo došli u Mijesto i onda sjela u autobus koji je vozio prema mom rodnom mjestu,onda sam vidila nešto neviđeno,ta svjetla,snopovi svjetlosti sa svih plalina i onih najudaljenijih pružali su se prema meni u autobusu,to je bilo neopisivo,gledala sam ostale ljude u autobusu,ali nitko takvo nešto nije primjetio,bilo je jako zadivljujuće i u meni je rastao u srcu sve veći osjećaj ugode,kad sam došla kući i sjela na sjedalicu odjednom sam vidila oko sebe plavi malo deblji svjetlucavi obruč i on se vrtio u krug oko mene,od glave do nogu,nisam mogla vjerovati što sam sve vidila,ali u srcu je ostao taj osjećaj ispunjenosti i sreće zbog svega toga.Idućeg dana kad sam ustala,ušla sam u kuhinju i vidila veliki znak sunca u dvorištu,na zidu,izašla sam vani da ga bolje vidim,ali gdje god bi pogledala on bi bio na tom mjestu dok me taj znak nije odveo do drva masline gdje sam odjednom privučena nekom nevidljivom silom podignula ruke prema suncu i osjetila da upijam sunčevu energiju,a zatim me ta ista nevidljiva energija odvela na jedno mjesto koje je bilo negativno,a to je bio wc,gdje je moja XXXX provodila najviše vremena,odjednom sam ispružila ruke prema tom XXX,zatvorila oči i ugledala tri plava obruča oko tog wc.Tog istog dana popodneva išla sam ubrati malo peršina jer je trebalo mami,prošla sam nježno rukom po peršinu kad sam ga ubrala i pogledala slučajno prema nebu i ugledala zelenu crtu na nebu kao duga,a taj znak sunca sam viđala cijeli dan gdje god bi pogledala i sutradan i posle tog je nestao.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:53 pm

Božidar Špišić

Pa brate Pero, moram priznati da mi ponekad napraviš "frakturu" mozga od čitanja tvojih objava, ali neka dobro je to, treba nam jedan takav Pero, inače smo svi copy-paste...

Pero Perić
E hebi ga Božidare, time dokazuješ da previše boraviš u mozgu, previše misliš, zaboravljaš slati misli po tijelu, da one same dodirnu suštinu. SVE je zaista jednostavnije od misli i od same svjetlosti, samo trebaš ostvariti koncentraciju na suštinu, na vakuum u stanicama. Kada znaš za njega, znaš cjeli život i jednostavan si bez misli. Ali nemoj sebe mučiti, niti silovati. Duh ne trpi silovanje, on se rađa kada pribereš misli, kao ovce u koncentraciju, da postanu laser svjetlosti i tek tada možeš uroniti do blizu vakuuma u stanici tijela.

Što se same meditacije tiče, ona treba biti nastavak vožnje kontemplacije (usmjerenih misli).

Iz moje prakse:

Kad idem spavati, najprije umrem, za svaki slučaj i time se kompletiram. Rađanje bez smrti nije cjelo.

Umjesto podsvijesti pri spavanju, samo nastavim proučavati stvarnost, tako d u stvari jednovremeno spavam i analiziram SVE ono što još nisam dovoljno istražio. Ne analiziram ono što znam sigurno. Tako sam stalno u analaizi i spavam bez brige. To je
prava meditacija i ne mora biti sjedenje u lotos.

Ona se može dogoditi poslije puno godina kontemplacije, točnije kada se pročistiš tijelo. Karma je presudna i najprije se moraš nje riješiti. To smeće odvlači pažnju misli (ajmo reć djelovanje uma).

Spisi su sami po sebi komplicirani zbog simbola i riječi, ali je život krajnje jednostavan zbog apsolutne moći vakuuma.


Ako imaš želju i moć održati mir i koncentraciju na vakuumu u stanicama, znači da si u meditaciji, da si svjestan postojanja, da si miran i to te raduje. Drugo nema. Samo može biti predmet bezveznih misli, a tebi se samo čini da moraš misliti. U stvari, svjetlost te tjera i kad dopustiš da kroz tijelo prođe, znaš SVE i miran si. To je taj duh tijela, u spisima fatamorgana koju početnik ne može shvatiti bez spiritualnog iskustva.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:54 pm

Istina-Pero Hunjet
Bozidare... hvala na bratstvu ... cast mi je... ...
Peric je lijepo objasnio ovdje ... ali ... na jedan njegov poseban nacin..n nekako je tesko za shvatiti... isto to radim i ja ali na drugaciji nacin,,,,, idem putem objasnjenja onoga sto je svima poznato... zasto imate oci a ne vidite i usi a ne cujete... nema veceg slijepca od onoga koji ne vi a ima oci itd... kako bi ljudi lakse razumjeli. I opet i mene niko ne moze da razumije- pazi ne moze - jer svako pise sebe i niko nije u stanju da se mijenja... razlog je karma i nepotrebna licnost. Imas kod mene na zidu objasnjenje kundalinija - jer slabo ko uopste i zna sta je to... skoro niko... nastaviti cu.
Istina-Pero Hunjet Ja vama zelim prikazati istinu koja je vidljiva i SVI znate za nju a NEZNATE… svi ju imate a na mate. Kopiramo svi i tu si totalno u pravu… ALI… i nisi… zasto …. Zato sto kopirate ono sto netrebate… i tako sluzite svemu upravo sto i ne treba – ili sledite programa koji je cista kontrola- a kontrola je na korist kontrolorima. Ja daklem vidim i spajam ono sto skoro niko ne vidi a SVI ZNAJU to i vide to… nije li to tragedija. Ti napisa veliku stvar … eto kako bi ja mogao nesto reci. Dakle svaku misao razraditi i rijec u pravome znacenju i to do kraja. Jer sve to u sumnju vodi. A u sumnju vodi samo zato sto nije do kraja spoznato i KROZ SEBE. Tada se jedino postize zadovoljstvo te vise nema pitanja na to pitanje proslo .. a sve to stvara sledeca pitanja i POCETNA rijesenja u tebi. Kopiranje intelekta je glupost – jer intelektualci su nas i doveli do ovakvoga zivota koji nikome ne odgovara. Sve to znaci da zivimo u ekstazi zaborava a ne ljubavi jer je ljubav tek na sestom mijestu i znaci vrhunsko znanje… jel tako… a svi mlate sa tom rijecu kako sire ljubav i znaju da vole…koliko covjek mora biti uspavan ili da ne kazem glup… da nevidi da nam je ljubav zla. A ko ju pokusava objasniti – svi ga odbace….Da nista ne radimo sta radimo – rodila bi se poprilicna ljubav… jer sve sto radimo radimo samo da bi stvorili probleme – jer njih fakticki i nema – imaq ih jer ih stvaramo i to sa svom snagom i moci… sve su to samo lukavstva a ne znanja.

Da bi se spoznalo znanje mora se spoznati SEBE… taziti razlog zasto je sta tako kako je- zbog cega… pitanja i pitanja. Uhvatiti se bilo cega… i doterati do kraja… da li si vidio kada sma perico nabacio da sta je u stvari iliuzija… ne moze se ta rijec upotrebljavati za objasnjenje i istine i lazi… gotovo, propas – pomaka nema.
Juce sam pisao o bogu i siniu i trojstvu
Bog duh sveti i krist ili isus ili sin boziji.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:54 pm

Niko to ne shvaca – i nema sanse napredku…NEMA… jer bog je sve … a njegov sin je sve galaksije i kosmos i snaga posebna koja to sve ozivljava duhom… a isus je sin covjecji sa visim znanjima ili PRAVI COVJEK… posto je misao nanjaca, ne mislis kako treba i ne mozes nikuda.. isus kao bog nedostupan… a on se nije zrtvovao da bi nama grehe skinuo . .. glupost … nego da bi nam u srce ubacio isto ucenje kakvo ima i buda… ako shvatis da je duh u srcu a ne shvatis da duh i dusa nisu jedno te isto – ne mozes da mrdnes u znanju… a ako ne shvatis da ima jos nesto je prava veza sa bogom ili izvorom – onda opet ne mozes dalje.
A ako kao peric sve to odbacis … onda opet poslije odredene stepenice ne mozes dalje.
Intuicuju bez znanja i prakse ne mozes da imas ako ju ne posjedujes iz proslih zivota ili sadasnjeg. Znaci spoznati sebe u potpunosti je najveca vrednost za pojedinca i drustvo – bez obzira sta si i dokle si dosao… jer samo je tako prirodni lanac u balansu.

Znaci ja kao prvo sam nasao sebe, nastavljam da kopiram sebe… ono sto u sebi spoznam i priznam nadogradim i dobijem NESTO… to nesto neznam sta je sa sigurnoscu dok mi eto bas ti ne doturis neku knjigu ili tekst od Velikih ucitelja … gdje spoznam sebe u tome dijelu spoznaje koja je moja a ne znadoh sta znaci. Vidis li razliku u kopiranju… ja postajem jedno sa kolektivom… dok ostali to najslade odbacuju i ostaju i razvijaju kolektivno nesvjesno. Znaci da ja i peric mozemo da budemo nekima ucetilji a da i mi imamo ucitelje. Svaki ucitelj je zavisan od ucenika i obratno. Dakle- nema vece gluposti nego reci nikome ne treba ucitelj.
Ja mogu reci radi to i to … a sta ces doziviti u iskustvu – to nikako. A kada me se pita sta je to i to u napred- kaze se spoznati ces sam. Nema preseravanja i obecanja. Nego vauuuu pero dozivio sam to i to – nisam gresio ili pogresio – ili uplasio sam se. Tada mu dam odgovor da se ne plasi zato i zati i podrzis ga za dalji rad… sam da radi…Onda ispadne kako se bilo u pravu tu i tu i sreca velika i ushicenje jer je njegovo LICNO saznanje… i nema vece srece niti vrednosti za njega…nezna kuda ide ali ide sa namjerom te se tada snalazi u ucenju… a ne u lukavstvima.
Crkva kaze da je svijet nas star 6 000 godina… Kada je nauka dokazala da je to glupost sa dokazima istinskim… Tada crkva objasni da ako je bog mogao sve da stvori … tako moze i te dokaze – da se ispita nasa vjera u boga …HAAAH ili u crkvu… znaci lukavstvo na likavstvo.
Pisao sam sta vam ke kriz a sta petokraka a sta sestokraka ili davidova zvijezda., Ako je pod petokrakom bili prvo prijateljstvo i bratstvo – a i na zastavi je pisalo… pali som nazad na kriz jer ga nismo spoznali a ni petokraku… nismo li ponovo razapeti. Ako sve bacas Razapetom isusu pred noge sta ce on sa tim. Skuvaj ti meni kavu a ja te zakucao n azid. Ja vjerujem i ZNAM to i to …i sa time spoznajem boga . Ti ne vjerujes u to i to – dokazuj kao i ja – nemoj samo u to vjerovati – dokazuj – doci ces do istoga kao i ja. Lijenost i prezivljavanje ne vodi nikuda.

Znaci postivati moramo jedan drugoga i druziti se – svi sve znamo – ne odbaciti nikoga i citati da se cita – pobijati sebe treba gdje se god moze. Uvidjeti sta ti fali kako bi na to reagovao… tada se postigne rezultat u tebi preko mene a zadovoljstvo kod oboice.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:55 pm

Evo ti primjer:
Bez primjera nema nista….
Ovo su dijela Atlanskoga znanja i Njevih ucitelja… znaci NEMA kopiranja nego spoznaje i tek TADA ucenje sta se spoznaje kroz sebe..

Kristijan Aleksovski
Od kad sam zavrsio Bracinu knjigu ozdravljena posle nekoliko dana sam dobio VISE toga nego sto sam zeleo i mogao zamisliti da cu dobiri. poceo sam da dobijati neki stavri I u toku rada knjige kao sto je na primer sanjao sam mom ocu da je bio u nemacku I da mi je kupio skroz beli auto znaci auto je bio kupen za mene. Svaki dan radim sa nasim Dragim Bracom osetim kako mi teku suze, kako mi je hladno ili nekad vruce na stomaku I svaki dan dobijam nove vizije I lepe stvari ljubav i dobrotu, a otstranuju se lose stvari od mene. Zatim sam poceo I da radim jos nikih stvari koi sam dobio od Vas cika Pero I od mom najdrazem profesoru Sasu. Svaki dan radim na sebe, uzdizem sebe od mraka, otstranjam prljavstinu od sebe. Kako radim na sebe sve vise I vise osecam promenu na sebe, danas sam osetio kako prolazi hladan vaduh po mom licu I njezno me miluje I isto sam osetio na levu ruku veliku toplotu a ustvari ruka mi je hladna dok sam radio na sebe. Osecam da sam ispunet izunutra sa nesto sto me pravi sretii, veselii, razmisati pozitivno, cinito dobro, -dobio sam nov zivot. Molim i dobijam puno pomoci I zastitu od arhandelima i andelima koi su uz mene, oni su tu samo treba pomisliti na njihovu pomoc I ona je tu. Ovo moje VELIKO VELIKO HVALA koje dolazi Iz sredinu moje srce puno ljubavi i radosti zelim da ga posvetim nasem dragim Bracom, dragim Ivicom, dragim Pero, dragim Sasu takodze arhandelima i andelima koi su uz nas. I svima zeljim pruziti ljubav koja dolazi iz mom srcu.
Miki Vlaisavljevic INTUICIJA DOLAZI OD POVIJESTI DUSE,MI JE DOKUCIMO INTUITIVNO!SRCANU CAKRU SAM JA OTVORIO JEDNOSTAVNIM OTVARANJEM SEDAM ZIGOVA-PECATA!UPISI I TI PERO TVOJE SPOZNATE VARIJANTE O OTVARANJU SRCANE CAKRE!UNAPRIJED ZAHVALAN!
Istina-Pero Hunjet Miki... ajde molim te da me razumijes ... ti si mudar mozes ti tooo...objasni prvo ti kako si to izveo...kratko i jasno... a onda cu ja... jer ja sam otvorio - OTVARAM - 13...
Miki Vlaisavljevic "ako dvoje ljudi njihov dogovor
iz duhovnosti na zemlji ispune,
nakon sto su sazreli i postali vrijedni
i ako se jos kao covijek i zena-par, zajedno
izrazavaju, ondah tece u kolektivnu svijest

covijecanstva toliko puno ozdravljenja i ljubavi,
koliko kroz druge forme izrazavanja

niti priblizno nije mogucno."

 ISUS SANANDA

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:57 pm

Dada Svjetlost imala sam viziju i ja sinoc,vidjela sam jednu malu svjetlecu kuglu, ona je poskakala oko mene, kruzila oko mene,dok odjednom nije usla u mene, i iz mog solarnog plesusa je zasvjetlilo jako zlatno svijetlo, od te kuglice!!, a onda posle, nesto se odvojilo od mene, nesto je ispalo iz moje lijeve sljepoocnice mislim, iskreno da vam kazem kao veliki izmet !!!! toliko je bilo stvarno da sam gledala svuda oko sebe di je palo!!! Katarina Jakupec .sanjam da me je iz neba pogodila svijetlost žuto-srvena lepezasta i ušla mi u područje srčane čakre. To je bilo u snu, ok! Sada u javi ponekada mi se dogodi da na mjestima u sebi osjetim žar, kao vruču kuglu, nekada u nozi, nekada u ruci- rame, šaka ili podlaktica. Prije tog sna mi se to baš i nije događalo na taj način.

Katarina Jakupec san: Lebdjela sam i gledala boje, predivne boje i predivno nebo. Iz visina su se spuštali Arhanđeli, puno njih. Rečeno mi je da silaze na Zemlju da u potpunosti unište sve što je zlo, laž i licimjerje. Izgled im je bio neobičan---pola čovijek-pola orao, a iznad svakog Arhanđela Anđela lik razjarenog lava.

Katarina Jakupec Ima još jedan: Odvojim se od tijela, Samo sam se odigla malo više od mojeg materijalnog. Pogledala sam na svoju desnu stranu i vidjela sam nekoga kako stoji, ali pogled mi je dosegnuo prema dolje, tako da sam vidjela bijele sjajne cipele i bijele sjajne hlače elegantno ispeglane na crtu.

Nenad Staniskovski Prije nekoliko dana sam imao jedan san u kojem su bili braco i cika pero , braci se secam hristalno jasno i sta sam govorio a sa cika perom ono kroz maglu ..vidim jednu devojku kao izgubljena i place nije umjela da se snadze i pojavljuje se jedan decko crnom kosom tako nabildan dolazi do nju i i su produzili da hodaju i da pricaju o necemu i od jednom ja se nalazim u telu tog decka odnosno to sam ja ...produzujemo i govorimo kako da nadzemo put, prvo sto mi je palo na pametu to je bio braco i zamislio sam ga i on se pojavio bili su oko njega jos neki tuj je bio i cika pero i drzao je u ruci tanjir pun sa vodom dosao sam do njega i pitao ga sta da radim kako da nadzem put on mi je odgovorio "ovdje je prolazio moj brat pitacu njega" nakog toga pogledao u sam u tanjir i onoj pojavile se nesto i ono dobblizio sam se do tanjir da vidim a na tanjiru te vode je ustvari to mesto gdje smo mi bili i na kraju idem devojku u medzuvremeno je snemalo i vidim jednu divlju pticu i mislio sam da mene juri al ustvari protrcala je pored mene samo nije mene jurila i tu sa se zavrsilo ...........

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:58 pm

Davor Serkinic Antonio nema interenet pa rekao mi je da prenesem njegov san vezan za Bracu i Arhangele.....sanjao je kako ja i on sjedimo i gledamo u sunce od jednom se pojavi iz sunca anđeo ili arhangel nezna tačno ..ali znao je da je božansko biče..imao je i krila.....posle toga svetne mu u glavu da kada završim bracinu knjigu ozdravljenja da ću imati susret sa Arhangelom , koje prvo slovo mu je ¸¸G¸¸

Katarina Jakupec Gabrijel-Arhanđel glasnik---obićno kada dođe ili osjetiš miris ljiljana ili ti je sve u lijepoj modroj boji. Jednom mi je Gabrijel pokazao predivna plava duboka i mirna jezera...toliko sam mir osjetila da je to neopisivo. Neznam opisati!

Katarina Jakupec Davore---to je to prvo slovo ....G... G kao Archangel Gabriel

Katarina Jakupec Jednom sam ga upitala kada duhom silaziš na Zemlju, ma gdje li se to dogodi---imala sam njegov lik u viziji i kažiprstom mi je pokazao prema oku--tj. želio je reći dobro me promotri...hehehehe, bio je zanimljiv i pomalo šaljiv...nosio je na glavi turban! Smile))

Katarina Jakupec Arhanđeli i Anđeli doista pomažu ljudima, a još više ukoliko ljudi vjeruju u njih i njihovu pomoć.


Dada Svjetlost Usnula sam san, da sam pred nekom kucom, i ta kuca je bila moja!!!Ona je bila u gradnji ili tako nesto!!! Bilo je dosta gostiju kod mene!!! Bile su jedne stepenice koje su se penjale prema gore i imale zlatne boje rukohvat!!!Taman sam se penjala sa prijateljima i znam da je sunce bilo jako!!! Rekla sam im da slucajno ne gledaju od sunce jer kao da dolazi jaka svjetlost od njega!!! Ja sam isto spustila glavu, i gledala u rukohvat!!! Ali svjetlost sa neba, ili od sunca, se odbila od taj zlatni rukohvat i usla meni direktno u oci!!! To je bila velika i jaka zuta svijetlost, i moje oci su me na tren jako zabolile sto me je probudilo!!! Ali kad sam otvorila oci, ja jednostavno vise nista nisam vidjela, sve oko mene se okretalo, nije mi bilo jasno, zatvarala sam i otvarala oci, ali i dalje nisam uspijela dobro vidjeti!!! Moja vizija je postala realna!! I u ocima sam osjecala veliki pritisak!!! Sljedeca 4 sata sam imala uzasne vrtoglavice, jednostavno nisam normalno vidjela, od toga mi je vec dolazila muka i zaboljela me glava!!Posli se sve vratilo u normalu!!! nakon nekog vremea od toga upoznala sam Peru koji mi je pokazao put na dalje, a i uz Njega sam tek spoznala zapravo tko je Braco!!!! Posle sam i upoznala naseg Sasu i ostale iz grupe!!!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:58 pm

Saso Leblanc ...
Velika prostorija , u njoj ogromni astali , prepuni hrane, meso, svasta, tanjiri, stolovi , sve uredno servirano i samo jedan covek stoji u njoj , kaze mi: uzmi sto god ti se dopada , ja uzimam iz tri tanjira po malo od hrane, ali nije to ono zbog cega sam dosao...pita me : sto zelis uraditi? Kazem..zelim pustiti svetlost u telo , moze li mi pomoci? On me pogledao blago i kaze :Pokusacemo... `toliko, mala lavica pocela da se budi ja se trgao iz sna i to je nestalo...vratio sam se posle u krevet i ona vizija me proganja..onaj covek mi ostvaio tako jak utisak , tako se jako otslikao u meni i mojoj svesto , pamtio sam ga sve do detalja , rekao sam si , mogu ga pozvati...malo vizuelizacije i eto ga .. dosao je ovaj put me vodio negde , nije nisto govorio , samo je isao napred a ja u stopu za njim...nisam zapamtio gde me je vodio, ne secam se ... razbudila se mala opet ja se trgao iz sna ...ubrzo se smirila i ja kako nisam ustajao pokusao sam ga opet pozvati...pocelo se nesto iscrtavati zlatnom svetloscu ispred mene , jedno krilo pa drugo , pa silueta coveka ....mala se konacno probudila i ja samustao, vise se nije nastavilo ...pitao sam se zasto je govorio u mnozini, zasto su bila krila...nista mi nije bilo jasno ______________________________________ BILO JE TO PRE NEKOLIKO GODINA , SADA IMAM ODGOVORE , IMAM I JOS VISE NEGO STO SAM MOGAO ZAMISLITI ...SHVATIO SAM...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:58 pm

Dada Svjetlost Htjela sam jos nesto napisati, prvi put sam kod Brace bila ima nekih 13 g, ali nisam shvacala tko je on, i nisam vise isla,jer i nisam bila u mogucnosti zbog preseljenja u inozemstvo!! Prije nekih 5 g, pala sam tesko bolesna, i bila u bolnici, i tada se prvi put Braco pojavio preda mnom i rekao mi: ZAR NIJE DOSLO VRIJEME DA MI SE VRATIS? To me zbunilo, otkud on meni tako dolazi, nije mi bilo jasno, ali tada je pocelo moje budjenje!!! Sljedeco ljeto kad sam se vratila u Hrvatsku, isla sam na rodjendan od Ivice, i tako vec 5 godina, ponavljam svako ljeto!!! Ali htjela sam ici dalje, molila sam Bracu da mi posalje nekog tko ce mi pokazati put!!! Na ljeto prije godinu dana sam kupila knjigu ozdravljena, ali stavila sa strane jer nisam znala kako da je ispunim!!! I opet sam trazila odgovor!!! I tada me je moja rodica upoznala sa Perom, prvo nisam ni shvacala tko je on!!!Dok mi nije objasnio kako da ispunim knjigu ozdravljenja!!! I pocela sam!!! Moja sljedeca vizija Brace koji me promatra i smijesi mi se, znala sam da mi je Pero bio odgovor na sva moja pitanja i traganje, i Braco mi je to potvrdio!!! Od tada me Pero vodi uz Bracu, i puno sam naucila, spoznala sam kroz Peru tko je Braco, spoznala sam Peru a i samu sebe, i svakodnevno imam susrete sa Bracom u vizijama, ali cak i sa Perom, putevi mi se otvaraju, i znam da idem prema svijetlu!!! Napokon sam nasla smisao mog zivota !!!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin uto pro 09, 2014 11:59 pm

Saso Leblanc ...
Ovo je bilo na pocetku kada sam sreo Peru , brata voljenog i postovanog , i mnogo vishe od toga...on mi je pokazao put i uputio me na pravom mestu ... kod BRACE....Vozim se mojim autom, star je prilicno, ponekad zatrokira, nesigurna mi je voznja, spor je ,odjednom dobijam novi auto(u toku voznje) neki novi model, veoma brz i lep,milina, pezo(prepoznao sam ga poznaku lava)veoma je brz i stabilan ,bez problema savladava krivine i preseca virove i tekucu vodu koje delimicno ima na nekim mestima preko puta, nisam u autu , sedim na njemu , na krovu, on juri bez problema tamo gde ja zelim.

ukljucujem se sporednim putem na glavan, na uklucenju srecem tebe kako sibas glavnim putem,
vozis satru Ladu , znam to si ti, kazem sebi evo ga Pero,istina...i ti si van auta,na krovu ili na bagazniku,tako nesto ... stizem te sa desne strane, ne okrecem se prema tebi,ne vidim ti lice , ne znam kako izgledas ali si u odelu , sa kravatom , znam da si to ti, ne prestizem te ,produzujemo zajedno......... posle nekog vremena ,stali smo u maloj sumi, na putu prema planini Vodno(u blizini Skoplja), na toj planini je veliki krst. Stali smo jer smo sreli coveka koji se vraca od tamo, stao sa suprotne strane , parkirao se , da se odmori...izasli smo iz auta i posmatramo njegov auto(zastava 1300) i ti kazes e ovo ti je auto, ovo te nikad nece ostaviti na putu,nikad te nece izneveriti, ja gledam i primecujem da auto sija , nov,novcati, nikada nisam video takvo nesto, kako je moguce pitam se ? Prilazim blize da boje rzagledam, njegov putnik je mald covek,tridesetak godina , mrsav, sa kratkom kosom i bradom,ne govori nista , samo nas gleda uziva.Izgledao je nekako nesvakodnevno, bilo je nesto drugacije u tom coveku, nesto zadivljuce i prijatno./............................................

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sri pro 10, 2014 12:00 am

Immortal Suzy Q moj zadnji san o "tome" gledam nebo i vidim svakave planete, obrise i objekte i objasnjavam seki sta je sta i tjeram ju po fotic da slika, zatim se cuje strasan zvuk, slicno sireni ali nije sirena...seka trci i place i vice eto ti ti tvoji....stojimo pred vratima i lupamo jer ne mozemo uci u kucu...iza nas su i placemo i strah nas je, okrenem se i pogledam i vidim bice nalik covjeku kako hoda ali kao da je cijeli od lave, goruce crveno crni, okrece se i odlazi...okrene se ponovo i ugledam to isto bice ali sad je covjek koji nam pruza maramicu da obrisemo suze i vise nema straha....

 I. Z. evo vidim da te nitko ne dozivljava previse pa cu ispricat tj ponovit svoje vizije koje dolaze kroz snove..svejedno mi je tko ce sta mislit i ko ce se sprdat s time..pisem to samo zbog tebe Katarina jer sam ovime nesto i povezao za sebe a mozda ces i ti sa mojim..prije jedno godinu dana vidio sam ogroman broj malih svjetlecih tijela koja se spustaju s neba, iz necega sto mi nije jasno pokazano,tako da nemogu pricat o maticnim brodovima i slicnim stvarima al znam da je nesto bilo gore iz cega su ta svjetleca tijela izlazila..bilo ih je puno nebo,pri spustanju netko sa zemlje ( nisam vidio tko) ih je gadjao nekakvim zrakama,onemogucavali su silazak tako da nisu svi uspjeli sici,neki su odbijeni i vraceni nazad..medjutim dobar broj ih se spustio i ja sam ih docekao dolje i bio medju njima..sestra mi ima slicne vizije sa tim spustanjem, neznam kako da to i nazovem,entiteta,pozitivnih..nije mi receno nista vise u vezi toga.. sljedeca vizija..stojim kraj rijeke i gledam uzvodno,okrecem se desno i vidim kamen nasred rijeke,na kamenu kao neko drvo,panj stari sa granama koja lice na krila..u sljedecem momentu to drvo se pretvara u predivnog velikog orla..zamahnuo je krilima i vinuo se u zrak..proletio je iznad mene..i pocelo mu je otpadat perje..ali to nije bilo perje kao od orla vec kao od pauna..sve je bilo puno tog predivnog plavog perja koje se spustalo prema meni..podigao sam ruku da uhvatim jedno pero..i ulovim najvece i pocnem se mazit po licu njime.. vizija 3..to sam nedavno napisao..da ne duzim..pojavilo se predivno svjetlosno bice koje mi je dalo poruku da je lijek za neprobudjene ljude ljubav i da ih tako treba i tretirati..velikim kolicinama ljubavi..kasnije sam po slikama Arhandjela skuzio da se radi o Mihaelu..vizija 4..sanjam djecu da izlaze iz neke koze..kao da su u nekoj vreci od cudnog materijala..pa nagadjam da je koza..nemogu napisat z jer imam takvu tipkovnicu da ne pomislis da je zivotinja koza..djeca izlaze van iz toga ali nisu novorodjencad vec djeca od 3-4 godine..nista mi nije bilo jasno..tjedan dana kasnije dosla mi je u ruke knjiga Alcheringa..tu mi je sve "kliknulo" a izmedju ostalog ima objasnjenje za ovo sto si napisala o glavama lavova koje si vidjela u viziji..po Alcheringi nekada davno bica slicna lavovima poslana su na zemlju da uniste reptile jer nisu ispostovali dogovor po kojem je zemlja trebala postat puno ljepse mjesto nego je danas..necu duzit vise..ako i ti povezes ovo kao ja..spustanje-arhandjeli-orao-lav drago mi je ako sam pomogao kao i ti meni..i ako osjetis potrebu procitaj knjigu Alcheringa..mozda ima nesto za tebe unutra Pozdrav

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sri pro 10, 2014 12:02 am

I. Z. imam teoriju kroz osobnu praksu i toga se drzim..sve se dogadja automatski "samo od sebe" ako stvarno radis na sebi i ako si vec iz srca poslao zelju za napretkom i otpustio je..koliko jaka je bila zelja,toliko jak ce biti njen odraz u tvom zivotu..znaci sve ti dolazi kako treba dolaziti po redu ako pratis znakove i trudis se protumaciti ih..i ne dolazi kad ti hoces nego kad je najbolje vrijeme za tebe da se to desi..zbog toga kazem sta se treba desit..desit ce se..forsiranje napretka podize ego..balans..nulta tocka i laganica..tako ja vidim stvari

 I. Z.
 bitno je da je zelja poslana..odgovor dolazi ne kad bi mi htjeli vec u najbolje vrijeme za nas

Davor Sanja Kipevski
28. desember mozda si u pravo,, ali kako to da otkrijemo

Davor Sanja Kipevski.

Ja sam siguran da cemo doci do odgovor i to u naj skorije vreme, imam osecaj kao da je bas tu samo treba da udze kroz kapiju, treba jos malo da se otvorimo i da spoznamo ono sto dolazi upravo, koje je i je vec bas ovde stiglo u ovoj grupi

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sri pro 10, 2014 12:03 am

I. Z.

Ako želiš da ideš putem duševnog
blaženstva, o dušo, usmerićeš svoju
pažnju samo na ono što si spoznala
iskustvom i za tim ćeš tragati. Ako se tvoje znanje ograniči na ono što se može
opaziti čulima, onda će te to znanje
voditi dok koračaš dalje.
Ali, ako u tvom iskustvu postoji spoz naja duha
i ti tu spoznaju postaviš iznad svega drugog,
onda će to biti tvoja smernica i oslonac.
Hermes

Silvana Oruč
Kad lopovi počnu da brane ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje, a protiv lopova.
Dusko Radovic

Istina – Pero Hunjet.
Prije par dana je bilo vise pitanja i odgovora… te dijelove druzenja i rasprave se ne bi trebalo zaboraviti… Svako zapamti upravo sta je i trebao ili trazio ili saznao sto nikada nije ni slutio…a bas se uklapa u postavljeno pitanje. Uvijek se treba sa svom snagom pratiti bez obzira sta radis… kako ti upravo nebi izmakao odgovor koji si poslao-la na nebu- u eter. Znaci – prvo na zemlji pa na nebu pa opet na zemlju. Kompletna zemlja je omotana stojecim magnetnim valima i kroz njih mi svi mozemo da komuniciramo… i tu je i kolektivno nesvjesno. Ako ja svjesno mastarim kako da spoznam duh vise puta po nekoliko sati ili minuta … to ostaje utiskano u to nesvjesno. Posto poznate zakon privlacnosti… ko god da je mislio o istom pitanju … moguce je da se privuku – privuku si paznju. Ti-Mi treba samo da to vidimo i prihvatimo KADA NAM SE VRATI…

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin sri pro 10, 2014 12:05 am

Istina-Pero Hunjet Bez licnih i TUDIH primjera i iskustava nema nista… treba ih srcem uvidati – ili pravim razumom i paznjom…
Promjer:
Mira Babic…*GRLIM – CIJENIM I PSTIVAM TE MIRO* - nista nije glupost…. Ama bas nista … ako glupak ne vidi to kao glupo… jel tako postovana MIRO… ti si jasno pokazla da ti je obro i bas te briga… ja sam vidio stvarno tvoje zadovoljstvo… i odgovorima mojima pokusao pokazati zasto si zadovoljna i da cekas dalje kako da se iskazes. I ti si iskazala da si postigla isto kao i drugi i vidjela isto mnogo toga VISE nego mnogo drugi… to je bio samo nacin tvoga iskazivanja… znaci da je Mira nesto odaslala i dobila odgovor – koji jos nije cjelokupan, normalno… kada ti je dobro tek tada nastavi… jer uzivas plod tvoga rada… a koji potrazuje daljni rad.

I. Z.
Lego sam na spavanje..samo sam se opustio i nakon nekog vremena sam osjetio da je neka silovita energija iz prve cakre krenula prema gore i kad je dosla do grla tu se rasprsila..sve je trajalo jednu sekundu..bez ikakvog poticanja meditacijama ili necim slicnim..eto nemam sta drugo vise napisat u vezi toga..stavi to ako ti treba samo nemoj me potpisivat molim te..!
*****
Svi znate da Ivan ne radi nikakve posebne vijezbe … nego istraziva zivot licno kroz svoja iskustva… i tada ceka – uzima i stvara PRAVI intelekt..
Vidjeli ste neka njegova onostrana videnja – koja istrazuje od duhovnijih ljudi – te da je strpljiv i ne zuri nikuda. Upija debelo sve sto mu naide pod ruku i maksimalno ispituje, provjerava i sklapa… *PITA*…

Jurica Brkic
Pozdrav gosp. Pero,
Pozdravljam Vas i želim reći da cijenim vaša mišljenja u javnom radu koja mi ujedno pomažu da shvatim prirodu sebe. Put do spoznaje mi se čini zapetljan jer sam po svom egu bio veoma ekstreman. Tek nedavno sam postao i sam toga svjestan. Zanima me kako vi ocjenjujete odluke koje donosite u korelaciji sa karmom jer sam malo zbunjen glede posla i glede onoga sto sam "dogovorio" prije dolaska u ovu inkarnaciju. Imate li savjet i/ili literaturu koju vrijedi procitati prije nego ostale? P.s. o sebi:
rimokatolička pozadina, studirao po svemu sudeci informatiku radi egzistencije a ne radi najveće radosti, radio u radnik/gazda odnosu, dobio otkaz ali i vrijeme da spoznam sto zelim i na nagovor mame Davorke, dobio dovoljno informacija i zaključaka da spoznam da ima mnogo vise od ovog materijalnog Svijeta. Susrećem se se sa sumnjama oko onoga sto je istina, a sto je iskrivljena istina/laž. Zasada nisam bio kod Brace, ali imam zelju posjetiti Srebrnjak uskoro. Vrlo sam ambiciozan i uporan kada sam motiviran i duhovna spoznaja o Božanskom sebi mi predstavlja u ovom trenutku najveću radost, ali ne bih zelio opet zastraniti. Srdačan pozdrav,

Jurica

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Rafael - Page 2 Empty Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.