Sv. Ar. Rafael

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Sv. Ar. Rafael

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:05 am

O ovom misljenju …ili opisu sebe samoga ili shvacanja kod Jurice … nemam rijeci… nego odati postovanje…
Vidite te primjere… ETO svako je iskazao na svoje nacin… ali su svi jednako postigli…od prilike … samo se drugacije izrazavaju. Treba samo htjeti vidjeti.

Istina-Pero Hunjet Kolektivno nesvjesno je mnogo jace i razvijenije nego svjesno… zasto?.. zato sto mi ne koristimo nasu svijest. Nego som glasaci. Dozvolili som i dozvoljavamo da nekolicina SVESNO RAZMISLJA… te se oni privlace … rade kako hoce … i oni nam stvaraju nasu svijest…. Posto oni za nas svjesno misle… prozima se samo njevo svijesno… a MI GA NEMAMO .. posto oni misle za nas…. Posto oni misle samo na sebe – ONI SU ZAJEDNICA … A MI NISMO…. Mi som svako za sebe … htjeli ili ne.. tako je. Jer neznamo kako i zasto i sa cime…. Nemamo znanje cijeline.. ili KOLEKTIVNOGA SVJESNOGA. Sa pitanjima … zasto?... kako?… zbog cega?... te sa udruzivanjem nasih i pitanja i odgovora mi ce mo se poceti sjedinjavati, udruzivati i postizati iste odgovore nai sta pitanja. Tako stvaramo bazu svjesniju, nasu… preobrazavamo nesvjesno u svjesno. Postavio sam tekst od Obradina o SATANI i ARIMANU… da se vidi opsanost OBA ucenja a da je sredina ISOVA SVIJEST…sto znaci spajanje oba znanja u jedno. Napomenito je IZRICITO da se shvati da kada ljudi pocnu uvidati i dobijati od nesvjesnog videnja i snove … da tekonda postoji opasnost… JER CE SVAKO DA TUMACI PO SVOME… I tek tada dolazi opasnost za NAS… Jer tek tada Egoisti … koji se ocistili nisu… NECE MOCI VIDJETI KAKO TREBA… JER CE OPET SVOJATATI TUDE .. kao i znanja koja su naucili od drugih…Mnogi( oni koji nista neznaju) tvrde kako ima ucitelji nisu potrebni … i savjetuju druge da tako misle, misle da su svjesni. Isti su i oni koji svojataju sto nauce ili vide … tumace kako hoce i MISLE DA ZNAJU tumaciti… a sve egoisticki tumace… Jer opet oni prvi tumace kako ce svako sam najlakse i najtacnije da protumaci svoj san ili viziju. Mislim – kako kada se nema znanja. Nisu svjesni … a pisao sam… da ako nih troje vide i tumace isto a kamoli desetak ili petnajstak… da se tek tako spoznaje stvarna istina… jer tada vide isto, DOZIVLJAVAJU i to je dokaz. A ne da pojedinac sve prilagodava sebi kako bi on ispunio zadovoljstvo licno. Promasis jednom … sve ostale ce lancano biti promasene… Samo pravo druzenje i iskreno shvacanje sebe i svojih mogucnosti … te pitanja bez prekida zasto i kako?.. ce nas zblizavati i donositi zajednicke odgovore i sve vece svjesno… Tek iz toga nasega izgradenoga svjesnoga … svi ljudi na nasoj majci planeti ce moci UZIMATI ODGOVORE U …*BUDUCNOSTI*… Jednostavno receno mi stvaramo nebo…

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:06 am

Istina-Pero Hunjet Glupost kao glupost ili glupo pitanje NE POSTOJI JEDINO AKO KAO TAKVO NE ZELI DA SE VIDIDI… svako na svoj nacin iskazuje osjecano kako moze dokle je stigao ili spoznao. Zajednistvo se lakse spoznaje ako se Misli na Ljubav kako bi se i postigla izmedu sviju nas – bez obzira na koji nacin pocinje. Tako da istina jeste tu onolika koliko som slozni i bas na ovme mijestu ili grupi… ili u svakoj grupi gdje postoji isto interesovanje … na bilo kojem mijestu na planeti….Tamo gdje je jaci ili snazniji izvor – tamo su i spoznaje vece.
Jurica je pokazao sa svojim primjerom – svoj stvarni ITELEKT… isto kao i ti IVANE… i mnogi koje ste citali po njevim primjerima. Vas intelekt je izasao iz Vase svjesne prakse koju potvrdujete Tudim praksama i teorijama da bi shvatili sebe. Prateci sebe vi ste … TO DOZIVJELI I U SEBI…PRIMJETILI STE TO… Primjetili ste strujanje neke enrgije do PETOG NIVOA ILI DO …*GRLENE CAKRE*…
Ti ivane ne zuris i cekas dalje i trazis …PITAS i dokazujes…!!!
Jurica cisto SVIJESNO zna da dalje treba da se pripazi kako se nebi zastranilo… jer ON NECE DA ZASTRANI… znaci da je debelo svjestan…. Ta svesnost navodi da se dalje ne moze bez ucitelja koji je automatski i zastita… Neki od nas su upotrebili za isto saznanje 20 godina a neki samo par mjeseci… ZATO VAM TVRDIM DA JE MNOGO LAKSE NEGO STO I ZAMISLITI MOZETE.

I. Z.
istina je ali ne moze se tu nista dok netko ne pozeli razmjenjivat iskustva i trazit zajedno odgovore..njegov put i njegov izbor..tu se nemamo pravo mjesat..pa makar netko promasivao u nizu

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:07 am

Zlata Savic
Dopada mi se onaj deo da se oni hrane nasim negativnim emocijama..to je i moja unutrasnja istina..Zato i jeste toliko vazno da se svi osvestimo i budemo u sadasnjem trenutku..tu je sve dobro..strah je program koji se vezuje za proslost i buducnost..Kad nismo u sada, bojimo se sta smo propustili,lose uraili i sta nam se moze desiti ubuduce..Tada smo tako skloni bilo cijim manipulacijama.. ljubav je jedino stanje koje ne poznaje strah bilo koje vrste..Zato je treba ziveti a ne samo o njoj pricati...

Istina-Pero Hunjet Zlato – Tako je zlato – treba zivjeti to sto se prica - jer ljubav je vrhunsko znanje jer smo iz ljubavi nastali - tada dolazi misao, rijec, svijetlo i stvaranje... ti u sadasnjem trenutku mozes samo da ucis iz proslosti i da stvaras Sadasnjost koja ce da bude osnova za buducnost kao sto je osnova proslosti za sadasnjost. Mi to graditi moramo...
I-e... samo nas druzenje i spoznaje iznesene mogu da pomognu onima KOJI LUTAJU... kako bi manje LUTALI... a mi na konto njih utvrdivali nas ispravan put... Najvise je onih koji nista ne rade ... ali imaju sada da uvide sve to i da najlakse i najbrze shvacaju ... JER SU PRAZNI...Njima bi trebalo biti najlakse... jer eto znaju i za Isusa i svoju Vjeru a vec postivaju i slave svece i slave.

Istina-Pero Hunjet Zasto tvrdim da je mnogo lakse.. neki dan sam napisao tekst gdje se vidi da je za jedno malo vece postignuce kod rada jednog pravog jogija potrebno i 25 godina- pa tek onda vjezba od pet godina i pitanje je da li ce uspjeti… a Ivan rece da… dadaa lako je njima – neka dodu zivjeti kod nas pa da vidimo onda… Lijepo napisano Ivane… ali treba imati znanje … da gje nekada nesto bilo najsvetije i gdje je SADA… ko ima vecu sansu u kojim vremenima. Svi vec znate da je sve ubrzano. Cim jee ubrzano i svima dostupno .. znaci da je lakse… ALI SE TREBA PRIKJLUCITI IZVORIMA TOGA STO OLAKSAVA.
Vecina nas ovdje je bas i spoznala taj IZVOR … mi ili ovi koji bas o iskustvima i pricamo.

Vas dvojica ste primjer svjesnosti svoje licne … SPOZNALI STE SVE STA SE MOZE SPOZNATI NA PET RAZINA ILI NIVOA ILI KVADRATA ILI KRIZA ILI KRSTA… OVOZEMALJSKO ZNANJE… stvorili ste LICNOST u sebi … spoznalo ovozemaljski zivot… dosli do pete spoznaje… SADA NASTUPA OPET LICNA SPOZNAJA LICNOG DUHOVNOG… to ne bi trebao biti problem ako se je shvatlo materijalno u potpunosti. Sada TREBA DA NASTUPI POTPUNO CISCENJE FIZICKOGA TIJELA… ILI OSLOBADANJE … ZMIJE ILI KUNDALINIJA …. Ili u potpunosti od sve karme iz ovoga i svih prijasnjih ivota… a to bez znanja ne ide. A to znanje nemamo… a ako se samostalno krene imati ce mo vjerojatno velikih prepreka – jer tami smeta svijetlo isto kao i ta tama nama…Dakle postoje velike zamke i opasnosti… Vi prvi su postigli – neki jako brzo a neki i godinama isto druzenjem i podrskom iz Jednog Mijesta ili UCITELA… a JURICA SAMOSTALNO… i jedni i drugi sada imaju zastoj … spoznaju svoju mudrost kroz stecena iskustva i na njima Licni intelekt te INTUICIJU… koja im nalaze oprez ali i danljnje TRAGANJE.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:08 am

Pravih Ucitelja je malo ali GA IMAMO… Jurice … sada znas kuda trebas ako te dusa ili intuicija povuce … neka ti daju sta smatraju da je potrebno a ti Zatrazi PRVU KNJIGU OZDRAVLJENJA… poslije meditativnog rada na njoj … a tebi to nije problem… ICI CES opet DALJE.

I. Z. ucitelj je relativan pojam..ne postoji jedan ucitelj univerzalan..isus,buda,hermes ili tot sve su to moji ucitelji kao i svi ljudi koji me okruzuju..ucitelj se pojavljuje kad dodje vrijeme tj kad si spreman tj ako radis ispravno..znaci kad dodjem do faze da mi treba neki hermesov text da bi shvatio iskustvo koje sam prosao taj tekst se pojavljuje jer sam ga ja privukao samim svojim djelovanjem..ucitelj se ne trazi..on sam dolazi..to je moje vidjenje..a sad kako tko u sto vjeruje tako mu se i manifestira.

Istina – Pero Hunjet
Takoooo je I-e….. ali to postaje biti pravi pojam samo onda ako si u stanju da ga vidis kada ti se pokaze… ako ga ne vidite … TO NEZNACI DA VAM NIJE DOSAO…. Sada kada ste postigli prvi dio… bez koga se ne moze dalje… a rekoste dokle je prostruilo… sada NASTAJE LUTANJE… sve dok ne shvatis kako dalje… jer NEKO TE POGURAO I DOVDE… kako bi SAM nastavio. Pzi dobro sta pisem. Neko ti je dao putokaz a SAM si nastavio… ako i sada ne primjetis ko te poguriva … neces MOCI SAM dalje. TU JE VELICINA SAVRSENOG JURICINOG PISANJA… Ucitelj je univerzalan onoliko koliko si u stanju da ga univerzalno shvatis… to je to sto se mora SAM… ako ga nisi vidio znaci da nisi spreman… dabe on tebe gurka… sve to postaju SAMO LICNI IZGOVORI NESPOSOBNOSTI … ne shvacanja sebe… straha od veceg stepena NEPOZNATOGA… A strah je nepotreban … jer si POSTIGAO DO PETOG STEPENE… Vidis kako je lako. Ti licno ne mozes da kazes da neznas sta – kako – i odakle …TI samo trebas da krenes… Dokaz ti jeg ore Kristijan a imas ih joooos…dakle samo KRENI… dalje… jer spoznao si sta si do sada trebao… E to je na tebi … ja imam pravo samo da ti ukazem..

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:08 am

Istina-Pero Hunjet U ovih zadnjih par dana si postavio mnogo pitanja… a sve odgovore se moglo dobiti iz onoga maloga tvoga teksta od prekjuce. Treba se negdje zaustaviti .. necega uhvatiti .. i na tome predano raditi… Spminjali som kundalini i Jurica kaze da se podigao kundalini dotle i dotle .. ti si isto objasnio ali na drugi nacin… dakle, radnja za dalje vam je ZAJEDNICKA… Jedino sto to nije pravilno receno… nego se treba reci… oslobadam se kundalinija i stigaoi sam dotle i dotle… sada Intelekt treba ili misaoni nase – da se preda DUHOVNOM… a to moze samo KRSTENJEM – VATROM…Ne rece li Isus tajko za sledeci puta… znaci sada treba objediniti tri donje cakre i postici nesto… neznate sta?.. tu je problem… zasluzili ste nesto uz neciju pomoc… sada ta zasluga vodi dalje, spremni ste… spomenio sam dva ucenja Satansko i Arimanovo… a svacanje tih ucenja je ISUSOVO ucenje .. ili Budino… ili sve ukupno Thotovo… Ti uklapas jos uvijek sda Prakticna iskustva sa Visim teorijama koje samo potvrduju steceno i naznacuju Buduce… trebas da nades KLJUC u toj vecoj teoriji GDJE, KAKO I ODAKLE CES DA SADA KRENES DALJE… Jer tajna je u TEBI… i u sebe sada trebas da krenes… ovo do sada je bilo spoznavanje Sveukupne vanjstine koja je mijenjala do odredene granice vibracije u tebi, koje mijenjaju i tvoj DNK… a to ti je dokaz da DNK- promjena zavisi vise od spoznaje okruzenja i zivota nego sto je NASLEDENO… spoznajom toga sada tek ide u NURINU SEBE. Sada ces da spoznajes mikrokosmos i vezu makrokosmosa u tebi.

Istina-Pero Hunjet Sve sto se spomenili ovih dana .. od vanzemaljaca, andela, arhandela, zlata, Isusa Bude Thota ucitelja i slicno… sve je to jedno i u nama… normalno i oko nas… sve je to tu … ali samo treba uzeti… znaci treba saznati i znati … to jeste raditi na sebi. Poceo sam vam pisati objasnjenja pa sam obrisao sve. Zasto?.. pa zato sto je najveci broj tragalaca svedeno i ubjedeno na krivi put.. nisu oni krivi nikako… oni su samo htjeli znati i sebe dali i svoj trud i rad za spoznaju… ako bi pisao sta se poslije desava – opet bi se samo umisljalo i MISLILO da se zna… zato je jedino ispravni nacin … pomoci nekome kuda i sta … a poslije opet samo na njegove izjave i ISKUSTVA … davati SAMO PODRSKU ZA DALJE… Jer stvarno se mora SAM… sto nikao ne znaci da se doslovno i moze SAM… Ko god to kaze taj LAZE… Jer eto ti ipak koristis Thotovo znanje da bi nesto spoznao…nisi sam… on je sa tobom onoliko koliko ga i shvatis… da ga bolje shvatis moze ti pomoci onaj ko ga je vise i shvatio. Ucitelji moramo biti jedni drugima jer nije svako u stanju da jednako i shvati…Posto svi spavamo – znaci malo je probudeni… dakle pospane prepirke su nepotrebne… skoncentrisite se na nesto i radite na sebi… ako imate manje misli dnevno … lase ce te i znati kuda da odgovor usmjerite. Ako danima mislim na dve stvari – i dobijem neke upute … vec je tesko pogoditi na koju misao ili zelju se i odnosi odgovor…. A ako som imali stotine zelja u par dana .. nastaje kaos i skoro nemnoguce sa cime odgovor povezati. Ziviti sada bi znacilo sto manje misliti … kako bi se dobio tacniji odgovor.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:09 am

Istina - Pero Hunjet
  I-e… sta bi mi bez Tebe… ..

Napominjali som da uvijek treba napraviti neki zakljucak u nekim periodima… zakljucak se stvara iz mase nasi sitnih i podjeljenih znanja, stecenih do sada i novoga sto smo uvidjeli.. znaci .. zakljuci se ,,, aha ,,, to je tako i tako … i cvrsce to u sebi memorisati. Tako ce mo stvoriti veci uvid u sada… Danasnje druzenje ce mo zavrsiti sa tvojim pitanjima o kao si rekao da su sve to kao neke gluposti ili samo neka navodenja… Penjanje po planinama… to znaci samo slikovito teskocu nalazenja sebe… jer ti si upravo na toj stazi teskoce spoznaja istine od svih lazi kako kazes, planine su ovozivotne prepreke. Onda o ostalim lazima i prorocanstvima – novom svijetu – politici – vjeri – ratovima i laznim ucenjima. O prorocanstvu smo diskutovali ali nismo rekli da oni koji nama grade svijest – i oni stvaraju prorocanstva i RADE na tome da se obistine. Zato imamo i kontra, Sveta prorocanstva, Nasa prorocanstva koja su istinita. Tarabic, Nostradamus, Thot, Isus. Ucitelji kao sto je Stajner Buda Gurdijev, Jung i mnoooogi drugi. Znaci drzimo se njih.Njih ce mo moci dokazivati pracenjem kosmickih gibanja i onih koji su ucestvobali u njemu. Spoznajom prirodnih zakona ili Bozanskih. Tada ce mo shvatiti istinu. Da u svakoj epohi vremena jedan od glavnih sedam naroda uvijek vodi ostale i odredenoj epohi.. Zadnja je bila Germanska a prije nje Jevrejska … a sada je epoha .. *CIJA*… SLAVENSKA… To je razlog zasto stalno ponavljam da je SVE SADA KOD NAS… Znaci ratovi koje se vode oko proslog svetog mjesta su da bi se ispunilo necije prorocanstvo povratka Isusa na staro mijesto. A to je nemoguce… SHVACAS… U pravu si da je mogucnost dolazaka istih Visokih Duhovnih Bica pod raznim imenima… ali ne uvijek na isto mijesto. Kako sam dosao do toga… pa tako kako i vama preporucam… Na poklon sam dobio Bibliju od Jehovih svjedoka i procitao samo jednom i drugi puta do pola… shvatio sam da je nemoguce bilo sta shvatiti na sam nacin citanja i pustog ponavljanja odjeljaka. Zauzeo sam se za par stvari kao sta je, sto imamo oci a ne cujemo i usi a ne cujemo, STA JE TO STO NE VIDIM I ZASTO SAM ovca… ono o Dugi … i na kraju ce i sama zemlja postai sunce. Spoznavajuci po malo sam postigao neslaganje sa ostalima ljudima … jer nismo vise isto ili jednako mislili. Kada sam otisao kod BRACE… i uzeo knjige … bio sam zapanjen… jer mnoge stvari su bile kao da sam ja pisao, a neke spoznao za koje nisam nista znao. Mnogo sam ga pitao dok je govorio sa ljudima – ali ja malo, ali VREDNO odgovarao. Rjesavao sam kljuceve i tako napredovao. Ni jedan covjek ne treba steceno znanje da drzi samo za sebe … JER JE TO KAO DA GA I NEMA…Dakle… broj 13 = 2 znacenja … 12 + 1 … 13 krakova – Isusovo ucenje … Sunce = Zlato …. u KRSTU snage Sunca.. SNAGA SUNCA U NAMA… zlato u nama = zlatni cvijet = eliksir madosti … ili 13 nivoa znanja – 12 apostola i jedna mala tajna medu njima koja je 14 … dan Cetvrtak ili istok = Srce a sve to opet kroz Nedelju jevreji - Isus –Germani – Slaveni –Indija – Buda – Thot – Egipat – Atlantida – DIJETE SA ATLANTIDE… i na kraju spoznavati kroz sve to opet Isusa i njegovo ucenje jer smo Krscani, Isus je za sve… Ali ziviti spoznato, zivot…

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:10 am

Istina-Pero Hunjet Ovaj dio sam kopirao I-e iz knjige koju si mi poslao....
sve sto sam do sada pisao ... je putokaz to toga...

Drugim riječima on je povezan s točkom bezgraničnosti. Povezan je s pojavljivanjem i samim stvaranjem“
„Hoće li ljudi tijekom evolucije to dostići?“
„Kristal ili Kristova svijest se nije razvila u ljudima koliko u drugima širom svemirskih svjetova. U tome je razlika. Kako su oni u vašoj budućnosti nikada ih nećete dostići.
Nastaviti do anđeoskog načina postojanja znači posjedovati čaroliju koja uz to. To se neće dogoditi sve dok bića koja će živjeti u Zlatnom dobu ne napuste svoja tijela. Dogoditi će se samo onima koji su razvili i razumjeli svoju kristalnu energiju, Kristovsku energiju, svoje anđeosko biće.
Bog je izvor kreacije i stvoritelj svega. To je snaga ljubavi i život se ne može oblikovati bez prisutnosti Boga. Ponekad pojedinačne energije unutar snage ljubavi budu zbunjene i izbačene iz tog saznanja. To su vrste koje su stvorene bez ljubavi i ne razumiju je. Zato su ovdje na Zemlji kako bi učili razumjeti u fizičkom tijelu koje je prožeto ljubavlju.
To se znanje naziva Kristovom sviješću ali ustvari to je kristalna svjesnost. To je anđeoska prisutnost u svima. To se tijekom vremena pogrešno shvatilo ali u svemirskim svjetovima se ispravno razumjelo.

U Zemaljskoj dimenziji će se evolucija nastaviti i doći će do pomaka zemljana u Zlatno doba koje će biti bezgranično. Tada će nastati razumijevanje svega koje će voditi do usklađivanja, međusobnog poštovanja s različitih točka gledišta, na mjestu gdje će prevladavati ljubav i suosjećanje.“

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:11 am

Istina-Pero Hunjet Sve ovo do sada napisano Vodi ka Ovome;
Deveti uvid kaže da će se desiti neverovatna stvar ako nastavimo da povećavamo svoje vibracije. Čitave grupe ljudi, kada jednom dostignu određeni nivo, iznenada će postati nevidljivi za one koji još uvek postoje na nižem nivou. Ovima na nižem nivou će izgledati kao da su drugi jednostavno nestali, ali će ona grupa osećati kao da su još uvek tu – samo će se osećati lakšim.
- Kada ljudi budu počeli da podižu svoje vibracije na nivo na kojem će biti nevidljivi za druge to će biti znak da prelazimo barijeru između ovog života i onog sveta sa koga smo došli, i na koji se vraćamo posle smrti. Ovo svesno prelaženje puta pokazao nam je Hrist. On se otvorio energiji sve dok nije postao tako lak da je mogao da hoda po vodi. On je prevazišao smrt ovde na Zemlji, i bio je prvi koji je pretvorio fizički svet u duhovni. Njegov je život demonstrirao kako se to radi, i ako se spojimo sa istim izvorom, mi možemo krenuti istim putem, korak po korak. U jednom trenutku, svi će vibrirati dovoljno jako tako da ćemo moći da stupimo u r a j, u ovom istom obliku.

- U v i d kaže da će većina ljudi dostići ovaj stupanj vibracija tokom trećeg milenijuma, i to u grupama koje će se sastojati od ljudi sa kojima su najviše povezani. Ali neke kulture u istoriji su već dostigle ovaj nivo. Prema Devetom uvidu, Maje su to zajedno dostigle. - Deveti uvid kaže da dok neki ljudi budu mogli da pređu granicu povremeo, opšta ushićenost se neće dogoditi sve dok ne uklonimo s t r a h, sve dok ne uspemo da izgradimo određeni nivo vibracija u svim situacijama. - Što više lepote možemo da vidimo, to više sazrevamo.

Deveti Uvid:

Zadnja promjena: Admin; sri pro 10, 2014 12:12 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:12 am

Istina-Pero Hunjet Vec vise godina probam sa drugima da objasnimo, pokazemo, ukazemo, na neke vazne stvari za covjecanstvo. Vazno za sve nas u ovome vremenu i mijestu, prostoru. Pitanja su mnoga. Ko smo – sta smo – odakle smo – sta i zasto, i kako se sve skupa desava i sa nama i sa svime oko nas. Trazeci i tragajuci za odgovorima, spoznao sam neke stvari o sveukupnom desavanju – koje se protezu od daleke proslosti pa sve do danasnjih dana. I u historiji i vjerama i raznim, starim ucenjima kao i u novijim i starijim prorocanstvima. Sve to kroz licna iskustva i iskustva drugih tragalaca se spajalo , da kazem samo od sebe, kada se krene kako i gdje treba – jedno na drugu ili jedno u drugo – postajuci jedna cijelina od mnogih iskustava i ucenja. Tada sam shvatio da je stvarno sve jedno i da se sve kroz sve prozima i da je sve jedna cijelina. Sva znanja ili ucenja, koja nisu cijelovita, svode se na jedno glavno ucenje. Problem je jedino da se treba posjedovati zelja za spoznajama. Ne smatrati nista ne dokucivo ili da je teorija bez kraja. Jer upravo nam to i stvara nezadovoljstva u zivotu svakoga pojedinca sto smatramo da je sve nedokucivo i beskrajno za diskusiju… Ne posjedovanja zakljucaka ili spoznaje do kraja pojedinih tema, rasprava, spoznaja zivota, ucenja i pravila postojanja u zivotu. Jednotavno se vrtimo u krug, jer nemamo za cega da se uhvatimo, cvrsto i jednostavno ni za ono sto vidimo i zivimo ni za ono sto ne vidimo. Nije dakle da nemamo, ali neznamo i nevidimo. A sve je to tu i oko nas i u nama samima. Imamo oci a ne vidim i usi a ne cujemo. Zato smo i postavili u ovu SLIKU … prvo iskustva. Niti su iskustva tu na ovome mijestu slucajno niti je bas ova Slika ili IKONA slucajno. U ostalih nekoliko slika je napisano mnogo primjera, tekstova iz raznih ucenja i uvida, a sve to iz razloga jedne spoznaje ili Ucenja koje je jedno i iz jednog izvora – cjelovitost. Mnogo je tu informacija kao razlog da se spozna proslo – sadasnje i vreme iz buducnosti koje se uplice u sadasnje. Prorocanstva smo isto objasnjavali. Zasto su neka lazna ispala? Nisu ona bila lazna – nego se tako vidjelo u vremenu gledanja onih koji su to i bili u stanju da vide. To su bila MOGUCA VIDENJA DESAVANJA u tadasnjem vremenu zbog stanja cjelokupnosti toga prosloga vremena. Prorocanstva su putokazi i opomene na SPOZNAJE… sta je moguce na osnovu rezultata zivljenja toga vremena. Putokazi sta nam je raditi … DA SE IZBJEGNU NEGATIVNA MOGUCA BUDUCA DOGADANJA … i sta da prihvatimo … kako se upravo nebi dogodilo sto nam je negativno, nazadno i razarajuce … a da se dogodi ono sto nam je spasavajuce – uzdizuce za sadsnjost sa kojom stvaramo i sadasnjost i buducnost. Znaci – iz proslosti samo trebamo uzimati ono nase sto nam je za duhovni razvoj potrebno – ono sto prije nismo bili u stanju da UZMEMO – SPOZNAMO – a mogli smo, ili trebali som da uvidimo. Spoznati nesto kao novo – ali je to ipak nase i iskonsko staro. Ima i onih koji namjerno stvaraju razna prorocanstva i ubjeduju nas da ih pratimo kako bi nas see povelo krivim putem. Prihvacajuci takva prorocanstva mi gubimo svoj sopstveni put… te gubimo i slobodnu volju… jer od edeset problema ponudenih …nemoguce je uzeti nesto nama odgovarajuce. Tu je mudrost potrebna za odabir licnoga odabira te koristiti svoju dotadasnju vjeru … od licne vjere pa na dalje – nista ne odbacivati – vec sve spoznati, uvidjeti, shvatiti – pa tek tada sa sigurnoscu odbacivati nepotebno na stranu.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:13 am

Ocekujem komentare od tragalaca, poznavalaca teme ove slike kako bi zajednicki dosli i spoznali bit i sustinu i kroz vjeru i kroz druga ucenja i historijske podatke sa prorocanstvima – a da sve potvrduje jedno drugo. Jer mi som blokirani. Neznamo vise u sta da vjerujemo i odakle da pocnemo. Zato i pisem ovo… da se spozna ono u sta vec i vjerujemo – sta Slavimo i obozavamo. Odatle treba kreniti, od poznatoga, kako ne bi postojao strah i nesigurnost od lazi i obmane. Krenuti sa onim sto nam je poznato kao ljubav, svjetlo i vjera u to … jer jedino svijetlo ka sigurnosti i spoznaju bez sumnje vodi.

Nikola Radosavljevic Pero tvoje rjeci"Zato i pisem ovo... da se spozna ono u sta vec vjerujemo---sta slavimo i obozavamo.Pitanje sta ako sam poceo da vjerujem da je petokraka bila dobra mada ti niko nije branijo da slavis slavu ko sto smo i slavili i ti Pero si bio slavijo
Istina-Pero Hunjet Tako je moj Nikola... tako je... kao sto pisah i prije - sve slazzite sta znate sa ovim sto pisem - jer sve sto sam napisao je jedno ... jednome vecem zakljucku vodi. Sve je valjalo ... ali ljudi nisu valjali... to jeste nisu znali ... pa sve razbrkali ... petokraka je isto simbol kao i Kriz ili krst... ili davidova zvijezda... ali treba spoznati ... a ne tude misli uzvikivati - jer i taj drugi sto uzvikuje od koga si pokupo - smo - isto nije shvatio... psto niko nije do sada povezao nesto u vecu cinjecu ... pokusati ce mo ovdje DIREKTNO... sa iskustvima i svim mogucim dozivljenim - sa znanjima i vjerom.... sve ce mo probati ovdje ukomponovati - da se vidi zasto se kaze da imamo oci a ne vidimo i usi a ne cujemo... posto smo samo slavili a ne SPOZNAVALI... I OBOZAVALI... jer obozavano ostaje i trajno u nama zapisano.... odgovor ti je od mene... da sto sam salavio i obozavao - to me i odrzavalo i napred vodilo... stoga sam i drugacije i razmisljao i zivio...! ...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:13 am

Zlatni Ključ Veliki pozdrav svima....Čitajući vaše komentare dobila sam želju da i ja nešto napišem.Inače sam veliki vjernik,religiozna u duhu,volim i obožavam Isusa otkad znam za sebe,a isto tako i Bracu i Ivicu kojeg nisam imala čast osobno upoznati,ali sam ga shvatila preko njegovih knjiga i cd-a.Kad sam prvi put vidjela Bracu poistovjetila sam ga sa Isusom,osjetila sam u srcu da je to put koji sam godinama tražila i napokon našla.Nije mi falilo ništa više naizgled dok bi bila kod Brace,smatrala sam da imam sve i osjećala sam se potpunom samo kod njega i uz njega.Kad bi odlazila od Brace imala sam osjećaj da jedan dio mene ostaje kod njega,a to je onaj dio koji je težio nečem višem,koji je shvaćao da uz sve što vidimo materijalnim očima postoji mnogo,mnogo više.Dani su prolazili uz moje česte odlaske kod Brace,a ja nisam dobivala odgovor,tek dolazak i odlazak od Brace,sve se svodilo na isto,dok jednog dana nisam imala viziju,vidjela sebe u vjenčanici i čula glas da ću se udati za zlatnog čovjeka.To me zbunilo još više jer nisam shvaćala kako se mogu udati za nekog kad sam već vjenčana,sve do jednog dana kad sam upoznala jednu divnu osobu,Bracinog sljedbenika koja me povezala sa Perom i rekla da je uvjerena da će mi on

Zlatni Ključ dati odgovore na sva moja velika pitanja koja su me tada mučila.I eto tad je mojim dilemama došao kraj,saznala sam i spoznala odtad puno više i zahvaljujem se kako njemu tako i Braci i svima vama koji dijelite svoja iskustva i kroz sebe sam isto tako spoznala samo radom na sebi i kroz sebe možemo postići ono čemu svi težimo,a tad ćemo postati kao krijesnice koje će i drugima osvjetljavati put i izvesti ih na pravi put,put mira i ljubavi....Eto dragi moji toliko od mene.....Sve vas volim i pozdravljam i zapalimo svi zajedno tu iskru u sebi koja će se pretvoriti u plamen,u plamen ljubavi koja će zahvatiti cijelu našu Majku Zemlju i zato smo tu gdje jesmo...

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:14 am

Zlatni Ključ Ispričaću ti jedan san koji sam sanjala kad sam imala 25 godina,možda nije povezan sa ovim,ali meni je ostao u sjećanju jer je upečatljiv.Bila sam tad u Rijeci.Sanjala sam da sam se našla u jednoj crkvi i vidim Isusa na velikom križu,a ispred njega skupina ljudi,gleda u njega i moli mu se.Ja sam ga gledala izdaleka,ali kao stranca,odjednom je on podigao glavu prema meni i ispružio svoju lijevu ruku koja se toliko izdužila koliko sam ja bila daleko i uhvatio me za moju ruku i povlačio prema sebi,ali ja sam se prepala i nisam dala koliko god me on povlačio ja sam uzmicala.Onda je on povukao svoju ruku i uz bolni uzdah pognuo glavu opet dolje kako je i bio.Ja sam tad izašla iz crkve i hodala putem kad odjednom ispred mene stane Majka Marija licem u lice,jako me ozbiljno gledala,ja sam je samo zaobišla da mogu dalje ići,nakon par koraka opet je tako ispred mene stala,opet sam isto napravila i nakon trećeg puta kad je stala ispred mene od straha sam se probudila i shvatila sam san,tad sam gorko zaplakala,dugo sam plakala i molila

Zlatni Ključ Isusa da mi oprosti ako sam u nečemu pogriješila da sam se udaljila od njega,tad sam išla u crkvu svaki dan i molila Isusa jer sam se tamo osjećalo najsmirenije i povezano sa njim u tišini,eto Pero,a prije tog sna i posle uvijek sam ga štovala,ali kao da sam dio njega,tako sam ga osjećala uvijek,neznam dal su drugi ljudi,ali kad bi išla u crkvu na put križa,na čitanju njegovog križnog puta osjećala bi toliku povezanost i doživljavala njegovu bol kao da sam dio toga i zato sam imala želju da se mogu vratit u ono vrijeme da mu mogu izbrisati svu patnju i bol,to sam onda želila dok nisam upoznala Bracu i osjetila da je on među nama

Zlatni Ključ mislim da sam dobila objašnjenje onog sna kad sam sanjala Isusa na križu.Jednostavno mi došlo da pošto sam od svoje mladosti Isusa osjećala jako bliskim i pričala sa njim gotovo svaki dan i suosjećajući sa njim u njegovom putu križa jer sam osjećala veliku povezanost sa njim kao sad,želila sam da se mogu vratiti u njegovo vrijeme jer sam smatrala da mi je mjesto uz njega,ali to sam sve osjećala srcem,zato i kažem nije ni meni jasno bilo odkud tolika privrženost kao da sam nekad bila dio njega,osjećala sam tako i zato sam često mislila pa čemu mi služi život na zemlji bez njega,nije mi imalo smisla jer se nisam osjećala cjelokupna i često sam pomišljala da mi je bar zaspati i spavati stotinu,pa i koliko treba godina dok on ne dođe kao što je pisalo u bibliji da će doći,samo da ne osjećam onu prazninu koju sam osjećala jer se nisam uklapala u ovaj zemaljski život i pravila.Kad sam došlka u Rijeku sezonski raditi

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:15 am

Zlatni Ključ "zaboravila"sam potpuno na Njega,onog kojeg sam volila i obožavala svim srcem,radila sam po cijeli dan,ne zbog novca jer me novac ne zanima,nego takav mi je bio posao,putovala sam 30km do posla,radila po 10 sati i opet nazad,tako da sam bila uronjena samo u to zemaljsko,kuća-posao i tako je bilo dva tri mjeseca dok ga nisam sanjala i osjetila sam na sjeveru kao da mi je objašnjeno da sam se zbog tih obaveza skroz udaljila od njega,bio mi je kao stranac,zato sam ga onako i gledala u crkvi kao stranca,ali od one grupe ljudi što je pred njim molila on je mene povukao upravo zbog toga jer sam dio njega,dio njegove cjeline i zato je kad je vidio da se nedam bolno uzdahnuo jer je time gubio jedan dio sebe koji mu je bio potreban i zato mi je Majka Marija stajala na put jer je htjela da se vratim Njemu,tako sam dobila objašnjenje i osjećam da je tako jer tako je i bilo,vratila sam se Njemu u priči i molitvi i opet sam ga osjećala bliskim

Istina-Pero Hunjet V E L I K A O B J H A V A
Da dragi prijatelji Velika Objava… veoma velika i vazna za cijelo covjecanstvo.
Sve sam vec do sada napisao u slikama od Brace i Ivice… i naglasavao da se spaja sve sa svim i sa svim sto imamo znanje u sebi. Sa znanjem licnog iskustva i zivota – zivljenjha… sve spajati u anje zakljucke – te zakljucke dopunjavati, spajati sa onim najblizim ili onim sto potvrduje i povecava dostignute zakljucke.
Vjerujem da nema ljudskog bica na nasoj planeti – da si nije postavio pitanja kao sto su: ko sam ja – sta, zasto, odakle, zbog cega je sav ovaj zivot i dogadanja kroz zivot. Koja potreba ili vrednost, ili, da li mi je ovdje uopste i mijesto. Mnogo nam se stvari ne svida. Cesti gubimo i volju za zivotom. Osjetimo se nemocnima – a svi nam tvrde da som VEOMA MOCNI…. Pa ako jesmo – zasto onda i nismo – jer se osjecamo Nemocni. Svi vec znamo da je sva moc u nama a i da se sve kro z sve prozima i da je na kraju krajeva sve jedno. A mi se tako usamljeni osjecamo. Onda naidemo na teorije kako je svako sam za sebe sve – i da nam niko i nista ni ne treba… jer sve je u nama. Da je sve u nama je TACNO … ali je velika LAZ da nam niko i nista ne treba i da ce mo sve sami. Jer, kako cemo sve sami ako se sve kroz sve prozima. Prvo dakle, treba da se stvara cista logika sa mislima. Zakljucak je tu BEZUVJETNO potreban. Nema zdravog zakljucka ako jedan dan mislimo ovako a drugi onako. Dakle, zakljucak bi trebao biti… NISTA MI NE MOZEMO SAMI … jer sami se nismo ni stvorili… Sledeci je zakljucak neminovan… ko nas je i zasto stvorio… nacin i razlog svega toga.
Znaci samo kroz spoznavanje stvaraoca i svemogucega prozimanja svega kroz sve – sta zasto i kako … tek tada ce mo moci sami da spoznajemo uz pomoc Hijerarhije stvaranja ili prirodnih, bozanskih , kosmickih zakona stvaranja da spoznajemo sebe. Jer mi stvarno i jesmo jako vredna Stvorena Bozanska Bica. Necu ovdje sve to ponavljati jer sam sve to vec pisao kao sto i rekoh u ostalim slikama. Ovdje cu samo sto je krace moguce da spajam sve te informacije u kratko.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:16 am

Istina-Pero Hunjet Svi se skoro osjecamo usamljenima i sami ili nesretni… a kada smo sretni to je samo kratkotrajno. Ne traje dugo, brzo i zaboravim kako som bili sretni – jer eto, kratko je i trajalo. Cak ni neznamo zasto som bili sretni. Treba da se shvati ta rijec biti SRETAN… jer se ni sreca kao ni sve ostalo ne stvara samo od sebe… ili som mi tome doprinijeli ili neko drugi da budemo tako malo sretni. Sreca se dakle gradi kao i sve ostalo. Cak ne zelimo ni da mislimo na prosle sretne trenutke… jer nam onda eto, bude jos i teze.Ispada da som i zaboravni i LIJENI – jer ne istrazujemo razloge te srece. Onaj ko je uporniji, nalazi na mnoge zablude tragajuci jer, NIKO ne stvara nikakve zakljucke koji bi nama vredili… osobito kada se naide na teoriju da je sve to nista – da se mora sam – da je sve iluzija. Sada se opet mora stvoriti zakljucak na rijec ILUZIJA…. Jer je sve na ovome svijeti najmanje Dualno ili dvosmisleno. Koiko tek mogucnosti postoji u besmislenom – neograniceno. Jer ako som mi iluzija BOGA… i na njegov lik stvoreni – kako som onda nista… Te sve teorije bez Licnih zakljucaka na kraju se svode – a kako da ja sam znam kada ni sam bog nezna… sve su to gluposti – koje jos vise stvaraju nezadovoljstvo i NEMOC U NASEM BICU. Ni jedno ljudsko bice ne moze da uziva u zadovoljstvu ako SAMO NE SPOZNAJE I NE DONOSI ZAKLJUCKE. Samo sa licnim zakljuccima mi sebe ispunjavamo – te u sebi i zadovoljstvo stvaramo… niko ne moze da bude zadovoljan kada je gladan a vidi drugoga kako slkasno jede – a on nema sta da jede. Ne mogu ja biti sit i punog stomaka ako gledam nekoga kako jede. A znaje je ta hrana koja je lijek BAS ZA SVE.
Svako ljudsko bice treba da potpunjava sebe u sebi i kroz sebe kroz sve sto vidi i RADI … jer je sve to jedno i VEOMA VELIKO … a ne sve je to nista i nista ne postoji… kako ne postoji vreme i prostor… takve misli su glupe i samo popunjavaju u nama nezadovoljstvo i nemoc. Navodi nas se da som nesposobni i da je to sve nemoguce… a zivimo sve to. Prava su pitanja … ZASTO tako zivimo kako i zivimo… to treba istrazivati i spoznavati… ne moze se nikako shvatiti vise razine postojanja ako ne shvati OVDASNJI ZIVOT… SADA I OVDJE… sta – zasto – i kako. Znaci spoznati nas trodimenzionalni svijet materije. Zasto ovo zasto ono… ZASTO SE HISTORIJA PONAVLJA… Opet zakljucak… pa sve se ponavlja ko i razred u osnovnoj skoli jer se nije naucilko znanje kroz i iz zivota… A svako ponavljanje nam uzima sve vise i vise snage… jer tako nismo ni samki sa sobom zadovoljni niti oni oko nas. Pa zasto onda ne ucimo… pa kako ce mo kada dopustamo da sve drugi za nas odlucuju. Pus razna ucenja koja nisu postavljena nikakvim redom – tako da tragalac koji je imao snagu spozna da je on nezreo ili da to nije za njega – jer eto probao je godinama a nista nije postigao… tako da se vecina ljudi tada jos vise opusti jer vide i kazu – eto bas je uporan bio i nista nije uspio. Niko jos nije cak ni u fizickom svijetu gradio prvo sedmi kat pa tek onda temelje… bas niko… opet zakljucak… pa onda se to ne moze tek ni u duhovnosti ili spoznaji visih znanja.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:16 am

Istina-Pero Hunjet Imam mnoga iskustva sa svime – pa stoga normalno i sa ljudima – vidite rijeci – MNOGA – stone znaci da su i VELIKA – premda imam i velikih iskustava. Ali nisu velika jer ti ljudi nisu shvatili svoja iskustva sa zajednicom drugih ljudi. Da su shvatili gdje i kako treba – tada bi to bila i velika iskustva. Dozivio sam velika iskustva ispunjenja kod drugih ljudi. Kako su ljudi bili ushiceni i presretni i ISPUNJENI … upoznavsi druge ljude istih vibracija ili slicnih. Zahvaljivali su cak i svima bogovima na poznanstvu – ALI – po starom obicaju sve to kratko traje. Dozivio sam da su ljudi DANIMA bili presretni… i to se isgubi …*ZASTO*… Zasto se ljudi ne vracaju u te dane i na ta mijesta i kod tih ljudi i ne shvate razloge tih postignuca… ZASTO?... zar je toliko normalno se vratiti nazad na ili u ustaljeno gdje takvih ushicenja nema. Gdje je tu HRABROST… GDJE…?... a svi tvrde da su bas oni hrabri … nije li to prosti kukavicluk premna samom sebi… svi tvrde da u drugi egoisti…A ne spoznaju sebe da su lijeni.. a upravo ta lijenost je kocnica za sve spoznaje. Neminovno je da svako spozna sebe i da sebe sebi prizna… vracati se nazad samo tamo gdje nam je lijepo bilo. Ako je EGO negativan… onda se ta rijec ne moze koristiti u u duhovnom napredovanju i upotrebljavati za neznanje. Ako se zna – a svi vec znamo da zivimo na najnizem stepenu duha u materiji … cega se onda bojati nepoznatog u DUHU… Ralika izmedu nas i sveg zivotinjskog svijeta je u tome sto se mi radamo bez pustog instikta koje zivotinje imaju radanjem. Mi instikt ucimo kako bi razvili LICNOST a koja je u nama svima a sastvaljena od vise bozanstava ili bozanskih esencija koje kroz nas spoznaju sebe a mi som licnost SVIJU NJIH. Ako na pusti otok postavite dijete sa majmunicom da ga odhrani… dijete ne moze postati covjek nikako tada – moze samo da oponasa majmunicu. A majmunica nece sigurno da postane COVJEK… Nase je dakle da UCIMO i spoznajemo sebe – a to je nemoguce ako ne spoznamo ovaj nas svijet upravo bas onakav kakav i je. Takvom spoznajom tek zasluzujemo ili stjecemo pravo da spoznajemo dalje. A sve je to nama ocimo vidljivo i usima culno. Auto je auto i on je jedinstveni sklop od mnogo sklopova. Ne moze Karburator da tvrdi da je on bog za sebe ili da je on sam auto… jer on je jedan sklop koji sluzi drugim sklopovima koji su jedna cjelina. U tom autu su svi elementi i zemlje i vode i vatre i zvika, tona, elektriciteta i magnetizma. Taj auto ne moze da kaze da je sam sebe stvorio ili da ga uopste nema i da je sve to nista – eto on je pusta iluzija…. Sama dakle misao kako je sve nista je prosta glupost.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:17 am

Niko ne moze da kaze da je nesto glupost – takve misli izbacuju samo oni koji nista neznaju – jer glupost kao glupost uopste ne postoji. Svako postojanje ima i svoj RAZLOG. Samo neznalice i lijenstine tako govore… ne shvacaju da tako uzalud zive… Mora se shvatiti da je zivot vjecan, a da je samo pitanje kako ce se prozivljavati. Mora se shvati i da nije tacno da se mozes radati ovdje koliko puta hoces. Jer jednostavno nije tako. Pravo ljudsko bice se moze ovdje ponoviti samo SEDAM PUTA… sta dakle sa raznim teorijama o masovnim radanjima ovdje… nije tacna … ali i je… sta je sada pitanje je.?..Odgovor je – ili padas ili napredujes… ili si sluga drugome ili si sebi. Postoji i Raj i Pakao… obadvoje to postoji … e da – ali treba to shvatiti… bojati se je potrebno kako bi imao poriv za napredak. Jer je od naseg nivoa prema gore jos devet… a dole cetrnajst…. Dakle – Glupost ne postoji jer mi ju prozivljavamo – i sve dok svak uglupost LICNO ne spoznamo necemo NIKADA biti sami sa sobom zadovoljni… a kada nismo sami sa sobom zadovoljni – ne mozemo biti zadovoljni ni sa drugim ljudima niti sa bilo kojim prirodnim carstvo.Mi ipak ZIVIMO i zivot treba da spoznajemo… TO NAM JE JEDINI ZADATAK…!

Istina-Pero Hunjet Svi oni koji su se druzlili samnom ili citali sta pisem mogli su uvidjeti da pisem da glup covjek i negativan fakticki ne postoji… ali je ipak tako da som negativni i prema nama samima i prema drugima…pa opet ZASTO…!. Svima je takode poznato da sve sto je oko nas da sluzi nama .. i to je tako …ali opet i ono … ALI … jer ima i onih koji ne zele da nam sluze jer su skroz negativni i za sebe pa tako i za nas. Posto je sve dualno – tako je i svaka dualnost opet dualna ili dvosmislena. Tako su i dva pojma Crkve i Satane i Boga… nista to nije glupost – a sve se to jedino moze spoznati iz licnoga zivota kojeg upravo i zivimo… neka Vas muce obicne ali velike stvari – sta je to da imamo oci a ne vidimo i usi a ne cujemo. Ne mozete odustati dok ne spoznate. Jer oni bogom dani negativni nama sluze da ucimo i spoznajemo… tako da su i oni zarobljeni sve dok mi ne spoznamo ISTINU… ni oni ne mogu napredovati…ALI… ima i onih koji ne mogu da napreduju … i to su u pravom smisli negativnog satane…

Noz je naprava – i nije negativan – nije satanski iako i je… a je samo onda kada stanske sile upravljaju nama da ga koristimo negativno. Znamo da sa njime ne smijemo nikome oduzeti zivot… Samo kukavice sebe smatraju HRABRIM… koristeci niz i slicne stvari za nanosenje bol drugima sa slicnim sredstvima… Nema tu ni hrabrosti niti razloga za takvu vrstu ljubavi i hrabrosti za licnu zstitu. Jer je to kukavicluk i nesposobnost spoznaje normalnog opstanka i sveprozimajuceg zivota. Cisto odvajanje od ljubavi koji proistice iz cistog straha a straj je cisto neznanje.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:18 am

Iz raja smo izbaceni – izbaceni iz ciste ljubavi i cijelosti sa satanskim znanjem kako bi ucili i stvarali LICNOST… sveobuhvatnu licnost bozanstava ili znanja u nama. Satansko znanje je sveprozimajuca spoznaja u sebi i kroz sebe kroz LICNA ISKUSTVA – da se spoznaju prirodne moci ili zakoni stvaranja… kako bi kao licnost poslije i sami bili sposobni stvarati. Spoznati dakle prirodne sile i kraljevstva u sebi i kroz sebe i kroz cijeli kosmos – kako som mi to kosmos u malom. Znaci da je sve to u nama. Spoznavati dakle to a ne te sile koristiti ili ih ZAVADATI… KAKO BI MI GLUMILI BOGA …NESGO KAKO BI POSTALI KAO BOGOVI…. TAKO ISTO IMAMO I ZNANJE KOJE U NEKIM VREMENIMA KAO SADA PRITJECE SVIMA… I to znanje je istoga znacaja --- opoet da spoznamo sebe a ne da umisljamo kako da ga znamo jer nam je eto samo tako pristiglo… Zato i postoje Veliki Ucitelji koji sluze Ucenicima koji su spremni da shvate SREDINU SVEGA… i idu srednjim putem kako bi sluzili sebi pa i drugima sa svojim spoznajama… Tacno je da se ucitelj pojavi sam kada gdje i kome treba… ALI… da li to i PRIMJECUJEMO… Mnogi su to primjetili i opet iz straha pa i lijenosti ne vjeruju sami sebi… tada nalaze izgovore kako ili nije vreme ili nisu spremni… jer eto neki kazu da je sve to glupost i prosta iluziju i da je sve to skupa nista… NE VJERUJU SAMI SEBI…Tada traze krivce u svemu i svacemu … od vjere i religije i raznih rezima… opet ne shvacajuci da su bas tu i na takvom mijestu jer je bas tako jedino i POTRBNO – zbog licne spoznaje. Niti je vreme niti mijesto glupa iluzija. Kao sto rekoh … ILUZIJA je nesto stvoreno iz dijela sebe- neko je zrtvovao ili odvoio sebe da bi nesto i stvorio… ako se hoce reci na laz… onda zovite lazima ili obmama … a ne ILUZIJOM… jer sve sto i ciujete i vidite sve to postoji i sve je to NEKA ISTINA… samo kakva?... i kome i kako sluzi… samo nas spoznaje svega mogu spasiti obmana i lazi.

Istina-Pero Hunjet Zivot nam je takav kakav i je samo zato sto som neaktivni – ne krecemo se u spoznajama iako su nam svima i te kao vidlkjive … necemo da razmisljamo svojim glavama – sve zelimo da nam drugi odlucuju… slobodna volja znaci da biras od izlozenoga … UZMI I TRAZI … ZAHTJEVAJ ono sto si vidio i cuo i znas da postoji… to je slobodna volja… ona zavisi od nas aktivnosti a ne od pasivnost… jer biti voden bez svojih pozitivnih misli i spoznaja …SPOZNATOGA … vodi potpunoj stagnaciji svega pa i nase licnosti … jer nismo upotrebili slobodnu volju ili nismo zahtjevali postojece ili moguce. Uzmite samo primjer Nikole tesle… sto godina se zna za druge energije koje se mogu koristiti…CRNO ZLATO ili nafta je trebalo biti zastarjelo odmah poslije teslinog auta na besplatnu energiju. SVI znamo za to… i vecina ljudi su u stanju da se svadaju ciji je tesla i ponose se sa tim… a niko ne trazi da se besplatno vozi ili korist idruge energije… zasto… pa zato sto som neaktivni i pustimo da nas drugi vode… znaci imali som Teslu i drugu tranu – opet dualnost – koja nije nama dozvolila da nam bude bolje … opet mi nismo krivi.

Tako miozemo i sve ostalo da ispitivamo i dokazujemo… Oni koji su upuceniji ili nacitaniji – znaju da je sedam Glavnih NARODA… i da se cijelo kosmos giba… pas toga moramo i mi ili nismo u toku – a ako nismo u toku onda smpo prisiljeni na ponavljanje. Svaki narod Ima vreme svoga vodstva… neki od vas znaju da je Germanski narod bio zadnji… I svi se odmah sjete Hitlera – i misle e pa bas lijepo vodstvo… a niko nezna da spoji tu i drugu stranu dualnosti…Sta sa R. Stajnerom… postoji li >Veca Licnost Bozanskih Znanja… Sta sa Brunom G. … i mnogima drugima… ko je tiu koga sprecio u pozitivnom napredovanju. Ja posjedujem Knjizice na nasem jeziku os Stajnera cak iz 1935 godine … vidite … da je postojao izbor.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:19 am

Ljudska svjesnost je u pitanju… jer ne shvacaju da sila Boga ne moli … da je aktivnost u ucenju jedini pravi put ka ljubavi… ljubavi u sili nema… Ako je iz ljubavi sve proizislo … ONDA JE LJUBAV I NAJVECE ZNANJE… shvacate – znanje je spas od svake bolesti i svakog moguceg problema … cuda ne postoje … cuda su visa znanja… Budala se cudi a pametniji postaje tragalac da spozna ta cuda… Magija nije nikakvo zlo niti strah … zlo i strah su oni koji ih krivo koriste… MAGIJA JE SVAKA NASA MISAO I DJELO… ne se toga bojati – nego spoznavati. Nema vece magije od MISLI – Zar NE… prvo bijese misao pa rijec pa tek onda svijetlo i dani stvaranja. Losa misao losa magija.
Losa magija jei li su sve radnje koje nas zaluduju i odvode od istina.. bez obzira koliko one bile velike ili male … jer su lancano povezane … Nase je da sve to spoznamo – stvorimo zdrave zakljucke … te se samo tako postepeno mozemo rjesiti straha i nepoznatoga … SPOZNAVAJUCI SVEPROZIMAJUCI NAS ZIVOT JER GA IPAK ZIVIMO … Spoznajmo sta – zasto i kako zivimo… a da bi to poceli moramo priznati sami sebi da NISTA pravilno neznamo … a kako da znamo ako ne ucimo i ne prihvacamo nase licno dozivljeno i ne spoznamo zasto som to i tako prozivili.

Istina-Pero Hunjet Iz moga izlaganja se vidi da nikoga i nista ne okrivljujem – nego upucujem samo na spoznaje svega. Ne krivim ni jedan sistem niti VJRU i razne Vjeroispovjesti… jer sve to treba da sluzi nama… i opet je sve to dualno ili dvosmisleno… Imamo vjeru da bi iz nje ucili… Vjerovati znaci neznati … potebno je dakle spoznati sta u sto i zasto vjerujes … kada spoznas u sebi i kroz svoj vid i dozivlja sta i zasto se desava – tek tada mozes u visi razred napredovanja… pusta vjera bez ikakve spoznaje u zivotu je NISTA… Bilko sta ili cega da se uhvatimo i do kraja spoznamo – uvijek ce nas voditi ka jednoj sveukupnosti … bilo cega da se uhvatimo i ne napustamo dok ne spoznamo. Jer samo tako ce mo da shvatimo lazi i licemjerje pravoga satane, koji koristi veci procenat istinskog znanja da bi laz servirao. Kroz licna iskustva i boli je najlakse doci do MUDROSTI raspoznavanja cinjenica iz kojih bol i laz proizilazi – a to je jedino moguce ako se ne predamo trpljenju. Mi som svi naucili biti neke zrtve i ponosimo se sa time sto se nasi roditelji kao zrtvovali za nas- te se mi tako zrtvujemo za svoju dijecu i unucad – te svi postajemo samo puste zrtve i niko ne spoznaje svoju licnost kroz ljubav. Jer zrtva nije ljubav. Zrtva je kada pratis svoje dijete i dopustis mu da sto prije i sto lakse spozna bol i da ga se ljubavi i znanjem ispravlja kada je promasaj dosao do odredene granice. Tada mu dokazti sa svojim ili tudim iskustvima istinu koju ce jedino tako spoznati a da ne dozvolis da padne ili se izgubi . Da osjeti pobjedu svoju licnu a i zahvalnost nesebicnosti roditelja. Pokoljenima treba paznja velika i svakidasnja osobito kada se odvaja iz tora porodice – jer je tada njegova spoznaja vanjskog svijeta velika. Tada je cijeli svijet preko naseg dijeteta protiv nas. Jer kriveci nase predke i pradjedove za nas zivot sda je puko neznanje … jer som upravo mi bili tui nasi pradjedovi … te kao som nasu ljubav i snagu zivotnu upotrebili na nase bliznje – tako ce oni TEK NAS da uce u sledecoj Inkarnaciji. Jer svako nase pokoljenje ima sedam inkarnacija kao i mi … zato je porodica Bogu i najmilija … pa kako onda nece biti nama… poslije sedam pokloljenja ili 49 radanja … gubi se prezime ili ta loza…porodicna … eto zasto kod Brace imate Knigu Ozdravljenja sa sedam Glavnih pitanja sa po seadm puta sedam = cedrdeset i devet odgovora.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:22 am

Istina-Pero Hunjet Sada vec uvidamo da nista nije glupost niti cudo – sve je znanje…
Takode treba da stvorimo i zakljucak da BAS nista u nasem zivotu nje bilo *SLUCAJNO*
Treba da shvatimo da se Sveta mijesta ne osvajaju ratovima – Mrznjom – i krvi..
Treba da shvatimo i stvorimo zakljucak da je u svakom Vremenu Promjena Svetog Mijesta… ????? …
Postavljati si velika pitanja kako bi dobili i velike odgovore… nista nam se ne moze desiti ako razmisljamo… nece nes BOG kazniti ako trazimo odgovore … nista nije promaseno ako se gresi i sa istrazivanjem ispravlja ili dopunjavaju kroz znanje zakljuci… niko sam nista ne moze…
Najveca glupost je kada citam sta se pise kako jedino svako sam moze PRAVILNO da protumaci svoje snove ili vizije… pobogu svi kraljevi i vladari su imali svoje proroke koji su im pomagali u shvacanju duhovnih objava. Jedna od najpoznatijih je kada je Prorok odgovorio kralju da ako krene u rat da ce unistiti jedan veliki narod… kralj je krenio u rat i UNISTIO SVOJ NAROD… Ja sam mnogo puta tvrdio da je sve mnogo jednostavnije nego sto i zamisliti mozemo … a nije tako uptavo zato sto i je SVE JEDNOSTAVNO … ali samo ako ne kompliciramo … a kompliciranje je sve sto nije kroz nannje i LJUBV … jer ako se ljubavno ponasas – ne reskiras nista – bolje je nista ne raditi i od sebe zrtvu praviti – jer tako neces ni bliznje zrtvovati i zrtvom ih uciti. Svaka majka je Boginja i otac Prvi bog u porodici… stoga treba i sam znati kako bi ucio dijecu svoju. Zrtva treba samo biti u davanju paznje i poklanjanju znanja onda kada je bas pravo vreme za to – ne ni u napred ni u nazad – neko ono svakodnevno sto zivot nosui… PRIMJER se mora ili treba biti … ne jedno pricati drugo raditi a trece misliti. Ako dijete postavi pitanje OCU – ne moze otac pravi reci .. ne pitaj gluposti ako ni sam nezna – nego trazi OCE – priznaj da neznas – ali da ces saznati – Jer svaki Otac i Majka su idoli dijeci svojoj.

Treba se znati da je svaki ljudski zivot podijeljen u sedam etapa … i da dijeca najbolje uce uce u prvoj i drugoj etapi … i opet taj broj sedam… sedam puta sedam = cetrdeset i devet … poslije tih godina starost nam je onakva kavom som si je SAMI I STVORILI U TOM VREMENU… Starost dakle nasa ovisi samo o nama i nasim predcima – kako i koliko su nas naucili – kao prvo nasi roditelji… Shvacate li DRAGI PRIJATELJI nasu odgovornost prema bliznjima – jer to je odgovornost i za nas same u sledecem zivotu – jer oni ce nas da uce upravo onoliko koliko som mi NJIH naucili. Dakle ne nikoga zaliti niti moliti niti zrtvovati … nego uciti ziviti i sebe i sve oko sebe RELIGIJU ZIVOTA. Vjera treba da se preobrazuje u znanje.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:23 am

Istina-Pero Hunjet
: Shvatite da moci Ljubavi bez ZNANJA neeeemaaa…
Poznavaoci ovakvih stvari tvrde da je Tarabic jedan od najvazniji Proroka u ovo doba za covjecanstvo … ja sam ga davno citao dva puta … i skroz kroz zivot to i dokazujem… I ZNATE STA … ? - USTANOVIO SAM DA *JE*… !!!!
Vidite prijatelji Dragi… I tarabic i Prota su sluzili BOGU – zar ne..
Jedan pismen a drugi totalno ne pismen … moze se postaviti pitanje a ko je blizi bio Bogu… ?... ovaj se druzio Sa visom duhovnom hijerarhijom i to proti prevodio a proton a papir pisao … SARADNJA JE BITNA… tada glupost ne postoji… sumnja se razbija.
Sada se isto pojavljuje kao i sa TESLOM… svi koji su culi i citali o Tarabicu im je drago kako je njev … Ponos im je to… i opet se pojavljuje dualizam… niko ne istrazuje te tri TRI SVETE KRIZNE GORE … nego se svi takmice da oni odkriju neku svoju kriznu Goru… dokazuju to na sve moguce nacine kako je to nesto veliko … i ZABORAVI SE NA TARABICA I NJEGOVE SVETE TRI KRIZNE GORE… Sa mnogima sam se druzio i objasnjavao im gdje su te Svete Tri Krizne Gore… zasto Krizne… Kriz je Velika stvar … e da, ali treba saznati i spoznati GA – mnoga Njegova znacenja… ne izmisljati novo – kao zapadne reklame i takmiciti se cija je reklama veca i bolja i ko ce imati vise glasaca – hvaleci jedni druge i uzajmno uzdizuci – i tako u sve vece zablude uvlaceci i sebe a i druge. .. Jer, kako se moze na nesto novo ici a da staro i PONOSNO – NIJE SPOZNATO?... i to je dobro .. ALI samo ako se shvati gdje je ISTINA, jer takvi promasaji treba da UKAZU na povratak i zaboravkljeno a postojece... zasto i kako to… slabi je takvih kao sto je Nas Brat Obradin da javno izjavi – sta mi lajkujes i uzdizes me – ako ni sam ne razumijes i ne potvrdujes da razumijes sta pisem!?
Svi Vi isto znate vec da je Majka Bozija Nasa Planeta Zemlja … pa je stoga i VEOOOMA ZIVAAA… jer sve stop je materijalno iz nje i proistice… Pa ako je ziva onda ona isto ima i svoje En. Centre… ili cakre… To je opet iztrazio NEKI FRANCUZ i dokazao sve te centre… U zagrebu su tako i po tom nacrtu postavljene i granitne stjene na jarunu … bas tako kako su cakre i postavljene ili postoje u EVROPI…

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:23 am

Istina-Pero Hunjet Prijatelji dragi – vidite sada sta znaci da svi Vi dosta toga znate vec… trebate samo postici moc SPAJANJA … onoga sto vec i znate… a i da shvatite da bez licne prakse nema nista i da niko nista sam ne moze.
Vi koji ste citali Kastanjedu … sjecate se kao objasnjava kako nam se jede duhovna i svjetlosna hrana .. kako objasnjava da su nai z astrale astralna bica pozatvarali nasE GLAVNE En centre… i da tvrdi kako je prosto nemoguce da se ljudi sami Izvuku iz tih problema… Pa kako onda TVRDITI … Da svako moze SAM … kako? … e bas nikako … Tvrde mnogi da je samo Isus to znaje imao … a Isus tvrdi da ce *DOCI VREME KADA CE LJUDI CINITI I VECA CUDA NOGO STO JE CINIO ON*
Pise se da ce on isto da se vrati – ali ovoga puta ce da krsti Vatrom … i nije tacno da ce On da KAZNJAVA NEKOGA … nije tacno isto kao sto i nije tacno da je odnio sve grehe covjecanstva… nije ni tacno da je On BOG … On je bio Jedino Cisto i pravo LJUDSKO BICE SA TRINAJST ZNANJA … Covjek sa Boizanskim znanjem … i postigao je Vise nego sto su Bogovi postigli spustajuci se na zemlju. On je nama ZNANJE ostavio. Kazniti ce mo se sami jer nismo UCILI i Spoznavali. U duhovnosti nema ni po babi ni po stricevima – nego samo po samospoznaji … a samospoznaje bez obozavanja Onih iz Svjetlosne Hijerarhije nema nista – jer obozavanje treba da vodi ka volji za ucenjem… da je sve moguce i da se sve moze saznati – sve moze ako se istrazuje u ono sto se Vjeruje. Krstenje Vodom i sada Vatrom znaci krstenje sa znanjem odredenog elementa ili ili Hijerahije svijetla stvaranja. Puste MOLITVE … sta vam vrede – pa i ako vam se nesto i uslisi ne spoznate sta – i kako dalje… dokaz vam je vreme od dve hiljade godina. Treba znati sta i kako i kome moliti… Molitva se zasniva na licnoj spoznaji. Moliti generala za nesto ne vredi, jer ni zastavnika nisi spoznao… sistem je svuda isti. Ni pred zastavnika a kamo li pred generala ne mozes da se pojavis cist, izbrijan, ispeglan i sjajnih cipela – bez snage, volje to jeste bez hrabrosti. Treba se dobro pripremiti. Ali ako ga obozavas i postivas – to jeste zelis to – i sam postajes mali general. Ali ajmo dalje sklapati i sastavljati spoznaje. Ako je Tarabic tvrdio da ce Tri Krizne Gore da spasavaju svijet … a Taj Francuz – neovisno od njega pronasao i tvrdi da postoji jedno sveto mijesto gdje ce se Skidati Karma Ljudima – gdje ce se ljudi Oslobadati … Zasto ja u to ne bi vjerovao. Ja se izvinjavam sto neznam ime Tog Francuza i njegove knjige, jer mi je komjuter prijasnji IZGORIO… i nista spasiti nisam mogao… Zato sam naveo mijesto gdje postoji njegovo dijelo.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:24 am

Istina-Pero Hunjet Godinama svima sa kojima sam se druzio ukazujem na to – to sto sam spoznao – i svejedno svako opet ide svojim putem – a svi dobro znaju da se iskustva trebaju dijeliti i spoznavati i respektirati tude spoznaje – dvadeset i dve godine je ta PRVA KRIZNA GORA OTVORENA …Prijarelji Dragi…I opet Dualnost u isto vreme … opet svetinja i Rat u Isto Vreme…Mnogi od nas znaju da su razni narodi napustali – Ne u cijelosti – nego dio nasu planetu – Oni dakle koji su uspjeli u spoznaji ili znanju – ostali oni nespremni – pa tako naidem nat ekstove pisaca kako su naprimjer i maje radili neke krvne zrtve – zrtvovanja – isina – ali ne oni koji su ostisli – nego oni koji su ostali. Zasto – e pa morali su – jer su ostali – uce dalje – isto kao i sa Atlantidom – pisao sam vam da su nasi Romi ili Cigani po cijelom svijetiu taj narod bez drzave itd. Jer oni su ostali Atlantidani – koji su ostali da se asimiliraju sa nama kako bi ponovo ucili sa nama. Posto se cijela galaksija pokrece i giba – nama ostaje samo da ju pratimo u vremenu i prostoru – jer nece ona stati ako mi stojimo – nece – mi treba da pratimo ta gibanja. U tome gibanju je sada vreme poceka zlatnoga doba – Jupitera – koji ce se stvarati 860 godina - I OVOGA PUTA SE DESAVA KONTRA – ODLAZE ONI KOJI NISU SPREMNI A SPREMNI OSTAJU – kako bi izdizali i Majku Zemlju Sa Svojim Uzdizanjem – A uzdizanja nema ako se nezna i ne uci.

Sada je sasvim normalno da se shvati da ako se ne spozna Ta Prva Krizna Gora – da se ne mogu spoznati ni ostale DVE…!? … jer nam Ova Prva Sluzi Za Oslobadanje Nas Samih – LICNO – kako bi tek mogli da se oslobodimo od onih koji nas u ROBSTVU DRZE – da bi tek tada mogli DA POCNEMO DA SPOZNAJEMO ZIVOT SBE I DA TEK UCIMO… Odakle dakle ljudio tvrde – mnogo njih kako su svi prosvetljeni – i da su kojekavi ubrzani kursevi CUDO – te poslije tih kurseva --- ZIVOT VISE NIKADA NIJE KAO PRIJE – Kako to moze da bude kada se ni u osnovi ovozemaljski zivot ne spoznaje. Objasnjavao sam sta znaci KUNDALINI – teske zablude – i svi zele da ga bude – a niko pojma nema ni sta je to. I odjednom svi zaboravise i kundalini i jogu i Cakre i svi tvrde kako spas dolazi odozgo – mi samo treba da cekamo. Hah – pa kako to – a sve veliki ucitelji upozoravaju na SAMOIZGRADNJU ili SPOZNAJU… I opet je sve to dobro samo da se sto prije shvati Isina… da se trgne i spoznaju svetinje koji i imamo i slavimo a ne razumijemo … da smo se potrudili da ih svatimo obozavajuci i ljubeci te svetinje – da ih spoznamo – a ne samo da ih slavimo jednom u godini, mnogo bi napredovali … mnooogooo. Jer slaviti a neznati sta – jer vjera je jedno a spoznaja i Religiosni zivot je nesto drugo… on se zivi svakodnevno – a to je moguce samo kroz spoznaju. A spoznati se moze samo ak se misli da ipak ima neko ko nesto i zna. Priznati sebi da se nezna a da je lako moguce da se zna – ali treba htjeti.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:25 am

Istina-Pero Hunjet;
 Da bi se nesto htijelo – ne treba se zaboraviti oni trenutci srece i ushicenja koje som po nekada osjetili – vratiti se u tu proslost i naci RAZLOGE za to. Ne to napustati – jer je to ipak bilo nesto posebno. Ne dopustiti EGU da razmislja i nalkazi stotine razloga da to pobije – ne. Nego tamo nastaviti dalje, ne dopustiti da se misli za one koji vise znaju da je veliki EGO u njih ili njima … jer ako imate primjere i praksu – ako vise vidi isto – to je dokaz da je tacno… neka vasa dusa pobjedi ego – neka ego to dopusti na egoisticni nacin – pa kada moze ON ili ONA – Eeee mogu i ja… Upotrebite taj ego na bilo koji nacin samo da se krene – jer kada samo malo srcu i dusi dopusti da se spoje – biti ce sve lakse. Treba Probati – a ne Tude iskustvo POZITIVNO odbacivati. Jer zsto ne probati iz ciste znatizelje – koja ce vjeru probuditi.
Ne kosta bas nista i nema se sta izgubiti – jer svjetlost ntama ne siri…. Idite prema svijetlu.

Ovdje imate Vise primjera iskustva od vise tragalaca… svakome je poriv bio drugaciji. Zato sam i zamolio ZLATNI KLNJUC .. da napise sneka svoja iskustva. Ko god to cita – trebao bi biti dirnut. Jer je Zlatni kljuc bila dirnita BAS U DJETINJSTVU… BAS u CRKVI… sa DUSOM svojom je prihvatila PRICE O ISUSU I NJEGOVOJ LJUBAVI… Njegovoj patnji i bolu za druge … Njegovoj ljubavi za druge. U srcu joj zapisano ostalo kao djetetu… a rekosmo malo prije da dijeca najlske pamte i uce. Cijela porodica joj su Veliki Vjernici. Ali njoj Dusa i Srce i dalje tezi za odgovorima …Zapomaze – Oooo Isuse gdje Si… Sta, zasto – molim Te kako dalje. Kada je zivot i zelje u skladu tada se duhovne spoznaje iz sna mogu lako da prenesu u MOZAK – i dobijaju se upute kako i gdje…. Njen Duhovni Vodic ju je odveo Na PRVU OTVORENI KRIZNU GORU… Da da – bas tamo… Oslobodena od mnogo stvari – ali tek tada mnogo problema sa jos vecim PITANJIMA. Posto voli sve zivo oko sebe i puna je ljubavi za sve – ali zbog neznanja nema za sebe. Smatra da se je najbolje zrtvovati i davati drugima isto kao i Isus – da je uspjeh TU… Medutim – pokazuje joj se da nije tako – nema od samozrtvovanja nista – a ko se ne uci i ne zrtvuje za sebe. Nauciti voliti SEBE Kroz Isusovo ZNANJE ljubavi – da kada tek imas za sebe tek tada moze da dajes drugima – ali samo ako to i traze. Molila je godinama da spozna dalje. Molila je i Ivicu i BRACU – svima na svijetu MALI BRAT … ILI Dijete Atlantide da joj posalje nekoga da ju uputi u pravu spoznaju vjere. Sklapajte sada – Dijete Atlantide – Thotovo ZNANJE – Znanje Kralja ili Boga Atlantide. Sva znanja ovoga svijeta skupa su znanje poslijednje najrazvijenije civilizacije – koja je nama nabliza i za nas i Vezana. Po galaktickoj Federaciji je odluceno ga su nam oni glavni prenosioci toga ZNANJA jer su nam i najblizi. A galakticka federacija pomaze opet Njima I nama Svima. Zlatni kljuc voli i vjeruje ljudima iako ne smije u okolici ni da spominje sta dozivljava – ali sada Sta mislite ciji Duh. Vodic Vodi opet njenog duhovnog vodica da se povjeri jednoj osobi, koja se povjerila opet drugoj a ta ju uputila opet kod cetvrte i Zlatnom Kljucu preporucila tu istu osobu. Otvorila i dusu i srce i zeli da spozna sve ono sto joj srce zalosti jer zeli da shvati a nezna kako – jer kako ce sama ako joj niko ne pomogne. Glavno pitanje je – Ako BRACO nije ISUSS sta se sve to skupa desava. Dobila je odgovor – kratak i jasan. Jesi li Vidjela da se i Ivica Moli KRISTOVOJ SNAZI ZAPOMOC – jesam kaze… jesi lio vidjela i citala da Oni nisu nikakvi bogovi – ni Ivica ni Braco – Da su kanali ili duhovni vodici- kablovi kroz koje djeluje Bozanska snaga na sve ljude koji to dopuste i zele… Jesam.. Svako onaj koji spozna Ivicu i Bracu – lako ce da spozna i ISUSA… Oni koji samo vjeruju u Isusa ne mogu ni Bracu ni Ivicu da spoznaju… Ti spoznajes sve troje… spoznajes u stvari ISUSOVO ili Budino ili Zaratusrino ili stara nasa iskonska znanja – povratka u raj. Ti tek sada nakon godina muka IMAS PRAVU VJERU.. Zahvakna si i obitelji i Crkvi – jer si snagom svoje ljubavi, I TO ONE PRAVE spoznala Kriz i zavrsila sa ucenjem i trazis daljnja ucenja koja propovjedaju Isusovo znanje u stvarnosti a ne samo muke…

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:25 am

Istina-Pero Hunjet Ona je dakle zahvalna Crkvi i svojoj Vjeri sto ju je dovela do odredene spoznaje te tada nastavlja spoznavati dalje vodena i svojim i tudim duhovnim vodicima koji su opet svi skupa kod Veceg Duhovnog Vodica koji nama svima pomaze pokazuje put i zastitu pruza … da nije vilila i postivala druga misljenja i patila za spoznajom nebi nikada nista ni spoznala. Sada joj je jasno da mora sama da spoznaje ali sta i gdje i kako da moli – na molitveni odgovor shvaca tek da mora sda tek da radi na sebijer joj je tek sada UCENJE omoguceno … Sada tek sve zavisi samo od nje jer i Vjeru i Put zna. Ako Citate sada Stajnera Biti ce Vam jasno opet Dualnost Crkve… i sve je to slobodna volja na licnu zelju i ljubav i obozavanje necega ili nekoga… Sta predstavlja Kriz ili Krst pisao sam… i odma Dada svijetlos Ima viziju gdje >Brco kaze da u Pravoslavnom Krstu lezi istina… a ja sam to i bas tako i objasnjavao… zasto da sada ta Dada ne vjeruje… jer potvrdu je dobila od Visoko Duhovnog Bica… A obje one nisu Pravoslavci … ali POSTIVAJU… oni postivaju sve ljude i CRNCE jer i u crnca su crvena krvna zrnca. Ako sada zapazimo njeva iskustva i spojimo sa iskustvima druge dvojice… koji su do sada isli drugim putem… na drugaciji nacin:

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 12:26 am

I. Z.
I
Jurica… i SASO – koji daleko veci INTELEKTUALAC OD PRVE DVE… I ako ovi tvrde da su postigli znanje do PETOG centra… Pa ako to sada spojimo sa Pisanjem nasg Ucitelja Ivice Toplice Prokica – koji pise da je ljudima dozvoljeno znanje samo do sestog stepena ili seste cakre… i da dalje na mogu sve dok ne spoznaju ta znanja – a ta su znanja materijalne prirode ili spoznaje ovoga zivota u cijelosti – tek tada nam se pojavljuje Ucitelj … koji na pomaze otvarati vrata kroz daljnja ucenja … Jer lagati se duhovno ne moze – nemoguce je – mozemo samo da lazemo sami sebe i stvaramo vece zablude… jer zaklela se zemlja raju da se sve tajne znaju. Oni su spoznali da krscanstvo postoji ili znanje isto i prije Kscana… i da je bilo jedinstveno… spoznali su da kada je to znanje podjeljeno na dvoje – da je znanje upropasteno. Sada svaka strana tvrdi kako je ona u pravu… a ne shvacaju da ne moze ni jedna da bude prava jer je JEDNO PODIJELJENO… najveze zlo sto se moglo desiti na planeti je ta podjela… jer nema crnjih dana u godini od tih 12 izmedu te dve podjele… nema tezih i crnjih i negativnijih. Sada opet stvarajte zaklucak… zasto 12 … zasto zimi …
Sta znace cetiri godisnja doba i koje su i kakve INICIJACIJE U KOJE VREME… Kako neko misli da napreduje razdvajanjem necega i da se jos sa time ponosi. Zasto ljudi ne zele i ne mogu da shvate da se sve MORA SPOZNATI… sve – zasto je i kako je do toga doslo … sa spoznajom prestaje i nacionalnost i mrznja i nerazumjevanje. Tek kada spoznamo osnovne stvari i zasto se historija ponavlja – nestaje sva glupost jer ju samo sa spoznajom mozemo pobjediti i znanjem. Tada se shvati svrha i razlog i Pravi krivac koji je opet krivac ali samo da bi ga spoznali- poslije ni toga krivca nema. Tek se rada pojavljuje moguca ljubav – ali tek kroz iskreno prijateljstvo kako bi se postiglo postovanje i povjerenje te kroz tu pocetnu spoznaju stvrilo BRATSTVO i JEDINSTVO – koje donosi LJUBAV i jednakost prema svima… JER ISUSOVO Ucenje je za sve ljude na noj planeti. Ti dani su najveca kocnica – a treba i shvatiti da nam je tako kao i je jer imamo samo jedan dan od 365 dana koji nam je slobodan – nas ljudski – jedna ISKRA – koju trebamo umnoziti te osvajati sve ostale dane. A to opet mozemo samo ako shvatimo i sedam dana stvaranja. Sada je pitanje – a koji je taj dan.? Ako spoznate sve te tajne Broja Sedama – tada ce te i ZIVJETI RELIGIJU – ZNANJE ZIVOTA…PO SVAKOME DANU … Sedam znanja … sedam sestara … sedam truba kada zatrubi i tako dalje… jer tek tada mozete da spoznate svih 13 znanja- koje do sada ne znamo i smrt nam znace… spoznajom trinajst nivoa znanja prestaje i djelovanje odredenih planeta jer tada ste izgradili LICNOST… to jeste uskrsli iz mrtvih. Jer mi smo sada mrtvi… Kako neko moze da zamisli da neko moze nekoga iz grobova da uskrsne. Uskrsnuti znaci postici zlatnu vrednost u sebi i UMRETI SADA I OVDJE ZA VREME ZIVOTA… Ovaj nas zivot je prekratak za vece spoznaje… opet zakljucak – e pa da nekada su ljudi mnogo duze zivjeli … pa stoga i vise i spoznavali. Astrologija je nekada mnogo znacila i znalo se sta horoskopski znaci znace… Mi danas sve nazivamo glupostima. A da spoznamo da je upravo ta astrologija i kretanje tih 12 planeta upravo znanje KRIZA ili KRSTA … ako spoznamo to … da li ce mo i dalje da tako razmisljamo.

Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]