Sv.Ar. Mihajlo

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Sv.Ar. Mihajlo

Postaj by Admin on sri pro 03, 2014 9:10 pm

Sedam  zraka  svetla 
Na isti način kao što je naše fizičko Sunce izvor vidljive svetlosti koja se može razložiti na sedam sastavnih komponenti, tako je i Solarni Logos izvor sedam velikih kosmičkih Zraka spiritualne svetlosti. Ove Zrake izgrađuju ljudsko kauzalno telo, i svakoj od njih se mogu pripisati različiti duhovni i fizički kvaliteti. U ovom slučaju može se reći da je termin «zraka» oznaka za posebnu vrstu sile ili kvaliteta energije. Ovih sedam velikih energetskih tokova predstavljaju svaku vibraciju unutar materije, prostora i forme, i oni prožimaju sve objekte, sva bića i sve događaje u manifestaciji. One se međusobno prožimaju i kombinuju da bi proizvele sve kompleksne sisteme koje mi nazivamo stvarnošću. One nadilaze mogući opis rečima ili čak mislima i osećanjima. Zrake su previše esencijalne i sveobuhvatne da bi se mogle ograničiti unutar našeg uskog pojasa viđenja velikog spektra stvarnosti. Ipak, određeni opis ovih Zraka je moguć u smislu kvaliteta koji im pripadaju. Kvalitete pojedinih Zraka svetla mogu se povezati sa čakrama i mineralnim carstvom.

Admin.... opomena... stavio sam komletne tekstove...  ALI VAS UPOZORAVAM DA NE RADITE NIKAKVE VIJEZBE ... DA NE ZAMISLJATE NIKAKVE BOJE OKO SEBE ZA SADA, ovo je samo SAMO DA SE SAZNA NESTO ... da se sazna za ono nesto, sto niste znali... ne nista umisljati i boje stvarti oko sebe... TO CE SAMO DOLAZITI REDOVITIM UCENJEM... jer moze da bude opsano VEOMA... u DUHOVNOM RADU I TRAGANJU SE TREBA PONASATI NAJOPREZNIJE MOGUCE... jer je i NAJCISTIJE I NAJVREDNIJE ZA SVE NAS--- potrebno je APSOLUTNO POSJEDOVATI RE, MIR  I RAD...  bez ZELJA VELIKIH I UMISLJANJA... kada se pravilno pocne i savlada svako sebe licno... kada se krene kako treba... tada se i samo pocne sve da odvija i desava kako treba... tada je NABITNIJE SHVATITI STA SE DESAVA I DOBIJA... a to je svima najveci problem bio.. i SLABO KO SE IZVUKAO U TOME... ono jeste sve mnogo jednostavnije... a jednostavnost se sastoji u tome.. da se praksa i ucenje radi onako kako i treba.. redom... na praksu dobijeno se treba uvidjeti i tek onda Teorijoim Velikh Ucitelja shvatiti dobijeno... ne slusati one koji tada tvrde da je svako sebi doivoljan kao ucitelj... i da nam ucitelji ne trebaju... ne slusati takve... jer to su vam jedne od prvih zamki... oni spominju kako svi imamo intuiciju i slicno... STO JE PUSTA LAZ... JER SLABO KOJI COVIJEK IMA ZDRAVU LOGIKU... logiku spajanja inteltualnih informacija i znanja... tako da u nasem ucenju moramo da spoznaje sebe jroz one putokaze i kljuceve koji nam se nudi... intuicija je vec duhoivna stvar razvijenosti... Srce je glavni i prvi organ nasega tijela a glava drugi... tako da moramo da se oslobodimo prvo preko misli svojih licno... u stvari tudih misli NAMJERA...  jer mi tude i zivimo  a ne nase... zato je i potrebno da spoznamo sebe i ono staro i iskonsko  i u nama i izvana... to je ono nase staro a sada kao novo.... dakle povratak kuci... on je moguc samo obrnutim padom iz raja...
lakse ce nam bitoi sve shvatiti kada postavimo sve tekstove iz proslih druzenja koja su trajala godinama... sve je nase i nasa iskustva medusobna...

Plava svetlosna zraka
Plava zraka je prva Zraka. Energija ovog Plamena je početna i konačna sinteza, izvor svih ostalih energija. Ona je osnova same snage i energije. Prva zraka je snaga namere, svrhe, usmerenja, centralizacije i jedinstva, a njena ključna nota je volja - Božanska Volja. Karakteriše se kvalitetima energije snage, moći, vere i zaštite.

Nedelja je dan kada je zračenje ove Zrake posebno izraženo. Njen najistaknutiji predstavnik je Arhangel Mihailo , čiju je veličanstvenu pojavu i prisustvo čovečanstvo sačuvalo i u svojoj spoljašnjoj svesnosti, iako, na žalost, često samo na njenoj periferiji.

Arhangel Mihailo je vođa svih Arhangela i Anđela. On vas svojim plavim plamenim mačem rastavlja od loše karme, negativne energije i okova koji vas vežu za ostale ljude, situacije i sećanja iz prošlosti. Daje snagu, moć i zaštitu od razornih misli, osećanja i dela drugih ljudi. U toku 24 sata, 22 sata Arhangel Mihailo zadržava se u astralnom carstvu nižih sfera, da rasprši mržnju, zavist i strah. Njemu kod te zadaće pomaže legija Anđela plavog plamenog mača.

Ako vam neko šalje loše misli ili misli koje su protiv vaše volje, vaša snaga će oslabiti, i potkopaće se uspeh u vašem životu. Zamolite Arhangel Mihaila da stane između vas i pošiljaoca loših misli, da vas zaštiti. Tako će se loše preobraziti u dobro. Arhangel Mihailo će vas učiniti hrabrim i odlučnim, da lakše rešavate svoje probleme. Ojačaće u vama volju Božiju i moć vere, koja će hraniti vašu unutrašnju snagu, a vaši motivi će postati časni i nesebični.

Okružite se neboplavim svetlom, bojom Arhangel Mihaila, iskonskom bojom prve Zrake neka vas ona oporavi, uveća samopoštovanje, poveća snagu i energiju, i zaštiti od svega lošeg što dolazi do vas. Ženska strana njegove božanske prirode je Vera.

Molite ga da vas svojim plamenim mačem razdvoji od emocionalnih okova, koji vas vezuju za druge ljude, situacije i sećanja iz prošlosti. Molite se da vas ispuni snagom ljubavi, da otkrijete u sebi šta je moć Svetla. Osetite svetlo u svome srcu i izgradite “most do slobode”, učestvujte u izgradnji ovog puta, puta Anđela. U tome će vam pomoći Arhangel Mihailo. Zamolite ga, verujte u sebe, jer ko kuca tome se otvori. Zamolite ga da pošalje svoje uzašle Anđele zaštite, da obuhvate vas i vaše drage i sve konstruktivne ljude Zemlje, da vas odreši od svih misli koje su okaljan plan za vas. Ni jedan Arhangel neće doći, neće se mešati, ako ga ne zamolite, jer je to u suprotnosti sa zakonom božanske ljubavi.

Predstavnici kristala za ovu Zraku, koji će pomoći pri molitvi, su svetloplavi safir, svetloplavi topaz i akvamarin. Ove kristale možemo povezati sa višuda čakrom.

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Re: Sv.Ar. Mihajlo

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:48 pm

Istina-Pero Hunjet Sveti Arhandel Mihajlo....
mozda slabo ko zna da Ar. Mihajlo i njegovi uzasli Andeli u onostranome nas stite 22 sata od 24 sata... Posto zivimo u dualitetu tame i svijetla Oni nas stite i oslobadaju od tame. Ona dva sata su tami data da se desava sta mora da se desi... znaci ono od cega nas ne mogu stiti jer to moramo sami da se izborimo. Kako pise Ivica – Toplica Prokic... koliko imate razbijeni crijepova na krovu svoje kuce – toliko ce da krov nase kuce i prokisnjava – a to znaci da sami mooramo neke crepove da mijenjamo.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:49 pm

Istina-Pero Hunjet - Oni ljudi koji su upoznati sa Ivicinim i Braccinim radom... koji su izcitavali njeve knjige – znaju da je Ivica napisao 13 knjiga- znaju da ih on nije smisljao i pisao sam niti je razmisljao o tome... jedmnostavno mu je ODOZGO receno da ve da pise knjige. Kada je on htio da se pravda da on to ne mooze- receno mu je da se on za to ne brine da ce moci i da ce dobiti i covjeka koji ce njegovo diktiranje u komadu zapisivati, daktilograf viceprvak svijeta... Ivicino je da smo prica – ali Ivica nije poznavao toga covkkeka... tada mu je receno da ce on sam doci i da ce se upoznati... I tako je i bilo. Covjek je dosao a Ivica je pricao i to pred svijedocima – pred svojim sledbenicima... tako da je jedna knjiga bila zavrrsavana u dahu, odjednom u togu cetri ili vise sati. Ko je ivici omogucio takav nacin rada – ko je stojao iza toga Odozgo... Sam Ar. Mihajlo...
Postaviti cu drugi tekst – od drugog kanala – koji je isto slicno zapisivao da se vidi sta i kako je to sto nam pomaze...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:49 pm

Istina-Pero Hunjet - Razlog ovoga pisanja je taj – da ko god cita tekstove druzenja u ovih 5 slika na ovome zidu i tragalaca ispada de je to preveliko znanje i da je to tesko ili pretesko sve skupa... tako se moze i naci gdje ja tvrdim da je sve mnogo jednostavnije... i da nema veze nikakvo veliko, visoko OBRAZOVANJE... nemojte se time zamarati... sve zavisi od duhovne sposobnosti pojedinca i zelje vjere - njegove mogucnosti u tome – zelje za licnim spoznajama alI kroz licni rad... licni napredak uopste ne zavisi od danasnjeg pogleda intelektualnog niti doba starosti... sve te kompliciranosti treba odbaciti. I poceti najjednostavnije sto se moze...za ovu tvrdnju imate komentare ljudi u slikama koji upravo koriste ovakav rad na sebi a koji su bas ***obicni ljudi*** a to je otici kod Brace sada, jer je ON SPOJ SA IZVOROM... Tako da se nas duhovni vodic odvodeci nas kod Brace mi spajamo sa njegovim i tako se i mi spajamo sa izvorom.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:50 pm

Istina-Pero Hunjet - Zato je i stvorena knjiga ***PRVA KNJIGA OZDRAVLJENJA*** koja taj spoj i omogucava... prateci tokom ispunjavanja sta nam se desava – to su upute za daljnji rad. Znaci, ne smatrati da se ne moze jer se nezna neko veliko duhovno znanje... jer ce te tokom Licnog Rada polako to i sticati – spoznavati – a to vam znaci praksa pa sponavanje tada teorije sta se dogada opet od drugih velikih ucitelja itd.... dakle obrnuto. Ne intelektualac bez prakse... na ovaj nacin vi direktno ulazite u spoj sa boznaskim – polako ozdravljujete i srecni postajete. A postizete jednostavno slobodu u vise nacina koja nam daje volju za dalje i snagu. Stvar je u tome sto u tome bozanskom gibanju u vremenu bas sada se nas suncev sustav ozracuje tim bozanskim snagama – energijama – htjeo neko ili ne... znao ili ne... pa to i donosi neke od nepovoljnih situacija ako se nismo u stanju prlagoditi svemu tome – jer nase je da pratimo bozanske zakone ili kretanja – ono ne moze stati zbog nekoga od nas. Isusove rijeci da ce doci vreme kada ce biti onih koji ce moci ciniti i veca dijela nego sto je cinio On sam... i da CE MO IH PO DIJELIMA NJEVIMA PREPOZNATI... da li ste spoznali... zato sam i objasnjavao u slici Sv Rafaela o danu CETVRTAK I SPASOVDAN- kao jedinomL slobodnom danu za nas u cijeloj godini...i da je zadnji dan rada kao, u Isusa bio Cetvrtak... ovo sve skupa ne znaci da i Isus nece biti tu... sve je to tu... treba samo uzeti.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:52 pm

U donjem tekstu imate objasnjenje sta i kako se desva u ova vremena i cemu i kako se prepustiti mozemo ili zelimo a to bez Ucitelja se ne moze i onog koji nas OSVJESCAVA I Istina-Pero Hunjet - OSLOBADA NA RAZNE NACINE KAKO BI BILI U STANJU DA SE OSLOBODIMO NEPOTREBNOGA I NEGATIVNOGA ... ... kako bi nam dali sobodu i moc da nastavimo tada sami ali UZ NJEGA DALJE... tada imamo Njegovu zastitu od tame i ali i sebe samih... kako bi se mogli dalje uciti licno i krenuti na put spoznaja i spasa sebebe i onih oko nas – jer samo kroz sebe – mi mozemo biti od pomoci kolektivno – znaci prvo mijenjati sebe i kroz sebe svijet. I U TOME JE ***BRACINA*** ULOGA NEIZMJERNA I JEDINSTVENA I VREDI ZA SVE NARODE I NARODNOSTI SVIJETA...

Sananda: Vrijeme je za promjene
Kanal: Kathryn E. May

Sananda :
Želim svijetu dati pisanu poruku koja će se proširiti nakon mog jučerašnjeg razgovora na BlogTalkRadio.com/channelpanel. Za mene je to bila neobična poruka, u koju sam uključio mnogo filozofskih i moralnih točaka koje su temelj onoga što biste mogli nazvati naš duhovni način života. To je temelj onoga što su Majka/Otac Bog nazvali Pravi put. Otkako smo vam počeli davati ove poruke kroz mnogo majstora, nije bilo nikakvih knjiga vodiča, nikakve “Biblije” koja bi vas mogla uputiti na ono što bilježi suštinu naših točaka gledišta. Ja sam dao pisane poruke poput “Tečaj o čudima”, ali smo smatrali da je pretjerano složen i detaljan za većinu ljudi.

“Novo sveto pismo” koje sam diktirao kroz Kathryn bilo je namijenjeno da bude kontura daljnjeg razumijevanja. Želim nastaviti s tim pisanjem s više detalja, i više realnih primjera iz života za ljude koji se bore sa svakodnevnim odlukama. Vrijeme je velike promjene, snažnih promjena energija, i važnih izbora za svako živo biće na planetu. Da, životinje, insekti pa čak i biljke donose odluke na svoj način, bilo pojedinačno ili kao grupa, a svi sada donose važne odluke za budućnost svojih iskustava na planetu Zemlji i njihov odnos s čovječanstvom.

Počnimo od početka. Biti će iznenađujuće za mnoge da ljudska vrsta nije počela na planetu Zemlji, nego je kombinacija raznih vrsta humanoidnih bića s drugih planeta koja su dala svoj DNK da se spoji s onim što se nadalo da će biti najbolja od svih mogućih osobina – biće koje doista stvoreno nalik na našeg Stvoritelja. To je vaš potencijal, sudbina za koju ste stvoreni.

Vaš DNK nosi u sebi sposobnost da se proširi u na kristalima zasnovan životni oblik, da bi se preobrazili u multi-dimenzionalna bića koja se mogu kretati kroz svemir i vrijeme u višim dimenzijama. To je proces koji je u tijeku. Vama se pomoglo priljevom visoke vibracijske energije iz Središnjeg Sunca, kao i vještih majstora na terenu koji su usmjeravali i upravljali ovim procesom aktiviranja ljudskih sposobnosti i reaktivirali više dimenzionalne izvore kristalne energije vašeg planeta.

Sve se odvija po planu, postupno podižući sve – Majku Terru i sve njezine stanovnike – u višu razinu postojanja. Budući da ste živa bića sa slobodnom voljom, trebati ćete napraviti mnoge izbore u vezi vašeg sudjelovanja u ovom većem procesu. Biti ćete potpomognuti rastućim energijama koje potiču svjetlom ispunjene životne izbore, ali nećete uzaći protiv svoje volje. Zapravo, imam nogo toga što bića mogu učiniti da se odupru promjenama, da spriječe svoje vlastito uzašašće, a možete učiniti mnogo toga da ga ubrzate.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:53 pm

Želimo vam pomoći u tim izborima, s razumijevanjem da same riječi ne mogu pružiti informacije koje trebate. Iz tog razloga, mi smo proželi sve te poruke s našom višom dimenzionalnom energijom ljubavi, koju ćete sve više osjećati kad slušate glasovne poruke koje sam vam ostavio. Arhive nose energiju baš kao kad ih slušate u ovom trenutku, ali riječi vas ne mogu voditi do istine. Vi morate osjetiti svoj način, pozivajući se uvijek na najdublji dio vašeg srca, gdje veza vaše duše omogućuje izravan kontakt s nama kroz portal u vašem mozgu blizu epifize. Vaša epifiza je motor za upijanje svjetla i pretvaranje vašeg DNK u njegov sofisticiraniji kristalni “operativni sustav”. Tu leži glavni ključ vaše budućnosti kao viših dimenzionalnih bića.

Opisali smo vam “Projekt Lucifer” koji je bio namjenski osmišljen da pruži najveće moguće izazove, unutar dualnosti svjetla i tame. Mračni koji su došli s namjerom preuzimanja planeta Zemlje gdje im je bilo dozvoljeno da ostanu neko vrijeme, stvarajući uvjete protiv kojih ste se borili. To je, kao što sam rekao, vaša želja da pokušate povratiti uporište sebe. U tom procesu, vi ste naučili ustrajati u svojoj vjeri, vašem privlačenju ka svjetlu, i vašim nježnim srcima. To, moji najdraži, je uspjeh koji mi sada slavimo.

Niste bili u stanju pobijediti kabalu sami, jer oni se ne pridržavaju Univerzalnog zakona. Niste bili spremni u potpunosti usvojiti njihovu taktiku i njihove destruktivne namjere kako bi pobijedili i njihovoj igri, unutar Matrice (Matrix), kako možda to zovete. To je po vašem odobrenju. Vi ste naučili da cilj ne opravdava sredstva. Vi ste morali sačuvati svoj integritet čak i po cijenu smrti, i vi ste otkrivali kroz mnogo života da ste se manje bojali smrti nego prodaje svoje duše za profit.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Vi ste, do sada, jako svjesni uplitanja mračnih u svakom području vašeg života: Nametanje uporabe fosilnih goriva, jer je mnogo profitabilnije od mnogih Zemlji naklonjenijih slobodnih energija; uporaba otrovnih kemikalija i pesticida za uzgoj velikih količina slabije hrane, po cijenu iscrpljivanja vašeg tla i onečišćenja vaše vode i zraka; zlostavljanje životinja, i promicanje životinjskih proteina kao izvor hrane; razvoj medicinskih postupaka koje promiču bolest, umjesto da to liječe. Svi ti sustavi, i još mnogo toga, bili su namjerno osmišljeni za uplitanje u tranziciju u kristalni oblik, a stoga za uplitanje u vaše uzašašće.

Sada je vaša odgovornost, moji najmiliji, da pogledate na svoj način života, kako bi razumjeli kompleksnu mrežu tame koja je zarazila svaki vid vaših društvenih i političkih struktura, metode koje koristite za proizvodnju i izgradnju, i način na koji ste se prilagodili za život borbe i porobljavanja. Vi, dragi svjetloradnici, ste oni koji će pomoći izvesti svoju braću i sestre iz ovog složenog povezanog sustava ovisnosti koji je kabala stvorila da vas drži, doslovno, u tami tisućama godina.

Naravno, porobljavanje je dobilo zamah izumom novca i sposobnosti da ga se koristi za stjecanje bogatstva i moći, a time i kontrole nad resursima na planetu koji održavaju život svih. Ostalo je poznato onima koji su voljni priznati da je učinak tih aktivnosti – degradacija planeta i svega na njemu – bila u stvari svrha. Samo koraknuvši natrag, gledajući cijelu sliku s vašim trećim okom, vašim intuitivnim razumijevanjem, i vašom sposobnošću da obratite pažnju na sve bez prejudiciranja, u stanju ste vidjeti istinu.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Vaš viši dimenzionalni pogled omogućuje da se promatraju sve struje unutar rijeke tame koje su dovele do sadašnjeg stanja stvari. Ne ustručavajte se zaviriti iza uglova prepreka koje su bile namjerno postavljene da zasjene vašu viziju. Zračite svoje svjetlo u sjene i podzemna skrovišta gdje su se tajna društva i tajne vlade urotile protiv svjetla u svojim naporima da pobijede Boga, i srce čovječanstva puno ljubavi, koje je Bog. Iskopajte dokaze i iznesite ih na svjetlo, da ih svi vide. Na taj način, vi ćete doslovno “odzemljiti” ostatak misaonih oblika koji se razvlače u vašoj sredini.

Nema mjesta u novom Zlatnom dobu za stare navike i misaone oblike koji su određivali život na Zemlji još od “(namjernog) pada” prije nekoliko tisuća godina, koji je počeo u vrijeme lemurijske civilizacije. Lucifer i ja ćemo dati daljnje poruke u idućim tjednima kako bi vam pomogli da shvatite svoju vlastitu ulogu u stvaranju plana koji je bio hrabro pokrenut kako bi opskrbio čovječanstvo sa završnim testom vjere koji će vas pripremiti za vašu sudbinu kao lidera u svemiru. Da bi dostigli razinu integriteta i znanja u najdubljim kutovima vaših bića, vi ste doslovno skovani u vatri koja je život u dualnosti iza vela, odvojeni od vaše nebeske obitelji.

Svi sada moraju biti očišćeni, svi moraju biti priznati, dati priznanje tamnim izazovima koji su nas potaknuli da zajedno tako teško težimo da vratimo natrag svjetlo. Na taj način, mi slavimo našu snagu i naše duboke veze između nas i s Bogom.

Ovaj dugi pot kroz tamu u svjetlo stvorio je veliku ljubav koju mi sada dijelimo s našim hrabrim suborcima – duhovnim obiteljima koje su nas podupirale i podržavale na svakom koraku našeg puta. Mi smo i uvijek smo bili Galaktička obitelj svjetlosti, pripremajući se ovdje na našem voljenom planetu Zemlji za našu sudbinu kao lideri svjetla, predstavnici Božjeg Pravog puta.

Vi ste sada na raskrižju. Vi ćete biti stavljeni u poziciju da koristite svoje najdublje veze s vašim Višim Ja i Bogom, kako bi vidjeli namjeru iza akcija, motivaciju koja je vodila ljude do destruktivnih i zabrinjavajućih stvari. Često ste govorili da slijedite svoje srce, ali što ako je vaše srce možda zbunjeno? Dragi moji, srca nikada nisu zbunjena. Vi možete postati zbunjeni kad slušate riječi umjesto da dopustite svom srcu da vas vodi kroz zbunjenost, bez obzira koliko je nevjerojatno posljednje objašnjenje.

U mojoj kanaliziranoj poruci putem Kathryn ovog tjedna, predstavio sam vam tešku dilemu. Vi ste zamoljeni da otvorite svoje umove kako bi preispitali svoje odluke koje ste možda snažno osjećali, i da pozorno razlučite koji su motivi čisti a koji nisu. Zapamtite, Kathryn je bila odabrana kao osoba koja će kanalizirati moj Novi zavjet nakon mnogo godina strogog treninga. To vama nije vidljivo, ali ja vas uvjeravam da naši razgovori nisu samo u svrhu objavljivanja. Ona je bila u intimnim odnosima s nama već godinama, i dobro zna tko joj govori po našim energijama. Još jedna zanimljiva stvar je da je njezin trener i mentor kroz godine testiranja bio Otac Bog.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:54 pm

Glavni razlog zašto je Kathryn izabrana za ove poruke bio je da nam je obećala prije više godina da će proslijediti bilo što joj budemo rekli u kanaliziranju, bez obzira o utjecaju na nju ili njezine osobne osjećaje o poruci. To uopće nije bio problem, jer nas poznaje, vjeruje nama i našim metodama, i mi ju rijetko molimo da prenosi poruku koja će joj izazvati probleme.

Ovaj tjedan je bio izuzetak u tome da ju je poruka, koju je za mene prenosila, stavila u vrlo tešku situaciju, suprotno od onih koje je voljela. Žao mi je zbog toga, ali znam da će se sve brzo otkriti i postati će jasno svima vama.

Zapamtite da je sada vrijeme za optimalni rast, zbog dubokih promjena i potpunih promjena u sustavima vjerovanja koje ste održavali u svim vašim životima. Istina mora biti otkrivena; istina mora biti izgovorena. Nije lako slijediti taj put, ali on će dovesti do slobode za cijelo čovječanstvo. Probudite se, ljubljeni. Vaš trenutak je došao. Koračajmo čvrsto, odmjerenim koracima, u budućnost koja je izgrađena od više svijesti, veće svijesti, dubljih veza srca, i volje da se ukloni sve s našeg puta što nije od svjetla.

Ovaj izazov, u ovom trenutku, nije jednostavno o osjećaju dobrog. On je ozbiljna borba za neke, napor za široko buđenje kako bi ostali stabilni pred licem snažnog otpora od neočekivanih izvora. Držite se istine da je ljubav uvijek suosjećajna, velikodušna i ljubazna, ali to ne znači da se klanjamo onima koji prijete ili nas pokušavaju omesti. Opet vas potičem da se odvratite od osvete, prigrlite oprost, i vi ćete stvoriti novu arenu u kojoj će se graditi vaše novo sutra.

Neizrecivo vas volim,
Ja sam vaš Sananda, uvijek vama na usluzi.

Originalni tekst: http://lightworkers.org/channe.../201017/sananda-time-change
Preveo s engleskog: Fredi
------------------------------------------------------------------------------------

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:55 pm

Dada Svjetlost - Iskreno, poprilično nas je šokirala objava u kojoj je moderna medicina priznala da je „prvi“ čovek rođen sa 3 zavojnice DNK. Slučaj maloga Alfiea je dakako, prvi koji je zvanično priznat od strane medicinske zajednice, no nesumnjivo nije jedini. Da li je Alfie samo jedna slučajna prirodna „anomalija“ ili se iza toga krije nešto više?
Ako povežemo nedavna, naizgled nasumična dešavanja u prirodi u jednu celinu, moguće je da dobijemo dokaz da je evolucija na našoj planeti krenula u svoju sledeću fazu. Da li primeri poput Alfiea, maloga Kineza Nong Iousui ,masovnih pomora životinja na planeti i otkrivanje neobičnih novih vrsta , te prekid NASA svemirskih letova i nedavna rušenja ruskih , evropskih i američkih satelita , povećanje Schumann rezonance , pa čak iChemtrails imaju nešto zajedničko ?

Naučnici su u nekoliko odvojenih obraćanja javnosti priznali da su snimili i izmerili neku neobičnu, njima neobjašnjivu energiju koja je došla u naš Sunčev sistem, za koju veruju da je i podstakla nedavnu veliku Solarnu aktivnost i zagrevanje ne samo planete Zemlje već i svih planeta našeg sistema . Da li je ta energija uzrok nedavnim promenama u prirodi na našoj planeti ili još intrigantnije – da li je odgovorna za početak mutacija svih živih bića na našoj planeti?

Našim jedinim slobodnim medijem – internetom, kruže članci o tome kako nezavisni lekari rade već godinama s decom koja su rođena sa trećim kalemom DNA. No, postojanje takvih slučajeva negirani su od službene medicine sve do nedavno. Ovaj potez službene medicine, odnosno objava o prvom rođenom detetu koje je rođeno sa trećom kalemom DNA, daje naslutiti da su počele mutacije naše vrste, odnosno evolucija, koju nezavisni naučnici već godinama najavljuju, a neki od njih čak i tvrde da je započela još pre 30 godina.

Ovo je prvi u nizu članaka koji će govoriti o ovoj temi. U ovom, prvom, ćemo Vam predstaviti promene koje su zabeležene na našoj DNA u svetu, te smer kojim naučnici pretpostavljaju da ćemo se kretati i kakva je povezanost tih promena sa našim duhovnim i fizičkim bićem.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:56 pm

Ovaj tekst sastavljen je od četiri različita članka, koji povezani daju zanimljivu celinu:
1. Moderna medicina zvanično priznala prvi slučaj čoveka sa 3 niza DNK

2. Konvencija genetičara iz celog sveta: „Događaju se evolucione promene … razvijamo 12 DNA spirala.“ Svaka
dodatna spirala omogućiti će nam „super-sposobnosti“ koje danas nazivamo „paranormalnim“

3. DNA i telo se menjaju

4. Fizički DNA i duhovna povezanost

1. Alfie Clamp: prvi priznati slučaj ljudskog bića sa 3 DNK niza
Dvogodišnji Britanac je zasad prva osoba na svetu kod koje DNA sadrži jednu dodatnu zavojnicu. Zbog uočene abnormalnosti patio je od niza poremećaja uključujući i dugotrajnu slepilo, slabost mišića, prestanak disanja te drugih, po život opasnih problema.

Mali Alfie Clamp je bio slep prva tri meseca života, a ima i niz drugih poteškoća, zbog čega su ga lekari podvrgnuli temeljitom testiranju. Tokom procesa su otkrili da njegov 7. hromozom ima ‘dodatnu ruku’ koja se nikad pre nije uočila kod ni jedne druge osobe na svetu, piše Daili Telegraph.

Alfie, koji živi u britanskom mestu Nuneaton, danas vidi i očekuje operaciju nakon koje bi trebali nestati teški problemi s probavom koji ga muče. Njegovi roditelji Gemma i Richard Clamp su ga već tri dana nakon povratka iz porodilišta morali hitno voziti u bolnicu jer je prestao da diše, a usta su mu poplavila.

Nakon testiranja, kad je dečak imao tek šest nedelja, lekari su otkrili neočekivanu abnormalnost na njegovoj deoksiribonukleinskoj kiselini tj DNA.

Zbog abnormalnosti nije vidio sve do trećeg meseca života, a zbog slabosti mišića sam se nije uspeo preokrenuti sve dok nije imao 18 meseci. Osim toga, bez pomoći lekova njegov probavni sistem ne bi upijao hranjive materije.Roditelji su ga u niz navrata vozili u hitnu, a dva su puta bili gotovo sigurni da će umreti.

Ipak, Alfie se oporavio, piše Daili telegraph.

Njegova 10-godišnja sestra Georgiaje savršeno zdrava, a njen DNK ne sadrži genetske greške.

2. Naučnici: Ljudi ovoga trena mutiraju!

Intervju sa Dr Berrendom Foks

U članu Patricie Resch, Dr Berrenda Fok nudi dokaze o promeni DNK i ćelija u ljudskom organizmu. Dr Foks je holistički praktičar „Avalon Vellness“ centra uMt. Shastau Kaliforniji. Dr Foks je dokazala kroz krvne testove da su neki ljudi zapravo razvili nove nizove DNK.

Berrenda, recite nam nešto o svom obrazovanju.

Imam doktorata iz fiziologije i prirode. Tokom prakse u Evropi sam sarađivala s medijima, i ta saradnja se još uvek nastavlja kroz film i menadžment. Kao što znate, trenutno sarađujem sa televizijskom mrežom FOKS, na razumevanju vanzemaljaca i njihove uloge u tome što se trenutno dešava sa ljudima. Najpoznatije serije za koje radim su „Sightings“ i „The X Files“.

Koje su promene koje se događaju u ovom trenutku na planeti, i kako su naša tela pogođena time?

Postoje velike promene, mutacije koje se nisu dogodile, prema genetičara, još od kada smo izašli iz vode. Pre nekoliko godina u Mekico Sitiju bio je konvencija genetičara iz celog sveta, a glavna tema bila je promene ljudske DNK. Mi smo u toku evolucione promene, ali ne znamo u šta se menjamo.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:57 pm

Kako se naša DNA menja?

Svako ljudsko biće ima dve spirale DNK. Ono što smo otkrili je da se sve većem broju ljudi formiraju nove spirale. Prema mojem shvatanju počinjemo razvijati 12 spirala DNA. Tokom tog vremena, koje je izgleda počelo pre 5 – 20 godina, počeli smo da mutiramo. To je zaključak nauke. To je mutacija naše vrste u nešto čiji krajnji rezultat nije poznat. Ove promene još nisu predstavljene široj javnosti jer nauka smatra da će ovom objavom zastrašiti stanovništvo. Međutim, ljudi se menjaju na ćelijskom nivou. Ja trenutno radim sa troje dece koja imaju razvijene tri spirale DNK. Većina ljudi zna za ovo i to oseća, čak su i mnoge religije govorile o ovoj promeni i znam da ćemo do nje doći na različite načine. Mi znamo da je ovo pozitivna mutacija, iako fizički, mentalno i emocionalno ona može izgledati zastrašujuće.

Da li ova deca imaju različite osobine od druge dece?

Prva deca mogu pomerati predmete po sobi samo ako se na njih koncentrišu, ili, mogu napuniti čaše s vodom ako samo gledaju u njih. Oni su telepati. Gotovo da pomislite da su ova deca nad-ljudi, ali nisu. Mislim da su ona to u što ćemo se razviti kroz nekoliko decenija.

Mislite li da će se to dogoditi svima nama?

Čini se da ljudi rođeni pre 1940. godine nemaju ovu mogućnost promene, ali su preneli sledećim generacijama nešto što im omogućava razvijanje nove DNA spirale za naših života. Najvidljivije promene su nađene u našem imunom i endokrinom sistemu i to je razlog zašto radim na istraživanjima imunoloških mišljenja i terapije.

Neke odrasle osobe koje sam testirala zapravo imaju još jednu spiralu DNK koja se počela formirati. Nekima se čak i do kraja formirala. Ovi ljudi prolaze kroz velike promene u njihovoj svesti i telu, jer to je povezano. Po mome mišljenju, Zemlja i sve na njoj podiže svoju vibraciju. Mnoga deca nedavno rođena imaju magnetno lakša tela. Mi stariji, ako se odlučimo na promenu, morati ćemo proći kroz mnoge fizičke promene.

Šta uzrokuje promene u telima rođenima sa dvostrukom DNA?

Najlakši način mutacije DNA je kroz viruse. Dakle, virusi nisu nužno loši. Virusi žive samo na živom tkivu. DNA virusi kao što su Epstein Barr i Herpes 6 menjaju ćelijsku strukturu. Retrovirus HIV nije DNA virus. Umesto da menja telo, on ga „proždire“. Većina ljudi koja je prošla kroz ovaj proces izašla je na drugoj strani sa novim zanimanjem, novim načinom razmišljanja ili su jednostavno započeli sa novim načinom života. Iako su se mogli osećati bolesno, umorno ili čak i beznadežno s vremena na vreme, to je dar. Data im je šansa da promene svoju DNA strukturu u lakše, zdravije telo koje će moći videti u sledećoj generaciji. Po mome shvatanju imamo vremena otprilike do kraja 2012. da završimo i prođemo kroz taj proces.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

DNK

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 4:58 pm

Koje druge promene bismo trebali videti?

U završnici neće biti bolesti, nećemo morati umreti. Mi ćemo imati mogućnosti da na lakši način naučimo životne lekcije, ne kroz patnju, već kroz ljubav i radost. Stari će se sistem morati potpuno raspasti, a to se neće dogoditi bez otpora i velike borbe. Dakle, od svih ovih ratova koje imamo, do medicinskog tipa lečenja, ne funkcioniše, vlast ne funkcioniše. Puno starih paradigmi više jednostavno ne može postojati, ali se bore za svoje održavanje, no nema sumnje da se menjaju. Oni od nas koji žive u ovome trenutku preteča su gotovo nove vrste. To je ljudski, ali istovremeno zapravo pokušavamo manifestovati raj na Zemlji. Mi primamo dodatnu pomoć od gospodara i vanzemaljaca, anđeoskih bića, i učenje da gledamo unutar sebe. Što više uđemo unutar sebe i poslušamo taj tihi glas, to smo više usklađeni sa promenama koje se događaju.

Koje su nuspojave ovih promena?

Sa staničnim promenama osećaćete se kao da nekada niste prisutni ovde. Osećaćete se iscrpljeno jer mi doslovno menjamo naše ćelije i postajemo nova bića. Kao i novorođena beba, trebate mnogo odmora. Može se pojaviti mentalna zbunjenost i nemogućnost koncentracije na svakodnevne rutinske zadatke jer započinjemo s programiranjem na nešto veće. Bol po celome telu za koju ne postoji specifičan uzrok. Mnogi se ljudi osećaju kao da su poludeli.

Ako odu kod lekara, najverovatnije će završiti na Prozac-u ili nekom sličnom leku, jer modrena medicina ne može utvrditi šta im je. To je teško shvatljivo za modernu medicinu jer se ona nije navikla baviti energetskim telom. Zbog toga što su čakre povezane sa našim endokrinim sistemom, žene će proći kroz niz hormonskih promena. Postoji mogućnost da će plakati a da ne znaju zašto plaču jer plač otpušta hormone. Mnoge žene će proći kroz menopauzu ranije jer nam se ceo sistem ubrzava.

Muškarci se mogu osećati frustrirano sa iscrpljenošću jer su do sada bili vrlo aktivni. Mogu osećati kako iz njih izlazi njihova ženska strana, jer ona je intuitivnija. Emocionalne terapije koje se pojavljuju zadnjih 20 do 30 godina ubrzano primenjuju nove tehnike kako bi se nosile s ovim promenama. Mi zapravo u vrlo kratkom vremenu radimo ogromnu količinu emocionalnog rada za kojeg bi inače trebale hiljade godina.

Kako se odnosite prema nekome ko prolazi kroz ove promene?

Mislim da je ispravan pristup rad sa individualnim bićem, umesto lečenja. „Doktor“ na latinskom znači učitelj. Jedinu efikasnu uslugu koju možete pružiti kao pravi iscelitelj je da osnažite osobe sa potrebnim alatima i da ih uverite da je ono što se događa stvarno, i da se oni mogu zalečiti i osloboditi „negativnih“ simptoma u tom procesu.

Prvo, obavljam imunološko testiranje koje nije tradicionalno. To je laboratorijsko ispitivanje krvi koje sprovodi specijalizovana laboratorija. Tada dajem informacije pacijentu. To je nešto kao karta promena tako da oni imaju uticaja na lečenje. Postoji neka moć unutar osobe da, kada gleda rezultate analize krvi i mapu promena, pokrene nešto u podsvesti i započne samoizlječenje.

Pravi ključ svega je da se osoba ponese odgovorno i da sama radi na tome. Ono što ja koristim kao alatke nije uobičajeno. Koristim mnogo Organoterapije, koja je žlezdani tretman iz Evrope, da učvrstim hormonalni sistem da lakše prihvati promene unutar DNA. Takođe, koristim homeopatiju za rad na energetskom telu, vitamine, lekovito bilje, i hladnu lasersku terapiju. Terapija zavisi isključivo od individualnih potreba.

Kako mislite da će se vaš posao razvijati u budućnosti?

Na svoj rad gledam kao na most, ili tranziciju. On je jednako naučan i umetnički. Lečenje je umetnost i nauka. Koristeći samo umetnost lečenja ili samo nauka nije dovoljno za potpuno izlečenje. Ja ne mislim da ću biti iscelitelj ceo život, jer verujem da će bolesti biti eliminisane. Mi kao potpuno svesni ljudi, eliminisaćemo bolesti i patnje.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:00 pm

Dada Svjetlost - 3. DNA i telesne promene; Lekovi za neželjena dejstva
Izvod iz članka „ Veća slika „ Susanne Thorp-Clark

Mi prolazimo kroz promene od bića bazirana na ugljeniku sa dva niza DNK u kristalna bića sa 1024 delova molekula DNA, jer kristalne materije mogu postojati na višim nivoima dimenzijskim. No, trenutne promene se događaju sa 2 na tri niza DNK, a kasnije u 12. Nagađa se da su ljudska bića imala 12 nizova DNK stotinama hiljada godina pre, ali neko ili nešto se umešalo u evoluciju i smanjilo nas je na samo dve zavojnice DNA.

Ne menjamo se samo mi, ljudi, već svi oblici života na Zemlji. Sve ribe u morima, cveće i drveće u vašem vrtu, ptice na nebu, čak i vaši kućni ljubimci. Sve se menja. Ništa neće umreti ili biti uništeno jer mi, svi zajedno prelazimo u novo stanje bića. Ovo novo stanje našeg bića potražuje od nas da se promenimo ne samo fizički, već da i mentalno i emocionalno napustimo trodimenzionalne koncepte postojanja.

Kao i kod smrti, ostavljanje je glavni deo procesa promene, jer osoba ne može preneti stare vrednosti i način života u potpuno novo postojanje. Dakle, napredak kroz promene nas prisiljava da napustimo trenutne odnose, poslove, karijere, kuće, imetak i slično, ako su one u nemogućnosti podržati naš novi način postojanja.

Da li se čudimo onda, da postoji toliko mnogo teskobe i straha u svetu, jer te se promene već događaju iako ih većina nije svesna. Takođe, promene u našem fiziolioškom biću se trenutno ubrzavaju i postoje mnogi privremeni fizički simptomi koji se javljaju u našim telima kao posledica toga. Simptomi slične gripu – visoka temperatura, znojenje, bol u kostima i zglobovima, itd, ali koji ne reaguju na antibiotike.

- Migrene i glavobolje – jaka bol koja se ne oslobađa s lekovima protiv bolova.

- Povremeni proliv.

- Povremena curenje iz nosa – kijanje koje traje 24 sata i nije prehlada ili polenska groznica.

- Vrtoglavica

- Zujanje u ušima

- Lupanje srca

- Osećaj da celo telo vibrira – posebno noću kada je u opuštenom stanju.

- Intenzivno grčenje mišića – plus bol u telu, često leđa.

- Trnci – u rukama, nogama ili stopalima.

- Gubitak mišićne snage – u rukama, uzrokovane promenama u sistemu cirkulacije.

- Povremena poteškoće s disanjem – i / ili primetno jače ili glasnije disanje kada smo u opuštenom stanju.

- Promene imunog sistema

- Promene limfnog sistema

- Umor – ili iscrpljenost od manjeg napora.

- Želja za spavanjem – duže i češće od normalnog.

- Nokti na nožnim prstima i kosa rastu brže od normalnog.

- Napadi depresije bez pravog razloga.

- Gledanje u prošlost – i glednje na odnose, sticanje jasnoće o ličnim pitanjima.

- Osećaj velikog čišćenja

- Napetost, teskoba i visokog nivoa stresa – zato što neko oseća da se nešto događa, ali ne zna što je to.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:03 pm

Dada Svjetlost; Mnogo ljudi oseća neke od ovih simptoma, te su otrčali u panici svojim lekarima koji su im kao i obično rekli da je s njima sve u redu. I to je istina. Svi ovi simptomi su privremeni i oni jednostavno ukazuju na to da su nastale fiziološke promene.

Neki od preporučenih lekova za ublažavanje gore navedenih stanja su: Pustite da sve ide svojim tokom, ne borite se s time. Ako se osećate umorno ili iscrpljeno, odmorite se i puno spavajte. Pijte puno vode jer se detoksikujete i dehidrirate brže nego obično. Za ublažavanje emocionalne napetosti i stresa uzmite Valerijanu . Piskavica smanjuje stres limfnog sistema i pomaže detoksikaciji. Za ublažavanje napetosti mišića uzmite Valerijanu, te takođe pokušajte sa blatnim kupkama, ili se jednostavno dugo utopite u vruću kadu u koji ste dodali šolju Epsom soli .

Učinite to svakodnevno. Prepoznajte da čak i ako imate pojačano lupanje srca ili otežano disanje, da se radi o deblokadi srčane čakre ili čakre grla, te da su ti simptomi privremeni. Vi ne umirete, samo se menjate! Doduše, ne uzimajte samo mene za reč, nego potražite i savijet lekara ako niste sigurni. Ako ne znate gde nabaviti Valerijanu ili pliskavice potražite ih u prodavnicama zdrave hrane, ili ako ih ne nađete dovoljno je i izgovarati njihova imena u trenutcima kada vam je potrebno opuštanje od tegoba.

Sve isceljujuće energije se prenose i putem zvuka imena i efikasne su kao i da ih fizički uzimate. Pokušajte i vidite. Većina simptoma čini se da traje nekoliko nedelja, a onda nestanu. Neki se simptomi ponovo pojavljuju s vremena na vreme. Ove promene ne doživljavaju svi istovremeno. Veoma mali procenat odraslih osoba ih je već do kraja proživeo, te sada imaju 1024 delova molekula DNK.

Prema izveštajima jedna žena je narasla 3 centimetara viša i povećao joj se broj noge. Sva deca ispod 7 godina starosti su sada već završila ovaj proces, ili će ga uskoro završiti. Bebe rođene zadnje dve godine rođene su sa punim setom nove DNA .. Neki ljudi su već započeli ove promene, dok kod nekih iste trebaju tek započeti. Ovaj proces promene poznat je kao buđenje, proces Uzašašća, ili kao proces postizanja Merkabu (Merkabah) ili lakog tela.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:05 pm

Moramo nadići svoje strahove i naučiti o ljubavi, pravoj ljubavi koja mora započeti unutra. Jer, dok ne možemo voleti i verovati sebi, ne možemo istinski voleti niti verovati drugome.

4. Duhovna veza
Kako su naučna istraživanja do sada dokazala, naša DNA u njenom pozantom obliku dvostruke zavojnice, sadrži genetske kodove za našu fizičku i emotivnu evoluciju.Zapadna nauka još uvek mora otkriti činjenicu da naša DNA ima puno veću svrhu nego da jednostavno služi samo kao nacrt za izgradnju našeg tela.

Genom projekat dekodirao je otprilike 10% od ukupne fizičke DNA koje posedujemo.Ostalih 90% označeno je „smećem“, što bi dalo zaključiti da je nepotrebno i da nema svrhu. No činjenice nam govore da je ljudsko telo vrlo efikasno, te da ako nešto nije potrebno ljudskom telu to jednostavno s vremenom atrofira i evoluira iz postojanja već nakon nekoliko generacija.

Ako je 90% naše DNK „smeće“, zašto ga još uvek imamo? Da li je priroda u svemu pametna osim u slučaju DNA?

Ova takozvana „otpadna DNA“ u naši telima sadrži našu istoriju od kada smo prvi puta inkarnirani na ovoj planeti, mnogo života pre ovog. To je mesto gde je zapisan zapisnik naše duše. Naša DNA je nazvana našom živom bibliotekom upravo zbog bogatstva informacija sačuvanih u njoj.

Postoji deset dodatnih zavojnica DNK, ili pet duplih zavojnica DNK, koje su odspojen ili deaktivirane eonima pre. Moderna nauka ih mora otkriti, iako su videli njihove senke pod svojim elektronskim mikroskopima. Zovu ih „sjena od DNA“. Sa aktiviranih 12 zavojnica DNK, imali bi viši pristup informacijama uskladištenim u njoj do deset puta.

Ove dodatne niti obuhvataju sledeća područja vašeg života:

- Montaza sa Bogom / Vrhovnim Stvoriteljem;
- Unutrašnja vizija, primanje poruka od duhovnog vođstva;
- Komunikacija, i fizički i duhovno;
- Ljubav, ljudska i božanska;
- Fizičko telo;

- Životna energija (chi) i lična volja;

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:07 pm

Znakovi duhovnog napredka

Žeđ za čistom vodom: Nove međućelijske elektromagnetne veze u vašem telu prirodno će vas podstaći da pijete više vode. To će rezultirati time da ćete očistiti svoje telo od toksina. Vaše će telo raditi sa povećanim brojem elektromagnetskih veza i treba biti pravilo hidratizovano kako bi se osigurala jasna, snažna komunikacija između vas i vašeg duhovnog vodiča.

Glad za čistom hranom: Vaša glad za hranom će težiti prema hrani koja je što više čista i ima što veći prehrambeni sadržaj, kao što su organska i sirova hrana. Ovaj proces će biti bez napora, gotovo automatski.

Veće zdravlje: Imati ćete čisšću, jaču vezu sa svojim telom i imati ćete sposobnost komunikacije sa svojom DNA i mogućnost njenog reprogramiranja. U konačnici, kako ćete promeniti svoje navike jela i pića koji će sadržavati zdraviji izbor, vaše će telo odgovoriti sa vašim boljim zdravljem.

Unutrašnji mir.

Veća energija: povećan broj elektromagnetskih veza unutar vašeg tela će poboljšati prirodni protok energije kroz sve vaše fizičke sisteme.

Sa svakom dodatnom kalemom DNA, bliži smo Mojsijevoj.

Savršena veza sa postankom. Veliko duhovno vođstvo: Aktivacija svake dodatne DNK zavojnice je ponovno povezivanje sa našim istinskim Božanskim Sopstvom.

Povezanost sa svim živim bićima: Životinje prirodni duhovi i Gaia lično.

Priključak na druge dimenzije: Bićete u mogućnosti sa lakoćom se povezati na više dimenzije duhovne mudrosti. Vi ste multidimenzijalno biće, koje obitava u više dimenzija od ove – treće.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

DNA sa 12 zavojnica – naše Duhovno nasledstvo
od Kate A. Spercklei

Godinama nauka je priznavala da imamo samo 2 zavojnice aktivne fizičke DNA. Mi takođe imamo i još deset energijskih zavojnica DNK koje se vekovima nalaze uspavane unutar nas. Ove uspavane zavojnice DNA naučnici su već otkrili, međutim, kako ne mogu objasniti njihovu funkciju prozvani su „otpadnim DNA“.

DNA je nukleinska kiselina koja sadrži sve genetske instrukcije koje služe za razvitak i funkcionisanje svih živih bića. Glavna uloga DNK je dugotrajna skladištenje podataka. DNA je često upoređivana sa nacrtima jer sadrži instrukcije potrebne za izgradnju drugih ćelijskih komponenata. Segmenti DNK koji prenose genetsku informaciju zovu se geni, no druge sekvence DNA imaju strukturalne svrhe ili su uključene u regulaciju korišćenja DNA informacija.

Dakle, naša je DNA naš lični nacrt i kao takav sadrži naše celokupne mentalne, fizičke, emotivne i duhovne informacije.

Izvorno ljudsko biće ima 12 zavojnica DNK koje zajedno rade kako bi održavale potpune funkcije čoveka kao duhovnog bića. Našom preokupacijom sa levom polovinom mozga i našim zatvaranjem centara srca, ovi „dodatni“ nizovi DNK su se izgubili. Posledice tog gubitka su da danas živimo u duhovno manjkavom društvu i naše intuitivne i isceliteljske sposobnosti su drastično smanjene .. To je takođe i rezultiralo tome da pristupamo i koristimo samo malo procenta našeg mozga.

Ljudsko telo vrlo je dragoceno. Ono skladišti i sadrži pravo bogatstvo informacija, mudrosti i znanja o svakom aspektu nas samih, našeg sveta i celokupnog života na njemu.

Kombinacije inteligencije su pohranjene u ljudima i velika količina podataka je pohranjena unutar ljudskog tela.Unutar našeg tela su formule potrebne za odgovor na druge oblike inteligencije u celom svemiru.

U koncepciji, mi primamo, iz naše dve različite krvne loze (naši roditelji), određene usklađene i uparene recesivne gene. Ovi geni imaju svetlosne kodove koji nam daju najviše mogućnosti za pristup i razvoj naše duhovne sposobnosti, i za lečenje oštećenih i ranjenih aspekta naše duše.

U isto vreme ti geni imaju sećanja koja su stvorili blokovi našeg put do jedinstva i pokrenuli naše duboko ukorenjene osećanja odvojenosti, odvojenost od naše istinske biti i našeg Stvoritelja. Ova memorija razdvajanja prisilila nas je da stvorimo iskustva i situacije u kojima smo imali priliku lečiti sebe, naš svet i naše separacije.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Kao Duša mi smo pažljivo odabrali i izabrali naše roditelje i njihove krvne linije kako bi si olakšali iskustva i situacije koje će nam omogućiti da se sami lečimo. Stoga smo izabrali sopstvene DNK strukture i moguće prilike za aktiviranje i daljnje buđenje DNA.

Energija naše Zemlje kreće se kroz velike promene i vibracija se podiže na viši nivo svesti. Kao što Zemlja podiže svoju vibraciju, nama se kao ljudskim bićima otvaraju mnoge mogućnosti za podizanje naše vibracije. Taj pomak se naziva Vaznesenje i trenutno se kod mnogih ljudi širom sveta pojavljuje zbunjenost i haos u njihovom životu. Ipak, u ovom naizglednom haosu i zbunjenosti leže velike mogućnosti za nas, da rastemo, širimo se i razvijamo.

Jedan od najuzbudljivijih aspekata našeg evolutivnog procesa je preslaganje naše DNK. Kosmički zraci svetlosti kodirani od našeg Stvoritelja dolaze na našu Zemlju i podstiču promenu i redosled našeg ljudska tela. Kako apsorbujemo ovo kodirano svetlo u naše biće naša rasuta DNK se aktivira i reformiše u nove zavojnice DNA i preraspoređuje se u snopove.

Kako ova reizgradnju i redosled napreduje, stvorili smo razvijeniji nervni sistem koji nam omogućava da se nove informacije i podaci presele u našu svest. Mnoge od naših uspavanih moždanih ćelija su se probudile, a mi postajemo sposobni da pristupite našem celokupnom telesnom potencijalu. Kako se naše telo puni sa više svetla naše se uspomene otvoraju i mi razvijamo našu DNA u svesno višedimenzionalno biće.

Naša DNA sa 12 zavojnica aktivira i povezuje naših 12 Čakri, energetska vrata kroz koja pristupamo našim duhovnim baštinama. DNA sa 12 zavojnica služi kao veza kroz 12 čakri sa energijom izvan našega tela. 12 čakri deluje kao energijska vrata u naše telo koje nas povezuju na vitalne sile postojanja. Tek kroz otvaranje ovih varta možemo početi doista spoznati sebe.

Naših 12 čakri su kolekcija energije gde potencionalno nastaju događaji. One sadrže memoriju i identitet, te je svaka povezana sa jednom kalemom DNA. Ovim 12 energetskih centara moramo pristupiti unutar nas, gde možemo osetiti odgovarajuće podatke i gde možemo prevesti naša iskustva u kontekstu naših misli.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:08 pm

Sve odgovore na sve velike misterije naći ćemo upravo u nama ako otvorimo naša srca i naše umove. Potrebno je napustiti trenutni sistem ubeđenja i stvoriti novi pošto je naš um napravljen da evoluira i da formira iskustva bazirana na našim naredbama .. Naš um nije naš gospodar, mi smo gospodari našega uma. Um je samo alat koji nam služi da stvorimo sopstvenu stvarnost i ništa više.

Svesno radeći sa ovim talasima energije i svetla koji dolaze na Zemlju, u mogućnosti smo shvatiti i razumeti da je transformacija ove planete bazirana na isceljivanju i moći našega uma, odnosno naših misli.

Aktiviranje punih 12 zavojnica DNK će stvoriti vezu između našeg ljudskog genetskog kodiranja i dati nam pristup svom znanju i mudrosti. To je svest i razumevanje o tome ko smo uistinu.

U aktivaciji 12 zavojnica DNK mi stvaramo poravnanje unutar nas i to nam dozvoljava da nežno pređemo u biće viših vibracionih nivoa i frekvencije svetla, pomažući naš proces buđenja svesti.

Zaključak:

Naša DNA mutira, u to nema sumnje. Stara ljudska vrsta evoluira jako velikom brzinom. Mi vraćamo izgubljenu DNA i sa našom svešću se spajamo ponovo na izvor. Ništa ne može niti će išta ovo sprečiti, jer Postanak će to manifestovati. Naša misija je da prihvatimo nove energije koje nam se šalju za pomoć izgradnje i izmene našeg fizičkog tela. Ne borite se s evolucijom već je prihvatite i zagrlite je. Mi se trenutno pretvaramo u novu ljudsku vrstu.

(Portal Svijesti)
( kopirano )
------------

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:10 pm

Dada Svjetlost - Pero Hunjet,dali mozes da mi ovo malo objasnis i obrazlozis......Hvala ti unaprijed

Istina-Pero Hunjet Mogu da komentarisem... ali u stvari MOZEMO .. jer ce mo komentarisati i teoriju i nasa ISKUSTVA.... sada par dana nemam vremena ali dotle pogledajte svi u grupi nasoj ovo predavanje...

https://www.youtube.com/watch?v=JfdFT4iPxME
Vladeta Jerotic - Samopoznanje, samovolja, bogoznanje, nesigurnost u sebe

Pa ce mo poslije SVE POJEDNOSTAVIT STO JE MOGUCE VISE... MAKSIMALNO KAKO BI SVI MOGLI RAZUMJETI... OSOBITO VAZNO ZA SVE ONI KOJI POZNAJU BRACIN RAD... I KNJIGU *** PRVA KNJIGA OZDRAVLJENJA...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:12 pm

Dj. V.

Religioznost je prepreka Isusovom ucenju
Isus je pripovjedao duhovne vrednosti . Religije nemozemo slediti jer ih ima vise ,ko ce znati koja je dobra . Duhovnost je univerzalna ,tako da i ateisti mogu razumjeti. Podjela dobra , podjela rada ,
suradnja ,ljubav, koperacija , jedinstvo , razumjevanje i komunikacija ,su univerzalni zakoni . To su zakoni ugradeni u nama . Sam Isus nam nije mogao to znanje prenijeti ,jer se ono nalazi u nama.
On nas nije mogao ubjediti ,jer sve sto dolazi izvana ostaje izvana . Zasto se Isusa pokazuje sa otvorenim srcem . Po mojem misljenju ,da nam se dokaze da zatvoreno srce nema moci.
Za razumjeti Isusa ,treba u njega ici ,onda je on dio tebe . Onda znas sto on znade ,jer nam je potvrdio ,da mozemo sve sto on moze. Za razumjeti neku situaciju ,treba u nju ici ,jer se jedino iznutra vidi. Kad gladan covjek krade ,to nemoze biti greh . Treba covjek dozivjeti glad da bi razumio gladnoga. Isus nije govorio o pravilima ,nego o ljubavi koja je iznad pravila . Za neko vreme treba pravila ,kad pravila vise ne fonkcionisu ,onda treba preci u vise stanje svesti. To je danasnja situacija.

D.V. - samo ljubav spasava

Pero Hunjet :
to smo vec objasnili... ljubav je procentualna znanju... ne mozes da volis vise nego sto znas... niti primiti ako neznas...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:14 pm

Istina-Pero Hunjet - Duhovnih vrednosti ima vise - i ko ce znati koja koja je dobra... sve su dobre... jer su rasporedene po narodima i stanjima tih naroda u odredenon vremenu... a sve vode ka ISTOM... tako da svako treba da tezi da spozna svoje i da se sjedinjuje sa ostalima - dakle suradnj, kooperacija, jedinstvo - bratstvo ljubav - rad - ucenje iSKRENOST itd... kao sto sam i objasnjavao - znati za nesto i spoznati ni blizu nije isto... jer to znano se zaboravlja a sponato ne. Isus upucuje u sveukupno znanje i za sve narode i nacije je.... Uci u nesto... ali u sta... kao sto napominjem - ako nememo zdravu namjeru - gdje ko sta i zasto... ne mozes ni doci do necega - a kamoli uci... Vidis da niko nezna ni ko je bog - cak tvrde da niko ni nezna... dakle kako da spoznas nesto a neznas ni KOGA...!!!???... a sve je i oko nas i u nama... znaci da smo odvojeni od svega iako smo u svemu tome cijelo vreme... zato sam i pisao... kako svi samo glasaju i navijaju, optuzuju i sude i bave se kao velimim stvarima... a one male su im nevredne - ne shvacaju zasto smo ovce - zasto se opominje to da s imaju oci a ne vidi se i usi a ne cuje se... SVE DOK SE TO NE SPOZNA... vlada samo pusto nadmudrivanje i optuzbe cija je vijera bolja - mrznja i slicno nerazumjevanje - jer se nista nne shvaca... neistina se potvrduje sa ono malo iistine.. i ne shvaca se da se je daleko od sluzenja sebi i drugima... svi su nezadovoljni - jer se nema znanja pravoga, pa im sve neko drugi kriv - tolerancija nula... - hrabrosti se nema za krenuti.. a svi ppisu kako je lijepo biti i kamenovan zbog znanja i isusa... ali niko to nece... a hrabri svi... jedno misle - drugo rade a trece pricaju... i svi misle kako su bas oni svijesni... nije znanje znati nesto napisano... nego kako je naisano .. zasto je tako napisano... koji je razlog necemu u tome napisanome... da je sve istina ... samo kome sta odgovara... KOME KOJA ISTINA ODGOVARA... to je GLAVNI KLJUC.... a kljuceva je mnooogooo... i nikako da shvate ono o brvnu i trnu u oku tudemu... jer svijet se mijenja kkroz sebe ... MIJENJAJUCI SEBE ... SAMO TAKO SE SVIJET MIJENJA... itd...Znaci isus nas je ucio kako da shvatimo to u nama... sami i licno... ucio nas je kako to da naucimo da probudimo - spoznamo to sto je uu nama... jer mi pomoc mozemo i trebamo da imamo... ali sami moramo da shvatimo - nase da bude... niko to za nas ne moze da ucini niti ima pravo... ali ima pravo da nam pomaze..

Д.Ц.
Unutrasnji rad
Unutrasnji rad ima spoljasno delovanje
Ne sudi, samo slusaj
Ne pitaj bez veze
Drz se sebe
Voli sve.
Nadvoresno iskustvo ima unutrasenje rezultate
Ne izbegavaj, tragaj
Ne brani se, ali budi trajan(izdrzi)
sve dok ne postignes.
Tisina unutra, Ljubav spolja
Ne govori, vec slusaj
Ne pitaj, cekaj
dok ti ne bude dato.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon pro 15, 2014 5:14 pm

Istina-Pero Hunjet - Rekli smo da je sve jednostavnije nego sto izgleda ... ali kada se pogkeda ipak je to veliko znanje... pa zato i ispada da je tesko ili cak nemoguce nesto vise znati... ali ipak nije tako, jer je sve oko nas i mi smo u tome i ucestvujemo u svemu tome - ali nismo svijesni - shvatiti osnovne cinjenice dovode do VELIKIH spoznaja... u tim cinjenicama koje su i u nama i oko nas - shvativsi ih - treba se samo predati... posto neznamo te cinjenice osnovne o zivotu i bozanskim zakonima - ne mozemo ni da im se predamo... Svi su ljudi dobri svi - ali ne vide izlaza i svako zivi kkako najbolje i umije... jer nema nacin da bira... svijesno da bira.... a svako bi zelio lijep i ugodan zivot u veselju ljubavi i blagostanju... ali neznamo kako... ucenja velika nisu sakrivena od nas... ona su tu... zato u bibliji i pise da imamo oci a ne vidimo i usi a ne cujemo... a takvim osnovnim kljucevima... ili pitanjima niko se i ne bavi... kako bi se ostvarivale LICNE spoznaje - tako bi se otvarala vrata za daljnje spoznaje - to onda ne moze niko da zaustavi - jer dolazi iz nas samih... i tako se i mijenjamo iznutra saznanjima iz vana... samo mijenjajuci sebe se mijanja svijet.

Dj. V.- samo ljubav spasava

Pero:
to smo vec objasnili... ljubav je procentualna znanju... ne mozes da volis vise nego sto znas... niti primiti ako neznas...

Bez vjere nema nista... spoznati se treba u STA VJEROVATI I KAKO... jer svaki narod ima svoju religiju - a to znaci nacin zivota... svako bi trebao shvati samu srz svoga ucenja i tada ne bi bilo velikih razlika - jer sve vodi ka jednoj zajednici - ka jednom ucenju... samo razliciti prilazni putevi...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]