Ivica i Braco

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Ivica i Braco

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:43 pm

T.R. - Hvala za film o Gurđijevu - `` Susreti sa izuzetnim ljudima ``.Tolliko sinbolike koja upućuje da je čoveku potrban duhovni vodič ako želi da sazna tajne koje se kriju duboku u srcu pustinje bića.Osećam kolliko je jaka ta želja da neko dopre do najskrivenijih tajni suštine čovekovog bivstvovanja na Zemlji-nikada nije kasno.Da li treba sve da izgubiš da bi se probudio i krenuo svojim putem?Ili te nešto doziva da to ranije učiniš -ako osetiš taj poziv ,dobro je. Ako ne-doći će taj momenat ponovo.Pitanje je samo da li ćeš ga prepoznati i koliko vremena i koga ćeš izgubiti.Usvakomslučaju film je odličan, inspiratvan, potpuo sam se uživela dok sam gledala ,razumela i osetila glavni lik i izuzetne likove.Divno,ispunjava dušu!

Istina-Pero Hunjet Istina je da je inspirativan - a i vide se inspiracije i nacin zivota i ostvarivanja tih inspiracija, nisu bas neke ljubavne i ugodne po nacinu mnogih misljenja... nekome to znaci mnogo u filmu nekome ne ... nekome je to i strasno a neko ce i prihvatiti izazov. Potrebno je shvatiti i da vremena nistu ista - pa stoga ni nacin. Mnogo je lakse sada nego onda. Svako vreme ima svoje.
Da, poziv trebas da osjetis ili da se pozivas sam - tada u zivot dolazi ucitelj ili pomagaci i slicno - i treba htjeti prepoznati ... nikada ne odustati, kada se vide odricanja drugih - nego jednostavno zeljeti spoznavati, onako kako je nama u granici i ugodno po svemu... uzivati i uzivati zivot i kretati se napred polagano...!

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:44 pm

Istina-Pero Hunjet J.Z.
Kako većina nije svijesna brzo nadolazećih promjena, proročanstva prošlosti, kada im dođe vrijeme, bi nas mogla iznenadno pogoditi, kao što je i bilo prorečeno!

Matej 24: 37-39 Isus: Za dolaženja Sina Čovjekova, bit će isto kao i u danima Noe. Jer ćemo kao i tih dana, prije poplave, kao i oni jesti i piti, ženiti se i predavati u braku, sve do dana dok Noa ne uđe u arku, a oni ne će razumjeti sve dok ne dođe poplava i sve ih odnese; takav će biti dolazak Sina Čovjeka.
Sve istine prolaze kroz tri faze:
Prvo se ismijavaju
Zatim im se nasilno suprostavlja
I treće, prihvaćaju se kao očite/samo dokazljive!

Arthur Schopenhauer (1788-1860)

J.Z.
Isus nije umro na križu kako bi platio za naše grijehe, već nam je to pribijanje na križ trebalo u stvari pokazati, kako sami sebe pribijamo na križ i kako je uskrsnuće svima nama na raspolaganju

J.Z.

“jedna od najozbiljnijih krivih interpretacija je ideja da je Bog nedohvaltjiv, da je odvojen od nas. Taj nas je način mišljenja o razdvojenosti, otuđio od Božje kreacije i nas samih. Vodio je do ekonomije razdvajanja, politike razdvajanja, sociologije razdvajanja i religija razdvajanja. Moja je poruka da smo svi jedno, da nema nikakvog razdvajanja između nas i Boga, između nas i života ili između nas i bilo kog drugog".

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:46 pm

Istina-Pero Hunjet - Prijateljica...
``Oprosti,ali imam želju da sa nekim ovo podijelim,ovo moje prvo iskustvo,ali nemam sa kim nego sa tobom,a i ne smijem sa drugima jer nebi razumijeli,a nebi ni ja da sam na njihovom mjestu,jer najprije moraš nešto iskusiti da bi razumio,radila sam baš onako kao što si rekao,oprosti,ali nisam se mogla strpiti par dana jer imam jaku želju,zamislila sam energiju kao što si rekao i zamišljala je kako mi prolazi tim dijelovima tijela,ali je išla jako sporo u mojim mislima,napravila sam to 3 puta i kad sam završila osluškivala sam srce,ali da ti iskreno kažem nisam ništa osjetila,samo mir,ustvari i neznam što trebam osjetiti,tako sam ležala neko vrijeme i onda sam ustala,ali poslije toga sam osjetila toliku glad,ali zbog tog što nisam ništa ručala,a rekao si ništa jesti prije 2 sata i poslije toga,a ja sam bila nestrpljiva što prije da počmem to raditi dok sam sama.Zbog te gladi mislila sam da ću se srušiti,ali rekla sam u sebi,ma neću ništa jesti taman se srušila i malo posle toga u sebi,u svojoj duši sam osjetila toliku slast da mi i nije bilo teško izdržati bez jela,zaboravila sam na glad.Evo još malo,pa ističe i ta 2 sata,ali osjećam se tako iznutra lagano,kao da je samo moje tijelo,ali prazno,mislim reći da u njemu nema hrane ni drugih tvari,a u tom trenu sam se sjetila onog što sam svake večeri kad bi legla zamišljala još kao mala djevojčica i sad se čudim kako mi je to onda padalo na pamet,a zamišljala sam sebe i moje tijelo da je skroz čisto,bez ikakve hrane ili nekih drugih tvari unutra,znači potpuno čisto tijelo i crijeva,sve,a sad upravo se tako osjećam,evo oprosti,izmoriću ja tebe sa čitanjem,ali ovo mi je došlo da ti napišem,onako iz srca kao što uvijek pišem,a sad mogu ići i ručati,nadam se da ćeš razumiti što sam sve pisala jer mi riječi same teku,neznam ni ja više što sam ti pisala,ali tako je,eto to je to,veliki pozdrav tebi i svima oko tebe
Hvala Braci i Ivici i Sjetlosnoj hijerarhiji Andela i Arhandela...``

Istina-Pero Hunjet Prijateljice draga...
Zasto ti saljem ovo...!
Zato sto toi saljem dokaz na tvoja DJECIJA MISLJENJA ... I OSJECAJE...
KAKO SI OSJETILA DA SI PROZIRNA I DA BI TAKVA HTJELA DA BUDES...
Dakle to sto ti pomazem je upravo toooo sto se i dogada ... i to sto te cudi da se bas tebi dogada... Pa mucila si se cijelog zivota da ti nesto fali i imas osjecaj kako bi zeljela svima biti od pomoci ... Znaci da si osjetila svoje mogucnosti ili - pocela si se sjecati sebe... Eto tu ti je bila nejasnoca sebe same i kao blokada ... jer sve su to zasluge iz proslih zivota ...ILI...?
Obrati paznju na prozirno tijelo... i da ih trebas osvojiti sedam ... a to ti je taj proces svjetla koji sam ti dao da radis. Gustoce koje se spominju su povezane sa glavnim sedam centara u tijelu koja trebaju u svijetlu da napreduju...

Dakle to sto ti pomazem je upravo toooo sto se i dogada ... i to sto te cudi da se bas tebi dogada...

Obrati paznju na prozirno tijelo... i da ih trebas osvojiti sedam ... a to ti je taj xxxxxxxxxxxxxx koji sam ti dao

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet
Sve i jedno ljudsko bice u nasem sadasnjem vremenu ima neizmjernu sansu da napreduje.
O tome se na mnogo mijesta moze saznati sta se i zasto desava - SVI mogu da se bude jako ubrzano - a u kojem dosegu ili omjeru nije ni BITNO - jer bitno je da se prede samo granica kako b se moglo doprinjeti kolektivnom nesvjesnom te kolektivno i preci u vu svijest - kako bi se izbjegle inkarnacije za trecu dimenziju u buducnosti na drugim Planetam a ostalo ovdje u napredovanju daljnjem.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Molitva je velika stvar - i ponekada i jedina kada se vise nezna kuda ce se i kao, osobito kada osjetimo da smo na samom dnu svega. Molitva kao i sve ostalo je je ZNANJE.... Ne moze se doci ljudino u pekaru i moliti da ti blombira zub. Hijerarhija postoji u svemu pa talo i u znanju. Uciti ljude moliti se a bez znanja - imamo iskustvo o tome … imamo oci a ne vidimo..
A nemamo od koga ni da cujemo … a kada i imamo igleda nam smjesan ili kao prevarant.
Svaki svetac – ima svoju snagu – zadatak i znacenje – i vreme pominjanja. Svi oni koji pocinju da se mole od srca nekome – a znaju koju reakciju ocekuju – to jeste znaju zasto se i mole nekome od Andela te prate sta ce se zbiti, desiti – imaju potvrdu o svojoj molitvi.
Tada imaju dokaz i uvjerenje da molitva vrijedi. Jer kao prvo – oni su vjerovali. Kroz tu svoju vjeru i onoliko znanja koliko su imali i kako i koga su molili toliko su i dobili. Normalno samo ako su poslije to i shvatili i dalje vjerovali… jer ako je prosla bura a oni i zaboiravili da su se molili – nece nista ni shvatiti.
<Ako su shvatili tada ce imati jos vecu vjeru i traziti i dalje i uspjesnije.
Vjera ce podrzati glad za znanjem i shvatiti da nista nije uzalud a kamoli vjera u svjetlosnu hijerarhiju kroz koju se jedino spoznaje i Boga i Bpoaga u sebi.
Ljudi slave slave – i to je lijepo – samo da je jos vise tako – bilo bi jos lijepse i vrednije. Ljudi i to sve zaboravise – pa se sve svodi na obicaje a manje na znacenje.
Posto je veliki svetac blizu po datumu i slava. Slava sve i jednog ljudskog bica ako ju je svjestan *DURDEVDAN*
HILJADAMA GODINA SE Sv. Ar. Mihajlo borio protiv zla… za nase dobro u onostranom... Povukao se da skupi iskustva jer je shvatio da takvom bitkom se ne ide u krajnu pobjedu… nego opet samo kroz ljubav i svjetlo. On je ipak prisutan odredene sate da nas stiti od zla tokom dana … ali postoji i dan cijeli – to jeste noc – kada se jednom godisnje opet suprostavlja zlu tame u toj noci, noci na – do dana slave. Ako se ljudi drze budni svojom voljom i znanjem zasto to rade – tada su od velikoj pomoci Mihajlovoj vosci – jer su budni na vise nacina – znaci da se ne svodi samo na alkoholana pica i punjenje stomaka.
Na tu noc se moze uz pomoc vode i Biljnig Kraljestva i molitvom pstici zastita samom sebi za cujelu slegecu godinu od sile tame… normalno da se treba i svjesno zivjeti. I taj kljuc vam postoji kod i u ivicinoj knjizi.
Znaci molitva sa vjerom i kroz znaje nas oslobada i dopusta da vjerujemo u sebe – a sa tim cinom vec gubimo ili odstranjujemo strah i sumnju u sebe – sto je automatski i najveci pokret u nama jer se stjece praksa i puna vjera itd…

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:47 pm

Istina-Pero Hunjet Dosta toga si ti i sam svjestan… Zivotni put te vodio ka spoznajam i zelji za znanjem zasto sta i kako se desava. Zivotne situacije su te dovele i do ivice i Brace – koje su ti dale vjeru u ono nesto sto neznas a trazis – dobio si smisao vjere. Isto tako i u porodici se desava da se nadu oni i onako kako je najbolje za duhovni rast male zajednice u zajednistvu. Braco kao bice pomoci za sve koji to zele ti i omogucava spoznaje. Jedna od tih nacina je i knjiga prvog ozdravljenja. Posto je ljubav u stvari pokretac svega … tako je i prvo pitanje za ispunjavanje ..*ja zavredujem ljubav*.. cerka ju je odradila i tokom rada se pojavljuje misao kao zelja i naredba za odustajanjem… sto pokazuje –DUALNOST- .. u toj dualnosti treba da pobjedi slobodna volja ili onaj drugi dio nas da se oslobodi od tog prvog ovozemaljskog ja … kako bi oslobadajuci se i uceci izbalansirali oba dijela a zatim poveli sebe prema visim znanjima ili vibracijama koje su ovdje nama od pomoci i koje imaju svoje nositelje.Ta dualnost su suprotni polovi kao Sunce i Mjesec, Kralj Kraljica, ziva i sumpor, musko i zensko…itd… dok jedan predstavlja tocku … dava predstavlja duzinu. .. Znaci, nastavi sa radom i vodi se misaono i svjesno ka dalje. Nalazi se u disku … znacilo bi da je u ugodnom provodu i ugodnom zivotu, ima mogucnost da ide i dalje a tu joj je i dokaz da sve odjednom nestaje te da od te ugodnosti ima i vislje i lijepse iskonske ugodnosti…. Pojavljivanjem dva mladica sa znakom Ivicinog i Bracinog Zlatnog Sunca …znaci linija kojom treba ici da bi se spoznala veca ugodajna lijepota od dosadasnje… sve nepotrebno odbaciti u ovome svijetu uzitaka i pratiti za sebe vece uzitke.!!! Jer joj je pokazan … izvor zivota, svjetlost, ljubav, plodnost i vjera…. Velika sreca…Sunce.. znaci sponavaj sebe i svoj put povratka duhu…!
Posto su u Sali sada njih troje … tri …trijada je broj cijeline… sadrzi sredinu pocetak i kraj, tijelo dusa duh, rodenje zivot i smrt… nebeski broj koji predstalja dusu… a cetiri je tijelo njeno. Dakle pokazan joj je put kojim treba ici da bi uzdizala sebe … sda samo treba da radi nasebi … sada treba da voli i razvija sebe uz nestajanje ponekih dosadasnjih uzitaka koji tome ne doprinose…Znaci – morate si pomagati sami sebi sa svojom voljom i teznjom za licnim uspjesima a pomoc ce vas pratiti….!

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Ljudinooooo... ...
Evo upravo citam knjigu koju si mi upravo TI i poslao... saljem ti jedan dijelic da prepoznas dio sna...!
Psihološke promjene koje se javljaju nakon uzdizanja
Primjer koji pokazuje kako se vaša psihologija mijenja za vrijeme uzdizanja je sljedeći - Kada mnogi od vas shvate da
vam put materijalizma ne služi na vašem duhovnom putu, vi tada odlučujete koristiti materijalne stvari samo kako bi
vam pomogle u obavljanju uslužnih poslova - kako bi mogli doseći ljude i pomoći im da se probude - i potpuno se
odmičete od pop kulturnog fenomena poznatog kao „onaj sa najviše igračaka pobjeñuje". Ne brinete o tome kakav
šampon za kosu koristite, ili kakvu marku odjeće nosite na tijelu, itd., i nije vas briga što se dogodilo na zadnjem „Big
Brother" reality show-u. Te stvari postanu nevažne i beznačajne u vašem životu.
Počinjete se više povezivati sa ljudima koji su na vašoj ili sličnoj razini svjesnosti.
Kao što smo naveli prije, mnogi od vas su učili kako se učiniti psihološki nevidljivima za one koji bi vam mogli nauditi,
bez obzira da li se radi o negativnim ET-ima, ili ljudima u vladi koji vas hoće kontrolirati ili zarobiti. Kako nastavljate
prekoračivati 3D vrijednosti i ograničenja, počinjete se osjećati potpuno slobodno iznutra, i sposobni ste ići svuda po
planetu sa malo ili bez miješanja onih koji bi vas htjeli zaustaviti.
Sljedeći korak nakon psihološke nevidljivosti je stvarna fizička nevidljivost onima koji su u trećoj gustoći. To je stanje
koje Kršćani opisuju kao ushit ili zanos. To nije nagli dogañaj gdje ljudi nestaju u oblaku dima, i njihova odjeća spadne
sa tijela. To je situacija u kojoj postanete sve prozirniji i ispunjeni svjetlom, sve dok se vaše tijelo konačno ne otopi u
čistu svjetlost.
Možda vas povremeno

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Ovdje smo napominjali razne kljuceve i geometriju i objasnjavali da u uzdizanju svi kljucevi i slicno imaju istu vrednost ili znacenje za sve nas... imate i mali uvid o videnju i iskrenju svijetla - u stvari kako do nas dolazi spoznaja duhovne svjetlosne hijerarhije...
Kratka rasprava o Merkabah svjetlosnom vozilu
Vi imate matricu eterične energije oko vašeg fizičkog tijela koju trenutno zovete vašom aurom i sistemom čakri, ili
vašim suptilnim tijelom. Imate i različite tehnike i alate koji su dizajnirani da vaše suptilno tijelo oslobañaju od
negativnosti. Te metode uključuju akupresuru, akupunkturu, elektromagnetsku terapiju, reiki, Reconnection (ponovno
povezivanje), Ra-Sheeba metodu i različite druge procese.
Premda, postoji „polje sile" svetih geometrijskih svjetlosnih ključeva i kodova koji su uprogramirani u vaše eterično
tijelo,koje je zove Merkabah svjetlosno vozilo, koje će s vremenom učiniti metode za suptilne iscjeliteljske tehnike
zastarjelima.
Merkabah je uzorak svjetlosnih ključeva i kodova koji ne samo da osigurava fizičku i duhovnu zaštitu, nego i
dozvoljava kristalnoj svjetlosnoj tjelesnoj formi da se kreće kroz beskrajnost vremena i prostora, bez potrebe za
svemirskim brodom.
Poput glavnog uzorka za uzdizanje, program za izgrañivanje Merkabah vozila je automatska serija DNA mutacija
ugrañenih u evolucijsku strukturu ljudskog bića. Vaš zadatak je,dragi Kreatori, da jednostavno osigurate okolinu u
kojoj se Merkabah može aktivirati i efikasno izgraditi. Ne trebate mijenjati, modificirati ili ubrzavati kodove, ili pokušati
ih aktivirati prije vremena. Merkabah će postati puno jasniji i odreñeniji kako se budete kretali kroz petu gustoću.
U početku će se činiti kao vrtložni uzorak geometrije oko kristalnog svjetlosnog tijela. Kada dobije više energije,
manifestirat će se kao vozilo koje je sposobno čuvati svjetlosno tijelo sigurnim od svih vrsta kozmičkih krhotina i
56
otpadaka.
Druge duše koje vibriraju na petoj gustoći i iznad još uvijek mogu ući u vašu auru i s vama mogu imati energetsku
interakciju, osim ako izaberete zatvoriti svoju auru, u kojem slučaju Merkabah djeluje kao energetsko polje ili oklop.
Mi, Utemeljitelji, upozoravamo vas na prezasićenost suvremenih alata i tehnika koji su dizajnirani kako bi vam
pomogli izgraditi vaš Merkabah. Neke od tih tehnika mogu biti korisne kao pomoć kod opuštanja i vizualizacija, ali sve
te tehnike su nepotrebne. U drugom dijelu, istražit ćemo psihologiju duševnog rasta i mnoge druge stavke vašeg
osobnog razvoja, kao prosvjetljene duše na Zemlji. Ako očistite vaše psihološke probleme i riješite se svih strahova,
vaš Merkabah će se razviti po savršenom Božjem Redu bez potrebe da ubrzavate taj proces.
Mehanika Uzdizanja
Ponovit ćemo. Što je uzdizanje? Uzdizanje je proces kretanja sa treće, kroz četvrtu do svjesnosti pete gustoće. Vaša
svjesnost odreñuje vaše iskustvo. Vaša svjesnost odreñuje vaše stanje vibracije. Vaša svjesnost odreñuje kakvu vrstu
vozila koristite da bi iskusili život.
Tamo gdje usmjerite svoju svjesnost, to odreñuje vaše iskustvo života. To ste vi metafizičari shvatili vrlo jasno. Ako
fokusirate svoju pažnju na petu gustoću, tada će ona postati vaša dominantna vibracija.
Kada dosegnete petu vibraciju, vaša vibracija će biti takva da zagañivači okoliša na vašem svijetu više neće utjecati
na vaše tijelo. Kako nastavite pomicati svoju svjesnost prema višim stepenicama spirale uzdizanja, otkrit ćete da je
vaš oblik sve više suptilan, i na kraju će postati nevidljiv ljudima na trećoj gustoći. U odreñenoj točki, postat će
nevidljiv i za ljude na četvrtoj gustoći.
Neki od vas su postavili pitanje, „ Da li ćemo moći vidjeti Utemeljitelje kako se probližavamo uzdignutom stanju?"
Naš oblik se prikazuje ovom kanalu kao sjajne plavo-bijele zvijezde, ali naša stvarna forma ne postoji u smislu u
kojem vi shvaćate postojanje. Mi smo bezvremeni i nemamo oblik, pa ta verzija plavo-bijelih zvijezda je snižena
verzija od onog kako zapravo izgledamo. Naša energija zrači kroz svemir. Naš kreativni nagon zapravo stvara nove
svemire unutar Omni ili Multi-svemira. Vrlo je teško opisati naš svijet jer ni po čemu nije sličan vašem. I nije
neophodno za vas da znate sve detalje o tome kakav je naš svijet. Ono što je važno je da vam damo pregled
uzdizanja - što je to i kako djeluje - tako da u potpunosti možete uživati u svom vlastitom procesu uzdizanja.
Kod uzdizanja, vaše vozilo percepcije se mijenja. Primarno područje kojeg nastanjujete se mijenja i energija kojom
zračite se mijenja. Postoji eterični svijet tj. svjetlosno tijelo Zemlje na petoj gustoći, koji je dodan na Zemlju treće i
četvrte gustoće. Kada prelazite na Zemlju pete gustoće, morate koristiti vaša eterična svjetlosna tijela kao vozila za
njegovu percepciju.
Sada možete otići tamo u meditaciji, koristeći vaš um, ali nećete doživjeti svu puninu eterične Zemlje, sve dok istinski
ne prijeñete niže frekvencije postojanja

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:48 pm

Istina-Pero Hunjet Svaki od vas ima u sebi sposobnost življenja na petoj dimenziji u tijelu pete gustoće. Svi vi možete to. Sama činjenica
da vas je privukla ova knjiga ukazuje da imate uzdizanje kao vaš fokus.
Kako izgleda peta gustoća? Zemlja pete gustoće je vrlo slična Zemlji četvrte gustoće, osim što postoji blještavilo i sjaj
oko svega. Ne postoje bolesti. Ne postoji smrt. Ne postoji starenje. Vi ste sposobni ponovno stvoriti svoje tijelo kako bi
izgledali vječno mladi, ako je to ono što vi želite. Postoji velika ljubav izmeñu bića na petoj gustoći. Nema više
natjecanja ili pohlepe. Ne postoji krivnja ili sram. Postoji samo proslava različitosti svjetlosnih formi i tiha suradnja,
zbog toga što je jezik svjetlosti telepatija.
Kada ste vi u svom tijelu pete gustoće, vaš primarni fokus će biti kako educirati i prosvjetliti druge, i što sljedeće
istražiti u ovom beskrajnom svemiru.
Sada ćemo pričati nešto više o mehanici uzdizanja. Mnogi od vas ste imali ono što zovemo „simptomi uzdizanja".
Vaši uzorci spavanja su se promijenili. Neki od vas ne spavate po noći. Probudite se usred noći puni energije. Možda
ste imali čudne bolesti na tijelu koje se nisu dale objasniti. Možda ste bili vrlo umorni većinu vremena ili neobično puni
energije. Neki od vas primaju vidovite vizije i vaša psihička i duhovna osjetila rastu iz dana u dan. Možda osjećate da
mnogo elektriciteta prolazi kroz vaše tijelo.
To su neki od simptoma uzdizanja. Možda postanete vrlo emotivni - jedan dan vrlo jasni i mirni a sljedeći vrlo
promjenjivog raspoloženja. Kako prolazite kroz proces, vaš uzorak uzdizanja izvršava automatski program u vašim
stanicama. U početku počinje polako i postepeno se ubrzava sve dok se više ne može zaustaviti. Do godine 2012,
milijuni vas će proći točku bez povratka. To je slično po ideji onome što se zovu T1 i T2 točke ubrzanja na pisti pilota
aviona. Jednom kad pilot dosegne točku ubrzanja T2 na pisti, avion se mora dignuti ili sudariti.
Pa svi vi sada uzlijećete, svi se vi krećete prema uzdizanju. Važno je da razumijete da borba ili otpor prema bilo čemu
u vašem životu, stvara vaš proces uzdizanja manje radostan. Ne borite se sa tamom. Učite od tame. Zračite vaše
svjetlo na tamu. Otkrijte što je ona uistinu, a to je mnogo ništavila.
Na našoj razini vibracija, mi imamo moć potpuno zaustaviti svo neslaganje na vašem svijetu, ali mi to nikad ne bi
učinili, jer bi vam time uskratili neophodno iskustvo duše. Time bi uskratili vašu slobodnu volju. Ono što radimo za
vrijeme ovih poruka je aktivacija i modifikacija vašeg DNA, da vam pomognemo da prijeñete mnogo lakše na sljedeći
korak vaše evolucije. Kako vrijeme prolazi, više ćete osjećati rezultate svog rada na uzdizanju u svom životu.
Kako se prilagoditi novoj razini energije? Što učiniti sa našim čudnim vremenom spavanja?
Iz vašeg budnog stanja možete pozvati vodiče i majstore koji su savršeni za davanje istrukcija o tome kako se nositi
Istina-Pero Hunjet sa povećanom razinom energije usred noći. Većinom se budite usred noći zbog povećane razine energije. Na vašem
svijetu postoji uvjerenje da morate iskoristiti svaku minutu vašeg vremena. Mnogi od vas ne vjeruju da je produktivno
da ništa ne radite dok ste budni. Pa ipak, to može biti upravo ono što trebate učiniti. Možda postane teško poštovati
energetske uzorke vašeg tijela ako imate prenatrpani dnevni raspored, kao np. posao od 9 do 17 h. Napravite najbolje
što možete kako bi poštovali vaše izmijenjene cikluse spavanja i molite vaše vodiče za pomoć.
Ne postoji zamjena za svjesnost u detaljima. To znači da što god prolazite od minute kada se probudite do kraja dana
zaslužuje vašu potpunu svjesnost. Trebate blisko pratiti vašu svjesnost, da bi učili od nje. Teško je učiti ako je um već
presudio i već izmislio priču o tome kako se osjećate. Ako se ustanete ujutro iz kreveta i udarite prstom u rub kreveta,
dio vas želi misliti " Današnji dan mi je krenuo loše. Sigurno ću imati loš dan. " Ne dozvolite sebi to povlañivanje.
Umjesto toga, sjetite se da je sve u životu stvoreno lijepo i da ćete dobiti sve što vam je potrebno iz svakog iskustva,
ovisno o vašoj razini svjesnosti.
Sveta geometrija i sveti simboli
Sada ćemo govoriti o tome kako odreñeni simboli utječu na DNA fizičkog tijela i pridonose procesu uzdizanja.
Samo ćemo kratko objasniti svetu geometriju vašeg fizičke forme. Vaše fizičko tijelo ima navezanog "eteričnog
dvojnika", koji je vaše potencijalno svjetlosno tijelo pete gustoće. Dio vašeg eteričnog tijela je povezan sa vašim
tijelom treće gustoće. Imate ono što je znano kao izmjenične frekvencije vas samih koje su simultano usañene unutar
ove forme treće gustoće. Drugim riječima (i vaš jezik je tu ograničen), imate, kao što smo prije naveli, biološki entitet
sa kapacitetom mozga i drugim mehanizmima koji su postavljeni kako bi se vi mogli povezati sa 4, 5, 6 i 7.gustoćom.
U vašem eteričnom tijelu(koje je vaše svjetlosno tijelo pete gustoće u potencijalu, jer se još nije ostvarilo na vašem
planetu)imate ono što zovemo otisci ili planovi. To su geometrijske konfiguracije koje upravljaju funkcioniranjem naših
tijela treće i četvrte gustoće.
Kada ugradite simbole u eterično tijelo vašeg ljudskog sebstva, kroz korištenje iscjeliteljskih metoda poput reikija,
reconnectiona, Ra-Sheeba metode, vi se radite sa otiscima koji već upravljaju vašim tijelima treće i četvrte gustoće.
Energetski uzorci svete geometrije mijenjaju način na koje vaše eterično tijelo upravlja vanjskom formom (vašim
fizičkim tijelom).
Sveti simboli reikija, reconnectiona, Ra-Sheebe i drugih iscjeliteljskih metoda stvaraju geometrijske uzorke koji utječu
na uzorak fizičkog tijela i stvaraju promjenu u brzini kojom se fizičko tijelo pretvara sa jedne razine u drugu. Ti simboli
takoñer stvaraju utisnute slike, sjećanja, i dojmove, tako da se vaša fizička i psihološka razina postojanja aktiviraju u
prisjećanju odreñenih aspekata vaše više prirode.
U osnovi ti simboli postavljaju kodove i uzorke prepoznavanja viših razina Sebstva unutar vašeg eteričnog tijela, i
istovremeno pokreću DNA konfiguracije koje vam pomažu u procesu uzdizanja. Pa je to proces kodiranja.
Isto vrijedi za druge metode iscjeljivanja. Vaša EMF, EMT, biokinetika, bioenergetika, i mnoge druge metode su
dizajnirane za buñenje odreñenih dijelova vašeg mozga, uma, i suptilnog (eteričnog) tijela, tako da se lakše možete
prisjetiti viših razina Sebstva. Ti pokretači pomažu da možete puno više uživati u vašem procesu uzdizanja, iako je
glavni uzorak vašeg uzdizanja samo pred- programirani set uputa.
Da ponovimo, glavni uzorak je automatski program koji govori vašim stanicama kako preobraziti ugljik u silicij i slično.
To je visoko kompleksni program. Baš kao što vi ne trebate svjesno pokretati vaše vlastito srce, ili probavljati vašu
hranu, isto tako se ne morate zabrinjavati sa pojedinostima glavnog uzorka.
Glavni uzorak se zapravo ne može značajno promijeniti bilo kojom metodom, ali možete postati više svjesni toga i vaš
proces uzdizanja može biti puno ugodniji i efikasniji korištenjem različitih iscjeliteljskih tehnika.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet U mislima mi je Brat O.M. i njegovo tumacenje i potvrdivanje ucenja Stajnera... tvrdi se da se moze spoznati ili vidjeti hrista samo u eterskom tijelu. Uvijek sam bio protiv krivih ucenja koji neki prezentiraju a koji se odnosi na prekoredno ucenje ... to jeste kretati odozgo prema dole... koje ne doprinosu normalnom uzdizanju licnosti u duhovnosti. Normalnim redom rada na sebi po redu se postize peti nivo svjetloznog tijela ili prvi nivo svjetlostnosnog tijela ili kristalizacija ... a postize se samo radom po redu ili savladivanja nosioca, centala trodimenzionalnog tijela..
Sistem čakri
Budući da sad razvijate i stvarate vaše eterično kristalno svjetlosno tijelo, prikladno je da kažemo nešto o energetskim
centrima ili "kotačima" koji komuniciraju sa elektromagnetskom mrežom vašeg bića. Ti rotirajući vrtlozi energije se
zovu čakre od vaših učitelja.
Kako rastete i evoluirate, unosite sve više energije u i izvan vaših čakri kao dio vašeg potpunog životnog izražavanja.
Sva ljudska bića počnu sa aktivacijom osnovne čakre, seksualnog centra i centra moći, 3 centra koja su locirana u
bazi kralježnice, ispod pupka i iznad pupka. Kako evoluirate, vaša pažnja više prelazi u srčani centar i konačno grleni
centar, treće oko, krunsku čakru i 5 čakri iznad krunske.
U zdravoj evolucijskoj spirali vi ne isključujete ni jednu od vaaših čakri. Jednostavno postajete sve više svjesni onih
viših čakri kako se penjete na ljestvici gustoća. Prvo utemeljite one osnovne i onda one više. Svaka viša čakra, da bi
mogla pravilno funkcionirati zahtijeva balans u nižim čakrama, pa kada se isključivo fokusirate na vaše više čakre,
tada ste u neprirodnom stanju jer negirate vaše niže čakre sa kojima ste počeli kada je stvorena vaša ljudska forma.
To je slično matematici. Pretpostavimo da učite računati i odlučite izbaciti sve gradivo matematike koje dolazi prije
računanja. Time nećete postići ništa dobrog. Računanje je vrlo jednostavni oblik matematike, i zapravo vrlo lagan.
Ipak, kako bi mogli računati, morate imati temeljno znanje cjelokupne matematike koje dolazi prije toga, uključujući
algebru, triginometriju, analitičku geometriju, itd.
Balansiranje vašeg sistema čakri je slično empirijskom učenju na taj način kao kad ste evoluirali vašu svjesnost kroz
prve 3 čakre, biti će neophodno da ostanete svjesni, koristite i izrazite vaše niže čakre, ali nećete biti ograničeni njima
jer ste proširili svjesnost i time uključili vaše više čakre.
To je istina u svim aspektima vašeg iskustva. Ono što zovete vašim zemaljskim životom je podskup vašeg duhovnog
života, a ne njegov kontrast.
I tako je duhovni majstor na vašoj Zemlji nepogrešiv po pitanju gornjih čakri kao i donjih. Otkrit ćete da kako evoluirate
u vaše više čakre (uključujući osmu do dvanaestu kako se krećete gore), postat ćete simultano više iskusni u
pitanjima nižih čakri. Naučit ćete balansirati sve vaše čakre.
Osma čakra je oko 2 inča iznad glave, deveta čakra je oko stopu iznad glave, deseta je 2 stope iznad glave,
jedanaesta je oko 2 metra iznad glave, a dvanaesta čakra je vrlo razlivena, ali se nalazi nekoliko metara iznad glave i
može jako varirati u veličini. Sve čakre mogu varirati u veličini, obliku, boji i intenzitetu.
Kada duša obavije tijelo aurom, 8 do 12-ta čakra mogu takoñer biti bliže tijelu. 8 do 12-ta čakre su zadužene za vaše
povezivanje sa višim razinama vašeg bića, ono što je ovaj kanal nazvao nadduša osme gustoće, avatar ili atmansko
sebstvo devete gustoće, kršćansko ili budističko sebstvo 10 gustoće, individualno Božje sebstvo jedanaeste gustoće,
i univerzalno Božje sebstvo dvanaeste gustoće.
Kada postanete svjesni tih drugih sebstva, tada i aktivirate odgovarajuće čakre. Okrećete i povećavate energiju u tim
čakrama kako one postaju vaša razina i leća percepcije.
Kao što znate, vaše čakre mogu postati neuravnotežene, mogu se okretati u krivom smjeru, mogu sakupljati otpatke
iz svemira, ili mogu postati potisnute. Postoji velik broj iscjeliteljskih metoda specijalno dizajniranih da uravnoteže i
ujedine čakre.
Više nećemo govoriti o čakrama budući da postoje različita učenja koja su vam dostupna, kojima možete iscijeliti
čakre.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Izvadio samneke dijelove iz knjige, KOPIRAO:
Sal_Rachele_-_Zemljine_promjene_i_2012
Samosam na par mijesta dodao po nesto…kao malo objasnjenje…

Možda mislite da bića koja su napredna kao mi, mogu dati točniji raspored konverzije Jupitera, ali morate razumjeti da
mi gledamo približno 2 milijarde godina ljudske evolucije prije predloženog datuma. Vi ste snažna, kreativna i
duhovna bića.
Tijekom sljedeće 2 milijarde godina, mnogi od vas će evoluirati na razinu Bogova Kreatora. Kada dosegnete tu razinu
svjesnosti, imat ćete sposobnost utjecati na takve dogañaje kao što su reakcije fuzije unutar plinovitih planeta.
U ovoj točki vaše evolucije, ciklusi svemira su iznad vaše slobodne volje. Oni će se dogoditi bez obzira da li vi
vjerujete u njih ili ih pokušate spriječiti.
Ipak, doći će vrijeme kada ćete moći promijeniti kozmičke cikluse. Sada već možete utjecati na njih do nekog stupnja,
ali to je vrlo mali utjecaj. Ako bi se cjelokupno čovječanstvo koncentriralo na promjenu orbite kometa ili asteroida, tada
mi mogli dovoljno utjecati na orbitu da spriječite nadolazeću katastrofu.
Vaši drski znanstvenici misle da mogu promijeniti orbitu nebeskih tijela eksplozijama nuklearnih sprava na ili pored tih
nebeskih tijela. Dok bi uspješno izvoñenje takvog programa sigurno imalo utjecaj na nebesko tijelo u blizini, postoji
mnogo faktora koji nisu uzeti u obzir, uključujući intervenciju od bića sa drugih razina koji ne žele eksploziju takvih
naprava. Mi nećemo dozvoliti Drakosima ili bilo kome drugome da ponovi ono što se dogodilo u Lemuriji.
Lemuriji se dogodilo to sto se dogodilo i povrh lijepog zivota a prorodom i ostalo … ali nisu imali dovoljni znanje u ostalo kako bi spasili sami sebe… Zato sam i spominjao prije Thota … gdje kaze kako da ucimo jer samo nas znanje moze spasiti od svega pa i od invazije vanzemaljaca…..
Istina-Pero Hunjet Sada je vrijeme da objasnimo dolazeće promjene sa različitih polja proučavanja, tako da što više vas može razumjeti
o čemu pričamo. U sljedećem poglavlju, dati ćemo vam informacije kroz filtere vaših individualnih grana znanosti i
disciplina.
Poglavlje 9 - Promjene na Zemlji objašnjene sa različitih polaznih točaka
Pregled najčešćih misaonih sistema na Zemlji i kako Zemljine promjene utječu na svaku disciplinu
Prije nego što detaljno objasnimo ulogu Zemljinih pomagača za vrijeme promjena, ponovit ćemo da dogañaje na
vašem svijetu možemo sagledati iz nekoliko različitih uglova. Vaš edukacijski sistem ima različita polja studiranja,
svaki sa svojom ograničenom perspektivom, predrasudama i metodama prihvaćenih istraživačkih normi. Na primjer,
dogañaji koji slijede kako se približavamo 2012.g. mogu se opisati korištenjem znanstvene metode, antropoloških
podataka, filozofije, psihologije, metafizike, religije, duhovnosti, biologije, genetike, tehnologije, sociologije, ekonomije
i politike, itd.
Naš pogled, za koji možemo reći da predstavlja vrlo drugačije opažanje, jer smo mi izvan velova koji zamagljuju vašu
percepciju, i imamo duboko razumijevanje mnogih područja studija navedenih gore, ovisno o korištenju vašeg
ograničenog rječnika i terminologije. Ako su te poruke kasnije prevedene u mnoge druge jezike, što je vjerojatno tako,
nešto originalnog značenja, koje je već izgubljeno zbog velova vaših svjetova, se još više gubi. Svakako, nekoliko
ideja će biti elokventnije izražene nakon prijevoda na druge jezike, jer postoje neke riječi u drugim jezicima koje
nemaju odgovarajućih inačica na engleskom jeziku.
Iako većina toga o čemu raspravljamo prelazi granice izmeñu nekoliko disciplina, jedna na koju smo najviše fokusirani
je znanstveni aspekt, i koristimo neke elemente koje vi zovete" superstring" teorija, kvantna fizika, Einsteinova
relativnost i Newtonova mehanika. To radimo zbog toga jer većina drugih disciplina (osim religije)može biti smještena
unutar ovog okvira. Sada ćemo kratko objasniti dublji smisao onoga što se dogaña na vašem svijetu, sa različitih
polaznih točaka drugih područja. Upamtite da ovo nije konačna lista stavova i da se mnogi drugi kutevi objašnjenja u
dodatku našim, mogu pronaći i mogu biti jednako vrijedni.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:49 pm

Istina-Pero Hunjet Kratka rasprava o znanstvenoj metodi
Ako ste sposobni pažljivo dokumentirati nestabilnosti koje se javljaju u fizici vašeg solarnog sistema, i u biologiji vaše
72
ljudske forme, tada ćete zapaziti da se radikalne promjene već dogañaju.
Vaš DNA se mijenja, a s njim i cijela struktura vaše fizičke forme. S vremenom ćete postati bića na bazi silicija
umjesto na bazi ugljika. Vaša fizička tijela postat će besmrtna i neprobojna utjecajima iz okoline. Vašim empirijski
nastrojenim znanstvenicima činit će se da radijacija koja dolazi na Zemlju sa udaljenih kvazara mutira genetsku
strukturu čovječanstva.
Vidjet ćete nestalno ponašanje vašeg sunca, koje će proizvoditi neobične snopove EM valova. Osnovna frekvencija
Zemlje će se nastaviti mijenjati. Kako se vaši magnetski polovi budu mijenjali, tako će i vremenski uzorci i klima
postati još više nestabilni.
Većina vaših znanstvenika traži cikluse u podacima kako bi objasnili što se dogaña. Dok su ciklusi koje smo opisali
valjani i postoji mnogo manjih ciklusa koji utječu na promjene, takozvani stručnjaci neće moći objasniti fenomen koji
im se dogaña ispred očiju.
Veliki dio vaših istraživača ovisi o donacijama primljenih iz izvora koji ne bi željeli da svi postanu svjesni trenutnih
promjena. Osjećaju se ugroženi ako previše ljudi otkrije da cijeli solarni sistem proalzi kroz radikalnu promjenu. Zbog
toga su oni cenzurirali i zatajili mnoge važne činjenice koje podržavaju i potvrñuju materijal ove knjige. To je posebno
očito u antropološkim podacima koji se smatraju prihvatljivim i koji se nalaze u vašim udžbenicima. Ispod smo naveli
nekoliko činjenica koje vam nisu rekli vaši povijesni udžbenici iz škole.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:49 pm

Istina-Pero Hunjet Antropološki podaci koji su zabilježili promjene
Mnogi nebeski dogañaji koji se trebaju pojaviti tijekom sljedećih 100 godina na vašem svijetu su dokumentirani u
spisima vaših drevnih civilizacija (drevne su za vas - nama nisu). Na primjer, prolaz kometa, nazvanog Annanhutak
od ovog kanala, ali sa mnogim drugim danim imenima, je pokazan na hijeroglifima nekih od vaših bivših civilizacija.
Njegova orbita traje približno 10 500 Zemaljskih godina i predviñeno je da će doći unutar nekoliko milijuna milja blizu
vašeg planeta u 2017.godini.
Pojava Nibira, nestašnog planeta sa 3600 godišnjom orbitom, se treba približiti Zemlji oko 2030.g., kako je zapisano u
Sumeranskim zapisima. Taj planetoid sadrži civilizaciju bića od pete do devete gustoće, često zvani Annunaki. Oni su
posjetili Zemlju za vrijeme prošlih prolaza planetoida kroz vaš solarni sistem, noseći sa sobom i prosvjeteljenje i kaos.
Ovdje imate primjer sta znaci 2012 godina a poslije nibiru - pelin… KAOS ili Jos vece i vislje UZDIZANJE… a ne kao sto mozete citati na nekim mjestima samo o strahu, bjezite u planine – umjesto da vam kazu ucite… i sve sto se sada desava se pripisuje nibiru… nesvjesno stvarajiu jos veci kaos u neznanju nego sto i je… jer neznaju…

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:50 pm

Istina-Pero Hunjet U vašoj kršćanskoj Bibliji, Nibiru se zove „Wormwood" u našem prijevodu pelin. (U knjizi otkrivenja zvijezda koja
padne na Zemlju i zatruje 1/3 voda). Nibiru se još zove i planet X. Iako postoji nekoliko vrlo cijenjenih učenjaka koji
daju informacije o Nibiru, oni su često ismijavani od vaših znanstvenika.
Iako su dokazi o Atlantidi i Lemuriji osporavani od vaših znanstvenika, postoje fosilni dokazi koji ukazuju na prisutnost
(i uništenje) tih kolonija. Dok se neke od masivnih promjena na Zemlji i ledeno doba koji su zapali te civilizacije mogu
pripisati kraju precesijskog ciklusa, znanstvenici su zbunjeni sa činjenicom da su neke od era završile kao rezultat
invazije neprijateljskih ET-a, ili uništenja i raspadanja same civilizacije iznutra.
Čvrste dokaze o usponu i padu čovječanstva za vrijeme Atlantide i Lemurije je bilo teško dokumentirati zbog činjenice
da je većina zgrada i ljudskih ostataka zakopano ispod stotina, ako ne i tisuća stopa nanosa, ruševina i kamenja koje
leže ispod tisuća stopa oceanske vode. Premda su pronañena mnoga otkrića, i zatim zatajena od vaših glavnih
medija (koji su kupljeni i plaćeni od onih koji žele držati mase ljudi u neznanju kako bi uspostavili kontrolu nad
generalnom populacijom). Nešto od zemljine mase koja je iznad razine mora se bili dijelovi Atlantide i Lemurije, i
povremeno, neki ostaci tih civilizacija nisu na zemlji.
Postoje velike skupine dokaza koje ukazuju da su humanoidi hodali po vašoj Zemlji prije mnogo milijuna godina. To
nisu samo majmunoliki humanoidi za koje se predpostavlja da su preci homo sapiensa, nego moderni humanoidi sa
gotovo identičnim DNA sa vašim vlastitim. Na zahtjev, ovaj kanal može nabaviti bibliografiju uvaženih znanstvenih
istraživanja koja podržavaju ove informacije.
U nekima od drevnih spisa, postoje proročanstva koja detaljno opisuju buduće dogañaje koja su jednaka
proročanstvima vaših modernih fizičara i vidioca. Još jednom, kako bi ovu raspravu održali sažetom koliko je moguće,
nećemo ulaziti u detalje tko je što prorekao, nego ćemo to ostaviti vama da raspravite sa kanalom, ako je potrebno.

Istina-Pero Hunjet Reći ćemo da proñe jedva godina dana na vašem planetu da se pojavi neko novo veliko arheološko otkriće, a opet
većina njih dobije kratki članak na posljednjoj unutarnjoj stranici vašeg "renomiranog" znanstvenog časopisa i novina.
Mnoga otkrića pokazuju napadnu kontradikciju u odnosu na "prihvaćene" teorije, pa su ta otkrića odbačena kao
pogreške, ili se podacima pripisuje neispravna oprema. Ruševine koje su nedavno otkrivene malo dalje od obale
Japana jasno pokazuju civilizaciju koja je postojala tamo prije 35 000 milijuna godina, a opet, koliko vas je čulo za to u
časopisima i novinama?
Kao što smo naveli u poglavlju 2, milijunima godina su postojale civilizacije na vašem susjednom planetu Marsu. Ako
napravite istraživanje na Internetu, naći ćete brojne kvalitetne fotografije umjetnih struktura i naprava na površini
Marsa, ali vaši priznati znanstvenici uobraženo pokušavaju otkloniti te nalaze kao prirodne elemente. Malo zdravog
razuma i osnovnog znanja o znanosti reći će vam da erozija vjetra ne stvara savršene prave uglove i geometrijsku
preciznost, a ipak to je ono što vam mediji govore.
Postoji izraz na vašem svijetu, "izvan očiju, izvan uma". Nužna posljedica toga bila bi, "Ljudi vide samo ono što žele
vidjeti". Dokazi o civilizacijama starim milijunima godina, kao i ogromne količine dokaza koji dokumentiraju ET-je koji
posjećuju vaš planet u sličnom vremenskom period, su dostupni bilo kome tko može gledati na to bez predrasuda i
pretpostavki. Ovaj kanal i drugi mogu vam dati specifične dokumente i podatke ako to želite.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Filozofija promjene
Sa filozofskog stajališta, vrhovni savjet je "poznaj sebe". Neki vaši vizionari su predložili da sve postoji unutar Božjeg
uma, i kako čovječanstvo sve dublje ulazi u prirodu Sebstva, tada otkriju Boga, zajedno sa odgovorima na sva
trenutna i potencijalna pitanja. Kako bi vidjeli iznad ograničenja svojstvenih svakoj disciplini koju pokriva ovo
poglavlje, morate isprazniti i utišati svoj um, um koji koristi morderni jezik kako bi preveo ideje i principe,ali je
esencijalno osloboñen od zamki, uvjetovanja i programiranja koji čovjeka drže zaključanog u ograničenoj percepciji
stvarnosti.
Najveća prepreka istinske percepcije je iskrivljenje koje nastaje od dijela uma koji misli da već zna istinu. To je
najveća prepreka na duhovnom putu.
Postoje aspekti istine koji će zauvijek biti iznad intelektualnog razumijevanja. Riječi su samo smjernice. One samo
opisuju realnost koja leži iznad njih. Ništa iz ove knjige nije istina. To je samo opis različitih aspekata istine koji su
važni u godinama koje slijede na vašem svijetu.
Kako bi imale istinsku percepciju, duše moraju biti potpuno slobodne od dominantne "pozicije", takozvanih autoriteta
vašeg svijeta (i drugih svjetova). Kako se krećemo u diskusiju o ulozi ET-a i uzvišenih bića u drami vašeg svijeta,
osnovno je da zadržite otvoreni um, ispitate dokaze sa nepristranih pozicija i nemojte slijepo vjerovati u bilo što vam
kažemo, ili bilo što vam netko dugi kaže, bez obzira na to koliko slova imaju iza svojeg imena, ili koliko godina
iskustva imaju. Istina je da istraživači sa mnogo iskustva vjerojatno imaju vrijedne informacije na području znanosti,
ponekad oni sa malo intelektualnog znanja mogu biti najmudriji po istinskom značenju te riječi.
Sve do sada, ovaj prijenos je bio uvelike opisan sa znanstvenog stajališta. Mi shvaćamo da neki od vaših studenata
na Zemlji možda nisu previše skloni znanstvenoj metodi. Sada ćemo objasniti ove teme sa filozofskog i duhovnog
stajališta. Možda ste vi jedan od onih koji OSJEĆAJU stvari umjesto da doživljavaju stvari mentalno.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Mudrost je sasvim drugačija od znanja. Možete znati puno činjenica o mnogo stvari i još uvijek nemati mudrost.
Znanje je linearno, dok je mudrost nelinearna. Znanje se sakuplja postepeno i empirijski, dok mudrost dolazi spontano
i trenutačno. Nakon što smo ovo rekli, samo zrela duša može dati i primiti mudrost. Ne postoje nikakve prečice.
Istinski mudri na vašem svijetu su oni koji se mogu odmaknuti od svih disciplina i škola i jednostavno mogu sagledati
veliku sliku onoga što se dogaña. Iako će ova rasprava vjerojatno biti od pomoći linearnim i nelinearnim osobama,
ona ne može zamijeniti direktno iskustvo. Samo direktno iskustvo donosi mudrost i prosvjetljenje.
Dogañaji na Zemlji u sljedećih 30 godina će izazvati sisteme uvjerenja kod gotovo svih. Sposobnost odustajanja od
dragocjenih ideja i postavki, uključujući i onih potaknutih od znanosti, će biti presudna u razumijevanju onog što
dolazi. Oni koji se budu grčevito držali zastarjelih uvjerenja će bez sumnje gledati na ovu knjigu kao na buncanje
luñaka, bez obzira na to da li vjeruju u suradnju izmeñu kanala i bića koji prenose te informacije.
Jedan od razloga zbog kojeg će mnogi ljudi odbaciti ovu knjigu, je način na koji se prenose informacije, koji je
nepoznat ili neugodan. Zato naše teme pokušavamo objasniti sa više različitih stajališta, a sljedeći aspekt je
psihologija.
Psihologija Zemaljskih promjena
Istinska psihologija uključuje studiranje i praksu o tome kako ujediniti različite aspekte Sebstva, a kako bi to napravili,
moramo ponoviti koji su to aspekti i kako oni funkcioniraju. Dva aspekta koji su najčešći u psihologiji su mentalno i
emocionalno tijelo. Negativni uzorci unutar ta dva tijela su primarni faktori koje treba razmotriti kada istražujemo koji je
razlog da se još niste probudili u vašem prosvjetljenom Sebstvu.
Započet ćemo ovo poglavlje sa pogledom na kočnice i blockade prosvjetljenja, ili ono što neki psiholozi zovu "sjena
Sebstva".
Sposobnost da vidite sjenu Sebstva je ključna faza u osobnom razvoju, i bilo bi potpuno nepotrebno da čak i
raspravljamo o toj temi da ste svi vi već savladali taj korak. Ipak, možemo vidjeti kroz čitanje vaših energetskih polja,
da niste završili taj korak, pa ćemo ponoviti neke od osnovnih elemenata o blokadama do prosvjetljenja.
Barijere i blokade do prosvjetljenja
1. Ego
Najveća mentalna prepreka prosvjetljenju je identifikacija sa starim uvjerenjima, uvjetovanjima i programima. To je
aktivnost egoističnog dijela Sebstva, dijela koji se osjeća odvojen od cjeline. Egoistično Sebstvo je neophodni dio
postojanja u fizičkom tijelu na Zemlji. Učenja koja predlažu da bi se ego trebao iskorijeniti su pogrešna, zato jer svatko
od vas treba imati osobne granice i osjećaj sebe kako bi komunicirao i funkcionirao na Zemlji. Ipak, kao što znate, ego
se može izmaknuti kontroli i preuzeti percepciju duše do te mjere da se duša potpuno poistovjeti sa Zemaljskim
Sebstvom i zaboravi svoju duševnu ulogu i misiju. Nećemo ići u iscrpnu raspravu o tome kako zauzdati ego. Poglavlje
4 knjige "Life on the cutting edge", obavlja prilično dobar posao ispitivanja kompliciranosti ega i kako prekoračiti
egocentričnost. Postoji takoñer mnogo knjiga za samo-pomoć koje istažuju tut emu. Sada ćemo raspraviti temu
emocionalnih stanja i pogotovo straha, jer taj nerješeni aspekt psihe igra vitalnu ulogu u tome kako će se duše nositi
sa promjenama na Zemlji.
2. Strah od promjene
Strah od promjene igra dominatnu ulogu u svjesnosti čovječanstva. To se manifestira na mnogo načina, uključujući i
poricanje Zemljinih promjena. Sindrom "posao kao i obično", je vrlo raširen, posebno u onim zemljama koje stavljaju
74
veliki naglasak na prikupljanje materijalnog bogatstva.
Ispod straha od promjene obično se skriva strah od nepoznatog, koji je sličan strahu od smrti. Pa ipak čovječanstvo je
osuñeno na izumiranje ako se ne promijeni, pa tu leži "catch 22" vrsta paradoksa. Psihologija vezanja na prošlost, čak
i ako je ona nezadovoljavajuća, pa čak i depresivna, potiče iz susprezanja originalnog iskustva pada, ili zgušnjavanja
duše u tvar

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:51 pm

Istina-Pero Hunjet Kada su duše prvi puta sišle u tvar, to iskustvo im je bilo toliko traumatično, da je svaka sljedeća
promjena bila gledana sa velikim strahom, iz straha da se to iskustvo ne bi ponovilo. Duše su odabrale relativnu
utjehu u tome da izaberu što očekivati u životu, čak i ako ih to iskustvo nije zadovoljavalo.
Primarna razlika sada je da je promjena nužna. Pravac kojim se kreće većina čovječanstva može se prikazati kao
ovce koje padaju sa ruba stijene. Većina ljudskih ovaca već ima jednu nogu koja visi sa stijene, ili da koristimo sličnu
analogiju,kao ljudski jelen koji je ukočen ispred farova auta, koji vozi prebrzo da bi se zaustavio. Morate se suočiti sa
vašim strahovima, ali iz pozicije identifikacije sa vašim višim Sebstvom, esencom duše. Svjetlost istine mora sjati u
strah kako bi ga rastjerala. Originalni uzročni problem (strah od još jednog pada)mora se sagledati kroz psihoterapiju,
hipnozu, i kroz druge tehnike, kao npr. vremensko iscjeljivanje.
3. Emotivni problemi
Najveća prepreka za sreću i blagostanje, pogotovo za vrijeme promjena koje se manifestiraju na Zemlji, uključuju
emotivne probleme Sebstva. Kao što smo naveli gore, psihologija generalno uključuje proučavanje veze uma i tijela,
kao i emocija, ali u sljedećih par poglavlja mi ćemo se primarno fokusirati na emocionalno sebstvo kao glavnog igrača
koji odreñuje psihološko zdravlje.
Da ponovimo, postoje 3 osnovne negativne emocije: strah, ljutnja i tuga. Većina drugih emocija su različite
kombinacije i različiti intenziteti gore navedenih emocija. Bez obzira na uzrok tih emocija, morate ih prihvatiti i voljeti u
tom postojećem stanju prije nego što ih se može mijenjati. Morate ih potpuno osjetiti prije nego što se one mogu
transformirati. Odupiranje ili zataškavanje tih emocija je ono što uzrokuje psihopatsko ponašanje i sve oblike nasilja.
U kasnijem dijelu ovog odjeljka, mi i ovaj kanal ćemo ponoviti dva koraka koja su neophodna za rješavanje ovih
problema.
4. Ovisnosti
Većina ovisnosti, bez obzira da li se radi „supstanci" ili „procesu ovisnosti", spadaju u kategoriju emocionalnog
poricanja.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Život na Zemlji, kao što znate, je vrlo izazovan, i rješavanje potisnutih emocija nije lako, usprkos mnoštvu
psihoterapeutskih metoda koje vam nude takozvani eksperti. Većina ljudi bi radije „kupovala do smrti", ili se
uključivala u seksualne avanture, ili ispunila svoju svjesnost sa strategijama povećanja njihovog novčanog bogatstva,
nego se nosila sa neugodnim i „neurednim" emotivnim problemima.
Zbog toga se mnogo ljudi okreće ovisnostima o supstancama ili ponašanjima, kao način izbjegavanja gledanja u
negativne emocije. Većina ovisnosti nudi privremeni osjećaj „sreće", nakon kojeg slijedi pad. Pad potiče želju za
ponavljanjem osjećaja sreće, i tako počinje opaki ciklus. Ovisnosti mogu biti javne i skrivene, ovisno o razini poricanja
i potiskivanja. Mnogi ljudi čak ni ne shvaćaju da su ovisnici. Mogli bi posvetiti cijeli svezak temama o ovisnosti, razlog
zbog kojeg to spominjemo je taj, da vas ovisnosti često sprečavaju da jasno vidite situaciju i dogañaje koji se zbivaju
na Zemlji.
Što bi se dogodilo da odustanete od svojih ovisnosti? To je vrlo jednostavno. Vi bi bili prisiljeni suočiti se sa vašim
negativnim osjećajima, uključujući i strah od toga što će se dogoditi na Zemlji. Suočili bi se sa problemima i pogledali
ih direktno u lice, i kao rezultat toga što im dajete potpunu pozornost, pronašli biste rješenja. Ipak, morate postati
svjesni problema prije nego što možete pronaći rješenje, i zbog toga smo uključili poglavlje o psihologiji u ovoj knjizi.
Psihologija ljudskih veza
Psihologija poricanja se nigdje toliko jasno ne vidi, kao u ljudskim vezama. Dok ste neki od vas prilično sretni sa
svojim intimnim partnerima, većini vas nedostaje istinska sreća i ispunjenost na ovom području. Mnog ovas je pitalo
ovaj kanal što će se dogoditi da vašim partnerima tijekom promjena na Zemlji. Neki od vas se boje da vaši bliski
članovi obitelji i bračni drugovi neće uspjeti proći kroz prijelaz sa treće na četvrtu gustoću. Vi koji planirate prijeći na
petu gustoću, imate percepciju da će vaši partneri ostati na trećoj ili četvrtoj gustoći. Kao što smo naveli bezbroj puta
do sad, ne možete prisiliti vašeg partnera da se promijeni, posebno ako mu postavite zahtjeve i očekivanja iz vašeg
ega.
Svaki od vas mora slijediti istinske želje vaše duše. Ako je vaš duševni put drugačiji od puta vašeg partnera, tada se
morate suočiti sa činjenicom da možda nećete ići na to putovanje zajedno. Posljedično tome, vi se morate suočiti sa
svim nerješenim emotivnim pitanjima oko odvajanja, napuštanja, odbijanja, usamljenosti itd.
Najveći psihološki problem u vašim vezama je želja da kontrolirate i manipulirate vaše partnere. To je često
prikriveno, ali može biti takoñer i javno. Uñete u vezu sa očekivanjima i zahtjevima, i kada vaš partner ne želi ili je
nesposoban ispuniti ta očekivanja i zahtjeve, tada se uzrujate i razočarate.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Vaš strah od samoće, ili vaša žudnja za ljubavi može uzrokovati da vi poželite odlučiti što je najbolje za nekog drugog,
kakav bi njegov put trebao biti za vrijeme promjena na Zemlji. Svaka duša mora napraviti svoje vlastite odluke u vezi
koji put odabrati u nadolazećim promjenama. O svakom od vas ovisi da volite i prihvatite one koji su vam najbliži na
bezuvjetni način. To ćete postići tako da prvo prihvatite i volite sebe bezuvjetno. Ovaj kanal i drugi nude različite
psihološke tehnike za čićenje emotivnog tijela, ega, i zahtjeva i očekivanja koja namećete drugima. Put do uzdizanja
bit će vam težak ako se ne riješite tih problema na najbolji mogući način. Mi, Utemeljitelji, ćemo vam pomagati na bilo
koji način, ali nećemo pretvoriti ovu raspravu u terapeutski tretman. Zbog toga ćemo sada pogledati još neke aspekte
75
psihologije.
Slušanje vlastitog tijela
Vaše fizičko tijelo je vaš osnovni terapeut, zbog toga jer vam javlja kada ste u ravnoteži a kada niste. Ravnoteža
fizičkog tijela ovisi o ravnoteži emotivnog tijela. Ako niste sigurni kakvo je vaše psihološko stanje, tada se povežite sa
vašim fizičkim tijelom i pronañite sva mjesta koja ne osjećate laganima i sretnima. Zatvor, bol, trnjenje, ili neugodan
osjećaj bilo koje vrste su indikacija da postoje neriješeni problemi. Oni mogu biti jednostavni i izravni, kao što nastaje
kad zanemarite ugodu vašeg tijela na račun mentalne opsesije zbog previše posla. Čak možete biti i mentalno
opsjednuti sa istinom. Ako ste zanemarivali svoje tijelo, samo morate postati više svjesni tijela i kako ono komunicira
sa drugim vašim dijelovima. Ako su emocije povezane sa bolovima i neugodom u tijelu, tada im trebate posvetiti punu
pozornost i tada zamoliti za pomoć druge i vaše više Sebstvo. Poglavlje o psihološkom iscjeljivanju koje smo naveli
ispod pomoći će vam oko toga.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:52 pm

Istina-Pero Hunjet
ISTINA
Gylling, nedjelja, 29.6.1971.
Najviša Istina je samo Jedna. Zove se Bog. On je zajedničko vlasništvo svih bića. Unutarnje
biće u svakom stvorenju je Bog. Zato niti jedna religija, kasta, vjera, spol ili nacija ne može
imati isključivo pravo na Njega. Onaj koji živi istinskim životom i radi na spoznaji Istine,
postići će Ju.
Država, Obrazovanje i Religija:
Cilj jedne idealne države je da učini svoje stanovnike mirnima, naprednima i sretnima. Pravo
obrazovanje i religija imaju iste te ciljeve, stoga država, obrazovanje i religija nisu potpuno
odvojene strukture i ne bi se smjele boriti jedna protiv druge. One bi se trebale upotpunjavati i
pomoći čovječanstvu.
Istočna i Zapadna kultura i svjetski mir:
Danas na svijetu postoje dvije velike kulture. Istočna i Zapadna. Istočna kultura značajna je
zbog religije i filozofije, dok je Zapadna kultura najzaslužnija za znanost i materijalno
dostignuće. Kao što je danas vidljivo, ove dvije kulture postale su jednostrane i tu je
pogrješka. Istok je zanemario materijalnu, a Zapad duhovnu stranu. Za mir i prosperitet nacija
apsolutno je potrebna kombinacija tih dviju velikih kultura. – Odgovorni ljudi svih nacija
moraju učiniti iskreni napor da to i postignu. Samo tako mogu stvoriti stvarni mir na ovom
svijetu.
Celibat ili Brahmacharya:
Nema građevine bez temelja, a niti duhovnog napretka bez celibata. Bez savršenog celibata
nema Brahma-Jnane, odnosno Mudrosti, Znanja o Sebi (Jastvu) ili postignuća Samadhija.
Tako dugo dok Kundalini Shakti ostaje u najnižem centru – Muladhara Chakri – mogući su
seksualni užici, no kada se Kundalini Shakti digne iznad srčanog centra (Anahate Chakre)
osoba je mrtva za seks, a kada se Shakti podigne do Sahasrare (centra u glavi) osoba postiže
Samadhi. Bez dovođenja Kundalini Shakti do centra u glavi, Samadhi, Mudrost ili Samorealizacija
je nemoguća. Kada Shakti ostaje u najnižem centru (Muladhari) dominira Tamo-
Guna i u takvoj osobi prevladava velika želja za hranom, spavanjem i seksom. Zato je većina
ljudi tako zaposlena i uronjena u uživanju ovih triju glavnih stvari.
Swami Narayanananda
29
MILOSRĐE
Gylling, srijeda, 23.6.1971.
Postoje tri vrste milosrđa. Dati ogladnjelom čovjeku hranu i tako mu spasiti život, pomoći
bolesnom čovjeku, sagraditi ustanove za socijalnu pomoć, itd., dobro je utrošen pošteno
zarađeni novac. Više od toga je dati nekome svjetovno znanje. Pretpostavi da daš 10.000.
gladujućoj porodici - to će biti pomoć za samo nekoliko dana, i ako osoba nije mudra, novac
će zloporabiti. S druge strane, ako utrošiš tih 10.000. da čovjeku daš dobro obrazovanje,
pomoći ćeš mu za čitav život. Dakle, ova je pomoć veća od prve. Najviša vrsta milosrđa je da
se čovjeku pomogne ovdje u ovom i u onom životu, dajući mu duhovno obrazovanje. To će
lako učiniti Sadhaka (duhovni aspirant) živeći čist, svet i jednostavan život
samopožrtvovnosti i Brahmacharye (celibata). Samo pogled na takav sveti život inspirira
stotine i tisuće ljudi i pomaže im da postignu realizaciju Boga. Tako Sadhaka i
Samorealizirani čovjek daju najvišu vrstu milosrđa. Svjetovni ljudi mogu davati prva dva
oblika milosrđa, dok treću vrstu milosrđa mogu dati samo Sadhake i Siddhasi (savršeni ljudi
koji su realizirali Boga).
Swami Narayanananda

Istina-Pero Hunjet - Ovdje se vidi Vaznost Brace i Ivice ... i druzenje medu nama...!

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:52 pm

Istina-Pero Hunjet Srdacan pozdrav svima koji dodu na ovu stranicu i budu citali ono sto pisem…!
Postaviti cu jedan tekst o cakrama ispod ovog objasnjanja… koji je veoma vazna za sve nas.
Zato ga je potrebno veoma pazljivo i sa razumjevanjem procitati.
Sve sto sam pisao ispod ove slike Ivice i brace … a spominjao sam i velike Umove kao sto su Gurdijev,Stajner,Don Huan Tesla i Arhandele itd… sve je povezano za Ivicu i Bracu zbog razumjevanja njihovog rada. Pokusao sam pokazati moje spoznaje o Njihovom radu i velikoj Njevoj vrednosti o pomoci svima Nama koji ih poznajemo, a ujedno da ih spoznaju i oni koji do sada nisu imali mogucnost ili nacin da ih upoznaju.
Kao sto sm i napominjao da se sve nase znanje iz zivota i knjiga treba samo naci nacin povezivanja kako bi se doslo do cjelokupnije i jedinstvenije spoznaje u JEDNOM.
U stvari kako bi lakse spoznali sebe i sve iko sebe.
Tvoje čakre

I vaš sistem čakri također mijenja svoje funkcije. Večina vas znade što su to čakre. Svaki čovjek posjeduje četrnaest glavnih čakri koje egzistiraju multidimenzionalno. To su sedam čakri fizičkog tijela i sedam čakri izvan tijela. Uz to dođu još alfa- i omega-čakre. Večina ljudi vide ili osjećaju čakre kao zračeće, okretajuće energetske izvore, no čakre posjeduju također jednu internu šestodimenzionalnu strukturu.
U karmčikoj igri bila je struktura sedam tjelesnih čakri namjerno ograničena tako da je samo mogla prenašati energiju iz astralne razine. One su bile « zapečaćene» . S ovom ograničenom plavom prozirnošću sliči jedna čakra na dva čunja. Jedan čunj se otvara prema prednjoj strani tijela, a drugi se otvara prema leđima. Tamo gdje se u tijelu sastaju su zapečačeni kako bi ostali u tom položaju. Ovaj uski dio u centru uglavnom je začepljen od mentalnih ili emocionalnih fragmenata. Ove « ruševine» prouzrokuju da je brzina okretaja čunjeva sve sporija. Ovo može dovesti u sistemu akupunkturnih meridijana do pomanjkanja energije, a koja može dovesti do bolesti ili smrti. Ova struktura čakri može provoditi energiju samo od naprijed prema natrag ili od natrag prema naprijed i ne može koristiti višu dimenzionalnu frekvenciju.
Kada je proces svjetlosnog tijela aktiviran bit će « pečat» u centru čunja odlomljen. Struktura čakre će se iz centra prema van polako otvarati sve dok ne dobije oblik kugle. To dozvoljava čakrama isijavati energiju u svim smjerovima i prenašati frekvenciju u više dimenzije. Tijelo otresa nakupine karmičkih ruševina, a kuglasta plava proozirnost onemogućava da se one ne mogu ponovo primiti. Te kuglaste forme plave prozirnosti se proširuju sve dalje i dalje sve dok se sve čakre ne stope u jedno sjedinjeno energetsko polje. Svaka od gornjih neutjelovljenih čakri posjeduje vlastitu geometrijsku strukturu plave prozirnosti i može prenašati odgovarajuće frekvencije iz Nadduše ili neke druge dimenzije, koja je s tom čakrom povezana. Osma i jedanaesta čakra sadrže plosnate kristalaste šablone kroz koje prolaze galaktičke aksiotonalne linije. Čim su aksiotonalni meridijani ponovo spojeni Nadduša koristi ove šablone, kako bi regulirala uticaj zvijezda na ljudsko tijelo. Aksiotonalne linije i aksialni sistem kruženja bit će od Nadduše, kroz osmu čakru, iznova podešeni. Kroz to ima osma čakra glavnu kontrolu kod mutacije tijela i stapanja energetskog tijela.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:53 pm

Istina-Pero Hunjet Do pred kratko vrijeme bile su alpha- i omega čakre iskrivljene u ljudskom tijelu. Iako su obje čakre energetski centri, ipak posjeduju jednu sasvim drugu plavu providnost i funkciju nego ostale čakre. One su vrlo fino podešeni energetski regulatori za električne, magnetske i gravitacione valove i služe, osim toga, još kao sidro za sedmodimenzionalnu eteričku plavu prozirnost.
Alpha-čakra nalazi se oko 15 do 20 cm iznad i oko 5 cm ispred sredine glave. Ona te spaja s tvojim besmrtnim tijelom iz svjetlosti i petom dimenzijom. Omega-čakra nalazi se oko 20 cm ispod trtice i spaja te s holografskom razinom planete kao i s holografskom rešetkastom mrežom tvoje inkarnacije. Suprotno od četvrtodimenzionalne karmičke matrice ta je veza potpuno nekarmičke prirode. Osma čakra se nalazi 17 do 22 cm iznad egzaktne sredine glave. Iz osme čakre izlazi svjetlosni stup čiji je presjek oko 10 cm. On prolazi kroz sredinu tijela i tjelesnih čakri i izlazi oko 20 cm ispod stopala. U tom stupu, točno u njegovoj sredini, nalazi se svjetlosna cijev promjera 4 cm koja prolazi duž čitave dužine stupa.
Kada su alpha- i omega čakre otvorene i pravilno funkcioniraju doživjet ćeš nešto poput onog što mi nazivamo « valovi Metatrona» . Oni prolaze kroz unutarnji svjetlosni stup. Magnetsko- električni i gravitacioni valovi osciliraju između alpha- i omega čakri, koji opet raguliraju amplitude i frekvenciju ovih valova. Valovi stimuliraju i podržavaju protok energije prane kroz male svjetlosne cijevi. Valovi Metatrona pomažu tijelu, pri koordinaciji njegove mutacije, u pravcu odavno egzistirajućih šablona u besmrtnom svjetlosnom tijelu. Kada su se tjelesne čakre otvorile za kuglaste oblike, položene su rešetkaste strukture koje čakre direktno spajaju s mjestom okretišta na površini kože. Na taj način su čakre direktno spojene s novim aksiotonalnim i aksialnim sistemom. Kroz spajanje rešetkaste strukture čakri i s aksiotonalnom linijom bit će priključene višim evolucionarnim, univerzalnim, rezonantnim rešetkama i kretanjima valova. To pomaže čakrama i emocionalnim, mentalnim i spiritualnim tjelima stopiti se u ujedinjeno energetsko polje. Ovo ujedinjeno polje zaprima tada tijelo Nadduše i kreće se sinkrono s univerzalnim valovima i pulziranjem. Ovaj novi sistem prenaša sada ove valove i pulzacije kroz točke okretišta u aksialne sisteme protoka i obnavlja pulziranje i tok tjelesne tekučine.
No ti se sada nalaziš u karmičkoj igri. I obzirom da živiš u jednom stanju odvojenosti od Duha, jednom stanju ograničavanja i još si se pritom otuđio od tvog fizičkog tijela, to naravno znači da nisi u tvom tijelu. I ako nisi u tvom tijelu ne možeš također aktivirati tvoju srčanu čakru. I ako ne možeš aktivirati tvoju srčanu čakru dominiraju uglavnom bazna čakra, sakralna čakra i čakra solarnog pleksusa. Tvoja međusobna djelovanja s okolinom se zasnivaju na instiktivnom strahu, karmičkoj mustri, moći, pohlepi, zavisti ili čisto egocentričnim igrama moći s drugim ljudima. Ako nisi potpuno u tvom tijelu ne možeš imati viša međusobna djelovanja. I naravno da tada uopće nisu aktivirane gornje, izvantjelesne cakre.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:53 pm

Istina-Pero Hunjet

SVIJEST I UM

Kada si svjestan onda si i budan. U stanju pune svjesnosti bezuvjetno si prisutan u životu, čak i budno spavaš.
Um ti uvijek pomaže dok ne postigneš punu svijest, jer je neumoran; dok spavaš on radi u podsvijesti.
No svijest je prava sloboda, a um je uvijek napor, jer se ponaša kao nestašno dijete, nikada mu znanja nije dosta. Pun je želja a kada ih ne ispuniš prelazi u patnju. Ipak je to dijete u tebi i boli te.

Prilikom uranjanja u svjesnost snagu ti daje Božanstvo, jednostavnim principom vakuuma, koji se iz vana prenosi na biće iznutra. Tada ne moraš ni disati.

Da li uopće možeš zamisliti duhovnu stvarnost, Božanstvo i svijest, obzirom da ti iz perspektive tijela mnoge stvari ne mogu biti jasne? Potpuna je suprotnost u svjesnosti između nesvjesnog uma i nadsvijesti; razlikuju se baš kao zemlja i nebo; u zemlji ništa ne vidiš, a na nebu je sve jasno.

No duhovne vrijednosti nisu nametljive iz jednostavnog razloga što su izravno prisutne u tebi kroz život, ali su na glup način zaboravljene, zbog nebitnih utjecaja iz vana, zbog osjećanja, misli i uma koji ne može doći do iskustva ako mu to znanjem ne pokažeš.

Vrteći se u krugu i tražeći istinu što je starije koka ili jaje, spoznaješ da je ipak Božanstvo suština života, svijesti i postojanja. Duša i tijelo su samo dokaz nesavršenosti metafizičkog i fizičkog, u odnosu na Apsolut.

Kao dijete znanje usvjajaš od roditelja. Kasnije, znanje usvajaš od duhovnog učitelja ili vodiča. Ali tvoj um jedino može dobiti znanje od TEBE.

Ti nisi stvaran u tijelu, niti u duši; jedino možeš biti stvaran u svijesti. Dok duboko spavaš dokazuješ sebi svu nestvarnost.

Može li se čovjek ikako prizvati svijesti?

Naravno može, jedino trebaš stati na pravi PUT.

Put života, je put istine, svijesti i slobode, kao viša stvarnost, od ove fizičke koja te smara svaki dan.

Bez mnogo priče, Put vodi preko daha (elementarne svijesti), a na tebi je da pribaviš potrebno znanje o disanju i da budeš stalno prisutan u njemu. To je sve.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:54 pm

R. M.
pre nekog vremena nasao sam se u takvom drustvu gde smo poceli raspravljati o cevekovim culima, kako ih ima pet , kao sto je sluh, vid , miris,i td. ali neko je spomenuo da ih ima vise, i to 11. zato bih vas molio da mi to pojasnite. hvala unapred i pozdrav svima:)

Istina Pero Hunjet - R.M. evo ti jedan dio odgovora ... lakse mi je ovako da kopiram nego da ja pisem ... a i ja ne volim te neke svakakve nazive... kao na primjer ovdje se uopste ne spominje etersko tijelo i td.. pa ti sada misli gdje pripada...
Ali nije toliko ni bitno - bitno je da se procita i shvati sistem..
dalje cu ti nastaviti objasniti poslije ovog teksta.
Bitno je davidis koliko daleko moze da odvede jedno pitanje…

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on uto pro 09, 2014 11:54 pm

Istina-Pero Hunjet Prema jogi čoveka sačinjavaju pet koša, pet nivoa postojanja ili dimenzija. To su:

1. Fizički nivo – Annamaja koša, koje sačinjava fizičko telo, njegova anatomija i fiziologija, koja je zadužena za održavanje života na tom nivou postojanja.
2. Energetski nivo – Pranamaja koša. To je polje energije koje ne samo da održava u životu naše telo i um, već ispunjava čitav prostor oko nas i u nama. Prostor - Kham je živ i ispunjen Kosmičkom svešću – Brahman. Možemo ga nazvati raznim imenima – Kham Brahman, informaciono polje, kvantni potencijal, polje nulte tačke itd. Krećemo se morem energije koja je u prostoru oko nas i u nama. Sastavni smo deo Maha prane – Šakti, kao kreativnog, manifestovanog aspekta kosmičke svesti –Šive. u zavisnosti od nivoa svesti, razlikujemo i nivo energije, koji varira od grubog do suptilnog.
3. Mentalni nivo – Manomaja koša. To je područje mentalnog sveta i iskustva koji govori o interakciji sopstva sa okolinom. Taj misaoni instrument ili tzv. unutrašnji instrument – Antah karana, sačinjavaju: Buddhi – impersonalni deo Điva atme (individualne duše), intuicija i inteligencija. Ahamkara – poistovećivanje i prisvajanje, ili ego faktor. Manas – senzorno-motorne aktivnosti uma. Manas samo prikuplja informacije i reaguje na njih u skladu sa već formiranim navikama. On nema sposobnost procenjivanja situacije koje prima i Ćita – skladište impresija i sećanje.
4. Kauzalni nivo – Karana Šarira ili Vigjanamaja koša. On sačinjava našu životnu filozofiju, koju smo na osnovu mnogobrojnih iskustava stekli. To je naš karakter, koji determiniše našu sudbinu. On modifikuje naše misli i osećanja. U korenu našeg ponašanja, osećanja, misli i dela, stoji naš karakter, koji počiva na fundamentima naše filozofije života. Zato se i zove Kauzalni, ili uzročni nivo – karana. Vigjanamaja koša je termin koji opisuje stečenu mudrost i razumevanje, što ne treba mešati sa znanjem, koje je na nivou manomaja koše.
5. Anandamaja koša – nivo jedinstva sa čitavim kosmosom, blaženstva i lepote
Istina-Pero Hunjet Sada vidis da postoje razlicita en. polja u polju oko nas koja treba da djeluju na nas... to djelovanje se moze postici samo odstranjivanjem nasih ili tudih ustaljenih djelovanja koja nas drze u stanju kojem i jesmo.
To su velika znanja a jos su veca ili nam tako izgledaju jer mi nista nismo znali o njima. zato je lakse krenuti jednostavno - sto je jednostavnije moguce... i vremenom uvidati promjene u nama i tako shvacati postepeno i promjene i kroz njih znanje... jer se oslobadamo jednoga i u taj oslobodeni dio dovodimo ili dopustamo upliv novih djelovanja koja su po prirodi nasa a njevu vrednost spoznajemo iz nasih iskustava... zato je bitno kretati se a ne zivjeti ustaljenjo i trpiti bez pitanja - a cim imas pitanja vec se kreces i oslobadas i osjetis lijepotu i slobodu i uvidas da nista ne mora biti kako je bilo ... uvidas da mozes i sam da odlucujes... stvaras lijepsu buducnost i sebe i okolini svojoj..

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]