Prva Knjiga Ozdravljenja

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:49 pm

Zlatni Ključ: Evo Pero najprije da ti kažem doživljaj na vježbi sa Bracom i drvetom znanja..preko solarnog pleksusa sam osjetila toplinu i da me nešto pritišće kao da će mi razdvojiti tijelo,takav sam imala osjećaj,a onda mi se gornji dio tijela počeo širiti,ali nisam osjećala ovo fizičko tijelo,nego kao da je neko drugo tijelo,to se tijelo širilo ovalno,kao oblik jajeta..povezala sam se sa svojim disanjem,imala sam osjećaj da sam ja samo to disanje,da tijelo ne postoji jer sam njega osjećala tako prozračnim i laganim..na xxxx mi kroz nadlaktnice ruku prema gore prolazio topli,ali malo bolni pritisak,kao da nešto probija u tom pravcu..kratko je trajalo,nakon toga sam se osjećala tako lagano u svom tijelu..
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:49 pm

Dada Svjetlost:
sve ovo sto je napisala Tatjana Radak me povuklo da napisem i ja nesto...ja sam bila u toj grupi koja je nastala ima negdje oko 4 g....tocnije 2012 g, kad su ljudi ocekivali sva moguca cuda, promjene, i kao nesto ce se dogoditi...za mene je ta godina uistinu bila posebna, jer sam takodjer tada upoznala Peru, a preko njega spoznala i Bracu i Svjetlosnu Hirarhiju andjela i arhandjela, a preko spoznaje i daljnega rada, spoznala sam i sebe, a opet ne samo sebe, spoznala sam duhovnost, jedan drugi meni nepoznati svijet, kao da sam prvi puta otvorila oci...ja nisam od onih koji ce iscitati stotine knjiga i reci, e, sad znam, ja sam ona sto je sve to zelila iskusiti sama na sebi, svakim danom sam rasla polako, ja sam sama postala knjiga iz koje sam sama citala i ucila, a koju je Istina-Pero Hunjet ispravljao, podcrtavao odredjene ulomke....danas nakon 4 g rada, spoznajom same sebe, mog unutarnjeg JA, moja knjiga moze da pocme da se cita....ja je nazivam jednostavno Svjetlost, jer to je ono sto vidim i osjecam unutar sebe....ljudi traze Isusa, Mariju, i ostale svece u crkvama, ja sam ih pronasla u sebi, ljudi traze Ivicu i Bracu, ja sam postala dio njih....ljudi traze ljubav, a ne shvacaju da je treba potraziti unutar sebe....danas mogu reci da sve ono sto sam dobila mojim radom mogu prenositi i na ostale ljude, to je ta svjetlost, ta Bozanska ljubav,ta predivna energija, to je ono sto sam dobila....i u sve ove 4 g mozda sam na trenutak posumnjala u sebe, ali nikad nisam posumnjala ni u Peru ni u Bracu, iako mi mozda nekada nije bilo pravo kad bi ucinila neku gresku, i dobila ukor od Pere, ali nebi proslo ni par dana da bi shvatila moju gresku i ukor koji je dosao u pravo vrijeme...zahvaljujuci tome, danas idem dalje, ususret onome o cemu mnogi sanjaju a ne mogu ni zamisliti koliko je to prelijepo i veliko....a dovoljna je samo jedna stvar, vjerovati u sebe, u rad, i prihvatiti Bracu i ono sto nam je on ostavio u naslijedje preko Pere, ... samo mnogi imaju oci a ne vide, imaju usi a ne cuju, pa i ne mogu prepoznati glas Istine i Vjere
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:50 pm

N.S.
na xxx sam vidjala onu istu knjigu..al bila je otvorena negde..jedno se slovo izdvajalo, al bila su neka drugacija slova, zajedno s tog slova sam videla vas lik...hm..onda vidim da sam s vama kod brace, i pricate mi vas zivot. Slusam Vas, al nekako pocinjem osecati neku tezinu, kao bol od srcane do sakralne cakre. Onda u glavi..nesto pocinje svetliti jaako snazno, bas u ociju i celo, vise ne vidim i ne cujem vas. Samo to svetlo ostaje, svo vreme i neki pritisak. Onda vas opet vidim, u bjelom, i opet me vodite na ono mjesto, ispred te zene. Videla sam je kratko, nisam mogla od tog svjetla...onda kako lezim vidim samo vase ruke, i hvatate me za dlan i lakt, ne znam zasto..nisam dalje videla.haa..onda sam na xxxc videla kao da se nalazim u neki omot kao jaje, bio je od sunca, zracilo je iz pleksusa...onda vidim ono s vodom u donjim cakrama i kao ona lava u pleksusu..i kao to bi se trebalo ujedinitii...i onda iznad leve noge vidim kopje, kao da me zeli probosti u glezanj..par puta je promasilo,onda se stvorila svetlost iznad to mesto, i nije moglo proci od te svjetlosti, odbilo se i palo....
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:51 pm

na Xxxx ,Pocela sam sve belo videti, oblake po negde, onda vidim Isusa,takodje u bjelom, iza njega sunce, svetli bjelim zracima. Priblizavam se, i pitam tko je. Kaze Isus, Hvata me za ruku, ja se ispred njega saginjem..onda me je poveo negde,al nisam vise cula sta prica...onda sam videla bjelu golubicu,pa opet sunce, i mene u bjelu svjetlost.
Onda vidim da lezim negde na nekoj travi..a okolo bjeli lotosi i jos neko bjelo cvece svuda okolo. Vidim Bracino sunce, njegovu svjetlost svuda. Ustajem vidim da Isus i Braco sjede i pricaju nesto. Na jednu stranu vidim vasu malu Evu, na drugu vidim M.Magdalenu,al samo u svjetlosti. Dole je bila zemlja. Al nekako drugacija nego sada. Obavijena bjelom svjetloscu, sasvim cista. Vladala je ljubav, bilo je dosta andjela dole..sunce je bilo nevjerojatno lepo....

Istina-Pero Hunjet
Evo Drago Prijatelju, malo iskustava...
Srdacan Pozdrav...
Pero
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:51 pm

Drago Kopić
Odlična iskustva, samo se čuvajte negativaca u tim nivoima.Nadam se da imate zaštitu, ono koplje mi nije bilo drago, neko vas je htio probosti na tom nivou.Dobro ste prošli.

Istina-Pero Hunjet
uuuh... da U PRAVU SI... PROSLI SU NAPADI... sto je dalje islo napadi su bili sve zesci... ali proslo je... da IMAMO ZASTITU I TO NAJJACU... ALI znas da se moramo i sami stititi...PRVO...
Pozdrav Drago Kopić-u
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:55 pm

Patrik Pavlisha:
Pero nemoj se smijat,ali ja sam imao slično iskustvo,kad sam skoro umro,

Istina-Pero Hunjet:
Kako da ti se smijem... na Istinu tvoju... Da svi to rade... ne priznaju nas... ne postivaju... omalovazavaju, OPTUZIVAJU, NAPADAJU budalama nas prave i na kraju kada nemju kuda onda ismijavaju... vecina je takva... JER MENAJU NI ISKUSTVA NI ZNANJA... Ljudi spavaju i toga nisu svjesni - zato i je takooo...

Sve ovo ima napisano vec na povome Forumu... pa svi koje zanima nesto ovako neka citaju... i ti citaj... skupljano je skoro 15 godina vecina iskustava i stavljena na jedno mjesto... i ovo je tako takode..
Nisi skoro umro... nego je to tako potrebno iskustvo prozimanja energija... a kao sto si poslije napisao si osjetio blagostanje...

http://rajska-vrata.norwegianforum.net/

Patrik Pavlisha:
iz kičme mi je živac radio jaki impuls na glavi na samom središtu glave,taj impuls je bio toliko jak da mi je mozak bio stresen i onda je usljedilo pomirenje unutrašnje,i od tada sam progledao nitko nerazumije,kako neke stvari mogu predvidjet,i zašto sanjam slike i geometriske forme,koje sam napočetku zanemarivao,a onda sam ih počeo stavljat na papir,i rezultati i točnost istih je nevjerovatna.

Istina-Pero Hunjet:
Naci ces prava objasnjenja KUNDALINI ENERGIJA NA FORUMU... jer niko ne razumije uopste sta je kundalini zmija... citati o tome a nemati praksu je CISTA OBMANA... svi samo tepu tude treoretsko znanje... A MOZAK IH UBJEDI DA JE TO NJEVA ISTINA I NJEVO ZNANJE... na to vladaoci svijeta i racunaju i znaju... i to lako sprovode... rijetki koji se odupru budu islijani i u psihologiju ih vode i ludnice itd... psihologija ja prevara -zamjena za duhovnost... u sredistu glave si to osjetio bas onako kako je Drago gore u svom video i objasnio... otvorilo ti se trece oko - nesvjesno, ne tvojom voljom, pa je norrmalno da je bilo iznenadenje. Mogao si da vidis sto drugi ne mogu... pokazano ti je znanje i moc videnja... bio si u toime sada... na tome stupnju... a na tome stupnju se postize sloboda i SVEJESNO GRADI SEBE... a znas da sva ucenja govore o tome... da se svi trebamo sjetiti sebe... E, to nam se upravo onemogucava... svi nas onemogucavaju... SADA CES - A KO TO BUDES ZSELIO DA UCUNIS... POSTIGNES SVE TO SVJESNO... AKO TAKO TI HOCES... NE MOZE NIKOP DA TE SPRECI U TOME... Ali se moras maniti i veliki zelja i gluposti kako neki uce da nikome ne treba NIKAKAV UCITELJ ILI AUTORITET...

DRZI SE MOJE IZREKE... SVE MORAS SAM ALI ..***NISTA NE MOZES SAM.

Patrik Pavlisha:
sad sam izgubio tu mogučnost,jer iskreno nisam mogao kontrolirat tolike informacije i takvu brzinu,to je nešto neobjasnivo ali puno autentičnosti,mozak je čudna stvar,a kontakt neznam od kuda dali mašta ili nešto nadprirodno,imam nekoliko patenata koji su stvarni,ako se ikad upoznamo pokazat ču ti šta sam sve stavio na papir

Istina-Pero Hunjet:
Pa ne mozes da kontroliras jer nisi spreman za to... svijest se siri sirenjem licnog razvoja cakri i organa = svijest ... pokazano ti je sta treba da postignes u pravo vreme i na pravom mjestu sa pravim autoritem... ili UCITELJIMA I IDE SE ***JEDAN NA JEDAN**** pratis voj rad i snove i vizije koje zaradis tokom rada i to ce ti biti vodilje tvoje licno duhovno... ALI SAMO AKO SE PRAVILNO PROTUMACI... jos nisam sreo nikoga koji to sve dobio ... a da su protumacili kako treba... svi se uobraze i PADNU JEDNOSTAVNO... Neces zuriti niti zeliti... nego raditi i shvacati ono svoje iz svoga nesvjesnoga i to APSOLUTNO POSTIVATI I LICNIM RADOM ISPUNJAVATI... NE NISTA DA ZAKLJUCUJES MOZGOM I SVOJOM GLAVOM NIKAKO... jer kroz rad treba da se mozak oslobodi ustaljenog svijeta i zelja i da se PREDA ***DUHU... tako da je glava drugi glavni organ nasega tijela a poslije ***SRCA***... da bi se to postiglo... jednostavno je... ali trebas i ti biti jednostavan...

Free forum : Braco-Sunce-Istina-Mi
Free forum : Sve skupa u jednom. Spojiti sva znanja, sva vjerovanja, sva iskustva. Spoznati sebe, u vremenu,…
RAJSKA-VRATA.NORWEGIANFORUM.NET
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:57 pm

Patrik Pavlisha:
,i rezultati i točnost istih je nevjerovatna sad sam izgubio tu mogučnost,jer iskreno nisam mogao kontrolirat tolike informacije i takvu brzinu,to je nešto neobjasnivo ali puno autentičnosti,mozak je čudna stvar,a kontakt neznam od kuda dali mašta ili nešto nadprirodno,imam nekoliko patenata koji su stvarni,ako se ikad upoznamo pokazat ču ti šta sam sve stavio na papir, ja sam ti još kao dijete išao u njemačkoj na proučavanja jer sam se počeo u ranoj dobi igrat sa geometrijom i matematikom,ali sam riješavao zadatke i crtao forme koje nisu bile primjerene mojim godinama več 9 10 godina starijoj dijeci pa su mi rekli u njemačkoj budale da sam indigo kristalno dijete i davali su mi razne testove i nisu mogli shvatit od kuda im dajem tako vjerodostojne poruke,

Istina-Pero Hunjet:
Izgubio si tu mogucnost kako sam ti gore i objasnio... da si kojim slucajem imao nekoga ko ti moze pomoci, kao sada... brzo bi naporedovao... pokazano ti je sta te ceka... i sada MORAS SVIJESNO DA TO VRATIS=POSTIGNES... a niko ne voli tu rijec MORAS.... a rade bilo sta sto uopste ne morahu... svejedno zivis 24 sata dnevno...nista to nije NADPRIRODNO... UPRAVO JE TO SUPROTNO TOME... TO JE ***NORMALNO*** ovo i ovako kako se zivi je NENORMALNO... JER SMO NESVJESNI... a to nije normalno niti nasega IZVORA PLAN... ave je kontra plana stvaranja i odrzavanja...
Ti iz njemacke nisu BILI BUDALE NIKAKO... nego je to tako... ALI CES SADA DOBITI JOS I VISE... Indigo dijeca po nekim znanjima ne moraju biti samo pozitivna... nego oboje... a kristalna moraju svojim radom uci u GRAD KRISTALA... za TEBE I NAS JE BITNO... BITNA SU DIJECA SUNCA... ONI SE POJAVLJUJU I TREBA U LANCU DA SE SPOJE NA JEDNOM ZBORNOM MJESTU SVI SKUPA... sjeti se Isusa i da je njegiv Otac Nebeski ***SUNCE... a i sva skoro stara ucenja se drze ***SUNCA***... tako da se odmah zaborave kojekjakvi vanzemaljci i slicno iz drigih sincevih sistema... nego se drzati naseg suncevog sistema... rijetkost je da se neko prije trideset godina pjavi produhovljen... ali pravio produhovljen... do TRIDESETE GODINE ILI OKO... Znas ko je to bio a saada to je to ***BRACO**** ... nase ucenje se svodi na piramidu i ATLANSKO UCENJE ... DIJETE STLANTIDE... pa stoga i ucenje Kraølja Thota... itd... imas sedam etapa razvoja od djetinjstva... svako je po sedam godina... 7x7=49... i osma etapa je broj 8 = istina... i takva ce ti biti starost kakvu si si izgradio u prvih sedam etapa... sada vidis zasto su svio veci ucitelji oko pedesete i poslije pedesete godine... Dosta se pojavljuje Djece Sunca... ali niko nije svjestan toga kao ni ti sto nisi bio do sada... svi skoro odustaju... a imam slucajeva da su za mjesec dana postigli sti najveci jogijio nisu za zivota... ali eto odustaju... okolina ih sputa unisti... za 15 godina nema nas ni deset koji su prihvatili ovaj rad... ovi koji rade rade totalno ILEGALNO... sakrivaju se od roditelja prijatelja... skole... supruznika... ali vidio si rezultate... svi bi ovo mogli da rade i postizu ali ne svi istog inteziteta i brzine, zato se pojavljuju razvijene duse kao ti na primjer dobrovoljno...ali je problem sto se ovdje ne mozes roditoi svjesta... ZATO SVI MORATE DA SE SJETITE SEBE... ZNATI ZAVOLITI SEBE..Takode ima slucajeva jakih ANOVA IZ DJETINJESTVA I RANE MLADOSTI... koji su upoecatljivi i ostaju u sjecanju cijeloga zivota... samo zato da bi ih na nesto opominjalo i podsjecalo... ali niko se mari za to... niti me je htio poslusati... kao to znas svi su eto pametni.... ali ljude blokiraju sa onostranim masinerijama i raznim tehnologijama itd... svega toga se treba oslobadati... jer je nemoguce dobiti svije MISLI I SLOBODU BEZ PRAVOGA RADA...
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Marysol on ned tra 03, 2016 1:59 pm

Patrik Pavlisha:
sa 9 godina sam se posvađao sa prof iz zemljopisa jer sam joj rekao da KOLUMBO nije otkrio Ameriku hahaah,jedino mi je jedan čovijek iz visokog svečeništva rekao majci da mi je to zato što je moja majka pala niz stepenice,kad je izlazila samnom u rukama kao bebom,i zadnje dvije sam se kotrljao,snimke nisu pokazivale nikakvo oštečenje,a on mi je to protumačio da sam se kao zbog toga prije svijesno probudio i da zahvalim Bogu na toj karizmi,ja sam društvena osoba slušam ljude i slušaju me,i tako se nadopunjujemo,ali sam bio opterečen sa Teslom,jer je on za mene broj 1, a Anštajn je lopov,crne rupe sam opisao u sljedečoj knjizi koju ču objavit,I to kao sa energijom-+inpresija depresija,kad se sruši neki sustav i dođe super nova tada se iz tog sustava energija izjednačava sa drugima koji regiliraju istu i tako niz konstante vidjet češ uskoro zanimljivo če ti nadam se biti,ali ništa ja ne namečem samo iznosim svoje mišljenje.

Istina-Pero Hunjet:
Ato se tice Historije i slicno... pisati ce se nova Historija od ljudi koji i kada se sjete sebe...
A Anstajn je sam rekao - razgovarao sa svojim saradnicima da su negdje pogresili ili skrenili, da nisu potrefili pravi put... kada su ga pitali kako se osjeca kao najpametniji covjek svijeta... Rekao im je da to TESLU PITAJU...
Sto se tesle tice... sjetio se sebe.. ali nije uspio u planu... sve je ti zato sto narod spava... mogli smo vec sto godina voziti auto na el. motor... da je TO NAROD ZAHTJEVAO... Tesla je znao ovo... da nista nije njegovo i da se on uzdize... znaci ovako... dijete uci od roditellja- i uklapa se u to malo svijesno u svome krugu... ulazi u to ili tu kolicini svijesti... to nije njegovo.. to je njevo... u srednjoj skoli se uci vise i to nije njegovo neko od kolektiva u koji ulazi ucenjem... kada je ttesla usao u sesti stepen... VIDOVITOST... on je usao u tu razinu... bio i tamo i ovdje... on je i ono i ovo.. kanal izmedu dve razine... to nije njegova pamet nego vise kolektivna svijest TE JE ON U NJOJ ... ON JE TO...to nije njegovo nego je on u tome... i sada vidis zasto tvrdim da niko nije svijestan niti ima svoju volju... jer mozdano manipulisu ovoizemaljsko dokucivo sa samo pet cula... imamo oci a ne vidimo... odnosi se i na ova dva oka i na druga dva oka viser razine A to je ono sto Drago Kopic objasnjava... on je to samo bukvalknoi pokazao.. ali do toga treba znati doci... a to znaci bez stecene prvo slobode i bez znanja reda rada i mira od toga nema nista... vidis da u iskustvima koja sam postavio stoji jedino Vjezba sa BRACOM I NJEGOVA KNJIGA ****PRVA KNJIGA OZDRAVLJENJA*** a na ostalim mjestin\ma su Ikaovi (xxxx) ... nema nista u napred... zasto...!?... pa zato sto bi opet glave sebi ubjedile da nesto znaju... JER VIDIS KAKO SVI PREPORUCUJU I HVALE SE KAKO ZNAJU KO STA ZNA... niko skoro se ne hvali ili ne postavlja sta oon zna ili kao OVDJE SADA TI.. SVOJE LICNO ISKUSTVO... A o videnju tih energija... nisam upucen do kraja.. ali lako moze bito moguce da se te energije i uklapanje podnose na tebe i u tebi... zato je potreban licni rad sa autoritetom nekim i rad jedan na jedan... nista nije nemoguce i lako je kako tvrdim... ali samo ako se zna i ima licna namjera i sloboda misli... znaci da znas da mislis sa svojom glavom... i da pocnes da stvaras svoje navike koje ces kroz sebe ozivljavati.. jer sada svi zive tude namjere koje su nam i red i rad i zakoni i bas sve... a umotano u demokraciju i slicno a koje uopste nije prisustno itd.

http://rajska-vrata.norwegianforum.net/f21-prva-knjiga...
Prva knjiga ozdravljenja
Free forum : Sve skupa u jednom. Spojiti sva znanja, sva vjerovanja, sva iskustva. Spoznati sebe, u vremenu,…
RAJSKA-VRATA.NORWEGIANFORUM.NET
Marysol

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pet tra 22, 2016 5:05 pm

https://youtu.be/msAtpRX8EyA

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down