Novi članovi foruma

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Novi članovi foruma

Postaj by Aleksandra-Caca on uto pro 09, 2014 9:36 pm

Želim da pozdravim Administratora foruma!
Neka ova tema bude tema za predstavljanje novih članova na forumu.
Pridružila sam se ovom forumu na poziv Administratora Pere, koji mi je veliki dugogodišnji prijatelj. Sjajan je čovek i prepun znanja.
Član sam još nekih foruma, a ovde ću se uključiti tek nakon sve isčitam što se pisalo do sada.

Aleksandra-Caca

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Novi članovi foruma

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 1:21 am

Aleksandra-Caca je napisao/la:Želim da pozdravim Administratora foruma!
Neka ova tema bude tema za predstavljanje novih članova na forumu.
Pridružila sam se ovom forumu na poziv Administratora Pere, koji mi je veliki dugogodišnji prijatelj. Sjajan je čovek i prepun znanja.
Član sam još nekih foruma, a ovde ću se uključiti tek nakon sve isčitam što se pisalo do sada.

Hvala Caco na svemu...  pozdrav svima clanovima... Dobro Nam Dosli...!

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Postaj by Aleksandra-Caca on sri pro 10, 2014 7:03 pm

Admin je napisao/la:Hvala Caco na svemu...  pozdrav svima clanovima... Dobro Nam Dosli...!

Hvala puno! I love you
Aleksandra-Caca

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on sri pro 10, 2014 9:40 pm

Zdravo svima!S Perom sam se druzio na kratko na poslednjem forumu s kog je izbacen,tako da sam donekle upoznat sa znanjima koja iznosi.Vecina toga sto pise sam otkrio i sam do sad.Krenuo sam da iscitavam teme,pa cemo se vjerovatno druziti posto to odradim.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sri pro 10, 2014 11:32 pm

Pa vidite i sami... nigdje i nikada ja nisam vodio raspravu kao prvi, nisam nikada temu neku postavio... ja samo slijedim clanove i na njevu temu idem sa onim koliko mogu ili znam... tako da je bas sve preneseno kako je i TEKLO - kako je bio slijed dogadaja... zato i kazem da je sve nase...

A ti si impulse jedan od rijetkih koji misli sa svojom GLAVOM... sunny
U glavnom druzenje ovdje treba da ide u smjeru Dopunjavanja jedni drugih... vecinom LICNIM ISKUSTVIMA... jer teorija tudih i papagajskih intelektualnih ponavljanja je i previse... tako da to ovdje nece biti potrebno... jer je i to izneseno... osobito u temi Isus i Krscanstvo... zato kazem da ima  BAS ZA SVE MATERIJALA... I TO SA DOKAZIMA I ISKUSTVIMA... OD VIJERNIKA PA SVE DO NORMALNIH TRAGALACA... Tako je potrebno sami citati OIPUSTENO... ali ne samo da se cita... nego polako da se svada svako sam  SA SOBOM U SEBI... i u sebi potvrdije... aha vidi... je li moguce...ma ovo nije tako... pa nakon nekih stranica ... ako se vise meditativno cita... uuu pa cekaj sada shvacam.. ali gdje sam to prvop nasao i tako... JER SHVATITE... NAJBITNIJE JE ***DA BUDE LICNO VASE STO VISE SHVACANJA***... to je najvaznije...

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on čet pro 11, 2014 11:32 pm

Admin je napisao/la:A ti si impulse jedan od rijetkih koji misli sa svojom GLAVOM... sunny
Sto stavi ovo sunce na kraj komantara?Glva mi je i ovako dovoljno uzarena Laughing
Admin je napisao/la:U glavnom druzenje ovdje treba da ide u smjeru Dopunjavanja jedni drugih... vecinom LICNIM ISKUSTVIMA
Razumijemo se.Ovo ce pricekati dok ne izucim ovaj vas materijal i ne pocnem s tim radom s kojim ste vi poceli odavno.
admin je napisao/la: NAJBITNIJE JE ***DA BUDE LICNO VASE STO VISE SHVACANJA***... to je najvaznije...
Slazem se.Ovako se ujedno osvjecuje nesvjesno i dolazi  Svijest do izrazaja.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics