Pula - Pitanja

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Pula - Pitanja

Postaj by Admin_2 on čet pro 18, 2014 11:15 pm

Pula - Pitanja

Admin_2

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Pula - Pitanja

Postaj by Pula on sri sij 07, 2015 7:02 pm

Bacio me u pitanja tekst. Isto je pričao i Dejvid Ajk, a o reptilima još je pisao i Thot u Smaragdnim tablicama
Evo Linkove

http://www.strogopovjerljivo.com/211/316-lacerta-dokumenti-intervju-sa-reptilom.html

https://www.youtube.com/watch?v=XpFgcc0pW_Q

Pročitao sam tekst, lijepo mi došao. Mislim da možda se ta reptilka preteruje, htio bih razgovarati sa tobom čika Pero više o njima i o ljudskoj vrsti. Jer mora da provuče neku laž, mislim da njima su potrebni naši elektro talasi i vibracije straha,mržnje,zavisti,stresa,nervoze,napetosti..to im je hrana..zato valjda i ne ubijaju nas toliko lako, a kao vladaju svjetom..... Kakav je komentar tvoj čika Pero na ovaj tekst, šta misliš.. Jeli i Gurđijef njih šetao po zemlji, kakvi su tvoji iskustva sa njih. Ovo me pitanje ozbiljno zanima jer očajno je stanje na Zemlji, ako bih se gledala cijela planeta sabrana u jednu personu onda bih se dobila ozbiljno mentalno poremećena osoba.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on sub sij 10, 2015 8:12 pm

Sinovac...
citas jedna neciji tekst ili knjigu i ppamtis ono najvece ili najstrasnije ili najbolje... te to spajas sa drugim tekstovima... tako da - ja sam davno citai gurdijeva i uzeo si sto je meni tada falilo za velike stvari shvacanja... ima istine - sasvim normalno sto ova reptilka pise a tom istinom se sakrvijaju lazi.. nemoze laz da nad nama dijeluje bez ubjedljive istine... koja nas tek drzi u lazi... tako da lazi sluzimo a sve oko sebe sto istinu zna nazivamo satanskim ili laznim... te da oni koji su ubjedneni da su na pravoj strani - su bas na krivoj... jer su i slijepi i gluhi... Gurdijev je sinovac setao sa onima drugima reptilima... sa onima koji ZELE I MOGU DA UCE I RAZVIJAJU SE... dakle mnogo su svijesniji... ta ove nase ne priznaju.. oni si za njih PALI... i paraziti su koji nisu u stanju i ne zele dda se razvijaju... pa stoga i trebaju duhovne i toplokrvne zrtve sa dusom,  NAS,  kako bi se odrzavali na konto drugih = NAS... Zaustavljajuci nas u razvoju... a zastoj naseg razvitka izaziva razvitak i povratak svega stviorenoga KA IZVORU... oni su nas naucili da se SANMI UMIJAMO... A NJIH KAO NI NEMA... NIGDJE SE NE VIDE... TAKO DA ISPADA DA JE SVCE TO VOLJA NASEGA OCA NEBESKOGA... A TAKO NAS I KRIVO UCE KROZ IMIJENJENE SVETE SPISE... tako da mi u te spise slijepo vijerujemo jer nismo u stanju da mislimo svojim mislima a to nam opet oni ne dozvoljavaju.. posto ih nema... onda ih normalno i za nas nema...a naterali nas da zaboravimo nebeskog boga... tako da su za nas oni sve... ne pustaju nas iz kandi... a sve lazno pripisuju nasem stvarnom bogu, sve neoravde i muke koje oni stvaraju pod sa lazima da je od nasega izvora.. a u stvari oni se sakrivaju iza istine... tako da ljudi ne sumnjaju jer nemaju u koga te ispada stvarno svo zlo volja nasega izvora... a to blage veze sa njim nema...Vidis da sve vode svijeta znaju za njih... ali mi ne smijemo znati... znaci uporavljaju njima a preko nih i sa nama...
Sto se moga iskustva tice... bio je jedna glavni njiohov kod mene i objasnio mi kratko i jasno da se ja i mi daba trudimo... da je do sada bila cijela planeta pod njvom kontrolom i da ce i ostati... a ja sam mu isto mislima odgovorio... to ce mo jos vidjeti...

dalje i vise imas ovdje...

http://rajska-vrata.norwegianforum.net/t49-stari-zavjet-pa-do-vremena-sada#1331

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics