Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Josip - Pitanja

3 posters

Go down

Josip - Pitanja Empty Josip - Pitanja

Postaj by Admin_2 čet pro 18, 2014 11:54 pm

Josip - Pitanja

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10805673_1554996211381019_2751955186776007534_n.jpg?oh=40e01234fc50dbc32927e04a19947bce&oe=54F90A6C



Hvala Braco jutros sam te molio ispred ove slike da mi pokažeš put kako dalje,sam nisam znao ni mogao i kako slučajnosti nema pojavila se jedna draga osoba (ona zna o kome govorim) 
Hvala vam od srca !

Kod Brace idem dugi niz godina 20 g.još dok je radio naš gospodin Ivica ljudi koje volim najviše na svijetu jer čuvaju i vode moju obitelj u bolje sutra no uvijek ima problema eto tako sam se i ja našao pred zidom ništa ne ide kako treba...stavio sam ruke na Bracinu sliku zamolio ga da mi otvori put da znam kako dalje,nakon dva dana poslao mi je Peru našeg dragog stupili u kontakt i on me sada vodi u bolje sutra...Hvala im na tome <3


Hvala Pero na savjeta sve ču pokušati i prenijeti mojim u obitelji da to rade,rekli ste da vas obavještavam kako mi je ovu noć sam bolje spavao jedino kao da imam noćne more sve neki ljudi koje nisam nikada vidio..razgovoram nepovezano..a teško se sjećam što,Braco isto mi dođe u snove ujutro ili odmah dok se probudim ne mogu razaznati što mi je pričao sve je mutno...



Dragi Pero evo da se javim noćas sam opet sanjao grobja,sprovode...stalni košmari...umoran se budim...danas planiram nastaviti sa knjigom dalje... Hvala vam i pozdrav od cjele obitelji Bog nek Vas sve čuva.

Admin_2

Posts : 4
Join date : 23.11.2014

[Vrh] Go down

Josip - Pitanja Empty Re: Josip - Pitanja

Postaj by Admin ned pro 21, 2014 7:20 am

Z.Z.....
 Postoji linija koja vam je data rođenjem, ili ste je sami izabrali i po njoj treba ići, ko ume da je otkrije. Tada nema nedostupnih ciljeva. Oni su već vaši. Kao što kaže moj drug ribolovac: moje ribe neće niko upecati. One su moje i Božije, kad god da odem po njih.
Ako vam uopšte, baš ni malo ne uspeva, to znači da imate milijardu blokada. Ljudi misle da nemaju mnogo blokada, na žalost to nije tačno. Ima ih previše. Kad vam se čini da ste potpuno čisti od njih, samo pomislite na pr. šta osećate kad niste u pravu? Šta osećate kada se setite kako ste roditeljima govorili - ne? Šta osećate kada mislite o smrti? Šta osećate kada mislite o zmijama, insektima, pacovima? Šta biste osećali da vam dete padne na ispitu ili se ne upiše u školu? Šta osećate kada pomislite na izdatke za letovanje? Kada ustanovite da vam ništa ne ide? Kada vas uhvate u laži? Kada ste nemoćni da pomognete teško obolelom članu porodice? Kada se setite saobraćajne nesreće čiji ste krivac? Šta osećate...?
Ovo je samo nasumični izbor negativnih osećanja koja su posledica armirano-betonskih blokada usidrenih u vašem energetskom polju. Ovakvih pitanja ima bezbroj. Eto pravog rada koji treba da se obavi na sebi. Očistiti to smeće jednom i zauvek.


Kada molite višu silu ili pokušavate manifestaciju, vi jednostavno morate biti jaki. Na stranu to što tim radnjama vi svakako pokazujete izvesnu slabost, jer nešto očigledno nije u redu.
Idealno stanje i najveću energetsku snagu pokazuje čovek koji jeemocionalno neutralan prema svojim problemima, ali to je toliko teško postići da su potrebni mnogobrojni tretmani. Ako biste postigli tu vrstu energetske neutralnosti vaš život bi tekao po jako kvalitetnoj liniji. Emocionalno neutralan ne znači biti bezosećajan, naprotiv. Znači biti usklađen sa prirodnim fonom visokih vibracija – mirom, radošću i ljubavi. Ali tada one ne moraju ničim da se izazivaju, posebno ne molitvom ili ostvarenjem svega i svačega.
Pošto sam pomenuo Prag svesti potrebno je reći i ovo. On nije obavezan uslov. Jednostavno, što ste dalji od njega, to će manifestacija biti sporija. U praksi raznih tehnologija koriste se razni nivoi svesti. Beta ili svakodnevno budno stanje je najmanje delotvorno jer je um fokusiran na spoljnu sredinu.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Josip - Pitanja Empty Re: Josip - Pitanja

Postaj by Admin ned pro 21, 2014 5:57 pm

Radio sam nesto sasvim drugo - i naidem na ovaj tekst...iznad te ga postavih.
Ja cu ti jos sire objasniti. Ali opet je sada rijec o znanju i duhovnim ucenjima, ucenjima Postojanja ili istine postojanja... i ovdje se vidi da si i ti veliki vijernik - ali da se ipak nesto mora znati, dobar biti njezan i emocionalan - a prepustiti se ovosvijetovnom zivotu - donosi slabe rezultate. Potrosacko je drustvo koje zivi u stidu, sramoti . strahu i emocijama... tako da se i krade i zalihe stvaraju i razne vrste lazi i otimacine...a sve u svrhu neznanja kako bi se eto samo glasalo, biralo.. jednostavno bili sluge svemu i svacemu a ne SEBI... VOLIMO I POSTIVAMO SVE VISE NEGO SEBE. A postivati se ne mozemo ako nemamo znanje za to. Znaci, imas ovaj materijalni svijet i zakone  a imas i duhovni svijet i zakone... Mi zivimo u dualnom svijetu... tako da i mi svi imamo DVA EGA.. duhovni i ovomaterijalni ... Ona Iskra sto Braco spominje koja u vatru treba da se razbukta je samo mala iskra... dok je ovozemaljski ego sve sto imamo. Isto kao sto sam piaso kao se jedna vijera podijelila na dve - a zatima jos na sto... dakle svaki taj jedan mali dio ili stoti dio misli da je upravo on najblizi bogu i najvise zna.... jer je svako nesto svoje ubacio u tu vijeru - a jedna knjiga se samo prati... a sva znanja se odbacuju - takmice se ko ce vise da naruzi bilo koje znanje... nisu svijesni da upravo tako i sluze tami... tako je i sa nasi tijelom ili egom ovim nizim... nas um je rastrgan izmedu neistine o svemu... moras to - trebas to - onaj tvrdi ono ovaj ovo... te politicari ovo ... ekonomisti ovo... dijeca i komsije ono - reklame  itd.  tako da ti probas sve to da uhvatis i zivis to.. plus na orimjer ... vidi one budale... pa vidi ine guske debele i imamo stotine zamjerki... svaka ta nasa misao ili tuda koju smo prihvatili... jer sve se kroz sve prozima  svejedno je  je li pozitivno ili negativno... svako tak dio je u nama ali i van nas,,, kao nasa sijena ... ta sijena se gradi po svemu tome i izgleda kao neka strasna zvijer... znaci - misao je najjaca... bez obzira da li je nasa ili tuda - ali dijeluje na nas... jer jaca misao stvara i kao jace duhovno bice negativno normalno  koje i jace ili duze ytraje... tako da imamo na primjer u nasmu egu ili bici hiljadu dijelova ega... hiljadu nekih formi koje nas debalansiraju u svemu... rijesavajuci se - odbacujuci te nepotrebne sene misli... mi se oslobadamo... osobadamo se toga karmickoga u nama...Kada si sada poceo RADITI BRACINU KNJIGU... PRVA KNJIGA OZDRAVLJENJA... sedam pitanja po sedam puta sedam ..je 49... a to znaci da se preko te knjige ili BRACE i svijetlosne hijerarhije cisti svih sedam tvojih bica... dakle ti kao ti ... sada i ovdje aki kroz i u ostalim zivotima... Tada postaje sukob u tebi i nastaju KOSMARI... borba izmedu  - da kazemo tame i svijetla... dok si samo vijerovao i volio sve oko sebe.. onako kako i je a zbog cega ti i nije bilo dobro... nije bilo kosmara... sada kada se oslobadas nastaje sukob u tebi... jednostavno se cistis misaonih formi...  Pocinjes i da vidis po malo bracu... znaci USPIJEVAS I POBJEDUJES SAM U SEBI ALI OPET NISI SAM... ALI MOOOORAAAS SAM da doprineses svojom namjerom... sada vidis da se mora raditi i misliti... licno misliti... ne da drugi misle za tebe i da te spasavaju... znaci ne samo pratiti... nego i djelovati licno.... da si dijelovapo licno u ovome svijetu zakona... bilo bi ti dobro, ali bi morao ili krasti ili otimati - lagati - varati .. tada bi ti imao nesto... ali bi drugi imali jos manje... u duhovnom toga nema ali se isto mora pratiti... ne samo vijerom kako ce te neko spasiti.. nego i sam malo spasavati sebe ... tada nema potreba za nikakvom otimacinom... kjer na taj nacin bi svi imali sasvim dovoljno... kako se budes rijesavao tame - tako ce sloboda rasti... i zadovoljstvo... i tek onda slobodan kada budes... ides u ucenje koje ce da te kroz slobodu i pravilno misaono ponasanje voditi sve vise i vise ka svijetlu... znaci odbacivati ces stotine i stotine tih nepotrebnih dijelova ega... A STO IH MANJE I MANJE BUDE BILO U TEBI.... to ce oni snazniji biti, jer najjaci dijelovi ostaju uvijek zadnji... sve dok se ne izvuces do kraja i budes imao pravilne stavove o zivotu i postojanju.. zakonima prirode itd... sada vidis da bez znanja nema nista i da te drugi vode i KAO VOLE... sada moras nauciti kako i da volis sebe... svako los osijecaj od sada i vrsta osjecaja boli u tijelu je znak osobadanja... reakcija na akciju... jer sve to se odnosi i kroz nase tijelo...

Neki ljudi uopste ne sanjaju - a to znaci da su apsolutno odvojeni od sna i jave - ne zanima ih... neko sanjaju - to jeste vide sta je dusa radila i gdje je bila dok je ona bila budna a mi spavali - znaci da je moguce da dusa prenese u nas mozak svoj dozivljaj...  a kosmar znaci ka se zeli i trazi onostrano videnje ali ova strana ne dopusta te se stvara sukob izmedu dve istine .

Ako nista ne radimo... nista se nece ni promjeniti... 

Zelim ti usopjesan rad...


Zadnja promjena: Admin; pon pro 22, 2014 6:11 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Josip - Pitanja Empty Re: Josip - Pitanja

Postaj by Josip ned pro 21, 2014 11:37 pm

Hvala Pero na savjetima nastaviti ču dalje raditi na prvoj knjizi ozdravljenja i pisati kako napreduje <3
Josip
Josip

Posts : 13
Join date : 06.12.2014

[Vrh] Go down

Josip - Pitanja Empty Re: Josip - Pitanja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.