V. Abramovic - Tesla i Istina - Pero Hunjet

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

V. Abramovic - Tesla i Istina - Pero Hunjet

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:13 pm

• Istina-Pero Hunjet Moje postovanje Velimiru i svima Vama...
Jednom sam se javio Velimiru - vratio mi je odgovor - koji nije bio potpun - bio je maksomalno skrt - ili nepotpun...
Pa sam se javio na njegov zid i probao nesto ili na nesto ukazati... ODMAH SAM BIO IZBACEN SA ZIDA... jer mi je objasnjeno da se na tome Velimirovom zidu o Tesli i Njemu smiije pisati samo o Velimiru i Tesli...

PITANJE ZA VELIMIRA...?
STA JE BITNIJE za, u nasem svijetu ... IDEJA ILI NOVAC, finansije i sredstva.

Pozdrav....

• Velimir Abramovic Popunjen Profil - BITNIJA JE IDEJA OD NOVCA JER IDEJA PROIZVODI NOVAC,A OBRNUTO JE NEMOGUĆE...

NISAM UVEK JA NA FACEBOOK-U...IZVINITE ZA ZBRKU

• Istina-Pero Hunjet U redu je...

Idemo dalje...

A sta je BITNIJE ZA DUHOVNI ZIVOT... NOVAC ILI IDEJA ILI sada ideja koja nas vadi iz ove dve prve ideje sada u vislji rang - ZNANJA O DUHU - KOJA RAZVIJA DUSU pa tek Eter... koji je u nama kao nase drugo tijelo od cetri....

• Dragomir Milenković U našoj javnosti je premalo ovakvih iskustava koja postoje verovatno i u većem broju, a previše umnog škarta kojim smo zatapani. Kada bi ljudi više čitali ovakve stvari, došlo bi i do značajnije promene svesti. U Srbiji stalno neko kočenje, šlajfovanje.

• Istina-Pero Hunjet Bravo Dragomire.. bravo... ma svagdje je kocenje... ovo sto probam sada sa Velimirom... je bas SPOZNAVANJE VREMENA SADA... koje isprvalja proslo vreme svih zabluda i kocenja PROSLOSTI A I SADASNJOSTI... nema sadasnjosti bez SPOZNAJE PROSLOSTI... JER NAM VODI OVO SADA.... dakle ne znati za nesto.. NEGO TO SPOZNATI U NUTRINI SVOJOJ PROZIVITI... RAZAPETI SEBE LICNO, svako za sebe... ali kroz znanje...
Poznato je veoma llijepo... da ako se Laz poni vise puta... ona nam postaje istina.... a sve je laz danas sto zivimo.... KAKO BI SE BRZO OPORAVILI KADA BI ISTINU PONOVILI VISE PUTA.... laz tada gubi mijesto... vidite kako jednostavno... ALI ZASTO SE SVI BOJE ISTINE....?... SVE IMAMO I SVE JA BAS KOD NAS ... I SADA I OVDJE... jer Jeruzalem ili neko sveto mijesto nikada nije dva pita na istom imijestu... KOD NAS JE SADA... da bi se to uvidjelo...ne moze se samo jedna stvar ili nesto ... izdvajati a drugo odbacivati i nespoznavati... sve se mora ujedinjavati...kako bi se ta jedinsttvenost i spoznala...

Gordon Flashstar *E-TAR* PRE SVEGA SVEMU OD SEBE U SEBI STVORENOM
BUDA-LAMA* (mudrost logike prirodnog principa)

(nastava razgovora)

Velimir Abramovic Popunjen Profil

NEMA SMRTI KAKO JE MI VIDIMO (DUŠA NESTAJE SA ČULIMA, ATOMI SE RAZIDJU, MRAK I NEPOSTOJANJE...)
POSTOJE DVE VRSTE LJUDI:
1. LJUDI KOJIMA JE DUŠA VEZANA ZA TELO
2. LJUDI KOJIMA DUŠA NIJE VEZANA ZA TELO
I JEDNI I DRUGI SU STALNO ŽIVI, JER JE STALNO SADAŠNJOST

Istina-Pero Hunjet U toj sadasnjosti je UPRAVO PROBLEM ***PROSLOST*** ... malo ste se zanijeli... mislim puno... NERIJESENA PROSLOOST JE SADASNJOST koje ponovljena proslost... sadasnjosti NEMA BEZ NE ODBACENE... NEGO RAZGRADENE PROSLOSTI... SPOZNATE... ne odbacuje se nista... nemoguce je... jer proslost vam je sadasnost... nerijesena proslost vam je sadasnjost i buducnost... i to jos gora... neko vas VARA gadno... U VREMENU SADA SE JEDINO MIJENJA PROSLOST I BUDUCNOST...sadasnjosti ima neizmjerni broj... vreme tece.... te ako ne tecete sa njim - ostajete u proslosti.... a to je isto sadasnjost ali van Kosmickog ili bozanskog Plana... Ovi vezani za materiju... to nje njeva namjera niti zelja... to je nama usadena tude namjera koje su nam i zivot i zakoni i pravila... SILA BOGA NE MOLI... te mi ne zivimo svoj zivot uopste - a to je ono po duhovnim znalcima a i po tesli...da su svi i sve pod kontrolom iz vise dimenzije koja vlada nasim umovima... pa stoga um je i nas najveci neprijatelj... jer nije nas... velika je laz KAKO SU SVE TO NASE UMOTVORINE , jer nisu ni blizu nase - sa takim lazima nesvijesnim se samo stiti to zlo nevideno... mislim onaj ko ga stvara nama, a bas od tih je tesla i izgubio... ne od ljjudi i njeve gluposti... jako glupo receno - nego od onih koji nas glupima stvorise i znanje nam zabrranise... i zivot nije vijecan nas kako se PRICA....

Zadnja promjena: Pula; pon sij 19, 2015 7:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: V. Abramovic - Tesla i Istina - Pero Hunjet

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:15 pm

• Svetomir Bozinovic telo je nista..duh je sve..pogledaj dnk...potseca na nojmanov meh. kompjuter samo ima vise od 2 stanja..odredjuje vezivanje amini-kiselina na tacno odredjen nacin..prema potrebi...duh je unutra..a um je pod uticajem dosljaka..grci su ih zvali arkoni-gospodari....

• Istina-Pero Hunjet Svetomore... Preskocio si **DVA TIJELA**... da ovo tijelo nije vazno... NE BI GA NI IMAO... razvijanjem ovoga tijela se razvijaju dva jos koja razvijajju tek DUH kji je samo iskra od plamena... dakle iskru razviti... Gje vam je krstenje vatrom a svasta spominjjete ovdje pod isusa... mnogo toga ima izmedu.... ne prave se zakljuci na velike stvari - krajnje... bez stvari izmedu... ali na kraju si u pravu,,... ovo nije bitno... ali kada odradu svoje...

• Svetomir Bozinovic hteo sam da kazem da je po prirodi stvari samo bioloska masina...znaci postupaj s njom kao sa masinom...npr kad bi hteo da hipoteticki razvijem zivot negde..mislim da bi trebao naci neko mesto gde ima aminokiselina i ubaciti tu dnk...dnk omogucuje pravljenje lanaca od aminokiselina...bez njega su neaktivne..to kazu strucni ljudi a ne ja..

• Istina-Pero Hunjet Shvacam ja sta kazu strucni ljudi... moje postovanje Svetomire.... ali to nije tvoje... nije tvoja licna spoznaja... znam ja da je tesla objasnio da je nase tijelo neshvatljivo divna i neshvaltljivo fina kao masina ili stroj... da bi znao upravljjati sobom ili masinom... treba ju spoznati... To sto prenosis od strucnjaka... je vizicko naucno i Intelektualno...UMNO... A NIJE DUHOVNO.... ako uzmes po vjerski... ili Isusu kojega ste samo spomenuli ovdje... onda ste zaboravili da je u samoga boga bila prvo misao pa rijec pa tek iz rijeci svijetlo i sedam dana stvaranja... taj inetekt je bez duha do sada... jer svi tvrdite kako je tehnika PRODUHOVITI COVJECANSTVO.... a to je totalno pgubno... nas UM nam je najveci neprijatelj... dakle kakve puste aminokiseline.... NEGO SVIJETLOST STVARANJA.... DA BI TO SHVATILI mora se imati pravilna misao... koje ce da izvodi pravilnu pricu po kojoj ce te pravilno da radite.... tako da nije prava misao kako ce neko nesto ubaciti aminokiselinu u nesto ili u nju nesto... nego spoznati stvaraoce i kako se stvara i aminokiselina i sve ostalo...a to znaci U SEBI I KROZ SEBE RAZVITI ILI SPOJITI SE SEBE KAO KOSMOS U MALOM, SA KOSMOSOM VELIKIM... jer smo dijelovi njega... imas skro 6 000 000 miliona nijansi svijetla u stvaranju... a sva materija je zgusnuta svijetlost... plus magnetizam i elektricitet... a svaka nijansa je odredeni dio znanja ili duhovnog intelekta.... Teslin RAD... je trebao fizicki da oslobada covjeka - da ne bude radna mazga... onima sa viseg nivoa ili hrana... da nastupi dosada kao... da covjecanstvo ima vreme ZA SEBE... ***DOSADA*** te da svaki covijek iz doosade krene licnim putem svoga duha i duse... da ne bude samo kuca poso poso kuca... da se dakle - omoguci bijeg iz materrijalnog robstva i sticannje slobodnog vremena.... tako bio svaka jedinka spoznavala sebe koristeci ili BUDIZAM ILI KRSCANSTVO... a u stvari ****OBOJE*** ... jer zato smo i SMISLJENO IZBACENI IZ RAJA KAKO BI ono bozansko znanje i stanje koje smo zivili u raju ali nesvijesno... sada dole u drvetu znanja BAS KAO LICNOS ILIJEDINKA NAUCILI TO ISTO ... I VRATLI SE U RAJ SA RAJSKIM ZNANJIMA.. ili i mi kao i bogovi sa stecenim znanjima... a to znaci da tvrdnja Velimira - da covijek ne moze biti licnost il i jedinka za sebe NIJE TACNA... jer je to upravo i cilj i namjera nasega postojanja... ili drugacije receno da se vratimo u TO SVIJETLOSNO DUHOVNO ZAJEDNISTVO... sa licnom svijescu... jer sada smo VAN SVEGA ... NEZNAMO NI KOSMO NI STA SMO NI ZASTO SMO... NI KO JE Bog no ko je vrag... izbjegavajuci takva pitanja i ucenja a poticati ili reklamiirati samo jedno - je promasaj... JER I TESLA JE DOBIO PMOC OD DUHOVNOG UCITELJA... jel tako... Hvaliti se kako znamo ko je sta znao... mala vajda....pricati treba sta mi mozemo... slaviti i isusa kao ostale slave... mala vajda... Isus je bio i prorok i iscijelitelj ali je navaznji KAO ***UCITELJ***... nejmu bi bila njveca nagrada da ga se postize u znanju... od nase slave sta i kakko je on mogao... a mi ne mozemo nista... nego krv njegovu slavimo da smo svi odavno spaseni... NIJE SLAVA ISUSU... jer Tesla je ucio Isusovo znanje... a ne Isus Teslino...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:15 pm

Istina-Pero Hunjet Sa ovim sam htio samo ukazati malo na POTREBU ZAJEDNISTVA - UKLAPANJA SVEGA U SVE SPAJATI... NE FAVORITIZARITI JEDNO A DRUGO ZAPOSTAVLJATI... jer ovdje se o Isusu radi a TRESLA I NEKO drugi REPREZENTIRA... gdje je Isus u svemu tome... ili Njegova duhovna nauuka...

• Svetomir Bozinovic sa dnk se uveliko manipulise...minimum informacija u okviru nje se zove kodon -nesto kao bit...ispalo je da dnk ima u sebi 2 jezika...to je jedno...uveliko se pomocu 3d stampaca i meso pravi...pogledaj sta je rnk--ne ribonukleinska nego nesto ka rekombinated dnk...inace licno radim na necem koje je kombinacija tesle i neceg drugog...ocekujem da uskoro to zavrsim...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti VELIMIRE AKO SE SECAS DA SAM JA PRVI PISAO DA SMRT NIJE TAKVA KAKVU JE MI ZAMISLJAMO,I SVIDJA MI SE STO KORISTITE MOJE IDEJE SVI KOJI NESTO ZNATE O VREMENU,TESLI,ENERGIJI I VODI.

• Svetomir Bozinovic ja licno pisem samo iskustveno..nisam se salio kad sam negde gore napisao kako izgleda posle u mom slucaju...

• Istina-Pero Hunjet Ma i onaj broj od 144 000 ima smisla u svemu tome.... Svetomire... svijetlost je glavna stvar... Tesla je usaoi u duhovne sfere... DAKLE IMAMO OCI A NE VIDIMO... tesla je jedini koji je vidio tim okom... a ono je van pet og nivoa zmnanja ili intelektualnog bez duga... zato se tesla nije mogao slooziti sa ostalima jer ni jedan nisu usli u duhovno videnje... zato a Anstajn i rekao da Teslu ppitaju kako je biti kao najpametniji... svi oni su umno i intelektualno kroz fiziku - fizicki isprobavali... dijelili... sto vise dijelis imas vise da spajas... sti vise dijelis dalje si od BOGA... U TOME JE PTOBLEM...

• Svetomir Bozinovic stali su sa podelom cestice jer su na kraju dobili cistu energiju...i ovo sto radim je vecim delom tesla..samo jos nesto dodato zbog celokupnosti..znaci nista od tog nije moje samo hocu da primenim postojece na nacin koji moze u sadasnjem vremenu..21 vek...

• Istina-Pero Hunjet Jovice... neznam koje je Vase ideje Velimir koristio... ali smrtni smo ovdje... SADA SMO MRTVI... umrijeti ovdje se rada ponovo dalje... umrijevsi tamo... vracas se - radas ponovo ovdje... ali to ima odreden broj mogucnosti... sada zamisli onaj mali spermatozoid... nosi sva tvoja kosmicka i porijekla i znanja... zamisli sada kako je stao sav veliki kosmos u to malo... koje se tek ponovo razvija...e sada koji i kakvi je to sistem uvidjeti i spoznati treba... e vidis tu igra ulogu ETER... i na primjer Sv. Ar. Mihajlo... i KOJA CAKRA....?.... eto zasto vam tvrdim da svaka svijetlost nosi i visinu ZNANJA ILI SPOZNANJA... Isusovo ucenje uci O SVIJESNOM UMIRANJU OVDJE I SADA... DAKLE OSLOBADANJA CETVEROJASTVA.. I VRACANJJE U TROJSTVO... to je vadenje nas iz MRTVIH... JER MRTVI SMO OVDJE I SADA... ako si mrtav onda nisi svijestan. A ne kakko vijjernici kazu da ce nas izus izvaditi iz zaba i crva kada umremo... tada nas nema vise... a oni kazu da on moze sve jer je svemocan... on je svemocan da nas nauci samo i nista drugo...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:16 pm

• Istina-Pero Hunjet Svetomire... u tome i je probllem... JER NIJE TVOJE... ja vas zelim navesti da shvatite KAKO DA BUDE SVE VASE... ali je sasvim normalno da niko sam nista ne moze... tvoja iskustva slozena sa mojima daju vecu cijelinu ili manju istinu... ako se tu ubaci sa svojim iskustvima Jovica na primjer.... ta istina se povecava... ali bez svijesne i namjerne iskrenosti... nema nista... jer sa tim svako se sa sobom svada u sebi... a ne sa drugima... tada je potvrdujem tebe ti mene oba Jovicu a Jovica nas sve troje... alo samo shvacajuci i svijesno i javno tada zablude odbacivati... jer ako spoznas novo i vece a drzis se staroga... propao napredak...

• Istina-Pero Hunjet Svetomire... zato je Atlantida i propala... jer nisu bili svijesni da se TREBAJU ONI DALJE RAZVIJATI... nego su ISLI DA ONI STVARAJU NOVE ZIVOTE... I TU JE BILA TA IZDAJA U BOGA... mislim oni izdali Boga... da su na dalje razvijali sebe a ne GLUMILI BOGOVE... PROPASTI NE BI NI BILO...

• Svetomir Bozinovic znam dobro da znanje treba da kruzi...to cu i uraditi vrlo rado...za zavrsetak je potrebno da sebe malo disciplinujem i malo potisnem lenjost.a onda delim sve jer je meni glavni cilj da se to koristi a ne da se zaboravi kao sto se desilo sa mnogo dobrih projekata u svetu

• Svetomir Bozinovic tacno to isto mislim

• Istina-Pero Hunjet Znas li ko su Atlantidani dans ovdje i sada?

• Svetomir Bozinovic citao sam da su srbi iz hiperboreje..a za atlantidjane mislim da je to zapad..najvise amerika..jesam li u pravu??

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Atlantida je u stvari ledeni pol,ili ti.Ispod leda nalazi se veliki kontinent.Sve ostalo je laz.Na svakih 26000 godina smo u doba Vodenjaka a to doba je bilo kada je nestala Atlantida.Bili smo u doba Bika,to su Jevreji preuzeli iz Astroloske knjige starih Srba i izmislili Mojsija,nakon 2000 i nesto godina pisu novi zavet i u njemu je Isus Boziji sin,u stvari u staroj Srbskoj knjigi pise da je to doba ribe i to doba se u stvari Zove Jesus Hrist,kada prevedete to ime dobijate ovo o cemu ja govorim.Grci i Izraelci su okrenuli sve u svoju korist.Odkud Nojeva barka na Turskoj zemlji,jer je nekada to bila Srbija.Eto odgovora za Atlantidu.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:16 pm

Istina-Pero Hunjet Nije bitno za SADA JESI LI U PRAVU... MNOGO SI U PRAVI I HVALA ZBOG UCESTVOVANJA... nejvise sto mozes da ucinis... Nasi cigani ...ROMI... oni su pali ATLANTIDALI... sve jovo ponovo da se asimilaraju kroz inkarnacije sa nama kako bi sve zaboravili i ponovo iz pocetka ucili... zato i jesu razbacani na svim krajevima svijeta.... oni su ti koji su ostali ovdje poslije ppotopa -normalno sa drugima...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti U stvari Romi i jesu taj nebeski narod i oni su stvorili Rim i tako su ti stari i pravi Srbi postali Romi.Rom znaci rim,svetlost i oznacava coveka i Bozanstvo.

• Istina-Pero Hunjet Sto se tice price da su SRBI BOZANSKI NAROD.... TE BOG I HRVATI... IMA VEEEELIKE ISTINE... ALI JU NIO JEDNI NI DRUGI SHVATTLI NISU... I U TOME JE PROBLEM... u tome nasem dualitetu... pobjedila negattivna strana.... normalno jer ne ucimo IZ PROSLOSTI... tako da nista nije po bozijoj volji...

• Istina-Pero Hunjet Svi narodi su BOZANSKI JEDNAKO... ALIIII... SADA JE TU U PITANJU ONO **** O CEMU SE OVDJE I RADI - O OVOME VREMENU SADA.... a to znaci da su neko od narroda bozanskiji od drugih u odredenim vremenima sada... u tome je problem... mi treba da povedemo sada svijet sa znanjem od onih kojji su nekada biloo bozanskiji od nas...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Ako se odnosimo prema boji coveka,nikada necemo saznati istinu po belome coveku.Plave oci jedino imaju Romi.J Deretic jos vise unistava istorjiu kada pise i prica ono sto su mu Amerikanci usadili u glavi i dali neke fantazije kao dokaze.

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Bozanstvo je u sustini vremenski prostor koji je razdeljen na cetiri strane i od toga nastaje krst,na sve cetiri strane je znak unobliku mladok meseca i oznacava godisnja doba,svi smo mi po pravoj istini krscani samo su jevreji to preinacili i oteli nam istinu,niko nezna da je u pitanju astrologija i da to nije nikakva knjiga sveta.

• Svetomir Bozinovic stvarno ima tu necega..citao sam da imamo 50 posto istih reci ko u drzavi bengal u indiji..akcenat je drugaciji...i sa nekim narodima sa nepala..??? ima i ona stena sa uklesanim znacima vrlo slicno cirilici cak i neke reci valjda mozemo razumeti...iz 8-og veka pre hrista..da li hocete da vidite to??

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Zasto je Vuk Karadzic promenio Srbska slova i jezik jer mu je bilo nametnuto od Austrije.Prava azbuka ili ti pismo mnogo vise govori o tome.Ona je u stvari na kamenu isklesana.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:17 pm

• Istina-Pero Hunjet Jeste - napisah iznad... DA SVI MORAMO SVA ZNANJA DA pazi... SPOZNAMO... A NE DA TVRDIMOKAKO JE NEKO OTEO OD NEKOGA... jer nije tako... nego je neko sve do sada izmanipulisao... a dokaz je i tesla sto Velimir pkkazuje na radio emisiji sa dramom o tesli... dakle oni iz vise dimenzije koji nam ulaze u uumove... zato i tvrdim da namjere nasih zivota nisu nase... zato tesla i uci da nisu gazde ni masoni ni zidari ni nikeve grruope nii predsjednici... neggo oni iznad nas koji OP grupa.... oni nas vide i manipullisu sa nama a mi njih ne vidimo... odijelili nas od boga .. tako da ne vidimo ni boga ni vraga... tako da smo totalno u losoj situaciji...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Mnogo je lazi i prevara.Ako je Srbija bila do Portugalije,Norveske,Rusije,Italije,Irana,Iraka,Rumunije onda to odjasnjava sve.

• Istina-Pero Hunjet Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti ... sve istine ces szanati u sebi i kroz sebe... kada se pocne kosmos u velikom ostvarivati u tebi kosmosu malome... tada se pocnu citati nebeske knjige...

• Istina-Pero Hunjet Pa nekada se ratovalo kao svetim ratom... tako da su nekadda srbi ako su dosli do neke granice... to osvojeno shvatali kao sebe u cijelosti... niisu ubijali osvojene... nego se bozanskim zakonima sjedinjavali... zenili i ucili ih bozanskim znanjima a i od osvojenih ucili i stvarali jedno... nisu ubijali njihove duhovne vode nego zajednicki tezili napredku... a sami su licno branili granice osvojenog od najezde nesvijesnih napadaca...

• Svetomir Bozinovic mene je uvek interesovalo ono sa kirijanovom fotografijom..to je aura energije ..koja se menja i dosta zavisi od nasih osecanja..kazu da ima entiteta koji se hrane niskim frekvencijama koji su odraz niskih osecanja kao zavist ljubomora i uopste zlo...kazu da su ta bica visedimenzionalna i nago ne nas na to...ljudi koji barataju aurom kazu da se mogu videti..grci su ih zvali arkoni--gospodari...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:17 pm

Istina-Pero Hunjet Stvar je u BROJU ***7***... maje u kolektivno nestale jedan dio ... ttako isto i Atlantidani... sada se radi da razvijeni ostaju ovdje a nerazvijeni da odu... dakle ako je merkur imao nekada sedam milijardi ljudi... i nije uspijelo da uzade sa planetom 50 000 ljudi... ti odlaze u drugu domovinu... na zemlju na primjer da ponove ciklus... to tada dosli na karpate... kako pise u starim knjogama-- dodese neko prekko noci .. nikad bili ovdje nisu... malo su drugaciji od nas i pricaju cudnim jezikom... E VIDIS.. STA AKO SMO TO MI SLAVENI... a ne historija kako pokazuje...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Gluposti i Iluminati sto prave novi grad u Kazahstanu sa piramidom i ljudi bi trebali da udju u novu rekligiju kada se sve ovo desi sto sam napisao za jos neko vreme naterace ih da obozavaju Sunce.Samo sto su se presli,a znam i gde.

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Slaveni su narod,jednog kneza Slavijana koji je pobegao za vreme Srpsko Rimskog rata u novijoj istoriji i naselio u Pruskoj,tj u Poljskoj.Slaveni ili ti Sloveni sadasnji.Oni mejaju svoju kulturu niti istoriju,kroz vreme se pokazalo,da lazu,varaju izdaju i odmah se predaju kada izbije rat,prelaze na jacoj strani.

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Nazivaju se po Njemu,Slavijani.Sloveni

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:18 pm

• Istina-Pero Hunjet Jovice... oni maoni po biblliji tvrde da je nas svijet star 6 000 goina.. laz nad lazima jer pramida je preko 36 000 godina... Sfinga predstavlja isto sti i PRAVOSLAVNI KRST... haahaaa.. daadaa... a faraoni su kao ispit poslije Totovog ucenja da se vidi koliko smo naucili... dakle manja znanja i obmane... istto kao i nasa juga... proslo zakonsko bozansko vreme i tada se napusta plan da se vidi koliko se naucilo pod petokrakom... gdje je vladalo znanje bratstvo i jedinstvo... da se uspijello medu nama slijedila bi Sestokraka... ili davidova zvijezda... krst dakle cetvrti razred duhovne skole - petokraka peti rrazre... i tada dolazi da smo uspieli razred vise... medutim znate sta se desilo...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Ako cemo po tome,istina je da u Srbskoj staroj knjigi Astrologije nema ni japanaca,ni kineza ni indijanaca,pa sada vi vidite da ni u starome ni u novome zavetu nema tih naroda,nema ni jednog naroda samo sto su ovi promenili knjigu na svoju ruku.Shvatite ljudi malo da nije sve onako kao sto izgleda.

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Petokraka je izmiljena od Amerikanaca da se srusi Rusko carstvo.

• Istina-Pero Hunjet Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Gluposti i Iluminati sto prave novi grad u Kazahstanu sa piramidom i ljudi bi trebali da udju u novu rekligiju kada se sve ovo desi sto sam napisao za jos neko vreme naterace ih da obozavaju Sunce.Samo sto su se presli,a znam i gde.

Presli su se jer su nebesko onemoguceni... a sunce su htijeli falsifikovano da upotrebe... DAKLE NE PRAVILNO... ISTO KAO I hitler sa svastikom sto je radio... dakle tamne rradnje koje upotrebljavaju lazno nase sveto i bozansko.. SUNCE JE ZAPAMTI KLJUC SVEGA

• Istina-Pero Hunjet Nije Jovice nije... amerika ima penrtagram.. sto znaci materijalno i bez duha... a petokraka je ovozemaljsko sa duhom...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Hteli su da iskoriste petokraku kao mamac Rusima,razumes.

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Istina-Pero Hunjet Ovdje sada treba da se zna i spozna.. da postoje 32 neshvatljivo velike duse bijelog nebeskog bratsva... koje sve na kraju DOPUSTAJU... oni dozvole do odredene granice da tama nad nama dijeluje i da se sve ponavlja KAKO BI MI VEC JEDNOM SHVATILI ISTINU DUHA... kada mi uspijemo ... onda se i oni oslobadaju tamnih radnji... jer ni oni ne mogu kuci dok mi to ne izvedemo... u tome je problem...dakle sve JE DO NAS... NE MOZE NAM NIKO U GLLAVU NASUTI...

• Istina-Pero Hunjet Ne kao mamac ... nego kao oni sto nesto slave... pa da shvate sta slave... dakle na nnima je bilo to zbog nappredka... a TITO je izvodio najbolji komunizam... najslobodniji... Amerika nas je poidrzavala do zadnjeg dana... kada je vidjela da je rastur totalni tada nas vise nisu mogli ni pomoci... oni su nadvladani od nijemaca ovaj puta... zatajila im agenda...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Moja jedina tvrdnja i ja sam jedini na Svetu,zvanicno ne postoji niko,koji tvrdi da je jedina svetlost u tami materija voda i ona se sastoji u talasima ne vidljivim oku,a vidljiva je oku kada dodje u dodir sa drugim materijama mrtvim tako reci koje ona ozivljava i nastaje prasina,od prasine nastaje vrtlog,kasnije taj vrtlog se pretvara u razredjenu materiju koj je vise tecna i nastavlja da stvara spiralu,jedini nacin kako nastaje zivot je ideja same vode kao zivog bica da stvara sebe,da usavrsava,od vode i nastaje vatra,poa Sunce je u stvari najveci dokaz da je to tako,munje itd.Crna rupa nije nikakva tamna rupa,vec je svetlos i hladna je zbog materije vode.Vetar,vazduh,vatra i zemlj,tj kamen,nastaju od vode.Zivot je nastao od vode.Tako da ce ostati da ja jedini tvrdim da je voda jedina svetlost u tami.

• Istina-Pero Hunjet Haaaaa... jugoslavija nie bila uz nikoga nito da koga rastura.. NEGO DA BUDE PRIMJER SVIJETU... sve je to odozgo organizirano onoliko koliko je i trebalo... tako da nas nisu ameri rasturiuli .. nego tamaaaaa.... jer smo bitni zbog ovoga vremena SADA ... ZAPAMTITE TOOOOO.... sada se sijeto to o bozanskom narodu... mi treba da povedemo svijetlost kroz cijeluu planetu... da ne bi uspijeli oni razbijaju jugu... ne oni nego mi sami jer nismo nista naucili... vrati se neko u proslost da se svete za onda negativno izgubljeno...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

• Istina-Pero Hunjet Stio se vode tice... Ne vidim JA.. nego nekko drugi da IMA OSIM H i O JOS 26 ELEMENATA... I DA NI BLIZU NIJE KRAJ...

• Istina-Pero Hunjet Sve ovo stoi vi tvrdite ovdje je ***UMNO*** te do sestog stepena samo INTELEKTA... dakle manipuulacije politoike vijere nauke i ostaloga... to vam nisu duhovne spoznaje... zemlja je majka bozije A VODA JJE MAJKA KOSMICKA... ne zabboraviti da se ima CETIRI ELEMENNTA... ZEMLJA - VODA - VATRA I ZRAK... I TO VAM JE UJEDNO I REDOSLED NAPREDKA... sve je to izaslo iz Etera koji nije peti elemenat nego je ILI PRVI ILI ZADNJI IZ KOJEGA SU OVA CETIRI PROIZASLA...

• Istina-Pero Hunjet Zato sam vam i somenio da koristite ovdje svasta oa i Isusa... ali u zapecku... a niko ne spominje ono najvaznije... KRSTENJE VATROM PO DRUGOM DOLASKU... DAKKLE DABA VAM SVE PRICE BEZ TOGA... JER SE ON VRACA BNA OPBLACIMA BIJELIMA... A TO JE OPET VODA itd...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti JOK MORE,ALI NIJE VAZNO.Ja ostajem pri tome da je voda sve to sto sam napisao i da je ona jedina svetlost u tami.

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Ja pisem istinito i znam sta pisem,u pitanju je voda u svemu i astroloska knjiga starih Srba koja je preinacena u stari i novi zavet.Jedina istina je da postoje cetiri strane koje oznacavaju godisnja doba a to je u vidu krsta i na sve cetiri strane je mlad mesec.Nema veze sa religijom n iti bilo sta sto je napisano izmisljeno u biblijama.Jedina istina da se ovo nase doba zove po njihovome Jesus Hrist.A po nasem doba Ribe.Doba Mojsija je bilo,po nasem,doba Bika.Astroloski saj jesu piramide na planeti a jedna od glavnih je u Gizi.Sve u svemu ne pisem o religijama i to ko je ko,vec sta je istina,oni koji ne zele da znaju istinu neka zive u lazima,ja necu.Ja sam izabrao put da istrazujem i trazim,puno toga sam nasao i dokazao sebi,ali ne zelim da dokazujem drugima.Moje misljenje je da je sve u stvari u vodi,njenoj svesti i energiji.Prijatno svima.

• Istina-Pero Hunjet Ovdje smo leeeeelee moriiii.. da se ujedinjujemo u znanju... da razbijamo svoje iluzije lazne... jer iluzija je rijec istinskog stvaranja iz dijelova sebe... a ne lazna iluzija...

suho - mokro
tolpo - hladno
i tako dalje je dokaz dualnosti...

Evo dokaza d anisi u pravu... zemlja prvi element - voda drugi - VATRA TRECI... zrak cetvrti a sve je u ETERU... evi ti moja pomoc da razbijes dosadasnje promasaje... dakle prije 2 000 godina krsrenje vodom.. koje smo u to vreme trebali shvatiti i naucitoi da bi nakon 2 000 godina bili spremni na KRSRRENJE VATROM... KAKO BI VODU IZDIGLI U VISI NIVI POSTOJANJA... dakle vatrom jedino i moguce... a to ti znbaci GRADITI ETERSKO TIJELO ILI USKRSNUCE PO SVIM UCENJIMA... sve je siti sistem kod nas jedino se voda si ri i na toplom i na hladno, .. JEL TAKO...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:19 pm

Istina-Pero Hunjet I PISES ISTINITO... ALI NE DO KRAJA SHVACENO... JA TI NADODAJEM... tacno da .. cetiri strane svijeta - cetiri vijetra- cetiri rajske rijeka... DEBELO SI U PRAVU... pravoslavnii krst svaki krak sa tri polumjeseca... dok muslimani imaju jednoga i petokraku... ali sta to znaci.. bez toga nema napredka... Vase slave srrbske treba da se shvate zasto se slave... isto kao i tarot karte sto imaju minimum bozanske energije koja moze da ukazuje na mali dio videnja... ALI JE NJONO POSTOJANJE I TAROTA I SLAVA NEKO NAMA OSTAVIO U POSJED DA SE SIJETIMO VELIH ZNANJA I UCENJE i koroz slave i kroz tarot karte... da se shvati totov i atlansko ucenje ili isusovo,,, kako god hoces... a ne da se do besvijesti gata sa kartama.. nego da se sijeti tih bozanskkih znanja...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Voda,od vode nastaje kamen,od kamena nastaje prah,od praha nastaje drvo,od drveta i ostaklih biljaka nastaje zemlja,zivot je ideja svesti i energije vode.E sada,sta je po tebi vatra,vazduh,zemlja.Odlicno znamo da munje nastaju od vode,da spirala nastaje od vode,da toplo hladno nastaje od vode,da vatra nastaje od vode,jer voda stvara energiju i sagoreva,hrana koju jedes je energija pozitivna,kada podrignes to znaci da pozitivna energoija tera negativnu.

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Zivis od vode,u tebi je 70 odsto vode krv koja tece kroz tebe je voda koja je obojena u crveno i kada je pumpa srce stvara veliko elektro magnetno polje koje je jace od polja mozga i mi to nazivamo dusom.Razumes li ti o cemu ja pisem?Kuca ili stan u kojoj zivis ili u kome zivis je sacinjen u celosti od vode.Tu sotaju infomracije o tebi koje je zapamtila vod,zato se kaze zidovi i sume imaju usi,i nikada se nista ne moze sakriti,jer voda pamti.

• Istina-Pero Hunjet E tako vidis... kada STEKNES KAMEN MUDROSTI... TO JESTE MINERALA... TADA SA TIM KAMENIOM MUDROSTI TEK MOZES DALJE... je li tako ili nije...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Mudrsost je cista svest bez puno negativne enerije u polju tela.Nju sacinjava samo kristalisana voda u tebi.Ostalo sve je laz,tako i tvoje elektromagnetno polje moze biti negativno ili pozitivno.

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Eto malo,neka uce ovi koji vecito uzimaju od mene pa prevode kao svoje.

Istina-Pero Hunjet ma tacno je sto ti tvrdis.. ali evo ti jos mnogo vise od mene... I ONA JE OD SVIJETLOSTI NASTALA...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pula on pon sij 19, 2015 7:24 pm

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Hehe,dobro.Samo se opusti i uzivaj u zivotu.Nemoj se klanjati ljudima i izmiljenim Bogovima,klanjaj se pravome Bogu onome koji je u svima nama i oko nas.

• Istina-Pero Hunjet U glavno se ljudi ne slazu izmedu sebe... zasto... ubjedeni su da svako ima pravio na svoje mislljenje i put... i tio je tacno... ali se tada zaboravlja da ovdje i sada nista nije nase misljenje... I TESLA VAM TO DOKAZUJE POSLIJE SVIH DUHIVNIH UCENJA... svi treba da teze jedinstvenom putu gdje svi imami isto misljenje... gdje je svima bijelo - bijelo a ne crno... zasto se preokrenu svi ONI KOJI VEOMA MNOGO POSTIGNU... te se tada izmedu sbe svadaju i ne slazu.... samo zato sto su STVARNO MOGI LJUDI... ZAPAMTITE... MNOGI... SPOZNALI SVE OVOSVIJETOVNI STO SE TREBALO TE TADA IMAJU SANSU DA PREDU NA TO SESTO CULO... medutim zbog svoga ega... oni svi tada padaju... taj ego je porevkkadavanje ipak ovozemalljskoga i isyicanja sebe tada a ne onih odozgo... zasto se to desava... tada se ottvara CAKRA ZELLJA... a o njoj niko nista nezna... tada se osjieti kao nesto veliko u sebi te se oopusti... svi se opuste... i tada ime se ZAPAMTITE OVO SADA... ostvaruju njeve zelje - i to ih dovodi do NESRAZMJERNOG ZADOVOLJSTVA KKAO USPIJEHU... tada se sve napredovanje prekida... jer se nije imallo znanje sta i kako ZELITI... sve im se ostvarruje... ALI SPOZNAJA STA I ZASTO I ZASTO SE NASTAVE VRTITI U KRUG TO NE SPOZNAJU... TADA SVI POSTAJU KONTRAPRODUKTIVNO HRABRI I BORNBENI I TERAJU SAMO SVIOJE... nastavljjajuci se vrtiti u krug... iz kkojega je veoma tesko izasci...NISU POBIJEDILI U SEBI NI ZMIJU A KAMOLI ZMAJA...

Istina-Pero Hunjet - Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Hehe,dobro.Samo se opusti i uzivaj u zivotu.Nemoj se klanjati ljudima i izmiljenim Bogovima,klanjaj se pravome Bogu onome koji je u svima nama i oko nas.

Istina-Pero Hunjet
opusten apsolutno i uzivao u raspravi... to ucenje o klanjanju i kipovima i ikonama i slicno... je isto zbrka... i LAZ... TREBA ZNATI KOME I CEMU SE KLANJATI ILI OBOZAVATI... obozavati ali kroz sebe uceci obozavanoga... posto je tako tama napisala u svetim knjigama... unistili nam znanje te se nikome ne klanjamo... ali njeve namjere zivimo... nemamo vise zastitu... svaka ikona i slika ima duhovnu snagu - ali samo onoloko koliko si u stanju da ju primis... a primiti ju ne mozes ako neznas sta... JER NEMAS ZDRAVU NAMJERU... daba molitve daba sve... jer nemas znanje niti svoju misao i namjeru...
Dakle primjera radi... AKO SLAVIS Sv. Ar. Mihajla... a nezans zasto... daba i slacvis... haaaaaaa.... A ON TI JE JEDNA STRANA SVIJETA STO SI SPOMENUO.... a omas cetiri strane svijeta... koji su ostala ***TRI*** ... i ti ti je najveca svijetska tajna... svih ljudi i vijera svijeta... SVI TO BI MORALIIIII SPOZNATI... daba vama vase i vode i molekula i atoma ii zavojnica i SVEGAAAAA... sve dok ovo ne spoznate...E, plus sto taj jedan krak ili strana svieta ima jos Dva polumjeseca.... iiiiiiih... dakle brraco draga... Reve Ucitelj I isusov i I. i B. UCITE DIJECO ... JER SAMO CE VAS ZNANNJE SPASITI OD SVEGA ZLA PA I OD NAKEZDE VANZEMALJACA... doslovce bas tako... i nema DRUGACIJE... ***NEMA***... tvrdim JA...

Pula

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on pon sij 19, 2015 7:47 pm

• Istina-Pero Hunjet Velimir Abramovic - udaljismo se mo od Tebe... ako zelis... nastavi sa tvojim odgovorom... da nastavimo...

• Jovica Kovacevic Vizionar-Budjenje Svesti Ne,uzaludno je sve.Ja ne zelim da ucestvujem u nicijem zivotu i stvaram ga,sve sto radim i ucim je za mene licno jer ja zelim da znam istinu a svi oni koji budu zeleli da znaju isto,istina je tu,samo koliko su spremni da je prihavte to je pitanje.Ja sam prihvatio istinu,kakva god da je istina je istina.

• Istina-Pero Hunjet Eto vidis... do odredenog stupnja smo se slagali... i sada zastoj... ja sam ti potvrdio da dobro razmisljas... ALI DA NIJE DO KRAJA UOPSTE... tako da si opet u pravu da je uzaludno... jer ne mozes dalje... nije tacno da ne mozes... NEGO NE ZELIS... prepreke su tu... i tada se pjavljuje misao UZALUDNOSTI... koja potvrduje moje ukazivanje... ti sam ili ja lino - smo niko i nista... dokaz imas SAMOGA ISUSA... nije on tu dosao poradi sebe licno.. nego zbog nas u ZAJEDNISTVU, kako se i vidi da sam isus .. bez nas nista ne VREDI... koliko znas ti... toliko ces iz drugih izbvaditi neznanje- onih koji si karmicki povezani sa tobom... a na kraju si povezan sa svim ljudima na planeti... a ti u KARMU NE VJERUJES... daklle kolaps... jer karrmu ima svaka kuca i ulica i selo i grad i drzava i kontinent i planeta i galaksija... Istina je sada tu kada ona cetiri vijetra plus pomoc ostalih vijetrova .. RAZBIJAJU TAMNI OMOTAC OKO NASE PLANETE TA SADA SVE NAMA DOLAZI... sto do sada nije dolazilo... A PO SVETIM UCENJIMA ... POSLIJEDNJE MILOST... poslijednja zato syto nismoo nikada spoznali TO VASE VREME SADA...dakle ni u proslosti ni u sadasnjosti... a vrreme zadnje sda to spoznati... da bui se to moglo ili htijelo... ne smiju postojati nikakva OGRANICENJA... ISTINA JE TU - TACNO... ali kao sto rekoh znanje se mora imati te sloboda slobodnih misli joju uopste nemamo... dakle najteze je slobodu postici... tek tada predstoji rad... SAM NIKO NISTA NECE MOCI... jer kako god okrenes nikada nije sam... niti se sam stvorio samo tako... dok ne upoznas stvaraoce od koji si iluzoliran... dakle stvoren od kosmosa velikog... a koji pobogu po tome imaju svoje dijelove u TEBI... Ti si ONI... dakle skup bozanskih znanja... ne spoznavsi to... ne mozes nista ni spoznati.

Admin
Admin

Korisnički profil http://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]