Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin ned vel 01, 2015 12:06 pm

Istina-Pero Hunjet Nauka
Nikola Tesla i misteriozna djevojka napravili oružje smrti!
KURIR - 18.07.2013 12:24 

Ako su Teslina otkrića bila jedan od najvećih prioriteta stranih tajnih službi, onda je njegova prepiska sa Marijom Oršić bila svakako najveći priorite
Nikola Tesla i Marija Oršić imaju mnogo toga zajedničkog. Oboje su potekli iz nekadašnje Jugoslavije, oboje bez djece, vegetarijanci, ljubitelji životinja... I oboje su bili pod budnim okom vojnih i bezbjednosnih službi.
Teslu su špijunirali FBI i CIA dok su na Mariju motrili Gestapo i Esesovci.
Kako piše portal Alazul, ako su Teslina otkrića po pitanju elektromagneta bila jedan od najvećih prioriteta stranih službi, onda je njegova prepiska sa Marijom Oršić bila svakako najveći prioritet.
Ono što je posebno povezivalo Teslu i Mariju, a što je opet s druge strane veoma zanimalo strane tajne službe, je njihovo interesovanje i otkrića u vezi sa pravljenjem NLO-a i kontaktima sa vanzemaljcima.
Tesla je bio naučnik i genije za elektromagnete dok je Marija na prvi pogled bila sasvim obična djevojka. Voljela je da nosi dugu kosu, voljela je jezike i balet... Sve do jednog dana kada je pala u trans. Od tada je počela da djeluje kao medijum i da u stanju transa prima različite tehničke podatke kako konstruisati NLO. Među Teslinim papirima pronađeni su detaljni planovi i crteži za konstruisanje NLO-a.
Ono što je zanimljivo je da je Marija Oršić tvrdila da je podatke dobijala na sumerskom jeziku sa planete Alfa Kentauri. Dobijala je informacije o nastanku ljudskog roda, izgubljenim svjetovima poput Atlantide, ali i tehničke detalje kako napraviti "leteću mašinu".
Da bi se nacrti protumačili njen otac ju je spojio sa dr Otom Šumanom.
Na osnovu tih informacija Nijemci su tokom 1922. pokušali da naprave NLO ali je let broda bio potpuni fijasko. Ipak kada se Marija poslije samo tri dana vratila sa novim informacijama dr Oto Šuman je bio oduševljen.
Nijemci su sljedeće godine napravili novi model koji je letio 55 minuta a u jednom trenutku dostigao je i brzinu od 300.000 kilometara na čas.
S druge strane Tesla je pisao informacije o vanzemaljcima na sanskritskom jeziku. On je tvrdio da se dvije rase vanzemaljaca nalaze u ratu. Zbog brige za čovječanstvo, Tesla je izmislio takozvani Zrak smrti koji je prema njegovom mišljenju mogao da uništi svaki vanzemaljski brod.
"Osmislio sam način da ljudi prenose veliku energiju s jedne planete na drugu, bez obzira na daljinu", izjavio je Tesla za "Magazin" 1931. godine.
Tako je predsjednik SAD Ajzenhauer, bez znanja Kongresa, odobrio ogromna sredstva 1958. godine kako bi se konstruisala baza i krenulo u istraživanje po Teslinim dokumentima.
Tesla je umro 7. januara 1943. u Njujorku a američka vlada je odmah konfiskovala sve njegove radovi su odmah bili konfiskovani. S druge strane Marija Oršić je nestala u martu 1945. godine u Berlinu i od tada joj se gubi svaki trag.
Trebalo bi spomenuti i to da je Marija u martu 1945 u stanju transa dobila informacije o porazu nacističke Njemačke prije kraja 1945. godine.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin ned vel 01, 2015 12:35 pm

David Kodba
12 t · 

Sve boje sveta – o poštovanju
Jednom davno sve boje sveta su započele svađu. Svaka je tvrdila da je baš ona najbolja, najvažnija, najkorisnija, najomiljenija
Zelena reče:
«Jasno je da sam ja najvažnija. Ja sam znak života i nade. Izabrana sam za travu, drveće, lišće…Bez mene, uginule bi sve životinje. Bacite pogled na prirodu i videćete da mene ima najviše.»
Plava je prekine:
«Ti samo misliš na zemlju, ali uzmi u obzir nebo i more. Voda je izvor života, pomoću oblaka iz plavog mora. Nebo daje prostor, mir i vedrinu (spokojsto). Bez mog mira vi biste bili mahnita tela.
Žuta se zakikota:
«Vi ste tako ozbiljne. Ja donosim smeh, radost i toplinu u svet. Sunce je žuto, mesec je žut, zvezde su žute. Svaki put kada pogledaš suncokret, celi svet počinje da se smeši… Bez mene ne bi bilo zabave.»
Narandžasta je bila sledeća koja je zasvirala svoju pesmu:
«Ja sam boja snage i zdravlja. Možda sam retka, ali sam dragocena, jer služim unutrašnjim potrebama ljudskog života. Ja nosim sve najvažnije vitamine. Setite se samo šargarepe, narandži, dinja, ploda manga… Ja se ne povlačim sve vreme okolo, ali kada ispunim nebo za izlaska ili zalaska sunca, moja lepota toliko blješti da niko ni na jednu od vas ne pomisli.»
Crvena više nije mogla da izdrži. Viknula je:
«Ja sam vladar svih vas, krv života. Ja sam boja opasnosti i hrabrosti. Voljna sam boriti se s razlogom. Mogu zapaliti krv. Bez mene bi zemlja bila pusta kao mesec. Ja sam boja strasti i ljubavi, crvene ruže i maka.»
Purpurna se digla do svoje pune visine. Bila je visoka i govorila je sa velikom pompom:
«Ja sam boja vladanja i moći. Kraljevi, čelnici, vladike – uvek su me birali, jer ja sam boja autoriteta i mudrosti. Ljudi me ne pitaju, nego slušaju i pokoravaju se.»
Indigo je govorila najtiše od svih, ali vrlo odlučno:
«Zamislite mene! Ja sam boja tišine. Jedva da me primete, ali bez mene sve ste vi suvišne. Ja zračim misao, sumrak i dubine. Trebate me za ravnotezu i kontrast, za molitvu i unutrašnji mir.»
I tako su se boje nastavile hvaliti, svaka uverena da je ona najbolja. Njihova svađa postajala je sve glasnija.
Odjednom bljesnu sjajna bela svetlost, začuje se grom i prasak. Poče jaka kiša. Sve se boje skupiše od straha i stisnuše jedna uz drugu.
Kiša progovori:
«Vi, glupe boje, borite se među sobom! Svaka pokušava vladati nad ostalim.Zar ne znate da vas je sve Bog stvorio? Svaku za svoju posebnu svrhu, jedinstvenu i različitu. On voli sve vas. Uhvatite se za ruke i pođite sa mnom. On će vas prostrti preko neba u velikom luku boja kao podsetnik da vas sve voli i da možete živeti zajedno i u miru. Obećava da je On sa vama, znak nade za sutra.»
I tako svaki put kada Bog koristi jaku kišu da opere svet, on stavlja na nebo dugu. Kada je vidimo, setimo se da treba ceniti i druge ljude!


  • Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 528072_3080665380928_1591667403_n

    Istina-Pero Hunjet I tako svaki put kada Bog koristi jaku kišu da opere svet, on stavlja na nebo dugu. Kada je vidimo, setimo se da treba ceniti i druge ljude! 

    Pero;
    kada vidite dugu...onda SE SJETITE DA TREBATE NAUCITI CIJENITI I VOLITI SEBE.... jer samo kroz sebe se mijenja svojet... mijenjajuci sebe.... dugine boje su stepenice ka nebu... ili znanje -bez kojega se ne moze nazad kuci.... cijeniti i voliti sebe se moze jedini svijetlosno duhovnim ZNANJEM... ucenjem... ceniti ucenje.... STO ZNACI SJEDINJAVANJE... jer ucenje spaja .... ZNANJE JE LJUBAV... kolio znanja toliko i ljubavi i cijenjenja drugih... inace je sve samo pusta prica,,.....

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin ned vel 01, 2015 12:35 pm

Ovo Vam znace Duga na Nebu... pa stga i Ivicine knjige u duginim bojama...


Tvoje čakre 
I vaš sistem čakri također mijenja svoje funkcije. Večina vas znade što su to čakre. Svaki čovjek posjeduje četrnaest glavnih čakri koje egzistiraju multidimenzionalno. To su sedam čakri fizičkog tijela i sedam čakri izvan tijela. Uz to dođu još alfa- i omega-čakre. Večina ljudi vide ili osjećaju čakre kao zračeće, okretajuće energetske izvore, no čakre posjeduju također jednu internu šestodimenzionalnu strukturu. U karmčikoj igri bila je struktura sedam tjelesnih čakri namjerno ograničena tako da je samo mogla prenašati energiju iz astralne razine. One su bile « zapečaćene» . S ovom ograničenom plavom prozirnošću sliči jedna čakra na dva čunja. Jedan čunj se otvara prema prednjoj strani tijela, a drugi se otvara prema leđima. Tamo gdje se u tijelu sastaju su zapečačeni kako bi ostali u tom položaju. Ovaj uski dio u centru uglavnom je začepljen od mentalnih ili emocionalnih fragmenata. Ove « ruševine» prouzrokuju da je brzina okretaja čunjeva sve sporija. Ovo može dovesti u sistemu akupunkturnih meridijana do pomanjkanja energije, a koja može dovesti do bolesti ili smrti. Ova struktura čakri može provoditi energiju samo od naprijed prema natrag ili od natrag prema naprijed i ne može koristiti višu dimenzionalnu frekvenciju. Kada je proces svjetlosnog tijela aktiviran bit će « pečat» u centru čunja odlomljen. Struktura čakre će se iz centra prema van polako otvarati sve dok ne dobije oblik kugle. To dozvoljava čakrama isijavati energiju u svim smjerovima i prenašati frekvenciju u više dimenzije. Tijelo otresa nakupine karmičkih ruševina, a kuglasta plava proozirnost onemogućava da se one ne mogu ponovo primiti. Te kuglaste forme plave prozirnosti se proširuju sve dalje i dalje sve dok se sve čakre ne stope u jedno sjedinjeno energetsko polje. Svaka od gornjih neutjelovljenih čakri posjeduje vlastitu geometrijsku strukturu plave prozirnosti i može prenašati odgovarajuće frekvencije iz Nadduše ili neke druge dimenzije, koja je s tom čakrom povezana. Osma i jedanaesta čakra sadrže plosnate kristalaste šablone kroz koje prolaze galaktičke aksiotonalne linije. Čim su aksiotonalni meridijani ponovo spojeni Nadduša koristi ove šablone, kako bi regulirala uticaj zvijezda na ljudsko tijelo. Aksiotonalne linije i aksialni sistem kruženja bit će od Nadduše, kroz osmu čakru, iznova podešeni. Kroz to ima osma čakra glavnu kontrolu kod mutacije tijela i stapanja energetskog tijela. Do pred kratko vrijeme bile su alpha- i omega čakre iskrivljene u ljudskom tijelu. Iako su obje čakre energetski centri, ipak posjeduju jednu sasvim drugu plavu providnost i funkciju nego ostale čakre. One su vrlo fino podešeni energetski regulatori za električne, magnetske i gravitacione valove i služe, osim toga, još kao sidro za sedmodimenzionalnu eteričku plavu prozirnost.


Zadnja promjena: Admin; ned vel 01, 2015 12:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin ned vel 01, 2015 12:36 pm

Istina-Pero Hunjet No ti se sada nalaziš u karmičkoj igri. I obzirom da živiš u jednom stanju odvojenosti od Duha, jednom stanju ograničavanja i još si se pritom otuđio od tvog fizičkog tijela, to naravno znači da nisi u tvom tijelu. I ako nisi u tvom tijelu ne možeš također aktivirati tvoju srčanu čakru. I ako ne možeš aktivirati tvoju srčanu čakru dominiraju uglavnom bazna čakra, sakralna čakra i čakra solarnog pleksusa. Tvoja međusobna djelovanja s okolinom se zasnivaju na instiktivnom strahu, karmičkoj mustri, moći, pohlepi, zavisti ili čisto egocentričnim igrama moći s drugim ljudima. Ako nisi potpuno u tvom tijelu ne možeš imati viša međusobna djelovanja. I naravno da tada uopće nisu aktivirane gornje, izvantjelesne cakre.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin ned vel 01, 2015 12:38 pm

Istina-Pero Hunjet Evo Vam dokaz... da kada vam tvrdim.. da samo pusta prica o necemu o cemu se culo samo... je slaba vajda... bez obicne lgike nema nista... a NJe nema bez razvijenog sestoig centra na primjer... pa ni ljjubavi bez licnog razvoja...a to znaci ne znati za nesto... nego to nesto i SPOZNATI...

5. Vishuddha čakra – Božanska ljubav. Ovde se neograničena ljubav izliva prema gore, vizija svih duša kao braće i sestara i svih stvari kao svetinja. Nesebične duše, izuzetni umetnici i mistični pesnici prebivaju ovde. Značenje: “čistota”. Lokacija: grlo. Božanstvo: Sadašiva. Šakti: Šakini. Boja: tamno ljubičasto–plava. Vozilo: paun. Broj Latica: 16. Splet: grkljan. Element: etar. Ravan: Janaloka. Metal: merkur. Planeta: Saturn.

Za razvoj Vishuddha čakre direktno je vezana kontrola misli. Ispravan razvoj grlene čakre podrazumeva razvoj iskrenosti i poštenja, jer su to stvaralačke snage uzniverzuma; dok laž, neiskrenost i nepoštenje jesu razarajuće snage u univerzumu. Ovde treba napomenuti, da se ovde nipošto ne radi samo o “dobroj nameri” već o stvarnom delu – istini onakvoj kakva ona to zaista jeste, ogoljena i bez uvijanja, bez obzira da li se ona nama sviđa ili ne.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin ned vel 01, 2015 12:39 pm

Istina-Pero Hunjet Mnogi pricaju kako iz srca sve nesto rade... a srce ne moze da radi sve dok se ne razvije na primjer ova cakra iznad ili peta prvo pa tek onda srcana...

4. Anahata čakra – Direktna spoznaja. Oni koji dostignu ovaj nivo stvarnosti, sa svojim delikatnim, prodornim uvidom u mnoge oblasti aktivnosti i znanja, postaju vodiči čovečanstva, savetnici, mentori kao i oni koji mogu da rešavaju i tuđe probleme. Značenje: “neukaljan”. Lokacija: srce. Božanstva: Išvara. Šakti: Kakini. Boja: tamno zeleno. Vozilo: jelen. Broj latica: 12. Splet: srce. Element: vazduh. Ravan: Maharloka. Metal: bakar. Planeta: Jupiter. Za razvoj pravilnog oblika i ispravnog rada srčane čakre potrebno je u sebi razvijati osobine doslednosti, kako mentalne, isto tako i doslednosti u delima, zatim postojanosti, istrajnosti, toleranciji, poverenju odnosno nepokolebljivoj veri u ispravan put i otvorenosti za sve mogućnosti, održavanja ravnomernog raspoloženja, životne ravnoteže bilo u radosti ili u patnji. Za čoveka na ovom nivou razvoja treba da važi: “Za mene više ne postoje čuda”.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin ned vel 01, 2015 12:46 pm

Istina-Pero Hunjet A DOK NE OSVOITE GRAD DRAGULJA... to jeste SOLARNI PLEKSUS CAKRU... ne mozete opet da pricate io SRCU I LJUBAVI...

Ovdje imate RAZLOG VAZNOSTI NEIZMJERNE... BRACINE KNJIGE... PRVA KNJIGA OZDRAVLJENJA... i tek onda daljnji rad...

3. Manipura čakra – Moć Volje. Ova čakra je središte volje. Ostvareni muškarci i žene prebivaju na visokim nivoima mentalno i psihički, kada žive u ovom energetskom centru, discipline i izdržljivosti. Značenje: “Grad Dragulja.” Lokacija: solarni pleksus. Božanstvo: Maharudra Šiva. Šakti: Lakini. Boja: žuto–ćilibarna. Vozilo: Ovan. Broj latica: 10. Splet: Epigastričan ili solarni. Element: vatra. Ravan: Maharloka–Svarloka. Metal: gvožđe. Planeta: Mars. Za razvoj ispravnog oblika čakre solarnog pleksusa potrebno je razviti unutrašnju duhovno–duševnu aktivnost, kontrolom misli, putem svesnog odnosa prema stvarima; kontrolom osećanja, kontrolom nad nesvesnim elementima u duhovnom životu, tako da čovek potpuno uspe zagospodariti onim što na njega deluje iz spoljašnjeg sveta. Za to je potrebna velika pažljivost i brižljivost, i razvijanje sposobnosti analize pošto je igra nesvesnih sećanja ovde neizmerno jaka.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sub sij 30, 2016 10:48 am

‎Velimir Abramovic Popunjen Profil‎ til Jaroslav Beli
28. januar kl. 21:12 ·
Buda je tražio izlaz iz tuge sveta, ali tuga u svetu je ostala.
Isus je stradao da bi nas iskupio od zla i greha, ali zlo i greh su i dalje u ljudima.
Tesla je obećao da će osvetliti planetu, i od tada planeta noću zaista svetli.
Samo nas nauka može dovesti do ostvarenja onoga što su religije obećale pre mnogo hiljada godina i - ništa.
Nauka je ta koja nam donosi:
Slobodnu energiju kosmičkog okruženja.
Prenos ljudskog fizičkog rada na veštačku inteligenciju.
Fizičku besmrtnost.
Izgradnju individualnih svetova od svetlosti, po našoj želji.
Pomoću nauke, odvezaćemo naše Ja od atomsko-molekulske strukture i nećemo više robovati vremenu i ciklusima starenja i smrti. Nauka, kad shvati prirodu Večne sadašnjosti, uvešće nas u doba neprestanog radjanja i stvaranja.Oslobodićemo se zatvora tela i živeti kao slobodna svetlosna bića, što u suštini jesmo. Duše, kad nisu u telu, su bestežinske sfere svetlosti.
Dragi prijatelji, knjigu "Tesla Evolucija Svesti Čovečanstva"

Istina - Pero Hunjet..

[size=18]Ma da.... Prvo je Tesla shvatio
[/size] ***LOGIKU***

Pa Budu, Isusa... Usao prvo u NJEV SVIJET DUHOVNOSTI.... pa ODANDE DONIO TEHNOLIGIJU... NAUKU...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 1:32 am


Bojanic Dragan

,,,kad pogledas ovaj video uzmes tanji sarafciger u ruku i probusis sebi glavu ne bi li ikako uslo malo svetlosti u nju ,pa onda drugu ,rupu i tako dok ne napravis sito,,kao kaze D,Kopic,,sta vidite kad zatvorite oci, mrak ,a mrak , ne vidite nista,,


https://www.youtube.com/watch?v=8UPKd4xy3Mk&feature=share

https://www.youtube.com/watch?list=PLZf20BQClUobfTgJrCkgCRhEG_8ODkmVw&v=bXU4LRjXj3o

Abramovicu... ovo sam pregledao do kraja... i onda jednposravno moram da komentarisem... ALI... odjednom vidim dole jos jedno tvoje predavanje... gdje objasnjavas matematiku i geometriju... i kako nema pomaka u zadnjih sedam hiljada godina... i dalje nisam gledao...  Komentarisati cu ovao predavanje i samo ovaj mali dio od sledeceg predavanja...
Prije vise godina... jednostavno sam zavapio nebesima... ili SVJETLOSNOJ DUHOVNOJ HIHJERARHIJI... I PITAO SAM IH... zasto sve ovao mora da bude ovako ... ovakav jad i bjeda... zasto kada je to i nepotrebno i neprirodno... a ja sa mojimi znanjem i idejom mogu da ju rijesim za godinu dana... a ne kako vi pricate da bi se ustabiliziralo za 50 godina...
Ovakav je odgovor... Od duhovnog vodstva i hijerarhije... tacno je da bi uspio i sledesce godine bi dobio NOBELOVU NAGRADU... i onda bi brzo sva propalo...
A ZNAS LI ZASTO BI PROPALO VELIMIRE-????.... zasto sto je svima ljjudima bidno dsanas da su svi protiv svcih i protiv svega... a da uopste neznaju ni zasto ...!? ...A ovdje pricate o kolektivnom nesvjesnom... KVIIIIKLIIII...!!!!????.... prvo je potrebno kolektivno svjesno da se razvija... te koristi tehnologija kako je objasnio Ivan Poljanica... dam ljudi rade dnevno dva sata... da imju SVI OBAVEZU... oni  koji imaju ideje da ih ostvaruju... a oni bez ideja da ih slusaju... ko nije viseuman... taj je srecan da cxisti ulicu... ili voli da cisti ullicu... to je njegova umjetnost... oni koji vole starce .. ti ce da ih lijece i maze i paze i pricaju im lijepe price i vode ih u ekskurzije... svako da radi sta voli i oliko voli... tada se pojavljuje dosada... a to je prva i najveca vrednost... kroz koju se tek SLOBODA STVARA... a slobode nema bez DUHOVNOG NAPREDOVANJA... a ona se ne moze spoznati ako se ne spozna matematika i geometrija DUHOVNA... A to znaci da svako spozna svoju vjeru...a svaka vjer je ne NEjedinstvena... nego su sve skupa jedno.... tako da ivane otpada tvoja ideja da zbog vibracija nekih naroda treba da rjesava novac POTPUNA GRESKA...
Sjecas se velimire onoga mladica... STUDENTA... koji ti je u skoplju prisao i zamolio te za drustvo uz kafu... to ti je bio putokaz kraj TVOGA PUTA... mladic je bio prepresrecan sto je sa tobom pricao... cvao je... odusevio se kako si darezljiv i pricljiv i zelis da svima podjelis svoje znanje, lijepo i bozanski od tebe... ali da li se trebalo i mledega saslusati...JER JE ON TREBAO DAN NAS DOVEDE DO UJEDINJENJA... odmah poslije toga sam izbacen i blokiran na tvome zidu... kada smop ja i ti stupili u kontakt... objasnio si mi da ti neznas nista o tome... da je to sekretarice djelo... vidis li kuda te navodim... ako je to istina, onda ti nevalja sekretarica... a ako te je pitala ili objasnila kako ima neki koji dodaje na tvoje znanje... A ONA JE MENI OBJASNILA... DA SE NA TVOME ZIDU MOZE PISATI... ili da moze samo da pise onaj koji ce da potvrduje tebe i teslu... koja je razlika tu sada iszmedu vas dvoje i svih nesvjesnih ljudi... velika - velika... jer mali covjek malo gresi... a veliki pravi gresku  koja zadrzava cijelo covjecanstvo u nesvjesnom... NIKO .. ALI BAS NIKO OD VAS velikih... NE PRIHVACA NIKOGA OKO SEBE... samo vi pa vi...
I gle..

Nije uspjelo Hriscanstvo .. ni Komunizam... i sada ce te vi da nadete nesto novo... ma nemoj...

Pokazi MI VECERG KOMUNISTU OD TESLE... ISUSA... BUDE... STAJNERA... BRUNE G.... itd.... VALJDA SE TREBA RECI... LJUDI DRAGI... MORAMO DA SPOZNAMO SVOJU VJERU I KOMUNIZAM ONAKAV KAKAV I JE U DUHOVNOM SMISLU... A tu ce nam pomoci ova matematika i geometrija... a vi uporno kao ce te sa TEHNOLOGIJOM I NOVCEM DA PRODUHOVITE LJUDE... kao da neznas da je zbog UMJETNE DUHOVNOSTI I PROPALA ATLANTIDA... kao da neznas da je TESLA  rekao da u onostranom ima vise prijatellja nego ovdje... kao da neznas da je tesla VIDIO DUHOVNIM OCIMA... i preko njih stvarao mehaniku i tehnologiju koja je upravo trebala da olaksa ljudima posao... da manje rade i STEKNU TU DOSADU KOJA JE NEOPHODNA ZA NEKI ODABIR SLOBODNOM VOLJOM... Svako vuce na svoiju stranu i ima nekoga idola i dalje nikome ne dopusti vece znanje... jer su mutavo svi ubjedeni da je to sto oni znaju VRHUNAC... tako da i jogisti kao vrhunski... tepu kako je transcendetalna meditacija spasava svijet.. i to  KAZE SPONTANO CE DA SE DESI... pa sta se jos spontani desilo... ti spontano koriste samo nesvjesni ljudi... a dokaz te meditacije je ovo... sve korporacije su to uzele za svoje radnike... kako bi radnici radeci deset sati IZDRZALI TO ROBOVANJE... a kada ujutro ustanu... pazi poslije sna... meditiraj 20minuta da dodes sebi.... halooo, heeeeej....ovo je ludilo... pa valda normalan covjek u samoj sekundi bude vedar i cil... jer se u sekunde budenja sva kosmicka snaga ulije u njega... i onda oni  sve to uzvise i upotrebe sve moguce .. ood boga i sta ja znam... oni ce sa tim spontano da spasu svijet... kada sam im pokusao pobjasniti... on kaze meni da sam ja rob mozga kao... da nisam normalan... umjesto DA UVIDI DA JE ON POD KONTROLOM MOZGA KOJI JE MEHANICKA NAPPRAVA ZA PRIMANJE IZVANSKIH INFORMACIJA... TO JESTE VANJESKIH NAREDBI ***INTELEKTUALNIH***... a da mi ja govorim o DUHOVNOM SVACANJU TE DA JA NISAM POD KONTROLOM  GURUA PREKO SVOGA MOZGA... da je to sto ja pricam veca duhovna razina  shvacanja koje ide iz srca... u mozak... a ne iz vana kao kod njega... on je duhovni ucitelj... a posto sam mu ja neshvatljiv... onda nastupa napad i ponizenje...

Znaci... nema promjene sve dok se ne shvati kako spoznati svako sebe kroz svoju vjeru... i sta je znaciop komunizam.. pa ti znas za obaceze poslije drugog sv. rata... moja mati je bila sama i imala konja i kola i morala je dbnevno kubik ili dva da doveze na nasip i mist samac sarajevo... i smatrala je to dobrim za druustvo... dok je vecina bila protiv... i danas im je sve TTITO KRIV... a prodase sve  sto su opbaveze naåpravile i omladinske radne akcije... i jos uvije i za sada - danas je Tit sve kriv... Tito je kriv sto niko nista nije shvatio... sto je svako zeliop da ima robove za sebe.... vecina uvijek protiv... unistili sve sto je bilo ... a bilo je svega...
A poa dok se ne vrate  TI KOJI SU ZNALI STVARATI... NECE NI BITI NICEGA... jer poumirase ti koji su strvarali... A IZA NJIH NE POSTADOSE NI ISTINITE PRICE... PRIJATELJSKO BRATSKOG STVARANJA...

Citaj OVO;

https://rajska-vrata.norwegianforum.net/t58-dejan-lucis-istina-pero-hunjet-iskustva

........

https://rajska-vrata.norwegianforum.net/t68-iskustva-drago-kopic


Zadnja promjena: Admin; sri tra 27, 2016 1:44 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 1:35 am

Istina-Pero Hunjet Pogledao sam jos malo ovaj donji video... eto ti na... rtanja i matematika i tacka i kojesta... hoces li tako såpoznati SVOPJE PRAVOSLAVLJE...a sta misllis DA ODRZIS PREDAVANJE O Eg. PIRAMIDI... o TRI KRSTASTE GORE... a rtanj nije u te TRI KRASTASTE GORE.... ali ti ***MISLIS*** i cesto spominje u tvojim predavanjima da ti ***MISLIS*** a misliti znaci sta...***NEZNATI****

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 1:51 am

Bojanic Dragan ,Pero ,Pero , pisao sam V,abramovicu neke tehnicke stvari koje nema ,ili ima u knjigama ali nisu svima dostupne,njegovo odgovor mi je rekao kakav je to covek , to je SUJETAN covek koji ima malo veci fond podataka u glavi i vesto barata i okrece ih u krug,,znaci licna kreacija 0,,,ovaj video sam dao zbog Poljanice jer je on otkrice ,,znaci gledas kolaz Poljanica Abramovic,koji se kiti tudjim perjem,,,,dalje tehnologija krzlja duhovni razvoj,,,nema nista licnog u tehnologiji,,samo si potrosac iste,,i zarada ode ,,kupuj bacaj ,,pa bolje bacati parangal ,ili mrezu makar iz zabave ,,,ali priznaj Poljanica je mestar,,,pravi virus za bankaroide,,,

Istina-Pero Hunjet Jeste jeste priznam... ima DOBRE IDEJE.... ALI JA IMAM JOS BOLJE... OBJASDNIO SAM TI... tako da te ideje i dalje imam... ALI SAM SVJESTAN ... DA IH JE NEMOGUCE IZVESTI BEZ DUHOVNOG POMAKA COVJECANSTVA... ZATO I PISEM KAKO PISEM...

Imas Pozdrav ko kuca... cheers

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 2:01 am

Bojanic Dragan ,,
Pero ,sve si u pravu ,,ali zbog toga trosis puno sebe,,treba nabrati neku kolicinu suncanih zraka i nekako ih rasipati polako pred neke ljude koji su sposobni da prime,,ovako ne ide ,vecina te ne kopca i odmah i odustaje,,,na istoku kinezi kazu da treba odgovarati samo kad te neko nesto pita , a kod nas paralelni dijalog izgleda da vise nije moguc,,daleko od toga da mislim da ces pesusiti kao izvor ,ali neki ljudi ne zasluzuju nikakvu poduku ,,oni su vec mrtvi,,jednostavo takav im je program u glavi,,

Istina-Pero Hunjet
A zasto sam svjestan... jer se ne pravim pametan... nego kada nesto smislim... ili je moje na neki nacin... TADA PITAM ONE ***gore**** DA MI ODGOVORE I ZA SAVJET MOLIM... tada ***znam*** I NE MORAM DA MISLLIM... je li tako Bojanicu... ALI TO SVIMA SMETA... zasto smeta ... Dragane...?... NIKADA PITATI NECE.... a ljudi vole lazi... PA AKO CE MO CEKATI KINEZE I OVE DA PITAJU... nikada pitati nece a ljude zavedose svi redom... kinezi i Indija imaju mudrosti ... A GDJE SU IM DRAGANE... GDJE... a juga je bila hilojadu puta bolja bez njevih mudrosti... nije loi tako... a objasniop sam ti da sada SLAVENSKI NARODI VODE SVIJET U DUHOVNE SPOZNAJE... I INDIJA I KINA IMA DA UCE OD NAS... U TOME JE PROBLEM ... zato i pisem kako pisem... sveto trojstvo je kod nas... nije ni u indiji ni u kini kod nas je... DAKLE UCITE LJUDE SVETOJ BOIZANSKOJ ISTINI... a ne ih vodati po svijetu... AVIJET OVDJE DOIVEDITE...

Istina-Pero Hunjet
Pa MORAM DA DAJEM SEBE... i ti daj koliko mozes... oni koji pricaju a neznaju sta pricaju... cine zlo ljudima... ALI ONI KOJI ZNAJU A NE PRICAJU ... CINE JOS VECE ZLO... DA NISAM TO NASAO PRIJE MNOGO GODINA - NA TU MUDROST... NIKADA SE NE BIH JA USUDIO PISATI.... a poslije je sve islo svojim tokom...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 2:20 am

Istina-Pero Hunjet Pa zato i pisem javno da nasi vjernici shvate... i prihvate ono sto je njevo i sto su zivili i zive danas... Joga je kao i nase vjere.... isto je to - sve sam pisao... imas jogu za masovnu upotrebu i onu tajnu i kraljevsku za izabrane....isto kao i u vjerama, vjernicima, narodu ono masovno ucenje...a za sebe zadrze ono pravo.... ALI BRATE RODENIIII... OBJASNJAVAM VAM DA SE SAMI IZABIRETE... nista to nije tajno ako misllis sa svojom glavom i radis... a ne cekati spas... izabranih... svi su izabrani... ALI SU ZALUDENI I PREVARENI... U LAZI ZIVE... A MISLE DA JE ISTINA... vidis li ti koliko svi vjernici... kada im samo sbjetlost spomenes... kako svi vicu da je to satansko znanje.. pa sta je onda Bozije ako je duga i svjetlost nebeska satanaska... vidis li da nisu svjesni kome sluze... a sve u ime ljubavi prema isusu... u kojemu su sva budiosticka i indijska znanja i to vrhunska... vidio si da sam objasnjavao biblijasima... diovni su to sve ljudi ALI ZAVEDENI... u bibliji nigdje ne pise ono sto oni tumace i sprovode... objasnjavam im da nisu spoznali ni osnovne stoihove... zasto su ovce... i zasto su slijepi i gluhi... oni svi tumace bibliju na tude LAZNO TUMACENJE... i svi vise vjeruju tuydim laznim objasnjenjima.. i tumacenjima nego svojim ocima i usima... sjecas se da sam im ukazivap na to... isus sa samo dva tri stiha pobija sva ta tumacenja... je li MOGUCE DA 2 000 000 000... LJUDI TAKO SLIJEPO NISTA NE VIDE... Isus kaze... niko ne moze ocu nebeskom na moju rijec... a zamnom niko ne moze da ide i uci ako nije u stanju da nosi svoj livni kriz kao i ja... a gdje su tek ostali stihovi...i na kraju ubjeduju ljude kako su si sve sami krivi... i ovi opet vjeruju... dakle vjerovati je sto posto neznati...


Zadnja promjena: Admin; sri tra 27, 2016 2:32 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 2:27 am

Bojanic Dragan ,,,ja sam drugima dao sve ,svoj rad svoj zivot ,svoje iskustvo u oblasti sa kojom se bavim dajem i danas ,od ljudi [a pitanje je da li su i ljudi] nisam dobio nista ,i sta sada radim ,,,,stabiliziram se ,odlazim u prirodu ,pas mi pravi drustvo,,tako da ne izgledam sumniivo kao neka luda,,suncarim,,i tako se oporavljam ,punim sebe i oporavljam se od prevelikog verglanja za druge,,,a jedan me monah poducio u prolazu ,,ja mu kazem da kod mene nema zdravog mesta ni na telu ni u duhu ,, sve je sagorelo ,a on kaze ispd sagorelog nice nova trava,,i ode ,,,i sta da radim nakon oporavka ,,,znas da me M Newton uvek fascinira sa onom stvari kada govori kako postoje iskusni duhovi na zemlji koji su sposobni svu neciju negativnu energiju da sakupe i unutar sebe je transformisu u pozitivnu i dalje nastavljaju svoj posao,,,,to je nesto,,

Istina-Pero Hunjet

Ma ne pise mi se sto puta sve ponovo... kada sam Dragane sve vec napisao tamop na forumu... Ti razvijeni duhovi... ne SAKLJUPAJU TU UNUTURNJU ENERGIJU UNUTAR SEBE... jer ako si duhovan... onda te svijetlsot tvoja stiti i nista negativno ne moze da ude u tebe... ti si cist i ta tvoja cistoca iz drugih istjeruje van iz njih to lose... shvacas... ljudi bez svjetllosnog en. tijela su kao spuzva... ili ono .. na jedno uho ude a na drugo izade,,, u toj spuzvi se zadrzava najvise zlo i nepravda i neznanje... jer nema zastite,,. a iscuri - prode mkroz covjeka ono dobro jer nema osnove za cega da se zakaci... sve je mnogo jednostavnije ako se ne kompicira... jer istimna je apsolutno jednostavna i neåpromjenjiva... nije kao u lazi da svaki sledecio dan yteba tri nove lazi kako nbi se prva odrzala kao istina... pa zamisli nakon sto godina koliko je to lazi.. a sgta mislls nakon 2 000 godina... i onda ljjudi od te tame ne mpogu da vide svjetlost... shvacas... daba stio je mnbogo jednostavnije...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 2:37 am

Bojanic Dragan Istina-Pero Hunjet ;;;mislim da verovanje je dato kao neka pomocna daska da se pokusas popeti do znanja,,znas kada bi se u crkvama ucilo znanje i to pravo,,ma niko ne bi dosao rekao bi sta ce mi to,,ali kad im predocis taj sirok i nedefinisan pojam daVERUJE ,onda im dodje lakse ,,pa sta eto i ja verujem,,itd,,i eto gotova manipulacija od crkvenih velikodostojnika ,,firma,,ali sta ces ,,kad bi se reklo i slovo protiv njih ,mozda bi me i batine stigle ,,ali je interesantno ,da stalno se isto govori ,ali nikakvog pomaka nema,,[to si i ti jednom spomenuo u nekom od pisanja],,,i tako,, daleko da smatram da mrtve sad treba da sahranjujemo pored puta,,,ali ono sta se slusa tamo vodi duhovnoj ukocenosti,,nema napretka,,,
Liker · Svar · 5 min
Istina-Pero Hunjet
Pa nema napredka kada nema znanja... vrte se u krug isto kao i jogisti... i svagdje niko nikoga ne podnosi... svako sebe hvali... niko nikoga ne voli svio sve mrze... a SVI PISU KAKO SU PUNI LJUBAVI... a kada im kazem da je ljubav årocentualno velika velicini znanja... e oni se opet ne slazu... oni nisi egoiste ... a ja jesam.. itd.. ma je glavna daska... ali ljudi vjeruju tudim objasnjenjima... koja su fatalno glupa i izokrenuta... a nece da misle svpjom glavom .. to im je lijeno... a lopatati hoce za daba...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin sri tra 27, 2016 1:09 pm

Bojanic Dragan ,,,ja sad idem da nadjem neki film ,da udarim po ", expansion of the mind ""ne bi li se kako umorio i da mi pozvizdi necijom tudjom idejom neka vijuga u glavi ,u sto cisto sumnjam znajuci da su filmovi otisli k,vragu ,bez tezine,,,,smisla,,,gledas zaboravis,,,,,eto pozdravljam te ,,,,

Istina-Pero Hunjet
Pozdrav Bojanic Dragan-e...

Istina-Pero Hunjet
Citaj Dragane sta si napisao....

da mi pozvizdi necijom tudjom idejom neka vijuga u glavi ,u sto cisto sumnjam

Sve cestitke Bojanic Dragan-e za ***OVO*** ... da ti prozvizdi neka tuda ideja.... e to je to sto tvrdim... sve moras sam a nista ne mozes sam... ides sa idejom u MEDITAITIVNO STANJE... A OD KOGA I KAKO CES DOBITI NIJE SADA BITNO.... jer sa tom idejom... dakle ne pustom molitvom za samo spas... nego licno shvacanje SPAJAJUCI SE SA NEKOM VISOM SVIJESTI IZ KOLEKTIVA.... i samo tako se privlaci nesto... a tada privuceno treba i SPOZNATI...

a ne kako svi rade,... nesto kao shvatili i za NJIH NEMA DALJE... NE POSTOJI.... a da prihvate necije sto dolazi do Njih UPRAVO IZ TOGA RAZLOGA DA SHVATE SVOJE ZABLUDE...ILI ZNAKOVE KRAJ PUTA... KAKO BI ONI USLI U VECU KOLEKTIVNU SVIJEST... NIKO NE PRIZNA DA SVAKO SVAKOME MOZE UCITELJ BITI.... PA MAKAR NA TRENUTAK... a taj trenutak mijenja buducnost....

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Admin čet lis 27, 2016 2:46 pm

Odlican video Velimira Abramovica.... obratiti paznju na deseti minut i kraj... Da nauka je bitna... ALI NE SPOMINJE DUHOVNU NAUKU.... a o izvoru svjetla i onoga sto u ovo vreme pokrece nase spajanje sa bogom... su objasnjanja u nasem radu... potrebno je sva saznanja spajati u jedno...

https://www.youtube.com/watch?v=VTlaqODFFKE

Čas anatomije: Kakav Sajam knjiga nam je (ne)potreban
Postoji šezdeset jednu godinu, važi za…
YOUTUBE.COM

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige) - Page 2 Empty Re: Velimir A...''TESLA, EVOLUCIJA SVESTI ČOVEČANSTVA'' (Odlomak iz knjige)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.