Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

2 posters

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:00 am

Zoran Štros: Jedini Bog je Bog Koji je Bog u 1.BZ

Izlazak 20,2 "Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva.
Izlazak 20,3 Nemoj imati drugih bogova uz mene.

Rajko Stojković:
Istina-Pero,
Učitelju Moj.Sve dok Čovek Živi u ,,Neznanju'',
Kako Reče Isus Razapet na Križu;
Oprosti Im Bože,Oni ne Znaju Šta Čine,
To ne Znači da Ne Veruju u Boga,
Jer su Rimljani Verovali u Svoje Bogove,
Kao i Grci u Boga Zevsa,--Boga Rata,
Kao i Otomansko Carstvo,Koje je Verovalo u Alaha,

Pa su Ubijali Osvajali i Kao i Kolumbo,
Kada je ,,Otkrio'' Ameriku, Pa je Papa,
Po Rodu Španac,Svetom Vodicom Aminovao,
Puške i Topove,Dajući Blagoslov Konkvistadorima,
Blagoslov za Okupaciju,Ubijanja Miliona Indijanaca,
Osvajajući Bezpravno Njihove Domovine.

Istina-Pero Hunjet :
Ovdje imate dve licnosti... jedna vidi samo jednog boga... dok druga licnost shvaca da ima vise bogova... a posto slabo ili niko ne shvaca uopste znacenje boga... BOG IM JE SVE I SVASTA...

Ako se kaze ... nemaj drugih bogova osim mene... LOGIKA OBICNA UKAZUJE NA SVETU ISTINU DA IH IMA VISE...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:03 am

Istina-Pero Hunjet:
Ko ovo bude citao... neka cita opusteno - neka koristi sva svoja znanja i praksu iz nasih zivota...usporedujete i koristite dokaze pa onda logiku cistu... i ukaze iz biblije i istorije.
Dobro razmisljajte sada... vidite i sami da svi uzdizu jahvu koji je bog sa planine... sta je Isus reko o takvim bogovima... zato mojsije nije prihvatio svjetlost... nego je otisao na planinu... kome je to normalno... TAJ NIJE NORMALAN... istorija je sva izokrenuta... bas sva... sve je laz... laz nije da je bio drugi svejtski rat kod nas od 41. do 45. ... ali je lazno poceo i laz je da je to trebalo... to moze samo budale da slave... hitlera na primjer... i pazite sada... uzmite jedan grad iz americkih filmova... koliko tamo ima bandi... svi su protiv svih... a clan jedne bande mora biti sluga Glavnom gazdi=sef0=mafiozi=bogu... ILI ODE GLAVA... pitanje je... da li ima drugih sefova bande u gradu ili nema... sada to prebesite na drzave... pa na VJERE... Znaci, ima bogova... ali ne sanjaj o drugome i ne petljaj mi se u posao jer ti ode glava... sta u toj bandi ima pozitivnog...???... nista... ali oni postuju sefa.. zasto...<+... i ginu za njega... zasto...?... pa budale... nemaju mozga... i jos se hvale time....
E vidite... tako imate i galakticke BANDE.... te bande dodjose ovdje i stvorise si kolonije kao englezi i francuzi i spanci na ostalim kontinentima... o oni su unistavatelji tih kontinenata i bogovi... je li tako ili nije... takav i to je i vas boh jahve sa planine... on nije iz nasega suncevoga sistema... i po nikoj logici ne moze da nama bude nas nebeski bog... a kamoli da on nesto ima sa Isusom... jer on i takvi su Isusu i nudili sve ovozemaljsko, a da napusti SVETI DUH OCA NEBESKOGA...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:07 am

Istina-Pero Hunjet:
Tako da, Rajko Stojković - vec to ima u svijesti - i nece mu biti tesko sve obuhvatno i shvatiti... jer Rajko je svestran... prati i nauku i umjetnost i zna o muzici i ima veoma gadna iskustva zivotna koja ga primoravaju da vise spozna... a to je ogromna razlika izmedju vjernika sa samo jednom knjigom koje uopste nisu svjesni a u kojoj sve ovo i pise... ali oni ne vjeruju Isusu i nebeskom bogu... za njih je planinski bog svestvoritelj... koji trazi i ljudske i zivotinjske zrtve...

Americki pretstavnici imaju kontakt sa jednom takvom bandom galaktickom... ko to jos normalan nezna... a ko je normalan i stvarno nezna jer nije imao sansu da sazna - sada moze da istrazuje... dok ovi ko ova dvoica diskutanata nema sanse da istrazuju... to je njima ZABRANJENO I TACKA... tako da sve nacije imaju kontakte sa nekim tamo zvanim bogovima = negativci iz drugih suncevih sistema... Oni jedni drugima sluze a na stetu ostalih grupacija naroda na nasoj planeti....
Ovo su kao krscani neki... a podrzavaju jahvu koji nije njev bog... a toga boga podrzavaju neke vjere... te vjere ne priznaju krscansku nego zele da sve narode posvoje pod sebe i njevoga boga... jer on im zabranjuje bratsvo sa drugim vjerama... a obe vjere istoga boga prizivaju... moleeee...
I traze da na zemlji bude kao na nebu...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:10 am

Istina-Pero Hunjet:
Vecina ratova nije samo zbog nafte kako se misli... nego je to borba izmedju galakticke mafije... ako americki bog izgubi bitku i teren... izgubise i amerikanci... zato oni moraju da uniste drugi narod i sprece da im ne dodje njev bog... jer je taj mozda tesnicki napredniji... oni ruse pokusaj otvaranja galakticke kapije ili puta da se otvori tamo i tamo kako se bog od protivnika ne bi mogao vratiti... kada su zadnji puta bogovi vodili izmedu sebe ratove...stvorili su sve ove pustinje koje imamo danas... plus neshvatljiva pljacka....
Onaj borisov predavac uzdize planinskoga boga i za njega i njih je on jedini i jos i Isusa stavljaju u isti kos...Isusa koji se bori i protiv pljacki i protiv bolesti koje nam nanjese ti vasi bogovi...
I molite se da taj sa neba dodje nazad pa da nastavi sve te strahote...
Vasa misao je za vas zakon... niko protiv vase misli ne moze... pa ako svi vi i sve vjere misaono mollite da se taj jahve vrati... tu isus i nebesko nas otac nema sta da trazi... a ako se taj vas vrati... tek ste onda nastradali... jer on ne voili Isusa...oni narodi koji opet vas ne vole ... to je njev bog i biti ce te pod cizmom i toga naroda i toga boga...a za to se molite...i tako kaze rijec kaze Boris... ali svjetla NIGDJE...
Da li vam je jasna vasa molitva... ono sto trazite i gdje kucate to ce vam i biti...
A kada se moli o, i za svijetlo onda taj vas stana nema sanse da dode jer mu svjetlo smeta...a i vama smeta... jer kada ga god ja spomenem svjetost - vi kazete da je svijetlo satansko... dakle vase svjetlo je tama a tama je samo neznanje i tuga, robovanje i nesvjesnost uopste. i tada tvrdite da je to sve bozija volja... pa jeste VOLJA JE TO BOZIJA... ALI VASEGA BOGA NE MOGA NIKAKO...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:29 am

Rajko Stojković:
Istina-Pero, HVALA TI.
Učitelju Moj.Moja Svesnost se Zasniva,
Ne Samo u Verovanje u Boga Stvoritelja,
Već, Uverenost da On Postoji Svojom Iskrom,
U Mojoj Biti, Bog Bitiše u Mom Večnom,
Njegovom Svetlosnom Liku,A Duša Mi je,
Zračak Svetlosti Svemogićeg Stvoritelja.
---------------------------------------------------------------
Ja sam u Postojanje Boga Praktično Uveren,
A tu Potvrdu mi je,Sam Bog Načinio,
Svojim Delovanjem Kroz Dušu,
Kada sam Bio Blizu Psihičkog Kolapsa,
I Molitvom iz Srca za Pomoć Jecajući,
Božja Iscelujuća Toplina Kroz Kičmu mi je Prošla,
-------------------------------------------------------------------
I Pošto sam Pre Toga Bio Ateist= Nevernik,
Dobio sam Pomoć od Boga,
Jer je Bogu Draži Onaj Čovek,
Koji u Njega ne Veruje,I Žao mu je tog Čoveka.
Čoveka Nevernika, Bog Željno Očekuje,
Da mu se Obrati,Kao što su Rimljani,
Bili Oštri Neprijatelji Isusovom Učenju,
Prihvatili su Isusa, Kao Božjeg Sina Učitelja,
Bog Prima sa Radošću Nevernike i Vodi Ih.
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:47 am

Istina-Pero Hunjet:
Kada ti vasi bogovi ne bi lagali... KAKO BI OPSTALI UOPSTE... mozda bi i opstali sa vama... ali od vas on nema koristi ako nema duhovnih ljudi koje dobija prko vas...
Oni ne mogu ni sekunde da opstanu kada bi svoju istinu pricali... zatop ini pricaju isusovi kao istinu... isusa uziimaju ali ISUSOVOG BOGA NEBESKOG ODBACUJU... jer ako ga priznaju onda automatski oni gube zvanja bogova... zato prave budale od vas a preko vas i ISUSA... a preko isusa sve koji vjeruju u njega... i ode mast u propast... zato... pa zato sto JE VAMA ZNANJE I SVJETLOST ZARTANJENA A VI SVIM SILAMA ZABRANJUJETE OSTALOM COVJECANSTVU... Biblijske proroke citirate...ali NJIHOVA ZNANJA I PROROCANSTVA STO POSTO ODBACUJETE... satanski krivo tumacite... i satanski zabranjujete odkrivanje istine o svemu.... a takode i PITANJA I RASPRAVE ZABRANJUJETE... O SVE VAM JE ZNANJE VASE SILNO... ne uciti a ko nesto zna je satana.... Nas otac nebeski je svemocan... a li je sa BUDALAMA NEMOCAN... Arhandeli presvetli iz nasega suncevog sistema su milijardu puta duhovniji i svjetlosniji od vasih bogova... ali njih u bibliji nema...oni su za vas isto satanski... PA NORMALNO KADA MOJSIJU JEDAN OD NAJVISH ARHANDELA SVJETLOST NUDI... ON GA ODBACUJE I IDE NA PLANINU JAHVI ... bas onome na koje Isus UPOZORAVA DA IM SE NE VJERUJE... ima li tih stihova borise u biblijiu ili nema...ima ima... pa je li to tebi Isus iza kojega se sakrivate zabranjuje da znas ili satana - sta mislis ti...o pa da ... ti si meni dobro rekao... TI PERO NE VJERUJES U NASEGA BOGA... to ti je jedino vredno i istinito sto si izrekao...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:50 am

Istina-Pero Hunjet:
Prije dva mjeseca sam raspravljao sa jednim muslimanom... ucinio mi se realan... i ja ga bratom nazvah... on je odbio jer ja kao krscanin nikako ne mogu biti njegov Brat... mogu samo ako predem u njegovu vjeru... a oni prizivaju bas istoga boga kao i ti i vi krscani tvoga ranga...neki Isusa odbacuju a neki kao vi se sluzite lazno Isusom...tragedija nad tagedijama... djaba sam mu pokusao objasniti da je Isus za sve narode i vjere... bas za sve... onda on tvrdi ispravno kako ih mi napadamo hiljadama godina... nisam mu mogao objasniti da isto zlo rasisticko i nama i njima radi isti SOJ... DA JA SA TIM VEZE NEMAM... a ti Borise i Zorane isto ne volite muslimane a isto radite sto i oni... mislim ta vrsta muslimana, zavedena, a zavodi nas sve skupa ista strana.... ja sa time nista nemam... ja se borim protiv toga i postujem vas sve i bracom nazivam... a vi svi skupa mene satanom...
Isus i otac nebeski pa i ja po malo... pobjedujemo ljubavi i svijetlom... a dopusta se da satana satanu unistava....tama tamu da unisti... a ko svjetlost prepozna taj je izbavljen...Isus nudi ljubav kroz svjetlost i zajednicku vjeru... a ne takmicenje koja je vjera jaca i bolja te dokazivanjem svije velicine na omalovazavanje drugih... Isus to ne radi... on nudi da svi jednaki budu... malo je onakvih koji su ZAHVALNI KURANU STO SU ISUSA SPOZNALI... ILI KRSCANA KOJI SU ZAHVALNI KURANU STO SU SAZNALI ONO STO IM JE FALILO... KAKO BI SVJETLOST PRONASLI JOS VISE KROZ ISUSA to jeste kroz oca nebeskoga... to jeste u sebi i kroz sebe... A NE KAO VI STO TVRDITE DA JE SVJETLOSNO UCENJE SATANSKO... A ISUS JE KAO VAS JAHVE SA PLANINE... I JOS JE ON I OTAC ISUSOV ILI SU ISTI... pokazi mi gdje to u bibliji pise... u bibliji samo ne pise mnogo ovakvih stvari koje vam ja sada pisem... jer je sve to bilo a ima i sada u njoj...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:53 am

Istina-Pero Hunjet :
Tako je Rajko tako... Isus niti se sveti niti laze niti OBMANJUJE... kod normalnih ljudi laz ucvrscuje vezu sa Isusom i svjetlom... dok kod nenormalnih je obrnuto... oni koriste istinu kao paravan i lazu i sebe i druge te ne mogu ni u snu da spoznaju Isusa u sebi niti svjetlost kroz kicmu... to je njima sve satansko... ti si se potrudio i za krace vrema saznao vise o Isusu i nebeskom bogu - ali kroz sebe i Isusa i nebeskog boga... dok ovima to nije dozvoljeno...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:55 am

Rajko Stojković:
Istina-Pero,
Pero Učitelju.
Najlakše je Muslimanima Objasniti,
Da je Njihov Prorok Muhamed,
Priznavao Isusa kao Božjeg Sina.
Satia Sai Baba je Rekao;
Bog Šalje Sinove Proroke,Bilo da se Oni Zovu;
Krišna, Mojsije,Buda, Isus ili Muhamed.ITD.

Svi oni se Rađaju kao Jedno te Isto Božje Biće,
Sa Više Imena, U Različitim Vremenskim Intervalima.
Jer i Bog Poseduje Više Imena,kao Što su,
JAHVE,ALAH,MANITU,SVEVIŠNJI,STVORITELJ,
KAO OTAC KOGA ZOVU MUSLIMANI= Babo,
Srbi= Ćale Dalmatinci=Ćaća..
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:56 am

Istina-Pero Hunjet:
dok ovima to nije dozvoljeno... DA SPOZNAJU KROZ SEBE... NJIMA JE SVETINJA LAZNA RIJEC I LAZNO TUMACENJE.... bez licne svjesti niti odluka niti odgovornosti... samo tako misle... ne shvacaju da se ovdje treba za svjetlom ici i tragati... na svoj licni rad i zaslugu tek molitvu stvarati i u nebo odasiljati... kako bi se tamo popunilo i vratilo nazad sa jos vecim svjetlom.... tako se moli... kroz licni i svjesni rad... a ne ovdje zlo podrzavati i lazi i moliti jos da se to sa neba i vrati... tako ce im i da se vrati sa neba... ali ne od oca nebeskoga... nego njevoga boga sa planine... jer mole da budu sluge i robovi... drugo ne mogu ni da dobiju...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:58 am

Istina-Pero Hunjet:
Da kod normalnih ljudi... koji normalno i svjesno traze svetost..zato sam i postavio ona videa da se bas to UVIDI... ali kod zavedenih nije otac nebeski sa raznim imenima Rajko... kod njih je planinski bog, bandit sa plejada... stvorio i sunce i galaksiju ... njima nije nase sunce nebeski bog... nego neki losi momci iz drugoga sistema... ja sam ucio i od muslimana i od budista i indusa i od svakale... pitao trazio i placao znanje... ali kod ovih ekstremista je ucenje zabranjeno... KAKVE VEZE IMA KOJE JE VJERE AKO TE POSTIVA I VOLI KAO RODENOG BRATA PO SVOJOJ VJERI, JER TAKO SVAKA VJERA UCI... ali ovi nalaze neka objasnjenja kojih u ucenju ili nema ii su lazna u ucenju... i toga se drze.. a ljubav i svjetlost da drugima daju ne mogu jer ju ni sami nemaju...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:58 am

Istina-Pero Hunjet :
Pazljivo pogledati ova dva videa..

ovaj osobito iza PETNAJSTE MINUTE...

https://www.youtube.com/watch?v=NJ3oyveXvwE

Na Rubu Znanosti - Proroci i prorocanstva
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 12:59 am

Istina-Pero Hunjet :

https://www.youtube.com/watch?v=jGVE3VuX7ls

Na Rubu Znanosti - Ikone polja
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:03 am

Zoran Štros:
Ivan 17,3
A ovo je život vječni:
da upoznaju tebe, jedinoga istinskog Boga,
i
koga si poslao - Isusa Krista.
,,,,,,,,,,,,,,,,,
Što kaže gore?
Da li si ti upoznao Boga Oca Jahvu?
Ako nisi – nemaš vječni život!

Istina - Istina-Pero Hunjet
Sve sam ti vec ovo objasnio... ali hajde zbog drugih cu ponovo...
A ovoi je zivot vjecni,,, tako je Zorane... zivot vjecni i ***SPAS*** CE DOBITI ONI KOJI SPOZNAJU ISTINU OVU.... a to je da je Otac Nebeski poslao sina svoga.... koji je prvi sa ***OVOIM ***ZNANJEM... taj sin je covjek ispada Adamicki... jjer ima znanje i predstavlja svoga oca... a koji je i otac nama svima... a Isus je DJELOM I UCENJEM TEORIOM UKAZAO SVOMA NAMA KAKO TREBAMO TRPITI I STA I KAKO UCITI.... dakle fizicki trpiti i duhovno uciti... I TO JE SPAS KOJI VODI SVAKOGA POJEDINCA OD NAS KA ***USKRSNUCU*** ... to jeste ***VJECNOM ZIVOTU**** ... a to znaci UMRJETI SVJESNO .. DA BI VJECNO ZIVIO PO SVOJOJ VOLJI ALI PO BOZANSKO DUHOVNIM ZAKONIMA... A TO ZNACI ISTI I JEDNAKI PUTA ZA SVE NAS... KAKO DA ISUSI POSTANEMO... prilazni ili licni putevi sanznanja ovoga svega je samo razlicit... ti cuo od mene ja od jove.. boris od nas itd... ti imas ovakve grehe ja onake trece kojekve itd... da na licnom krizu oslobodi svako za sebe...a li ISTIM ZNANJEM ***SVJETLOSTI***

Ja sam upoznao OCA NEBESKOGA... ALI I JAHVU AKO SE MISLI NA ONOGA KOJI SE SPOMINJE SA PLANINE... toga sam odbacio spoznavsi ga... pa vam tepem non stop da se nista odbaciti ne moze sve dok se ne spozna u cijelosti... samo spoznato oslobadajuce moze biti... inace se laze i sebe i drugoga...Bravo Zorane... Isus nije bog... a Borisu je cak jahve i sunce napravio i kojesta...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:06 am

Zoran Štros:
Treba vjerovati Onome koji je poslao Isusa.
Tko je poslao Isusa?
Da li znaš Njegovo Ime i Njegovu Titulu?
To je Bog Jedini Otac Jahve.

I u još Jednoga treba vjerovati za spasenje -
znači treba vjerovati u Dvojicu!
Prvi je Bog Jedini Jahve – Drugi je Jahvin Sin Isus pomazanik.
Isus nije Bog.


Istina-Pero Hunjet:
Milion puta sam te u ove preko dve godine pitao ko je BOG... NEZNAS NI TI NI NIKO DRUGI... taj vas sa planine je vama utulio u glavu da je jedni... Bog JEDINI, JESTE KOJI JE NAS... TO JE OTAC NEBESKI.... a onaj planinski nije otac nas... a mojsije je ostavio i nije pristupio onome svjetlecem grmu... nego onome planinskom... sta Isus kaze za njega... gdje vam je mozak... dakle svjetlost iz grma nije od jehove sa planine... nego od oca nebeskoga... od njegove hijerarhije arhandela... i opet pitanje ko je otac nebeski... PA SUNCE COVJECE BOZIJI...

DAKLE

Covjece... imas oci a ne vidis... i usi neces da me cujes... otac i titula njegova i ime jeeeeee....

.............******NASE.....****SUNCE****....
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:08 am

Dragan Turkalj :
Jahve bog priznaje samo one koji ga ljube i drže njegove zapovjedi --------dok Bog Kristov daje sunce da sije i dobrima i zlima --- pa prosudite koji ima više ljubavi ?

Zoran Štros- G Isus kaže

OTKRIVENJE 2,23
i DJECU ću joj smrću pobiti. I znat će sve crkve: Ja sam Onaj koji istražuje bubrege i srca - i dat ću vam svakomu po djelima.
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:13 am

Zoran Štros:
Ivan 17,3
A ovo je život vječni:
da upoznaju tebe, jedinoga istinskog Boga,
i
koga si poslao - Isusa Krista.
,,,,,,,,,,,,,,,,,
Što kaže gore?
Da li si ti upoznao Boga Oca Jahvu?
Ako nisi – nemaš vječni život!


Istina-Pero Hunjet:
Pa citaj sta kaze gore... i ja ti dOkazujem...***CRTAM TI***
Ja sam spoznao i Isusa i spoznajem tek Oca Boga Nebeskoga... i znam kako se postize zivot vjecni... sve sam ti objasnio...
Mi smo stvoreni od boga i njegovih djelova ali i od bogova.... mi smo iluzionirani od njih... mi smo njeva ILUZIJA... ta rijec iluzija je izvornog znacenja ... STVARANJE NECEGA SA DIJELOM SEBE... DAKLE DIO SEBE UPOTREBIS I NAPRAVIS NESTO... DIO SVOGA TJELA... a to jahve sa planine nije ustanju ni u snu... jer ne podnosu SVJETLOST... a svima vama je utupito u glavu da je ilusije neka laz i izmisljotina... a rijec ima vece znacenje od svjetla... KRIVA RIJEC... VAMA STVORI BLOKADU... PA VAM JE NEMOGUCE UCITI DALJE... jer niste bas nista spoznali... nego LAZNO SVE TUMACITE... A LAZNO JE ZATO... STO POJMA O ISUSOVOM=OCEVOM SVJETLU....POOOOJMAAAA NEEEEMAAAATEEEE.... DAKLE NEMATE DUVOVNO SVJETLOSNA ISKUSTVA... pa lupate gluposti vase i vasih ucitelja vasim mozdanim znanjem... zamisli molim te... vi znate sta i kako misli i Isus i Jahve... a neznate gdje ste suplji...
Dakle ja upoznavsi isusa i spoznavsi ko je otac nebeski - tek dobijam MOGUCNOST DA SE RAZVIJAM... DOK JE TO VAMA JOS UVJEK SATANSKO STO JA PRICAM...

A JA VAM UKAZUJEM... da On Otac Nebeski ima u nama svoj dio ... IMA U NAMA SEBE... A SA TIM I MI NJEGA... pa vam objasnjavam.. da sve sto raditi i pricate ... SPRECAVATE NJIHOV PRILAZ VAMA... JER VAMN JE SVE STO JA PISEM... A TO JE I NJEVO... VAMA JE SATANSKO...

Imate oci i ne vidite ga na nebu a sija svaki dan... a onoga sa planine ne vidite nikada... i vjerujete mu... imate usi i slusate me citajuci... ali vam je to satansko a ja sam satanski sluga... a vi niste JELTE... iiijoj...

Imate u sebi SLOLARNU PLEKSUS CAKRU... SUNCANU... a imate i sunce na nebu... sta vam fali... spona - kabal - kako DA SE SPOJITE SEBE SA NJIM GORE... SA LJUBAVI PREMA SEBI... znaci prvo morate da naucite voliti sebe... pa onda njih... te sebe kroz njih u sebi izdizati licnim radom... je li jasno...
Jakoba također i sinovi Izraela. Znakove zodijaka se također smatra sinovima Jakoba, a kada ih se primijeni u fiziologiji, odnose se na solarni pleksus i dvanaest sila koje su tamo smještene. Sve sile koje ulaze u tijelo čovjeka se primaju u ovom dijelu tijela, i odašilju iz njega. Josip predstavlja jedan od tih centara i to je jedan njegov dio. Drugi je epifiza, koja se također označava imenom Josip.
Božanski bitak (esse) koji se razdvaja ulaskom u ove dvije žlijezde je postao Marija i Josip, majka i otac svetog djeteta. Taj materijal, ta stvarna supstanca, ulazi u solarni pleksus gdje se miješa sa Svetim Dahom i rađa se sjeme – stvara se kruh koji se jede u "Očevom Kraljevstvu".
Prvo sjeme nastaje u solarnom pleksusu svakog pojedinca u dobi od dvanaest godina, što smo mi označili kao vrijeme puberteta. Nakon toga, ono se formira svakih 29 i pol dana, što se kod svakog pojedinca događa u dijelu mjeseca kada je Mjesec u znaku u kojem je Sunce bilo pri rođenju tog pojedinca.
Herod, faraon, strasti, želje i emocije žele zaklati to Božansko djetešce.
Nalazimo, stoga, da se to sjeme, plod, riba, kruh i spasitelj, rađa u solarnom pleksusu.
Mi moramo podići, sačuvati ili uzdignuti ovo sjeme. "A ja kad budem uzdignut sa zemlje, sve ću privući k sebi." - Ivan 12:32 (ovdje treba naglasiti da se u engleskom prijevodu Biblije ne spominje "sa zemlje", nego samo "kad budem uzdignut", op.prev.)
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:20 am

Istina-Pero Hunjet:
Kada i ako to uspijete.... ako dopustite samo sebi mozgu slobodu.. a ne robovanje... ako vam sunce i svjetlost nisu vise SATANSKI I NJEVO ZNANJE... onda ce tek moci krenuti na put ... NA PUT UCENJA... i to da se debelo razapnete... kako bi odbacili sve te vase robovske i sluganske ideje do sada koje ste nakupili... niko TE GLUPOSTI IZ VAS NE MOZE DA VAS OSLOBODI OSIM VAS SAMIH... da je to moguce kako ste slagani... da ste vec spaseni ja se uopste ne bi morao truditi da vam tako jednostavne stvari objasnjavam... ja vam nudim znanje pravu vjeru i LICNI RAD ZA SVAKOGA OD VAS... ne mazem vas da ste vec odavno spaseni... JER NISTE POBOGU VISE.... niste spaseni nego obmanjeni, debelo slagani.
Jedino kada odbacite lazi i mrznju i zablude-- kada se toga oslobodite... tek vam predstoji rad i spoznaja znanja svjetla... A ZA KOJE SADA TVRDITE DA JE SATANSKO...

LICNIM RADOM I UCENJEM.... i tek pravom vjerom.. odbacivsi laz stvarate si SLOBODU... JER STE DO SADA SLUGE I ROBOVI LAZI...

Niko od vas ne spominje stih ISUSOV DA DOLAZI NEKO KOGA MORATE PREPOZNATI... A TO JE KRSTENJE VATROM... a vi lazete UPORNO i sebe i druge kako je ISUS JEDINI I GLE GLUPOSTI KOSMICKE.... *****ZADNJI*****... ako je zadnji... onda vam nema SPAS NI PO LUDACKOJ OPCIJI...
Ko spozna sve ovo dole... tek moze da kaze da je poceo sa radom... SA RADOM DUHOVNIM... a ne da ce steci nesto kao LIJENSTINA KAKO VI UCITE... bas nigdje ne pise to sto vi tumacite... Isus rece ... niko nece na mojui rijec samo da se vrati ocu nebeskom... ne planinskom... kod njega vec jeste... svi znate za taj stih... odakle vam ta lazna snaga i vjera da ste onda SPASENI...
Ne postoji misterij, nema čuda u cijelom svemiru koje je veće od samog čovjeka. Kroz vjekove, suočeni smo s izazovom koji je postavljen pred nas "Čovječe, spoznaj samoga sebe", ali tek je nekolicina obratila pozornost na poziv proročice iz Delfa – samo je nekolicina pogledala u svoju nutrinu.
Predivni pneumogastrični (vagus) živac, koji poniče na bazi četvrte klijetke u glavi, i koji je spojen sa malim mozgom, prelazi kičmeni stup, ili Jordan, na bazi lubanje, zvanoj Golgota, i šalje brojne ogranke prema grlu, plućima, srcu i želucu, završavajući u pleksusu ispod drugog organa, koji je nazvan androgenim mozgom, želučanim mozgom, ili solarnim pleksusom. Ovaj predivan živac ima šest različitih fizičkih funkcija, kao dodatak duboko ezoteričnoj ulozi bivanja kanalom za Sveti Dah, ili Sveti Duh, bez kojeg ne bi bilo začeća Svetog Djeteta, odnosno RIJEČI.
Sta sam napominjao za solarni pleksus...
Duhovna hrana od boga preko svoga predtavnika u nama pisah ja.. suncana pleksus cakra... ha...
U biblijskoj terminologiji, solarni pleskus također znači jasle, korito, pećina, Betlehem, jer upravo u centru ovog pleksusa živaca pronalazimo cilindričnu šupljinu ili udubinu iz koje izlazi otkupitelj adamičnog čovjeka. U dvojnom značenju, on predstavlja "kuću kruha", s obzirom da se radi o mjestu gdje nastaje božansko sjeme, a naslanja se izravno na kuću materijalnog kruha, želudac. "Ne živi čovjek samo od kruha, nego i od svake RIJEČI (sjemena) koje izlazi iz Božjih usta." Isus je rođen u Betlehemu, a ta riječ na hebrejskom znači "kuća (Beth) kruha (lehem)". Vidite kako predivno hebrejske riječi izražavaju istinsko značenje skrivene istine. "Ja sam kruh života".

Ucite djeco moja... jer je ZNANJE LIJEK AMA BAS ZA ***SVE***... PA I OD NAJEZDE VANZEMALJACA... RECE UCITELJ ISUSOV... nemojte se cuditi sto toga nema u bibliji... ali i ima...treba vredan biti a ne lijestina i boriti se za lijenost...

https://rajska-vrata.norwegianforum.net/t29-prva-knjiga...

Prva Knjiga Ozdravljenja
Dragi prijatelji - clanovi ovog Foruma, i svi drugi ljudi koji navrate i citaju ovdje komentare iz nasge druzenja,…
RAJSKA-VRATA.NORWEGIANFORUM.NET

Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:21 am

Boris Todorovich:

SOTONO IZLAZI IZ Zoran Štros, U IME ISUSA, AMEN! SOTONO IZLAZI IZ Zoran Štros, U IME ISUSA, AMEN! SOTONO IZLAZI IZ Zoran Štros, U IME ISUSA, AMEN!

.........

Dragan Turkalj:

A onda Jahve bog je LJUBOMORAN I OSVETOLJUBIV BOG ---- dok je Bog Kristov --LJUBAV. ----------razlika je nebo i zemlja.
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:22 am

Boris Todorovich: SOTONO IZLAZI IZ Zoran Štros, U IME ISUSA, AMEN! SOTONO IZLAZI IZ Zoran Štros, U IME ISUSA, AMEN! SOTONO IZLAZI IZ Zoran Štros, U IME ISUSA, AMEN!
===========================================
Ako ja kojim slučajem nemam ZLOduha
nego imam Jahvina Božjeg Svetog Duha
onda si ti upravo počinio
NE-oprostivu hulu na SD.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

MARKO 3,29
No pohuli li tko na Duha Svetoga, nema oproštenja dovijeka;
krivac je grijeha vječnoga.
MARKO 3,30
Jer govorahu: "Duha nečistoga ima.
-----------------------------------------------

Sretan ti put!
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:27 am

Zoran Štros - Dragan Turkalj: A onda Jahve bog je LJUBOMORAN I OSVETOLJUBIV BOG ---- dok je Bog Kristov --LJUBAV. ----------razlika je nebo i zemlja.
================================
SAM G ISUS KAŽE

DJECU ĆU JOJ POBITI

OTKRIVENJE 2,23
i DJECU ću joj smrću pobiti. I znat će sve crkve: Ja sam Onaj koji istražuje bubrege i srca - i dat ću vam svakomu po djelima.

OSVRNI SE NA STIH
STALNO BJEŽIŠ OD NJEGA

Istina-Pero Hunjet:
Nije tako Isus rekao moj Zorane... ajde da ti ti nisam juce napisao ... pa se ne bi cudio... nisi u stanju da citas i shvatis sta ti drugi pise... tama tamu ce UBITI... Isus ne ubija... on svjetlost siri... ljubav... oni ako su u stanju iz tame da to prime dobro za njih a isusu milo... akoji to nisu u stanju... kacice se medusobno...borba i otimacina za obstanak... ali od svjetla bijeze... razdrazuje ih... ali ih ne ubija moj zorane....

A vas dvoica ne uvidate sto vam se pise... NIJE TO ZNANJE STO VI RADITE,... KUDITE, PRETITE, NAPADTE I BRANITE SE... to znanje nije...
Kako ti mozes imati duha svetoga kada ti pojma nemas ni o svjetlu ni o nicemu... strano ti je to i SATANSKO... BEZ SVJETLA NEMA DUHIOVNOSTI.... zasto i koja potreba lagati sebe... sve si iskusio po prilici u zivotu.... pa ako ti je glas rekao da IZUCAVAS BIBLIJU... nije to boziji glas... ni u snu... ali ti je rekao da BIBLIJU IZUCAVAS... VIDIS JA SAM JU IZUCAVAO... A NE NA PAMET UCIO KAO VI...receno ti je IZUCAVAJ... znas li ti sta znaci ta osnovna rijec bez koje ne mozes dalje ako ju ne shvatis... izucavati znaci znati ono ili spoznavato ono sto zna Tesla na primjer... ili Isus... NE SE SVADJATI KO BOLJE ZNA STA JE TESLA ZNAO ILI ISUS.... NEGO STA VI ZNATE OD NJIH DVOJICE... KOLIKO STE ONI POSTALI... neme vajde od toga sto ti Isusa GOSPODINOM ZOVES... KOLIKI SI TI TAJ GOSPODIN... TO JE ISUSU BITNO... to sto ti znas sta je on znao... to je pozitvna nula...ali kratkog vremena... jer ako se to neshvati u odredenom vremenu.... onda prelazi u veliiiikiiii minus... shvati to vec jednom...lijepo sam ti objasnjavao da ako neznas ime i ko je bog... ne mozes nista ni da znas... pokazao sam ti kako se stjece krstenje vatrom poslije isusovog krestenja vodom... te se tek onda radom na sebi stjece ta mana ili nebeska hrana... pa se tek poslije jos veceg rada oslobadas sebe... i razbuktavas iskru u srcu koja tek vodi ka duhu svetome....u duhovno znanju se ne dopusta niti jedna greska... pa obicni auto ne moze da ide ako nemas jednu gumu... a mi smo malo kompliciraniji od auta... tvrdoglavost i upornost bez mozga i rada i truda i ucenja je samo pogubna i nazadna... i nista drugo... tvdoglavost i upornost je kada lljudsko bice odluci da NAUCI NESTO NOVO SVAKI DAN... a ne da ...zamisli jedno dijete nauci pepeljugu na pamet... i prica ju cijeloga zivota do starosti a ne shvati sta ta prica i koje bozanske poruke daje da se SHVATE A NE TAPU NA PAMET VJEKOVIMA BEZ SPOZNAJE...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:29 am

Zoran Štros:
G Isus će doč drugi puta
POSLAN OD BOGA OCA JAHVE
ali ne više ko prvi puta
KO JANJE ZA KLANJE

NEGO KAO OSVETNIK
KAO ONAJ KOJI ĆE POKLATI ZLE
KOJI ĆE POKLATI VIŠE OD 2/3 ZLIH LJUDI

KOJIMA JAHVE NIJE BOG

Istina-Pero Hunjet:
MA LUPAS LI GA LUPAS... OPED OD NJEGA UBICI I KOLJACA PRAVIS... JESI LI TI NORMALAN... COVJECE... JEBALA TE TVOJA TVRDOGLAVOST...

Isus ne da ce doci ... NEGO JE TU... ali kako da ga ti vidis kada je on za tebe koljac i ubica...
Presipitaj toga svetoga???duha u sebi....

Uci covjece... uci... znanje je lijek za sve... svjetlost i oslobada i lijeci... svjetlost od koljaca janjce pravi... A NE DA JE ISUS KOLJAC...
A lijepo ti objasnih... djaba molitva BEZ ZDRAVE NAMJERE IZ LICNOGA MOZGA I INTELEKTA... ne iz tudega papagajski ponavljanog... ne mozes da shvatis gresku jer nije tvoja... ALI JE U TEBI...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:30 am

Rajko Stojković:
Istina-Pero,
ISUS SE JE SVESNO ŽTTVOVAO,
DA BI POSLE 3 DANA USKRSNUO.
ISUS JE ZANO,KKAKVE ĆE MUKE TRPETI,
ALI JE SA USKRSNUĆE, HTEO,
ISKRENE BOŽJE VERNIKE UVERITI,
DA JE BOG SVEMOGUĆI STVORITELJ.

ŠTO SE TIČE ZORANA ŠTROSA,
ON JE BUKVALNO SHVATIO,
ISUSOV POVRATAK I SUDNJI DAN.
TAČNO JE,DA ĆE SAMOMALI DEO ČOVEČANSTVA,
DOŽIVETI UZAŠĆE= PROSVETELJENJE,
I PRELAZAK U VIŠE DIMENZIJE.

ONI KOJI NISU DUHOVNO NAPREDOVALI,
SAMI SU PROTIV SVOJE DUŠE GREŠKE UČINILI,
JER, DĐAVA JE U BOGA TEORETSKI VEROVATI,
AKO ZA DOBRO SVOJE DUŠE,NIŠTA NISU RADILI.

TAJ VEŽI DEO ČOVEČANSTVA,
OSTAT ĆE U 3-ĆOJ DIMENZIJI,
NJIHOV ŽIVOT ĆE SE NA DRUGIM PLANETAMA NASTAVITI KOJE BITIŠU U 3-DIMENZIJI.
A MANJINU ČOVEČANSTVA ČEKA PRELAZAK PRVO U,
4-TU DIMENZIJU,A VRLO BRZO PRELAZAK
KAO PROSVETLJENI-U 5-TU SVETLONU DIMENZIJU.
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:33 am

Istina-Pero Hunjet :
Da Rajko tako od prilike... jer do sada su oni dijelovi nekih naroda nestajali i odlazili odavdje a koji to nisu bili u stanju su ostajali ovdje pod satanskim vodstvo... u ovo nase sadasnje vreme se vode svete nebeske bitke za spas i nas i planete ili MAJKE BOZIJE... tako da je ovo prvi puta da sada zlo i tama mora da ode a mi ostajemo svoj na svome... DA SE TEK RAZVIJAMO... to sto si citao da se ti prelazi trebaju deseti... niko ne shvaca kako treba... ako se kaze na brzinu... ona znaci ne za milion godina... nego za par hiljada godina... tako da neznalice i to krivo objanjavaju... TE SE POSTIGNE OPET KONTRA EFEKAT... KAO I KOD LAZNIH TUMACA BIBLLIJE... DA LJUD OPET CEKAJU SPAS I PRELAZ BEZ NJEVE SVJETI REDA RADA I TRUDA... dobro si napisao... ali je to tek buducnost... KOJU TREBAMO POMOCI OSTVARITI...

zato sam vam i postavio onaj video i upozorio da ubvidite posebno poslje 15-te minute... jer lijepo kaze... svaki onaj ko ne spozna svoj zadatak... OSTAJE U ISTOJ ***TACCI***... proveo UZALUDAN ZIVOT.... vidio se neke koji najvise tumace TAJ SISTEM... POZNAMO GA OBOICA... KOJI ODBACUJE I CRKVE I SVE VJERE PA I ISUSA... JER DOLAZE VANZEMALJCI SA VISIH DIMENZIJA DA IH SPASAVAJU... Tako da jednako sluze kao i vjernici LAZNO... ALI SU PROTIV VJERNIKA....
Ti moras da otkrijes svoj zadatak karmicki ovdje... ili po svim ucenjima ***DA SE SJETIS SEBE***
I zbog toga je ISUSOV RAD A I RAD SVIH VJERA DA SE TO POSTIGNE... MEDUTIM OD TOGA NEMA NISTA JER SU SVIMA VJERE UPROPASTENE LAZNIM NAVODENJIMA... TAKO DA NITI JEDNA VJERA NIJE U STANJU DA ISPUNI SVOJ BOZANSKI ZADATAK... tada se vjernike primora da se mrznjom i oruzjem bore za svoje MJESTO POD SUNCEM.. A NE LJUBAVI I SVJETLOM... ***BRATSTVOM I JEDINSTVOM*** mi smo imali kriz pa petokraku koja bas na to i upucuje... dok nasa braca muslimani imaju neki... prazan mjesec sa petokrakom u njoj...Z***ZNAVAJ JE POTPUNO ISTI *** ali na drugaciuji nacin... kada bi spoijili TA DVA ZNACAJA... SVI BI BRZO BRACA POSTALI... NEBESKI ZNAKOVI POSTOJE... ALI SU NAM LAZIMA ZABANILI I ONEMOGUCILI DA SVOJU ISTINU SPOANAMO SVI SKUPA BEZ OBZIRA NA VJERE I NACIJE...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol ned vel 07, 2016 1:36 am

Istina-Pero:
Ove tekstove sam prenosio sa rasprave na jednom vjerskoj grupi.... i ovo je vjeriujem, zadnje sto sam tamo diskutovao...

Postovani prijatelji, svi koji navratite vdje i ovo citate... sve sam pisao zahvaljujuci Boris Todorovich-u... ALI U IME VAS SVIH VJERNIKA... kako bi imali barem mali moguci uvid u ISUSOIVO UCENJE... MUHAMEDANSKO UCENJE... INDIJSKO, BUDISTICKO I NA KRAJU UCENJU NAMA NAJBLIZIH, ATLANSKOM UCENJU BOGA THOTA I DJETETA ATLANTIDE KOJI JE OVDJE POSLIJE ISUSA SA ZNANJEM I MOGUCNOSCU KRSTENJA VATROM... A SKUPA SA ISUSOM KOJI JE ISTO OVDJE I SADA... TO JE TO STO JE POTREBNO PO ISUSU I BIBLIJI ***PREPOZNATI***
A SVE JE TO NEMOGUCE DOK SE U LAZI ZIVI... U LAZI KOJA PREOKRECE ZNACAJ STIHOVA BIBLIJE I ISUSOVA UCENJA, jednako kao i ostala ucenja... U KOJEMU SU SVA UCENJA NASEGA SVJETA... PLANETE....

LAZI SE JE TESKO OSLOBODITI, A IZ RAZLOGA POSTO SMO U NJOJ I RODENI I ZIVIMO U NJOJ...
ALI SE JEDNOSTAVNO SA SVOJOM SNAGOM VOLJE TO MORA POSTICI... JER TO VAM JE TEK SLOBODA.... samo kada se Lazi Oslobodite...

To sto sotona vas uci i sve nas.. da se cuvate laznih ucitelja i proroka... te da nema poslije isusa nikoga i nikada NECE BITI... TO JE NAVECA LAZ SVIH VREMENA... bjezite od takvih... ti sa Isusom blage veze nemaju. Proroka je uvijek bilo i biti ce... i najvecui su sada medu nama...


VJERUJTE SAMO ONIMA KO VAS U ***SVJETLOST UPICUJE... U TU DUGU NEBESKU KOJI OTAC NEBESKO STVORI ZA NAS KAKO BI SE SJETILI OCA NASEGA I TO JE PUT TADA POVRATKU KA NJEMU ... TO JESTE KROZ SEBE U NAMA DA SPOZNAMO NJEGA... SAMO KROZ SEBE, A TO ZNACI SPAJANJE I PRIBLIZAVANJE SA NJIM...NJEMU... Treba Kao Isus Biti... a ne ga nedostiznim stvarati... sotona vas bas i UCI DA JE NEDOSTIZAN... AKO JE ISUS NEDOSTIZAN... OSTAJETE I DALJE U LAZI I KOD VLADARA ili toga sotone sto ga spominjete milion puta vise nego svjetlost ili dugu, znak oca nebeskoga....vi ne tumacite isusa kada tumacite da je nodostizan.. nego sotonu... jer to samo njoj odgovara i nikome vise na ovome svjetu.. nikome od mineralnog pa do ljudskog kraljevstva u bozijoj hijerarhiji.

Ne slusajte slijepo nikoga... NEGO PITAJTE... PITAJTE POBOGU... ODGORE TRAZITE... Divite se SEBI AKO IMATE NEKO PITANJE... svako pitanje je VEC POLA ODGOVORA... NE SE DIVITI NIKOME I PREDATI AKO NEZNA ODGOVOR NA PITANJE O SVJETLOSTI BOZANSKO ISUSOVE... Kada vas ucitelji vasi na vase pitanje neznajuci odgovor... kazu... ne pitaj gluposti ... to mozda ni sam bog nezna... ili samo on zna... bjezite od takvih...nema u duhovnosti... mi predpostavljamo i to je tako... mi mislimo da je tako... vjerojatno da je tako... bjezite od njih... JER TAKVI CAK NE MOGU NI RIJEC ***LOGIKU*** da upotrebe... JER JU NEMAJU... NEMAJU OBICNU LOGIKU NI SVOGA ZIVOTA NITI ONOGA STO PREDPOSTAVLJAJU... I NA KONTO TVRDE DA JE TAKO ... i nema vise ni rasprave a ni pitanja... ILI CE VAS UPOZORITI DA PRIPAZITE JER VAS SATANA VODI... AKO PITATE ZA SVJETLOST... A VAS MOZAK MOZE TADA LOGICKI DA ZAKLJJUCI... PA SATANA OD SVJETLA BJEZI... TO PITANJE UU MENI NE POSTAVLJA SATANA... NEGO NEKO KO ME NA ISUSOVU SVJETLOST UPUCUJE... Bjezite od takvih i ne svadajte se sa njima... mudro cutite i trazite dalje negdje odgovore... u drugoim drustvu... u dristvu svjetlosti istine koju oni traze...


Sto vece ili vrednije pitanje... VECI I ODGOVOR... u zivotu ce te biti sve zadovoljniji, sto vise imate licnih spoznaja. Jedino je to vredno i to vas tada ispunjava...kada sami sebe ispunjavate...ali morate imati pomoc od onih koji svjetlost i traze...

Sve morate sami... ali nista sami ne mozete..kada se oslobodite lazi....tada dobijate pomoc svjetlosne hijerahije a koja vec vodi nebeski rat za nas na nebu... ali im treba NASA PODRZKA. ako pratite one koji vas ubjeduje da ste spaseni i divite se njima u toj lazi... ispunjavate nih... i njihovu laz... a vi ste sve prazniji i prazniji...

Sve vas pozdravljam...

Istina-Pero Hunjet
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 5 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.