Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

2 posters

Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak sub lip 11, 2016 9:30 pm

ja sam dete komunizma i socijalizma, nikakvog znanja o religijama, veri, bibliji nisam imala. posle 20 godina rada razbolela sam se, tj. prsla na 1000 komada. Počela sam da se lečim od više bolesti, i evo sad će biti 8 god. kako se to desilo.Pila sam toliko lekova da više nisam mogla da hodam.Nekako sam malo vere i nade našla ovde , na internetu, polako upoznavajući bolesti i razloge zbog kojih sam obolela.Peru sam upoznala kada sam slučajno videla Bracin klip na tubu.On je tada već radio sa dosta ljudi, svi su ga spopadali te nisam našla mesto u toj grupi, ali sam nastavila dalje da pratim Peru i sve njegove objave.Polako sam izbacivala lekove i nisam išla više lekaru, tek povremeno, kada mi je zaista bilo loše.Započinjala terapije opet, ali brzo odustajala jer sam videla da je uzrok u meni i da će mi lekovi teško pomoći. Imala sam svakodnevne glavobolje, pila i po 6 tableta protiv bolova, plus za ostale probleme.Pre 10 meseci Pera mi se javio i pitao kako sam. Rekla sam da sam jako loše jer sam se osećala totalno bezživotno, depresija me je tresla nedeljama, glava bolela danima bez prestanka. Pitala sam ga prvo zašto me to pita. Rekao mi je da je dobio duhovnu obavest da mi je potrebna pomoć.Pre 10 meseci sam počela da radim sa Perom jer sam bila bolesna. Radili smo prvo vežbe iz BRACINE PRVE KNJIGE OZDRAVLJENJA. Radim svakog dana vežbe meditacije oko 2.5 sata plus čitanje literature koju sama odaberem.Ma nikakvog iskustva ni o čakrama nisam imala, niti sam znala šta je to dok nisam osetila sama. Pero mi nikada ništa ne govori unapred, dok sama nešto ne doživim pa ga pitam da mi objasni.Posvetila sam se potpuno ovome što sada radim i učim a mnoge stvari iz biblije shvatam.Iskustva od meditacije su za mene dar Božiji koji sam dobila uz Perinu pomoć . LEKOVE VIŠE NE PIJEM, A ŠTO SE TIĆE GLAVOBOLJE, DOGODI SE JER SAM VEĆ PREKO 50 GODINA, ALI RETKO POPIJEM TABLETU PROTIV BOLOVA.Sada se trudim da ne jedem meso i prerađevine, uspevam da postim, a pre nisam mogla da zamislim da ne jedem meso i jednom rečju-promena , bolje zdravlje, želja za znanjem, dodir Božanskog, sve to doživljavam sad. Aopet, kažem, Pero mi ni to ne govori šta da jedem a šta ne, već kako sama osećam.Ponekad se osećam kao hram.
U daljem pisanju ću pokušati da vam opišem šta sam doživljavala kroz svoj rad  postepeno, tokom godinu dana.


Posts : 13
Join date : 04.12.2014

Korisnički profil Poąalji privatnu poruku

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak ned lip 12, 2016 7:05 pm

Kada sam počela da radim Bracinu prvu knjigu ozdravljenja Pero mi je puno pomogao usmeravajući  moj rad i tumačeći ono što je izlazilo na površinu. Prošlost je polako počela da izlazi iz mene i da me oslobađa griže savesti  i mnogo toga lošeg.Loši snovi bili su pratioci svakodnevnih seansi a Pero mi ih je tumačio.Kada sam bila skoro pri kraju da uradim Bracinu prvu knjigu ozdravljenja evo šta mi se desilo.Bila sam zbog kontrole u bolnici.Čekaonice ispred ambulanti bile su prepune.U jednom trenutku spazila sam snajinog dedu i ujaka blizu sebe.Snaja i  rođeni brat žive u Kanadi.Snajin ujak je pomagao mom bratu da napravi kuću dok je živeo ovde.Uspomene su počele da naviru jako brzo.Počele su suze da mi teku,plakala sam, stavila ruke na lice, sva sam se tresla, jecala sam pred punom čekaonicom ljudi.Jedva sam se smirila.
Pero mi je rekao da sam doživela veliko čišćenje.Uporedo sa Bracinom prvom knjigom ozdravljenja radila sam i vežbe spajanja sa Bracom koje su bile praćene promenama temperature u telu,drhtavicom, bolovima u telu.Utoku junameseca završila sam rad na Bracinoj knjizi ozdravljenja.Jula meseca započela sam nove vežbe i uporedo radila vežbe spajanja sa Bracom svakodnevno.Pero me je učio kako da najbolje uradim vežbe.Učila sam da dišem, kako da se hranim,kako vežbe najbolje da uradim.Pero je stalno govorio:samo radi, isprazni se od grešaka.Nije bilo sve sjajno u početku:dešavalo se da tražim mesto u kući za sebe, vreme kada je najbolje da radim, ponekada sam i zaspala jer vežbe dosta dugo traju.Ali znala sam da i taj period adaptacije mora da prođe.Bilo je dosta plakanja i različitih bolova u toku vežbi i dana.Dosta težak period za mene jer sam se tu susretala sama sa sobom.Misli naviru, emocije isplivavaju na površinu, prošlost peče...fizički bolovi su sitnica spram psihičkih.Ali na kraju danaPero je uvek bio tu da  pročita šta sam pisala i da me posavetuje. Tada su mi najveći problem bile emocije. Ma ceo život sam bila vrlo emotivna osoba ne znajući da to ne mora tako da bude, da se ne mora baš  zbog svega i svačega propatiti.Pero mi je jednom prilikom napisao:emocije su jaka snaga koje treba upotrebljavati napravi način;kada središ balans u emocijama, tada one koriste tebi, snagu će ti dati u slobodi i znanju.Problem sa emocijama za vreme vežbi je trajao nekoliko meseci ali uspela sam da ga prevaziđem uz Perinu pomoć. Bilo je tu ubeđivanja oho.... hvala Peri na strpljenju što je uspeo iz toga da me izvuče. UVEK JE GOVORIO DA JE ZDRAVLJE NAJVAŽNIJE I DA NEKE STVARI MORAM DA PREVAZIĐEM UKOLIKO HOĆU DA OZDRAVIM. SADA SI TI EMOTIVNA NA DRUGE I UNIŠTAVAŠ SEBE, NE POMAŽEŠ NI NJIMA NI SEBI. TO NIJE LJUBAV,TO JE PROPAST.KADA DUHOVNO BUDEŠ IZGRADILA SEBE I BUDEŠ POZNAVALA SEBE I VOLELA, TADA ĆE EMOCIJE DA DOĐU DO IZRAŽAJA, DA IZLEČE TEBE I ONE OKO TEBE KOJI TO DOZVOLE.KADA IZGRADIŠ SEBE MOŽEŠ BITI DRUGIMA OD POMOĆI.A sredinom avgusta meni su počele da se dešavaju ozbiljije stvari kod vežbi:došlo je do postepenog širenja energije počev od nogu.bolovi oko pupka, titranje u solarnom pleksusu.Sve je bilo praćeno i intezivnim snovima. Pero je rekao:ko sanja, spaja se sa svojim duhovnim delom.Međutim, u telu su postojale mnoge blokade i sve je išlo polako ali sigurno jer je Pero govorio da MORAM PRVO DA SE REŠIM SVIH BLOKADA.Od simptoma koje sam imala tokom vežbi, u septembru to su bili: gorenje u solarnom pleksusu, trnci kroz teme, krugovi i maglina u trećem oku, napadi vrućine u toku dana, probodi u telu, bockanje, pritisak u čelu, lopta u stomaku koja skače sve vreme u toku vežbe, pojava lopte ispod grudne kosti.Ma tada sam i ja počela da sve ovo što mi se dešava shvatam potpuno ozbiljno i što je Pero rekao:SAMA SHVAĆAŠ KROZ LIČNI RAD SVE VIŠE!Najbolji primer kako su izgledale vežbe u ovom periodu je dat kada  mi se solarni pleksus aktivirao i kada sam osetila takvu vrućinu da sam jedva izdržala, rekoh sebi IZGOREĆU.Čini mi se da je i Pero tada počeo ozbiljnije da shvata moj rad.

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak uto lip 14, 2016 8:10 pm

Udaljnjem periodu moj rad  sa Perom se nastavio uz  dodatne vežbe. Od simptoma koje sam imala su bili:bockanje po celom telu, pritisak na nepcu zbog čišćenja sinusa, ali isto tako i nervoza i samooptuživanje za čega je Pero rekao da je borba sa samim sobom.Počeli su da mi se pojavljuju raznobojni krugovi u trećem oku kao i svetleće figurice što je najčešće bilo kada sam radila vežbe spajanja sa Bracom.U novembru sam prestala da jedem meso i prerađevine te krajem novembra započela post. U toku ovog perioda izgubila sam 5 kg.Nadalje, došlo je do pojave toplotnih pečata u toku celog dana, vrtoglavice, bolova u krstima i kičmi ali isto tako i varljivo raspoloženje kao i praznina  u mislima kod vežbi što je posebno obradovalo Peru.Evo primera naše konverzacije gde opisujem šta i kako osećam kod vežbi:ZDRAVO PERO
31.03.2016
I DANAS JE BIO DOBAR DAN.
Tatjana Radak

POSLEDNJIH DANA MI JAKO BRIDE NOGE A POGOTOVO KOLENA I KUKOVI, DLANOVI SVRBE, NAROČITO DESNI. TAJ DESNI DLAN MUČI ME SIGURNO 5-6 GODINE ALI NISAM ZNALA NIŠTA DOK NISAM PROČITALA ONO OD PLEĆKA U VEZI DLANOVA PA SAD OBRAĆAM MALO VIŠE PAŽNJE. NAROČITO JE POJAČANO BRIDNJE I SVRAB OVE NEDELJE. BRIDI I LEVI ALI DESNI...!

Tatjana Radak
31.03.2016 21:32

DRUGO, MISLIM JAAKOO ZNAČAJNO...
OSETILA SAM NEKO POMERANJE U TOKU CELE MEDITACIJE DOLE OKO MATERICE, ALI MISLIM DA JE TO DRUGA ČAKRA
PRED KRAJ MEDITACIJE JE POSTALO JAČE A POZADI U KRSTIMA I KIČMI DOŠLO JE DO BLAGOG BOLA I PROBADANJA, TE JE POČELO BLAGO ZAGREVANJE. ONDA JE POČELO DA SE ŠIRI PREMA PUPKU I DA BRIDI ISTO KROZ KIČMU DO VISINE PUPKA. ŠIRILO SE I NA STRUK .
IMALA SAM BOCKANJA KROZ CEO ORGANIZM KAO I ZAGREVANJA NA NEKIM DELOVIMA
RADILA SAM SVE VEŽBE ALI TEK SA BRACOM DOŠLA MI JE ŽUTA SVETLOST U ČELO I IZ ČELA IŠLE VELIKE KUGLE I TO SAM OSETILA U VIDU PRITISKA IZ TREĆEG OKA
MART JE ZAVRŠEN, TI I JA RADIMO10 MESECI

Tatjana Radak
ZDRAVO PERO
02,04,2016
JUČE SAM RADILA NEŠTO UBRZANO JER SAM IMALA ROITELJSKI
ALI BILO JE PEČENJA U KIČMI I VRATNOM DELU KIČME
DANAS JE BILA NEKA NIRVANA, DOK NISAM POČELA SA BRACOM DA RADIM. TADA SE POJAVILA NEKA PREČKA U GRUDNOJ KOSTI IZNAD SRCA. NIJE PEKLO, NIJE BOLELO, SAMO JE BILO TU. NIŠTA DRUGO ZA DANAS, SAMO NEKA NIRVANA I PRAZNINA
POZZ

ZDRAVO PERO
05.04.2016
BILO JE NEKOLIKO DANA ZATIŠJA
IMALA SAM UNUTRAŠNJE PEČATE PO RAZNIM DELOVIMA TELA, UGLAVNOM PO RUKAMA I NOGANA
JUČE SU ME POČELA BOLETI KRSTA I JEDNA POLOVINA, LEVA, KOSTI GLAVE, OD TEMENA DO UHA
DANAS JE BILO DOSTA MIRNO, TAKOĐE, DO PRED KRAJ xxx
REKLA SAM DA UVEK IMAM BLAGU NESVESTICU KAD PREĐEM NA xxxx

PRED KRAJ xxxx JAKO ME IZNENADA POČELO BOLETI ISPOD PUPKA, TU GDE JE MATERICA, I TO VEĆE PODRUČJE
NISAM NIKAD IMALA BOLOVE, PA ČAK NI KAD IMAM CIKLUS
BOL JE TRAJAO OKO MINUT I BIO JE NI OŠTAR NI TUP, ALI DVOLJAN DA JAUKNEM
ONDA SE POLAKO NEŠTO POČELO ŠIRITI PREMA PUPKU , PA ČAK IZ CELOG DONJEG STOMAKA
IZ KRSTA ME POČELO ČUPATI PREMA DESNOM KUKU I TO JOŠ TRAJE
OSETILA SAM KAKO SE PRMENILO NEŠTO TAKO DA MI PČELO STRUJATI JAČE KROZ NOGE
ONDA JE DOŠLA I BELA SVETLOST U ČELO
OSIM TOGA IMALA SAM JEDNO PEČENJE U GRUDNOM PRŠLJENU SPRAM SRCA
DOSTA SAM NERASPOLOŽENA OVH DANA I LAKO ZAPLAČEM
RADIM VEŽBE SVAKOG DANA

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak pet lip 17, 2016 9:38 pm

Vežba koja je na mene ostavila veliki utisak:
15,03,2016
VELIKO SVETLO U ČELU JE POČELO JAKO DA BLICA I DA IDU VELIKE KUGLE. DOŠLO MI JE MUKA U GLAVI, STRAŠNO JE BLICALO I POČELE SLEPOOČNICE DA BOLE. HTELA SAM DA PLAČEM, ALI SUZDRŽAVALA SAM SE DOK JE TRAJALO I JEDVA ČEKALA DA PRESTANE TO, TOLIKO SAM SE UPLAŠILA TOG BLICAJUĆEG SVETLA. KAD SE ZAVRŠILO, ZAHVALILA SAM ARH. ARIELU I POČELA JAKO DA PLAČEM, EVO JOŠ I SAD MI SE PLAČE.NE PLAŠIM SE NEGO JE TO STRAH OD NEPOZNATOG, PREVIŠE SAM SVESNA DA MI SE ŽIVOT MENJA POTPUNO.

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak pet lip 17, 2016 10:08 pm

Vežbe spajanja sa Bracom su svakodnevne i način njihovog rada dat je u Bracinoj prvoj knjizi ozdravljenja.Primer jednog spajanja sa Bracom:
03.01.2016



ODRADILA SAM SVE VEŽBE, NAPRAVILA VRLO KRATKU PAUZU I POČELA SPAJANJE SA BRACOM. E TU JE OPET POČELO DA MI TITRA DESNO TEME, JAKO, DA ME BOCKA SVUGDE OKO VRATA, A ONDA JE SA TEMENA POČELO DA SE SPUŠTA NA DESNU STRANU GLAVE, KAO PAUČINA, DA SE SPUŠTA ISPRED UHA DO VRATA. POČELO U KIČMI DA MI RADI OD 2-3 ČAKRE, PA ČAK JE I I POČELA LAGANO DA TREPERI.


SAD DOK PIŠEM OSEĆAM U VISINI SRCA U KIČMI KAKO ENERGIJA STRUJI.














Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak uto lip 21, 2016 12:46 am

ETO DA KAŽEM: U SVAKU VEŽBU, SVAKOG DANA UŠLA SAM POTPUNO SVESNO, ISPAVANA I ODMORNA.NISAM ZASPALA NIKADA SEM NA POĆETKU KADA SAM HVATALA RITAM I VIDELA ŠTA MI JE ČINITI. ILI ĆU NEŠTO RADITI KAKO TREBA ILI NEĆU RADITI. SVAKOG DANA SAM RADILA  VEŽBE PO 2-2.5 SATA I BILO MI JE ZADOVOLJSTVO OSETITI KAKO SE NAPREDUJE  PONEKAD I SVAKOG DANA.NAPREDOVALA SAM POLAKO U POČETKU:OSEĆALA PRVO BOCKANJE U PSTIMA, PA NOGAMA DO KOLENA, RADOVALA SE KADA SAM PREŠLA KOLENA I OSETILA SAMO BOCKANJE  JOŠ U BUTINAMA.ONDA JE POČELO PECKANJE PO POVRŠINI STOMAKA.SA RUKAMA JE SPORIJE IŠLO. DOSTA VREMENA JE PROŠLO DOK SAM OSETILA BOCKANJE DO LAKTOVA.ZATIM SAM OSETILA KAKO SE U KIČMI NEŠTO KREĆE PA BOCKANJE U ŠTITNOJ ĆLEZDI.PAR PUTA MI JE GORELO U SOLARNOM PLEKSUSU. RADOVALA SAM SE SVAKOM DANU KADA SAM OSETILA NEŠTO NOVO.SREDINOM MARTA SAM PONOVO ZAPOČELA POST PA ĆU NA DALJE DATI NEKE PRIMERE VEŽBI KOJE SAM RADILA ZA TO VREME:

14.03.2016
DNAS SAM ZAPOČELA POST
SADA SVAKOG DANA PO CEO DAN OSETIM BOCKANJA PO CELOM TELU I DA SE RAZLIVA  ENERGIJA PO TELU.
BILO MI JE JAKO TOPLO DOK SAM RADILA VEŽBE, IZ STOMAKA JE IŠLA TOPLTA UNUTRA , STOMAK SPOLJA BIO HLADAN A RUKE VRELE
EVO SAD CELO VEČE IMAM BOCKANJE PO STOMAKU, GORI
MA MOMENAT, 3-4 UDISAJA I IZDISAJA GORELO MI JE U GRLU KAO I KAD SAM DANAS RADILA SA BRACOM
XXX PROCES JE DOBRO PROŠAO. IMALA SAM BLICEVE, JAKE FLEŠEVE SVETLOSTI A TOPLOTA IZ  TABANA SE ŠIRILA PREMA GORE, PA SAM ČAK I U 1 ČAKRI OSETILA TRNCE
SA BRACOM JE BILO ODLIČNO.OSETILA SAM KAKO STRUJI ENERGIJA PA ČAK I U 6 ČAKRU, ČAK SU ME I SLEPOOČNICE ZATEZALE.PALILO MI SE GRLO. ZAŠTO TO PERO? TO NISAM IMALA DO SADA
TA EVO 2 SATA JE PROŠLO JOŠ UVEK ME DRŽI I PROBADAJU I PEČATI PO NEGDE.
SVE U SVEMU NIJE LOŠE SAMO ŠTO SAM JA UMORNA JOŠ OD PRE PODNE I SVA SREĆA ŠTO NE MORAM NIŠTA DA RADIM POSEBNO, SAMO REDOVNE STVARI.
17.03.2016
DANAS JE BILO STVARNO ČUDESNO KOD VEŽBE XXX.SVA SAM NEKAKO TREPERILA, SVE ME JE BOCKALO, NAROČITO PO STOMAKU A IMALA SAM PEČATE SVE VREME PO CELOM TELU NA RAZLIČITIM MESTIMA KAO NPR. NA 3 I 4 OKU, IZA DESNOG UHA, GORELO MI U GRUDIMA.  NEKAKO SAM BILA SVA STEGNUTA, NISAM MOGLA DA SE OPUSTIM. VILICU SAM MORALA DA DRŽIM ČVRSTO JER SU MI ZUBI CVOKOTALI KADA BIH MALO OPUSTILA.
21.03.2016
KOD VEŽBE XXX UGLAVNOM MI SE RADI I DALJE OKO GLAVE I VRATA( BAR TO NAJVIŠE OSEĆAM) A IMALA SAM I JEDAN JAK PRODOR KROZ SRCE, IZNENADAN, KAO DA ME MUNJA OŠINULA I TO SE NIJE PONOVILO
VEŽBA DRUGA-  JAVLJA SE PRITISAK NA ČELU I BOCKANJE OKO OKO OČIJU

A I NEKI ČUDNI PEČATI SE JAVLJAJU KOJI KAO DA DOLAZE IZNUTRA I NISU JAKI NEGO BLAGI KAO SVETLOST. TO SAM DANAS PRVI PUT OSETILA


DOK SAM RADILA SA BRACOM BILA SAM JAKO OPUŠTENA, KAO NIKAD, DO NEKE IZNEMOGLOSTI, KAO DA NE BI MOGLA DA SE POMERIM I DA SAM HTELA. JAVIO MI SE SVRAB NA DESNIM KAŽIPRSTU I SREDNJEM PRSTU I TO NA DONJOJ POLOVINI. ČEŠALA SAM SE AIJE DOLAZIO PONOVO I PONOVO PA SAM POGLEDALA REFLEKSOLOGIJU GDE KAŽE DA TA DVA PRSTA I TO DONJI DEO OZNAČAVAJU OČI.
Istina-Pero Hunjet

A ti pecati ako si citala sta sam pisao po bibliji sta znanje sedam pecati kada se pojave biti ce kao haos i velike stvari ce se design, e to su cakre.  A onda dolazi sedam truba

23.03.2016
DANAS JE BILA ČUDESNA VEŽBA XXX
KAO DA JE OVO BILA NEKA BOŽANSKA INTERVENCIJA  JER TOLIKO PUTA SAM RADILA A PAR PUTA SAM ZAPLAKALAPOSLE VEŽBI. DANAS JE BIO JEDAN TAKAV DAN
OSETILA SAM VALJDA SVAKI DEO TELA
PLESALE SU MI ČAKRICE PO POVRŠINI STOMAKA, ISKRILE SKORO SVE VREME
KRV I ENERGIJA SU MI KOLALI KROZ NOGE I RUKE PA ČAK NA NEKIM MESTIMA SAM OSETILA I BOLOD TOGA
DANASJE POGOTOVO BILO IZRAŽENO NA NOGAMA I RUKAMA.
JEDNA TAČKA NA RUCI, TETIVA IZNAD PALCA I KAŽIPRSTA TREPERI I TITRA SATIMA
U NOGAMA SAM OSETILA TOPLINU DO PEČENJA I TO U MIŠIĆIMA NA POJEDINIM MESTIMA
GORELO MI  JE POZADINA  A  U KRSTIMA SAM IMALA BOL.
PRED KRAJ JE POČELO DA GORI OKO OČIJU, JAGODICE, ČELO. ONDA SAM VIDELA SVETLOST U ČELU I SVE ME BOCKALO OKO OČJU
VEŽBA XXX- BILO BI PREVIŠE DOBRO DA ME NISU PREKINULI. SVETLELO JE U ČELU, ALI NE JAKO. NEGO NA KRAJU NISAM MOGLA UOPŠTE DA UMIRIM OČI JER SU MI IŠLE ITNE IKRICE , OBOJENE, ALI TOLIKO SU MI SKAKALE OČI DA NISAM MOGLA ZGLAVNO NI DA IH ZATVORIM.
BILO JE ČUDESNO I SVA SAM BILA EMOTIVNO NAPREGNUTA OD TIH DOŽIVLJAJA DA SAM POSLE PLAKALA KADA SAM ZAVRŠILA  TREĆU VEŽBU.
28.03.2016
DANAŠNJE ISKUSTVO JE BILO JOŠ INTEZIVNIJE. PRED KRAJ PRVE VEŽBE  TAČNO SAM OSETILA MOMENAT KAD  ĆE SE NEŠTO OZBILJNIJE DESITI. POČINJE OD JAGODICA I OČIJU, SVE BOCKA OKO I IZNAD NJIH, ŠIRI SE NA SLEPOOČNICE OBE KOJE SE ISTOVREMENO "UKLJČUJU". OSETIM TOPLOTU U CELOM ČELU A POSEBNO GDE JE TREĆE OKO. VAZDUH KOJI UDIŠEM MI TAKO JASNO PROLAZI KROZ NOSNICE I ODLAZI U ČELO. DANAS SE STVORIO JAK PRITISAK U ČELU I   CELOJ GLAVI.

08.04.2016
DANAS JE BILO ČUDESNO
NA J SAM IMALA BLAGU VRTOGLAVICU A POSLE MI  JE U KRSTIMA SVE GORELO I PROBADALO PA SE POČELA VRELINA ŠIRITI PREMA DESNOJ STRANI I ZAHVATILA DESNI KUK PA PREMA STOMAKU DO PUPKA I PREMA NOGAMA DOLE,
OBA BUBREGA SU GORELA  ALI SA LEVE STRANE STOMAKA I LEVI KUK NE, NEGO SAMO OSETIM KAKO SE PENJE NEŠTO SVE DO REBARA, PA ČAK I KROZ KIČMU DO TE VISINE.
GORELO MI I TEME A IMALA SAM BLAGI PRITISAK U  ČELU I NOSU TE SAM U JEDNOM TRENUTKU OSETILA KAKO MI IZ DRUGE ČAKRE , KOJA JE BLAGO POSKOČILA, NEŠTO PROŠLO DO TREĆEG OKA
SVE SAM VEŽBE ODRADILA ALI MI JOŠ UVEK GORI U NOGAMA , A U MOMENTU SAM OSETILA KAKO MI IZ JEDNOG PRSTA NA RUCI IZBIJA TOPLOTA.
18.04.2016
KONAČNO ME JE PROŠLO ONO PEČENJE KOŽE NA CELOJ DESNOJ RUCI A ONA BOL U DESNOJ PODLAKTICISE POVREMENO JAVLJA KAO I U DLANU.
KOD MDITACIJE IMAM TUPO PEČENJE NA SVE STRANE I BOCKANJE KAO TOPLIM IGLAMA.DANAS JE POČEO VRAT DA ME BOLI POZADI. PEČENJE U KRSTIMA JIŠ UVEK.
KOD SVETLOSNOG PROCESA SE AKTIVIRALO TREĆE OKO PA SAM VIDELA SVE BOJE I U TAČKICMA I U CELOM ČELU, A U ISTO VREME JAVLJA SE I POZADI GLAVE GORE PEČENJE, PEČENJE U VRATU I IDE IZ DLANOVA NEŠTO
KADA NE RADIM MEDITACIJU, DOLAZI BRZO DO ZAMARANJA, FIZIČKOG UMORA, NOGE ME NE DRŽE. IMAM NEKO TITRANJE U NOGAMA KADA SEDIM, PROSTO CELE NOGE TITRAJU ISPOD KOŽE. NIŠTA MI SE NE RADI I TEŠKO MI JE FIZIČKI
21.04.2016
TAJ BALON  KOD VRATA JE PRISUTAN I DANAS
ZA VREME MEDITACIJE SVA TREPERIM A GLAVA ME CELA BOCKA. NA SVE STRANE  PROBADANJE
KUKOVI BOLE A NAJNOVIJE JE DA SE SA OBE STRANE VRATA POJAVLJUJE BOL PA ČAK I VISOKO U VRATU
NEŠTO NEOBIČNO OPET-NEKOLIKO PUTA U TOKU MEDITACIJE (7-8 PUTA) MI SE ČINILO  DA MI DESNA NOGA LEBDI A STOPALA MI SE POMERA NA VIŠE BEZ MOG DEJSTVA IKAKVOG? KAO DA JE TETIVA VUČE NA GORE KAO KOD HODANJA?

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak pon lip 27, 2016 9:21 pm

Istina-Pero Hunjet
Vi koji radite tragate i spoznajete u sebi i kroz sebe... kada imate trnjenje u sopalima i vatru u stopalima kratke bolove i slicno... sve su to ralozi odcepljavanja i spaljivanja - ciscenja vatrom kanala i tih centara = oslobadanja i spajanja tih centara sa identicnim organima.... i tek se onda moze pricati o nekom razvoju...
Ista stvar je i sa dlanovima i prstima na dlanovima...
https://www.facebook.com/397721612164/photos/a.415773027164.212571.397721612164/10150772661882165/?type=3
Tatjana Radak dešava se ponekad:recimo. preksinoć. kada sam legla. titrala mi je ona žuta velika oblast ispod prstiju na levoj nozi .Juče mi je za vreme xxx vežbe čitavo desno stopalo bilo blago povlačeno na gore 7-8 puta, imala sam utisak da lebdi?Takođe na šakama i prstima je bilo dosta puta reakcija. Zadnje je da mi je kroz centar dlana prošla munja za vreme xxx vežbe


Tatjana Radak htela bih ovde još da dodam da par nedelja unazad kašljem za vreme xxx vežbe.Da li zbog toga što mi se slivaju sinusi ili iskašljavam jer sam pušač... možda obe stvari





Istina-Pero Hunjet https://youtu.be/msAtpRX8EyA

Bašar - Tko su bili Isus, Muhamed, Krišna, Buda
YOUTUBE.COM


Tatjana Radak dragi Pero, možeš li nam malo pojasniti u kakvoj vezi je to što osećamo sa ovom slikom koju si postavio?

Katarina Jakupec Ahhhh...mene boli u području trečeg okeca i cijela mi glava kao da gori od neke vatrice Razz... dođe mi da skoćim u more Sjevernog Pola!


Istina-Pero Hunjet Nemoj Otopiti ces led... haha...

Tatjana Radak... vidis da na svim krajevima tijela i na nogama i na rukama imas centre svih glavnih organa... nismo vise misaona bica pa stoga ne mozemo ni misaono da stvaramo... nego moramo da hodamo i rukama da radimo... ne mozes ni letjeti ni nista... sve moras fizicki i mehanicki na nasoj dimenziji... ako to sve nije u spoju sa duhovnim centrima... nista se ne radi kako treba niti ostvaruje a i bolest se stvara... povezivanjem svega toga kako i pripada vraca se sve,,,, i zdravlje i volja za rad i SRECA I ZADOVOLJSTVO.. bude se sam sa sobom zadovoljan.. jer se misao sa kretanjem uskladuje...Glvna stvar je ovdje sada to o zeljama...i ono sto pricaju o privlacnosti... eto sta se zeliti treba i raditi... i zasto se sebe voliti treba... A KOLIKO VIDIS IMA I BOLOVA I STVARNO SE OSJECAS KAO NA KRIZU RAZAPETA.... ali je sve to nekako slatko, ugodno, obecavajuce i snagu i volju daje...dakle vjera u nesto kroz cega ces da razvijas sebe licno... voliti sebe licno i sebe sa tim slaviti - duhovno izdizati... kroz veci autoritet...tvoj uspjeh je jedina i najvrednija nagrada i autoritetu i Isusu i Nebeskom Ocu... sada vidis sta znaci kada kazem da ZDRAVA NAMJERA JE NAJBITNIJA.. ... ona koja je u redu i radu i miru sa znanjem po redu... nema nista na preskokce i preko noci...krive namjere - krive i zelje... jer ako misao nije na mjestu... ONA JE NAJVECA BLOKADA... <3


Tatjana Radak hvala

Write a reply...


Katarina Jakupec Istina

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak pet lis 21, 2016 8:04 pm

NEKOLIKO DANA SAM U STOMAKU OSEĆALA TOPLOTU ALI JEDVA PRIMETNU.EVO DANAS SAM SIGURNA DA JE TO OD SOLARNOG PLEKSUSA. NISAM JE OSEĆALA JOŠ OD POČETKA KADA SMO POČELI DA RADIMO

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak pet lis 21, 2016 8:24 pm

DA LI JE TO TREĆA ČAKRA PRORADILA?
U KIČMI TAKOĐE PECKANJE A ONDA OD 2-3 ČAKRE STVORILI SU SE KAO KANALI  SA OBE STRANE KIČME  I TU SAM DOBRO OSETILA KAKO PROLAZI "NEŠTO" SVE DO VISINE  SRČANE ČAKRE. ONDA SVE SLABIJE, U VRATU NIŠTA
SA DESNE SPOLJAŠNJE STRANE RUKE KAO  STRUJA JE ZA MOMENAT PROŠLA DO DLANOVA I GORE. OSEILA SAM KAO ČVOR U DLANU I ISPOD LAKTA SA DESNE STRANE.  U LEVOJ RUCI JEDVA SAM TO OSETILA, TEK, TEK
IZNAD NOSA NA SREDINI GLAVE JE RADILA  NEŠTO TEMENA ČAKRA? NEKIH 5 MINUTA TAKOĐE  SAM I U JETRI OSETILA  NEKO SLABO PULSIRANJE, TUPO, VRLO KRATKO, 1 MINUT
ISPOD LEĐA U SAKRALNOM PREDELU GDE KIČMA NE NALEŽE NA KREVET DOŠLO JE DO BLAGOG PULSIRANJA, ALI TO KAO DA JE DOŠLO SPOLJA. TRAJALO JE PAR MINUTA, MOGLA SAM JASNO DA RASPOZNAM.
KOLIKO SE RADUJEM TOLIKO SE I PLAŠIM

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Admin sub stu 12, 2016 4:04 pm

Tatjana... ti predano radis kroz svoju vjeru i vjeru u druge... imas FENOMENALNE REZULTATE... to sto TI LICNO STJECES SA SVOJIM LICNIM RADOM... uz pomoc onih u koje vjerujes - usporedi sa svim ucenjima ili kanaliziranbim tekstovima koji upravo objasnjavaju sta se desava sa ljudima koji su u stanju da prime te vise frekvencije koje dolaze iz galaksiu\ije... ili naseg suncevog sistema... to jeste sklapas se ti kao kosmos u malom sa onim velikim... jednostavnop cistis ili oslobadas energetske cvotove kroz koje tek moze da struje energoje zajednistva... oslobadas se svig blokada - kao sto su svorista blokirana... pa snergiije se ne spajaju sa ostalim organima u tijelu... i zato i nastupaju razne bolesti... ti se svega toga oslobadas... TU STRAH NEMA MJIJESTE NIKAKO... nema potrebe uopste... to i sama dobro znas... toi jednostavno stjeces slobodu od svega nametnutog ovozemajlskog.. a osobito od neznanja... strah je osnova svih problema... a ti ucis prakticno prvo u sebi i kroz sebe i tek spoznajes sta se desava... znaci dopustas visim duhovnim silama i energijama da djeluju na tebe i tek poslije shvacas zta si zradila ili postiogla... a to je obrnuto kako i sama vidis od svioh ostalih tragalaca koji prvo sve teoretski i tude spoznaju te svojataju ali nikada U SEBI NIJE OSTVARENO... ti dakle ne blokiras sebe teoretski i umno... te nemas blokadu umnu koja blokira ono nesvjesno da ude u tebe... koje tek razvijajuci u sebi spoznajes sta kako i zasto se desilo... dakle nmas zelja koje bi te blokirale u razvoju... jer ljjudi jednostavno neznaju sta da pozele... ti dobijes i onda jedino treba da naucis iz teorije sta si dobila nesvjesno... kako bi tek i jedino sada postalo i svjesno... ali kroz licnu praksu rad u zaslugu...sada ti tek trebaju ucenja velikih ucitelja, njeva teorija sta i kako se sta desava ili postize...

Samo nastavi...

srdacan pozdrav

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak sub stu 12, 2016 5:13 pm

Hvala Pero, puno, puno.

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak sub stu 12, 2016 5:16 pm

NOVEMBAR, 2016
EVO DANAS NEŠTO NOVO
VEĆ PRED KRAJ  XXX VEŽBE SAM KAO ZA MOMENAT IZGUBILA NEKU VEZU SA MOZGOM, KAO GUBITAK SVESTI OD MOŽDA  1 SEKUNDE?
POSLE 5 MINUTA POČELO JE NEŠTO DA ME BOCKA PRVO  NA LEĐIMA GDE SU PLUĆA I LOPATICA.TO SU  MESTA MALE POVRŠINE KAO IGLA KAD UBODE. ONDA JE POČELO PO CELOM TELU NA RAZLIČITIM MESTIMA PA I NA GLAVI I LICU.
NIJE BILO POVRŠINSKI NEGO I U DUBINI  SAMO NISAM MOGLA DA OCENIM DA LI U KRVNIM SUDOVIMA ILI NERVIMA. NEGDE JE BILO BLAGE TOPLOTE. NIJE BILO ODJEDNOM NEGO JE TRAJALO DESETAK MINUTA  SVE DOK NISAM ZAVRŠILA VEŽBU. ŠTA JE TO BILO?

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak čet pro 15, 2016 8:38 pm

POSLE VEŽBI RADIM SPAJANJE SA BRACOM I STRAHOVITA ENERGIJA DOĐE VEĆ ZA 1 MINUT.
MA KROZ CELO TELO SAD IDE A U GLAVI  MI SE MUTI, ČELO BRIDI.
PERO, SVAKOG DANA JE SVE JAČA ENERGIJA OD SPAJANJA SA BRACOM. DA LI NEŠTO DA PROMENIM ? ETO ČAK I MENI JE TO NESHVATLJIVO

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak uto vel 14, 2017 7:29 pm

PRVA ČAKRA MI SKORO STALNO RADI A DRUGA, MISLIM DA POZADI STALNO RADI JER MI BRIDE KRSTA I KIČMA, NAPRED  NE ZNAM.
TREĆA- PA SLABO OSETIM TOPLOTU NAPRED, MOŽDA 1 PUTA NEDELJNO, ALI ZATO U KIČMI I LEĐIMA , BUBREZIMA STALNO.
ŠESTA MI STALNO RADI, A SEDMA PONEKAD U TOKU DANA ILI ZA VREME VEŽBI
MISLIM DA MI JE DANAS SRČANA ČAKRA PRVI PUT RADILA?
OKO VRHA GRUDNE KOSTI ME JE TUPO BOLO ZA VREME VEŽBE A POSLE DOŠLA TOPLOTA SA LEVE I DESNE STRANE  KOSTI
RASPADAM SE SAD U GRUDIMA.
JUČE JE ZA VREME VEŽBE DOŠAO TRENUTAK DA MI SE SVE ISKLJUČILO I KAO DALEK ZVUK TIŠINE U UŠIMA BIO DOK MI SE U DONJEM STOMAKU NEŠTO KAO SVETLO BELO BILO I HTELO SVE DA JEDNO POSTANE?
MOŽDA JE MINUT TO TRJALO, NIKADA NISAM TAKO OSEĆALA


A DANAS OPET KADA SAM SE SPAJALA SA BRACOM NAIŠLA JE OPET TA JAKA DRUGAČIJA ENERGIJA I NEŠTO OD , RECIMO LEVOG JAJNIKA U UNUTRAŠNJOSTI IŠLO, DEBELO OKO 5 CM PREMA GORE, DO REBARA. JASNO SAM OSETILA

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Tatjana Radak pet srp 07, 2017 9:46 pm

DRAGI PERO, EVO SAD SE NAVRŠILO DVE GODINE KAKO RADIMO TI I JA.JAKO SAM TI ZAHVALNA ZA SVE ŠTO SI UČINIO I ČINIŠ ZA MENE DIVNI MOJ PRIJATELJU. DANAS SAMO TO HOĆU DA TI KAŽEM. JA SAM DRUGA OSOBA, RASPOLOŽENA SAM ZDRAVA, SREĆNA I ŠTO JE NAJVAŽNIJE ISPUNJENA OVIM ŠTO RADIM I CELOG DANA POD TIM POZITIVNIM UTISKOM ŽIVIM. RADIM I TEORIJU I PRAKSU I TO ME ISPUNJAVA DO NEBA I VIŠLJE

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK Empty Re: MOJA ISKUSTVA SA BRACOM I ISTINOM PEROM HUNJETOM-TATJANA RADAK

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.