Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustva - A.

Go down

Iskustva - A. Empty Iskustva - A.

Postaj by Mana-Yood-Sushai sub vel 20, 2016 2:55 pm

Hocu da vam pisem nesto sto mi se desava ovih nekoliko dana skoro bez prestan.

Imam neki osjecaj nalik deja vu ali nije sad cu da objasnim podetaljno sta mislim i kako ga ja vidim .

Vidim neki predmet ili nesto slicno i osjetim se da sam ja video ovo nesto nekada u taj momenat sam ja svesan za sadasasnost i za to sto sam ja nekad video.Ovo je kao neki Izbor ili moglo bi se reci i Sudbina ili sta god da je, to je vec kao pisano a ja samo posmatram svesan sam za to ali samo taj sadasni momenat. Primer poceo sam da gledam neki crtani i kad sam poceo gledati sam svatio da sam ja ovo nekad gledao , ustvari nikad nisam gledao nego tako je trebalo da bude ( nekad sam video ovo ).
Ne znam koliko me pratite ili mogli svatiti ni ja ne znam da objasnim detaljno.Sad dok vam pisem ovo sam svatio vec neki stvari pa je uredu ali do pre nekoliko dana je bilo malo strasno ovo za mene.

Vidim nesto znam da sam vido-tako je bilo pisano - vidim to sto je pisano vidim sadasni pisani momenat i posto je novo ovo za mene a u isto vreme i staro ( imao samo slicno nesto pre 2 -3 god ) malo me je bilo strah posto kad vidim ovo taj strah i te misle vide jos 3 - 4 stvari sto ce da se desu u bliskoj idnini ali se nisto od to ne desi ali trebalo da se desu ...

Mana-Yood-Sushai

Posts : 1
Join date : 15.12.2014

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.