Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA...

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA... - Page 2 Empty Re: RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA...

Postaj by Admin pon vel 21, 2022 3:21 pm

Pozdrav Sanja... u tim igricama kako kazes, dobro kaze. Ali, problem je kada mi ovdje igramo igrice MI MOZEMO DA PAMTIMO U KOJEM nivou igrice smo pogresili i to ispravljati... dok U NASIM IGRAMA ZIVOTA .... kada panes u ovom nasem zivotu ili nivou ti ucis zivot i sistem koliko ti se dozvoli znanje... kada predes kroz smrt NAMA SE BRISU SVA ZNANJA STECENA U OVOM NIVOU.... pa kada se rodis ponovo ti se ne sjecas proslih iskustava iz proslog zivota i ne mozes da koristis znanje ili iskustva kako bi nastavio tamo gdje si pao ili nisi uspio... E, to brisanje nase mmemorija, znanja i iskustva nas dovodi do stotine inkarnacija naseg zivota A TO JE PLAN TAME.... sto vuse puta se radas to si gluplji ili udaljeniji od SEBE, IZVORA ILI BOGA... Zna se bozanski ili izvorni plan broja inkarnacija.... a to se ne moze postici bez znanja kako da se spreci brisanje i POSTIGNE USKRSNUCE ... jer uskrsnjava se OVDJE I SADA ... a ne kada se uymre.... tada je kasno,,.
A to ja MISLIM... ne mislimo nista jer nema znanja kako bi mogli o necemu da nesto mislimo... mozes da mislis ograniceno o onome sto se moze znati a znanje je sakriveno.... tako da je nase znanje toliko malo DA NEMAMO NI IDEJU U STA DA VJERUJEMO a najgore NE ZNAMO NI STA DA PITAMO... i pojavljuje se strah za pitanja da ne bi ispao jos gluplji ili prekrsili ustaljena pravila ismijavanja...
Tijelo je jedno - dusa drugo - duh trece ... TROJSTVO ... koje je jedno ali nije jedinstveno...
Sve je predodredeno po potrebnim GRANICAMA POTREBE.... E, TE PREDODREDENE POTREBE TREBA PRECI A NE SE DRZATI PLANETARNIH PREDODREDENJA.... NJIH SE TREBA PREVLADATI.... one samo ukazuju u kojem si stanju ... znaci, drzati se toga predodredenog samo kao pocetne ili momentalno u tom stanju... A NE ODRZAVATI TO STANJE..
Bravo Sanja... ni jedna vjera ili vjernici ne traze nesto lijepo i vredno u drugoj v vjeri, nego svi vide i traze nesto negativno i suprotno i oprotivno te sudenje. Umjesto da bude suprotno te da se ujedinjuju po vrednosti i slicnosti svake vjere. Zato i tvrdim... KADA BI SVI VJERNICI SPOZNALI SVOJU VJERU... svi bi preko noci postali BRACA... Umjesto da se uvecavaju vrednosti duhovnog nauka i izdize.... svako svakoga smanjuje i nastaje mrznja umjesto ljudskog jedinstva, jednakosti i ljubavi.
U tome i je problem najveci - sto svi gledate i uzivate u ZAOVSTASTINI IZ PROSLOSTI vrednosti...koje ne shvacate kao ni svete spise ***A NIKO NE VIDI DANASNJE GENIJE KOJE MIJESNJAJU SVIJET I OMOGUCAVAJU POCETAK TOG ZLATNOG DOBA... NE ZNATE ZA NJIH PA STOGA I TVRDITE DA IH NEMA... A ZASTO NE ZNATE ZA NJIH... tako i vjernici uvedeni preko tame da nema ni PROROKA NI SPASITELJA POSLIJE ISUSA I APOSTOLA I TADASNJIH PROROKA.... sto je najveca laz i prevara tame.... to Vam je isto kao da tvrdite da je umro jedan dekan i njegovi profesori i vise nikada nece biti ni dakana ni profesora... to je dokaz da ne postoji ni osdnovna pogika u mislima ljudi... kao sto i navedoh u ovom tekstu... ne mozemo i nemamo na konto cega da uopste i MISLIMO - KAKO BI MOGLI NESTO SMISLITI U STVARI PITATI...
Bravo Sanja bravooo... ne smijes i ne mozes da izneses vislji stav filozofije na ispitu jer ces pasti na ispitu jer tom profesoru je nedostizno tvoje moguce vislje znanje i shvacanje... stari i pravi filozofi su filozofirali sastajuci se i izmjenjujuci svoja do tada ne videna duhovna ili neka vislja saznanja te ih usporedivali i skupno dolazili do vecih spoaznaja iz zasjednickih iskustava.
Sanja... imas moje podpuno postovanje, svaka ti cast... KNJIGE I ZNANJA SU NAPISANE ... ali nema ko da ih cita. Ljudi sa znanjima ima... ali nema ko da ih slusa...
Ato see muzike tice ... od ozbiljne muzike pa na dalje, kako postoji muzika kkosmosa ili svjetlosti tako postoji i muzika tame... u gornjim tekstovima sam objasnio razloge naseg cjelokupnog zivota na nasoj planeti...
ZNANJE JE LIJEK AMA BAS ZA SVE PA I OD NAJEZDE VANZEMALJACA... NAJVECA BOLEST COVJECANSTVA JE NE ZNANJE...
Sto se tice definicije vremena.... VREME JE PROTOK INFORMACIJA...kao sto sam naveo u ovom tekstu... mislliti ne mozes ako nemas mogucnost novih znanja ili informacija... nove informacije nova saznanja sa KOJIMA SE I MENJA I VREME U KOJEMU CES DA ZIVIS... Nema zlatnog doba bez novih informacija da ucis te da menjas nacin i vreme zivota...
https://www.youtube.com/watch?v=wrt_T0c-sks
ŽIVOT JE PROLAZNA STANICA: Duša nastavlja da živi nakon smrti, naša sudbina je zapisana u zvezdama!
YOUTUBE.COM
ŽIVOT JE PROLAZNA STANICA: Duša nastavlja da živi nakon smrti, naša sudbina je zapisana u zvezdama!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA... - Page 2 Empty Re: RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA...

Postaj by Admin pon vel 21, 2022 3:22 pm

Istina-Pero Hunjet
https://www.youtube.com/watch?v=8bKQiCnbGNc
Moja večera sa Endreom (1981)
YOUTUBE.COM
Moja večera sa Endreom (1981)

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA... - Page 2 Empty Re: RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA...

Postaj by Admin pon vel 21, 2022 3:34 pm

S.R.i Utemeljitelji...Kako vaše bliske veze uzrokuju fragmentaciju duše?Kako ljudi"preuzmu"karmu?
-Sve veze podrazumevaju razmenu energije.To je istina bez obzira kakva razina svesnosti postoji između partnera.Ako se energija
iskazuje sažeto i s punom pažnjom i prihvaćanjem,neće se pojaviti karma ili"nedovršen posao".Svaka razmena je celovita,kompletna i
primerena.Možemo reći da je odnos čist i jasan.
Kad se u energijsku razmenu unose negativne emocije,onda postoji mogućnost da tu energiju ponesete sa sobom unutar svog
eteričnog polja.Ukoliko bil ko od vas poriče ono što projektujete jedan drugom,ili onome što što primate,fragmenti vaše energije se
mogu ugraditi u drugu osobu,a fragmenti druge osobe prilepiti na vas.
Ako ste nesvesni te energetske razmene,onda reskirate da vam energije vašeg partnera ulaze sve dublje i dublje u vašu auru,kao
što to čine drvene iverice koje vam sve dublje ulaze u kožu dok je ne inficiraju.
Ego ponekad prepoznaje da su ljubav i saosećajnost važne i onda
pokušava imitirati te kvalitete preuzimajući negativnosz partnera,
pogrešno verujući da je to način brige i saosećanja.Srž takve zavisnosti zapravo znači sledeće:"Ja ću preuzeti tvoju patnju jer te
tako jako volim i jako me boli kad vidim da patiš.Ja sam snažan.Ja se mogu pobrinuti za tebe.Biću tvoj spasitelj.Dozvoli mi da budem tvoj mir u oluji.Dozvoli da budem čvrsta stena sigurnosti,tvoja oaza mira".Reči mogu postati još kićenije i još lepše,ali ispod sve te želje
da se čini dobro,stoji ego i njegovo nerazumevanje duše.Takav pristup neizbežno vodi prema sve većoj fragmentaciji duše kod oba partnera(osim ako neko od njih ne razbije tu"magiju"
međuzavisnosti).
Dok tako partneri tonu sve dublje i dublje u dubinu posesivnosti i
zavisnosti,njihove se emocije isprepliću i postaje nemoguće odrediti što pripada kome.Jedan partner će biti depresivan bez
razloga,a da pritom neće uočiti kako je na sebe preuzeo negativnosti više partnerovih prošlih života.Drugi partner može,
bez ikakvih očitih razloga,osećati ljutnju,jer je preuzeo na sebe živote pune frustacija i ugnjetavanja,koje prvi partner još nije integrisao.
Sva se ta energetska razmena odvija bez njihovog znanja,sve
dok ne stignu dovoljno daleko na svom duhovnom putu,da počnu
prepoznavati te obrasce i nešto učine u vezi sa njima.Prvi korak
razotkrivanja međuzavisnosti je da postanete svesni tih energetskih obrazaca kad se oni pojave,i da budete prisutni sa
kretanjem i razvojem te energije.
Da bismo započeli oslobađanje od takve blokade,pored čvrste
odluke da potražimo pomoć,dobro će nam doći pomoć različitih
terapija i isceliteljskih tehnika.
Da li se jednostavno možemo osloboditi međuzavisnosti?Ne,
svakako da ne.Isceljenje je uvek težak posao,ali se mora napraviti.
Svest zavisi o tome.Stvari se ne mogu nastaviti na način kako su do sada išle.Svet treba prosvetljene i isceljene veze.
Da bismo promenili svet potrebna je samo jedna prosvetljena duša.
Odlučite li se probuditi iz noćne more dualnosti,odbijete li nastaviti
svoju međuzavisnost,ili obrazac"radi...toga",mentalitet"oko za oko",
onda prekidate okove i negativni obrasci moraju prestati.Možda će
drugim dušama trebati još neko vreme da otpuste tugovanja i ogorčenost.ali vi više"ne hranite vatru".
Način da se transcendira(pređe)karmička veza je da se
prvo zahvalimo,blagoslovimo je,prihvatimo kakva jeste.
Nakon toga zamolimo svoje Više Sebstvo/Više Ja da nam pomogne da završimo lekciju koja je uključena.Zamolite da je
u potpunosti naučimo,iscelimo,otpustimo i integrišemo.Zatim,
oprostite drugoj osobi,potpuno i kompletno.Konačno,oprostite
sebi,potpuno i kompletno.
Kada veza ima mogućnost preći karmičku razinu,onda ju je moguće nastaviti kao su-stvaralačku(su-kreativnu vezu).Da bi se
to ostvarilo,partneri moraju biti spremni otpustiti one svoje motivacije i želje koje su temeljene na dualnosti.Svha veze sada
postaje međusobno pomaganje kako bi rasli i evoluirali,te zajedno stvorili nešto što kao duše ne bi mogli sami.Ta su-kreacija može biti neko unutrašnje manifestiranje,kao na primer slavlje života kroz ljubav,ili može biti spoljna manifestacija,kao zajedničko vođenje posla...Prijatan dan.Pozdrav od Cakiše.🙂
Skriv til

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA... - Page 2 Empty Re: RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA...

Postaj by Admin pon vel 21, 2022 3:36 pm

S.R.i Utemeljitelji...Kako vaše bliske veze uzrokuju fragmentaciju duše?Kako ljudi"preuzmu"karmu?
-Sve veze podrazumevaju razmenu energije.To je istina bez obzira kakva razina svesnosti postoji između partnera.Ako se energija
iskazuje sažeto i s punom pažnjom i prihvaćanjem,neće se pojaviti karma ili"nedovršen posao".Svaka razmena je celovita,kompletna i
primerena.Možemo reći da je odnos čist i jasan.
Kad se u energijsku razmenu unose negativne emocije,onda postoji mogućnost da tu energiju ponesete sa sobom unutar svog
eteričnog polja.Ukoliko bil ko od vas poriče ono što projektujete jedan drugom,ili onome što što primate,fragmenti vaše energije se
mogu ugraditi u drugu osobu,a fragmenti druge osobe prilepiti na vas.
Ako ste nesvesni te energetske razmene,onda reskirate da vam energije vašeg partnera ulaze sve dublje i dublje u vašu auru,kao
što to čine drvene iverice koje vam sve dublje ulaze u kožu dok je ne inficiraju.
Ego ponekad prepoznaje da su ljubav i saosećajnost važne i onda
pokušava imitirati te kvalitete preuzimajući negativnosz partnera,
pogrešno verujući da je to način brige i saosećanja.Srž takve zavisnosti zapravo znači sledeće:"Ja ću preuzeti tvoju patnju jer te
tako jako volim i jako me boli kad vidim da patiš.Ja sam snažan.Ja se mogu pobrinuti za tebe.Biću tvoj spasitelj.Dozvoli mi da budem tvoj mir u oluji.Dozvoli da budem čvrsta stena sigurnosti,tvoja oaza mira".Reči mogu postati još kićenije i još lepše,ali ispod sve te želje
da se čini dobro,stoji ego i njegovo nerazumevanje duše.Takav pristup neizbežno vodi prema sve većoj fragmentaciji duše kod oba partnera(osim ako neko od njih ne razbije tu"magiju"
međuzavisnosti).
Dok tako partneri tonu sve dublje i dublje u dubinu posesivnosti i
zavisnosti,njihove se emocije isprepliću i postaje nemoguće odrediti što pripada kome.Jedan partner će biti depresivan bez
razloga,a da pritom neće uočiti kako je na sebe preuzeo negativnosti više partnerovih prošlih života.Drugi partner može,
bez ikakvih očitih razloga,osećati ljutnju,jer je preuzeo na sebe živote pune frustacija i ugnjetavanja,koje prvi partner još nije integrisao.
Sva se ta energetska razmena odvija bez njihovog znanja,sve
dok ne stignu dovoljno daleko na svom duhovnom putu,da počnu
prepoznavati te obrasce i nešto učine u vezi sa njima.Prvi korak
razotkrivanja međuzavisnosti je da postanete svesni tih energetskih obrazaca kad se oni pojave,i da budete prisutni sa
kretanjem i razvojem te energije.
Da bismo započeli oslobađanje od takve blokade,pored čvrste
odluke da potražimo pomoć,dobro će nam doći pomoć različitih
terapija i isceliteljskih tehnika.
Da li se jednostavno možemo osloboditi međuzavisnosti?Ne,
svakako da ne.Isceljenje je uvek težak posao,ali se mora napraviti.
Svest zavisi o tome.Stvari se ne mogu nastaviti na način kako su do sada išle.Svet treba prosvetljene i isceljene veze.
Da bismo promenili svet potrebna je samo jedna prosvetljena duša.
Odlučite li se probuditi iz noćne more dualnosti,odbijete li nastaviti
svoju međuzavisnost,ili obrazac"radi...toga",mentalitet"oko za oko",
onda prekidate okove i negativni obrasci moraju prestati.Možda će
drugim dušama trebati još neko vreme da otpuste tugovanja i ogorčenost.ali vi više"ne hranite vatru".
Način da se transcendira(pređe)karmička veza je da se
prvo zahvalimo,blagoslovimo je,prihvatimo kakva jeste.
Nakon toga zamolimo svoje Više Sebstvo/Više Ja da nam pomogne da završimo lekciju koja je uključena.Zamolite da je
u potpunosti naučimo,iscelimo,otpustimo i integrišemo.Zatim,
oprostite drugoj osobi,potpuno i kompletno.Konačno,oprostite
sebi,potpuno i kompletno.
Kada veza ima mogućnost preći karmičku razinu,onda ju je moguće nastaviti kao su-stvaralačku(su-kreativnu vezu).Da bi se
to ostvarilo,partneri moraju biti spremni otpustiti one svoje motivacije i želje koje su temeljene na dualnosti.Svha veze sada
postaje međusobno pomaganje kako bi rasli i evoluirali,te zajedno stvorili nešto što kao duše ne bi mogli sami.Ta su-kreacija može biti neko unutrašnje manifestiranje,kao na primer slavlje života kroz ljubav,ili može biti spoljna manifestacija,kao zajedničko vođenje posla...Prijatan dan.Pozdrav od Cakiše.🙂
Skriv til

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA... - Page 2 Empty Re: RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA...

Postaj by Admin čet tra 07, 2022 12:35 am


Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA... - Page 2 Empty Re: RAZLOSI ZLA U COVJECANSTVI I POSTOJANJA COVJEKA...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.