Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustva - Drago Kopic

4 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon lip 06, 2016 3:02 pm

NaTka Kovachka
3. juni kl. 19:14 · Delcevo, Republic of Macedonia ·
"Da li postoje nase misli i misli koje nam se ubacuju sa strane?
Misli nam se ubacuju sa svih strana. Sa svih strana su misleni radijusi. Kad bi nam se otkrilo, to je strašna mreža. A svako ima radio stanicu u sebi. Čovek je mnogo precizniji aparat od radio stanice, od televizora, samo mu je funkcija poremećena. Kako je precizno biće čovek! Kako uzvišeno! Ali ne umemo da cenimo. Ne umemo da se uključimo u izvor života, da osećamo radost života. Nego uvek nam podmeću… Neprijatelji… Prepodobnom Antoniju Gospod je otkrio mislene radijuse kojima smo okruženi. I kad je video, on je uzdahnuo; „Gospode, ko može ovo da prođe?“ I čuje glas: „Samo smireni i krotki“. Njih se oni ne dotiču. U njih su uključeni samo mir, tišina, Božanski radijusi, znak apsolutne Božanske snage. Ne uključuju se u negativno."

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon lip 06, 2016 3:09 pm

6. Tat – Što je tada istina, Trismegistose?
Hermes – Ono što nikada nije pomućeno, sine, što ne može biti određeno; ono što nema boju, niti bilo koji oblik, što nije pokrenuto, što nema odjeću, što daje svjetlo; ono što je samospoznatljivo, što nije podložno promjeni, što niti jedno tijelo ne može sadržavati.
Tat – Doista sam izgubio razum, oče. Baš kada sam očekivao da ću uz tebe postati mudar, otkrivam da su moći mojeg uma zapriječene.
Hermes – Tako je, sine. Ono što je gore rođeno kao vatra, dolje je rođeno kao zemlja, ono što je vlažno poput vode, ipak struji kroz zrak, pa kako ćeš pojmiti osjetilima ono što nije ni kruto ni tekuće, što ne može biti vezano ili izgubljeno, o čijoj energiji i moći čovjek može imati samo predodžbu – a čak i tada to traži čovjeka koji može pojmiti Put Rođenja u Bogu.

7. Tat – Nisam sposoban za to, o oče, zar ne?
Hermes – Možda nije tako, o sine; povuci se u sebe, i to će doći. Želi, i doći će. Isključi tjelesna osjetila i Božansko će se roditi. Očisti se od životinjskih muka – materijalnih stvari.
Tat – Imam li u sebi mučitelja, o oče?
Hermes – Joj, ne, nekoliko, sine moj. Postoji ih zapravo više i zastrašujući su.
Tat – Ne poznajem ih, oče.
Hermes – Prvi mučitelj je neznanje, o sine. Drugi je tuga. Treći je neumjerenost. Četvrti požuda. Peti nepravda. Šesti pohlepa. Sedmi obmana. Osmi zavist. Deveti izdaja. Deseti ljutnja. Jednaesti nepromišljenost. Dvanaesti zloćudnost. Dvanaest ih je brojem, ali pored njih ima još mnogo drugih, sine moj. Oni podvrgavaju unutarnjeg čovjeka koji boravi u zatvoru svoga tijela pateći od čovjeka koji prima Božju milost. To određuje način i učenje o ponovnom rođenju.

8. A sada, sine moj, budi postojan i održavaj uzvišenu tišinu! Tako milost koja dolazi od Boga neće izostati. Znanje o radosti dolazi k nama, o sine, a tuga će otići onima koji joj ustupaju mjesto. Prizivam moć koja dolazi nakon radosti, samokontrolu. To je najslađa snaga. Najradosnije zamolimo za njezin dolazak. Njezinim dolaskom odlazi neumjerenost.

9. Sada pozivam četvrtu moć, nepokolebljivost, snagu suprotnu požudi. Taj korak, o sine, sjedište je pravednosti. Vidi kako je bez suđenja otjerala nepravednost. S odlaskom nepravde mi postajemo pravedni.
Pozivam šestu snagu, velikodušnost, koja je suprotna pohlepi. Sada kada je pohlepa otišla, pozivam sljedeću moć – istinu. Obmana odlazi i istina je s nama. Vidi kako se dolaskom istine podiže Dobro. Zavist je pobjegla daleko od nas. Uzvišeno Dobro, zajedno sa životom i svjetlom, pridodano je istini, a muke tame više ne padaju na nas; one su poražene i odlijeću od nas šumeći svojim krilima.

10. Ti znaš, sine moj, način ponovnog rođenja. A kada tih Deset dođe, duhovno rođenje je dovršeno. Ono protjeruje onih dvanaest, a pomoću tog rođenja postali smo slični bogovima. Tko god Božjom milošću postiže ovo rođenje u Bogu, napušta tjelesne osjete, spoznaje sebe [kao Život i Svjetlo], spoznaje da je sazdan od tih snaga ispunjen blagoslovom.

11. Tat – O oče, postadoh postojan kroz Boga. Sada vidim ne svojim očima nego energijama Uma koje su mi dane kroz moći.
Ja sam na nebu, na zemlji, u vodi, u zraku; ja sam u životinjama i u bilju; ja sam u maternici, prije maternice, poslije maternice. Svugdje sam prisutan.
No reci mi ponovno kako se tih dvanaest mučitelja mraka istjeruje od strane deset snaga; kako se to događa, o Trismegistose?

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin uto lip 07, 2016 6:16 pm

Svetislav Petrovic

Međuplanetarna pustolovina.
Novozelanđanin Alec Newald tvrdi da ga je 1989. otela grupa dobroćudnih vanzemaljaca i prevezla na njihovu planetu gde je ostao 10 dana. Njegova zapanjujuća iskustva imaju veliki značaj za budućnost čovečanstva i naših galaktičkih rođaka...!
CONOPLJANEWS.NET

Slavko Belak
interesantno , uvek je pitanje sta je istina , ali nalazim ovde dosta dodirnih tacaka , koj se mogu sloziti u neku , ajde pricu , i koje se preklapaju sa nekim predhodnim objavama,sto bi mogla biti i istina , makar delom. mi u principu tesko mozemo doci do prave istine ali ne treba ni da se zavaramo danas da to mozemo uciniti.. bitno je da ubodemo sustinu..onda dalje se vec tocak pokrece, u nasem istrazivanju...

Svetislav Petrovic
Svuda ima izmešane laži i istine U svakoj laži ima istine a u svakoj njihovoj istini ima mnogo laži Teško odvojiti žito od kukolja ali smirenim umom i intuicijom se dolazi do tačke koja je najpribližnija istini.

Istina-Pero Hunjet
E da bi se licno SAZNALO NESTO... MORA SE POCETI RADITI NA LICNOIM DUHOVNOM RAZVOJU... razvijajuci sebe kroz sebe i u sebi postize se VECI SPTUPANJ LICNE SVIJESTI, VIDENJA I SHVACANJA... tada se upada kao u zamke, kojih se opet rijesavate tada tudim znanjima i iskustvima... ALI KROZ SEBE...Te zamke recimo, su za spoznaju istine.... kada imate izbor u sta da vjerujete kroz svijesnu icnu praksu, tada smo tek na nemkom putu... komentarisati, ili filozofirati bez licnih iskustava vjerujem ili ne vjerujem, je nista...

Svetislav Petrovic
Pero svi mi radimo na svom duhovnom razvoju , neko više neko manje.Neko ide da kažem u + neko u - mada to ne postoji ali čovečiji duh je stalno u pokretu Stano se uči i kreće .Nema upadanja u zamke jedino u one samoobmane da smo nešto više i da smo bogovi i da sve znamo Sve ostalo je kretanje nekad više nekad manje kroz iskusta se najbolje uči Lepo je imati učitelja i nekog ko će pomoći u u samorealizaciji svesti ali taj treba biti samo kao stub kada učeniku zatreba pomoć da se nasloni odmori Ne treba da preuzme vođenje ničijeg života niti ga terati i usmeravati na koju stranu da ide.Pomogni kada traže od tebe Ako neko traži vođu to je drugo ali danas ima malo ako ne niko da traži vođu i da bude slepo poslušan.E tu je grešak svih ovih novih gurua koji žele da budu sve , i učitelji i vodže i vodiči upravitelji tuđih života a ni svoje ne vode kako treba.Njihov život je u haosu i neoraganizovan a hoće tuđe.Pričaju o duhovnosti a strahovito su zaglibljeni u kaljugu materjanog.Svaki guru prvo na svom primeru mora dati dokaz da to što priča živi da njgove reči pokazuju njegov život.Ako smo u matrjalnom onda težimo duhovnom ali ne kroz vile i čardake, posede kola jahte bazene.Ako pričamo HRISTA onda treba da se makar trudimo kao HRIST .Sai Baba bio prevarant propovedao mudrost ali se lepo bogatio na prevarama i mađioničarskim trikovaima materjalizacije SEIKA (puna torba) i ko zna kojih praškova.Drunvalo Melkizedek priča bajke i uči ali ima novca i kupuje pola Sonore Pa da li je to duhovnost Imati što više .Po tom sistemu rade i iluminati pričaju jednoa samo im je cilj bogastvo.Masonske organizacije isto Sve religije isto. Pa čemu zavaravanja i laži .Onda je Alister Crouli u pravu" Radi šta ti srce želi to je jedini zakon". i onako svi učitelji i prosvetljeni gurui umiru od ovozemljskih bolesti raka i ostalih Nije im pomoglo duhovnost i prosvetljenje. E tu je pitanje ŠTA JE ISTINA i kako da verujem bilo kome ako taj ne živi život koji priča .Ne možeš biti bogat i pošten to je nemoguća misija Jedino nadsledstvo
Liker · Svar · 1 t
Istina-Pero Hunjet
Istina-Pero Hunjet Svetislav Petrovic Pero svi mi radimo na svom duhovnom razvoju , neko više neko manje.Neko ide da kažem u + neko u - mada to ne postoji ali čovečiji duh je stalno u pokretu Stano se uči i kreće .Nema upadanja u zamke jedino u one samoobmane da smo nešto više i da smo bogovi i da sve znamo Sve ostalo je kretanje nekad više nekad manje kroz iskusta se najbolje uči Lepo je imati učitelja i nekog ko će pomoći u u samorealizaciji svesti ali taj treba biti samo kao stub kada učeniku zatreba pomoć da se nasloni odmori Ne treba da preuzme vođenje ničijeg života niti ga terati i usmeravati na koju stranu da ide.

Istina-Pero Hunjet
Neznam zasto si uvijek kao protiv mojih ukazivanja, boris se protiv mene i mojih ISKUSTAVA... MISLIM ZNAM JA... ali ti ne shvacas, a sve sam ti objasnio, i rekao si sam da ti je porevise informacija za tebe tako odjednom... NA SVE STO SI IZNIO JA TI UKAZUJEM DA SU LJUDI U PUNOM SNU I NESVJESNI... DA NEMAJU SVOJU MISAO NEGO TUDE NAMJERE... koje su im i zakoni i sam zivot... mrtvi su SADA I OVDJE...

Tako da POBOGU TU NEMA DUHOVNOG RAZVOJA... NEGO OBRNUTO PAD IZ PADA... TO TREBA LJUDIMA UKAZATI I DOKAZASTI... a ne kao ti da branis tu nesvjesnost i SMRT... uopste nije istina o ovome dijelu kako pises... jer LJUDI POSTAJU BIOROBOTI... sve dalje i dajle od Hristovog puta i ucenja...

Svetislav Petrovic
Ako pričamo HRISTA onda treba da se makar trudimo kao HRIST

Istina-Pero Hunjet
Pa ja VAM PRICAM ISLLUSTVENO O ISUSOVOM USKRSNUCU.... KAKO USKRSNUTI... ili barem KAKO DA VAS NAUCIM DA SE SLEDECI PUTA RODITE ****SVIJESNO I SVIJESNI PROSLOG ISKUSTVA.... a ne da se inkarnira u beskonacan BROJ INKARNACIJA - JER TO NIJE ZAKON NAS I NASEG IZVORA.... ne mose se inkarnirati kako i koliko puta se hoice... TO JE NAVECA LAZ... POBOGU... akod tebe je to sve NORMALNO... GRESKAAAAAA...!? ali ti uvijek po starom...

Svetislav Petrovic
.Sai Baba bio prevarant propovedao mudrost ali se lepo bogatio na prevarama i mađioničarskim trikovaima materjalizacije SEIKA (puna torba) i ko zna kojih praškova.Drunvalo Melkizedek priča bajke i uči ali ima novca i kupuje pola Sonore Pa da li je to duhovnost Imati što više .Po tom sistemu rade i iluminati pričaju jednoa samo im je cilj bogastvo.Masonske organizacije isto Sve religije isto. Pa čemu zavaravanja i laži .Onda je Alister Crouli u pravu" Radi šta ti srce želi to je jedini zakon". i onako svi učitelji i prosvetljeni gurui umiru od ovozemljskih bolesti raka i ostalih Nije im pomoglo duhovnost i prosvetljenje. E tu je pitanje ŠTA JE ISTINA i kako da verujem bilo kome ako taj ne živi život koji priča .Ne možeš biti bogat i pošten to je nemoguća misija Jedino nadsledstvo

Istina-Pero Hunjet

Zar bne vidis da sam sam PROTIV SVIH... Sta ti treba da znaci... ne spominjem nikakvog GURUA... nego spoj samoga sebe za HRISTOVIM ZAKONIMA POSTOJANJA I STVARANJA... Ja pisem licna nasa ISKUSTVA KOJA SE NE SLAZU NI SA JEDNIM OD KOJIH TI SPOMINJES... A PISES MI KAKO TO NIJE U REDU OD MENE DA I NJIH SILIM... A I VAS... a oni kao ne siluju i ne tumace svoja ucenja... zasto je onda moje ili nase ucenje silovanje i protiv VOLJE NECIJE... KADA NIKO NEMA VOLJU I NEZNA ZA VOLJU, KAKO DA SI JU STVORI... a ja to upravo i objasnjavam...

Tako da ovo sto ti pises... nije niti ucenje niti napredovanje pa stppga ni moc mijenjanja sebe ili bilo koga... kao ucis a nesvkesno se drzis staroga... kao svoga svjesnoga... VELIKI A JEDNOSTAVAN PROBLEM... a tvrdis da se mijesnjas... dakle zabluda...Krouli je u pravu... cini sta ti je volja... knjige dve sa onom zenom koju je napisao on o brzom napredovanju... je SA ZENOM KOJA IMA I MOZGA I SVIJEST...A TAKVIH LJUDI DANAS NA PRSTE IZBROJATI NE MOZES... tako da vidis da sam i to citao... ako ne pomognemo da to ljudi shvate... nema i nece biti nikakvog pomaka u kolektivnoj svijesti... ispada da je Krouli za tebe veci od isusa...!!!?... jer ja ti dajem Isusovo Hristovo ucenje a ti se ogradujes sa Kroulijem... ISTO KAO I OSTALI SA GURUIMA SVOJIM...

Srdacan posdrav...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin uto lip 07, 2016 6:52 pm

I pazi sada. Dobranoooo ovo meditativno citaj... Neki od vas se uhvate kao ti Kroulia, i mislis da se ne dijeli licno ucenje... strasno... drugi se uhvatili nekog gurua i bogova koliko ni zamisliti ne mozes... drugi se uhvatili bude... teci ko zna koga... biblijasi proroka i iscjelitelja od prije vise hiljada godina... I ZA SVE VAS NEMA U DANASNJOSTI TAKO VELIKIH LJUDI... ZABRANJENO DA IH IMA... NEMA IH... NITI CE CAK BITI IKADA... GLE GLUPOSTI NAD GLUPOSTIMA... pa proroci se uvijek i u svakom vremenui javljaju... ali vi ih ne zelite da vidite... NE MOZETE... ZASTO...? pa zato sto ste nesvijesni a tvrdite da ste BAS SVJESNI... JER su vas nbaucili bas ti ili oni koji su protiv COVJECANSTVA I ZNANJA... a pisete protiv njih a njihovih namjera i zabluda se drzite u vama... i mislite da ste protiv njih a vasa zabluda da je to sto kao znate vase a ne njevo iz raznih zavjera.... i svi suzite upravo njima a sve pod IZGOVOROM SA ISUSOM HRISTOM...Rekoh ti i vama da je SLOBODU NAJTEZE POSTICI... ali ste svi u robstvu... a niste svjesni toga a kao svjesno tvrdite da niste u robstvu ili u snu=smrti... za vas postoje samo ti za koje ste se uhvatili.... DOK ZA MENE SVI ONI POSTOJE I SVAKO JE U MENI DOBIO SVOJE ZASLUZENO MIJESTO... ili su oni losi ucitelji ili ste vi losi ucenici... biti ce ovo drugo... jer da bilo ko moze da shvatoi svoga ucitelja kako BOG ZAPOVJEDA... SHVATLI BI I SVE OSTALE UCITELJE...Isus se vratio... PA GDJE VAM JE ISUS... isus je rekao da ce kada dode vrreme posllije njega doci jos JACI OD NJEGA... pa gdje VAM JE TA SLEDECI.

Istina-Pero Hunjet
Evo bas sada me se opominje od fesbuka da cu biti blokiram jer pisem i krivo koristim fesbuk... nedozvoljeno... vidis li ti to...

Istina-Pero Hunjet
Dakle.. proroci su tu, ucitelji Hrista su tu kod vase kuce... zastop ih ne vidite... jer to vreme poslije Isusa i ribe je vodolije... sve sam vam napisao...

imas danas i sutra i preksutra gratis gledanje... zsto to ne Prenosis ljudima...

Ne mogu vise pisati da me se ne blokira...
http://braco-tv.me/pages/_index.jsp

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin uto lip 07, 2016 11:32 pm


Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin čet lip 09, 2016 9:18 pm

http://croative.net/?p=45482

Svetislav Petrovic Ovo nije samo u Hrvatskojm ovo je u celoj evropi i svetu Isti sistem i isto se radi Samo su glumci drugačiji.Laž , prevara , pljačka . moderno robovlasništvo kada misliš da si slobodan a radiš za 200 evra, pa da preživiš moraš raditi dva posla e to je sistem u svetu od SAD do indije ,koreje Japana.Samo visin plata se razlikuje i veća ili manja lažna sloboda

Istina-Pero Hunjet
E pa to je to sto pisem... da se na nijedan nacin nema nikakva sloboda... niti vreme za slobodu ili demokraciju...a te stoga nema kako se kaze... sve u svije vreme... jer nemamo uopste svoje vreme... niti svije namjere... SAMO SE PREVRCEMO U LAZIMA... i mislimo da je nesto od toga nase... tako da nisam pun sebe... nego istine o lazi... pa stoga i istinom...koja svakome smeta jer niko prirodno ne moze da pprihvati da je bas tako mnogop søagan te da nezna nista o istini ... BAS ZATO STO SE SVI TRIUDE DA SAZNAJU SVOJU ISKONSKU ISTINU... a misle da su uspjeli u lazima da nadu neko zrno istine...dakle samo se misli fizickim mozgom a to znaci - neznati... jer te prevare se mogu spoznati samo duhovnim razvopjem da se oslobodi lazi. DAKLE SLOBODA... KOJU JE NAJTEZE POSTICI...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin čet lip 09, 2016 9:18 pm

Svetislav Petrovic E pa vidiš mi jesmo robovi ali sami to želimo da budemo jer želimo da nas varaju i vode kao ovce.Da pojasnimLako se može pobeći od sistema laži i prevare koji nude iluminati Pokupiti porodicu i pobeći u planinu i u šume , živeti u skladu sa prirodom i samim sobom.Ali ko to želi Moko svi hoće dobra kola , velike kuće jahte Svi su zaslepljeni raskošem i sjajom koji se nudi kao šargarepa na dugačkom štapu ispred magarca. E sad ima i vreme za to kada čovek duhovno sazri kada mu se smuči laž i prevara kada postene svestan da može biti slobodan on može Ali treba da dođe to vreme koje neće nikad doći za više od 99% ljudi. Istnu mogu tražiti samo u sebi ne u pričama drugih jer ti drugi nisu oni.U saznavanje istine uključuju se sva čula i intuicija kao i srce kao i um ili razum .E baš zato što u moru laži i prevara ima okeani lažova i prodavaca magle , ima prevaranata koji su plaćeni a ima i onih koji su psihički popustili pa misle da su Bogovi , E zato se istina mora tražiti samo u sebi i ma kolko je teško bilo i dugo trajalo.I opet dolazimo da dođe vreme posle dve-pet -10 inkarnacija kada se sazna i dobiju makar smernice za dalji put. Sve ostalo je zabluda i navođenje ljudi na tuđe puteve.Treba pratiti tuđa iskustva, i učiti iz njih ali ne slepo verovati nikome Pa bio to roditelji ili bračni drug , de,bilo ko drugi.Ako se želi sloboda naći će se način ali ko je želi i ko je traži.Niko, svi su robovi svoje pohlepe želje za dominacijom , puni ega .Tako su izdresirani da samo uspešni -bogati vrede nešto a ako su siromašni nemaju ništa onda ne vrede Nemaju čamce , vile skupe automobile.

Istina-Pero Hunjet
U sume se ne moze... JER TO ZAKON ***ZASTITE***ZABRANJUJE.... dakle i to je nemoguce... nemas pravo na ti pa taman ti i htio...

A kako naci to samo kroz sebe kada niko nezna kako to TRAZITI.... vidis... zato i izlaze probl4mi i nepoverenje, kako i napisah prije, jer niko ne moze da shvati da je lazno naucen i najveca PRISDTUPNA UCENJA... IMAS PRIMJER MEDU NAMA... kako niko ko stvarno ima vece znanje... ne mogu im objasniti da su ucili nesto godinama KAKO TO BIO RAZLOG DA BAS TO PREISPITAJU.... pa tek pravilno shvativsi ***VELIKE LAZI***... da se omoguci drugim ljudioma da izadu iz najvecih zabluda... svi smatraju na ovaj nacin.... pa nisam ja daba ucio destinama godina pa da sada ispadne da to nije tacno... pazi, najveci tragaoci tako misle... umjesto da SHVATE IZTINU KOJU BI TREBALI TE SA TIM TEK POMOGNU OSTALIM TRAGAOCIMA PREKO KOJIH BI LAKO OBICNI NAROD IMAO SMISLA DA VJERUJE U TU KRAJNU ISTINU... Moraju se naci primjeri povjerenja a koji su sve stekli kroz svoju praksu trud i rad... i spajanjem svih ucenja i vjera i nauke itd...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin čet lip 09, 2016 9:19 pm

Svetislav Petrovic Ne postoji nikakav zakon zaštite koji ti brani da odeš u prirodu u pećine i živiš.Nemoj praviti probleme i uništavati i niko i neće znati da si u divljini.A koja pristupna učenja pominješ , hahaha fejs i ove nove gurue koji pričaju bajke a sano zato što su pročitali negde neki tekst.Koja učenja mogu meni otkriti ko sam ja.Koji će guru meni reći ti si taj i taj bio si to i to i zadatak ti je taj i taj Hahahah takav ne postoji koji će me uveriti u tu priču. Kada bih video čoveka prvi put i koji mi može reći najimtimnije trenutke mog dosadašnjeg života koje svi mi i sami od sebe želimo da sakrijemo e tada bih mogao da poverujem i prihvatim.Sve ostalo ne jer ne verujem nikom.Koga su zmije ujedale taj se i guštera plaši.

Olga Jovanovic
Da parafraziram Marksa. Probuđeni svih zemalja ujedinite se.

Istina-Pero Hunjet
Eto tvoje greske... Ti bi cuda ... vidis Ivica je bio taj koji mogao znati sve o tebibas sve... Braco to vec ne radi... ja to ne radim... tio je najnizi stepoen uvjeravanja da ti neko zalazi u zivot... e to je to ubjedivanje aa ne ovo sto ja radim... sa te razine se ide dalje da te se uci KAKO SAM DA SE SJETIS SEBE... TO JE NAS POSAO... A NE DA TI JA GOVORIM KO SI I STA SI RADIO... JA SAM SE SJETIO SEBE... TAKO MOZES I TI I SVE I JEDAN TRAGALAC... dakle treba htjeti i raditi .. znaci shvatiti nesto svojim INTELEKTOM... I U TO VJEROVATI ALI BEZ UBJEDIVANJA KAKO VI TO ZOVETE... nego druzenjem i ucenjem iz tudih iskustava... te se tako tek INTELEKT = MOZAK PREDAJE DUHU ILI SRCU ... kroz vjeru u sebe i drugiga... i uporan rad - ali mnogo jednostavniji od svih dosadasnjih prica... jer je istinito.. nema lazi i zabluda msve zavisi samo od tebe... a tio je najveca vrednost uopste do sada podlije ISUSA...

Istina-Pero Hunjet
ALIiiii... sjeti se sta sam ti pricao o njih SEDMERO... dvoje od njih to radi.... dakle dva ororoka dva iscjelitelja i jedan kao, kao glavni ...
E sada - mozemo da probamo... reci sta zelis da znas o sebi.. HAJDE RECI OVDJE JAVNO... PA CU TI JA ODGOVORITIO NA TVOJE PITANJE... ne ja... nego ta jedna osoba od nas SEDAM... HAJDE... <3 izvoli...!?

Olga Jovanovic Predivno.Svi smo mi deca planete.

Olga Jovanovic Da parafraziram Marksa. Probuđeni svih zemalja ujedinite se.

Iatina-Pero Hunjet
Tako je Olga Jovanovic... bas tako Cestitam... ujediniti se sa svojim iskustvima i saznanjima i sestrinjski i bratski se postivati i kroz to se llazi rjesavati... a ne da je svima samo bitno kako da budu bas uvijek protiv svih i svega... te sa time su ubjedeni kako su iznad svih... bitno je biti protiv.. a zasto... sta ih briga... glavni su...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin čet lip 09, 2016 9:39 pm

Istina-Pero Hunjet
Svetislav Petrovic Pa po ovom tekstu što si napisao ti si najveći pobornik NWO , jedne rase jedne vere(izmišljene religije) usaditi ljudima da su svi samo obični robovi -ovce Pa to rade iluminati sa ovom nasilnom migracijom i mešanjem stanovnika evrope sa crcima i azijatima sa muslimanima. Niti smo isti niti smo jedno.Naša DNK su stvorile razne vanzemaljske civilizacije kroz seriju ekspirimenata ,

Istina-Pero Hunjet
Svetislav Petrovic
Petroooovicuuuuu ... Zasto ne upotrebljavas mozak... kuda srljas... nisam li ti objasnio ovdje i sada bas sve... Ti bi samo sudio i osudivao i na taj nacin mislis naci ili sprovoditi istinu, ne ide to tako moj '''Brate'''ne shvacas jer ne zelis da shvatis... a nacrtao sam ti... SAM SI I PROTIV SEBE I SVOGA ZNANJA KOJE IMAS... jer znas da je bog jedan... izvor je jedan.. sve i svi smo jedno... mozda si u proslom zivotu bio musliman i borio se protiv srba,... da bi sada bio srbin i napravio revans... Lupam sada bez veze... ALI LUPOAM KROZ BOZANSKE ZAKONE ZIVOTA... ako mrzis bilo koga mrzis sebe samoga kroz taj sistem... i to je sveta istina...

Ja ti ukazujem kako se rijesiti NWO, i ostalih lazi... a ti nade UVID.. da sam ja najveci od tih... a ja napisah i ovo... bitno je svima da su protiv svih i svega i misle da su sa tim neznanjem iznad svih... i hjos traze neke dokaze... PORED OVOGA SVEGA STO ISPISAH...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon lip 13, 2016 11:25 pm

Svetislav Petrovic
Opet priča za nešto što ne mogu da proverim Kako da verujem bilo kome na reč sada u današnje vreme laži i prevara.

Istina-Pero hunjet
NIJE ISTA PRICA... ZABORAVKJAS JUCERASNJE STVARI... kako ne mozes da POROVERIS--?.. mozes ali bi trebao raditi  KAKO TI SE KAZE  na tvoje znanje i spoznaje... objasnio sam ti-Vam... ne mozes da poznas vece ili vislje stvari u nizem razredu razvitka... veci razvitak tek moguce i vece spoznaje... ili TACNIJE RECENO POSTICI SLOBODU OD LAZI U KOJIMA SI... pricali smo privatno, jel tako...?... i dobiuo si informacije od mene iz PRVE RUKE... sve dok nisi rekao da stanem da je to MALO PUNO  ZA TAKO KRATKO VREME... a ja sam tio rekao da si PRVI KOLIKO JE TOLIKO I IZDRZAO... pa si DOBIO PREKO MENE ISUSOVU ILI KRISTOVU SNAGU ILI ENERGIJU... je li tako... i tebi sve to nije dovoljno...a kao ocaran si bio... za dan dva ushicenje nestaje i ti opet sve po starom... NE MENJAS SE... NE UZIMAS NOVO ZA POGON...NEGPO TE STARO U POGONU SRUSI... nisu samo danas lazi... one su od pamtivjeka...Ne prihvacajuci od drugoga ISKUSTVENO ZNANJE... ne go jos vise SUMNJATI... je NELOGICNO... DAKLE LAZ POBJEDUJE NAD TOBIOM  ILI  NEOSNOVANE ENERGIJE...

Svetislav:
Ja da pitam na primer o prošlom životu ti može pričati i da sam bio i vojnik i lekar i car i prosjak i šta dalje da ti poverujem e ne mogu ,

Pero:
Kroz NAS RRAD... spoznas sam i uvidis svoj prosli zivot.... sta si i ko si bio... evo ti ko si ti i sta ti je zadatak... jer sam priznas da se nismo SLUCAJNO SRELI... jel tako!?... a ja sam pitao Svjetlosnu Hijerarhiju... da li da se bakcem sa tobom ili ne... rekli su ***DA***
Oa sam pitao drugi puta... i evo ti ODGOVOR...

Dragi Pero SVETISLAV PETROVIC za koga si mi ako se secm jednom postavio pitanje ali odgovor nije bio potreban tada ali sada jeste i evo/: Svetislav je bio duhovni vodic kroz sva vremena. On je zasticena dusa od andjela ali je upao pod uticaj drugih nebeskih onostranih sila koje se trude da ga skrenu sa puta i plana oslobadjanja zemlje. Nije napusten od strane andjela jos uvek ga stite oi cuvaju za onaj dan koji sledi.  nalazi se u prostoru pomesanih energija mada nije svestan. Ali njegova energija ona nasa pozitivna isplivat ce i nadvladati i on ce izvrsiti svoju misiju koja mu je data. Da u pravu si desice se promene u Srbiji i cak duhovno Svetilav ce doprineti tim promenama. To je plan za Srbiju do jeseni,i vazi za jos nekoliko drzava. Docice do teritorijalne, politicke a samim tim i ekonomske promene.  To je ustvari deo njegovog zadatka. Svetislav je duhovni vodic velikih politickih snaga u regionu. Sirem Regionu. I to je ono sta on zna o sebi.


Svetislav:
Lepo sam objasnio na koji način se može ubediti čovek kada se kaže neka stvar iz ovog života za koju niko nezna osim mene a koju ja krijem pa čak i od sebe .

Pero:
shvacam ja tebe... ALI SI PREVUISE NEPOVJERLJIV GDJE NE TREBA... MENI NIKO NIJE REKAO TAKO STO... NITI SAM TO IKADA PITAO... NEGO SAM SAM TRAGAO I SVOJEIM RADOM SVE SPOZNAO ALI UZ POMOC VISIH DUHOVNIH HIJERARHIJA... znaci... vjerujem u to i TO... i napred sa radom... krenes na put pa se snalazis.... PA KADA SAM SUMNJAO KAO TI... DOBIJEM LICNO ONOSTRANI ODGOVOR... dakle mnoho vise sam radio na sebi... a sumnjao u sebe...***SEBEpa i DRUGE***... i opet dobiop licno odgovor.... samo sumnjati kao ti na sve... pa i poslije divljenja i sebi i meni... opet sumnja ... znaci da neko jaci vlada sa tobom i onemogucava te.... a pitati cu i za to sto samo0 ti znas... PA CES BITI ZADOVOLJAN... Very Happy

Avetislav:
Kava je priča da ti ja pričam šta doživljavam a da ti tumačiš , meni čudno ne treba mi tumač dešavanja


Pero:
eh opet velika greska... lose mislis.. a to je ZBOG LAZNIH UCENJA...  koji te vode na sumnju... Jer MI JEDINI DAJEMO UCENJE NA  TVOJU PRICU I ZIVOTNO DESAVANJE... na tvoju mudrost***VASU*** ili SLOBODU MISLI... jer kako mislis - tako i pricas... pa kako pricas tako i djelujes, Radis... ZAR NE... Dakle bez pravog tumaca ili ucitelja, nikada neces izaci iz sumnje i zabluda... jer mislis da znas i nema ti ko ukazati *** DA ZNAS***VREDNOST TOGA I JOS VECA STVAR KAKO NASTAVITI NA SVIJE VREDNOSTI...

Svetislav:
već ko će reći doživećeš to i to pa ja doživim osetim pa me uveri u ispravnost u tačnost navoda i cele priče.Tako to ide NA PREČ NE VERUJEM NIKOME I NIKADA NEĆU dok ne upznam dobro nekokog.A postoji pravilo naših strih koji kažu DA BI NEKOG DOBRO UPOZNAO MORAŠ SA NJIM POJESTI DŽAK SOLI Time je sve rečeno.

Pero.
Ma je recemo SVE... ali sami kao izreka... A TU IZREKU SAMO KROZ SUMNJU NECES NIKADA SHVATITI...ni jedna izreka ne vredi kao ni biblijski stihovi AKO SE NE SPOZNAJU U DUHOVNOJ VREDNOSTI PISCA ILI MISLIOCA... JER TAMA.. ili satana... ne ILI TE LOSE ENERGIJE OKUÅPIRAJUCE... ne mogu da pricaju svoju istinu... jer onda to ne bi bila laz... ne bi imao u sto sumnjati... kada bi tama pricala istinu sta i kako radi... onda lazi ne bi ni bilo... onda ne bi bilo DUALNOSTI... PA NE BI IMAO  SANSU DA SE RAZVIJAS...  mogucnost bz dualnost  da se nesto spozna je nemoguce... a sumnja je ta koja treba da djeluje KAKO BI SE TEK BACIO NA POSAO LICNO I ODAGNAO SUMNJU... a ne da te ona vodi kroz cijeli zivot... tama dakle moze da opstane samo0 sakrivajuci se iza najvecih duhovnih i drugih stvari kroz zivot...ona sluzi sve dok se ne rzaviojes licno te steknes slobodu od lazi... slobodu o kojoj ti skroz pricam... tako da AKO ZELIS ISPRAVNOS CIJELE MOJE, NASE PRICE... KOJA NIJE PRICA... NEGO ISTINSKO ISKUSTVO PRICAMO... a to se ne desava cesto, jel tako... da bi povjerovao i sam kazes da bi morao mnogo soli pojesti samnom... a to znaci RADITI KAKO TIO KAZEM-MO... Dakle jesti sol ili raditi... a ti necs da radis nego zelis da te neko ubjeduje... pa na kraju smatras direktnu istinu na tvoje znanje nekim ubjedivanjeem... ja samo odgovaram u granici tvoje sposobnosti spoznaje pa i mnogo vise... A TO TI MENE UBJEDUJES, Kao ja tebe... zasto se ne bio moglo i TAKO RECI... JER JA TEBI DAJEM ZNANJE... A T MENE UBJEDUJES DA NEZNAM...ja te upucujem KAKO DA SE SAM UBJEDIS...
Ali probati ce mo da dobijes ono sto zelis... jer je to eto kao kraci put...

Srdacan pozdrav i hvala na druzenju...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin uto lip 14, 2016 12:41 am

Svetislav Petrovic

Noćas sam sanjao tri Pegaza.Jedva sam našao šta uopšte znače.Evo da podelim sa vama o značenju pojedinih bića na koja ne obraćamo pažnju a koja su itekako prisutna u našim svakodnevnim životima u vidu snova , simbola vizija ili slika koje se stalno javljaju.Problem je u nama koji zbog prezauzetosti svakodnevnim problemima ne obraćamo pažnju na te glasnike i vesnike budućih događaja i dešavanjima u našem životu.Mnogo bi smo laše prihvatili sve kada bi smo obratili pažnju na te sitne detalje i simbole.Kao što obraćaamo bažnju na simboliki brojeva sat i poklapanja 11 :11, 14:14 21:21 itd i koji nam mnogo govore tako i simboli u vidu životinja i mitoloških bića govore još više

KOLEKTIVNO NESVESNO I SIMBOLI PROSVETLJENJA - Olga Rezo
Pegaz, jednorog, slon i ostali simboli prosvetljenja koji dolaze is kolektivnog nesvesnog
SUNNYRAY.ORG


Istina-Pero Hunjet Svetislav Petrovic Opet priča za nešto što ne mogu da proverim Kako da verujem bilo kome na reč sada u današnje vreme laži i prevara

Istina-Pero Hunjet:
Vjerujes li ti u ovu pricu iz ove teme... vjerujes... e vidis... sve ja to objasnjavam tebi i ostalima TRAGAOCIMA... BAS SVE... ali treba imnati MOC SPAJANJA SVEGA U JEDNO... bez rada na sebi niko nikada nece vidjeti ove stvari...a JEDNOROGA KAO STO I PISE MOGU DA VIDE SAMO PRAVE I NEVINE OSOBE... OSOBITO ZENSKE... Moja cerka se druzila se JEDNOROGOM...I samo jos jednom sam saznao u druzenje od jednog covjeka ... jer je pitaio sta to znaci... njegova CERKICA... DIJETE JOS.... mu je pricala kako bude sa takvim kao konjem sto ima rog na glavi, celu...

Ti koni ti objasnjavaju da obratis paznju tamo gdje treba... a ne da samo sumnjas...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin uto lip 14, 2016 1:00 am

Istina-Pero Hunjet

Pronašli su nešto u njenoj krvi: Kada je vidjela rezultate, uslijedio je šok života (VIDEO)
Možda mislite da znate sve o svom porijeklu, ali je to vjerovatno daleko od istine...

Istina-Pero Hunjet
Svetislav Petrovic Pa po ovom tekstu što si napisao ti si najveći pobornik NWO , jedne rase jedne vere(izmišljene religije) usaditi ljudima da su svi samo obični robovi -ovce Pa to rade iluminati sa ovom nasilnom migracijom i mešanjem stanovnika evrope sa crcima i azijatima sa muslimanima. Niti smo isti niti smo jedno.Naša DNK su stvorile razne vanzemaljske civilizacije kroz seriju ekspirimenata ,

Istina-Pero Hunjet

Petroooovicuuuuu ... Zasto ne upotrebljavas mozak... kuda srljas... nisam li ti objasnio ovdje i sada bas sve... Ti bi samo sudio i osudivao i na taj nacin mislis naci ili sprovoditi istinu, ne ide to tako moj '''Brate'''ne shvacas jer ne zelis da shvatis... a nacrtao sam ti... SAM SI I PROTIV SEBE I SVOGA ZNANJA KOJE IMAS... jer znas da je bog jedan... izvor je jedan.. sve i svi smo jedno... mozda si u proslom zivotu biuo musliman i borio se protiv srba,... da bi sada bio srbin i napravio revans... Lupam sada bez veze... ALI LUPOAM KROZ BOZANSKE ZAKONE ZIVOTA... ako mrzis bilo koga mrzis sebe samoga kroz taj sistem... i to je sveta istina...

Ja ti ukazujem kako se rijesiti NWO, i ostalih lazi... a ti nade UVID.. da sam ja najveci od tih... a ja napisah i ovo... bitno je svima da su protiv svih i svega i misle da su sa tim neznanjem iznad svih... i hjos traze neke dokaze... PORED OVOGA SVEGA STO ISPISAH...

Svetislav Petrovic
Pero Brate ne mrzim nikog , nikog ne forsiram niti podcenjujem Neka svako živi svoj život ali sam protiv mešanja naroda i ukidanja nacionalnosti .Kako bi ti Pero bilo da tvoj sin dovede crkinju za snaju ili ćerka ciganina pa da ti dođu prijatelju u kuću i da se rase mešaju Nisam nacionalista a ako sam bio ciganin neka sam možda ću opet biti ali to nije poenat ove priče Svi smo sada rođeni sa zadatkom u određenom telu i ver i religije nacionalnosti Tako je određeno pre našeg rođenja i mi smo to prihvatili to pričaju neki ( ne mogu ni da verujem ni da poričem da je tako.)Da je Izvor Bog hteo da budemo jedna rasa bi bi ne bi bilo više Da je hteo da bude jedna vrsta životinja bila bi E vi pristalice NWO hoćete jednu rau jednog Boga , jednu religiju onda ukrstiti sve životineje u jednu vrstu pa spojiti sa ljudima i dobiti pitome životinje.Protiv sam svega što zadire u vrste ljudi i životinje , Zašto bih ja mrzeo bilo koga to meni nije u krvi nisam protiv bilo koga ko se ponaša odgovorno kao ljudsko biće ali sam protiv svih koji žele da ljude pretvore u zombije sa lekovima , bolestima , dužničkim robstvom Prvi korak je ukidanje nacija i nacionalnosti , drugi uništenje različitih religija i stvaranje jedne NOVCA m sve dalje je prosto.Tvorci NWO baš tako rade i ti ih braniš i podržavaš Ovo je film baš dobra reklama i ispiranja mozga da smo svi isti E NISMO NITI ĆE MO BITI Jesmo kao ljudska rasa ali svi smo različiti tako stvreni baš zbog različitosti sveta i i u svemiru i na planeti.Izvor je jedan tako mislimo a da li je tako to neznamo samo možemo nagađati Suviše smo sitni da bi smo rasparavljali o izvoru a neznamo ni ko smo mi sami ( bez obzira što neki tvrde da znaju sve, a žive isto kao i ja koji neznam ništa)A šta si rekao kako se rešiti NWO gde si napisao ne sećam se pa te molim podseti me Ja sam star i zaboravan

Istina-Pero Hunjet
Svetislav Petrovic
.Tvorci NWO baš tako rade i ti ih braniš i podržavaš Ovo je film baš dobra reklama i ispiranja mozga da smo svi isti E NISMO NITI ĆE MO BITI Jesmo kao ljudska rasa ali svi smo različiti tako stvreni baš zbog različitosti sveta i i u svemiru i na planeti.Izvor je jedan tako mislimo a da li je tako to neznamo samo možemo nagađati Suviše smo sitni da bi smo rasparavljali o izvoru a neznamo ni ko smo mi sami ( bez obzira što neki tvrde da znaju sve, a žive isto kao i ja koji neznam ništa)A šta si rekao kako se rešiti NWO gde si napisao ne sećam se pa te molim podseti me Ja sam star i zaboravan

Istina-Pero Hunjet
Ti mislis... a neznas da ti je TVOJA MISAO NAJVECI NEPRIJATELJ... zasto...?... zato sto nije tvoja... nego biras iz vecih zala manje... nemas odredeno znanje te pises odabrane misli iz vana... trude teorije...

Sedam broj je stvarabje postojanje i razvitak... tako da to new age sakriva, sva znanja a tumaci znanja na svoju ruku... pa ti vidis da ja njih podrzavam jer imas njevo znanje a DUHOVNO TE STITI I UKAZUJE TI... ti se nedas i sumnjas i ne zelis da priznas da jos uvijek neznas pa samo SUDIS... a sudenje nije jedenje SOLI SAMNOM PA DA ME UPOZNAS KAKO I TREBA... JER TE SE NA TO I NAVODI IZ NESVJESNOG... Dakle razvitak... ako si crnac bio u proslom zivotu... primjera radi... cisti i prirodni ljjudi su oni... pa si zavrsio skolu tamo kao crnac.. sada ces biti roden u evropi ili americi li na tibetu da nastavis usavrsavanja duhovna...

Svetislav Petrovic
.Protiv sam svega što zadire u vrste ljudi i životinje , Zašto bih ja mrzeo bilo koga to meni nije u krvi nisam protiv bilo koga ko se ponaša odgovorno kao ljudsko biće ali sam protiv svih koji žele da ljude pretvore u zombije sa lekovima , bolestima , dužničkim robstvom Prvi korak je ukidanje nacija i nacionalnosti , drugi uništenje različitih religija i stvaranje jedne NOVCA m sve dalje je prosto.Tvorci NWO baš tako rade i ti ih braniš i podržavaš

Istina-Pero Hunjet
Ti si sada upravo protiv znanja i kao i svi ljudi osudujete samo jer nemate znanje iloi svijest... pa sve sto je istina vama je odbojito...

ZAPAMTI...
Nije unistavanje svih religija... nego vracanje u jednu... ali svijesno i svoijim svijesnim razvitkom i voljom... New-age hoce materijalno fizicku kontrolu nad nama kao mi nad domacim zivotinjama... a mi pricamo o svjesnom duhovnom napredovanju i preuzimanju svega toga kroz duhovno znanje i napredak... da bi to shvatio... moraop bi da znas da je krscanska vjera JEDNA I JEDINA... da ju je tama pobjedila da se odstrani ISTINA I ISUSOVO UCENJE... SILOM I MILOM LAZIMA... od te dve vjere se izrodilo jos na desetine vjera a ni jedna nezna za isusovo ucenje... svi se drze jedne knjoge a niko znanja nema uopste i niko nikoga ne treba... a sve na kontp jedinstvene jedne knjige... i ti bi da tako i ostane... PA KP SADA PODRZAVA NEW-AGE... JA ILI TI... a Brate moj, uporno ti ukazujem i tebi i svima da AMA BAS SVAKO SAM SEBE PISE... NAJLAKSE I NAJVISE CES NAUCITI ako si umislis da nisi ti to pisaio sto jesi... i da proucis svoje pisanje... ali jao da je tude pa da tome sudis... tako se najlakse spoznaje sebe.. ali opet moras od nekoga pokupiti vece znanje od tvoga... znaci, najvece zlo planetarno su ucinili oni koji su razdijelili krscanstvo na dvoje... a tio ne zelis da se spoje mnazad... tij 12 dana siu NAJCRNJI NA PLANETI U GODINI DANA... a napomenuo sam ti-vam... da je jedini slobodan dan od 365 dana za nas SPASOVDAN... i da je uvijek cetvrtak... kojega umnoziti ZNANJEM MORAMO... a ne samo sumnjom i optuzivanje drugih a ne sebe samoga... razmisli malo.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin uto lip 14, 2016 2:07 am

Istina-Pero Hunjet Evo upravo sada je 01;55 minuta po ponoci i dobijam DIREKTNO ISKUSTVO DUHOVNOG ISTINSKOG TRAGAOCA PO NASEM SISTEMU ISTINSKOG RADA...

N.S.

Cika Pero
x: bila je bela svetlost oko mene. Ja sam svetljela zlatnom svetlošću, išla sam k' Vama. Ispred mene ste bili Vi,oko Vas neki predivni anđeli koji Vas čuvaju i pomažu. U rukama sam nosila cvet,lotos, ali sve na njemu i latice su mu bile zlatne. Htela sam ga predati Vama. Onda sa Vama negde vidimo grad od zlatne svetlosti. Taj grad je imao predivno sunce, i rekli ste mi da je to grad sunca. Onda sam osećala kao da se dižem sve više, svuda je bila sunčana svetlost. Vidim belog konja, jednoroga,kako me nosi u toj svetlosti.

Istina-Pero Hunjet

bas sam veceras pisao o jednorogu
pogledaj na forumu iskustva drago kopic zadnje postove
haahaa
ili kod Svetislava
N:S:.
01:51

aa na xx: mi se desavalo da vidim neku kao sekiru,koja kao da zeli da mi presece stomak. Ali iz pleksusa su isle kao munje, a ponekad i samo vatra, i unistavala je to. Mmmm a vidjala sam i sunce i dve slike. Prvo kako sirim krila i letim ka suncu kao orao i druga,ona egipatska, sa onim orlom koji leti prema suncu..hmmmm
N.S.
01:51

Haha,dobro, citacu sad
Istina-Pero Hunjet
01:51

GRLIIIIM
Imas tekst kod Svetislava i jednorogu
tamo sam samo malo pisao
Ta sjekira to znaci ovako
Raskid sa prosloscu, nadilazenje problema, presjecanje nekih stetnihodnosa grub prekid neke ljubavne veze.

Eto Svetislav Petrovic-u... da vidis kako se sta i kada objasnjava... znaci... zainteresiran si... odlucis da jedes sol sa nama i da nas upoznas... jer ti ne zelis da jedes sol... i da upoznas ... ti samo mislis nesto... a ko ti natura misli... ova osoba ne misli - nego radi po savjetu... tada dozivi i tek tada treba da nade pravu smisao znacenja ***DOZIVLJENOG*** u spoju licnim sa nesvjesnim... nema u sta da SUMNJA... NEGO RADI I UZIMA NAGRADE stecene ne sumnjom... NEGO VJEROM U SEBE I ONE KOJI ZNAJU ISTINU TE LICNIM TRUDOM I RADOM... jede sol sa nama kako ti kazes... a ne sumja... vidis da joj treba TUMAC DOZIVLJENOG... a ti MISLIS DA TO NIKOME NE TREBA...ubjeden si da se svako duhovno razvija... kako kroz sumlju samo...?

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin sri lip 15, 2016 12:14 am

Ovako Svetislav Petrovic-u pobratime moj...

Svetislav Petrovic Opet priča za nešto što ne mogu da proverim Kako da verujem bilo kome na reč sada u današnje vreme laži i prevara

Istina-Pero Hunjet
Smrt. Video si smrt. Neko ti je umirao skoro na rukama. Veliki gubitak. Da li si negdje na ratistu ili slicno vidjeo i dozivio tu tragediju smrti... koju zelis da zaboravis... jako si vjerovao u neke ideale... pa cak si imao i ideju kako i sta, i mozda si imao plan za kao karijeru od toga da stvoris, mislim kroz te ideale... u sve i kroz sve si se razocarao... i sve to zelis da zaboravis...

Je li to to Svetislave... sto niko nezna a to zelis da zaboravis... a samo ti pjedinosti ZANAS..

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin sri lip 15, 2016 2:15 am

OSHO - Nikakvu meditaciju, nije moguće sprovesti, ukoliko niste prvo počistili kuću (um)
Jiddu Krishnamurti - U svome velikom duhovnom opusu, Eckhart Tolle često govori i o meditaciji. Zapravo, celo njegovo učenje, sav angažman da nam približi „sadašnji trenutak“ je, u krajnjoj liniji, tehnika meditacije. Opra (Oprah Winfrey) ga je nazvala „Otac sadašnjeg trenutka“
Pre svega da pokušamo da definišemo i da se dogovorimo šta podrazumevamo kada kažemo meditacija. U rečniku stranih reči i izraza od Milana Vujaklije piše:
MEDITACIJA latinska reč (meditatio) Razmišljanje, misaono posmatranje, tiha usrdna molitva, misaono posmatrati nešto.
Nažalost definicija ni izbliza nije dovoljno jasna i neophodno je razmotriti je iz više uglova da bi shvatili o čemu se tu radi.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned lip 19, 2016 11:13 pm

Svetislav Petrovic

Kontrola vremena ili vidoviti prognostičari, a najverovatnije meteorolozi povezani sa politikom SAD, tako da znaju unapred gde će kako biti vreme I posle se odbija teorija zavere kao izmišljotina




“Vidoviti” meteorolozi iz SAD-a
Prognoze koje izazivaju strah: Meteorolozi S.D.-a su oluje i bujice u Njemačkoj predvidjeli unaprijed Gerhard Wisnewski 16.06.2016 Dok se nevrijeme i poplave u ovoj zemlji i dalje nastavljaju, za neke to nije nikakvo iznenađenje. Američki…
ZVONO-ISTINE.ORG

Istina-Pero Hunjet
A ko sada navija, ili podrzava New age..!? Znanje je lijek za sve, a rad i ucenje da se istina SPOZNA. A misao samo bez toga je najveci neprijatelj, jer nemas svoju misao.

Svetislav Petrovic
Kako bre Pero ja podržavam New age , ako je javno obljavljivanje delovanja i načina rada političara zapada podržavanje ako je moje usuđivanje politike zapada koja svuda se gura i sve uništava što je prirodno, što je ljudski podržavanje onda ja podržavam .Ja imam svoju misao i svoje mišljenje o svemu ne treba mi niko ništa reći a da li ja ili ti podržavaš zapad i njihovu tvrevinu kontrole ljudi sa jednom verom , jednom nacijom sa istomišljnicima jer samo takve voliš koji će ti se klanjati i podržavati te i aplaudirati ti za sve izrečeno i zbog tvog neizmernovelikog ega koji misli da sve zna a ostali su glupi i duhovni bolesnici i neznalice.I ti i tvoji nalogodavci ako ih imaš idete sa istim ciljem zaglupeti ljude i pričati koga i kako treba da vole pričati im priče o Hristu i predstavljati ljude kao Hrista ,Ali to je cilj NWO i to je razumljivo da se nastojite pa se uništi čovečnost i stvore samo bio roboti ili zombiji koji tvoj zapad reklamira na različite načine .Vi predstavnici NWO ne birate način ni mesti ni ljude koje napadate.Ne sme biti drugačijih mišljenja samo jednoumlje i to vaše koje vi želite i kako želite.A o spoznaji nećemo pričati jer tvoja spoznaja je ona tvoja priča da ti se veruje i da te apsolutno slušamo i da budeš naš učitelj naš Bog

Istina-Pero Hunjet
Ode ti9 mnogo daleko... ne sjecas se sta si rekao prije par dana... napoisao si ivdje da oni ne mogu da kontrolisu vreme.. nego da znaju u napred kako ce vreme biti i po tiome rade... dsakle moj omentar jje bio... kao... nisi u pravu jer eto0 neznas, ...Vis mer

Istina-Pero Hunjet
I nemoj vise...***potrudi se da ne lupetas totalno neumno i da vredas ono sveto sto ne razumijes.. te pobijas i sa time - posto sam sebe pises... ZALUDUJES LJUDE I PLJUJES PO ISTINI SVETOJ...

EVO TI I DOKAZI ODMAH

Sa pojavom Hrista dat je prvi impuls da ono što inače kod Sunca fizički-telesno sija dole na Zemlju, zrači takođe i unutrašnje duhovno. I sve će veća biti svetlost koja kao duhovna svetlost, kao Hristos-svetlost, zrači iznutra kroz čoveka, tako kao što ga spoljašnja svetlost Sunca obasjava spolja. To će biti čovekova budućnost, da on neće samo sa spoljašnjim očima gledati Sunce i osećati njegovu divotu, nego će on u svojoj nutrini takođe i oživeti duhovni smisao Sunca. Kada to bude u stanju, tada će tek potpuno shvatiti šta je zapravo na Zemlji hodalo u obliku, koji mi označavamo kao Isusa Hrista. To će čovek moći da shvati tek polako i postepeno.
Rudolf Štajner ~ CD 105

Ovdje sada treba tvoj mozak da odbaci new age koji njime komanduje pa da se sjetis sta sam ti pricao kako se svaki dvadeset deveti dan sunce budi u svakome covjeku kroz suncanu pleksus cakru te se pravi to duhovno zlato... o kojem ni ti ni niko od slicnih POOOOJMA NEMATE... dok ja to ZNAM... i to pokusavam da vam ukazem kako bi se spojili sa bogom nebeskimnasim ili Suncem kroz i u sebi... a kkoje znanje Kristovo treba da pratite kako bise ti i ostali oslobodili tek od new-age,... a ne da tio nazivas zaludivanjem ljudi...

i evo ti odmah i dokaz o tome DIREKTNO I IZ PRVE RUKE... I OD MOJIH NALOGODAVACA KOJI TO NISU NEGO JE SVJETLOSNO DUHOVNA HIJERARHIJA ANDELA I ARHANDELA... a i to sam ti objasnio... ali tebi je politika bitnija... ne glumim boga ni u snu i ni slucajno nego vam ukazujem da spoznate porvo ko je bog te da tek sebe mizete da uzdizete duhovno bozanski a ne new age da se samo toga drzite a ni o tome pojma nemate...nemas...

Iakustvo od prije par sekundi...

N.S.

Sa danasnjim radom:
vidim vatru u srcanoj cakri,i opet onaj zlatni prah kako ulazi u meni kroz te vatre i vatra postaje sve jaca. Viđala sam i tu svetlost svuda u telu. Iznad mene je svo vreme sunce, i osvetljava mi celo telo. Na xx sam videla samo neki otvoreni zlatni prolaz, kao vrata, ne znam kuda vodi, pa onda piramidu..hmm

Svetislave... ako jos jednom napises tako MALOUMAN TEKST... kao do sada... iskljucujem se iz grupoe tvoje... jer na ovakav nacin nije vredna truda... pa onda ti nastavi sa predavanjima kako je to dobro da svako ima svioje misljenje... i da se tako prosvetljavate...
Dosadi mi ponavljati svaki treci dan jedno te isto... jer ti ne mozes da uypamtis dve cinjenice tri dana... ne zelis da ucis... a zelis biti neko...

Dakle Svetislave... ti imas nalogodavce koji ti daju svoj um... a mi se bavimo Svj. Hijerahijom koja nam tek nasom slobodnom voljom..(koju ti i vi nemate)... da spoznamo tek svoju MISAO... kako bi svi spoznali JEDINSTVENU ISTINU... a ne kako tvoji nalogodavci vas uce kako treba svako da misli na njev nacin nametnuto... a to veze nema sa znanjem a kamoli slobodom misli...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 5 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.