Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustva na temu iz list Dnevno

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:18 am

Gordana Holjevac 
Oni koji su bili toliko glupi da popuše njegove fore ne trebaju otići na ispovijest nego na psihijatriju.
A potom eventualno potražiti odvjetnika. Ili barem nekoga to dobro lomi noge.
 
Ivan Zegi Zeravica ·
nije ispovjest nego ispovjed

Mladen Sraga · 
pa ima ih jako , jako puno ... i svakim danom ih je sve više i više ...

Marko Veselinovič ·
A ti na sajt umjesto googla kad sve znaš Wink Kad bi uistinu znala o čemu se radi i sama bi išla. Pričaj sa ljudima koji idu tamo zašto hodaju kod njega, tamo češ dobiti sve odgovore, sretno!

Istina-Pero Hunjet ·
Glupi su oni za koje postoji psihologija a ne duhovnost... oni kojima odvjetnici trebaju ... a ludnica takvima kao tebi, koji iz svega znanja, samo znaju noge lomiti, mnogo si mi produhovljena ... svako sebe pise... a ne druge...

Istina-Pero Hunjet · 
Ivan Ivanic 
Sve sam ti objasnio... Isus je slikovito i rijecima VAMA LIJEPO OBJASNIO STA TREBATE TRAZITI.... I KAKO TRPITI... a ne ko BUDALE SAMO CEKATI... dakle, ucitelj ti je bio.. kako da se sam spasavas... izlazak iz raja je razlog STVARANJA LICNE LICNOSTI... jedinke sa licnoscu ili svojim BOZANSKIM JA EGOM... da bi toi postiga moras da prodes kroz zemaljski ego SKOLU... koju vodi satana... dakle ne da ostanes u prvom razredu do vijeka vijekova... nego da doktoriras na sebi sam... dakle zrtvovao se da vas slika njegova samima sebi dovede... a ne da vas je vec spasio - sve vas... dakle svi vas lazu... a lazu vas da bi VI UCILI NA LAZI... vse te vase gluposti su neznanje - a ne znanje... sve je TO OTPOR U VAMA... samo mijenjajuci sebe - mozes da mijenjas svijet... sve oko tebe je da spoznas i da kroz to ucis imijenjas sebe... zasto ste toliko nesvijesni... ponavljate lazi i ona vam je istina... a to Vas Boli...ISUS JE LIJEP REKAO.. I VISE PRICA ISPRICAO... I O NOVCU I TROJE BRACE... I SVASTA NESTA I STA SIJES TAKO I ZANJES... kako ucis tako ce ti i biti... niko NE MOZE NAZAD KA OCU NASEMU ... NA RIJEC ISUSOVU... gdje vam je mozak i razum.. gdje... dakle niko nemoze biti sppasen od njega ako se ne spasava sam... ako ja ne odem u pekarru i ne kupim kruh a ne mugu ga kupiti ako nisam stekao licno novas... a nece pekara doci kod mene i reci ... jooooj pero ti volis isusa... evi ti kruh... nece jel tako... e pa vidis takoo nece ni isus... jer je u duhovnom mnooogo stroze nego u ovo zemaljskom...
Dakle isus vas uci da svijesno umirete iz dana u dan... jer bnjegovo ucenje i on nas spasava iz mrtvih SADA I OVDJE... OVDJE SI JEDINO MRTAV... HALOOO... jednom prilikom...tvred neki biblijasi kako je ovo jedini zivot.. i kada umres neeema te vise.. budaaaleeeee... i onda oni uce druge ljude kako ce isus doci i da ih onnda spase sve... ja ih pitam pa kako kada smo se u trulez pretvorili.. crvi i zabe i zmije nas pojeli... oni odgovaraju.. pa sta ima veze... ISUS JE BOG I NECI CE IH I TAKO SVEJEDNO... ON JE SVEMOGUC... haaaalooooo... ali i njima je sunce sotonsko i andeli i arhandeli i duga i sve je njima sotonsko... i vidis .. i vi i taki ucite ljude o isusu...
a kao drugo.. ja vam dokazujem da nista neznate... a ja idem kod Brace 19 godina... znaci ja sam merodavan da pricam o njemu.. a ne vi... kao prvo nemate uopste kulturu a kamoli pravu vijeru... jer ono sto ste pokazali ovdje...to moze da izvodi samo oni koji su satanski... a ne isusovi... tako ponasanje je najgadljivije isusu...odakle vam pravo da pricate dda je cokolada slana.. a nikada ju probali niste.... i jois gore.. niko vama oprostitio ne moze... SVE DOK SI SAMI NE OPROSTITE...je li jasno... niti Isus niti Bog sudi bilo kome... samo lupate... sudis si sam.. pa nije te profesor osudio ako si pao na ispitu... sam si sebi presudio... nije li tako...a da si cekao kod kuce da fakultet dode tebi u kucu i da tio da diplomu... ni fakultet ni pprofesora ne bi nikada ni vidio.. JE LI VAM, JASNO NAPOKON... KOLIKO STE NESVIJESNI... te VAM OVO MALO SVIJESNI... BAS BUDALE IZGLEFDAJU... vi ih cak i zalite... haaaa... pa svako sebe pise... i to zapamtite vec jedno,.... sebe zalite sebe.. jer ovi sto ih ruzite... oni bas ISUSA SPOZNAJU... a vi sammo cekajte.....
Pozdrav

Žaba Kre-kre ·
--Dobri Bog svakom čovjeku udijelio VOLJU, pa svak po svom izboru ide ka svom "izvoru" svoje volje.....Ipak, kažem:"Ejjjjjj, čovječe,okreni se sebi, dok još imaš kome!"--tko ima uši neka sluša.

Istina-Pero Hunjet ·
Ovo si dobro napisao... ali ***KAKO***...?... okreniti se sebi.. . izvora je vise... a ipak je jedinstvo... ovdje svima nama ipak je jedan izvor za sve... bez obzira ne sve ostalo... znaci MORA se znato ko je sta... ali i da ako se nema znanja... nema ni slobodne volje.... do sada ju jos niko nije imao... da je... ne bi bilo gore i gore u zadnjih dve hiljade godina... e to ne mozes da pobijes... kao sto ti i rekoh... zasto se nase molitve ne ciuju... jer ima mnogo poboznijuh ljudi i od tebe i od mene...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 3:07 pm

I sta je Draga Zabo... nema odgovora... gdje je slobodna volja... kada si zaba.. neeeemaaa jeeee... a zasto nema ni kod ljudi... zato sto su oivceeeee.... i ako se ovca probudi... eeee onda dodu vasi i abraka dabra i ovcu u zabu pretvoreeeee.... ahaaaaa... a braco vas vadi i iz tora i iz bare da zabe ne budete... pa da samo ako imas slobodnu volju da do\des na Rajska Vrata... aha sta je sada to jelda... ajde sve cu ja tebi objasniti... ali VI NEMATE SLOBODNU VOLJU... shvacas... a NITI JU KOME DAJETE... jer one koji ju steknu... vi lomite noge... sijete metak u glavu... a tako rodenu dijecu probudenu VI DOKTORIMA VODTE... PSIHIJATRIMA... dijecu RODENU... i jos se ponosite sa time...

A rece neko ovdje da Vam molitve ne vrede... pa i budala vidi da ne vrede... jer ko je sta do sada izmoli... ko je DAKLE ZAVEDEN HA... I KO NEMA POJMA O CEMU PRICA... da lki ti je sada jasno... saaaaamo vi cekaaaajte... Viii ste spaaaaaaaseeeeeniiii.... ma neee pitaaaaaj ovcoooooo.... ni saaam boooog neznaaaaa...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:03 pm

A hajmo sada malo o slobodnoj volji kako ti kazes...

evo ti dokaz...

https://www.youtube.com/watch?v=MgNkJfTfHa4

Svi ste vi isti i u njegovoj kozi... njegova dusa cezne za slobodnom voljom... osjeti ona to... ALI JU NEMA... Vi sada imate samo slobodnu volju da ga ismijavate... pljujete... izrugivate... in je majmuncina i seljacina i slicno... i to jvam jedino ostaje od vase slobodne volje... isto kao i ovdhe sto bi ubijali tukli i klali one koji se bude... oni su satanski a VI NISTE... HALOOOO... kako god ovaj Ekrem nekome izgledao... vi se rugate njemu... A U STVARI SAMI SEBI... isto kao sto pljujete ovdje po nama... po svijetlosti i istini...

Pisac ovoga teksta o Braci je tama... ALI ONA SLUCI ***vama*** sluzi i tami... a sluzi i sebi... nije njoj nikako lako... ali ona MORA DA OVAKO RADI SVE DOK SE VI OVCE NE PROBUDITE... NI ONA NE MOZE NAZAD... ONA MORA DA RADI OVAJ POSAO KAKO BI VI SVIJESTI DOSLI... I RADICE SVE DOK NE SHVATITE GDJE STE I KOME SLUZITE... SEBI APSOLITN NE... A NITI NJOJ.. I ONA JE SLUGA... kada se vi prosvetlite... ona vise NECE MORATI DA SE MUCI U TAMI... tek tada i ona moze ka KRISTOVOJ SVETLOSTI...VI STE ZAVISNI OD NJE A ONA APSOLUTNO OD VAS... je li vam jasno... zasto nisam protiv nje.. pa bas protiv nikoga i nicega i nijedne vijere.. vse to ima KARMICKE RAZLOGE... Eee pada !!! .. ali vas su lazno naucili i da karma ne postoji... i da je isus jedini BOG... strasno...samo vi cekajte spas kao ovce... a spas joj je kada ju ili pijede vuk ili ljudi zakolju i pojedu.. a dotle ste u torovima... jel tako... ma jeee...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:08 pm

Sada cu Vam objasniti zasto ste ovce...
Naucili su vas da BUDETE OVCE... jel tako... i vi se ponosite time... strasno... imate li Vi ovna u horoskopu... Jarca... lava itd... ma da ali vas su ubiujedili da je to SATANSKO... haahaaa... ne vjerovati ni astronmiji ni astrologioji... a imate 12 znakova... 12 apostola.. 12 mjeseci--- duginih boja... ali ne uciti NE... i tacka... jer ima da ovca budes u toru... Stari cobani dobro znaju da ako OVAN VODI STADO ... OVCE ....TO JESTE ***LJUDE***... KADA se ovan uplasi on se zajuri, zaleti ne moze da skrene te uletu i provvaliju... sbe i jedna ovca ce za njim... top niste znali jel takooo... ALI ZNATE DA ***MAGARAC*** VODI STADO... aaahahaaaa... nije li... a ovca kojja izad iz stada... ili ju pojede vuk... ili ju coban na razanj... ha... nije li ovo pusta istina... ALI I CIJELA BIBLIJSKA PRICA... ♥

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:23 pm

A sada cu vam odkriti najvece tajne svijeta... COVJECANSTVA....
E oa ako su to tajne onda sam ja io konj i majmun... jer tajnio nema... one su tu... I SVE OVCE ZNAJU ZA NJIH... BAS SVI VI TO ZNATE... ali su vas naucili da razbijate - dijelite - mrzite - stidite se - bojite se... ali da njima VJERUJETE... i ISTINA I LAZ SU TU... TAKO I MORA DA BUDE... ali ne bas tako... oni su previse pali... pa i nas zadrzali... a to neme veze sa LUCONOSOM UOPSTE... i tu vas LAZU DEBELO... Evo sta znate... Kao prvo znate da je simbol starog krscanastva riba bila... dve ribe... pa jedna... i sada KRIZ ILI KRST.. velika je razlika izmedu Rimokatolickog i pravoslavnog... e da ali treba znanje imati... a vi ga imate... ali NEMATE NI SLOBODNU VOLJU NI SLOBODNE MISLI...A IMATE I OCI I USI.. ako ja vidim ... i Braco i sada mnogi drugi... i ja vam pricam... vi necete da cujete... nego ce te mi sasiti metak u celo i noge polomiti i u ludnicu staviti... zato sto vidim.. a vece budale nema od onih koji imaju usi a nece da cuju i oci imaju ali ne zele da vide - veceg slijepca nema... dakle kod isusa se sve vrti oko riba i ribara... jel tako ili nije... a to znaci da je Isus sveti donosilac duha i znanja VODE U DOBA RIBE... a imate li to u astrologiji.... ali vama je naredeno da je to satansko... I VI TVRDUTE DA IMETE SLOBODNU VOLJU... a to vam moze narediti samo satana... Isus je rekao da je krivi kamen temellja crkve.. je li tako... i da bez te CRKVE I VJERE NEEEEMAAA NISTA... ali kroz to uciti.. svako kroz svoju vijeru... svako sebe SPOZNATI KROZ SVIJU VIJERU... kroz nju uciti... odbaciti taj krivi kamen.. i DRAGULJ ILI DIJAMANT.. U SEBI GRADITI kao jedinoj merodavnoj crkvi ili hramu .. eto zasto je petar tri puuta izdao isusa... Kada je svijet napredovao u ucenju... sta se desilo... tada Crkva gubi moc... a ima vise svega nego dok su vodili ratove... sta rade... svi to znate... dijele JKRSCANSTVO NA DVOJE A POSLIJE I NA STO DVOJE... toliko su ljjude i te vijere udaljili od boga... da KOLIKO I SAMI VIDITE.. SAMO OSTAJE SATANA DA SE NJIME BRANITE .. A OTAC ISUSOV NEBSKI VAM JE SATANA... DUGA KOJU ON BOG LICNO STVORI.. u bibliji namjerno krivo napisano da On ne zaborabvi nas... tako da mi samo mozemo da se opustimo... nije tako stvarno... nego... je bog stvorio dugu da mi ne zasboravimo OCA NASEGA... to su vam te nebeske stepenice ka bogu ili lojtre ili ljestve... opet 12 i sa Isusom 13... tada je 132 vjecni zivot ili uskrsnuce...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 4:44 pm

Do sada sam sreo jednu jedinu osobu.. divna zena... koja se citavog zivota muci sa pitanjem iz biblije... zamolila me da li ja znam odgovor na njenu muku...
Kaze:
pero ... lijepop pise volite i posytivajte oca i majku svoju... a poslije toga isus licno kaze... ZAMNO I SAMNOM MOZE SAMO ONAJ KOJI ***ZAMRZI NA OCA I MAJKU***... jedna jedina osoba do sada... da ima licnu svijest od pravih vijernika... koja ne zeli OVCA BITI.... zasto vi ti ne vidite... taj drugi stih nije potpun.. a neki su izmijenjeni a neki izbaceni... i eto zasto jedna knjiga sto vijera i svi ***SE MRZE*** svi misle da su bas oni odabrani... hah... taj drugi stih je ovako... zamnom i samnom moze samo onaj KO ZAMRZI NA OCA I MAJKU ***LAZIIIII**** ... a vi se svi nje i drzite... zato Isusa i ne vidite ... NITI VAM SE MOLITVE CUJU... kako jadno i jednostavno ... nije li...eee ali vi nemate pravo da MISLITE... NEENEE... a imate slobodnu volju da se na razne nacine mrzite i nepodnosite... i jos se ponosite sa tom vasom slobodnom voljom... Znaci Razdijelili najvecu Ocevu i Isusovu vrednost... i zabranili to ucenje i vijeru... tada ti isti pale sve svete knjige znanja i ubijaju sve ljude koji nesto znaju pa i sve narode... ZNATE LI SVE TO... PA ZNATE... jesu li tajne ... ma nisu... PA KAKO ONDA POBOGU NISTE SVIJESNI I NEZNATE ZA TO... gdje vam je slobodna volja... ***HA*** ... tada ti isti opet pobise pla svijeta i na SILU TJERAJU I POKRSTAVAJU OPET U ONU ISTU VIJERU KOJU SU UNISTILI... znate vi i to sve jel tako... pa gdje va, je POBOGU SLOBODNA VOLJA... ***HA***... Kada se isus ponovo vrati nakon dbve hiljade godina... tada ce biti krstenje ***VATROM*** ... a vi kasnite nesto mnogo... 2000 godina... jos se ni vodom niste krstili... PA KAKO CE TE SE SADA VATROM KRSTITI... znate li....?... ma pojma nemate... a zasto nemmate...?... lazem li vas ja sada i Braco... ILI...ovan vodi ovce... a magarci ih cuvaju propasti krajnje... zasto su mojsijevi buntovnici pravili zlatno tele... BIK... zasto u indiji slave kravu...BIK... zasto je Svinga ispred piramide dio tijela BIK - LAV... spominje li se u bibliji lav itd... Je li vam sada jasno to o najvecim tajnama koje uopste nisu tajne... jer svi znate za to... ALI NEMATE UOPSTE SLOBODNU VOLJU... jer da imate... bili bi slobodni kao i ja... vidjeli isto sto i ja... ne bi se bojali BOGA... haahaaa nego sotone... DAKLE... ti koje sve to kroz historiju obavise... i onda i sada VLADAJU SA VAMA... a mogu vladati samo zato sto svi spavate i zivite kolektivno NESVIJESNO...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 5:14 pm

Iznio sam vam primjer gdje jedna osoba tvrdi kako ce ih isus sve spasiti iz mrtvih... ona tvrdi i uci 7 000 ljudi... da su sva ucenja stanska.. isto kao i vi ovdje... ZIVOT JE KAZE JEDAN JEDINI OVDJE I  SADA... NEMA VISE ZIVOTA... kada sam ju pitao ... pa kako ce vas izbaviti iz mrtvih... kada ste se istruli i raspali - pojeli zmije zabe i crvi... eeee kaze... on je BOG ON MOZE SVE I SVASTA... zamislite vi sada... greh ne postoji za nju... isusova krv je sve i rane spasili... karma i slicno su satanska ucenja... arhandeli i svijetlosna hijerarhija  su satanski za nju...SVE CE ISUS DA OBAVI... A NASE NIJE DA ISTA ZNAMO... ja joj kazem... prenesi ovo sve sto pisemo ja i ti..tvojim vijernicima i predpostavljenima u tvojoj vijeri... ona kaze meni.. pa svi ce te ispljuvati... neka neka...kazem ja... ali mozda neko i shvati nesto... nemoj da im zabranjujes... ja cu se okupoati... tu slinu sa mene ce voda oprati... a sta ce sa tebe oprati sto unisti 7 000 dusa.. puta najmanje 3 - koje ze oni da zalude...ona je neni objasnila da sam ja nejveci satanski sluga i odustala od druzenja... i jos ce da kao moli za mene...  u nemoj ko boga te molim... ja se jedva rijesio tvoga boga... zabranjujem ti da molis za mene... U bibliji lijepo pise kada umres i lkada se saranjuju... iz zemlje si dosao i nastao - njoj se i vracas... dakle majka bozija svima nama je naza draga mjacica zemlja... otac nem je sunce...
Iz zemlje smo izgradeni i smrtni... TO VAM ZNACI I KRIZ I KRST... razapet duh na i u materijei... dakle CETVEROJSTVO KOJE KJE SMRTNO I KOJE JE NASTALO IZ SVETOGA ***TROJSTVA***... ISUSOVIM UCENJEM... i samo kroz njega... svi treba da se razapnete kao on... kako bi slobodu postigli -  ATO VAM JE NAJTEZE... i onda ucili... postati andeli kao malo dijete do tri godine... zato je razapet sa 33 godine... dakle drugi puta nevin i cist kai dijete... naucio oslobodio se satane vasega... i ponovo kao dijete postao... znaci ***USKRSNUOOOOO****... svijesno ****UMRO***... vratio se i sveto trojstvo... a to znaci zivjeti ovdje i sada... a ne u proslosti od 2 000 godina... a to se postize krstenje vodom ili svijesnim ucenjem i SPOZNAJAM... a to je DUGA NA NEBU... ili PROKICEVIH...IVICINIH ..., 13 KNJIGA U DUGINIM BOJAMA... ali vi nemate slobodnu volju i za vas je i sunce i duga satanska... dakle kkome vi sluzite... svi oni su tu sada svi... aliiii... isus se vraca na oblacima bijelim...ali ni to neznate sta znaci... i to je malo u redu... jer to ne objasnjava u bibliji i nigdje... jer je sve unisteno...
Pitam sada Vaš Duhovni VodičJe li ISUS USKRSNIO... je iloi nije... ***JE***--- dakle on vise nema ovo FIZICKO TIJELO... NEGO SADA ZIVI KAO BIJELLI OBLAK... A TOI VAM ZNACI STA... SADA ZIVI U SVETOME TROJSTVU... nema smrti... ali ti je on... u zemlju nece nazad... jer je uskrsnio... dakle cetverojstvo nema vise moc nad njim... nego trojstvo... umrlo trulo fizicko tijelo... pa kako onda zivi... pa tako sto vi sada imate cetiri tijela u svome tijelu... a on samo tri...Zivot je vijecan... ali u zemaljskom tijelu nije vijecno... u ta tri tijela ili u svetome trojstvu nema mrznje ttrulezi jada i bijede ... nema... je li vam sada jasnio da vas niko osim vase MISLI ne moze da spasi... ZNACI NIKO NE MOZE SAM DA SE SPASI.. JER NIJE SE SAM NI NAORAVIO... ali  i u boga samoga prvo misao bijese... tako ste i VI zavisni samo od vasih misli i vasega mozga koji spava... zavisni od licnoga ucenja i SPOZNAJA... dakle proziviti... i umreti SVIJESNO OVDJE I SADA A ISUS CE NAM POMOCI I SVIJETLOSNA HIJERARHIJA U TOME... alki samo kroz licnu volju rad i vjeru ucenja... osloboditi se oca i majke lazi - postici slobodu... pa tek uciti... JER SADA SMO MRTVI... SADA... kada umremo onda tek zivimo nas zivot poslije ove smrti... a ako se rijesis ove smrti zemaljske onda si Uskrsnuo... te po bibliji zivis stotinama godina... i imas vremena da ucis... kada sanjate... onda ste u zivotu pravome... a ovdje spavate... ovdje ste mrtvi...

Dakle ako je Isus Duhovni Ucitelj... Doba Ribe.. i vraca se kao nevidljivo... a upozorio je da ce i jaci od njega da dodu u prravi vreme i po dijelima ce te ih poznati... ko je onda duhovni ucitellj sada Vodolije... Ha... eto zastoikazem ko stvarno voli Isusa... i traga... spoznati ce Bracu i Ivicu... a ko spozna njjih ... spoznati ce i Isusa... kako moze isus da bude na oblacima bijelim kada je to para... ako se ne krsti VATROM.. a kako ce te Vi to izvesti... pitajte svoje vode... ili koga ce te pitati...!!!??? Isus je hranio 5 000 ljudi sa 5 riba... a stta vam to znaci... E isto to radi i Braco... niko nezna sta je to... ali ima onih naprednijih od vas... koji osijete... a cim osijete.. znaci da su duhovno i dovedeni...itd...

Hvakla Vam na druzenju...I eto, svi smo jednako sluzili jedni drugima... zlo nije zlo i tama... ako nas svijetlu vodi... tada tama nestaje... obavila je svoj posao...

Pozdrav svima...


Zadnja promjena: Admin; sub pro 06, 2014 2:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 6:37 pm

Josip La Buneta Qui 

Istina-Pero Hunjet Nikad Isus ne rece da ce doci jaci od Njega.
Vidi se da nisi procitao Novi Zavjet.
Krstenje vatrom znaci krstenje Duhom Svetim, ono sto bi ti zaista trebalo. 
Prvo govoris da preko onog brace imas snagu Isusovu, a poslije govoris: gdje vam je Isus.. 
vidi se da si zbunjen. jesi jer si prevaren. a prevaren si jer ne poznas Isusa. Molba: daj procitaj Bibliju, bar Novi zavjet (nema puno stranica), onako samo da se informiras, pa cemo nastavit diskusiju! OVako nema smisla jer se vidi da nisi procitao stivo!
Ja prdim ti seres... necu da se vrtim sa tobom ili sa vama u krug... ja sam ti iznio cinjenice... TO JESTE LICNU PRAKSU I ISKUSTVO... dok si ti sve pobrkao... i tebes bez VEZE... ti bi se prepirao ko vise zna... a neznas BAS NISTA... ja ti tumacim stihove biblije... a ti corav ko slijepac... lupas bez veze tude teorije na teorije... eto koliko imas znanje - ti vidis da nisam procita stivo... A JA TI GA OBJASNJAVAM...
E, gle... krstenje vatrom po tebi je duhom svetim... i ti mislis da znas nesto... to si procitao... i jos gluposti dodao... ti ne da nerazumijes sta citas.. nego neznas ni sta pricas... kvikli... DA TI PONOVIM JOS JEDNOM... ja ISKUSTVO LIVCNO PISEM... a ti si ga odbacio i NISI HGA SPOZNAO... i sta kazes nigdje isus nije rekao da ce doci i jaci od njega i da ce se po dijelu prepoznati... i tio znas stivo...

Istina-Pero Hunjet

Haahaaaa
Prvo govoris da preko onog brace imas snagu Isusovu, a poslije govoris: gdje vam je Isus.. 
vidi se da si zbunjen. jesi jer si prevaren. a prevaren si jer ne poznas Isusa. 

Jesam li ja zbunjen ili TI...PA VALDA TI KADA NISI U STANJU DA RAZUMIJES STA SAM JA SPOZNAO... dakle upamti ... nije teorija kao kod tebe... ja spoznajem, stvari... te ti pisem i moje i tude koje je vece od moga... a ti nista svojega nemas... i ti poznas isusa ha... ajde objasni krstenje vatrom... ja nasao isusa i znanje krstenja vatrom.. neko od nas dvojice LAZE... a ti si ve do sada mnooogo slagao...

DAKLE ISUS DOLAZI NA OBLACIMA BIJELIMA...i kaze da ce ga svi vidjeti- e to svi je LAZ.. mogu ga vidjeti oni koji su se malo vise duhovno razvili... a ti to nisi sigurno niti iko ovdje od VAS... ZATO TE I PITAM GDJE TI JE... jer ne mozes da ga vidis... znaci nema sanse da ga razapnete jos jednom... inace vi bi njega u njegovo licno ime opet na kriz samo tako...

Pa da tti ponovim... preko brace dobijas Kristovu snagu... da spoznate isusa... dakle gdje vam je isus...a ako vam je bog... sto je strasno hulno i za njega i za ljjude... tek ga onda necete nikada vidjeti...

Postavio sam Vam mnoga pitanja a i odgovore... pobi bilo koji odgovor...sto sam dao... ili objasni bilo koje pitanje kkoje sam postavio... to sto si dao odgovor za krstenje vatrom.. je sta...filozofski lukavo kao umijece neko... da se neuke ubije u pojam... ako sam rekao pitaj te tvoje duhovnjake... KAKO SE KRSTI VATROM... RADNJU - CIN - PRAKSU... onda tako i uradi... i tek se onda javi... a ne tako prevarantski i da kazem bez uvrede.. glupo odgovarati... jer to nije znanje..sistem je svagdje isti... ako je tebe pitam.. kako da uppalim vatru u motoru auta... da ga startam... ne ude... a ti meni odgovoris... ih pa to je lako to se postigne duhom mehanicara... a auto da upali ne mooze ni dalje... tako ni ti nikada neces biti upaljen... jer cekas duh sveti da ti zappali vartru... MALO SUTRA...
Druzenje za mene je ovdje zavrseno... na ovakav nacin... jer nemas znanje apsolutno... a praviti se pameta... to radite svi... mozemo da se druzimo dalje samo tako ako mi objasnis sta i kako svako ljudsko bice trev\ba da RADI LICNO... kako bi stekao znanje ispod drveta ZNANJA... jer zato smo i izasli iz raja... ispod drveta zivpta... kako bi ovdje spoznali preko satanski pravila postojanja LICNO ZNANJE... LICNOST.. a to znaci Bozansko znanje da postabnemo bas kako u bibliji i pise... i mi KAO BOGOVI... ali nista ti i vi o tome neznate onako kako i treba...

Nesvijestan si i sebe i apsolutno mene... nisi u stanju da ucis... jer odbacio si ono sto bas nisi smio... nista shhvatio nisi... lijepo sam ti objasnio... tvoja tvrdoglavost ne vodi nikakvom napredku... ja sam bio suprotno tvrdoglav od tebe.. samo DOK SPOZNAO NISAM... a ne kao ti.. ti znas za nesto i cuo si... a tamo gdje si praksu dobijao... ti neces... ti ides tamo gdje se na brkove dobija...

Dakle ne filozofirak lukavstvima i tudim teorijama... nego svoje pricaj... JER JA TAKO RADIM...

Ja ne hvalim nikoga na pamet kao ti... ja hvalim i pisem SVOJE I TUDE USPJEHE.. I GDEJE SAM IH DOBIO... ali ti ne pisem kako... jer kako da ti pisem kada BAS NISTA NITI RAZUMIJES NITI ZNAS NITI IMAS SVOJE.. NITI ZELIS CUTI.... ti zelis uciti mene... kako ja neznam...a ti niti znas pitanje da postavis a da odgovoris na moja ti je nemoguce... jer odakle ti... kada sve prvi puta sada cujes od mene...

Ali ti ZNAS,,, da ja neznam... mislim.. jel...cuti i uci... citaj sebe i korigiraj,,, tako ces najprije da nesto i shvatis i naucis... ne hvali se kako drugi znaju, koji tebe vode, lazu i sebe i tebe... a niko od vas nezna sta ja znam... i onda se ljigavo ponasate...a to nije znanje... to neces da pitas -nesmijes i neznas... jer bi onda priznali da neznate... pa nastavøljate i dalje da lazete i sebe i druge... objasni bilo sta sto sam spomenuo... nemoj mene i sebe plasiti satanom...to je podmuklost...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 7:15 pm

To sto ti ja zelim reci ili Vama... je:,,, oni trebaju da uce NAS LJUDE KAKO DA SE SAMI LIJECIMO... KAKO DA SAMI BOZANSTVA STJECEMO... a ne da mi on tepe svetost cijeloga zivota... je li jasno... dakle da ti objasni sva TAJNA ZNANJA... kako bi se ti ili vi prosvetlili... a ne da mi dajes neke kazne.. kako bi mi ti oprostio... dakle- kako da si sam oprostim i u svijetlost udem... e to  se kod brace desava... tako se oslobadas i ucis Isusvo ili KRISTOVO ZNANJE... isus o KRIST...nisu uopste jedno te isto... dakle bilo ko ko zna to ZNANJE MOZE DA TI GA DA... a tvoj pop te nezna... pa ne moze ni da tti da... tvoje je da vjerujes kako neko nesto moze... a moje je da te naucim da ti to mozes... MORAS... a ne mozes... dakle da slavis sebe kroz nanje isusa... a ne da slavis samo isusa.. slaveci isusa kao ucitelja... kao bilo kojega profesora na svijetu.. ali kroz tu slavu i ljubav prema njemu da i ti budes kao on ili jos i veci... a ne da se klanjas i hvalis kako je on  mogao... i da te je vec spasio... kako ste sppaseni a sve jadniji i gladniji... je li vam trev\ba veci dokaz... dakle - kod brace se oslobadaz zabluda... i ucis samKRISTOVO ZNAJJE ... koje je isus dobio... znaci vjerovati u sebe da mozes... a ne da mmi tu tepes ko vise moze... i navodis na poslusnost a ne na ucenje i LICNI RAZVOJ... to sto je on ili neko nesto mogao ili moze... ja od toga nnemam nista .. ako ne das meni da i JA MOGU.. je li napkon nesto jasno... i mani se te glupe ideje da je jedini... i niko nista vise ne moze... on kao on je jedini...a ne sam i svemoguc... mani se LAZI..

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin uto pro 02, 2014 7:26 pm

I rekoh ti da je sistem svagdje isti... svagdje postoiji hijerhija... ko vas uci glupostima toliko... pa ne moze bog sam sve da radi... i on ima hijerahiju.. kao i vojska i policija i sudstvo i drzavno vodstvo itd... pa nemoze jedan predsjednik jedne drzave.. sve da radi sam... od kuda vam to... ako je duri ambasodor drzave ili neke kulture... onda nije on to... nego to predstavlja...znaci kod ambasadora te i te drzave ces nauciti sve informacije o toj drzavi... a ne kao vi.. samo taj i taj ili to i to...Svi su duzni da te nauce oino sto predstavljaju... akod tebe i vas - nema toga... samo ja znam... a ti ovca budi i vjeruj da ja mogu...odakle ti poravo da ti znas...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin sri pro 03, 2014 6:42 pm

Ivica Rukavina · Radno mjesto ..kako gdje i za koga kod poslodavca Vagabundo
Fadile - ako zaista to mislite - za Vas i za isto mišljenike Braco može javno na podijumu sjediti gol na WC školjci (bez riječi samo blago Vas gledajuči) prazniti se a da Vi svi padate u trans i blaženstvo. Zar ne shvačate da Braco koristi BOŽJI DAR u Vama koji Vam omogučuje da SNAGOM SVOJE VJERE otvarate puteve ka ozdravljenju. Nesreča je za Vas kad tu istu moč povjerite ovakovim tipovima.


Istina-Pero Hunjet

Ivica Rukavina Ajde jos tebi pa se udaljavam od vas satanski slugu... i ja poceo da ga spomonjem... ajde citaj NESVIJESNIO COVJECE ... STA TI PISEM I O BIBLIJIU I O VJERI,,,, preglup si da shvatis bilo sta iz biblije... ni ti ne odgovaras ni na jednoi pitanje koje sam postavio... objasnio sam TI cistacu septickih jama... od kako i kada se cijela planetea zavela i na koji nacinj i ko vlada sa VAMA... ali ti i vi nemate slobodan ni najmanji dijelic mozga... nemate... a bracino ono iz WC skoljke je mnogo patnije od tvoga mozga... STA SE TEBI I TAKVIMA MOZE UZETI... kada u sebi osim smrada i tame nemate nista... mulac jedan... pa milijarde i milijarde ljudi se mole i vole isusa... i boga i sta se desava... zar ni malo uma nemate...JE LI JASNOOOOO... Ja vas ucim i ukazujem da je sve tu... praznoglavci... i isus i sve... ALI ZASTO VAS NE CUJU... da VAM PONOVIM... zasto vas se ne cuje... A SVE JE TU... dakle zasto nesvijesnog robijasa u tamnici ne cuje bas niko iz vana... JER MU JE NEDOSTUPNO... ON ZNA ZA NJIH... ai oni za njega... ali su sve VEZ PREKINUTE... moras se grcevito i bolno namuciti da izades van iz ZATVORA... a niko ti pomoci ne oze... OSI LICNE SVIJESTI... JE LI JASNO...ovo tebi sto viris iz septicke jame... ti si znaci taj gresnik koji mora da shvati koga KAKO I ZASTO SLUZI... ZNACI NE MOZE NI JEDAN ADVOKAT... ALI ... Bog tada uvijek salje svoje advokate... KOJI TE UOUCUJU KAKO DA SPONAS ZAKON PRAVA... KAKO SAM SEBI DA BUDES ADVOKAT... jer tto morqa tvoje da bude... a ne tude... dakle sloboda je vani... van zatvora... a tvoje tijelo i tvoj mozak su zatvor... i TI MRTVACI KOJE CE ISUS DOCI POMOCI DA VAS IZ MRTVIH SPSI... SADA SI MRTVA... vidis li DA NEMAS MOZGA...nema druge smrti osim ovdje ... a ona nije isusova,,,, nego satanska... dakle koliko puta da vam ponovim... zivite SATANU... koji se sakriva iza nasih svetosti koje ne poznajemo... dakle uopste nismo svoj na svome... Isus Je na onoj svetoj gori hranio sa 5 riba 5 000 ljudi... znas li ti sta to baci ... ili bilo ko ovdje...*** NEZNATE***... pitaj i bibliju i sve popve ovoga svijeta sta to znaci... ko vam da odgovor.. bilo kkoji osim da ne serete i ne pitate.. i da ni sam bog nezna... napisite meni taj odgovor... akoo je taj pop ili svecenik ima odgovor... kako treba... tek ga se treba cuvati... ALI OBAVEZNO PRATITI... dakle isto to i BRACI SDDA RADI NA PRVOK KRSTATOJ GORI ILI KRIZNOJ GORI... itd... zato vas iz tame toliko to i boli i plasi... je lli jasno...

Je li jasno sada Josipe zasto je Braco potreban... da vas oslobodi tame i  vas samih od vas... kako bi tek mogli da nesto shvatite inace nema sanse jer smo totalno u glibu i robstvu.. ali vasi mozgovi ne funkcionisu uopste... kako onda  DA GA UPOTREBITE,,,

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin sri pro 03, 2014 7:13 pm

Josip La Buneta Qui ·
Istina-Pero Hunjet HAHHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa skoro sam se zapiskio od smijeha.
ajd. dosta vremena potrosi na tebe. Smile
ko dijete si, dosadan i neuk.
bok...

Istina-Pero Hunjet
Pa ja neuk... a tebi prosvetljenom postavio DIJECIJE PPITANJE IZ BIBLIJE... A TI NE ODGOVARAS NI NA JEDNO ... SVE SKUPA SA TVOJIM PROSVETLJENIM UCITELJIMA... POPOVIMA KOJI TE VODE ISUSU BEZ OBZIRA KAKI ... I KOLIKO NASTRANI BILI.. ne da si dijete nego si glup...
...
Eheeeej kuda ces... nisi mi ni jedan odgovor DAO... kako da se prosvetlim....
.....
.... ne idiiiii
... Vidis ja glup i NEUK.. a tebi pametnom ZNAM PITANJE POSTAVITI... a ti prosvetljen i ni pitanje neznas da postavis a kamoloi odgovor da znas... nemas mozga... suplja glava...
na to sii mi odgovorio vec...
jer samo pljijete i sudite,,,

A I NAJVECA BUDALA ZNA DA TO KOD ISUSA NEMA... KOLIKA SI TEK TI BUDALA I TEBI SLICNI... KADA VAS MOZAK NO TO NE MOZE DA SHVATI... isus je rekao neka vas pljuju i neka vas kamenuju ... trpite u ime moje.. ha... a ovdje ja i Braco trpimo... vas sprdacene.. nesvijesne... braco i ja nikoga od vas nismo pljuvali... mi kazemo idite gdje se dobro i lijepo osjecate... a sta vi za njega kazete... i vi ISUSOVI... e ni blizu ..

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Admin sri pro 03, 2014 7:53 pm

Dragi  postovani citaoci ovoga foruma... sa ovim zavrsavam ovu temu... pljuvajna i satanizacije BILO KOGA...... za one koji se zele ili mogu probuditi je vjerujem dovoljno....  oni koji pomisle kako sam i ja ovdje vredao... pitajte sebe sami, ima li vece uvrede nekoga satanom zvati... pa tek onda o mom ponasanju.... njevi duhovni vodici spavaju... imaju oni mozak... ali je blokiran... jer je blokiran i njev duhivni vodic... Eto sta Vam Braco Radi... oslobada NASEG DUHOVNOG VODICA...... oni kojima je sve to odbojno...  a ne priznaju ni jedno ucenje osim biblije.... SU USPAVANI... tako da ne shvacaju Stihove Biblije... ne spoznaju ih... a samo se strahom i papagajskim ponasanjem brane... svi znate da ako se LAZ PONOVI NEKOLIKO PUTA... DA POSTAJE SVIMA ISTINA... PA SADA ZAMISLITE DA JE SVAKO OBICAN COVIJE U STANJU... ILII SAMO DA MU JE DOZVOLJENO DA DEST PUTA PONOVI JEDNU ISTINU... I ONA BI I TE KAKO ISTINOM POSTALA... posto se samo lazi ponavljaju... a sakrivaju se najvecim svetim nasim istinama... istina se tesko spoznaje...  svi su ljudi divni ...SVI... ali nisu svoj na svome... nije im dozvoljeno...lukavstvo i sila boga ne moli ... niti voli... Svi se nekom intuicijom ponose... a nje ni blizu... JER JEDNOSTAVNO SE NE POSJEDUJE NI ZDRAVA LOGIKA... Intuicija je stvar vece duhovne razvijenosti... a ona je svima odbojita pa cak i satanska...
Zamislite si da je ovo ovdje jedan mali duhovni hram... Vi koji ste citali bilo koji materijal o posvecenju... ta takvim mijestima nemaju mijesta niti glupe misli.. niti rijeci a kamoli dijela...
Tako da je dobro da svi ovo procitaju...
TAKO DA OVAKVE NEGATIVNOSTI JEDNOSTAVNO VISE NECE BITI DOZVOLJENE NA OVOM FORUMU...
Smatram  da je ovo sasvim dovoljno...
Da bi se jedan tragalac INICIRAO... SAM SEBE...on mora prvo da se POSVETI NECEMU.. u tome posvecenju ne smije i ne mize da se ima greske VELIKE... tek kroz posvecenje... se idem ptem i BOIRI PROTIV RAZNIH I SVIH MOGUCIH PREPREKA..... DAKLE BORBA SA SAMIM SOBOM... A NE SAMNOM ILI BILO SA KIM... sa sobom i onih koji nas uspavljuju... nista ne odbaciti sve dok se ne spozna.. bez obzira sta...
To je ralog zasto sam preporucio one dve knjige o posvecenju i inicijaciji... sve knjige koje su potrebne na puutu tragaoca te da shvati tu ozbiljnost i velicinu... biti ce postavite na temi Knjige...
Pravo druzenje je druzenje  DOPUNJAVANJA JEDNI DRUGIH  PRVO SA ISJUSTVOM PA TEK TEORIJOM... nas mozak ispada da nam je najvecui neprijatelj... jer njime moze tama da komanduje... tako da je Srce blokirano...srce je prvi i glavni organ nasega tijela... a glava je drugi po vaznosti... dakle, savjetujem svima... borite se prvo sami sa sobom... a tek onda sa nekom dobijenom kao kritikom od nekoga koje je u vidu znanja kojega ne razumijete... a ne proti drugih da se borite...  SVIJETT SE MIJENNJA SAMO MIJENJAJU SEBE.. samo kroz sebe mozete nesto promjeniti... LICNIM RAZVITKOM... dakle srediti balvan u oku svome prvo... i casno - razumno se druziti..
COJSTVO I JUNASTVO... ovdje igra glavnuu ulogu... mala izreka ali jedna od najvrednijih...
A ona znaci.. budi covijek i ne stvaraj si neprijatelja...a kada se neprijatelj i povrh svega pojavi... JUNAK BUDI I BRANI SVOJE... ALI DOSTOJANSTVENO  U OBA SLUCAJA... tada ces i pomoc i zastitu imati ... jer zaklela se zemlja raju da se sve tajne znaju..

Hvala svima na druzenju...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva na temu iz list Dnevno - Page 2 Empty Re: Iskustva na temu iz list Dnevno

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.