Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustva - M.S........

2 posters

Go down

Iskustva - M.S........ Empty Iskustva - M.S........

Postaj by Admin pet pro 26, 2014 4:37 pm

Preko nasega profesora smo bili upoznati sa Bracom i Cika Perom... Profesor nas je uveo u sve ovo... te kada smo odradili Bracinu Knjigu Prva knjiga Ozdravlljenja... poceli su snovi da mi dolaze. Ti snovi nisam znala sta znace - ali to sam poslije od Cika Pere dobijala objasnjenja, koja su znacila sve, od sta radim i kako da radim.
Kad sam dobila sve potrebno od cika Pere na dalje, sve je pocelo da se menja. Osecala sam mir. Dok sam bila na xxxx videla sam zutu zraku koja je osvetljivala celu sobu. Isto tako, sanjala sam roze zrake kako ima na nebu.


Zadnja promjena: Admin; pet pro 26, 2014 4:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - M.S........ Empty Re: Iskustva - M.S........

Postaj by Admin pet pro 26, 2014 4:39 pm

Cika Pero sanjala sam kako jedna zena je dosla u moju kucu zaedno sa Davora.. mislim da je rekla da je Dada ali fizicki nije izgledala kao Dade. i donela mi je kamena-u roza boju, plave, zute, zelene, ustvari u sve dugine boje plus narandjaste. i rekla nam je da kad nas neko napadne, da uzmemo taj kamen bacimo na njega i posle samo da udrimo i on padne te unisti se. niko nije dosao, a mi smo cuvali kamena.


--- dok sam radila potrebno ... sam videla kako Isus me grli, i sam se nasmejala onako lepo od srca...



cika Perooo imam puno toga da vam ispricaaam. 1.xxxxx me boli mal mozak, 2.opet dosao vanzemajac videla sam ga bio je odvratan okrugla glava sa dva roga alii ja sam uzela bracinu knjigu stavila je na srce i videla sam kako vanzemajac je eksplodirao i sagoreo. 3. svatila sam da nije slucajno sto Bracina knjiga prva je crvena i purpurna, zato sto crvena je zraka ozdravljenja a purpurna zraka ljubavi, milosti, oprostaj...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - M.S........ Empty Re: Iskustva - M.S........

Postaj by Admin sri sij 07, 2015 6:02 pm

1.vizija - juce su me napadali punoooo cika Pero. prvo sam se nasla u GRCKI hram i tu kao ste dosle vi i mi kazete umiljato-ne brini ceri, ja mislim na tebe cak i kad radim, zauzet sam ali te puno volim i cistim te.
2.vizija-dosao jedan braman ist kao indijanac u moju kucu i poceo je da chati, kao da pokadi kucu izgovarao je zborove i ja sam mu se razdrala-kazem, sta radis bre ti ovde? idi odmah, i on mi kao pruza ruku da vidim ja kao je on dobar. ali nisam nasela na to. i vidim sebe kako lezim sj i dosla je baka i ja joj kazem da veruje samo Braci, Arh Mihajlu da se pomoli uvek kad treba
3.vizija,videla sam Bracu kako stoji i videla sam svetlost i znala sam da je to Isus. i Braco mi kaze, da, Isus je uvek sa mnom na streaming
hvala cika Perichko, cujemo se kad ste slobodni. ja sam se malo brinula zbog napade pa zato sam vi pisala

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - M.S........ Empty Re: Iskustva - M.S........

Postaj by Admin pet sij 23, 2015 5:51 pm


  • M.S.



    [ltr]
    jaoooo cika Pero opet operacija.... Rekli ste mi da imam bebu u stomaku mrtvu vec 14 meseci i da to mora da se izvadi,[/ltr]







  • [ltr]
    pa posle je bila apokalipsa i samo mene i jos neke su spasili i oca stavile su me u brod od materijala.. majka i otac su mnogo brinuli za mene, i opet moja kuca je bila prelepa bela, dan.. i Vi cika Pero rekli ste mi da Braco od streaming mi je pomagao ali ipak mora da se operisem to bebe da se izvadi, rekli ste da Braco me je cuvao do sad da ne umrem zasto sam nosila mrtvo bebe u trbuh[/ltr]


    Iskustva - M.S........ 528072_3080665380928_1591667403_n

  • Istina-Pero Hunjet


    [ltr]
    Biti trudna je kao znak i shvacanje neugodnosti... dakle kod nas i tebe - mi da shvacamo neugodnosti zivota... ali oni koji to sanjaju znaci DA VIDE USPIJEH U OSTVARIVANJU CILJA... dakle ta beba moze da budes ti... ili ono dijete u tebi koje se budi... ONO SE RADA... BRACO TI POMAZE A I TI MORAS SADA SMA SEBE DA STVARAS KROZ VREME...Idi i vidi 14 sliku sta znaci u posvecenju u starom egiptu...[/ltr]


    Je li ti jasno zasto sam vam dao tu knjigu




    • [ltr]
      i REKAO DA NISTA NE ZABIRAVLJATE... TE DA SE VVRACATE UVIJEKNAZAD....[/ltr]




      M.S.



    • [ltr]
      daaa, za svakog broja ima simbolika u ovu knjigu te sto znaci[/ltr]



    • Cetrnajstog dana govorio je vrhovni svecenik:* iz smrti klija zivot, iza umiranja slijedi ponovno radanje, kao sto nakon zalaska Sunca dolazi izlazak Sunca. Zato pokraj slike osam smrti, stoji slika 14 - novo radanje. Slika 13, zalazece sunce, umiranje - slika 14 ponovno utjelovljenje, pocetak novog zivota. Kolo zivota stalno se okrece. Slicno kaoo sto postoji veza misli izmedu slike 13, smrti i 10, kola zivota postoji takode veza izmedu slike 14 i 9, koje isto stoje jedna na suprot drugoj. Slika 13 nam pokazuje konac jednog zivota i slika deset vijecnu mijenu o svrsetku i pocetku, o smrti i zivotu, rodenju i grobu. Isto tako kao sto nam slika 9 pokazuje puutovanjje covijeka kroz jedan zivot ovdje u vidljjivom svijetu, tako nam sloka 14 pokazuje dugi red nasih zemaljskih egzistencija s uvijek ponavljanjim utjelovljenima ljudskoga roda nakon pauze mirovanja u nebeskoj domovini. Povratak uu zemaljski zivot, u stvarno tijelo jest orelijevanje vode, duha iz jedne posude u drugu.
      pogledaj sliku.
      Mlada dijevojka koja predstavlja snagu nebeskih, izlijeva sadrzaj jedne posude u drugu, a da ni jedna kap ne ppadne u more. Tiome se hoce reci da se kroz umiranje, vijecnost i ponovnio radanja nista ne Izgubi od individualnosti. do njenih nogu zubori beskrajnost mora. more je Bozanstvo. Ova sllika ne predstavlja sjedinjenje covjekovog duha s Bogom. To DOLAZI KASNIJE. Znacenje ove slike je samo: SADRZAJJ DOBIVA NOVI OBLIK... PROMATRAJ OBLIK... tekucina se ulijeva iz jedne SREBRNE UU JEDNU ZLATNU POSUDU... u jednu od åplemenitijeg materijala... u tome za nas lezzi nagovijestaj razvoja, evolucija ljudskog roda u obliku spirale. jer to je dvostruka spirala koja vodi covjecanstvo ka savrsenstvu. S jedne strane vidimoi kako pojedini ljudski duh ide od jednog do drugohg utjelovljenja, u svakom novom zivotu nauci novu zadacu i uvijek se oblaci u sve finije, sve plemenitije haljine kkoje stalno ppostaju postaju savrsenije orude, da bi se duhovni zivot covijeka sa svakim novim utejelovljjenjem uvijek sve bogatije izrazio. ali s druge strane vidimo i struju koa pomocu duhova stvara nove oblike covijecejeg tijela, postize stalno sve vece savrsenstvo i vecu sposobnost izrazavanja. øjudski duh je jedan dio struje duhova. ljudska tijela su DIO ZIVOTNE STRUJE. Obje struje izlaze iz BOOGA, mnogostruko se zaplicu i obavuujaju, oploduju i bivaju oplodene, a da se ne izmijesaju ili medusobno izbrisu. I vracaju se nezad u krilo Bozanstva. Tio je pouka kkoji moozemoo steci promatrajuci srebrne i zlatne posude. Slika 14 je peta slika IZIDINOG PUTA. Ona ima kao i sve slike unutrarnju vezu sa trecom isøred nje, predhodnom slikom na izidinom putu, magicnim mocima koje vode hodocasnika nakkon sto su se u njemu probudile. Ako ga one u zivotu osposbe da polaze ispite, onda su one merodavne u jos mnogo vecem stupnjju kod prelijevanja vode iz jedne ppsude u drugu, KOD OBLIKOVANJA KARAKTERA I ODNOSIMA NOVOG ZEMALJSKOG ZIVOTA. A sada idi u miru i veseli se velikoj utjesi koju toi daje slika 14. Gledaj u daljine koje se pred tobom ostvaraju sa zahvaljujuci Bozanstvu.

      Pero:
      Ovdje Izida znaci boginju duge... Spojiti sa iz biblije i stvori bog dugu na nebu... da se nekko necega sijeti...12 cakri u nama... itd.



Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - M.S........ Empty Re: Iskustva - M.S........

Postaj by Josip sub sij 24, 2015 11:40 am

Admin je napisao/la:Preko nasega profesora smo bili upoznati sa Bracom i Cika Perom... Profesor nas je uveo u sve ovo... te kada smo odradili Bracinu Knjigu Prva knjiga Ozdravlljenja... poceli su snovi da mi dolaze. Ti snovi nisam znala sta znace - ali to sam poslije od Cika Pere dobijala objasnjenja, koja su znacila sve, od sta radim i kako da radim.
Kad sam dobila sve potrebno od cika Pere na dalje, sve je pocelo da se menja. Osecala sam mir. Dok sam bila na xxxx videla sam zutu zraku koja je osvetljivala celu sobu. Isto tako, sanjala sam roze zrake kako ima na nebu.

Very Happy
Josip
Josip

Posts : 13
Join date : 06.12.2014

[Vrh] Go down

Iskustva - M.S........ Empty Re: Iskustva - M.S........

Postaj by Admin sub oľu 07, 2015 9:25 pm

sto je najdivnije u svemu ovdje u vasoj maloj grupici ... VI STE OD SAMOG POCETKA POSTALI BRACINI UCENICI... i  sledbenici... vi niste umislili niti ste znali pricati kako ce te biti spaseni od nekoga bez svoga licnoga rada... niti kao vijernici neki da su vec odavno necijom krvi vec spaseni...


Cika Perooo..kad sam pocela raditi Bracinu vezbu s suncem...videla sam jednog zmaja u krugu...ali sve je to bilo malo...nesto je vikao...kao bunio se, pokazivao snagu, al pocelo ga je nestajati i kako ga sve manje bilo,tako se jos vise ljutio sve dok nije nestao .
skros...hahhaha


Na ovome forumu postoje tekstovi o kundalini zmiji... i znacenje... sto slabo ko razumije... a jos veci stepen,  kada se toga oslobodi... je ovo o zmaju.

Cestitam...sunny...!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - M.S........ Empty Re: Iskustva - M.S........

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.