Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prva Knjiga Ozdravljenja

+3
Tatjana Radak
Pula
Admin
7 posters

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:06 pm

Istina-Pero Hunjet - U ovih zadnjih par dana si postavio mnogo pitanja… a sve odgovore se moglo dobiti iz onoga maloga tvoga teksta od prekjuce. Treba se negdje zaustaviti .. necega uhvatiti .. i na tome predano raditi… Spminjali som kundalini i J.B. kaze da se podigao kundalini dotle i dotle .. ti si isto objasnio ali na drugi nacin… dakle, radnja za dalje vam je ZAJEDNICKA… Jedino sto to nije pravilno receno… nego se treba reci… oslobadam se kundalinija i stigaoi sam dotle i dotle… sada Intelekt treba ili misaoni nase – da se preda DUHOVNOM… a to moze samo KRSTENJEM – VATROM…Ne rece li Isus tajko za sledeci puta… znaci sada treba objediniti tri donje cakre i postici nesto… neznate sta?.. tu je problem… zasluzili ste nesto uz neciju pomoc… sada ta zasluga vodi dalje, spremni ste… spomenio sam dva ucenja Satansko i Arimanovo… a svacanje tih ucenja je ISUSOVO ucenje .. ili Budino… ili sve ukupno Thotovo… Ti uklapas jos uvijek sda Prakticna iskustva sa Visim teorijama koje samo potvrduju steceno i naznacuju Buduce… trebas da nades KLJUC u toj vecoj teoriji GDJE, KAKO I ODAKLE CES DA SADA KRENES DALJE… Jer tajna je u TEBI… i u sebe sada trebas da krenes… ovo do sada je bilo spoznavanje Sveukupne vanjstine koja je mijenjala do odredene granice vibracije u tebi, koje mijenjaju i tvoj DNK… a to ti je dokaz da DNK- promjena zavisi vise od spoznaje okruzenja i zivota nego sto je NASLEDENO… spoznajom toga sada tek ide u NURINU SEBE. Sada ces da spoznajes mikrokosmos i vezu makrokosmosa u tebi.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:07 pm

Istina-Pero Hunjet - Sve sto se spomenili ovih dana .. od vanzemaljaca, andela, arhandela, zlata, Isusa Bude Thota ucitelja i slicno… sve je to jedno i u nama… normalno i oko nas… sve je to tu … ali samo treba uzeti… znaci treba saznati i znati … to jeste raditi na sebi. Poceo sam vam pisati objasnjenja pa sam obrisao sve. Zasto?.. pa zato sto je najveci broj tragalaca svedeno i ubjedeno na krivi put.. nisu oni krivi nikako… oni su samo htjeli znati i sebe dali i svoj trud i rad za spoznaju… ako bi pisao sta se poslije desava – opet bi se samo umisljalo i MISLILO da se zna… zato je jedino ispravni nacin … pomoci nekome kuda i sta … a poslije opet samo na njegove izjave i ISKUSTVA … davati SAMO PODRSKU ZA DALJE… Jer stvarno se mora SAM… sto nikao ne znaci da se doslovno i moze SAM… Ko god to kaze taj LAZE… Jer eto ti ipak koristis Thotovo znanje da bi nesto spoznao…nisi sam… on je sa tobom onoliko koliko ga i shvatis… da ga bolje shvatis moze ti pomoci onaj ko ga je vise i shvatio. Ucitelji moramo biti jedni drugima jer nije svako u stanju da jednako i shvati…Posto svi spavamo – znaci malo je probudeni… dakle pospane prepirke su nepotrebne… skoncentrisite se na nesto i radite na sebi… ako imate manje misli dnevno … lase ce te i znati kuda da odgovor usmjerite. Ako danima mislim na dve stvari – i dobijem neke upute … vec je tesko pogoditi na koju misao ili zelju se i odnosi odgovor…. A ako som imali stotine zelja u par dana .. nastaje kaos i skoro nemnoguce sa cime odgovor povezati. Ziviti sada bi znacilo sto manje misliti … kako bi se dobio tacniji odgovor.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:08 pm

Istina-Pero Hunjet - I.Z.… sta bi mi bez Tebe… ..
Napominjali som da uvijek treba napraviti neki zakljucak u nekim periodima… zakljucak se stvara iz mase nasi sitnih i podjeljenih znanja, stecenih do sada i novoga sto smo uvidjeli.. znaci .. zakljuci se ,,, aha ,,, to je tako i tako … i cvrsce to u sebi memorisati. Tako ce mo stvoriti veci uvid u sada… Danasnje druzenje ce mo zavrsiti sa tvojim pitanjima o kao si rekao da su sve to kao neke gluposti ili samo neka navodenja… Penjanje po planinama… to znaci samo slikovito teskocu nalazenja sebe… jer ti si upravo na toj stazi teskoce spoznaja istine od svih lazi kako kazes, planine su ovozivotne prepreke. Onda o ostalim lazima i prorocanstvima – novom svijetu – politici – vjeri – ratovima i laznim ucenjima. O prorocanstvu smo diskutovali ali nismo rekli da oni koji nama grade svijest – i oni stvaraju prorocanstva i RADE na tome da se obistine. Zato imamo i kontra, Sveta prorocanstva, Nasa prorocanstva koja su istinita. Tarabic, Nostradamus, Thot, Isus. Ucitelji kao sto je Stajner Buda Gurdijev, Jung i mnoooogi drugi. Znaci drzimo se njih.Njih ce mo moci dokazivati pracenjem kosmickih gibanja i onih koji su ucestvobali u njemu. Spoznajom prirodnih zakona ili Bozanskih. Tada ce mo shvatiti istinu. Da u svakoj epohi vremena jedan od glavnih sedam naroda uvijek vodi ostale i odredenoj epohi.. Zadnja je bila Germanska a prije nje Jevrejska … a sada je epoha .. *CIJA*… SLAVENSKA… To je razlog zasto stalno ponavljam da je SVE SADA KOD NAS… Znaci ratovi koje se vode oko proslog svetog mjesta su da bi se ispunilo necije prorocanstvo povratka Isusa na staro mijesto. A to je nemoguce… SHVACAS… U pravu si da je mogucnost dolazaka istih Visokih Duhovnih Bica pod raznim imenima… ali ne uvijek na isto mijesto. Kako sam dosao do toga… pa tako kako i vama preporucam… Na poklon sam dobio Bibliju od Jehovih svjedoka i procitao samo jednom i drugi puta do pola… shvatio sam da je nemoguce bilo sta shvatiti na sam nacin citanja i pustog ponavljanja odjeljaka. Zauzeo sam se za par stvari kao sta je, sto imamo oci a ne cujemo i usi a ne cujemo, STA JE TO STO NE VIDIM I ZASTO SAM ovca… ono o Dugi … i na kraju ce i sama zemlja postai sunce. Spoznavajuci po malo sam postigao neslaganje sa ostalima ljudima … jer nismo vise isto ili jednako mislili. Kada sam otisao kod BRACE… i uzeo knjige … bio sam zapanjen… jer mnoge stvari su bile kao da sam ja pisao, a neke spoznao za koje nisam nista znao. Mnogo sam ga pitao dok je govorio sa ljudima – ali ja malo, ali VREDNO odgovarao. Rjesavao sam kljuceve i tako napredovao. Ni jedan covjek ne treba steceno znanje da drzi samo za sebe … JER JE TO KAO DA GA I NEMA…Dakle… broj 13 = 2 znacenja … 12 + 1 … 13 krakova – Isusovo ucenje … Sunce = Zlato …. u KRSTU snage Sunca.. SNAGA SUNCA U NAMA… zlato u nama = zlatni cijet = eliksir madosti … ili 13 nivoa znanja – 12 apostola i jedna mala tajna medu njima koja je 14 … dan Cetvrtak ili istok = Srce a sve to opet kroz Nedelju jevreji - Isus –Germani – Slaveni –Indija – Buda – Thot – Egipat – Atlantida – DIJETE SA ATLANTIDE… i na kraju spoznavati kroz sve to opet Isusa i njegovo ucenje jer smo Krscani, Isus je za sve… Ali ziviti spoznato, zivot…

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:10 pm

Istina-Pero Hunjet - Ovaj dio sam kopirao I.Z. iz knjige koju si mi poslao....
sve sto sam do sada pisao ... je putokaz to toga...

Drugim riječima on je povezan s točkom bezgraničnosti. Povezan je s pojavljivanjem i samim stvaranjem“
„Hoće li ljudi tijekom evolucije to dostići?“
„Kristal ili Kristova svijest se nije razvila u ljudima koliko u drugima širom svemirskih svjetova. U tome je razlika. Kako su oni u vašoj budućnosti nikada ih nećete dostići.
Nastaviti do anđeoskog načina postojanja znači posjedovati čaroliju koja uz to. To se neće dogoditi sve dok bića koja će živjeti u Zlatnom dobu ne napuste svoja tijela. Dogoditi će se samo onima koji su razvili i razumjeli svoju kristalnu energiju, Kristovsku energiju, svoje anđeosko biće.
Bog je izvor kreacije i stvoritelj svega. To je snaga ljubavi i život se ne može oblikovati bez prisutnosti Boga. Ponekad pojedinačne energije unutar snage ljubavi budu zbunjene i izbačene iz tog saznanja. To su vrste koje su stvorene bez ljubavi i ne razumiju je. Zato su ovdje na Zemlji kako bi učili razumjeti u fizičkom tijelu koje je prožeto ljubavlju.
To se znanje naziva Kristovom sviješću ali ustvari to je kristalna svjesnost. To je anđeoska prisutnost u svima. To se tijekom vremena pogrešno shvatilo ali u svemirskim svjetovima se ispravno razumjelo.
U Zemaljskoj dimenziji će se evolucija nastaviti i doći će do pomaka zemljana u Zlatno doba koje će biti bezgranično. Tada će nastati razumijevanje svega koje će voditi do usklađivanja, međusobnog poštovanja s različitih točka gledišta, na mjestu gdje će prevladavati ljubav i suosjećanje.“

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:11 pm

Istina-Pero Hunjet
Sve sto pisah su mali dijelovi jedne cjeline ili veceg uvida i rada na sebi... Dio iz deveteog Uvida:
Deveti uvid kaže da će se desiti neverovatna stvar ako nastavimo da povećavamo svoje vibracije. Čitave grupe ljudi, kada jednom dostignu određeni nivo, iznenada će postati nevidljivi za one koji još uvek postoje na nižem nivou. Ovima na nižem nivou će izgledati kao da su drugi jednostavno nestali, ali će ona grupa osećati kao da su još uvek tu – samo će se osećati lakšim.

- Kada ljudi budu počeli da podižu svoje vibracije na nivo na kojem će biti nevidljivi za druge to će biti znak da prelazimo barijeru između ovog života i onog sveta sa koga smo došli, i na koji se vraćamo posle smrti. Ovo svesno prelaženje puta pokazao nam je Hrist. On se otvorio energiji sve dok nije postao tako lak da je mogao da hoda po vodi. On je prevazišao smrt ovde na Zemlji, i bio je prvi koji je pretvorio fizički svet u duhovni. Njegov je život demonstrirao kako se to radi, i ako se spojimo sa istim izvorom, mi možemo krenuti istim putem, korak po korak. U jednom trenutku, svi će vibrirati dovoljno jako tako da ćemo moći da stupimo u r a j, u ovom istom obliku.

- U v i d kaže da će većina ljudi dostići ovaj stupanj vibracija tokom trećeg milenijuma, i to u grupama koje će se sastojati od ljudi sa kojima su najviše povezani. Ali neke kulture u istoriji su već dostigle ovaj nivo. Prema Devetom uvidu, Maje su to zajedno dostigle. - Deveti uvid kaže da dok neki ljudi budu mogli da pređu granicu povremeo, opšta ushićenost se neće dogoditi sve dok ne uklonimo s t r a h, sve dok ne uspemo da izgradimo određeni nivo vibracija u svim situacijama. - Što više lepote možemo da vidimo, to više sazrevamo.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:12 pm

D. S. - Cika pero mozete li mi pomoci da shvatim... nisam li negdje zabrljao nesto.
imam da vam pisem jedan san..malo sam se iznervirao i krivo mi palo zasto tako... .. .sanjao sam kako imam isti zlatni lancic kao vas od Brace..i od jednom moj lancic bio je srebren ..i tanaaak..

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:13 pm

Istina-Pero Hunjet - ( novogodisnja pjesma )..uz ovu pjesmu koja mi je sad pala na pamet..neka vam svaki dan bude sretan

A evo kad vec otvorih pjesmu na jubitjubu i vidjeh rijeci..izmedju ostalog kaze kako je Isus oprao grijehe..pa me zanima vase misljenje..ili spoznaje..nebitno sad dali je Isus u pitanju ili neki iscjelitelj..ima li netko pravo skidat karmu ili brisat grijehe,ponistavat..pa cak i ako ima dozvolu te iste osobe kojoj treba pomoc..u biti kako to funkcionira sa iscjeliteljima..

Znaci s kojim pravom skidati nekome karmu ako pricamo cijelo vrijeme o SAMOOSVJESTAVANJU kao cilju duhovnog razvoja? I treba li razlikovati u tom slucaju karmu koju si sam nakacio na sebe svojom "slobodnom voljom" (makar i manipulacijom od drugih) od "karme" koju ti je netko ili nesto prikacilo da nosis iako nisi dao suglasnost (ima li toga uopce) ? Ili smo ipak kako kazu neki izvori svi potpisali ugovore prije nego smo dosli ovdje koliko cemo svjesno grijesiti iliti svjesno biti nesvjesni ?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:14 pm

Istina-Pero Hunjet - I.Z. dobar si … dobar… jer postavljas pitanja a ujedno dajes i odgovore… Znaci dajes izaov citaocu da se zapita, zasto pise obostrano. Mozda dobije poticaj da si postavi sam sebi oba pitanja i da istrazuje.
Mi som svjesno dosli podici vibraciju. Svesno som pali kako bi sa zadrzanom svijescu tokom inkarnacija TEK UCILI … one sa kojima i zivimo ili ono sto som stvarali. Dakle, to stvoreno vec ima dio nas ali i nasu podrsku u ucenju za samospoznavanje. Mi se tokom svake inkarnacije trebamo sjecati proslih naucenih dijelova kako bi na tom temelju nastavili dalje. Zato i rekoh da nismo svi jednako vredni u znanju. Pojavili su se takoreci treci neki koji su nam ONEMOGUCILI… da se svi skupa SJECAMO SEBE… i ti je taj kolektivni kolaps.
Posto nismo uspjevali samostalno… onemoguceno nam bilo… zato i imamo veliku pomoc nasih Predaka ili Onih iz proslosti .. ili buducnosti. Karmicki plan je noramalan u normalnim granicama. Ali nije u Nasilnim Radnjama nad nama. Stoga nam je svaka pomoc zakonita ako ju i trazimo. Sa tim nasim padom je i postignuta visa ili veca mogucnost uzdizanja za one koji se hoce uzdici ili zele. Mi moramo sami ali sa uputama i pomoci od visokih duhovnih bica koji nam SKIDAJU mehanicka onostrane BLOKADE… koje su onesposobile spoj sa nama samima i sa izvorom. Ovdje spomenuta DVA vissoko razvijena Bica su jedina koja MOGU da nas oslobadaju takvih blokada kako bi tek tada sami bili u stanju da radimo na sebi … jer nam je osloboden kanal – spona – spoj – sa izvorom nas samih. Zato sam i napominjao rad Kastanede – jer jasno i glasno opisuje taj nacin zakljucavanja.

Odmah imas i primjer rada na sebi koji je postavio…D.S.… Svi oni koji tvrde da ne traze ucitelje i spoznaje od drugih … neznaju sta pisu… znaci treba imati nesto u sebi i osjetiti pravu vjeru u Sebe i u Koga ju treba Imati…. Ako neko cvrsto vjeruje u nesto… neka to i Istrazuje… radi na dokazivanju i spoznavanju te vjere… a ne samo vjerovati.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:17 pm

Istina-Pero Hunjet - Evo Vam primjer kako se Stjece sjecanje sa radom na sebi…. Normalno pod navedenim Uciteljem… Gore…
Kopiran privatni razgovor:

D. S.
imam da vam pisem jedan san..malo sam se iznervirao i krivo mi palo zasto tako

Istina-Pero Hunjet
a zasto bi se nervirao
budi samo posmatrac
i rjesavaj sto je tvoje

D. S.
..sanjao sam kako imam isti zlatni lancic kao vas od brace..i od jednom moj lancic bio je srebren ...i tanaaak..

16:51
Istina-Pero Hunjet
Problemi su dokaz da se krece napred
novi problemi - nove pobjede

jel to sve?

D. S.
to je sve

Istina-Pero Hunjet
I ti se naljutio
krivo ti je
Hoces li da te oraspolozim

D. S.
ali ne u snu

Istina-Pero Hunjet
Haaaa
znam na javi sii ljut

D. S.
pa XXX kaze da mi opada energija
gubim nesto

Istina-Pero Hunjet
a ljut si zato sto ne razumijes

D. S.
i pitam se odakle pa sada da gubim

Istina-Pero Hunjet
inace bi bio sretan

D. S.
ali pa i dobro je sto je znak..vi ste rekli da zato sluze prorocansva
da se ublazi budukjnost

Istina-Pero Hunjet
dakle
haahaaa
ne gubis nego DOBIJAS:::
Da objasnim … zelis li da objasnim…

D. S.
dobiijaam..?

Istina-Pero Hunjet
da
hoces li da objasnim....

D. S.
Dadada

-----------------
D. S.
jaooooooooooooooooo....
hhhhhhhhhhhh

Istina-Pero Hunjet
CEEEEESTITAAAAM

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:20 pm

Istina-Pero Hunjet Posebno za B.K. …pa za ostale da vise shvate:
Ovako dragi prijatelji:

V. M. - Nisam mislila I.H. konkreno o Braci, vec o svemu kada su komentari u pitanju i ne samo na ovom statusu. Uvek se ima takav utisak gledajuci sa strane, da svako vuce vodu na svoj mlin i da je bas njegova tehnika, njegov nacin, njegove zamisli, njegova ucenja, njegova ubedjenja i uverenja najbolja i nezamenljiva. Naravno nikom ne zameram niti napadam, jer ko sam ja da to cinim, samo komentarisem moje zapazanje, a mozda nisam u pravu, iz necijeg/nekog drugog ugla gledanja.

Pero Hunjet:

Svako sebe pise i tacka… ali i ne pise…. Cak nisu u stanju da sebe pisu jer svi citiraju druge.
A sebe nisu svjesni … a ako su malo svjesniji - tada svoj EGO sakrivaju – LUKAVO te se bave lukavstvima i to smatraju znanjem. Rijec je veliko znacenje i ne mozete nikada da spomonjete EGO u oba smisla. Niti Iluziju… nesvjesno se gubimo. Kada spominjete iluziju onda neka to bude po pravom znacenju – STVARANJEM IS SEBE ..iz jednoga dijela sebe. A kada spominjte ikluziju kao laz … jer PRVA JE ISTINA… onda nemojte pisati ili misliti za LAZ da je iluzija… nego e laz ili manipulacija… Jer mi i spavamo zato sto oni koji manipulisu sa nama manipulisu sa bozanskim ili izvornim VREMENOM I PROSTOROM…. I TVRDE NAM DA NISTA NEMA OD SVEGA SKUPA…Tako isto i za EGO… ako Ego nazivate ovozemaljski zivot i spoznaje … onda nemojte DUH … nazivati egom… ili navodite… lazni EGO i DUHOVNI EGO… Ovo vams tvara najvecu pomutnju kod svih a tek najvise kod onih koji zele da SHVATE.

IAKO JE I TO NAPREDAK…. A shvatiti ce se samo onda kada se dio UMISLJENOG – ostvari kroz praksu.
Kao sto savjetovah… zakljuci se moraju stvarati.
Zato sam i uzeo za primjer VESNIN tekst. Da Vesna u pravu si SADA iz svakoga ugla.
Ako ste primjetili da je BOBO izveo zakljucak … da sve ovo nema smisla i da se vti u krug. I to je tacno BOBO… Pojevljuje se nezadovoljstvo a SAMO ZATO STO NI JEDNA STVAR NIJE DOVEDENA PO NA OBSHOB DO KRAJA… tada se i dogada rasulo kako sam poisao prije par dana.. jer nema se vise kud. Dakle sudio si Ti tada . Ja sada… I na kraju VESNA daje glavni zakljucak… i Ona je u pravu ovoga puta da su samo sve reklame sebe i drugih. Te reklkame se ne izvode do krajnje razrade i ne dolazi do spoznaja i spajanja nego do razdvajanja. A samo zato sto nema znanja ni PITANJA… da se pitalo – dosla bi znanja ili saznanja.Suditi svi kazu da se ne smije… a svi znaju kako ce doci Isus i suditi… nece suditi ON .. nego znanje i spoznaje. Dakle – sudimo si sami – shvatili mi to ili ne. Znanje je sud za svakoga i jedino mjerodavno mjerilo… i zavisis samo od nas. Posto bez primjera nema saznanja uzecu nas nekoliko za primjer – bk, IH, VM, JB i IZ.
Tada Ti B.K opet stvaras zakljucak.


Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:22 pm

B.K.
Tada ti opet izjavljujes….
Kažem vam...kad odbacite sve što ste naućili i spoznali..kad se odreknete svih titula i koncepata..kad se samo prepustite vodstvu bez potrebe da vam neko svijetli i vodi vas..tek onda će te krenuti dalje.


Pero Hunjet -

Sada opet sudim ja B.K.… ne ja nego znanje, na ja nego Mi skupa. – sa tim mi ukazujemo jedni drugima sire spoznaje. Dobro si ovo napisao – polovicu prvu…Iz case moras da odbacujes jedan dio spoznaja… to jeste memorisati jer si ih spoznao… posto priroda ne trpi prazninu u oslobodeni dio ce uci nesto novo koje povezano sa vec spoznatim. Drugi dio ti nije dobar jer ocekujes vodstvo a UCITELJE NE PRIZNAJES. I ja ti odobravam tvoj zakljucak na Sai Babu… LAJKUJEM. A to bi trebalo znaciti da znam zasto lajkujem. Pa evo zasto.
Prije vise godina sam se druzio sa velikim drustvom… bilo je mnooogo pametnih i sposobnih i to stvarno pametnih i vrednih i sa praksom. Jedna osoba je bila cista fantazija od znanja… citave enciklopedije u toj osobi. Znanje neizmjerno. Cak sta vise porodicno i znanje i ljubav. Ta osoba je isla oko 30 godina i studirala u Indiju. U raspravi o kundaliniju ja sam sam bio na jednoj strani a ta osoba i svi drugi na drugoj strani. Uz mene je bio samo jedan Prijatelj koji je bio Pravi vjernik a koji je otisao Dalje od toga. Nakon mnoooogo dana sam uspio da im dokazem sta je kundalini… Na kraju je velikodusno shvatila i priznala i zamolila me za daljnje druzenje i rece mi ovako. Zmiju si pobjedio … sada da vidi kako ces sa zmajem. Oni koji su bili na njenoj strani su cak podrzavali Zmajeve… ali kada sa mim objasnio stvarnost …rekoh im… pa kada su vam zmajevi toliko vredni … pa kao je onda Sveti Durad na Konju a zmaj ispod konja. Shvacas li Bobo… Ici u Indiju vise od pola zivota i ne saznati istinu…
Zasto ti ovo pisem sada… jer ti si nakon toga odbio sve ucitelje… a cekas vodstvo… a to vodstvo mozes samo da dobijes ODOZGO preko OVIH DOLE… ALI SAI BABA – JE OD DRUGOGA BOGA BOBOoooo… A BRACO JE nesto drugo Bobo… od Nasega Boga…

Vidio si kod I.Z. pisanja sta je i kako U SEBI OSJETIO…. I to je to…

J.B je ISTO OSJETIO KAO I I.Z… a ima ih jos koji su to isto osjetili… a ne poznaju se… TO JE BOBO ISTINA NEPOBITNA… jedino Jurica nema kontakta sa nasim Uciteljem… ali je objasnio tako fantasticno i precizno… da dalje ne moze… SVI dakle u ovom slucaju su dosli ili zavrsili SPOZNAJE OVOZEMALJSKI … a to je kljuc ili odradeni dio bez kojega se ne moze dalje … u DUHOVNO….
ZNACI B.K.… possto nisi spoznao sta i kako treba… ti stvaras pogesne zakljucke… koji ne doprinose nikome. A to je zato samo sto nisi spoznao vece stvari do kraja te ces se vrtiti u krug sve dok to ne spoznas… dok ne stvoris zadovoljstvo u sebi.

*V.M.*…koliko sam puta vec to objasnio - shvacas li … svako ima svoj put U PET STEPENICA I SVI SU RAZLICITI…. ALI SE DALJE NE MOZE BEZ ZAJEDNICKOG PUTA…KOJI JE SVIMA ISTI ILI KAKO BI TO VAS GRAKTANJE ISPALO ISTINITO DA SOM SVI JEDNI… dotle som jedinstveni a tada se tek pocinjemo prozimati…Ne mozete mene ubjediti da ste sa rijekom Koranom doplivali u Beograd…

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:23 pm

Pero Hunjet - I.H. vam spominje u zadnje vreme mnogo Bracu i Bijelo svijetlo… a niko ga ne pita nista o tome… Onda ga ODVALI kako je bijelo svjetlo JACE OD DUHA… a to je nemoguce...Oni koji bas nista o ovakvim stvarima nezna zna da je bijelo svijetlo skup spektra boja. Ali I.H. ne pise da to nije njegova spoznaja vec da kopira nekoga… taj neko je opet ucitelj nizeg ranga … kojeg igor mora da upotrebi da shvati kako se debelo koprca u snu… Znaci niko ga ne pita zastoje bijelo svijetlo jace od DUHA… i ostaje samo reklama… Pa stoga Igor i ne pise SVOJA PRAVA ISKUSTVA… i sve ostaje kao reklamno takmicenje bez pravih iskustava u kojemu se navodi ko je sta je i koliko doprinjeo…. ISKUSTVO SE PISE SA SVIM DIJELOVIMA ISKUSTVA I SA SVIM SURADNICIMA … STA JE CIJE STA… i sta je zasto i kako postignuto… SVACIJE ZASLUGE SE MORAJU ZNATI… da se vidi da se SAM NIJE AMA BAS NISTA POSTIGLO….
Inace B.K. Mnogo znas do odredenog STEPENA… Taj stepen ili STEPENICU MORAS DA SAVLADAS…
Pozdrav.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:25 pm

Istina-Pero Hunjet O ovome se ovdje radi...!

S. N. Lazarev - Prelazak na viši nivo postojanja, kroz ljubav i prihvatanje (2010)

https://www.youtube.com/watch?v=kGObiQAjv7g


Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:27 pm

Dada Svjetlost*************Imala sam potrebu da jos jednom ponovim ovaj tekst ***************** I.Z
Vidim da ste nesto stavljali o usporedbama Krist=Sunce..osobno mi je ta ideja uvijek bila odbojna i lici mi na nekakav kult stovanja sunca..Krist = Svjetlo ili Informacija bi mi bilo puno prihvatljivije..ne bih da namecem nesto..samo cu stavit jedan citat iz knjige Alcheringa...
Baiame znači riječ Bog, ništa više ništa manje. Baiame je crpio unutar sebe i polazio od sebe. On je izdahnuo ljubav širom zemlje kako bi nam omogućio da se podignemo iz majke Zemlje. Baiame nam je udahnuo dah života a majka nam je podarila materijalno tijelo i othranila ga. Nakon što je Baiame stvorio Zemlju i ljude vratio se rijekama iz Snova.
Baiame je imao osam sestara koje su brinule o njegovom hramu na podnožju Ulurua ili Ayer rocka, kako ga zove bijeli čovjek. Sestre su posvetile svoj život čuvanju hrama. Ulazilo se kroz pećinu koja se danas zove Pećina sedam sestara u podnožju Ulurua iznad zemlje. Unutar vrtložnog prostora u hramu bila su dva kristala koja su omogućavala Baiameu da se slobodno kreće od rijeka iz Snova do zemaljske materijalne razine.
Sunce je zamislilo sebe kao bistrog mladića ali je bio jako zavidan Baiameu. On je smatrao da kad Baiamea ne bi bilo u blizini on bi vladao svijetom i svi bi mu se trebali klanjati jer je također bio i čaroban mladić.
Tako je razmišljao o načinu na koji će zaustaviti dolazak Baiamea u materijalni svijet. Otišao bi u hram, uzeo i uništio kristale i ubio osam sestara koje su ih čuvale. To bi spriječilo Baiamea da se ikad više vrati. Mislio je da postoji samo jedan ulaz u hram tako da sestre neće moći pobjeći.
Jednoga dana on je kroz pećinu ušao u hram kako bi uzeo kristale i ubio osam sestara. Zaslijepila ih je njegova vatra pa ih je on ubio jednu za drugom.
Ono što nije shvatio bilo je da je postojao još jedan izlaz o kojem su znale samo sestre. I dok je sedam sestara umrlo jedna za drugom, osma je ugrabila kristale i istrčala kroz drugi izlaz. U bijegu je ispustila jedan kristal uz pomoću kojeg je Baiame mogao otjerati sunce. Osma je sestra bježala sve dok nije pala na zemlju govoreći:“Baiame ja više ne mogu dalje“, i tu se srušila.
Baiame ju je uklopio u stijenu poput kristala ispod kristalne planine i to je Woolloombin ili planina Warning, kako je zove bijeli čovjek.
Osma bijela sestra i dalje drži kristal i s njim spava dok ne dođe vrijeme da se vrati i otpusti univerzalno znanje čovječanstva.........
********************************
Dada Svjetlost - Ovo od Alcheringa... je veliko ZNANJE... samo kako ga objasniti i ko to pravilno moze...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:29 pm

Istina Pero Hunjet - ;:Kako ko ce protumaciti ili objasniti... Pa vi sami.. sami sa svojim radom na sebi u sebi - kroz sebe - u sebi ... ali to ne ide pustom teorijom i kopiranjem tudeg intelekta... nego spoznavanje u sebi KROZ LICNU PRAKSU... spoznavajuci sebe kao mikrokosmos ... spoznajete makrokosmos... Sve je u vama - nama ... svi mi to imamo... ALI treba spoznati ...LICNO... Kada se vjeruje u sebe i spoznaje licna vjera ... ali kroz Ucitelja koji Vas - Nas - vodi... znaci vjerovati i OBOZAVATI... sebe i svoj duh koji se povezuje za Uciteljevog - koji nas i stiti i vodi i pokazuje kojim putem i kako treba dalje... Nije slucajno sto sve pisemo u ovoj slici sa Bracom i Drvetom Znanja...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:30 pm

Dada Svjetlost - Dragi Pero ... Ucitelju ... koji nam pomazes da shvatimo NASEG UCITELJA BRACU... Kako si uporan i kako me-nas pratis... Sada tek ponovo shvacam zasto nikada ne govoris u napred. Hoces, zelis i cekas - da to bude Nase. Nase osobne spoznaje. Sada mi je jasan i Sasa Leblanc ... koji te je zamolio da mu nikada ne kazes cijelo rjesenje. Ja sam malo ipak radoznalija ali sam i strpljiva,iako sam trpila bolove ipak sam vjerovala u sebe, tebe, Bracu i duhovno vodstvo*******************************************************************************************Ovo je moja vizija::vidim jednu biblioteku sa puno knjiga, to na tren, posle sam neko vrijeme dva tri puta vidjela nesto, nisam mogla shvatiti sto dok nisam vidjela pandu kako me gleda, a ono drugo sto sam vidjela su bila stabla, tj lisce na stablima, ali ono je bilo kao zivo, kao te ruke, a na njima listovi, kao da je je to nesto sto predstavlja prirodu!!! Vec 2 noci me nesto budi, a ne znam sto, kao neki udari energije, ne znam ni ja, probudi me kao da imam strujne udare po sebi!!! Ali sinoc sam mislim dobila odgovor, i to od tebe!!! Vidjela sam kao neki stol, a na stolu kao dva kristala,jedan nasuprot drugom, kao dvi kapi rose, jedan je bio obican, a iz drugog je kao energija se sirila, vrcala kao plave iskre na sve strane!!! Pitala sam se sto to predstavlja, i odjednom se nadjem kao u nekoj trgovini i vidim tebe sa zenom kako si u nabavi!!! Pridjem ti i na uho ti sapnem to sto sam vidjela!!! Ti si me pogledao i odgovorio mi : Nemoj se bojati, ta dva kristala predstavljaju tebe prije i sad!!! Prije si bila kao onaj prvi, obicna kao svi ljudi, sad se pretvaras u ovaj drugi, punis se energijom, tvoje tijelo se mijenja, i prolazi velike promjene, tvoja energija raste i siri se, i ako malo zaboli ne brini, to je to, moras ici do kraja, da postanes onaj drugi kristal !!!! Eto dragi Pero, hvala ti na odgovoru koji si mi dao, u mojoj viziji!!!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:30 pm

Dada Svjetlost-I hvala ti sto si mi taj odgovor potvrdio i na javi i sad to povezujem sa danasnjom vizijom*********** 23.01.2013 pero samo da ti recem, opet sam vidila samo zivotinje!!! ustvari mrvicu me protreslo,jucer i danas, ali to nije bas nesto jako, to treskanje kao da me malo podizalo, i onda sam u svijetlu vidila tj od svijetla prvo covjekoliko tijelo sa vecom glavom, kao sto izgledaju astroauti,ili ronioci, ali on je toliko svjetlio da sam vidjela samo obrise, onda se pojavio slon u svijetlu i poklonio mi se i otisao u nazad, i zivotinje druge, kojima sam vidjela samo noge, izgledalo je da su tigar, puma, ne znam ni ja,vidjela sam samo tijela, ne glavu jer ih slon zaklonio, svi su bili u svijetlu i isli unatrag, i taj covjeculjak mi je isto mahnuo i poklonio se, i to na nacin kao u filmovima kad su se na dvoru nekad klanjali!!! Bilo mi je cudno i lijepooooo ih vidjeti!!!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:31 pm

Saso Leblanc - ..23.01.2013i ja sam cele noci bio sa zivotinjama , divlja macka, jaguar...i kozna sto jos, nisu me napadali, niti sam se bojao, zeleli su mi nesto reci...preneti...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:31 pm

Dada Svjetlost - 24.01.2013!!!!Evo sinocni san, nije bas vizija, uglavnom samo se ovog sjecam!!! Ima 4 rusaka, kao torbe,poslagana na stolu, imaju izgled kao djecji rusaci u obliku medvjeda, ali onih kao sto prave torbe u vrticu za djecu!!! Uglavnom, prvi je mali, a sljedeci je svaki sve veci!!! Netko mi govori, ne sjecam se tko, da sam uspjesno prosla sve sto stoji u prvom rusaku, i dan mi je drugi u ruke, on je malo veci, dva preostala me cekaju,i oni su jos veci, svaki od njih u sebi sadrzi neku kusnju kroz koju trebam proci, i svaka je veca od prehodne !!!! Znaci prvi ispit sam polozila, ostaju mi jos 3 !!!! i koliko sam shvatila, veci i tezi jer su kraceg vremenskog roka, tako nesto!! prvi je bio najmanji ali i sa najvise danog vremena, zato je bio laksi!!! a sam sve to promatrala sa velikim postovanjem!!!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:31 pm

Istina-Pero Hunjet - Ante moj dragi...
Ja i ti smo pricali vise puta i raspravljali... ti si tvrdoglav veoma. Naucio si Bracine knjige na pamet. I toga se drzis... dakle napisanoga... te tumacis po svome isto kao i svi ljudi ovoga svijeta bibliju a niko se ne slaze sa nikim. Ne shvaca se ili ne spoznaje BIT i VODSTVO knjige ili skrivenih misli... pisem ti iz srca i postovanja... DA U PRAVI SI I PISE TAKO.... I JESTE TAKO.. JER POSTOJI MOGUCNOST krade NASIH SNOVA. Ali Ante, ovdje se ne radi o tome... ovdje se radi o dokazivanja svoga licnoga rada i USPJEHA... znaci DOKAZI ZA POSTIGNUTO... dakle, postignuto i duhovno dokazano... a preko naseg zajednickog ucitelja... Taj Nas Ucitelj je i zastita... tako da je postignut sistem i zastite preko njega... UCITELJA... zasticeni od svega. U pravu si da onaj koji ne radi kako treba treba da se cuva od svega... ALI NE OD PRIJATELJA ILI ONIH KOJI NAM POMAZU DA SHVATIMO UCITELJA....Ti u svemu vidis PRETNJU I STRAH... te se stoga drzih PREKRUTO samo cinjenica koje te uvijek drze u strahu i oprezu - koji te nadvladavaju da ne vidis i druge stvari koje bi mozda i trebao da vidis. Ja sam zamolio Dadu da postavi sve tri vizije po redu jer jedna drugu potvrduje... i ako to njoj jos u potpunosti nije ni jasno... ni kako ni zasto... Ali ona i slicni vam DAJU PRIMJER svoje HRABROSTI i Trpljenja svasta nesta sve do boli ... kako bi spoznavali sebe ili ucili - i to Vam ovdje bratski i pokazuju. Zbog Vas koji tapkate na mijestu ili ne radite nista... da vidite sta i kako se moze i postize. Sjeti se BIBLIJSKE PRICE – o tri brata koji su dobili istu svotu novca i odredeno vrenme da raspolazu sa tim novcem, te da se vrate i pokazu sta su stekli, zaradili…. Ovdje se dakle radi o ljudima koji nesto zaraduju i DAJU VOLJU I PUTOKAZ *DRUGIMA* I NACIN NA KOJI SE ZARADA POSTIZE… OVO JE LICNA PRAKSA I RAD … Mi dajemo nesto VAMA da shvatite… KAKO BI RAZRADILI I UZDIGLI VASU NADU U SPAS I ZNANJE… LICNO UZDIZANJE… da vidite da se MOZE!...Jer nasa snaga i znanje je velicina naseg Ucitelja … I OBRNUTO…ovi ljudi prelaze te stjenovite i trnovite i teske staze … ne cekaju … idu i puten se snalaze… i to vam kao primjer i pokazuju… oni se ne NADAJU samo…kod njih nisu ugasene tri svijece od cetiri…

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:32 pm

Četiri su svijeće lagano gorjele.

Bila je tišina i mogao se čuti njihov razgovor.

Prva je svijeća rekla:
...“Ja sam MIR. Nažalost, ljudi me ne uspijevaju sačuvati – mislim da ću se ugasiti.”
I odmah se ugasila.

Druga je svijeća rekla:
“Ja sam VJERA. Nažalost, mnogi ljudi imaju površnu vjeru i ja ih ne zanimam. Nema smisla da i dalje gorim.”
Tek što je to izgovorila, puhnuo je lagani povjetarac i ugasio ju.

Treća je svijeća žalosno progovorila:
“Ja sam LjUBAV. Nemam više snage. Ljudi zaboravljaju na mene i to koliko sam im potrbna. Oni ne vole ni svoje najbliže.”
I bez oklijevanja se ugasila.

Odjednom je ušlo neko dijete i ugledalo tri ugašene svijeće.

“Šta je to?” upitalo je.
“Vi ste trebali svjetliti do kraja.”
I rekavši to, počelo je plakati…

Uto je progovorila četvrta svijeća:
“Ne boj se, dok ja gorim moći ćemo upaliti ugašene svijeće. Ja sam NADA.”

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:32 pm

Istina-Pero Hunjet Oooo Anteeee moooooj... NE ZABORAVITI DA SVAKO SEBE PISE... NE ZABORAVITI.... nikada... jer to je prvi kljuc spoznaje.... kao prvo uopce ne citas , a ako citas sta pisem onda nisi u stanju da SHVATIS... nisam ja nikada citao nikakve filozofe a licno tvrdim
DA
FILOZOFIRATI = NEZNATI
A kao drugo to novo sto ti tvrdis je bas to ISKONSKO STARO ....Anteeeee...
A kao trece... pisi svoja iskustva ... sta si postigao ... ili suti... ovdje se niko ne svada - a ti bi se svadao... pazi i jos lazes... ti si htio da ti ja potvrdim nesto - a ja sam te odbio... jer nemas pojma i nisi bio u pravu... pa si me izruzio kao i sada... Ispadas GLUP... ovdje Anteeee... jer je Braco veoma cesto sa ovim ljudima u vizijama i druze se sa njim... pa cak i sa Ivicom ... a ti nas sve lazovima pravis... ili pisi svoja iskustva ... ili SUTI Ante ... ovdje tvoje neznalacko i rusilacko ponasanje nije uopste potrebno... jer ti nista neznas... pa kako onda nesto zakljucujes... sam si rekao ... DA NIKADA NISI NISTA U ZIVOTU PROCITAO ... ANTE... DE BUDI TI MENI PAMETAN... Jer nisi u stanju da sam sebe pratis... I nemoj se vise javljati OVDJE na takav nacin... a kada spoznas nesto i imas pametno da kazes - kao kako si Sta postigao onada i pisi... inace nemoj vise... evo ti jedno srdasce... ...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:32 pm

Istina-Pero Hunjet Brate saso i dado…
Neki dan mi se javi jedan od sinovaca i kaze- cika pero nije dobro…
Pa sta si zasro – pitah ga… Bas nista cika pero, sve radim kako treba… Pa nemoze da bude tako rekoh. Imam kaze problema. Pa sto ih pravis?... ma ne pravim kaze…! Ajde napisi ih. I on mi pise kako ima velike brige zbog posla – mnogo razmislja sta i kako ce sa poslom biti za sest godina… pazi – za sest godina… smotani jedan..!!!
Pa rekoh, a sta ce ti te brige…. Znas li ti sta ce se desiti sada za par sati … neznam cika pero… a sa kojim pravom ili iz kojg razloga ti sada razmisljas godinama u napred. Jel ti sve stalo kada si se okupio tim negativnim mislima… Auuuu kaze, jeeee… Pa jel ti sada vec jednom jasno… da svaka jaka misao blokira sve ostale energije koje si do sada stekao… ta misao je preuzela prvo mijesto i blokirala sve energije i misli koje ti i dovode tu energiju. Cim te energije nema… gladan si… izgubio si lijepotu zivljenja. Misleci u napred… gubis sadasnjost… isto kao i misleci na NEGATIVNU proslost… gubi se NEMA SE NI SADASNJOSTI…
ALI… iz proslosti se uzima samo ono sto nam je za ucenje … i spoznaju… znaci iz pzadnje proslosti si sa svojim radom i zaradom dobio viziju sta je i kako je sledece… Ta proslost je vazna kako BI pravilno ISPUNIO SADASNJOST… Bez obzira da li je kro rad .. ljubav, srecu ili cak i bol… Jer si svega svjestan… tada je bol cak i draga jer je pobjeda draga. Drugi dan se Sinovac javlja i Vristi kako miu je ponovo lijepo i da je skroz sretan i SLOOOBOOODAN…
Ti kazes kak se nista ne dogada i da si zato malo ne raspolozen… heeeee Brate … pa ti naucio dobivati en. svjetlosne impulse da klecas ca kna koljena… a kada je nesto blaze to jeste kada si poslije dobio objasnjeno sta je i kako je i sta TREBAS DA DALJE SHVATIS… TI ZABORAVI NA TE BLAZE DOTICAJE… KOJE CE OPET DOVESTI DO SNAZNIJIH INPULASA… Znaci, vracaj se u proslost sta je poslije tih jakih inapulsa… Znaci zivotinje i kojesta… a tako isto i DADA .. jos i u istid an… Malo si se zagubio – jel je i to normalno iamo si jace obaveze prema porodici i poslu. Znaci da te neke stvari preokupiraju…Nisi to prije dopustao pa nemoj ni sada… odmori se malo. Sta ste vas dvoje dobili sa tim vizijama. Ja sam napomenio dadi da se sada vrati u proslost i da se sjeti koju je pricu postavila ovdje. I sta je pitala !... ko ce da to protumaci… Zato je sve i stavljala ponovo iz proslosti i sastavlja sa sadosnjosti… Hah, pa ja znam da si ti upravo svega toga svjesta – nije li tako… ali si se malo opustio… nisam li ti prije oko godinu dana spominjao slona i sedam surli… jesam… Vidite sada da se u proslost morate vracati… kako bi izvrsili pravilno sadsasnjost. Ali ne ici u proslos iz gluposti koje kakvih.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:33 pm

Istina-Pero Hunjet - Sada se sjeti da smo rekli da se uci iz kamena pa biljnog carstva pa tek iz zivotinjskog.
Sada lijepo trazi gdje imas PECATE… pecati u en. centrima ili cakrama i koje su zivotinje u njima. Dada je postigla kompletnost prve ili nize cijelovitosti… i niko ne moze duhovno da napreduje dok to ne shvati i ne prozivi prakticno … bas niko na ovome svijetu. Jer rekli smo da ni sa cakrama nije kako se pise… a sazna se tek kada prozivis i AKO SHVATIS… Nije li slon ogromna zivotinja sa ogromnom snagom… isto tako nije li ona veoma pametna i inteligentna … a nije li cak i osvetoljubiva… je li on sive boje… i ima li sedam surli….Sada tek vas dvoje mozete da istrazujete sta to znaci i da se druzite… To sto postizete je upravo ono sto Obradin postavlja kod mene na zid od STAJNERA… Vidis li da radi bas kao da nas prati…PRATI… Ipak neko sve skupa slaze… pomoc nam stize bas sa svih strana – ali samo treba vidjeti.. Da bi svi sve vidjeli treba se DRUZITI… casno i posteno i sa znanjem. Tu vam je i objsnjenje od Stajnera da Isusovo znanje ili Njega moze samo da vidi onaj ko izgradi jedno TIJELO… To se upravo svima vama i desava. I ne zaboravite, prosli puta bilo krstenje sa vodom a ovaj puta sa VATROM… i to si Brate Saso prosao a i ti Dado prolazis..Upravo sada je Obradin postavio tekst Stajnerom ka se sve u nama ili sa nama prozima ili pomaze iz Biljnog Carstva… PROCITAJTE OBAVEZNO…!... Smijem se sada – jer se sjetih dade i jos nekolicine njih… odradili su svi Bracinu Knjigu OZDRAVLJENJA… I POSLIJE DOBILI DALJE STA DA RADE… TE NAKON MJESEC DANA SVI IZJAVISE DA SU SIGURNI KAKO JE DOSTA SA TIME I DA SU ZAVRSILI.. Pa pitam ih ja… a ko vam je rekao da je dosta… pami… MI TAKO MISLIMO.. pa jel vam rekao neko ili pokazao na neki nacin … pa nije KAZU… i sta ce mo sada pitaju… Pa reko nastavite raditi … SVE DOK VAM SE NE KAZE DALJE STA I KAKO…A koliko vremena … e pa neznam … to ce te Vi meni reci… Hahaaaa… jel vam se govori sada? … jel VAM SE POKAZUJE SADA… Eto sada tek dolazi i bude lako kao sto i tvrdih… jer sada i znate i postizete i osjetite… VI SADA NEMATE VISE NITI SUMNJE niti morate da razmisljate sta i kako … sada je lako .. jer sada ste SIGURNI I U SEBE I U SVOJU VJERU I U SVOJ RAD… Nije li sada mnogo lakse…ALI odbacite od sebe sve sto vam smeta ili sto je smetalo… iz proslosti i blize i daljnje uzimajte samo ono sto vas UCI sta da radite i kako da gradite sadasnjost i kroz nju – normalno tek buducnost…. Sto manje razmisljate i mislite bez veze… vise ce te da postignete… …

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:33 pm

Dada Svjetlost - Dragi Pero, HVALA ti na objasnjenju, sad bolje shvacam neke stvari, jer nije mi jasno bilo zasto vidim zivotinje!!! Stvarno cijenim tvoj trud i strpljenje, jer istina, ja sam prva mislila da ne moram vise nista, da sve dodje samo onako, pa valjda kao da padne sa neba!!! Uz tebe sam shvatila i spoznala i Bracu i Ivicu, i sretna sam, jer da nije bilo ovoga svega, sto si mi do sada objasnjavao i pokazivao, ja stvarno nikad ne bih znala tko je ustvari Braco!!! Sretna sam kad i njega vidim pred sobom u punoj ljepoti, sretna sam bila kad sam vas vidjela oboje jedno pored drugog, kada ste mi pruzali ruke, sretna sam sto ste mi oboje dali punu podrsku i vjeru u samu sebe, jer u pocetku stvarno nisam znala!!! Ni sada ne znam, ali sada se trudim da ucim!!! Nekad sam vjerovala da nam Braco moze izljeciti samo fizicke rane,pomoci u nekim stvarima, u poslu, u ljubavi itd, a uz tebe Pero sam shvatila da nam on pomaze da iscjelimo one duhovne rane, da nadjemo onaj unutrasnji mir, da se priblizimo kako njemu, tako i necem puno vecem, osjecam da je cijeli kosmos uz mene,u meni,cak danas kad pratim seanse Brace preko interneta, prozivljavam ga drugacije, osjecam se da se jednostavno spajam sa njim u necemu puno vecem od samog pogleda!!! Zao mi je sto te neki ne shvacaju, mene nitko ne moze uvjeriti u suprotno, jer si mi ti otvorio oci !!! HVALA ti na svemu od srca

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 5 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.