Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

2 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:52 am

Boris Todorovich: nemam vremena, sprema se na poso pa cu da odgovorim kad mozem
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:52 am


Istina-Pero Hunjet: Nadji vreme Dragi Borise, nadji i korisno ga upotrebi... nedaj se zaluditi sa ovakvim predavanjima... oni starim zavjetom dokazuju novi... umjesto da sa NIOVIM ZAVJETOM POBIJAJU STARI... NEDAJ SE TI MENI...

SA POSTOVANJEM i ljubavi prema znanju i istini...

Pero
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:53 am

Boris Todorovich: Ti kazes da Otac je sunce, gde to pise u Bib?
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:55 am

Istina-Pero Hunjet:
Ma pise pomalo moj Borise, izbacise da ne mozete shvatiti... Isus kaze ili spominje oca nebeskog i u sunce gleda...a na kraju biblije pise nekako ovako... i sama zemlja ce jednom sunce postati ili kao sunce... ne budi smjesan da ako nesto i nema u bibliji da toga nema... bibliju sa biblijom nikada neces protumaciti niti svetu istinu saznati ako ne upotrebis ZNANJE IZ KOJEGA SU SVA ZNANJA PROIZASLA...a to su znanja Atlantide i Boga Thota... jer potop je to sa atlantidom... ZNAJU TO PISCI BIBLIJE... ALI NE DAJU ZNATI... jer onda ne bi moigli vladati sa vama...a Egipat je naslednik toga znanja... to jeste piramida i svinga... ti sve tajne svjeta leze tumo Borisu...odatle proizilaze sva znanja .. pa je i sam Isus tamo ucio i u Indiji indijska sveta znanja i budisticka... sve je to Isus ucio...a vi BIBLIJASI TVRDITE DA SU TO SATANSKA ZNANJA... pa ispada da je i sam Isus po vama satansko ucenje... moj Borise... a ovi i ostali predavaci pretpostavlljau i znaju ko je sta od bogova mislio... pazi... predpostavljaju i na kraji tvrde kako je to jedini dokaz...bibliju je bioblijom nemoguce protumaciti... vi zlo pravite dobrim a dobro zlim... presipate iz supljeg u prazno...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:56 am

Istina-Pero Hunjet : evo ti jedan od rijtkih ljudi koji su hrabri i znaju nesto...

http://www.tacno.net/.../fra-drago-bojic-zivimo-u.../

Fra Drago Bojić: Živimo u vremenu religije bez Boga
TACNO.NET
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:56 am

Istina-Pero Hunjet Bobo Kolić
·
“Ah, pa kršćanstvo je odavno prepoznalo proces fatalnog odvajanja čovjeka od Prirode i njenih zakona – rekao je promuklim glasom – koji je jasno prikazan u simbolici sv Jurja koji ubija zmaja! Tvoja je civilizacija ubila ono što bi znanstvenici nazvali “reptilnim dijelom mozga”, zapravo sve ljudske instinkte, intuiciju, prirodne ritmove i izručila Čovjeka racionalnom umu. Treba li uopće reći koliko je analitički um, racionalno nasilje, nesposobno riješiti bilo što? Vi biste rekli da se čovjek posvađao s Bogom kada se okrenuo od najdubljih slojeva vlastite svijesti ali buduća vremena donose toliko muka da nećete ni imati vremena o tome razmišljati…

Istina-Pero Hunjet:
Vidis ovaj tekst... nije moj... ali je u redu... pa ga zato i koristim... bas me briga cijij je...ali mi je drago ako ga poznam...

sta mislis to o REPTILSKOM MOZGU... i o trinajstom mjesecu koji je nekada bio... znacaj broja 13 itd...
a ima li o tome u bibliji... nesto o broju 12 ili 13... reci ti meni i o reptilima...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:57 am

Boris Todorovich: Samo mogu da kažem da ću se moliti da ti Bog otvori oci da bi mogo da vidiš pravu ISTINU, BB
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 1:58 am

Istina-Pero Hunjet:
Haaahaaa...MOZE moze... i ja tek ima da UCIM.... ZNANJU NIGDJE KRAJA....!!!! <3
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:01 am

Istina-Pero Hunjet: Postovanje Boris Todorovich-u
Jesi li primjetio to POSTOVANI VISE PUTA do sada...!?
Zato to postovani...?
1. zato sto si vredan i predan svome radu... nije ti tesko pisati... zelis LJUDIMA POMOCI...!
2. dobar si covjek....!
3.Vjerujes iu Isusa...

E sada, a zasto ti se ja javljam...?... pa iz postovanja prema tebi po ove tri tacke... i prema znanju i Isusovoj ***ISTINI***... ti mislis...!?... da je sve to ljubav sto ti radis... a ja ti napisem da je ljubav procentualne velicine naspram ZNANJA... I TO NE MOZE BAS NIKO DA POBIJE...
Postavio si mi i video predavanje da pogledam -ja sam i to pregledao i objasnio ti sve to... Ti si bio siguran i potpuno ubjeden da TO NIKO ZIV NE MOZE POBITI... ja ne da sam to pobio... nego sam ti objasnio da se to MOOOORA POBITI... i otkrio sam ti neke tajne.. tajne stihova.. za koje nikada niste culi... Zamolio si me da svije pisanje potvrdim sa stihovima bibllije...da stih potvrdi stih... odgovorio sam ti DA JE TO NEMOGUCE... TO JE MOGUCE JEDINO DA SE OTKLJUCA TAJNI KLJUC ZNANJA NEKOGA STIHA... ako to uspijes sa par stihova,,... tada se sve pocne otkljucavati = odmotavati...
Malo prije sam nesto trazio na Jutubu... a naidem na ovu emisiju... privuklo mi je paznju... otvorim i ono bas ono sto je tebi i vama potrebno.... E vidis to je taj zakon privlacenja...kroz molbu ali i predani rad... imao sam namjeru i ona se ostvarila... to je ta SLOBODA DUHA... kada mislis svojom glavom... imas zdravu namjeru i tada dobijes ono sto i trazis... dobijes ako primjetis taj znak kraj puta.. a na koji te se navodi iz duhovnog svjeta... ili to je intuicija... nju vi nemate...
Ovdje se govori, na ovom videi o dosta toga...a ja cu ti objasniti prorocanstva... imas zla i dobra... zla su da se UVIDI... sta te ceka ako si ***OVCA***.. ako ne misllis sa svojom glavom... mora se uciti i steci znanje kroz licni rad kako bi se znanjem IZBORIO DA SE NE DESI TO ZLO PROROCANSTVO.... a ne svi sretni sto su znali da ce se katastrofa desiti -svi sretni sto se i desiila... medutim imas i biblijska pozitivna prorocanstva... koja opet sa znanjem i iskustvom CES DA SPROVEDES DA SE TA I DESE... E VIDIS ZA TIM NIKO NITI TEZI NITI PATI...

Evo ti video pa ti sada iz postovanja prema meni kao sagovorniku pogledaj to - dok ti ja dalje pisem

Plecko ti je jedan od vecih faca uopste po mnogim znanjima na primjer

https://www.youtube.com/watch?v=NJ3oyveXvwE

Na Rubu Znanosti - Proroci i prorocanstva
YOUTUBE.COM
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:04 am

Istina-Pero:
Boris Todorovich-u..
Zamolio si me da ti stihovima stihove iz biblije potvrdim i dao si mi predavanje od onoga tipa... bio si ubjeden da je ono savrsenstvo neko... od mene si dobio sok... sta je sok Borise... VECI SOK VECA SPOZNAJA...sokova je na raznim poljima.. kulturnih, znastvenih, bolnih itd... kada covjek bilo sta ne shvaca, ne prati ili ne uci kako treba... dodje vreme da dobije neku veliku bolest... i SOKIRA SE... nije pratio ili nije znao da sta da prati u zivotu i onda dobije opomenu... neku veliku bolest... to je strasni sok koji ga budi u zivotu te pocinje borba za zivot... tako i ti imas mali sok u ovim znanjjima i to bi trebalo da te zbog toga pokrene u toj bolesti nznanja i zaluduvanja... da pocnes da mislis svojom glavom...tako da magarac ne vodi ovce... kroz cijeli zivot.. samo onoliko koliko je potrebno da se shvati da si ovca...
Taj predavac... i on ima moje postovanje... jer bi na tebi trebalo biti da ti njega malo povedes... ako imas srca za Isusa i Istinu... on kaze- predpostavlja on... i sve predpostavlja on i vjerojatno je tako.. i na kraju tvrdi kkako je to nepobitna istina...
medutim te rijeci..
predpostavljam
vjerujem
vjerojatno
misliti
i slicne rijeci znace sve skupa ***NEZNATI***
Svi vi vjernici - tako su vas smuvali... tvrdite da su znanja satanska.
Da satana sve moze... ALI NIKO OD VAS NE TVRDI DA SATANA NIJE SVJETLO... DA NE MOZE DA SE KAO SVJETLO PREDSTAVI...moze on svasta i da misli i da prica... ALI SVJETLA NEMA... dakle LAZE... DA LI SVJESNO ILI NESVJESNO.... iz ppocetka to nije bitno...
Pa onkkaze ovako... u boga je bila prva misao...pa misao izrece rijec... NEMA SVJETLA od cega sve nastade... NEEEMAAA...
I onda uci i zaluduje vjernike... te divne ljude... kako je njih vise sa mojsijem CULO BOGA... i tu je kraj... ja sam ti objasnio da je RIJEC = sva intonacija tonovi kosmosa... muzika....zasto on ne race, ili, zasto ne nastavi dalje sa SPOMINJANJEM SVETLA... pa ne mooze... jer bi onda SPOZNAO ISTINU... ali taj vas jahve to ne dozvoljava... mojsije je prvo vidio onaj svjetleci grm... e vidis to je svjetlost KRISTOVA... ne isusova... nego Sv. Ar. Mihajla... znas li ko je ON...Svjetlosni voda svjetlosne Andeoske nebeske vojske SPASA...A KOJI JE U SLUBI KRISTA...ZNANJA NEPOJMLJIVOGA... a isus je imao uvid u dio toga znanja... mojsije je to odbio i otisao da slusa boga na planini... IAKO ISUS... (sada ti potvrdujem stihom iz biblije)... isus Vas uci da upravo ne vjerujete bogovima sa planina ispod mora i jezera i ispod zemlje... je li tako ili nije!?...TAKO JE TAKOOO. i nikkako drugacije...ali vama ulise i LAZNU MISAO I LAZNU RIJEC... a SVJETLO IZBACISE...satana ili tama ne podnosi svjetlost, smeta mu, isto kao nama tama...
Prati dalje... otkriti cu ti veoma mnogo toga... a o mome soku moj Borise... kada sam ja sve ovo shvatio davno prije... da si vidio tek sok... prvo sam jeknio onako tiho, bolno i zalosno... i tiho rekao ... boze mili.. da li jemoguce da OBVAKO JADNO I JEDNOSTAVNO SVE TE NAJVECE PREVARE KOSMICKE SE IZVODE... tada mi je nastala muka... u glavi - grlu... stomaku... u kostima u noktiiimaaa... to me drzalo vise dana... a najvise zbog toga sto sve PREVISE JADNO JEDNOSTAVNO...zar je moguce da dve milijarde ljuudi krscana, plus koliko je to generacija u dve hiljade godina. pa visoko obrazovanih ljudi... i niko nista da shvati... koliko je sve skupa milijardi ljudi koji su ovdje i sada mrtvi... i odavde Isus treba da nas vraca iz mrtvih...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:07 am

Istina-Pero:
Postavljam ti sledeci video... ovoga predavaca sam prije i gledao i slusao...on nema duhovna ISKUSTVA... pa tako da brka mnogo stvari... prica o laznom Isusu... na jednom predavanju je pricao da kada se Isus vrati u Jerusalem... tada ce biti jabuke ko lubenice a grasak ko krompir velicine... Nezna on da se svetost ili sveto troijstvo i svi kao isusi NIKADA NE VRACAJU DVA PUTA NA ISTO MJESTO... tako da prica protiv laznih isusa i proroka a slluzi upravo tome... jer sveto trojstvo je sada iznad terena bivse Jugoslavije... pisao sam vam to...sada je vreme na Slavenima da povedu svjet u duhu svetome... ili je to poznato kao peto poatlansko doba... sada mozete da uvidite zasto problemi kod nas Slavena i u Rusiji... osobito kod nas jer od nas sve i kkrece... SVE JE TO PRORECENO PREKO BOZIJIH GLASNIKA ILI PROROKA... SVE SE TO ZNA... ALI DJABA KADA STE SLAGANI DA POSLIJE ISUSA I BIBLIJSKIH PROROKA NECE BITI VISE PROROKA... a bome ih bijese i mnogo vecih od apostola i ostalih... ali su oni za vas SATANSKI... Ovaj pokzauje neke znakove i geometriju... tako da imate zlatno oko u suncu... 16 krakova suncevih... to je nekada noslia STARA MAKEDONSKA ZASTAVA... na primjer... ispod toga u krug imate sedam zvijezda sestokrakoh.... ili davidovih zvijezda... sta vi mislite sta to znaci... pa to je svetinja na svetinjama... ali predavas samo zlo prica i stavlja i najveci tajni znak iz piramide kao neko zlo... a taj znak nosi najvecu tajnu za duhovno napredovanje... I TO JE TO STO VAM SKROZ OBJASNJAVAM... vi LJUDI SAMO ZLO VIDITE... AMA BAS U SVEMU... kako vi mislite satanu pobjediti kada U SVEMU SAMO ZLO VIDITE I SATANSKO... gje je tu SVJETLOST ISUSOVA...AMA BAS ***NIGDJE***... Borise... SUNCE JE NAS BOG... PA IMAS SUNCE SUNCA... I CENTRALNO SUNCE... trojstvo Sunaca... i opet vam ponavlljam rijeci Patrijarha Pavla... cudni ste vi ljudi... vi bi svi da bogovi sidu sa neba i postanu kao vi ljudi... umjesto da vi kao bogovi postajete i idete na nebo...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:08 am

KAKO CE TE ONDA PREPOZNATI LAZNE PROROKE I UCITELJE... niste li do sada shvatili... PA SVE ONE KOJI NE PRICAJU O SVJETLU... SVI ONI KOJI POJMA NEMAJU O DUGI.... koju bog postavi na nebo kao znak pomocu kojega ga se mozemo sjetiti i ako da ga ne zaboravimo... vjerujte onome i onima koji vam zna objasniti sta znaci da sada isus dolazi na oblacima bijelim... onome koji zna koga i gdje treba po Isusovoj objavi... PREPOZNATO JER CE I VECA DJELA I CUDA OD NJEGA CINITI... ali vama je to nemoguce saznati jer vas satana ubjedio da je Isus najveci bog... strasnoooo, ne moze biti strasnije... i da poslije njega nema nikoga i NIKADA GA NECE NII BITI... Ti borise znas bibliju na pamet... pokazi mi gdje u bibliji tako sto pise... hajde potrudi se... odakle vam takva mucna i bjedna objasnjenja... ko vam to dade preko vas svete knjige.... ko vam tumaci i objasnjava ono sto uopste nigdje ne pise... prevedeno vam izade ovako...svako je budala ko bi povjerovao svojim ocima i usima... na to nemate pravo... pokorne sluge budite i trpite i sve te gluposti su BOZIJA VOLJA... koga se dakle sluzi IZA SVETOSTI, koju i vidite i citate... koga onda iza svega toga slusate, ko se iza istine krije.......???

https://www.youtube.com/watch?v=gBwJUKpjRh0

Biblijsko prorocanstvo o svevidecem oku
YOUTUBE.COM
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:12 am

Istina-Pero Hunjet:
Ono sunce sto sam malo objasnio i oko u njemu i onih sedam zvjezda sa po sest krakova ti - vam znaci sledece... preko Isusove zrtve... golgote ako je shvatite... znaci PRAKSE LICNE I ZNANJA ISUSOVOG TEORETSKOG KOJEGA CITATE U BIBLIJI... TE OCA NJEGOVOGA NEBESKOGA... otvoriti ce se i VAMA SVEVIDECE DUHOVNO OKO... kada probudite duhovnim zlatom sunca boga u sebi svih sedam centara... po mojsiju sedam ceri od mudraca a po bibliji sedam pecata na sesti nivo DUHOVNI... otvoriti ce se i vama svevidece oko... a poslije pet cula ovozemaljskih intelekta....KADA UM SVOJ SEBI PREDATE RAZVOJEM SVOJIM SVJESNO... te se svjesno predate iskri bozanskoj DUHU koja je u srcu... dusa je tijelo karmicko ovozemaljsko a Duh je samo iskra koju se u plamen sveti pretvoriti treba... a to Vam je KRSTENJE VATROM POSLIJE ISUSOVOG KRSTENJA VODOM... vatra u tijelu vasem=kalez=sveti gral.... ce zagrijati vodu i u paru=oblak bijeli pretvoriti... jednako je duhovna razina vise koja vodi ka ISUSOVOM USKRSNUCI IZ MRTVIH ... OVDJE I SADA STE MRTVI... ne moze Isus da vas pokupi iz truloga tijela koje su pojele zabe i crvi i zmije i kojekakve bube... na ovo su mi veliki vjerski neki ucitelji ODGOVORILI... MOZE ISUS TO I TO CE UCINITI... ON MOZE JER JE JEDINI I SVEMOGUCI BOG... molim vas... duhovni ucitelji koji imaju iza sebe vise hiljada sljedbenika... IMA LI TU LOGIKE... PA NEMA NI U LUDILU... i jos mene zali i kaze mi da sam satanski sluga te da ce ona da moli svoga boga za mene... ooojooooj nemojte molim vas... ja se rijesih VASEGA BOGA ... a zasto je to vama sve moguce... pa zato sto su sedam pecata SEDAM CAKRI... A SVI VJERNICI U GLAS,... IIIIIS SOTONO.... TO SU NAJVECA SOTONSKA ZNANJA I ZLO... A ti si njegov slluga... jel,,,, pa ISUS JE UCIO TO ISTO STO VAM JA TEPEM NON STOP,...ako je mojsije spoznao samo jednu cerku... dakle vjencao se samo sa najnizim stepenom znanja... a ISUS IH IMA 12... SVJETLOSNIH PECATA =CAKRI ILI SVJETLA STVARANJA, DUGINIH BOJA SPOMENA NA OCA NEBESKOGA...ali vi se nedate... vi POMOZI VAM NEBESKI OCE.... vi Isusa usporedujete sa bogom sa planine... od njega laz pravite... starim zavjetom Isusa dokazujete = rusite... umjesto da razotkrijete novim zavjetom i isusom stari zavjet... a Isus vam lijepo rece da je KRIVI KAMEN TEMELJAC CRKVE I VJERE VASE...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:14 am

Boris Todorovich: Dokazi su u Bibliskim stihovima koji su navedeni ovde u ovom vidiju, povadi ih pa cemo da diskutujemo, vazi?

Istina-Pero Hunjet:
Imas li borise na sto da DISKUTUJES SADA

Boris Todorovich: ELOHIM=JHVH=1 Bog, Otac,Sin i SD kada to budes razumio tada ces razumeti da je JEDNA(ECHAD) BOZJA ZAJEDNICA

Istina-Pero: A sa ovim ce mo nastaviti dalje... tek ces da UVIDIS U KOJIM PREVARAMA I LAZIMA I ZIVIS I DRUGE DA UPUCUJES...

Ne krivim te Dragi Borise uopste.... nego ti uvide dajem da vidis ISTINU SVETU ... Sluzim ti iz ljubavi prema ljudima i TROJSTVU SVETOME...sluzimo ja i TI sada SVIMA LJUDIMA ZAJEDNO...da shvate teske zablude.... JEDNOSTAVNE ALI UBOJITE LAZI... nisi ti KRIV NISTA... jer kako i od koga da saznas istinu ... kada ju je tesko NACI... pa stoga velika zelja i ljubav tvoja, ne rada plodom kako SRCE TVOJE ZELI I TEZI... JER SU TI-VAM UM I GLAVU LAZNIM ZNANJEM I LJUBAVI NAPUNILI... Ne dozvolise vam da NAUCITE SEBE PRVO VOLITI... I ZA SEBE TRPITI I PODNOSITI... SEBI PRVO SLUGA BITI... SEBE SVJETLOM NAPUNITI... drugima tek tada dijeliti a tebi nikada nece nedostajati... Isus si ti i ja i svi ljudi na svijetu... kao on postati trebamo... isusova nauka je donijela znanje i ljubav da se kroz ljubav i kroz sebe uzdigne do njega i ide na pute ocu nebeskom... a ne da se trpi i pati i robuje i sluga nekome bude, NIKOGA DA SE NE BOJIMO... ne zeli to otac nas...OTAC NAS nas uci da se naucimo iz ljubavi sebi sluge biti sebe nauciti voliti... svijetliti uz njih.. jer samo svjetlo tamu razara... i to iz ljubavi... ne se bojati i patiti i vikati kako je to bozija volja i njegov plan i da samo on zna plan za tebe... njegov plan je TVOJA SLOBODNA VOLJA... KOJU TI NEMAS... jer vjerijes slijepo tudim lazima ne pokusavajuci svoj mozak upotrebiti. Ako nemas svoj zdravu namjeru... kroz koju ces da ucis i stjeces svoja licna duhovbna iskustva ne vredi ti ni molitva... jer privlacis opet laz...
nastaviti cu o tome i molitvi...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:16 am

Rajko Stojković:
Istina-Pero,
Učitelju Moj.Sve dok Čovek Živi u ,,Neznanju'',
Kako Reče Isus Razapet na Križu;
Oprosti Im Bože,Oni ne Znaju Šta Čine,
To ne Znači da Ne Veruju u Boga,
Jer su Rimljani Verovali u Svoje Bogove,
Kao i Grci u Boga Zevsa,--Boga Rata,
Kao i Otomansko Carstvo,Koje je Verovalo u Alaha,

Pa su Ubijali Osvajali i Kao i Kolumbo,
Kada je ,,Otkrio'' Ameriku, Pa je Papa,
Po Rodu Španac,Svetom Vodicom Aminovao,
Puške i Topove,Dajući Blagoslov Konkvistadorima,
Blagoslov za Okupaciju,Ubijanja Miliona Indijanaca,
Osvajajući Bezpravno Njihove Domovine.

ZNANJE JE,SVESNOST DA SMO DEO BOGA,
KOJI OBITAVA U NAŠOJ DUŠI,I SAMA SVESNOST,
DA SMO SVETLOST BOŽJA,OMOGUĆUJE NAM,
DA IZBEGAVAMO ISKUŠENJA,PRED KOJIMA NAS STAVLJA ŽIVOT.I NIJE TO NAMA SUĐENO,VEĆ NAM JE,
DAO SLOBODNU VOLJU DA SMO ĆOVEK,,
ILI DA BUDEMO NA STRANI SOTONE,KOJI NIJE BIĆE,
VEĆ JE TO NAŠA TAMNA STRANA U NAŠOJ DUŠI.

SVETLOST POBEĐUJE TAMU KAD--TAD,
ČOVEK MORA ODRAST=DUHOVNO EVOLUIRATI,
U SVETLOSNO BIĆE--PUTEM VIŠIH DIMENZIJA.
TADA ĆE,,SOTONA'' BITI UNIŠTEN,
JER SE HRANI TAMOM KOJA VLADA,
LJUDIMA U NEZNANJU I NEPREPOZNAVANJU
SVOJE DUŠE...
TADA, KADA NAM DUŠA BUDE PROSVETLJENA,
OD OCA SVEMOGUĆEH STVORITELJA BOGA.
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:17 am

Istina-Pero Hunjet:
Rajko Stojković-u... svaka Ti Cast Na Ovome... upravo je sledeci tekst koji cu pisati u ovome stilu tvome... molitva i bogovi... Hvala na javljanju.. <3
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:17 am

Rajko Stojković:
Istina-Pero,
UČITELJU MOJ,ODUŠEVLJAVA ME,
TVOJA VELIKA ENERGIJA I USTRAJNOST.
TREBA ČOVEKU DOSTA VREMENA,
NE SAMO DA PROČITA TVOJE OBJAVE,
NEGO I DA SHVATI I RAZUME.
PA DA I OSETI SVU SUŠTINU NAPISANOG..
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:18 am


Rajko Stojković:
Istina-Pero Hunjet,
Nema na Čemu,Tvoje Dobre Objave--Moja Inspiracija.
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:18 am

Valentina Puli: hvala <3
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol pet vel 05, 2016 2:19 am

Rajko Stojković:
Istina-Pero,
Sve je Ovo Napisamo u Simbolima.
Zbog Toga je Biblija Naučna Kniga.
Običnom Smrtniku bez Učitelja,
Teško je Dešifrirati Sve te Simbole.

Slično kao kod Slikara Pikasa,
Umetnički Pravac Kubizam,
Gde su mu Slike Pune Simbola,
Ženski Akt je Naslikan na Način,
Da su joj Delovi Tela Postavljeni,
Na Ne--Pravim Mestima.
----------------------------------------------
Postovi ne samo da su,
Teški za Razumevanje,
Već su Predugački,I Valjda,
Tako i Trebaju biti Napisani.
Čitam Post po Post sa Pauzama .
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol sub vel 06, 2016 11:53 pm

Istina-Pero Hunjet:
Zoran Štros Jedini Bog je Bog Koji je Bog u 1.BZ

Izlazak 20,2 "Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva.
Izlazak 20,3 Nemoj imati drugih bogova uz mene
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol sub vel 06, 2016 11:54 pm

Boris Todorovich:
Istina-Pero Hunjet, gledao sam vidio sto si stavio ovde, i vidim sada da ti ne vjeruješ u Boga, umesto da uzmeš Bibliju da čitaš, da upoznaš Boga, ti meni predstavljaš nešto sto je od demonske strane. Ako hoces da dokažeš čovjeku nesto, moraces da pridjes sa one strane sa koje se može, u ovom slučaju to je Bib. Dokazi ti meni sa stihovima iz Bib. ono sto hoces da dokažeš, a ne nečije ili tvoje mišljenje, BB tebi i tvom domu!
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol sub vel 06, 2016 11:55 pm

Istina-Pero Hunjet:
Pa zar ti nisam dokazao pobogu... ali cu ti tek dokazati... mislim probati....JA TI TIMACIM STIHOVE BIBLIJE... I OBJASNJAVAM TI BIBLIJU PO BOZANSKOM DUHU... svetost stihova... i ukazujem ti da se ne moze - NEMOGUCE JE POTVRDIVATI BIBLIJU I SVETI DUH POTVRDUJUCI STIH STIHOM OVOZEMALJSKIM ***SATANSKIM MOZGOM... ILI REPTILSKIM*** ponavljam ti vise puta da se stih mora spoznati po duhu svetom.. a ne reptliskom mozgom... kako i sta ti tu nije jasno...vi vasim mozgom=NEZNANJEM... PONISTAVATE I ISUSA I BOGA... NI JEDAN STIH NEZNAS-TE DA OBJASNITE.. I KOJE je onda satansko znanje ... vase ili moje...
Ali cu ti jos JACE OBJASNITI I DOKAZATI....mislim probati... A TO TEK NECETE BITI U STANJU SHVATITI... vama je satana bog a bog satana... i niste toga svjesni... a nesvjesnost je moguca samo iz NEZNANJA...
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol sub vel 06, 2016 11:56 pm


Istina-Pero Hunjet:
Postaviti cu vam Dva videa... da vidite neka razmisljanja...
https://www.youtube.com/watch?v=6HTrny_pSMw
(Ruski pravoslavni pop o muslimanima)
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Marysol sub vel 06, 2016 11:58 pm

Istina-Pero Hunjet :
Pazljivo pogledajte... KAKO LJUDI SLOBODNIM MOZGOM RAZMISLJAJU...

Ovo sve skupa ne postavljam da bi dokazao koja je vjera u pravu i slicno... jer ja uvijek pisem ovako... SVE VJERE I SVA ZNANJA I SVA DUHOVNA UCENJA SPAJATI I UJEDINJAVATI .-. KAKO BI SE TEK POSTIGLO JEDINSTVENO DUHOVNO ZNANJE...

https://www.youtube.com/watch?v=u_Xps-mbUhg

Bivsi musliman Mario Joseph koji je postao hriscanin tako…
YOUTUBE.COM
Marysol
Marysol

Posts : 183
Join date : 07.12.2014

[Vrh] Go down

JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju - Page 4 Empty Re: JAVLJANJE SLAVE BOŽIJE NAD HERUVIVIMA Dođe riječ Gospodnja Jezekilju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.