Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sv. Ar. Gabrijel

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin sub pro 06, 2014 12:48 pm

Prenosim Vam najnovije ISKUSTVO... iz nase male grupice... malo nas je ALI NAS IMA..


  • Danas

  • Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 -PAXP-deijE10:46


    S. M.


    [ltr]
    Cika Pero vidjela sam kako jedna zena je dosla u moju kucu zajedno sa D... mislim da je rekla da je Dada ali fizicki nije izgledala kao D.. i donela mi je kamena-u roza boju, plave, zute, zelene, ustvari u sve dugine boje plus narandjaste. i rekla nam je da kad nas neko napadne, da uzmemo taj kamen bacimo na njega i posle samo da udrimo i on padne to jeste unisti se. Niko nije dosao, a mi smo cuvali kamen.[/ltr]









  • Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 528072_3080665380928_1591667403_n
    12:37


    Istina-Pero Hunjet


    [ltr]
    pa nece ni doci jer ste zasticeni sada sa tim svijetlostima... ta svijetlost ce ga vasa UDRITI... haahaaaa... zato cuvajte taj kamen... po starim UCENJIMA... stekla si KAMEN MUDROSTI ...[/ltr]






    Cestitam Sinovka .. cestitam... Very Happy


Zadnja promjena: Admin; uto pro 09, 2014 2:56 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 8:59 pm

od [ltr]zoran[/ltr] » 30 Nov 2014, 00:58
Vežbe za intuiciju.
Pogledaš Bracu na youtube kako pilji u tebe i kažeš - daj mi intuiciju, daj mi intuiciju... i stiže odmah ili možda neki drugi put, kako on sam kaže.
Bez sve šale, svi koji su pratili te njegove performanse, neka objave ovde šta su osetili i šta im je izlečeno.
Nikakve vežbe za intuiciju nisu potrebne, to treba da se živi.
Uslov je da prvo poveruješ svom osećaju i da budeš siguran da te on nikada neće slagati.
Ako pogledaš Sai Babu dobićeš osećaj koji može da prevari samo tvoje prethodno čitanje o njemu, ili ti neko puni uši maratonskim postovima ili pričama.
Ako za trenutak ugasiš um, možda ćeš se prestrašiti koliko si lakoveran i koliko iluzija čula može da te pređe.
I ne veruj nikome ništa osim svojoj intuiciji.
Što se više oslanjaš na intuiciju, to ćeš više podataka dobijati, i to tako ide.
Ako očekuješ i još više podataka, onda treba da vežbaš mentalnu projekciju.
Sad će Impuls da mi zameri - ti samo kažeš "kod", "projekcija" i ništa ne objašnjavaš. Pa nije ovo knjiga nego glupi forum.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:00 pm

[ltr]Impuls[/ltr] » 30 Nov 2014, 02:00
zoran je napisao:"Bog je u tebi" . To se samo tako kaže da bi se logički zadovoljile teorije.
Čovek je Bog - takođe. 
Tek kad se prođu ogledala, to se i dešava. Pre toga čovek služi Crnkoviću i Bogu fifti-fifti.


Kako znas kako se desava,ako si tek krenuo da radis s tim na radionicama?Zanimljivo kod tebe je to sto cim neko drugi iznese nesto sto se kosi s tvojim misljenjem,ti odmah pokusavas da predocis svima kako taj neko grijesi i nastojis da samo ti budes u pravu!
Gdje je Crnkovic,Zorane?!Gdje taj demon i zlo protiv kojeg se boris i kazes da mu svi sluze?!Sta je to zlo?
zoran je napisao:Pazi ovo - Bog je u tebi, čovek je Bog? Pa nikada u eonima vremena koja su bila ili će biti, čovek neće biti direktan izvor nečega. Uvek će biti samo posrednik kroz koga Bog radi. Ne može se izjavljivati tako nešto bez ikakvog iskustvenog doživljaja.
[size]

Daj svoje vidjenje,pa cemo nastaviti pricu.Covjek je skup duha i materije(tijela).Duh je to Bozansko u tebi.Imas i svijest koja boravi u duhu ili u tijelu u zavisnosti od toga cemu si vise privrzen.Isus je bio Bogocovjek i nije bio jedini takav i nece nikad biti.
[/size]
zoran je napisao:Vežbe za intuiciju.
Pogledaš Bracu na youtube kako pilji u tebe i kažeš - daj mi intuiciju, daj mi intuiciju... i stiže odmah ili možda neki drugi put, kako on sam kaže.
Bez sve šale, svi koji su pratili te njegove performanse, neka objave ovde šta su osetili i šta im je izlečeno.
[size]

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Icon_lol Sto bi iznosili iskustva?Da bi ih ti ubijedio da je to njihovo iskustvo laz i iluzija uma?Niko nista ne zna i nikome ne radi intuicija sem tebi?Pogledaj sad kakvu energiju zracis i iznenadices se.Ako svi samo treba da vjeruju u svoj osjecaj i da budu sigurni u njega,zasto ih onda pozivas na svoje radionice,kad je to sva mudrost?
[/size]
zoran je napisao:Što se više oslanjaš na intuiciju, to ćeš više podataka dobijati, i to tako ide.
Ako očekuješ i još više podataka, onda treba da vežbaš mentalnu projekciju.
Sad će Impuls da mi zameri - ti samo kažeš "kod", "projekcija" i ništa ne objašnjavaš. Pa nije ovo knjiga nego glupi forum.
[size]

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Icon_lol Necu ne brini se,shvatio sam da nemas objasnjenje i definiciju "koda"kojim "plasis ljude" Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Icon_lol Trebao si jos samo reci da jedino ti znas nacin na koji se moze "dekodirati covjek" i slika bi bila upotpunjena.[/size]

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:03 pm

Bravo Impuls... bravo... Tvoja moc uma jaca od njegove intuicije... kao sto i rekoh... Btaco je lijepo naglasio... Svako ce uzeti koliko je u ***STANJU*** i koliko izvor dozvoli...Dakle koliko si SAM U STANJU... PA IMASPRIMJER SEBE LICNO...!!!? a to zavisi od mnogo toga... kao na primjer karme i koliko ce UM licni da shvati - te prati... dokazati cu poslije...
Koja je to mudrost Vecega od sebe praviti nevaznim i lazovom... kako bi LICNO VECI BIO...???


Zadnja promjena: Admin; ned pro 07, 2014 10:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:08 pm

 [ltr]Aleksandra-Caca[/ltr] » 30 Nov 2014, 03:04
Impuls je napisao:
zoran je napisao:Vežbe za intuiciju.
Pogledaš Bracu na youtube kako pilji u tebe i kažeš - daj mi intuiciju, daj mi intuiciju... i stiže odmah ili možda neki drugi put, kako on sam kaže.
Bez sve šale, svi koji su pratili te njegove performanse, neka objave ovde šta su osetili i šta im je izlečeno.
[size]

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Icon_lol Sto bi iznosili iskustva?Da bi ih ti ubijedio da je to njihovo iskustvo laz i iluzija uma?[/size]



Iznecu svoje iskustvo, pa nek bude shvaceno kako god..
Bila sam veoma skepticna kad je u pitanju to Bracino isceljivanje pogledom preko videa, ali resila sam da odgledam live streame, jer me je Pero obavestio za to, pa htedoh da testiram..
Pre gledanja bila sam pod nekom vrstom stresa, nista ekstremno, nego jednostavno takav mi je period naisao da sam imala mnogo obaveza i na poslu i u privatnom zivotu, pa oko pisanja diplomskog, sluzbenih putovanja itd. Nisam imala vremena ni vezbe ni meditacije da radim, malo sam ispala iz balansa.
U toku gledanja Brace osetila sam prIliv energije, najvise u predelu srca, razlivala mi se po celom telu.. Nisam samo pasivno njega gledala, vec sam trazila da mi se srede razne stvari , kao na primer da mi se cakre ociste i izbalansiraju itd. Istovremeno sam prethodno se bila ukocila, ledja i vratni deo, to mi se sredilo nakon cetvrtog dana gledanja njega. Uspostavila sam balans, i oslobodila se ogromnog energetskog balasta. I dalje u telu osecam en. strujanje i prijatni osecaji me prozimaju.
Mogla sam i sama da se oslobodim tog balasta i izbalansiram se, ali ne bi islo tako brzo, munjevito. Odradjene su mi jos neke stvari.
Danas sam u meditaciji postavila pitanje i dobila odgovor da iza Brace stoji Svetlosna Hijerarhija.
Nisam tip koji je sklon tome da idolizira i velica bilo koga, ali za Bracu smatram da je dobar iscelitelj..

Ps. moglo se gledati cetiri dana za redom, po 7 puta svakoga dana. Gledala sam sva cetiri dana po par puta, a osecala sam razne energetske senzacije. Prvog dana sam imala kratkotrajne blaze tegobe kao posledicu energetskog ciscenja, kratkotrajnu glavobolju i sl. , samo tog prvog dana , ti simptomi se javljaju i kad radim sama sebi ili drugima energetska ciscenja..

Ps. 2 , Pero me je isto jednom isceljivao na daljinu, isto sam efektno dozivela energiju jer sam znala vreme u koje mi je radio...


Pero:
Znaci Aleksandri vjerujete,,, eto vidjela je da su iza njih Sv. Arhandeli i sva Svijetlosna <hijerarhija... a ja rekoh da je Ivica pisao knjige iz CUGA preko Arhandela...!!!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:20 pm

od 
[ltr]zoran[/ltr]




 » 30 Nov 2014, 11:27

Eto, dobar prikaz. Šta ja sad imam da je ubeđujem? Moje najjače iskustvo tog tipa je kad mi je Caca radila tetu na Kosmaju.



Pa najbolje bi bilo da ne ubjedujes... jer to nije intuicija...kao sto sam i naveo ZABORAVLJA SE GLAVNO.... caca je dobila sve iznenadno i nesvijesno... dakle blic nesvijesnoga... AKOJE JOS TREBA DA POSLUZI DA TOKOM VREMENA SVE POSTIGNE ****SVIJESNO**'... muva se okolo kod laznih  UCITELJA I NA MIJESTUI STOJI GODINAMA...  TE VIJEZBE JOJ BAS NISTA NE ZNACE... tako ju ZALUDUJETE... PA ISPADNE DA JE SVE ***VASA - TUDA ZASLUGA*** a ne NJENA PRIRODNA... zasto joj se Uvlacis... Rekoh ti da je Isus Sveti DUH doba RIBE... !!!???

 Svi ostali, računajući i Bracu, ni prineti. I jedan dekica koga je strefio grom. 

Energiju najbolje osete oni koji se bave isceljenjem. Caca se nekad bavila pa joj se može verovati.



Joooj kako si divnaaaa... kako si dragaaaaa... kako si mocnaaa.... hvala zorane - tako si ISKREN - ma ti si dusaaaa... bas sui cakan... a to sto Braco visi godinu dana u Rusiji i tamo djeluje...***PRAVOSLAVLJE***....i udara kao svi gromovi Ilije svetoga...  ali Caca je mnogooo jaca.... hvalite nas usta ilii ce mo vas poderati...




Energija kojom sam pisao zadnje postove je krajnje opuštena i zezatorska. Biće danas sjajna radionica jer ćemo se igrati do iznemoglosti. Gde se nalaze demoni? To će svako otkriti za sebe, jer tako mora.



Ma da Igrajte se sa demonima... moze i corave koke... vole to oni...demoncici vole... i svako ce za sebe... jer tvoja intuicija ih vodi i uci... samo sta ce mo sa onom kolegicom - ili godpodom sto iznese zakljucak o molitvama... da ne vrede... nekako su posne... njeno iskustvo MNOGO JACE OD intuicije tvoje...


Zadnja promjena: Admin; ned pro 07, 2014 10:20 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:26 pm


[ltr]Deniz[/ltr]
 » 30 Nov 2014, 12:20
zoran je napisao:...Upravo zato što je materija krajnji pokazatelj naše suštine. Ako si tu slab, onda si daleko od božanskog. Nemaština, bolest, samoća, patnja, iluzija su pokazatelji odsustva Boga u nama jer upravo to on nije.
.... Ako nisi slobodan, a jesi prazan, gde si ti krenuo? Sloboda se ne osvaja u slabosti...
Govorimo o našem svetu koji je naš put.
Čovek koji je ostvaren u materiji je čovek koji je pročišćen i u višim aspektima. Materija nisu samo pare, kuće, automobili, materija je i telo, intelekt, emocije, misli, stavovi i zaključci, energija i duh....


Ovde je i deo moje istine i ovome težim, vidiš, nikada nismo ni pričali o tome. Bitno mi ja šta i kako jedem, mislim, pričam, hodam, važno mi je moje telo, moje zdravlje jednako kao i Duh.
Jako su važni tvoji postovi, tvoje reči upućene ljudima, jer ponekad stičem utisak da nemaš pojma koliko one odjeknu u ljudima. Hteo ili ne, ti jesi Duhovni učitelj i kao takav imaš drugačiju vrstu odgovornosti, koje izgleda, nisi svestan. Naši razgovori na radionicama i jesu kroz šalu i igru, drugačije se razumemo( odnosno "osećamo" tada), ovde, sa pisanom reči, stvari stoje drugačije.
I jedino čemu verujem i jeste moja intuicija i ne mogu da se otmem utisku da je većina ovde ( i koji pišu i koji trenutno ne pišu), ne svi, "malo" uleteli u nešto što se zove Duhovni Ego, po meni opasniji od materijalnog.
Jer pola naše priče je prosera....,da prostite, pravi osećaji su u nama. I ono što izbija iz nas. I to kako vibriramo..i to što privlačimo....neka zove taj zakon ko kako hoće, ali, po meni još uvek je nepogrešiv. Možda sam ja ta koja greši dok se ne uverim u suprotno.

( pogledala sam klip Impulse i slatko ti se nasmejala)



Eeee moja Denise... kao sto rekoh  .. svako sebe PISE... pa citaj se VISE PUTA... HAJDE... ne da gresis nego lupas... intuicija je stvar visljeg duhovnog razvoja... a vi zdravu logiju nema... ima ju na Gospoda stio zakljuci o molitvi... Impuls i Caca... i sta kazes DUHOVNI EGO OPASNIJI OD OVOGA TVOGA...  aaahahaa daada ... to dokazuje i TEBE I UCITEKLJA...  a i   ODGOVORNOST... samo ima toga mnooogo izmedu tvoga tijela i duha... a u duhovnom ucenju igre NEMA... debelo se PLACA...Cisti Egoizam u VAS... a u njemu znanja neeeema...!?


I IMPULSU SE ISMIJAVAS... mnogo duhovno... glasac i birac... dakle nesvijest totalna... u DUHOVNO RAZVOJU...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:39 pm

 [ltr]Impuls[/ltr] » 30 Nov 2014, 13:40
zoran je napisao:Energiju najbolje osete oni koji se bave isceljenjem. Caca se nekad bavila pa joj se može verovati.


Da,jasno mi je,samo mi nije jasno sto mislis da niko vise ne osjeca onako kako jeste i da su svi laznjaci?Dakle da je ovo neko drugi napisao od onih koji su se takodje uvjerili da ovaj odasilje energiju ti bi rekao da su to iluzije uma?Osjetio sam i ja isto i jos dvije osobe koje poznajem.To je vec par ljudi koji imaju isto iskustvo i misljenje i ne mozes reci da je to laz.


A kako ne mogu.. vidis da mogu... ili da prate istinu... ili kontra... SLOBODAN IZBOR... BEZ INTUICIJE... BLOKIRANI STO POSTO... ponizavajuci vece se uzdize sebe...
zoran je napisao:Gde se nalaze demoni? To će svako otkriti za sebe, jer tako mora.
[size]

Mi ih stvaramo,mi im ulivamo snagu Zorane i nema tu nista tajno.O ovome smo takodje pricali ranije,ali sve se to previdi i zaboravi kroz vrlo kratak period.Samo kako dolazi do toga?Sta je drvo poznanja dobra i zla?[/size]


Dobro pitanje- pa vidis da nisu u stanju da zapamte sta su juce jelli.. ne mogu da spoje koliko je dva i dva.. nema cijeline kod njih... a to je NAJVECI PROBLEM KOD COVJECANSTVA... nije se u stanju nista spajati... BAS NIKO... zato i tvrdim.. SVI LJUDI SU DIVNI I DOBRI... zamisli Impulse sta bi se desilo sa vjernicima ovima velikima da ponove istinu samo nekoliko puta... za kratko vreme kolektino planetrno nesvijesno NESTADE U TRENU... a objasnio sam Vam zasto je tako...
Deniz je napisao:( pogledala sam klip Impulse i slatko ti se nasmejala)
[size]

Bas mi je drago sto si se oraspolozila Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Icon_e_biggrin[/size]


A sta ce drugo nego se ismijavati -  tako ju instikt vodi... i Ucitelj... znaci odgovorno - kao - se smije ... i sretna je jel tako... ALI SRECA NE DOLAZI SAMA OD SEBE... I ONA SE GRADI... tako da ismijavanje o bozansko smijanje nije isto nikako...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:52 pm

 
[ltr]zoran[/ltr]
 » 01 Dec 2014, 09:51
Izgleda da je došao kraj ovoj temi.
Izneću još samo jedno moje zapažanje od ranije, a potvrđeno juče. Možeš ljudima pričati, mudroserisati, objašnjavati, crtati šeme dok ti ne pođe pena na usta - džabe.



KRAJ...!!!???... pa bio bi i red... ALI SAMO KAO TEK ZAPOCETA TEMA PITANJA... ili gluposti... mozete tako jos 2 000 godina... i biti ce isto... nekako te Isus ne cuje... Pardon... TI NJEGA NE CUJES...

Jedan pokret rukom je dovoljan da im otkloniš grdnu nevolju sa vrata. Pri tom oni uopšte ne moraju da veruju da ti to možeš, ili da budu spremni i sl.
Potrebna je direktna i konkretna pomoć. Svima. Juče sam ja nekom pomogao, a meni rođena žena. Ona odlično radi lečenje, a ne čita ništa od ove literature, niti je zanima forum. 
Samo kaže - danas moramo u crkvu i tačka. Naređenje - izvršenje. Zašto - nemam pojma? Osećaj je taj koji vodi - intuicija.


DAAADAAAA... cestitke za ovo Uciteljuuuu... OVO ide SKUPA... NEPOGRESIVO JE...???????????....Zašto - nemam pojma? Osećaj je taj koji vodi - intuicija... a sta ce mo sa krivim temeljom i sa pitanjem od IMPULSA... STA DRVETOM - ZNANJA I LAZI
Moj sinčić mi pre neki dan donosi tamjan i kadionicu. Sutradan mi donosi Hilandarski Molitvenik, pa sveću sa Hilandara i vrišti jer mu ne dam da je nosi upaljenu po stanu.
On nema pojma o Hrišćanstvu, nema pojma niočemu.
Ali ljubi ikonice koje nađe u mom novčaniku. Ja to nikad nisam radio, niti sam čitao molitvenik pred njim.
Jesmo zajedno kadili stan i zanimljivo je čuti njegovu molitvu: gu,gu, ga,ga (tačnije, koristi sopstveni jezik).
Šta tu ima da se objašnjava. Radiš nešto što osećaš da treba i to je to.



Posto si izjavio da sam  GOSPODIN... pa cu da ti objasnim... niti imas intuiciju niti osjecaj...
 A ***DIJETE IMA***... JER DO  cetvrte godine zivi pod svijetlosnom zastitom... maksimalno... e, ono ima intuiciju... i tebi govori ***STA DA SPOZNAS***... Posto duhovni svijet ne moze TEBI DA PRIDE... moze tvome DIJETETU... te ti je ono sada po svim ucenjima glavni putokaz na putu... i to sam Vam ja objasnio lijepo ***STA ZNACI, KAKVO ZNACENJE IMA PRAVOSLAVNI KRST... to dijete nije pametno kako ti sebi zamisljas... nego je duhovno navodeno da TATA ... od njega nesto nauci... dakle tvoja intuicija i tvoj osijecaj te izdaju non stop... jer nisi u stanju da spojis ono STO ZNAS... ZA STO ZNAS... ONO STO ZNAS... nisi nikada spoznao... a i neces dok ne budes slusao impulsa... a ne navijace... jer ovaj ima IMPULS.. samo ime ti njeggovo govori... a ovi imaju navijacki i glasacki impuls...a u tome znanju si veoma jaki... ALI DABA... jer 1+1=5 kod tebe i vas...


Zadnja promjena: Admin; ned pro 07, 2014 10:03 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 9:56 pm


[ltr]Ivana Lazar[/ltr]
 » 01 Dec 2014, 15:35
Ovo i moj stariji sin radi. Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Icon_e_biggrin Sa ikonicama spava a i cesto pravi krst od kockica i donosi da poljubimo Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Icon_e_biggrin Kad sam prvi put to videla,bila sam u soku.Nek su ziva,zdrava i srecna nasa decica!

Od dijece mi mnogo nauciti mozemo... dakle slusaj njih  KAO UCITELJE ... putokaze... i nadi po njima sebi prilagodljivog Ucitelja... ne vjerovati u svoju vijeru SAMO... slijepo pratiti...  NEGO JU POSTIVATI.. te kroz postovanje i pravovijerja spoznavati... sto vise budes spoznala to ces manje vjerovati.. jer tada od krivoga kamena temeljca CES DA STEKNES ***KAMEN MUDROSTI***... koji je tada u onoj drugoj crkvi - SA pravim kamenom mudrosti a to si TADA TI TA CRKVA... je li jasno... a ne zoranovo... kako te osjecaj vodi tako mora biti.. pakuj se i u crkvu idi... jer to je krivi osjecaj i intuicije tu nema... NEGO SPOZNAJTE STA VAM DIJECA GOVORE... jer rekoh Vam... niste dostupni duhovnom svijetu ili svijetlosnoj hujerarhiji.. a dijete Vase JE.. ZATO SE PREKO NJEGA ***VAMA ***OBJAVLJUJE... dakle slusaj dijete a ne zorana... KVIKLIIIII....!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin ned pro 07, 2014 10:59 pm

N a ili u nekim temama sam objasnjavao neke stvari SVIETSKOG ZNACAJA... **DUHOVNOG*** I vaznosti nasesg terena..***BIVSE JUGOSLAVIJE*** i Tri Krizne Gore*** KRSCANSTVA... to jeste ***SLAVENSTVA*** TE DA JE SVETO TROJSTVO KOD NAS SADA...  da nikada nije na istome mijestu  DVA PUTA... sada je nase vreme i u vremenu i u prostoru da nasa civilizacija vodi svijet, tako da se uopste nema påotrebe sada nigdje ni ici ni traziti,,, sve je kod nas, ali koristiti sva ucenja do sada poznata KAKO BI SE TO I SHVATILO..... Caca je upoznata sa tim, a i Impuls... dajle sve krece od nas...

da nisam jedini koji to tvrdim... 13 godina... evo sada tvrde i DRUGI... nisam sa njima u kontaktu niti dogovoru... OVAKO SE NAS UM GRADI I IZGRADUJE... POBJEDUJE SAM SEBE...

Izvolite...

https://www.youtube.com/watch?v=y_iK6XEanr4#t=761


https://www.youtube.com/watch?v=JhxqDORARpk


https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Do1qkKtaBOP4&h=FAQH95Zfq


Zadnja promjena: Admin; uto pro 09, 2014 2:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pon pro 08, 2014 1:03 am

Sta znaci INTUICIJA... rekoh da je to vise duhovno... kako se ona dobija i SPOZNAJE IZ POCETKA... DOK JOS NIJE SVIJESNA...


EVO DOKAZA IZ VASEG DRUZENJA...


Aleksandra Petrović

Da ti ispričam san od noćas. Noćas sam usnila jako lep san. Išla sam u neki grad nekom poslom u snu, kad vidim neka prelepa Crkva. Ja požurim da uđem u Crkvu, a obaveze nek sačekaju. Uđem unutra kad tamo sveštenici prodaju neke ikone, ja kupim ikonu i shvatim da sam u crkvi svete Petke, i pogledam na ikoni a sveta Petka mlada na njoj, kao dete, kupim još jednu, tamo malo starija, i an trećoj najstarija ona. I onda redom idem i dođem do sveštenika koji me je blagosiljao. Neverovatno lepi osećaji su me prožimali tokom celog sna, i ja sam se probudila sa tom Blagodeti i drži me čitav dan....




  • tina-Pero Hunjet

    A sada mi napisi TVOJE OBJASNJENJE TOGA SNA


    ALI POLAKO I PRECIZNO...


    Ti si veoma divna i jaka... vasna i postena


    Casna i postena i iskrena


    I mogla si mnogo vise nego sto si postigla


    dakle zasto nisi... da li si svijesna toga zasto


    Aleksandra Petrović



    Veliki sam Blagoslov dobila....to je ono glavno...a sad , veruj mi, da detalje nisam se ni trudila da shvatim celo značenje jer mi nije to toliko baš bitno, koliko mi je bitan taj Blagoslov i Božija Blagodet....






  • Istina-Pero Hunjet

    SADA LIJEPO NADI U CEMU SE SATOJI TAJ BLAGOSLOV...


    polako i mudro


    i Cujemo se sutra popodne


    Vazi


    Aleksandra Petrović

    Blagoslov se sastoji u unutrašnjem osećaju mira i blaženosti


    šta ćeš više od toga


    i da, ljubav



    Istina-Pero Hunjet



    Nisi me razumila sejo


    blagoslova je mnogo vrsta


    Aleksandra Petrović

    misliš, šta mi je poruka sna, tog blagoslova?



    Istina-Pero Hunjet

    Ljubav jednako je znanju


    Aleksandra Petrović

    da


    Istina-Pero Hunjet

    koliko znas toliko mozes procentualno i da volis


    dakle

    Aleksandra Petrović

    slažem se

    Istina-Pero Hunjet

    blagoslov moze da bude u UKAZU


    ukazivanju na NECEGA VREDNO


    leksandra Petrović

    da

    Istina-Pero Hunjet



    Kako bi sa svojim rradom ili necim sto ti se u blagoslovu nudi... postigla VECI BLAGOSLOV... JAAASNOOOO


    Dakle dobijes snagu DA NESTO RIJESIS I PUTOKAZ...


    Aleksandra Petrović

    znam, to sam shvatila i razumela

    Istina-Pero Hunjet

    Istina-Pero Hunjet
    sve radi po osjecaju ili navodenju
    sada vidis gdje te navelo
    TAKO SE PRATI SEBE
    TAKO SE SPOZNAJE SEBE
    ane kao svi da sto vise literature nauce....
    nego SEBE DA NAUCE KROZ SEBE... vidis li koliko treba rada opustenoh i da se rijesis svojih namjera u dosadasnjem zivotu...
    sada tek pocinjes da sebe spoznajes... DESAVA TI SE TEK SADA SLOBODA

    Dakle dolaze vijezbe po zasluzi i mogucnosti a ne po umisljenosti...


    Istina-Pero Hunjet

    E sada sejo moja  ... Ako si pazljivo procitala onsa si shvatila mnogo... A SVE SE TO ODNOSI NA ONU STARU VIZIJU SA ISUSOM I N\MAJKOM I ***ZLATNOM SVIJETLOSCU.... dakle necu da ti namecem... a ako ne shvatis ili nisi sigurna ... pitaj - jel tako ... tako da bude sto VISE TVOJE a ne moje...

    Istina-Pero Hunjet


    Svi koji sanjaju <isusa --- su ODUSEVLJENI i smatraju to veliko cascu... STO I JE... ali se ne ostaje na tome... jer ta cast DONOSI NESTO VEOMA VAZNO... a to bas NIKO ne shvaca... taj znacaj je u ovome... dakle dobije se ushicenje i snaga ali i VOLJA za nesto... ta voja brzo nestaje a sa njio i sve ostalo... postavlja se pitanje zasto...Istina-Pero Hunjet pa zato sto to znaci da si zasluzila da vidis.... ALi,.. glavni znacaj je u tome stoi ti se kazeda:... MORAS ULOZITI VEØIKI RAD I TRUD DA POSTIGNES STO SI ZELJELA I MOZES A I STO TRAZIS... a pokazano ti je sve sta i kako...Istina-Pero Hunjet Ali ne razumijes - jel tako... dakle red rad i mir... a kako... mora se naci onaj koji je tu i preko koga sve i ide... a to znaci ajde po bibliji... ko je isusov otac - i ko je taj ili TI koji su poslije njega na njegovom mijestu... jer njega ce vidjeto samo oni koji shvate one oblake bijele... i sta je to... dakle ko je sada taj koji ce se po dijelima moci prepoznati ALI PO MNOGO CEMU DRUGOME... a ja sam sve to onbjasnio u onim slikama na mom zidu...SANIstina-Pero HunjetTebi se nece ostvariti zelje sve dok ne promjenis NACIN RAZMISLJANJA... ulazak u crkvu ti objasnjava da zalost i brige, iskusenja ... POTREBNA TI JE POMOC ... dakle moras da sve izmijenis i nades ono sto ti je potrebno... hah - a vec sam ti to eto rekao maloprije objasnjavajuci prije nego sam pogledao ovaj san... jer I kuca i Crkva I stan .. sve to treba da budes <ti i da trazis u sebi tako da vidis ...Aleksandra PetrovićVeliki sam Blagoslov dobila....to je ono glavno...a sad , veruj mi, da detalje nisam se ni trudila da shvatim celo značenje jer mi nije to toliko baš bitno, koliko mi je bitan taj Blagoslov i Božija Blagodet....Zasto sam ti odgovorio onako... da nije to uopste tako kako se po volji zamislja i tumaci... iako i je veliki blagoslov - jer te se upucuje... a veceg blagoslova za vreme u vremenu ni ne MOZE NI BITI... jel sejo... dakle sve je ljubav - ako se ima znanje...Znaci shvati sve kako treba Aleksandra PetrovićA SVE OSTALE OBAVEZE NEKA CEKAJU... jer je ovo mnogo vaznije od svega... pokazuje namjeru pravih obaveza...sa kojim ces da rijesis i zelje i probleme i naci ili SJETITI SE SEBE...Svecenik moze da znaci i dobro i lose...u crnom nesreca a u bijelom nagovjestiti moze smrt u obitelji... to sto kupujes je simbol zelje za promjenom nezadovoljstvo sa DANASNJIM ZIVOTOM pa sa kupovinom rijesavas kao kompenzacijom za dusevne i materijalne teskoce.Moze onda da znaci da se moras rijesiti onih popovskih problema ... to sto vidis ikone u crkvi znaci veliki problemi... kojih zelis da se rijesis ... da bi to uspijela moras da rijesis simbol mnogostrukosti.... jer trijada je sibol toga... a broj cijeline dovrsenosti .. jer sadrzi i pocetak i sredinu i zavrsetak...tijelo dusa i duh...rodenje zivot i smrt...to je taj broj 3 koji poredstavlja nebeski brojDUSU.... dok je cetiri tijelo... DAKLE SEJO SVE KAKO I REKOH IZ POOOOCETKAAAA.... I KAKO I TREBA...E, sada Svecenik znaci DOBRO... jer kada sve ovo predes i spoznas u sebi kao u crkvi... jer taj svecenik ti ukazuje na:Kada sve uradis i dodes do njega tada ces doziviti PRENOS SNAGE- POSVECENJAE RIJECIMA... PRIBLIZAVANJE SVETOSTI ... SADA JE DOBAR ZNAK... ALI POSLIJE SVEGA ONOGA I MUKA I RADA I TRPLJENJA I UCENJA... CEKA TE NEKO VECE DOBRO...A to bi ti sejio moja znacilo... zaboraviti sve sto si znala do sada i sve jovo ponovo... No medutim... i ja i ti znamo da BI MORALO BITI SIMA KOJI TAKO MNOGO ZNAJU KAO TI... MNOOOOGO LAKSE NEGO OVIMA KOJI POJMA NEMAJU... zasto...?... pa jer imate znanje... tako da svi ljudi bas svi... sistem je svuda isti... dodu do potrebne grranice i kada dobiju sve ... NISTA NE SHVATE KAKO TREBA... tada se vrte u krug... i ne mogu da predu tu petu tacku ili nivo intelekta kada mozak treba da se preda DUSI _ PA tek DUHU... HAH... i tek onda nastaje rad... a tako ti se i kaze u onim ikonama...Vidis mnoge znam a i ti ih znas--ali svi tu panu.. ili se umisle da znaju ili da suu prosvetljeni i slicne zablude... umjesto da tek je pocetak pravog duhovnog rada... i niko nije jos uspio... tada se sve rusi i ide sve ponovo... vrti se u krug i dokazuje da se je u pravu... a to su trebali odmah shvatiti... ali tada se pojavljuju svi onio koji tvrde da nokome ucitelj ne treba da mogu sami i slicne sprdacine - tako ti je i u ekonomiji i u porodici i u braku... imaju vikendicu - kucu auta... sve postignu i onda se razjebu i nadu druge partnere... i opet sve iz pocetla grade i stjecu... a imali sve ... i ljubav i imanje... dakle sledi drugi nacin zivota... sada se ima sve pa i VREME... za duhovni napredak... ali niko nezna kako i to je onda to... strasno kako prosto i jednostavno.. zato i tvrdim da je sve jednostavno... plus sto i je sve ubrzano... pa umjesto da bude ljudima lakse da sve samo uzmu... svi aODBACUJU... samo kao papagaji ponavjaju.. i svi su isti i biblijasi i vjernici i budisti i teslijanci svi... svi se drze samo onoga stotoga dijelica necega i ne shvacaju da je toi samo stoti dio necega od necega odvojenoga...dakle bitna je cijelina--- ne satanska ucenja... ne harimanova - nEGO SREDINA ISUSOVA...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pon pro 08, 2014 1:13 am

I tada se nastavljau Vizije i snovi... i sa moje i sa njene strane... koje nam daju ideju sta i kako da radimo... i to me je dovelo na P.S... da se druzimo po upustvima duhovne intuicije... koju ste vi (vasom intuicijom)... ODBACILI....

Aleksandra Petrović



[ltr]ispričaću ti ceo san. Kod tebe smo bili u Norveškoj u poseti ja i Radovan, lepo nam je bilo u gostima, vi ste nas lepo ugostili, ali strahovali smo od nekog medveda, svi zajedno smo strahovali, a kad smo jednom prilikom otišli na terasu i tvoja je žena postavila trpezu, medved je izašao iz grma i pojurio nas je, pobegli smo unutra. Te iste noći sanjala sam i muža ženu i njihovo dete kako je dete uzeo demon i napisao mu na leđima neki znak, a kad je otišao taj demon muž i žena su došli kod deteta i odjednom su počeli prenaglašeno dobro da se ponašaju prema detetu - u toj viziji sam bila kao posmatrač, a u onoj sa medvedom sam bila i aktivni učesnik, a ne znam jesu li prva i druga vizija povezane, ili zasebne - nekad se ne setim tačno svih detalja sna.


[/ltr]

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pon pro 08, 2014 8:13 pm

zoran je napisao: je napisao/la:
Istina-Pero Hunjetko je bog... i kako se spojiti sa Njime... i kako se hraniti i onom duhovnom hranom ili bozanskim kruhom ili lebom... a ne samo ovozemaljskim..
zoran je napisao: je napisao/la:
Ovo bi zaista voleo da pročitam na tvojoj temi.

Pero:
Hajde i to da ti ispunim:

Zlatni Ključ





[ltr]
a onda sam osjetila kao da sam otvorena sva,lagana,potekle su mi same od sebe riječi zahvalnosti,osjećala sam nešto veliko da se dešava,na kraju xxxxx veliku ispunjenost,ali nakon par minuta osjetila sam veliku kao mučninu u grlu i slabost u tijelu kao da ću se srušiti,a hvala Bogu nisam.. i sad osjećam tako,ali malo manje..uglavnom nemam nikakvu potrebu sad trenutno za hranom,mislim da nebi mogla ništa ni progutati zbog ovog osjećaja u grlu..eto.. a i nemam mnogo potrebe za hranu...

Pero: Objasnio sam vam sve o hrani i dijelti i slicno.... znam da je najteze, a i cudno... porodici rucak skuhati... Iii... ne jesti i slicno ... ali polako samo .. sve ce doci na svoje mijesto...

Eto Zorane... To je Bracin Sledbenik i sledbenik Isusov... je li dovoljno...[/ltr]






Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin sri pro 10, 2014 12:50 pm

Saso Leblanc ..puno sam tragao i lutao otkad je počela žed za znanjem, tako sam dolutao i na jednom duhovnom forumu. Trazio sam ZoranaizZemuna, od njega sam dobio mnogo stvari , koje su mi bile kao uvod u inicijaciju ...imao sam potrebe od neke vishe vibracije koja bi mi otvorila put nadalje.Kada sam stigao na taj forum , njega i tamo vise nije bilo , ali pronasao sam ono(g) sto mi treba. Pronasao sam Peru, koji mi pristupio sa ljubavi i razumevanjem , i iznenadio se prilicno koliko ima dobrote i ljubavi u pojedinim ljudima, iskreno nisam se nadao takvoj velikodušnosti i nesebičnosti , jer ja njega uopšte nisam ni znao, niti video nikad u životu, a on mi poklonio svu potrebnu pažnju, ljubav i razumevanje koje mi je trebalo. Od njega sam saznao za Bracu, čoveka koji leči i pomaže ljudima,i planeti.Pero mi je njega preporučio i savetovao da ču tamo nači sve što mi treba. Nisam bio u mogučnosti iči u Zagreb, a u Makedoniji nisu mnogo pričali o njemu , niti sam ikoga znao da zna nešto o njemu ili da mi preporuči.Zahvalio sam Bratu Peri na pomoči i razumevanju, druzili smo se i na forumu i privatno preko dopisivanja. Mučio sam se i problemi i muka u meni se nagomilavala,nisam mogao probiti put nikako, bilo ki je sve teze i teze.Bilo je...i zahvala sam Bogu i Braci i Peri...kada je on dosao iz Norveske u Zagreb odmah je kupio knjige koje su mi trebale i sve poslao postom na moju adresu, kolko sam se samo zadivio i iznenadio kada mi je stigla posiljka, od tada stvarno , ne verujem. vec znam da čuda postoje i dešavaju se ...samo mi to trebamo dopustiti. Stiglo mi je ono što mi je najviše trebalo , u momentu kada mi jenajviše trebalo, zahvaljujuči Peri. Dobio sam te knjige i dvd , od Brace, megju njima je bila i PRVA KNJIGA OZDRAVLJENJA...to je bilo ono sto mi je najvise trebalo i sto mi je otklonilo blokade i otvorilo mi put. Posle toga su se mnoge stvari same pocele resavati,pronasao sam i Zorana koga sam trazio , ali uvideo da mi vise nije toliko potreban, knjige i literatura sto mi je trebala je spontano dolazila do mene , nesto sam pronalazio sam ,nesto mi je Pero slao.Pronasao sam i Bracine pretstavnike za Makedoniju.Poceo sam se razvijati u pravcu koji sam želeo i dobio mnoge stvari zahvaljujuči Knjizi Ozdravljenja i Braci...o kojima tada uopste nisam ni bio svestan, tek sam posle otkrivao i spoznavao sto se sve desava i sto sam sve dobio i imao. Nastavio sam na duhovnom putu uz Njihovu pomoč i pomoč moga brata Pere...hvala im u svakom trenutku mog života, za mene i sve ostale ...Ta knjiga koju sam dobio , u zadnjih nekoliko godina je najmanje bila kod mene , a prošla je kroz ruke mnogih mladih ljudi koji su osecali prazninu u sebi i pored toga sto su sve imali, koji su zeleli i trazili nacin da potpune tu prazninu ili da pronagju sebe , možda dvadeset, trideset ili pedestet , nije ni bitno, nisam ni brojao, ...ono sto je. bitno za mene je da su oni dobili ono sto su trazili i da su sada srecni i zahvalni i svako je probaśao sebe isvoj put ...mi smo ponovo zajedno jer njihov put je i moj put, zahvaljujuči Braci...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin sri pro 10, 2014 2:39 pm

A sada Malo o merodavnosti... jer Zoran rece kako je merodavno ono pljuvanje i Laz - jednako KAO I MOJE PISANJE I POZITIVNA SVEDOCENJA  raznih ljuudi - nacija i vijera... kako moze biti laz jednaka Istini...
Vidis li gornji Post... To je od tvoga vjerujem, ucenika sa najvecim mogucnostima - kojeg si imao do tada a i poslije. On te prvo trazio.. nasao i POSTIGAO STO JE MOGAO KOD TEBE...  tada - kada je trazio nesto vece, uputu ili VIJEZBU,... ti si mu odgovorio... veca vijezba  VECA CIJENA... on nije to shvatio kao neku duhovnost...MERODAVNU... te je trazio dalje... i sada imas merodavan dokaz... ja mu kupujem knjige i CD... i placam postarinu... i saljem mu .. sve u cijeni moga troska... samo neka se jedna DUSA UZDUGNE... a 200 eura nije Malo jel tako... a ja sam isto OBICNI RADNIK... i tio bi se zvali neka mala LJUBAV... a tek kroz to dijelo ljubavi on moze da UCI DALJE...
Sada vidis da ne laze ni koza ni rog...
Sada da objasnim tvoju tvrdnju da ne laze slika i da se vidi zlato i slicno...
Ali nisi VIDIO CIJELU SLIKU... na njoj se vidi svijeca... pepeljara puna cikova... cigarete.. kafa... zlato oko vrata kila... mislis li da je lijepo i ugodno po onoj vrucini to imati na vratu... mislis li... ma nije bas ugodno... a objasnio sam ti a i znas ti to .. ali je laz merodavnija kod tebe... Zlato stiti jel tako... ono je zarobljena sunceva snaga u materijalnom... a ima i ono duhovno - jel tako...
I onda si mogao vidjeti mnogo flasa i od konjaka i svega.. dobro da nisi rekao da pije par litara konjaka na dan...
Sada zamisli-te... da svaki dan dode samo sto ljudi... ON mora da nade negdje svaki dan sto flasa... jer tada je lijecio vodom u kojoj  je koristio nesto iz Bilnog carstva plus Svjetlosna Arhandeoska hijerarhija... ko bi pio tu vodu.. oslobadao bi se svih bolesti...
Onda je lijecio Dodirom i slicno... ZNACI KAKO JE NAPREDOVAO... USPIJEVAO.. I VISE LJUDI MU PORISLO...  tako mu je trebala i veca snaga..  VECA MOC... jer ne moze se dobiti veca moc dok za to nisi sposoban... da ne skrenes i slicno... dakle i rad i uspijeh i kolicina ljudi iscijeljenih i sve skupa do POSTENJA TOGA RADA ... donosi sve vecim i vecim mocima... ali kroz ispite SVIMA... Da bi na kraju mogao da POMAZE LJUDIMA SAMO POGLEDOM...
Sada se sjeti kako sam ja tebe opisivao na pocetku ovoga druzenja... nisam ni u snu gledao tvoje lose strane NITI IH TRAZIO - niti iznosio... nego sam ti ukazivao na tvoj promasaj... koji si i sam NEKADA PRIJE UVIDIO... jer si imao zasluge za vece stvari - za stepen vise, ALI... nisi se snasao...TAKO MI JE BILO SVEJEDNO GDJE CE MO DA SE DRUZIMO - KAKO BI LJUDIMA I SEBI POMOGLI U DUHOVNOM NAPREDKU... je li to kod tebe kao domacina ili  BILO GDJE... meni je svejedno bilo... NISAM LI GOSPODIN BUKI... HA....
I onda tvoja zamolba Sv Ar. Gabrijelu... OSTVARI TI SE... ali treci puta ti ne shvati... i sada tu imate svi jednu  VELIKU STVAR... ako se vasa MOLITVA I CUJE... I OSTVARI SE... KAO STO VAM I REKOH... SLABO KO JU JE PREPOZNAO... dakle ako Vam se i ostvari... ne prepoznate ju... i ostaje suvoparno... necujno kao... nevredi kao molitva... znaci... imas veliku moc zelje kroz um... hocu novi auto taj i taj... a nemas novaca... i ponudi ti se posao u rudniku mnogo dobro placen... eeeeeh, neces ti u rudnik - pa onda nema ni auta... a mozda ti se ukaze neka sansa protiv zakonita da na brzinu zaradis auto... eeeeeeh necu ja u zatvor da reskiram... nema opet auta... ili se mozda i pristane!!!???
U ivicino vreme je bio jos jedan muskarac sa ISTIM SANASAMA I MOGUCNOSTIMA KAO I IVICA... ali nije prosao na ispitima...opredelio se BAS TOME MATRIJALNOM... I PADE ...  PROROK... U srbiji je... dok je Ivica bio gladan ovaj je imao novca... Ivica je cak bio prevaren i za svoju porvu knjigu - od koje je trebao prodajom da zivi... prevarom su mu uzeli sva izdavacka prava.. tako da je sav novac i tu izgubio... itd...

Mnogo je merodavnije... pitati - ispitati... pozitivno traziti...nego ..........!?

Preneti su tekstovi u temu Sv. Ar. Rafaela.. tamo moze biti kao nastavak ovoga svega... a i u Isusovoj Temi... ali jos nije preneseno sve...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 6 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.