Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sv. Ar. Gabrijel

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 8:54 pm

Istina-Pero Hunjet je napisao:
to ti je isto kao sto sada majmuni zive u raju... i toplo im je i hrane se daba imaju sve kao mi nekada u raju.. ali imaju skuppnu dusu.. radaju se sa instiktom - to jeste urodenim znanje,.. ali svijest nemaju...

Sto se tice majmuna,nemaju samo urodjeno znanje,vec i oni mogu da napreduju i nauce nove stvari.I ovo je naucno dokazano.Poslednjih godina je zapazeno da i druge zivotinje pokazuju neke znake napretka.

Pero;
pa mozda si negdje citao kako je ovo rijetko vreme uopste u galaksiji nasoj i sire te da mnogi dolaze da se ubace u ovaj ubrzab\ni razvoj.., i Darvinova teza ima osnova ima...

Sve ima svoj put napredka od minerala pa do zivotinja- jer mi smo u prelazu zivotinja i ljudi... ali se apsolutno nije dobro petlajti u njev razvoj kao sto - ajde na primjer se radi sa psima... u kucama i slicno... isto kao sto ne valaj covijeka kada umire apsolutno DOTICATI BILO GDJE PO TIJELU... stasno opasno za umirucu osobu... a gledas te americke fimove i slicno bas kako su srcedrapajuci zaloviti i slicno... pri umiranju te ih se ili grli ili za ruke drzi.. a to se uopste ne smije raditi... sve laz na laz...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 8:56 pm

Istina-Pero Hunjet je napisao:
zato je nasa TOLIKA VREDNOST... jer smo jedin u ksomosu kroz koje se moze nazad ka ***izvoru***

Ovdje mislis samo na ljude s nasih prostora ili uopste na covjecanstvo?

Pero;
uopste na covjecanstvi pa i van nase planete... ali nasi prostori vode cijelu planetu u ovome petome dobu... nekada je vodila Indija ne primjer... i sta je postigla.. A SVI TRCE TAMO DA UZMU ZNANJE... ZATO VAM I NASLOV OVDJE OVOGA DA JE BITNO VREME SADA PA I PROSTOR... spoznat u ovome vremenu gdje je UCITELJ SVIJETA KOJEGA SVI TRAZITE.. KOD NAS... JE SVETO TROKJSTVO...

Ako tvrdite da ste izabrani narod... onda ste u pravu... I JA VAM UPRAVO TO I DOIKAZUJEM SADA I OVDJE... kao sto tvrdi i jedan drugi narod... PA SBOZNAJTE STA JE TO KAKO I ZASTO... INACE PROPADE STVAR ZA MNOGE... znaci spoznaj sta pricas i mislis... zasto tako mislis i pricas... uprav zato sve i pisem....

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 8:57 pm

Istina-Pero Hunjet » 10 Nov 2014, 22:52

Izvini Molim Te... je li ovo provokacija ili stvarno dozivljeno... molim iskrenost...

Istina-Pero Hunjet je napisao:
Je si li primjetio da poisem kratke postove... hahaaaaa... hvala na druzenju i pozdrav...

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_biggrin Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_lol Da bas su kratki Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_biggrin Samo brate zakukuljeno ovo.Zaboli glava,nesto mi seta pred ocima,a nisu slova Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_biggrin I sibala je neka energija sinoc,bilo vruce,a grijanje mi iskljuceno Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_biggrin
Stancas prebrzo ove podatke,uspori malo da se to pohvata i slozi. Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_biggrin

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 8:58 pm

Impuls
Istina-Pero Hunjet je napisao:
Znaci
vjerovati=neznati - jer zato i vjerujes
Misliti = neznati - jer moras da mislis posto neznas...
A ljubav je skup vecih znanja = mnogo znati

Zasto onda kazes da je bitno vjerovati?Sto se odrices ljubavi,ako je ona skup vecih znanja i trazis blagostanje?

Pero;
Bez vjere nama ama bas nista... dakle bez tvoje licne vijere za tebe... je tvoja svetinja... ALI JU SPOZNAJ... pa onda spoznaj poslije nje drugu CRKVU - GRADI A TO SI TI... ako samo vjerujes u vijeru svoju... i tako i umres niti si nju spoznao niti poceo sebe... dakle ja vjerujem u moju vijer... ali zastio je nas Krst Razlicit na primjer od Kriza... a ja sam ti to objasnio zasto... ovdje - nije li tako... tada ces nauciti vise i vise znati nego bilo koji tvoj svestenik...sada dakle vise nemas potreba da vjerujes zasto je Krast SVET ... SADA ZNAS ZASTO JE SVET...

Tako da si SADA U LJUBAVI PREMA TVOJOJ VIJERI MNOGO VECI... vise znanja veca ljubav... tako da sve VISE I VISE VOLIS SEBE TE GRADIS ONAJ DUHOVNI EGO A OVAJ ZEMALJSKI SLABI... I LJUBAV TI SE POVECAVA... dakle ne izbjegavam ljubav ja... nego vam objasnjavam da je ljubav jaka ili velika procentyualno znanju... kada budemo postigli znanje isusovo od 12 stepeni i uskrsli... tada necemo ni morati dokazivati jedan drugom da se volimo... jer je to izgradeno u nama je... posto nema dokazivanja... znaci neces ubiti ljubavnika od zene... jer ga ona nece ni imati.. pa se ti na tom NIVOU LJUBAVI NE MORAS NI DOKAZIVATI...i to je blagostanje...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:00 pm

Impuls
Istina-Pero Hunjet je napisao:
To Dijete Atlantide ili Bracu i Toplicu Prokica...

Ovo Dijete Atlantide i Braca su jedna te ista osoba?Govoris o onom Braci sa Srebrenjaka,koji navodno iscjeljuje dodirom i pogledom?

Pero:
TAKO JE O NJEMU GOVORIM... ODAVNO NE DODIRUJE LJUDE... SAMO POGLEDOM I GLASOM... ima prenos daba, preko skajpa za cijeli je svijet u ovom mijesecu - a ja cu vas na vreme obavijestiti... I ON JE TAJ U STVARI ONI KOJE TREBAMO PREPOZNATI POSLIJE ISUSA... JESTE-... a toplica prokic koji je dosao u zagreb iz Pescenice kod Al. rudnika koje sve zapoceo i ostvario Braco naucio ili osposobio ili kako hoces te Braco njegov naslednik... nastavio DALJE MNOGO JACIM INTEZITETOM...

Pa svijestan sam da je mnogo podataka i da je malo i veliko... ali imate vremena - koliko mozete i polagano citajte i povezujte sa svojim stoimate vec... 

Ali nista nije zbrkano ako tako mislite... nego je malo neshvatljivo... A TI SE DOBRO NOSIS... SAMO POLAKO... i konstruktivno... jer je bolje sto vise i polagano vise puta sve procitati...

Neka neko od vas kaze kako zamislja boga ili ko je Bog... nemate se sta ustrucavati... ovdje smo da se otvoreno druzimo... glupost i glupa pitanja ne postoje... ako ne traju predugo... a kroz PITANJA APSOLUTNO NIJE GLUPOST...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:01 pm

od Aleksandra-Caca » 11 Nov 2014, 11:23
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Neka neko od vas kaze kako zamislja boga ili ko je Bog... nemate se sta ustrucavati... ovdje smo da se otvoreno druzimo...



Hajde da kažem, pošto kada si me pitao pogodila sam.
Bog je naše Duhovno Sunce. Ne fizičko Sunce koje možemo videti fizičkim očima, nego Duhovno Sunce...

Samo, ti imaš još neki dodatak, Sunce Sunca i još nešto, ne sećam se - pa objasni nam to svoje viđenje.




Pero;

MA .- KOJE SI TI ISKRENO STVORENJE - svaka tebi Cast...

Pisao sam Vam gore da smo se ja i Caca poslije prekida druzenja ... samo pozdravljali po nekada... a zanjih dana smo ponovo se poceli druziti privatno preko fejsa.... mnogo je pitala i trazila odgovore... ja sam jok rekao da joj nista necu reci u napred... a ovdje sam objasnio i zasto... ALI AKO KAO POGODI... a to znaci da ipak zna ali nije sigurna... kao i svako od nas treba potvrda od nekuda... tako kada je rekla MISAO SVOJU... ja sam joj priznao da je tako...A CACA - napisa BAS KAKO SE I DESAVALAO
Cestitam Cao na totalnoj ISKRENOSTI... a bez nje nema nista... ona i istina razbijaju i oslobadaju i od straha pa na dalje od svega... Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_exclaim 
Znaci nas BOG NEBESKI JE SUNCE... pa ako je Isus Sin Sunca ... onda nije sa Plejada ....



Dalje ce mo nasataviti Caco... a li da sacekamo malo... Stvarno je mozda malo previse - sve od jednom....

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:04 pm

Jos cu dodati kao mali odgovr u smislu pitanja... ako ste primejtili u tekstu antona krajcara gdje kaze... ako trebate ili trazite VATRU,... dobiti ce te nesto od Vatre... ako trazite vodju, dobiti ce te bnestoi od VODE itd... ovdje vidite nesto sasvim drugacija ucenja nego do sada....


od Istina-Pero Hunjet » 11 Nov 2014, 23:26

OVO MORAMO JOS JEDNOM da PONOVIMO:

od Impuls » Juče, , 20:56

Istina-Pero Hunjet je napisao:
jer onih 12 bogova nas zato i stvorise da sebe spoznajuu kroz nas ... zato je nasa TOLIKA VREDNOST... jer smo jedin u ksomosu kroz koje se moze nazad ka ***izvoru*** A TO JE TA PRICA iz Raja da izlazimo iz drveta zivota u ispod drveta znanja kako bi ucili i mi kao bogovi POSTALI... to je istina sveta.. nije nikako bip plan DA SADA OVDJE APSOLUTNO NESVIJESNI BUDEMO ZAGLAVLJENI ...Sila Boga ne moli... Zato sto smo debelo nasamareni...

Ako su nas Bogovi stvorili da bi iskusili sebe,dakle kroz nase iskustvo oni spoznaju sebe,a ako smo mi do sad naucili da se kroz nase iskustvo mi osvjescujemo i spoznajemo sami sebe(i sam isto pricas)onda smo mi oni-Bogovi ili blaze receno Bozanstva(da neko sad ne pomisli svasta nesta).Dalje,kroz neko moje iskustvo zakljucio sam da vjerujuci u nesto ili nekog ti tim postupkom dajes tom necem ili nekom snagu,ojacavas ga,na neki necin.Znas i sam da ima primjera medju ljudima koji su vjerovali da na neki nacin mogu da se izlijece od neizljecivih bolesti i uspjeli su u tome(necu da zalazim previse u ovo,znam da me razumijes).Pitanje,zasto covjek ne bi vjerovao u samog sebe i licnu moc,a ne u neku religiju ili bilo koji skup pravila?

Pero:
Impuls, uvjeren sam da nema ***vaznijeg pitanja*** od ovoga kojeg si postavio...

Impuls;
kroz neko moje iskustvo zakljucio sam da vjerujuci u nesto ili nekog ti tim postupkom dajes tom necem ili nekom snagu,ojacavas ga,na neki necin.

Pero; o tome kako se nekome predaje snaga itd... necu mnogo... jer ovdje imas sva objasnjenje u tekstovima izna... a i sam dosta znas sigurno.... u stvari ne preajes toliko SNAGU NJEMU - NEKOME- u koga se uzdas ili se predas po necemu... nego se desava da je on sluga ovozemaljskom bogu ili vragu - kako ovaj kaze.... on uzima snagu obojici.... a mi koji mu vjerujemo sirimo takvu vjeru drugima te smo svi skupa zavedinu i ostajemo bez nase zivotne snage - kojom e ono tamo hrane, i mi tu nemamo nista osim nesvijesne zablude... niti ikakve ljubavi i apsolutno ne spoznajemo sebe niti imamo sansu da volimo sebe.

Sa druge strane je ovo o cemu ja Vama prica, pisem... ovje se UCI VOLITI SEBE A SAMO TAKO MOZES DA SE SJETIS SEBE... sto upucivaju sva ucenja duhovna ili pricaju o tome... ovi prbvi nam to i ne dozvoljavaju i ne uce i ne pomazu u tome... nego jos odmazu.... ovdje niko niciju snagu ne UZIMA.... odje se uci da spoznas kako ljubi i voliti sebe... ALI ONIM DUHOVNIM EGOM... znaci osloboditi se svega ovozemaljskog nepotrebnog pa i toga ega... vjerujem da svi ovdje znate da samo mijenjajuci sebe mozete da mijenjate svijet oko sebe... dok tamo svi zele da mijenjaju druge. Znaci isus je na onoj svetoj gori hranio ljude sa pet riba ... isto nam se desava i DANAS NA OVOJ SVETOJ KRIZNOJ GORI... tamo budete dovedeni isto kao i ja... ili po prici - ili dohovno ptrekop svoga <duh. vodica ... ili zbog raznih problema... ne placa se NISTA... cvijece se donosi i na izlasku dobijes drugo cvijece - tude - cvijece sluzi zbog privlacenja andeoskog svijeta koji nas prate i okruzuju... nas duhovni vodic s e tamo budi i mi sami ili nasa dusa... skida nam se karma iz zivota i zivoootaaaa ... postoji knjga - Prva knjiga Ozdravljenja koja se ispisuje... a poslije opet ima dalje rad na sebi... sve knjige kod njega su nabijene lijekovitom energijom... LIJEKOVITE... KOLIKO GOD VAM CUDNO BILO - TAKO JE... tamo se tada spajate sa njegovim Vodicem ili kanalom sa Izvorom VI LICNO... i dalje sve zavisi od NAS I NASE VIJERE, ZELJE, SPOSOBNOSTI ... KOLI CE NAPREDAK BITI... ovdje su bozanske ili Arhandeoske energije i ne kostaju nista nikoga... NE PREDAJETE SE NIKOME... NEGO JEDINO SAMI SEBI... neki pitaju sta Braco ima od toga... pa ispada nista... jer on nije dosao ovdje da on uci SEBE... NEGO NAS... znaci on se je kako se kaze - zrtvovao sebe da bude ovdje od pomoci... sta ja imam od ovoga svega ... niko me nista ne placa... radim tri smijene... prvu - drugu i nocnu u pet sistemu smijena... znaci i subote i nedelje i sve... Ali me to ispunjava... tako i Bracu samo takav uspijeh Ispunjava... DA SE ODRADI ONO ZASTO SE OVDJE SVIJESNO I DOSLO... da se pobijedi tama... i razvije svijetlo i DUH... a to vredi za sve nas... jer da smo u stanju da se sjetimo sebe ili spoznamo.. svako bi bio sretan i svako bi radio iz ljubavi a ne iz nekog moranja... znaci ovdje se dajete sebi, a ne nekome drugome da vi nemate nista... ALI SE DAJETE SADA LJUDIMA OKO SEBE... FAMILIJI I TAKO DALJE... ovdje rastemo MI OD TUDE ENERGIJE... samo tako kazem iz suprostnosti.... JER NIIJE TUDE,

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:07 pm

ovo je ***TO***... o tome Vam pisem... i hipofiza i epifiza... itd...
Svaka cast Sladjana Mihajlovic
U toj knjizi, on iznosi ideju da Biblija kakvu danas poznajemo nije kronika povijesnih događaja i ličnosti, kao što je općeprihvaćeno uvjerenje, nego da ona prije svega predstavlja zapis o fiziologiji i kemiji ljudskog tijela, vrstu anatomskog priručnika, te kao takva opisuje organe i procese koji se odvijaju unutar samog tijela svakog čovjeka, prikrivajući njihovo stvarno značenje pričama o fizičkim likovima i mjestima. 
U samom uvodu Carey o tome kaže sljedeće: "Istraživanja teoloških učenjaka poput Jamesa Leggea, prof. Jeninga, i Clementa Allena, uz nekoliko stotina drugih koje bi se ovdje moglo nabrojati, slažu se da stotine, ako ne i tisuće drevnih rukopisa, tablica i rezbarija nedvojbeno dokazuju da su sve rase i svi narodi koji su ikada nastanjivali zemlju stremili, najbolje što su mogli, kako bi ostavili zapise o kemiji i fiziologiji svojih vlastitih tijela." 
Objašnjava da je glavni razlog nepoznavanja te činjenice u današnje vrijeme izravna posljedica sazivanja Nicejskog sabora 325.godine, na kojem je car Konstantin izbacio mnoge tekstove iz konačne verzije Biblije. Među starozavjetne apokrifne tekstove ubrajaju se: Knjige Adama i Eve; Životi Adama i Eve; Mojsijeva Apokalipsa; Slavonička knjiga Eve; Tekstovi pripisani Enohu; Velika Proročka knjiga Enoha; Izgubljena knjiga Noe; Baruhova Apokalipsa; Priča o Ahikaru; stara armenijska verzija, dok se među novozavjetnima nalaze: Evanđelja Kristovog djetinstva; Protevangelium; Evanđelje 'Nevjernog' Tome; Navodno Evanđelje Mateja; Arapsko evanđelje djetinjstva; Nikodemova evanđelja; Grčko Nikodemovo evanđelje; Kasnije Evanđelje; Djela Pilatova; Pilatova pisma.
t Carey nastavlja: "Rani kršćani, Eseni, znali su da su sveti spisi napisani na drevnom hebrejskom ili grčkom tek alegorije, parabole ili priče utemeljene na ljudskom tijelu, koje je "bogobojazno i predivno stvoreno"...

I ovo sam objasnio bilijasima.. kada su pitali kome ja sluzim... kome oni sluze... jer se drze ucenja poslije ovig dogadaja... pobijeno i spaljeno sve sto je nesto o istini znalo... knjige itd...
Vidi ovo...
Slovo "D", četvrto u hebrejskom alfabetu, kao i u našem, se piše "Daleth", i predstavlja utrobu, ili vrata, usta. Označava obilje koje proizlazi iz podijeljenosti. "Stoga Daleth izražava kreaciju stvorenu od strane bića prema božanskim zakonima. Izražava dominaciju duha nad materijom. Tarot predivno opisuje njegovo značenje: "U Božanskom, Odrazu Oca, nalazi se volja. U Ljudskome, Odrazu Adama je snaga. U Prirodnome, Odrazu Prirode, sadržana je univerzalna kreativna tekućina, duša Svemira. U astronomiji ovo slovo povezano je s Jupiterom.
Objedinjujući sve ovo, možemo vidjeti da slovo "D" označava solarni pleksus u čovjekovom tijelu, koji predstavlja odraz istinskog sunca (Oca), i izvora svih stvari.
Nisam li Vam o svemu ovome pisao kao i o Tarotu... da su nam bogovi to ostavili da se kroz igru nekada sjetimo ISTINITE BVREDNOSTI I BOZANSKOG UCENJA... ma nisam u dogovoru sa ovim piscem...
RIJEČ, (W.O.R.D.) stoga, znači ovo: Stvaranje, prema božanskim zakonima, iz univerzalne kreativne tekućine, u grobnici, pećini ili jaslama zemlje (solarnom pleksusu), tog SAVRŠENOG (sjemena, ribe, ploda, Isusa) Vishnua, Jošue, Mojsija, Horusa, itd., itd., koji ima moć produhoviti – obnoviti adamičnog čovjeka, tako da on postane "Gospodin Bog s nebesa." – RIJEČ KOJA JE POSTALA TIJELOM. 
"I Riječ je tijelom postala i prebivala među nama." - Ivan 1:14
Shvaćamo, dakle, da se riječ ne odnosi na govor. Hebrejsko slovo koje označava govor je Phe, sedamnaesto slovo. Odnosi se na silu koja dijeli suštinu života, koja joj daje snagu da opetovano obnavlja vlastitu kreaciju nakon uništenja. Možemo govoriti destruktivno ali također imamo moć govoriti konstruktivno.
Evo Vam dokaza o vasem krivom ucenju... kako spas dolazi bez licnog rada... to jeste da vas niko spasiti ne moze bez licne izgradnje... uceci tako pitate mene kome ja sluzim... sada vidite ko kome sluzi... ko lazi a ko istini...
Podizanje ulja u kičmenom stupu, snagom sjemena, kako bismo ga sačuvali, mora podrazumijevati fiziološku i kemijsku operaciju u tijelu svakoga od nas.
21 t · Liker · 1
Istina-Pero Hunjet Upravo to i jest slučaj.
Ne postoji misterij, nema čuda u cijelom svemiru koje je veće od samog čovjeka. Kroz vjekove, suočeni smo s izazovom koji je postavljen pred nas "Čovječe, spoznaj samoga sebe", ali tek je nekolicina obratila pozornost na poziv proročice iz Delfa – samo je nekolicina pogledala u svoju nutrinu.
Predivni pneumogastrični (vagus) živac, koji poniče na bazi četvrte klijetke u glavi, i koji je spojen sa malim mozgom, prelazi kičmeni stup, ili Jordan, na bazi lubanje, zvanoj Golgota, i šalje brojne ogranke prema grlu, plućima, srcu i želucu, završavajući u pleksusu ispod drugog organa, koji je nazvan androgenim mozgom, želučanim mozgom, ili solarnim pleksusom. Ovaj predivan živac ima šest različitih fizičkih funkcija, kao

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:17 pm

ovo je ***TO***... o tome Vam pisem... i hipofiza i epifiza... itd...
Svaka cast Sladjana Mihajlovic
U toj knjizi, on iznosi ideju da Biblija kakvu danas poznajemo nije kronika povijesnih događaja i ličnosti, kao što je općeprihvaćeno uvjerenje, nego da ona prije svega predstavlja zapis o fiziologiji i kemiji ljudskog tijela, vrstu anatomskog priručnika, te kao takva opisuje organe i procese koji se odvijaju unutar samog tijela svakog čovjeka, prikrivajući njihovo stvarno značenje pričama o fizičkim likovima i mjestima. 
U samom uvodu Carey o tome kaže sljedeće: "Istraživanja teoloških učenjaka poput Jamesa Leggea, prof. Jeninga, i Clementa Allena, uz nekoliko stotina drugih koje bi se ovdje moglo nabrojati, slažu se da stotine, ako ne i tisuće drevnih rukopisa, tablica i rezbarija nedvojbeno dokazuju da su sve rase i svi narodi koji su ikada nastanjivali zemlju stremili, najbolje što su mogli, kako bi ostavili zapise o kemiji i fiziologiji svojih vlastitih tijela." 
Objašnjava da je glavni razlog nepoznavanja te činjenice u današnje vrijeme izravna posljedica sazivanja Nicejskog sabora 325.godine, na kojem je car Konstantin izbacio mnoge tekstove iz konačne verzije Biblije. Među starozavjetne apokrifne tekstove ubrajaju se: Knjige Adama i Eve; Životi Adama i Eve; Mojsijeva Apokalipsa; Slavonička knjiga Eve; Tekstovi pripisani Enohu; Velika Proročka knjiga Enoha; Izgubljena knjiga Noe; Baruhova Apokalipsa; Priča o Ahikaru; stara armenijska verzija, dok se među novozavjetnima nalaze: Evanđelja Kristovog djetinstva; Protevangelium; Evanđelje 'Nevjernog' Tome; Navodno Evanđelje Mateja; Arapsko evanđelje djetinjstva; Nikodemova evanđelja; Grčko Nikodemovo evanđelje; Kasnije Evanđelje; Djela Pilatova; Pilatova pisma.
t Carey nastavlja: "Rani kršćani, Eseni, znali su da su sveti spisi napisani na drevnom hebrejskom ili grčkom tek alegorije, parabole ili priče utemeljene na ljudskom tijelu, koje je "bogobojazno i predivno stvoreno"...

I ovo sam objasnio bilijasima.. kada su pitali kome ja sluzim... kome oni sluze... jer se drze ucenja poslije ovig dogadaja... pobijeno i spaljeno sve sto je nesto o istini znalo... knjige itd...
Vidi ovo...
Slovo "D", četvrto u hebrejskom alfabetu, kao i u našem, se piše "Daleth", i predstavlja utrobu, ili vrata, usta. Označava obilje koje proizlazi iz podijeljenosti. "Stoga Daleth izražava kreaciju stvorenu od strane bića prema božanskim zakonima. Izražava dominaciju duha nad materijom. Tarot predivno opisuje njegovo značenje: "U Božanskom, Odrazu Oca, nalazi se volja. U Ljudskome, Odrazu Adama je snaga. U Prirodnome, Odrazu Prirode, sadržana je univerzalna kreativna tekućina, duša Svemira. U astronomiji ovo slovo povezano je s Jupiterom.
Objedinjujući sve ovo, možemo vidjeti da slovo "D" označava solarni pleksus u čovjekovom tijelu, koji predstavlja odraz istinskog sunca (Oca), i izvora svih stvari.
Nisam li Vam o svemu ovome pisao kao i o Tarotu... da su nam bogovi to ostavili da se kroz igru nekada sjetimo ISTINITE BVREDNOSTI I BOZANSKOG UCENJA... ma nisam u dogovoru sa ovim piscem...
RIJEČ, (W.O.R.D.) stoga, znači ovo: Stvaranje, prema božanskim zakonima, iz univerzalne kreativne tekućine, u grobnici, pećini ili jaslama zemlje (solarnom pleksusu), tog SAVRŠENOG (sjemena, ribe, ploda, Isusa) Vishnua, Jošue, Mojsija, Horusa, itd., itd., koji ima moć produhoviti – obnoviti adamičnog čovjeka, tako da on postane "Gospodin Bog s nebesa." – RIJEČ KOJA JE POSTALA TIJELOM. 
"I Riječ je tijelom postala i prebivala među nama." - Ivan 1:14
Shvaćamo, dakle, da se riječ ne odnosi na govor. Hebrejsko slovo koje označava govor je Phe, sedamnaesto slovo. Odnosi se na silu koja dijeli suštinu života, koja joj daje snagu da opetovano obnavlja vlastitu kreaciju nakon uništenja. Možemo govoriti destruktivno ali također imamo moć govoriti konstruktivno.
Evo Vam dokaza o vasem krivom ucenju... kako spas dolazi bez licnog rada... to jeste da vas niko spasiti ne moze bez licne izgradnje... uceci tako pitate mene kome ja sluzim... sada vidite ko kome sluzi... ko lazi a ko istini...
Podizanje ulja u kičmenom stupu, snagom sjemena, kako bismo ga sačuvali, mora podrazumijevati fiziološku i kemijsku operaciju u tijelu svakoga od nas.
21 t · Liker · 1
Istina-Pero Hunjet Upravo to i jest slučaj.
Ne postoji misterij, nema čuda u cijelom svemiru koje je veće od samog čovjeka. Kroz vjekove, suočeni smo s izazovom koji je postavljen pred nas "Čovječe, spoznaj samoga sebe", ali tek je nekolicina obratila pozornost na poziv proročice iz Delfa – samo je nekolicina pogledala u svoju nutrinu.
Predivni pneumogastrični (vagus) živac, koji poniče na bazi četvrte klijetke u glavi, i koji je spojen sa malim mozgom, prelazi kičmeni stup, ili Jordan, na bazi lubanje, zvanoj Golgota, i šalje brojne ogranke prema grlu, plućima, srcu i želucu, završavajući u pleksusu ispod drugog organa, koji je nazvan androgenim mozgom, želučanim mozgom, ili solarnim pleksusom. Ovaj predivan živac ima šest različitih fizičkih funkcija, kao

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:21 pm

od Istina-Pero Hunjet 

Pozrav .. Vama svima... da vas ne zatrpavam mnogo sa informacijama... recite kada zelite da nastavimo dalje... ko je bog... i kako se spojiti sa Njime... i kako se hraniti i onom duhovnom hranom ili bozanskim kruhom ili lebom... a ne samo ovozemaljskim... itd... a sve je povezano sa zadnjim Cacinim pitanje...

Hvala na druzenju... Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_smile

Pozdrav



od Bokica

Hvala Pero na svemu što pišeš Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_smile 

Nisam zbog posla imala vremena za čitanje, pa sad bistrim polako.



od sasa » 

Pozdravljam te Pero hvala za neobicno pisanje.Prvo sam citala i pitala se sta je sad ovo a zatim pocela da shvatam o cemu pricas.Mnogo toga sam osecala u svojoj biti i to sto sam citala ranije nije mi se uklapalo a sada znam i zasto.LAZ lagali su sebicni umovi daibi vladali nama.Hvala ti sto nam ukazujes da tragamo za pravom sustinom,i sto nam objasnjavas puno toga lakse je ici dalje.Pozdrav svima koliko nas ima.LJubim vas sve...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:24 pm

od zoran 
Pošto praviš pauzu, evo da postavim par pitanja.
Odakle ti ideja da je Toplica duhovan čovek? Da bi bilo jasnije: ako rog laže slika ne laže: 
http://www.dnevno.hr/vjera/duhovnost/10 ... njaka.html
Ovakva prevarantska faca i negativno zračenje se može videti još i kod Jezdimira Vasiljevića.
Ima i o Braci ponešto: 
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/9 ... avaja.html
Što se tiče kremanskog proročanstva koje nikad nije postojalo: 
https://savtajnet.com/kremna/ 
Tako da i ideja o 3 krstate gore pada u vodu. Jedina planina koja išta znači u Srbiji je Radan, ali to se samo po sebi odvija i ne bi bilo zanimljivo za narod.

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:ko je bog... i kako se spojiti sa Njime... i kako se hraniti i onom duhovnom hranom ili bozanskim kruhom ili lebom... a ne samo ovozemaljskim..


Ovo bi zaista voleo da pročitam na tvojoj temi.



Pero;
Cuti ces jedino, AKO ME    ne izbacis sa Foruma...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:27 pm

zoran je napisao: je napisao/la: Pošto praviš pauzu, evo da postavim par pitanja.
Odakle ti ideja da je Toplica duhovan čovek? Da bi bilo jasnije: ako rog laže slika ne laže: 
http://www.dnevno.hr/vjera/duhovnost/10 ... njaka.html
Ovakva prevarantska faca i negativno zračenje se može videti još i kod Jezdimira Vasiljevića.
Ima i o Braci ponešto: 
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/9 ... avaja.html
Što se tiče kremanskog proročanstva koje nikad nije postojalo: 
https://savtajnet.com/kremna/ 
Tako da i ideja o 3 krstate gore pada u vodu. Jedina planina koja išta znači u Srbiji je Radan, ali to se samo po sebi odvija i ne bi bilo zanimljivo za narod.
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:ko je bog... i kako se spojiti sa Njime... i kako se hraniti i onom duhovnom hranom ili bozanskim kruhom ili lebom... a ne samo ovozemaljskim..

Ovo bi zaista voleo da pročitam na tvojoj temi.




A HOCES li mozda da ti dam ODGOVORE NA SVE OVO TVOJE Cace i Impulsa.... A KAKO DA TI DAM AKO NE POSTOJI PROKIC I TARABIC - ONDA NE POSTOJIM NI JA... onda nema ni Isusa ni nicega...Napisi sta to za tebe psotoji...

Re: Iskustva
Postod zoran » 13 Maj 2014, 07:21

U zadnje vreme radio sam terapije sa mnogo ljudi, naročito na radionicama i primetio čudnu pojavu.
Kod skoro svih se pojavilo nešto kao blokada na četiri mesta - na oba kuka, prema gluteusu i na obe lopatice (levo i desno od tačke iza srca koju Kinezi nazivaju Gia-Pe). To sam počeo da primećujem pre oko mesec dana, a sad je redovna pojava. Ne samo da ne znam poreklo te pojave, nego sam izgleda omašio da su to blokade.
Na ruci daju osećaj identičan blokadama, ali kad probate da ih uklonite, to jako teško ide. Mogu da se umanje, ali ne i uklone. Kad prelazim rukom iznad tih tačaka javlja se pojačana aktivnost.
Prvo sam pomislio da nas neko ili nešto "radi" sa Zapada, s obzirom na zlo koje je pušteno na Srbiju ovih dana, ali mislim da ne postoji "tehnologija" za tako masovan rad.
Onda neko na zadnjoj radionici reče da nam to rastu krila anđeoska i dobih nove ideje.
Možda je ta pojava krenula oko Vaskrsa i velikog planetarnog krsta na nebu. To bi značilo da je počela nekakva božanska intervencija na ljudima i to bi se uklopilo u neka moja ranija razmišljanja. Pošto se ljudi nikad neće sami urazumiti, potrebno je da sam Tvorac pokrene prevaspitavanje.
Kako god bilo, verujem da će 2015. biti presudna.
zoran
Site Admin


Re: Iskustva
Postod Aleksandra-Caca » 25 Maj 2014, 11:00

Ne znam da li, i u kojoj meri, praktikujete rad sa anđelima i arhanđelima.
Jutros sam se probudila sa bolovima u sinusima, zamolila sam arhanđela Rafaela ( Rafailo ) da mi ih izleči i da otkloni bol ( legla sam i zažmurila prethodno ). Odmah sam osetila kako me radi, prvo je počelo u predelu srčane i grlene čakre, kasnije i u predelu glave. Bol je sasvim prošla za 5 do 10 minuta maksimalno.
Aleksandra-Caca

Postovi: 234

Re: Iskustva
Postod Impuls » 25 Maj 2014, 12:08

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:29 pm

A da bi mi istinu sirili... onda SADA NADI STOTINE FILMOVA SA HILJADAMA DOKAZA GDJE JE BRACO LIJECIO STO TTI NE MOZES NI DA SANJAS... POSTAVI OVDJE DA JE POCASNI GOST GODISNJEM SKUPU IU SVICARSKOJ .... gdje na primjer najveci GURUI SVIJETA KAZZU DA SE NASPRAM BRACE ODJECAJU KAO OBOICNI MALI GLUMCI.... preokreni u sebi ono negativno u pozitivno... pa ces vidjeti mnoogo vise vrednih stvari od jedne lazne... jel tako...

E vidis oko njega su svoi Arhandeli... dok ti ne bjerujes u potpunosti u njih... u stvari i njih pobijas...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:31 pm

od Istina-Pero Hunjet » Danas, , 22:22
zoran je napisao: je napisao/la:Pošto praviš pauzu, evo da postavim par pitanja.
Odakle ti ideja da je Toplica duhovan čovek? Da bi bilo jasnije: ako rog laže slika ne laže: 
http://www.dnevno.hr/vjera/duhovnost/10 ... njaka.html
Ovakva prevarantska faca i negativno zračenje se može videti još i kod Jezdimira Vasiljevića.
Ima i o Braci ponešto: 
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/9 ... avaja.html
Što se tiče kremanskog proročanstva koje nikad nije postojalo: 
https://savtajnet.com/kremna/ 
Tako da i ideja o 3 krstate gore pada u vodu. Jedina planina koja išta znači u Srbiji je Radan, ali to se samo po sebi odvija i ne bi bilo zanimljivo za narod.
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:ko je bog... i kako se spojiti sa Njime... i kako se hraniti i onom duhovnom hranom ili bozanskim kruhom ili lebom... a ne samo ovozemaljskim..

Ovo bi zaista voleo da pročitam na tvojoj temi.



Pero:
Zorane... ja ti lijepo pisem i dokazujem... i jos napominjem da se gleda pozitivo..
Ivica.. Toplica Prokic... siritinja uboga,... lijecio ljude na krajju i sa DRZAVNE POLJOPRIVREDE krao krompir kako bi iskhranio sebe dijecu i svinje svoje...

i kops ti pisem da je napisao 13 knjiga u duginim bojama... NAIZUST.. za cetiri ili pet sati bez prekida...a no je samo govorio a nije ih smisljao.... znaci obkasnoo sam ti da Je Sv Ar. Mihajlo licno mu od pomoci bio...

Sa druge strane BRACI - JOSIP GRBAVAC... veoma imucna familija VEOOOOMAAAA... i Braco visoko obrazovan covijek....ZNACI SVE JE IMAO... ALI JE MORAO SVE OSTAVITI I ZABORAVITI ... KAKO BI TEK MOGAO DA BUDE KOD IVICE... je li ti jasno sada... nije poslkije stjecao... sve je MORAO OSTAVITI... kako bi kod Ivice Bio...

Dok ti na primjer... dajes vijezbe po cijeni... cijena je viskoa onoliko koliko je vredna vijezba... jel tako... itd... 
ali ja sam ovdje diosao da se podpomazemo kako bi i ti i svi ostali shvatili vece stvari... a ne da se lupeta bez veze...
Ja imam vijezbu koja je JACA OD SVEGA STO TI I IMAS I ZNAS... i pitam te ja sada -- koliko ces da MI JU TI PLATIS... pa da ti prodajes dalje ljudima... ljudima...
Znas koliko... e bas NISTA... DABA JE... ALI JU NE MOZES NI SAMO TAKO DOBITI... dakle prvo biti svijestan sebe svoje i tude vijere itd... odraditi neke stvari i vjerovati u onoga koji ti i daje... ako ne vjerujes tako i to ... E ONDA IDES TAMO GDJE SE PLACA...

I eto da ti budem jos direktniji... oni spasavaju svijet... pa i Pravoslavlje sa svim ostalima... da ti samo dam jedan podatak koji neznas... 12 ooo ljudi je primio bez pauze u Banjaluci ... ne sa pogledom.. nego je sa svakim i pricao i pomagao i potpisao se u knjigu... PA ako ti ja ovdje pisem da je sve daba i da se ne naåplacuje... kako onda ti meni kontriras sa negativnim ljudima i njevim temama koji nisu svijesni ni sami sebe...
Kod Brace se samo plati knjiga ilio nesto drugo sto selis da imas - kupis... a ako ne zelis... nikome nista... ne placas nista... jos daba dobijes sok ili hladnu vodu...

Nemoj da se ponasamo tako nisko, pa da da sebe izdizemo na olajavanju drugih...



Kompletan odgovor na taj clanak imas ovdje..


na ovom forumu


https://rajska-vrata.norwegianforum.net/t16-iskustva-na-temu-iz-list-dnevno

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:32 pm

od zoran » 13 Nov 2014, 23:42
Ne znam čemu ljutiš? Samo sam našao tekstove o tim ljudima koji su isto tako validni kao i tvoja priča. Čitao sam to tvoje i ranije, kao i odgovore na ovakva pitanja.
Znam da imaš i lepih stvari da kažeš, ali i potpunih nebuloza. Na volju ti.
Ti imaš jaku veru, ona je izlečila i tebe i sina. To sam dobio danas u autobusu. Sve ove godine si trebao da slaviš sebe i Boga u sebi, a ne iscelitelje i Tarabiće. Ne leči iscelitelj, niti njegova veza sa Bogom, već Bog u tebi, ako mu dozvoliš pristup. U svakom čoveku ima mesta za Boga, ne treba niko sa strane da mu ga uteruje. Boga se treba setiti. To se često naziva placebom i to znači da je čovek zaslužan za sopstveno isceljenje.
Prvo ostanimo na Zemlji. Bistre glave i smirena uma. Lako ćemo prepričavati, ubeđivati se u nešto, izmišljati koješta.
Svi ti iscelitelji rade za lovu, nemoj da se lažemo. I to apsolutno opravdavam, što bi neko trošio svoje vreme za džabe? Nemoj samo potpuno bespotrebno od njih praviti nove Isuse, kraljeve Atlantide, spasitelje sveta i Pravoslavlja, pretvarače Nedelje u Četvrtak i slične nebuloze.

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:cijena je viskoa onoliko koliko je vredna vijezba
Naravno da nije tako.
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:oni spasavaju svijet...


Znam još neke koji spasavaju svet. Svet ne treba spasavati, on će opstati po volji Božjoj, baš kakav treba da bude.
Nastavi ti da pišeš po svojoj volji, ovo je samo moja opaska da ne ispadne da ćutim na svom forumu. Odlično te ja razumem i od ranije i slutim gde ćeš nas odvesti u potrazi za Bogom

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:33 pm

od Impuls » Juče, , 01:05
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:nemoj sada da me pitas zasto su bas sve bile onako kosate.

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_lol Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_lol Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_lol Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_lol Pretpostavljam da je zbog toga sto nisu imali frizere kao mi danas Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_lol 

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Kaze da nije nase da se bavimo spoznajama... ali da budemo spremni... E sada, ako nista neznas sta i kada ... kako pobogu da budes spreman.... A SAM ISUS KAZE U ISTOJ BIBLIJI... DA NIKO NE MOZE NAZAD KA OCU NASEMO NA NJEGOVU RIJEC... znaci ako molis da bude bozija volja samo bez tvoga rada i spoznaja... nema povratka jel tako... a samo kroz isusa se moze nazad ka ocu nasemu... nije li to samo kroz njegovo znanje i spoznaje... a to znaci uciti i spoznavati bas sve kako bi bili kao isus sam... dakle isus nije bog NEDOSTIZNI... nego upravo ucitelj koji je zato i dosao da DOSTIZAN SVIMA BUDE... a bas svi tvrde suprotno.... da je nedostizan... E, TO JE NAJVECA LAZ...
On tvrdi da cak nije NASE NI DA RAZMISLJAMO... a tvrdi kako je rok donio sve zlo ... pa da su svi pali sa tim... trazeci boga... pazi sada... trebali su produhoviti rok... smijesno zar ne... pa rok je posluzio njemu da se izvuce od zla.. dok drugi nisu uspijeli.

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_biggrin E,neka si mu rekao.Da znas samo kako sam se slatko nasmijao kad sam zavrsio s gledanjem te nebuloze od emisije.

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:a ne biti VELIKI PROTIVNIK SVEMU A NISTA NE SPOZNAVSI..

Odlicno receno,palac gore Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Icon_e_biggrin 

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Duša ima neuništiva krila, može u tren doletjeti na kraj svijeta, gdje ju je volja. Svijest ne treba nikud letjeti je sve, kamo da leti nešto tražiti kad je sve?

Da li je dusa instrument Svijesti?Isto pitanje imam i za duh?Po ovome do sad dusa ima odredjenu ulogu,kao i duh,a to je da nas dovedu do nekih "testova"koje moramo proci da bi stekli iskustvo.Iskustvo(kakvo god bilo)nam pomaze da osvjestimo nesto pomocu njega ili kroz njega.

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Tokom dugogodišnjeg istraživanja uzroka i posljedica po zdravlje čovjeka uočio sam jednu nepobitnu zakonitost. Svima kojima su drugi pomogli, nakon neodređenih godina došli su u još veću problematičnost. Posljedice su se preusmjerile u dublje slojeve.

O ovome sam vec pricao negdje na forumu,ali me niko nije shvatio i svi analiziraju,kako ti rece Istino "kroz svoj svijest".To sam govorio dok su svi skakali od srece sto im je neko pocistio blokade,a da oni nisu ni prstom mrdnuli.Nakon izvjesnog vremena,zapadali su u jos veca sranja.

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:najbolje se uci u prvoj i drugoj etapi-- u tim sedam etapa - kako si ucio i nauvcio i razvio se... takva ce ti starost biti... ETO VIDIS KAKO MOZES SAM ... JEL TAKO ... pa nikako .. ako ti ja sada ne pomognem...jer sta su ljudi naucili do pedesete godine nista i nikako... pa taka im je i starost.

Ne znam koliko si citao postove,ali vise puta na ovom forumu sam pomenuo da je rad s duhovnim partnerom,mnogo bolji nego samostalni i isto tako je bolji rad s vise ljudi u grupi,ali ako je dobro organizivan.Nisam mislio bukvalno sam.Ovo sta ljudi nauce do pedesete i da ce im takva biti i starost,sam zapazio ranije kao i ti sto si u mladosti zapazao neke stvari(pisao si o ovome u jednom postu).

Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Izvini Molim Te... je li ovo provokacija ili stvarno dozivljeno... molim iskrenost...

Dozivljeno.Boljela me glava dok sam citao postove,osjecala se toplota u tijelu i "zelenilo"mi se pred ocima.Sutradan sam osjecao zmarce kroz cijelo tijelo i to dosta jako,a i stezalo me u grlu.


Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:Znaci nas BOG NEBESKI JE SUNCE... pa ako je Isus Sin Sunca ... onda nije sa Plejada

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:35 pm

zoran je napisao: je napisao/la: Ne znam čemu ljutiš? Samo sam našao tekstove o tim ljudima koji su isto tako validni kao i tvoja priča. Čitao sam to tvoje i ranije, kao i odgovore na ovakva pitanja.
Znam da imaš i lepih stvari da kažeš, ali i potpunih nebuloza. Na volju ti.
Ti imaš jaku veru, ona je izlečila i tebe i sina. To sam dobio danas u autobusu. Sve ove godine si trebao da slaviš sebe i Boga u sebi, a ne iscelitelje i Tarabiće. Ne leči iscelitelj, niti njegova veza sa Bogom, već Bog u tebi, ako mu dozvoliš pristup. U svakom čoveku ima mesta za Boga, ne treba niko sa strane da mu ga uteruje. Boga se treba setiti. To se često naziva placebom i to znači da je čovek zaslužan za sopstveno isceljenje.
Prvo ostanimo na Zemlji. Bistre glave i smirena uma. Lako ćemo prepričavati, ubeđivati se u nešto, izmišljati koješta.
Svi ti iscelitelji rade za lovu, nemoj da se lažemo. I to apsolutno opravdavam, što bi neko trošio svoje vreme za džabe? Nemoj samo potpuno bespotrebno od njih praviti nove Isuse, kraljeve Atlantide, spasitelje sveta i Pravoslavlja, pretvarače Nedelje u Četvrtak i slične nebuloze.
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:cijena je viskoa onoliko koliko je vredna vijezba
Naravno da nije tako.
Istina-Pero Hunjet je napisao: je napisao/la:oni spasavaju svijet...

Znam još neke koji spasavaju svet. Svet ne treba spasavati, on će opstati po volji Božjoj, baš kakav treba da bude.
Nastavi ti da pišeš po svojoj volji, ovo je samo moja opaska da ne ispadne da ćutim na svom forumu. Odlično te ja razumem i od ranije i slutim gde ćeš nas odvesti u potrazi za Bogom



Pero:
ne nije me moja volja izlijecila nemoguce je... jeju NISAM NI IMAO ... odakle mi... kako i sta... pricip je svagdje isti... ako ti imas milijarde... a nista... pomaze li tu PLACEBO... ni u snu... pomoco ce mi moja vijera i postenje... jer ces ti tako meni vjerovati i posuditi mi novce da otvorim firmu... a ja cu to vratiti...


Jeste bog je u meni... ABAS NOKO NEZNA Ko JE BOG... pa tako nisam znao ni ja... te mi je Braco dodijelio malo boga meni... a ja ga uvecao... moja bolest je bila zadnji stadij Tinitusa... u olga Hospital Studgart - zakljucak... ostaje do smrti.. jos ga niko izlijecio nije... tako da pazi sada dobro ispita vijere... a placebo ODBACIIII- mebi je Braco samo pomogao i morao sam dalje da se sam borim sa tim goooodinamaaaa... a moga sina isto doktori odbacilio i IZLIJECEN ODJEDNOM O ZAUVOIJEK... zasto nije mene... dakle ispit majstore pero... sada radi sam dalje i snalazi se... jer tako mora biti... da sam otpustio bracu kao ono... kako je sinu pomogao a meni ne ... pao bi... ne nikada nisam tako postupio - nego sam mukoptrpno radio i ispitivao i ozdravøljivao... i opet ne sam.. opet uz izvor i bracu i arhandele svete...
Ne slutis Pobratime kuda bi Vas poveo nikako... jer ti tvrdis da Sv Arhandeli nemaju veze sa cakrama... a ja znam da su oni to... Bez novih isusa nema nista... u ljudima imas centre koji su zavrniti i klate se.. umjesto da se vrte kao visak u krug... to je nakbolje objasni kastaneda... sve i da hocete nesto da postignete ne mozete jer nemate zbog ovoga spj sa bogom... jer da se ima... za zadnjih 2 000 godina bio se barem nesto postiglo... medutim nista... koliko milijardi ljudi za dve hiljade godina moli bogu i sta ... ??? pa bas nista... lazem li mozda...
Ja kazem drzi se Arhandela a ti kazes pisi na papir i desiti ce se ... sve je u redu sto ti radis... ali to nije spoj sa IZVOROM... NIJE SPOZNAVANJE SEBE... DA LI SHVACAS... NIJE ONO PO SVIM UCENJIMA .. SJETITI SE SEBE... a nama je bas to onemoguceno.. isusovo vreme je bilo 2 000 godina... sada je vreme od drugoga... ali su skupa... Riba je ila svoga predstavnika a sada vodolija ima svoga...

Kako ti cetvrtak moze biti nebuloza kada imas spasovdan... DAN SPASENJA... I TOI JE JEDINI DAN KOJI NAM JE SLOBODAN... sve ostalo je tama i pod satanskom kpontrolom... samo ovim znanjem se moze i ti je nas posao da taj spasovdan MI UMNOIMO... te da svi dani budi slobodni... a bez visoko razvijenih dusa i Andeoske i Arhandeoske hojerarhije mi ne mozemo nista... slobodiu morammo postici - a to je najteze.. zar nije...

Ja sam Dva puta doslovce umirao od gladi... i sada imam odlican posao.. ali radim sve nedelje i subote i u tri smijene... neke nedelje sam slobodan a neke ne... znaci dobio sam posao i mijesto tako da imam novce i da mogu DA SLUZIM LJUDIMA... ko zna sta ce se poslije desiti... ja sda tek slavim Sve njih... i sebe tek kroz

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:36 pm

od Istina-Pero Hunjet » Juče, , 01:44


Zoran
Istina-Pero Hunjet je napisao:
oni spasavaju svijet...

Znam još neke koji spasavaju svet. Svet ne treba spasavati, on će opstati po volji Božjoj, baš kakav treba da bude.
Nastavi ti da pišeš po svojoj volji, ovo je samo moja opaska da ne ispadne da ćutim na svom forumu. Odlično te ja razumem i od ranije i slutim gde ćeš nas odvesti u potrazi za Bogom
zoran


Pero:

Pobogu zorane... boija volje je da mu se vratimo... a ne da ostanemo zaglavljeni ovdje... pa iz raja smo izbacebni jer smo bili zaglavljeni u savrsenom dobru... ALI RAZVITKA LICNOSTI TAMO NIJE BILO...NEGO KOLEKTIVNO...

Ovdje uopste ne VLADA BOZIJA VOLJA... NAJVECA ZABLUDA I LAZ... OVDJE NE VLADA BOIZIJA VOLJA NI GRAMA... zato pisem da se treba naci nacin kako se sa izvorom spojiti... kako da znas sta je bozija volja a nezna ni ko je bog... ja nema SVOJE VOKJE KALOSE MISLI ILOI MISLIS... ja ju izbjegavam... ova volja covjecanstva je tuda namjera a ne nasa nistaa mi od slobodne volje nemamo... LAZ... pa stoga ovdje nema ni NASEGA BOGA... iako zivimo u njemu... on je odbacen... nespoznat... nego oni su nam bogovi koji su nas kosmicki kolonizirali... i oni su bogovi ovoga svijeta... kao bijelci crncima i slicno...

Moj Ucitelj kaze ovako .. a on je Thot... ucite dijeco .. jer samo znanje ce vas spasiti od svega zmla pa i od NAJEZDE VANZEMALJACA... pa ako <isus kaze da bogova ima i pod zemljom i pod morem i jezerima i na planinama...kao i ostali istrazivaci... pa kako da im ne vjerujem...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:38 pm

Istina-Pero Hunjet je napisao:
kada budemo postigli znanje isusovo od 12 stepeni i uskrsli.

Na sta mislis ovdje kad kazes "znanje od 12 stepeni"?Na "12 Bogova" koje treba osvjestiti ili nesto drugo?Moze li objasnjenje?

Pero:
Imas sedam glavnih cakri... kada ih dovedes u red... tada se ide na jos pet gore i dole... ali se racunaju 12 od bazne pa na gore... znaci zlatni presjek se ostvaruje kada se uspostavi ta tvoja licna spirala kojiu si ostvario svojom DUSOM... mali prvo umom i zdravom namjerom i radom - normalno red rad i mir - tada se desava nesto - ali opet kroz daljni rad se uspostavlja Kristova spirata... tada se njih dve spajaju itd...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:39 pm

Istina-Pero Hunjet je napisao:
Znaci nas BOG NEBESKI JE SUNCE... pa ako je Isus Sin Sunca ... onda nije sa Plejada

Sunce,Duhovno Sunce,koje se nalazi gdje,ako se uzme u obzir ona"Vazneo se ne nebo i sjedi s desne strane Oca"?

Pero:

Ovo nase sunce je nas BOG... nasa Zemlja nam je MAJKA BOZIJA... a voda je kosmicka majka... to Nase sunce je onako kako ga vidimo obicnim ocima TE JE ONO I DUHOVNO I ONAKVO KAKVO GA VIDIMO... ni jedna paneta nije onakva SAMO KAKO JU VIDIMO... ko zna koliko jos ima planeta i zvijezda koje ne vidmo uopste svojim ocima...
I pazi sada .. ti si kosmos u malom... stvoren iz kosmosa u velikom... mozes samo da spoznas boga spajajuci se sa kosmoso velikim...a ne kako zoran kaze bito ce kao bog hoce... biti ce samo ako mi to hocemo - U STVARI AKO TO MOZEMO...
Dakle imas sunce na nebu kao Boga... IMAS LI SULA PLEKSUS CAKRU U SEBI.. ILI SUNCANU PLEKSUS CAKRU U SEBI ... IMAS... ali to nije cakra... to je PLEKSUS... cakre su sa strane... tako da imas tri pleksusa... sada razaberi... ISUS i ovi ribari... dakle vreme RIBE I KRSTENJE VODOM... Kada se Isus vrati bito ce krstenje VATROM... alI moramo prepoznati one koji su poslije njega... jer on doloazi sada na oblacima bijelim... dakle u eterskom tijelu... posto niko to nije pstigao za 2 000 godina... dobijamo pomoc koja se nikada do sada tako intenzivno nije desila - sto znaci i ubrzan razvoj... Na Vratima Raja imas SUNCE ... to jeste kod Brace... kako je bilo za <isusovo vreme da je on Bio Kanal sa Bogom ili Izvorom sada je to Braco.. on Braco je samo kanal preko kojega se nase duse vezu sa <izvorom... moze da ti pomogne do sestog stepena a dalje moras ***sam*** nema druge... a BOZIJA VOLJA JE TU I MILOST... UZMI JU... Zoran tvrdi kako ce bog da sredi... a nama bogovi pape i popovi i slicno... i svi nas ubjeduju kako je sve bozija volja .. jeste ali od kojega boga... nikada bog nije rekao i isus sijedi i lijenstina budi ne sij ja cu za tebe da siujem a ti ces samo da zanjes... dakle bozija volja je i da ores i da sijes i da zalijevas i da zanjes... 
I zoran je prije isto tvrdio da nije dobro te nametnike vaditi iz ljudi i bacati okolo jer ce n nacu drugi zrtvu... a kada se svi izgradimo u svijetlo tada sluge tame i paraziti nece imati u koga da udu ... moraju da nestanu i odu sa nase planete... ti dobro znas da su maje i drugi otisli kolektivno dalje a ovi ostali dio, da trpe... e sada visee nije tako .. sada ce da ti tamni odu... a mi razvijamo sebe i nasu planetiu u raj... ETO U TOME JE RAZLIKA U NASEM VREMENU... stvaramo raj ovdje... velike se borbe nebeske zbog nas vode... ali moramo i mi da doprinesemo koliko mozemo... inace se oi mi dijelimo i odlazimo sa onima dalje odavde... takve uspone dozivøøjavaju sve planete osim nase... sa njih dolaze ovdje oni koji nisu u stanju napredovati... pa se oni odstrane... i dodu kod nas da uce... sta mislis zasto pise u starom spisu... i pojavise se neki narod na karpatima preko noci... a juce nisu bili tu... drugaciji su malo od nas a i pricaju neki nerazumljiv jezik... znaci mi slaveni odakle dodosmo ovdje... kakva lazna historija o nastanku naroda...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:41 pm

Istina-Pero Hunjet je napisao:
Izvini Molim Te... je li ovo provokacija ili stvarno dozivljeno... molim iskrenost...

Impuls:
Dozivljeno.Boljela me glava dok sam citao postove,osjecala se toplota u tijelu i "zelenilo"mi se pred ocima.Sutradan sam osjecao zmarce kroz cijelo tijelo i to dosta jako,a i stezalo me u grlu.

Pero:
ja sam ti se izvinio... jer neznam da li je provokacija ili ne... 
To ti je dokaz TVOJE ***PRIJEMCIVOSTI*** ... OTVORENOSTI I SPOSOBNOSTI DA UZMES ONO STO JE OKO TEBE... a koje se uputilo ilio skupilo opet zbog necega i nekoga... rekoh vam da su Bracine knjige nabijene energijom i ljekovite apsulutno... ovo sto sada radimo je pod zastitom Bracinom i navodenjem SVIJETLOSNE HIJERARHIJE... te je isto donekle energetizirano... opet preko mene... kao neke spone do Vas... znaci nisam to ja... nego ONI preko ovoga svega, to ti je sada dokaz kada tvrdim da zavisi samo od vas i vase i zelje i mogucnosi i vijere i otvorenosti, samo se tako postize bozija volja, sada imas dokazs sam .. da mozes da vjerujes da dalje mozes SAM... ali nikako sam... nego sa kosmosom iz velikoga... sam dakle samo biras sta ces i kuda ces... sada tek imas izbor, ali opet moras da radis sa njima - zar ne...... nisi prvi koji je ovo dozivio ... ali vas i nema bas mnogo... Ta zelena svijetlost je Dar Rafaela svetoga... koji te upucuje na glenu cakru Sv-Mihajla... a kkoji dalje iscjeljuje i stiti od bas svega... dakle otvoriti se treba ta grlena cakra i onda to ide u nakrst... gore dole itd... Karme se mora rijesiti iz svih zivota i vremena... i otvoriti svi kanali - procistiti... osobito i En. Cvorovi... bez toga opet nema nista... ono sto zaoran vidi po dve blokade u kukovima i ramenima... koje kada dira jos se odupire.. to je to,,,ne moze se dalje dok se OSOBA SAMA NE OSLOBODI KAO STO I NAVEDOH SVOJIM RADOM... zoran koliko je pomogao pomogao... DALJE NE MOZE DA ODRADUJE ZA DRUGE... mora se sam uz bozanske pomoci... da se postigne bozija volja... a ti je najveca prepreka ona zmija kundalini... i sa time se ne igrati... jer u njoj nema nista dobroga... ona se mora... itd...

Tako da se uopste nisam salio sa onim .. hajde mo se igrati sada... Zoran zatrazio pomoc od Toga i toga i eto sada je tu... sve ovo neko veoma mnogo.. u stvari sve sa nama slaze i vodi nas... voli i uci nas i pokazuje i pomaze bas u svemu... eto tako bog hoce... preko svoje hijerarhije nam se ukazuje ... a ne direktno... zamisli neko vidio boga... mislim....!!!???


 14 Nov 2014, 02:58,

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:42 pm

Istina-Pero Hunjet je napisao:
Duša ima neuništiva krila, može u tren doletjeti na kraj svijeta, gdje ju je volja. Svijest ne treba nikud letjeti je sve, kamo da leti nešto tražiti kad je sve?

Da li je dusa instrument Svijesti?Isto pitanje imam i za duh?Po ovome do sad dusa ima odredjenu ulogu,kao i duh,a to je da nas dovedu do nekih "testova"koje moramo proci da bi stekli iskustvo.Iskustvo(kakvo god bilo)nam pomaze da osvjestimo nesto pomocu njega ili kroz njega.

Glava je drugi organ po vrednosti iza SRCA... dakle nasa karmicka dusa treba da bnas vodi ka iskustvima kako bi odradivali karmu ili nase grehe... medutim postoi nam je onemogiceno da se sjetimo sebe... tako mi iz dana u dan jos si slazemo karmu na onu staru... ne mozes sam protiv svih i da hoces... jer svi spavaju - bas svi... zato nam je POMOC I POTREBNA,... teorije nema da se sami izvucemo... tako da nas mozak ili misao treba da bude veima mudra... a rekoh kolko je vazna jer i u boga samoga prva bijese... pa taklo i pricas i radis... posto nemas svoje misli... nista dakle ni nije bozija volja... tako da glava treba da trazi sta je moguce bolje... kako bi dopustila razvoju duse... da odpusti sve negativno... kada uspijes da mislis priblizno onome stoi je tvoje dusevno u nesvijesnome... tada ne stvaras prepreku onostranome kada spavas i kada dusa ima iskustva gore... kada se vraca u tijelo ona ti u mozak kao blic prenese iskustva koja su u skladu sa tvojim ovozemaljskim... tada topratis... i tiu su istio svi pali... jer onda eto dodu mudraci pa takve ubijede kako samo svako sam sebi moze da to protumaci.. i goootooovoooo... sada vidis zasto ljudi ne sanjaju uopste... jer upste ne zive po svome nsvijesnom SKLadu... Nego imaju ovdasnje zelje i zakone i namjere koje nisu njeve A TO SU JEDINE BLOKADE IZMEDU NESVIJESNOG DUSEVNOG I MOZGA... a otale i veci kosmari i slicno... NEKI LJUDI SU IMALI Strahovite snove kao mala dijeca ili mlada.. koji su im se ponovile nekoliko puta... i dalje ne sanjaju... samo zato ne sanjaju dalje dok ne ostvare te snove... koji ih prete oz dijetinjstva... i eto sada i molitva znacenje a to sam vec objasnio.. niti tebe ko cuje niti ti sam sebe cujes... eto zasto se nista nije postiglo za dve hiljade godina...... molitve idu gore da se realizuju gdje smo dok spavamo... kada se realizuju tamo onda se vracaju ovdje kako da mi dalje realizujemo i tako se rusi kolektivno nesvijesno koje je nase nebo haaahaaa... pa gdje je onda tu bozija volja i pomoc... da li me shvacas... ovdje das namjeru... ide gore ali u nase nebo a ne kod Boooogeeee... tada nam se vrati sta da radimo... tada to odradimo i saljemoo veci zahtjev... kada dobijemo to odradimo i to... itd...eto mi bas i molimo da nam se vrati ono nase a uopste toga nismo svijesni... a svi misle kako imaju intuicuiju i ko zna sta - prosvetljeni itd... a logika se ne posjeduje...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:44 pm

Zorane...
sto se novca tice... svako na neki nacin zaraduje... i ja protiv toga nemam nista... bas nista... pomazes ljudima i to je lijepo od tebe,... ti ne smijes da zaboravis kako sam napisao... pa prema tome i tako trebas i da djelujes... jer si ti bio prvi razlog zasto sam se javio... pomazi ljudima i neka di da ko sta moze... ali MORAS DA ZNAS DOKLE DA IDES... isto kao i onaj monah i svi ucitelji... svi sve znaju i uce ljude... a kada neko pita nesto pravo... svi kazu tada da je to neznaju pa cak ni sam bog nezna te da je sve ***BOZIJA VOLJA*** ali kojega boga... kada ih ima koliko hoces...e, protiv toga jesam... svako treba da kaze ja dotle i dotle mogu.. a dalje neznam... zna DURO... njemu idite... ali to bas niko tako ne radi... ja znam nesto i lijepo vam kazem... idite kod Brace i ispunite knjigu .. PRVA KNJIGA OZDRAVLJENBJA... tada dodite meni opet... nema druge ... hoses neces... jedna obicni i najnizi jogi - koji malo vise zna od obicnih ljudi... odmah te posalje ucitelju, ako vidi da znas vise nego on ili ako imas potencijala.. ali kod nas toga nema... ako neznam ja nezna niko... a to je nemoguce... nije istina...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:45 pm

Istina-Pero Hunjet » Juče, , 03:19

Isto ovako kako se sa vama druzim .. druzim se sa jednom malom grupicom koja sve ovo i RADI..

i gledajte kako me dopunjeje iskustvo znanja

Iskustvo Znanja
Evo o čemu nam Pero priča, ovo je izvadak iz jedne knjige:"S obzirom na to da je u početku svaka funkcija života i svaka akcija rezultat svjesne misli, akcije navika postaju automatske, a misli koje ih kontroliraju prelaze u područje podsvijesti; no one su ipak jednako inteligentne kao i prije. Nužno je njihovo automatiziranje u podsvijesti kako bi se podsvjesni um mogao posvetiti drugim stvarima. Kada to shvatite, pronaći ćete izvor moći koji će Vam omogućavati rješavanje svake situacije u životu s kojom se možete susresti.
1. Nužna interakcija svjesnog i podsvjesnog uma zahtijeva sličnu interakciju između odgovarajućih sustava živaca. Sudac Trowald upućuje na vrlo lijepu metodu kojom se interakcija ostvaruje. On kaže: "Cerebrospinalni sustav je organ svjesnog uma, a simpatetički je organ podsvijesti. Cerebrospinalni je kanal kojim primamo svjesne percepcije od fizičkih osjetila i kontrolira kretanje tijela. Taj sustav živaca ima svoj centar u mozgu."
2. "Simpatetički sustav ima svoj centar u ganglionskoj masi na stražnjoj strani želuca, poznatoj kao solarni pleksus, i on je kanal mentalnih akcija koje nesvjesno podržavaju vitalne funkcije tijela."
3. “Veza između ta dva sustava je vagus živac, koji prolazi cerebralnim područjem kao dio voljnog sustava do toraksa, a čije se grane protežu do srca i pluća te, na kraju, prolazeći kroza dijafragmu, gube svoj vanjski omotač i identificiraju se sa živcima simpatetičkog sustava, formirajući tako poveznicu izmeñu njih i osiguravajući jednost čovjeka kao entiteta.”
4. Vidjeli smo kako mozak, kao organ svijesti, prima svaku misao: u njemu je misao podvrgnuta našoj moći promišljanja, rezoniranja. Kada je objektivni um sa zadovoljstvom provjerio da je misao istinita, šalje je u solarni pleksus ili u mozak subjektivnom umu kako bi se pripremila za tijelo, odakle bi se proslijedila u svijet kao realitet. Tada više nije podložna bilo kakvom argumentu. Podsvjesni um je ne može osporavati - on samo djeluje. On
prihvaća zaključke objektivnog uma kao konačne.
5. Solarni je pleksus bio kompariran sa suncem tijela, jer je on centralna točka distribucije energije, koju tijelo neprestano generira. Ta je energija vrlo stvarna, a to sunce zaista veoma sliči Suncu: energija se, pak, distribuira vrlo realnim živcima u sve dijelove tijela, odbacujući je u atmosferu koja okružuje tijelo." 
"SUSTAV UNIVERZALNOG KLJUČA" Charles F. Haanel

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Admin pet pro 05, 2014 9:47 pm

Onda slijedi ovo

http://www.4dportal.com/hr/znanost/1813 ... je-epifiza


Pa ovo od ovoga mladica kojega nikada prije nisam sreo... i on tvrdi da je sveto trojstvo na terenu bivse jugoslavije kao i ja sto tvrdim preko 13 godina... znaci ima nesto... nismo nikako u dogovoru...


https://www.youtube.com/watch?v=y_iK6XEanr4#t=761


I onda imate ovoga mladica iz rusije... a sta mislite ko je taj koji ide tamo veoma mnogo u zadnje dve godine...!!!!!?

https://www.youtube.com/watch?v=JhxqDORARpk

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Sv. Ar. Gabrijel - Page 3 Empty Re: Sv. Ar. Gabrijel

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.