Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled - Page 2 Empty Re: Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled

Postaj by Pula ned pro 27, 2015 6:10 pm

Istina-Pero Hunjet A ovo iskustvo da se vidi sta se desava i sta znace ***bajke***

A sve krece od Brace Prvo... pa tvoje knjige Drago i bracine i moga iskustva koja vode ove tragaoce...

Sa ovom osobom sam zavrsio sinoc razgovor oko 23;00

a ona mi poise tokom noci svooja iskustva u 03;23

XXXX
03:23

e, sad ti odma pisem da ne zaboravim, jer sad sam skuzila, nesto sam skuzila, te moje vizije, to jam ja ustvari, preko njih mi se otvara, haha, pisem ti sto bilo, to je kao da igram ulogu u nekom filmu, ali ja nisam uvik ja, ali igram principalno bice....nalazim se u neko davno doba, ono kao, nekada davno, postojao jedan princ, itd, a ja idem kroz uloge, uglavnom prica ide, jednom davno, u neka davna, davna vremena, postojao je jedan andjeo, koji se skrio u jednom dragulju, a taj dragulj je opet bio dobro skriven i trebalo je doci do njega, i sad se nalazim u toj prici, u to davno doba, i moram se boriti, ne sjecam se cile price, neo da me napada jedna crna ko ptica, ali ta ptica i govori, ja se nalazim u mom krevetu , obvome di spavam, i dok spavam, nesto osjetim da mi mice posteljinu, smeta mi, osjecam dole gdje mi noge, osjecam nesto lose, netko je sa mnom, pomaze mi, ne mogu se sjetiti tko, sa lancunom zgrabi tu pticu, kazem ptica, jer mozda i nije, i kaze mi, evo to je to sto ti smeta, sad je tvoja....i ja je zgrabim lancunom, ali nisam znala sto radim sa njom, i nekako ili je pustim ili me pocme napadati, i ona ima moci neke, non stop sljece na moju ruku i hoce me ogrepsti, hoce mi bol nanijeti, sad je hvatam, ali ona se jako u moju kozu zarije, pa odleti, ne znam kako cu je uhvatiti, opet dobivam neku pomoc sa strane, oni me vode, kazu mi da je moram unistiti....pokusavam na sve nacine da je zaustavim, ali je brza, prevrtljiva, i sad me kljunom jako ogrebe, zarije taj svoj kljun duboko u moju kozu, i raspara mi, osjecam bol,gledam da cu prokrvaviti, ali nema krvi, i rana odma zacjeluje, ni ne obracam paznju, uhvatim je, pocnjem je gnjeciti, ali ona se pretvori u stotine malih ptica ko leptira velicine, i ja sad znam da ih moram uhvatiti, sebi sam otezala taj zadatak, ali imam cijelo vrijeme pomoc sa strane u toj borbi i prici, glas koji me vodi, iako se puno ne petlja, jer je moje da se izborim, uzmem prekrivac neki i pocmem bacati na te ptice, shvatim im manu, one ne mogu da se mnogo razdvoje, jer su ipak cjelina, tako da su vise ko u nekom coporu, i bacim tu deku i pocmem ih nogama gnjeciti, u medjuvremenu su jos bile neke sitnice kojih se ne mogu sjetiti, vjerovatno kao dio price, ja je gnjecim, sad sam cak ljuta, i na kraju ona bude opet ona jedna ptica, cjelovita je, glas mi kaze , to je kao neki andjeo, osjecam ga kraj sebe, kaze mi da je moram ubiti, uzmem neki stap i probodem joj glavu, i sad mi glas kaze....sad moras joj iz glave izvaditi ono sto vidis, kao neki mali dijamant, ja ga izvadim, i glas mi kaze, u njemu se nalazi uspavani andjeo, e sad, ja uzmem taj dragulj, nestajem sa scene, i sad vidim covjeka koji sinu cita tu pricu iz knjige, ali u danasnje vrijeme, znaci sad se nadjem u danasnje doba, i otac cita to sinu i kaze, u ta davna i davna vremena, postojao je crni andjeo koji se skrio u crnoj ptici, i bila je ta i ta koja je ubila pticu i sklonila taj dragulj, kroz mnoga vremena je crni andjeo spavao, ali sad je doslo da se probudi, ali treba da bude u pravoj osobi, kojoj su bogom moci date, da postane bijeli, tj dobri andjeo....i sad u sredini price, a sto mi se uvik dogadja, nesto da mi odvuce paznju od mog zadatka,

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled - Page 2 Empty Re: Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled

Postaj by Pula ned pro 27, 2015 6:11 pm

nalazim se u sobi, i pricam na telefon, zvala sam za neku nagradnu igru, i sad me taj spiker preko slusalice zavodi, i kao govori koja je udaljenost od njega do los andjelesa, ja kazem koja je udaljenost od zadra do pariza, on mi nesto govori i cak preko slusalice dodirne moju kosu, i kaz, pa tebi valovita kosa, i tu znam da pogrijesi, i onda ja nesto kazem, i kazem, ali ja i moj muz, i on kaze, kao , pa ja mislio ti slobodna, a sad ti udana, ali sad mu vise kao nisam zanimljiva, tu sam mogla lagati npr da sam slobodna, ali ja sam bila iskrena, i rekla za mog muza, i tada sam dodirnula moju kosu, bila samo od laka kao, nije ricava, i kazem, pa on sve pogrijesio, uglavnom, shvatim da je to bio test u prici, jer moram biti potpuno iskrena, pravedna da idem dalje, to je kao test u testu, dali idem dalje, i znam da me on pozdravio, i ja sam samo sebi rekla, pa sto sam ja uopce zvala tu igru kad djelu karte avionske los angeles zagreb, a ja skroz druga destinacija.....uglavnom sad me opet ubace u onu pricu o dragulju....u ovo doba, znaci kako covjek sinu prica i cita tu pricu ja vidim kako se ona odvija....nastavak znaci, dragulj je bio skrive od generacije do generacije u dobrim rukama, nije smio da padne u zle, i danas je doslo vrijeme da se taj andjeo probudi, ali mora biti u dobroj osobi, kao sto je pisano, i sad se mora naci ta osoba....sad vidim djevojcicu sa pletenicama, pratim je, ja inace ulazim iz lika u lik, sad sam kao u toj djevojcici, ima duge pletenice, oko 12 g, i sad joj glas kaze, trci, trci, nemas puno vremena, jer si izgubila vrijeme, na onom testu, eh, znaci, trci, eno, vidis tamo, (vidim decka mojih godina, ja kao imam 12, a on mozda 14) ....jednostavan decko, vidim mu ono pubertet, brcici poceli, i glas kaze, on je taj koji mora dobiti taj dragulj, a ono neki smotanko, i kaze glas, on nije svjestan tko je, ali on je poseban, i samo kroz njega taj andjeo moze da zivi i radi dobra djela.....tj taj dragulj....u biti to nije nikakav andjeo, pravi, nego taj dragulj nosi to ime izgleda, crni andjeo, ili bijeli andjeo, jer valjda mjenja boju gde se nalazi....i sad pitam, pa kako cu uspjeti da ga on dobije, kaze glas, ma vidis, on ti je gurmand, a je, stvarno je bucko, i ti ces njemu napraviti sladoled sa crvenim preljevom, i dragulj samo stavi na preljev, on ce shvatiti da je to kao visnja, kao dekoracija, i on to mora pojesti....e sad tu se neko natjecanje dogadjalo i bili su i roditelji djecaka....i sad vidim da dam to djecaku, lipo ukraseno i virim sa strane da vidim dali jede, i on to stvarno pojede, sad sam sretna, ali sad djecak postaje cudan, i pocme stucati, a posto taj dragulj kao mnogo poveca moci, i vec sto , taj decko nosi bijelu majicu, i kako stucne nako izbaci sav crveni preljev na majicu, pocme se cudno ponasati, i sad mu neko kaze, jer to natjecanje, dali je spreman, da se okrene u mjestu, ali kako se on okrene u mjestu, jer ne zna svoju moc, on se okrene takvom brzino i stopalima napravi rupu u zemlji, i ode on duboko, e sad ja to gledam, i sad sam vec ja, u svom krevetu, i gledam to kao preko nekog ekrana, i to mi toliko smijesno da sam dosla sebi zacenujuci od smjeha, i cula sam se, ali kad sam dosla sebi, odjednom sam osjetila u nogama vrtoge, iste one ko kod djecaka, tako mi je pocelo vrtiti dole, i lupati i sad mi to jos radi....i shvatila sam tad, pa ovo je bila moja prica, kroz nju sam trebala nesto osloboditi u donjem djelu nogu, trenutno sam shvatila, jer to iz vizije se prebacilo u mene, zastvarno....i bila sam sretna u tom trenu jer sam znala da sam uspjela, zato je i prica pocela da pticu hvatam kod mojih stopala, jer sam se morala necega osloboditi da to cirkurila dole, sad sam shvatila i onu viziju sto mi se pokazivalo da se ljudima koncentriram u predio di srce, ono ko zlatna dusa, i sjetila sam se kako si mi objasnio, i shvatila sam sad zato ovu viziju, da otvaram te centre preko tih vizija, koje su kao price, skroz stvarne, ali naravno, nista ne ide lako, nego se mora proci kroz ispite, mora se biti spreman na sve, i sad sam se sjetila kako nisam uvjek uspjevala u tim pricama, kao u onoj gdje mi ivica i braco dosli, ali prerano sam se probudila, i nisam mogla dalje....e sad ne znam sto sam to otvorila i dole u stopalima, penje se prema gore, ali okrecalo se i lupalo mi, sad se malo smirilo ali osjecam tu energiju....i pocela sam shvatiti.....ali prije toga sam opet kao omirala, ne znam, znam da sam jako vikala i da sam probudila supruga, pa sam se opet smijala i opet ga probudila, ali nista nije rekao, jer vec navikao na to moje.....eto...pa shvatila sam da taj dragulj predstavlja taj neki centar u stopalima, a ta crna ptica, ona je predstavljala ono cega se moram osloboditi, toga losega, isto ko one trulezi....ali oni to rade kroz price tko neke, zato moje vizije imaju oblik bajki nekad, mozda jer inace ja obozavam bajke , uvik ih citam a i danas gledam filmove bajke....ne znam jel to ima neke veze....ali znam da sam uspila, jer sam to i osjetila od tog glasa pored mene koji me vodio....mogla sam ga osjetiti kome pripada, ali to ne mogu opisati, jer oni nemaju ko mi fizicko tijelo nego vise nesto suptilno, ko duh, a to mi je bjerovatno bio vodic kroz tu pricu, iako mi ni jednom nije pomogao, ali me upucivao sto treba, jer da mi on nije rekao da treba ubiti pticu, ja bi vjerovatno otvorila prozor i pustila je, i tako neke sitnice.....eto, i uvik posli toga se razbudim i sad ne mogu vise spavati, eh...hehe, vjerovatno sam kroz razgovor sa tobom nesto shvatila, pa sam eto zasluzila vodica, hihi....ma ko ce znati, ali znam da sam eto nesto uspjela, i sad osjecam kako se to penje prema gore, ta neka energija, i osjecam da je sve u redu...aj cmok, cmok,

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled - Page 2 Empty Re: Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled

Postaj by Pula ned pro 27, 2015 6:12 pm

Istina-Pero Hunjet
Cemu kaze teologija i filosofija ako ne sluze, cemu smisao ako nas ne uci znanju i PAMETI... ako to nisuterapetska znanja*** ako teologija i filosofija ne lijece nase rane, covjecanatva - civilizacije... u cemu onda smisao svega toga...

Vidite... nemaju smisla uopste jer se sve rusi i jos vece rane stvaraju... jer niko ne nudi rad za lijek i spoznaje... svi nude samo zlo i raspad necega, niko ne nadograduje postojece... u tome je problem... nekada se filosofiralo NA SVOJA ISKUSTVA I PRAKSU... SLOZE SE FILOZOFI I SPOZNAJU MEDUSOBNO KROZ SVOJU PRAKSU... danas sve nemko filosofi bez prakse... pobise se znajuci i tumaceci sve tude... a to tude isto nije iz prakse...osobito kod teologije...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled - Page 2 Empty Re: Predavanje Draga Plećka o Bracinim radom i iskustva ljudima koji su bili na Bracin pogled

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.