Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustva - Drago Kopic

4 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 2:56 pm

Istina-Pero Hunjet Micanovic Dragutin Vi poštovani gospodine izgleda niste u ovom toku razgovora dovoljno shvatili smu sarž znanja koja je zasnovana na Transcendentalnoj svesti,koja je osnova sve vidljive kreacije kao i čiste svesti koja se nalazi u najsitnijim česticama univerzuma čiji smo i mi deo.Moja malenkost je licencirani učitelj TM od strane pokreta GLOBALNE ZEMLJE MIRA čijo se ieme danas čuje veoma dobro u svetu.Meni nije u interesu da bilo koga zbunjujem ili omalovažavam,ali vi treba da tragate za znanjem koje ima visoke vrednosti ,upravo od licenciranih učitelja,koji su prošli sva potrebna znanja i upustva u praktičnoj primeni same tehnike.

Istina-Pero Hunjet -
Ahvacas li ti ovo... a vec sam Vam to postavio... na konto cega ti samnom diskutujes postovani Micanovic Dragutin-e... dajem vam licna isustva... gore sam napisao sta se postize za deset mjeseci... a neki upotrebe cijeli zivot i ni blizu...
pa ti Vam ponavljam iskustva koja su bez tih vasih TM... ... DRUZENJE I OTVORENOST.. i u tome biti uporan i otvoren... ovo su nam sasvim normalna iskustva... dakle ima ih i vecih... do odlaska van planete i sllicno...

ZDRAVO PERO
31.03.2016
I DANAS JE BIO DOBAR DAN.
Tatjana Radak

POSLEDNJIH DANA MI JAKO BRIDE NOGE A POGOTOVO KOLENA I KUKOVI, DLANOVI SVRBE, NAROČITO DESNI. TAJ DESNI DLAN MUČI ME SIGURNO 5-6 GODINE ALI NISAM ZNALA NIŠTA DOK NISAM PROČITALA ONO OD PLEĆKA U VEZI DLANOVA PA SAD OBRAĆAM MALO VIŠE PAŽNJE. NAROČITO JE POJAČANO BRIDNJE I SVRAB OVE NEDELJE. BRIDI I LEVI ALI DESNI...!

Tatjana Radak
31.03.2016 21:32

DRUGO, MISLIM JAAKOO ZNAČAJNO...
OSETILA SAM NEKO POMERANJE U TOKU CELE MEDITACIJE DOLE OKO MATERICE, ALI MISLIM DA JE TO DRUGA ČAKRA
PRED KRAJ MEDITACIJE JE POSTALO JAČE A POZADI U KRSTIMA I KIČMI DOŠLO JE DO BLAGOG BOLA I PROBADANJA, TE JE POČELO BLAGO ZAGREVANJE. ONDA JE POČELO DA SE ŠIRI PREMA PUPKU I DA BRIDI ISTO KROZ KIČMU DO VISINE PUPKA. ŠIRILO SE I NA STRUK .
IMALA SAM BOCKANJA KROZ CEO ORGANIZM KAO I ZAGREVANJA NA NEKIM DELOVIMA
RADILA SAM SVE VEŽBE ALI TEK SA BRACOM DOŠLA MI JE ŽUTA SVETLOST U ČELO I IZ ČELA IŠLE VELIKE KUGLE I TO SAM OSETILA U VIDU PRITISKA IZ TREĆEG OKA
MART JE ZAVRŠEN, TI I JA RADIMO10 MESECI

Tatjana Radak
ZDRAVO PERO
02,04,2016
JUČE SAM RADILA NEŠTO UBRZANO JER SAM IMALA ROITELJSKI
ALI BILO JE PEČENJA U KIČMI I VRATNOM DELU KIČME
DANAS JE BILA NEKA NIRVANA, DOK NISAM POČELA SA BRACOM DA RADIM. TADA SE POJAVILA NEKA REČKA U GRUDNOJ KOSTI IZNAD SRCA. NIJE PEKLO, NIJE BOLELO, SAMO JE BILO TU. NIŠTA DRUGO ZA DANAS, SAMO NEKA NIRVANA I PRAZNINA
POZZ

ZDRAVO PERO
05.04.2016
BILO JE NEKOLIKO DANA ZATIŠJA
IMALA SAM UNUTRAŠNJE PEČATE PO RAZNIM DELOVIMA TELA, UGLAVNOM PO RUKAMA I NOGANA
JUČE SU ME POČELA BOLETI KRSTA I JEDNA POLOVINA, LEVA, KOSTI GLAVE, OD TEMENA DO UHA
DANAS JE BILO DOSTA MIRNO, TAKOĐE, DO PRED KRAJ xxx
REKLA SAM DA UVEK IMAM GLAGU NESVESTICU KAD PREĐEM NA xxxx

PRED KRAJ xxxx JAKO ME IZNENADA POČELO BOLETI ISPOD PUPKA, TU GDE JE MATERICA, I TO VEĆE PODRUČJE
NISAM NIKAD IMALA BOLOVE, PA ČAK NI KAD IMAM CIKLUS
BOL JE TRAJAO OKO MINUT I BIO JE NI OŠTAR NI TUP, ALI DVOLJAN DA JAUKNEM
ONDA SE POLAKO NEŠTO POČELO ŠIRITI PREMA PUPKU , PA ČAK IZ CELOG DONJEG STOMAKA
IZ KRSTA ME POČELO ČUPATI PREMA DESNOM KUKU I TO JOŠ TRAJE
OSETILA SAM KAKO SE PRMENILO NEŠTO TAKO DA MI PČELO STRUJATI JAČE KROZ NOGE
ONDA JE DOŠLA I BELA SVETLOST U ČELO
OSIM TOGA IMALA SAM JEDNO PEČENJE U GRUDNOM PRŠLJENU SPRAM SRCA
DOSTA SAM NERASPOLOŽENA OVH DANA I LAKO ZAPLAĆEM
RADIM VEŽBE SVAKOG DANA

Istina-Pero Hunjet
Sada zamisli da ovako radi i dozivljava cijeli svijet... sta mislis na uspjeh...

Srdacan i iskren pozdrav svima Vama... samo napred u drugarstvo... jer tamo je jedno carstvo...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 2:57 pm


Istina-Pero Hunjet
Istina-Pero Hunjet jesi li ti vidio ovo... nisi .. zastop nisi...Micanovic Dragutin-e

Re: Iskustva - Drago Kopic
Postaj by Admin on uto 5 tra 2016 - 16:50

Drago Kopić-u... ne moze se bas sve znati... od jedne osobe... Risiuja je bilo sedam je li tako.. oni su dobijali znanje od njis sedam odozgo... a ko je i kako su se zvali nisam toliko upucen u ta ucenja u koja si ti. Ti si u tome recimo ekspert... ili takva...a li tezim ih sve ujeiniti i jdinstveno znanje izvorno postici... meni je laksa Praksa nego teorija - osobito te tvoje vrste te nazivi i jezik i slicno...A REZULTATE SI VIDIO - slabo ih ko ima takve... je li tako!!!???....ili ...!!! A NI JEDAN BRAHMA ILI RISI ILI BILO KO IZ TE GRANE MI NIJE UCITELJ...ILI GURU..... a sve se opet po priliciu VRTI OKO SUNCA...

Javio sam se kod tebe jer si do sada najrazumniji i najdirektniji od svih koje sam sreo... neznam zasto bi ti smatrao da GUBIS VREME pisuci mi komentar..... NE BI LI BILI SKUPA JACI... ili sta ako je moj ucitelj kako da kazem...Visi od svih napomenutih...

Objasni mi kratko i jasno ko je Brahma...Tako je najbolje jer tebio mogu da vjerujem na rijec iz prve ruke... zasto bi ja ili neko drugi tragao trideset godina i citao kojesta i TAKO GUBIO VREME... kada mogu sa povjerenjem dobiti od tebe... a mi postizemo uspjehe za par godina sto najvrednnijem jogiju treba najmanje 25 - 30 godina, i to ako uspije...
05. 04. 2016

Istina-Pero Hunjet
Bilo bi pohvalno od tebe da malo objasnis o o SIVI... a evo zasyto... Ja to spominjem drugima... onostrano u duhovnoj ravni a ni sam neznam zasto.. a samo sam nekada po nesto samo procitao i tinm stvarima... i neznam mnogo ili noista o tome... na Taj Idijski nacin...

Jer ja sam tebi postavio pitanje a odmah je jedna osoba drugi dan dobila odgovor za Sivu... salje meni i kaze da nezna zasto je to vidjela...

D.S.
pero evo ti nocasnja vizija sa tobom...
.ti si rekao da tako mora biti, kao da treba uskladiti nas vibraciski nivo sa tim od te zdjele sto si nam dao, to je bio kao neko ispit sa tvoje strane....na podu si nam slagao kamencice i objasnjavao, 4 pravila plus peta tocka koja je vezana uz ta pravila....slagao si te kamencice u niz prema gore, znaci prvo peto pravilo kao tocka, to je bio neki bijeli kamencic, i ostali iznad paralelno prema gore u nizu ta 4, sve skupa 5...i da moramo znati ta pravila, i rekao si rijec shiva...a to je onaj hindu bog shiva....sad ne znam zasto, jel su to pravila koja je on dao na zemlji, ili sto, ili su to on i ostala bozanstva, ne znam...tako si nam onostrano objasnjavao...

Ili postavi mi Adrese gdje mogu da gledam videa gdje to objasnjavas...

A nemam TM... jel tako...!?

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 7:40 pm

Istina-Pero Hunjet Gledam dalje Micanovic Dragutin-ne ... i sve je to u redu... sve je tako... POTREBNO JE SVE TO DA SE ZNA... DOSAOP SAM gdje ti govoris da se time postize balans u zdravlju a i da ljudi tada koriste CISTU SVIJEST... a sta sada to znaci... koliko onda ima tu ciste svijesti, STUPNJEVA... da li me razumijes sta mislim... ljudi tu postizu samo balans u zivotu i to je velika stvar... uspjeh u mateijalnom... zadovoljstvo... na SVOJU PSIHU... tako kazete...psihijatrija nije duhovnost...sreduje se psiha da se ne izludi od raznih bombardovanja... e, a o tome bas svi pricaju - to vec svi znaju i o tome pricaju...dalje se nastavlja kako se i na poslu meditira da bi se postigla veca efikasnost... jel tako... dakle lakse podnosi robstvo... pa mi ispada meditiraj da lakse podneses... a ne da se oslobodis...
Odlicno... objasnbjava nervne celije... i razvitak od djetinjestva pa na dalje... i to je veoma potrebno da bi LJUDI IMALI SVE VRESTE UVIDA ISTINE I ISTRAZIVANJA.. OD NAUCNE DO SVIH GRANA ISTRAZIVANJA... bolje ne moze da se u ovom domenu objasni... E sada... da si citao sta sam ja pisao... o sda,m etapa vremena po sedam godina ljudskog bica... te mu poslije toga starost bude jedino zasvisna od toga... da nema bog sa tim nista... osim sto ti daje mogucnost znanja... ali mio se zato trebamo druziti i sjedinjavati kako bi sa svim NASIM SNAGAMA BILI SVIMQ LJUDIMA OD POMOCI... LJUDIMA SVIH POGLEDA. i onda ti kazes kako se ta tehnika prenosi i koristi hiljadama godina i daje ISTE REZULTATE... hajde sada koje to... tuga u citavom svijetu... a rezultati su koliko ja vidim da se podnese lakse ta tuga covjecanstva... a malo prije si rekao cista svijest se koristi... mislim... je li me razumijes sta ti objasnjavam... nije to ni jedino ni najvece i najbolje... ima vecih stvari koje bas oslobadaju...pa ako bi se tako masovno koristilo.. a ne koristo se jer niko nezna za to... postigla bi se za deset godina sloboda od tame... a ne da se koristi hiljadama godina pa tama jos uvijek sa nama...

https://youtu.be/PZofuXRV-sQ

Predstavljanje tehnike transcendentalne…
YOUTUBE.COM

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 7:40 pm

Istina-Pero Hunjet Kazes da se postize balansiranje naseg nervnog sisteme i zdravlja... i ja ne mogu tu nista negativno da kazem.. JER TO JE TAKO I TACKA...700 naucnika sirom svijeta dokazalo i tio je dakle susta istina... ALI NIJE CISTA SVIJEST... NIJE NAJVECE I NAJBOLJE I NAJJEDNOSTAVNIJE... ja pricam o nacinu kako da se svima ljudima sve to dokaze na vise nacina... tako da svako ima objasnjenje za svoj nacin i vjere i razmisljanja... to je nauka... spojiti sa vjerom i nevjerom i slicno...zazivila je ta vasa TM do deset miliona ljjudi... sta MISLLIS DA ZAZIVI OVO STO JA OBJASNJAVAM KOD DESET MILIONA LJUDI... PA ODE TAMA ZA DEST DANA... ja pricam o fleksibilnosti svih onih koji nesto znaju... a ne da se drzi okovano u jednoj razini znanja i da NEMA VISE ZA VAS... pa sa time ni za druge... jer ako se mi ne prihvacamo... kako tek ljudi koji vecinom spavaju onda shvqte i prihvate bilo sta... kod 25 pacijenata se siri potencijal psiholoskog potencijala... dakle psihologija i nauka... a duhovnost nigdje...
Tako vidis... zasluga je za sve to je sirenje Alfa i Beta Talasa... ali tih aspekata nije bilop dovoljno...A HOCES LI DA TI JA OBJASNIM KAKO SE POSTIZE DA VAM BUDE DOVOLJNO... a pazi nenacitan sam, jel tako... mozete vi sada da se bavite jos hiljadu godina da naidete na to... ali ako vam neko kaze kako... dobiti ce te jako lako...mnogo strucnjaka se spomine i poboljsanje kod 73%... pacijenata... pohvalno...a kod 25 % nema uspjeha jer je suvise jako negativno djelovanje pa se ne postize nista... a da se ima neko ko moze da ih oslobodi ili da zna kako i kada moze da se oslobodi sve karme... islo bi... jel tako...dobro sada - zna se da se jako negativnim ljudima malog broja... koji su ubice itd ne moze pomoci...I onda pricas o razvijanju mentalnohg potencijala... dakle treceg tijela... fizicko... etersko pa op na mentalno tijelo...zbog balansa u nasoj fiziologiji...sta je sada ta fiziologija...Dusa je karmickop tijelo... ona se usaduje prilikom radanja i presjecanja pupcane vrpce... tako da o duhu jos ne moze ni da se prica... niti o mentalnoj snazi jer neznate kako nabaviti alfa i beta talasa... jer sa jos vise toga bi tek sve i krenulo... inace ovako nema sanse a vec se ide na mentalnu razinu...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 7:40 pm

Istina-Pero Hunjet Fizioloski faktori i PSIHOLOSKI FAKTORI SU SVE EFIKASNI... zasto psiholoski... sta je to psihologija...i sve to automatski doprinosi razvoju naseg ponasanja... postivam i u redu je... ALI, NE MOZE LI TO JOS BVOLJE MOZDA...da zakon reciprotiteta... kako dajes sebi i drugima tako ces i dobiti...i to se vec zna...pa da ako pojacas snagu magneta onda ces i iz vece daljine i vise da privuces ka magnetu.. e VIDIS O TOME JA PRICAM... JER FALI VAM TIH ALFA I BETA TALASA... KAKO IH UVERCATI... bravo.. covjek sa svopjim ponasanjem stvara predispozicije napredka i desavanja... a to se moze - mislim ponasanjem da se mijenja UVIDANJEM DRUGIH I TUDIH ZNANJA I SPOZNANJA... drugacije ne...i opet psiholoske karakteristike... nema duhovnih... zasto...???.. odlicno - omogucuje mu se da zivi sa prirodnim zakonima koje donosi duhovni razvoj a ne psihicki...da bi stvorili covjeka visoke inteligencije vi morate pomoci da covjek dode do toga,... E VIDIS DRAGI I POSTOVANI PRIJATELJU... INTELIGENCIJE I PREVISE I PSIHOLOGIJE... ONI VODE OVAJ SVIJET...INTELEKT VODI SVE... a duhovnosti nigdje... jer je ona sesti stepen... a intelekt ne prelazi nikada u taj sesti... pa stoga ni ALFA I BETA TALASI.. A ti tvradis kako ce se na BRZ I JEDNOSTAVAN NACICIN DOCI TE INTELIGENCIJE... NECE VALJATI OVO MOJ POSTOVANI PRIJATELJU NECE...e, uspjeh je zagarantovan samo ako je sve yu redu unutar naseg nervnog sistema....5 000 godina se zna za to... i sada ce te vi sa time postici svjetski mir... e, vidi ja imam spise stare preko 12 500 godina.... i prica o svijetlu i kosmickim energijama... Drago Kopić je lijepo napomenuo... da ako nemate dve vrste snova ispocetka i ne vidite svijetlost... onda je to zivot u tami... i to je apsolutno tacno...Da - u pravu si - treba postivati prirodne zakone i sve ce biti bolje... Predavanje ti je odlicno i poucno... sve pohvale... ali, ima jooooos.... NE STATI NA TOME... I NA KRAJU GRESKA... SAMO tm... I SPONTANO CE DOCI DO SVJETSKOG MIRA... MA NIJE TAKO TO NEMA SPONTANO NISTA... BEZ NAMJERNE I VECE SPONTANOSTI... pa da - da se koriste svi POTENCIJALI... NEMA DRUGE... A SAV POTENCIJAL NIJE SAMO TM...
Imas srdacan pozdrav... ne obecavam da cu dalje gledati i komentarisati..

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Tatjana Radak ned tra 10, 2016 10:42 pm

ja sam dete komunizma i socijalizma, nikakvog znanja o religijama, veri, bibliji nisam imala. posle 20 godina rada razbolela sam se, tj. prsla na 1000 komada. Počela sam da se lečim od više bolesti, i evo sad će biti 8 god. kako se to desilo.Pila sam toliko lekova da više nisam mogla da hodam.Nekako sam malo vere i nade našla ovde , na internetu, polako upoznavajući bolesti i razloge zbog kojih sam obolela.Peru sam upoznala kada sam slučajno videla Bracin klip na tubu.On je tada već radio sa dosta ljudi, svi su ga spopadali te nisam našla mesto u toj grupi, ali sam nastavila dalje da pratim Peru i sve njegove objave.Polako sam izbacivala lekove i nisam išla više lekaru, tek povremeno, kada mi je zaista bilo loše.Započinjala terapije opet, ali brzo odustajala jer sam videla da je uzrok u meni i da će mi lekovi teško pomoći. Imala sam svakodnevne glavobolje, pila i po 6 tableta protiv bolova, plus za ostale probleme.Pre 10 meseci Pera mi se javio i pitao kako sam. Rekla sam da sam jako loše jer sam se osećala totalno bezživotno, depresija me je tresla nedeljama, glava bolela danima bez prestanka. Pitala sam ga prvo zašto me to pita. Rekao mi je da je dobio duhovnu obavest da mi je potrebna pomoć.Pre 10 meseci sam počela da radim sa Perom jer sam bila bolesna. Radili smo prvo vežbe iz BRACINE PRVE KNJIGE OZDRAVLJENJA. Radim svakog dana vežbe meditacije oko 2.5 sata plus čitanje literature koju sama odaberem.Ma nikakvog iskustva ni o čakrama nisam imala, niti sam znala šta je to dok nisam osetila sama. Pero mi nikada ništa ne govori unapred, dok sama nešto ne doživim pa ga pitam da mi objasni.Posvetila sam se potpuno ovome što sada radim i učim a mnoge stvari iz biblije shvatam.Iskustva od meditacije su za mene dar Božiji koji sam dobila uz Perinu pomoć . LEKOVE VIŠE NE PIJEM, A ŠTO SE TIĆE GLAVOBOLJE, DOGODI SE JER SAM VEĆ PREKO 50 GODINA, ALI RETKO POPIJEM TABLETU PROTIV BOLOVA.Sada se trudim da ne jedem meso i prerađevine, uspevam da postim, a pre nisam mogla da zamislim da ne jedem meso i jednom rečju-promena , bolje zdravlje, želja za znanjem, dodir Božanskog, sve to doživljavam sad. Aopet, kažem, Pero mi ni to ne govori šta da jedem a šta ne, već kako sama osećam.Ponekad se osećam kao hram pa se pitam da li sam uspela karmu da skinem? O vedama ne znam ništa ali ovog čoveka razumem o čemu govori,ništa mi nije strano, samo treba uciti.

Tatjana Radak

Posts : 26
Join date : 04.12.2014

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 11:44 pm

Micanovic Dragutin Sve je to moj poštovani gospodine,samo igra reči i ništa drugo.Iskustvo transcendiranja se jedino može iskusiti tokom prakse Transcendentalnemeditacije i ničim se nemože opisati to čisto stanje transcendentalne svesti.Čista svest je osnova svega vidljivog jer bez nje ovaj materijalni svet nebi mogao postojati.Dakle i prostor i materija su u jedinstvu,samo što je svest apsolutna nepromjenjiva dok je materijalna relativna promjenjiva strana života,i jedno i drugo se uklapaju jedna u drugu.Kada se iskusi sopstvo putem TM-meditacije onda se taj doživljaj unosi i u telo i tokom svakodnevne aktivnosti izbledi zbog umora tj.potrošnje energije,ali ostane nešto od te čistote u telu do ponovnog dubokog odmora,nešto slično bojenju tkanine koja se prvo stavi u boju pa se iznese na sunce da se učvrsti,pa se postupak pnavlja sve dok boja u tkanini bude poželjna za posmatrča.Generalno vi imate dosta informacija,ali to nije dovoljno ukoliko niste probali direktno vašu sopstvenu svest bitka putem TM.O jagodi možete imati sve napisano i pročitano kao i usvojeno tj saznano ,ali ako niste okusili jagodu vi o jagodi nemate na osnovu informacije nikakvo znanje,dakle znaje pravo je u direktnom probanju okusa jagode,isto vam je i sa sopstvom putem TM.Zato ne gubite vreme o raskrinkavanju šta je istina a šta nije,jer sve je istina samo su njeni sadržaji različiti,dakle i svest i materija su istina,jer i jedno i drugo postoje,samo su u različitim shvatanjima,tj zavisni od onog koji je tu istinu doživeo na osnovu direktnog iskustva onog čega je želeo da iskusi.Dualnost postoji usled neznanja da su ovo dvoje u jedinstvu,zbog nedostatka znanja i iskustva tog jedinstva na osnovi čiste transcendentalne svesti koja je večna najtiša u dubini čovjekovog uma i kao prostor koji se nalazi vani kao i unutar na nivou čestice a materija je samo njen odraz kao što je sena odraz tela na suncu koja se kreće usled tela koji je istovremeno i svest koji zajedno čine život.Pozdrav.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 11:45 pm

Liker · Svar · 27 min
Istina-Pero Hunjet
Istina-Pero Hunjet Pozdrav Micanovic Dragutin-e... DRUZENJE I DRUZENJE... vjera jedni u druge... Postovani prijatelju... ja se ne koristim igrom rijeci... NEGO LICNA PRAKSA...

IZVOLITE...

Ja cu postaviti ovdje tude - nase iskustvo... posto ova osoba nema pristupa ovdje...

Tatjana Radak ja sam dete komunizma i socijalizma, nikakvog znanja o religijama, veri, bibliji nisam imala. posle 20 godina rada razbolela sam se, tj. prsla na 1000 komada. Počela sam da se lečim od više bolesti, i evo sad će biti 8 god. kako se to desilo.Pila sam toliko lekova da više nisam mogla da hodam.Nekako sam malo vere i nade našla ovde , na internetu, polako upoznavajući bolesti i razloge zbog kojih sam obolela.Peru sam upoznala kada sam slučajno videla Bracin klip na tubu.On je tada već radio sa dosta ljudi, svi su ga spopadali te nisam našla mesto u toj grupi, ali sam nastavila dalje da pratim Peru i sve njegove objave.Polako sam izbacivala lekove i nisam išla više lekaru, tek povremeno, kada mi je zaista bilo loše.Započinjala terapije opet, ali brzo odustajala jer sam videla da je uzrok u meni i da će mi lekovi teško pomoći. Imala sam svakodnevne glavobolje, pila i po 6 tableta protiv bolova, plus za ostale probleme.Pre 10 meseci Pera mi se javio i pitao kako sam. Rekla sam da sam jako loše jer sam se osećala totalno bezživotno, depresija me je tresla nedeljama, glava bolela danima bez prestanka. Pitala sam ga prvo zašto me to pita. Rekao mi je da je dobio duhovnu obavest da mi je potrebna pomoć.Pre 10 meseci sam počela da radim sa Perom jer sam bila bolesna. Radili smo prvo vežbe iz BRACINE PRVE KNJIGE OZDRAVLJENJA. Radim svakog dana vežbe meditacije oko 2.5 sata plus čitanje literature koju sama odaberem.Ma nikakvog iskustva ni o čakrama nisam imala, niti sam znala šta je to dok nisam osetila sama. Pero mi nikada ništa ne govori unapred, dok sama nešto ne doživim pa ga pitam da mi objasni.Posvetila sam se potpuno ovome što sada radim i učim a mnoge stvari iz biblije shvatam.Iskustva od meditacije su za mene dar Božiji koji sam dobila uz Perinu pomoć . LEKOVE VIŠE NE PIJEM, A ŠTO SE TIĆE GLAVOBOLJE, DOGODI SE JER SAM VEĆ PREKO 50 GODINA, ALI RETKO POPIJEM TABLETU PROTIV BOLOVA.Sada se trudim da ne jedem meso i prerađevine, uspevam da postim, a pre nisam mogla da zamislim da ne jedem meso i jednom rečju-promena , bolje zdravlje, želja za znanjem, dodir Božanskog, sve to doživljavam sad. Aopet, kažem, Pero mi ni to ne govori šta da jedem a šta ne, već kako sama osećam.Ponekad se osećam kao hram pa se pitam da li sam uspela karmu da skinem? O vedama ne znam ništa ali ovog čoveka razumem o čemu govori,ništa mi nije strano, samo treba učiti.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 11:45 pm

Istina-Pero Hunjet Sada sam na konto tebe i tvoga izlaganja pogledao na rubu znanosti istu temu o TM... i on kaze ovako... kada se ujutro ustanete... vi ste nikakvi i mrzovoljni i svasta nesta... e vidis sada, ja i mi kada se ustanemo ujutro - u nas momentalno sukne budna energija i svjezina istoga momenta... nema te teskoce poslije budenja... pa onda to o zeljama umnim sto svi pisu... ja cu vam dokazati to o zeljama... nakon veceg rada na sebi se otvara CENTAR ZELJA... i tada svi... zapamtite svi panu ili stanu... gotovo... nema vise... jer im ipak ostaju zelje... kako onda na pamet obican covjek moze da dobije neke svoje zelje, DUHOVNE...samo tako bez otvaranja CENTRA ZELJA... a necu da vam kazem sta je to i gdje je..... shvacate li me... sve su to prevare i zablude.... i pisanje tudih teorija.... ono jeste mnogo lakse kada se ide nekim redom... a ovo je sve preko reda...a upotrebljava se sve da se teoretski UVECA... isto kao i sve ostalo i slicno...kako moze ton da djeluje na nesto kada mnogo manje stvari nisu u red dovedene... zasto vam spominjem da se to i vjerski odradi... evo primjera... u bibliji pise nesto o pecatima... pa tek onda o trubama... trube bez otvorenih pecata ne vrede nikako... dakle OOOM i Slicno... mala vajda... jer je to jedna od truba... koja ne moze da djeluje na zatvoreni pecat...
Ali je veoma dobro vase predavanje kao mnoga naucna objasnjenja i da se zna da meditacije vrede... ali ne nista preuvelicavati - nego shvatitoi realnu vrednost...

Eto toliko od mene...

pozdrav i hvala na druzenju...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin ned tra 10, 2016 11:47 pm

Micanovic Dragutin Svaka bolest ništa drugo nije nego buđenje svesti tj. ispravka loših postupaka,ali je trpnja njenih muka veliki teret za telo dok duša pošto je bestelesna,kada oseti da je telo nije u stanju da prati,jednostavno se povlači u svest,nešto slično snu,a odatle ide u čistilište.Kao recimo dok spavamo nismo svesni ničega iz ovog života,a kada se probudimo imamo svesnost da smo ovde.Dakle sve je svest i svesnost te svesti,ako je svessnost okrenuta ka telu onda telo postaje primat,dok svest biva zaklonjena to se zove neznanje o životu ili greška intelekta pragijapharad.Transcendentalnom meditacijom mi ne lečimo mi uklanjamo uzroke bolesti tj.stresove koji su nastali usled loših postupaka iz prošlih karmi koji se očituju u ovom životu.Ni jedna se bolest nemože izlečiti,to je zabluda jer da je tako čovjek nikada nebi umirao.Čak i ada se ljudi osećaju da su potpuno zdravi odjednom umru,jer boginja smrti dolazi kada joj dođe vreme,i ne bira koga će da izabere,mlado ili staro,planetu ili galaksiju,zatoo nam je potrebno da transcendiramo kako bi svest učvrstili u telu a posle u astralnom telu,prolazimo još suptilnije zakone prirode sve do konačnog oslobođenja samsare ponovnog rođenja i mrti.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:00 am

Slutt å like · Svar · 1 · 14 min
Micanovic Dragutin
Micanovic Dragutin Istina-Pero Hunjet Pero sve ono što je potrebno čovjeku je u najfinijim stanjima svesti i nigdje drugdje.Nauka je samo potvrdila na osnovu fiziologije da se u toku dubokog odmora nešto dešava u fiziologiji,a na nivou svesti to nije moguće objasniti jer samo onaj koji iskušava to stanje dubokog mira u sebi zna kako to u njemu funnkcioniše,po naosob.Vi treba da probste tehniku i jedino tako možete biti sigurni u njene rezultate kako je nauka objašnjava,tu nema neistine jer vaše iskustvo se prati posebnim upitnicima koji nisu sugestivni od strane učitelja tako da je nemoguće bilo čime manipulisati od strane učitelja koji vas podučava.Zbog toga se ova tehnika isklučivo uči od licenciranih učitelja TM,a ne od meditanata koji su prošli kurs za ličnu upotrebu.Preporučujem vam da to probate i dođete do zaključka na osnovu vašeg ličnog probanja.Veoma mi je bio prijatno družiti se sa tobom bez obzira na neke nesuglasice koje su bile prisutne,jer ako nesuglasica nema nešto nije uredu u komunikaciji između ljudi ,one su tu da bi se stvari dovele u poziciju korisnog a ne beskorisnog.Pozdrav.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:01 am

Drago Kopić Kad se sretnu 2 velika duhovna giganta kao vi onda diskusija traje i traje...Super ste!

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:01 am

Istina-Pero Hunjet Ja mislio gotovo a ono ima jos... postovani moj prijatelju... pa pisete svi kako ce da sa time mijenjate svijet... a sada vidim da ne pratite bas sta pisem... moja malenkost zna kako se sledeci puta roditi sa znanjem iz prosloga zivota AKO NE USPIJES USKRSNUTI OVDJE I SADA... hah... dakle sve bolesti se MOGU IZLECETI... JER BOLEST KAO BOLEST NE POSTOJI... ne... sada vidis da zivite SVI VI BAS U ZABLUDAMA.. JER NAJVREDNIJU STVAR... USKRSNUCE I IZBJEGAVANJE SMRTI ... VI SVI ODBACUJETE... tada ne dolazi boginja smrti jer smo POBJEDILI VRIJEME... eto drago mi je sto si i ovo napisao... tako da se jednom razumijemo... dakle ko zivi u zabludi ... ja ili vi koji ste toga nesvjesni... taj zdravi nije imao duhovnu svijest ... da ju je imao ne bi nu umro... UMIRE SE SADA I OVDJE I TO SVJESNO... A DUSA NIJE DUH... DUSA JE LJUDSKO BICE U KARMI... I NEZNANJU... znaci imate svijest i nesvjest... a nesvijest nije dio svijesti... da, ali imate tu umisljenu svijest... ali je to umisljeno...ovdje si u pravu..,dok svest biva zaklonjena to se zove neznanje o životu ili greška intelekta pragijapharad. Jer prava svijest ne ceka da ga smrt uzme... on ju ozbjegne.. jer rekoh UMRIJETI SVJESNO...Vjernici isto tvrde... bog zna sta je najbolje za nas.. a mi ne moramo nista da znamo...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:08 am


Drago Kopić
Praghya parada-točno, greška intelekta.

Istina-Pero Hunjet
Pozdrav Drago Kopić-u.. pa eto druzimo se malo...!

Drago Kopić
to je ok, nema ništa loše u tome, neko će uvijek prosperirati.

Drago Kopić
Pogledaj malo ovaj video INTERVJU WITH ANGELS THROUGH FRANCESKA BROWN,ima interesantnih stvari,doduše na engleskom je

Istina-Pero Hunjet
To o snu i javi... Sve sam to pisao.. i tjerate me da pisem vise puta... covjek apsolutno spava i u snu i na javi... ko se ne sjeca svojih snova... taj nikada nije spojen sa samim sobom.. to je znak da nije u stanju njegovo tiijelo da primi duhovnu informaciju svioje duse koja je bila gdje je bila... zato drago i spominje dve vrste sna... najveciu stos mi je kada se hvale kako napreduju u znanju a ne sanjaju... tio je vise nego strasno...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:10 am

Drago Kopić
Pusti ljude da duboko spavaju-barem se najviše odmore

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:31 am

Micanovic Dragutin
Smrt je transformacija a ne nestanak života on se samo nastavlja u astralnom telu ,a ima 14 prostora kroz koje treba da prođe do konačnog odredišta,neki nemogu nikada da pređu u drugi a da ne pričam o ostalim.moja malenkost želi da se nikada ne vratim u ljudsko telo već da postanem čisto svetlo (SATVA)voljom ŠIVE,koji je vrhunski kreator svih svetova,dok je VIŠNU njegov zaštitnik ,a BRAHMA stvaraoc ,Rudra njegov razgraditelj,ne uništavalac kako to mnogi interpretiraju.Bog je nerođen i nema karmu niti telo,ali ima misao,na osnovu koje je stvorio kosmičku dušu koja se zove HIRANGARABHA,KOJA JE IZVOR SVEG STVARANJA BEZBROJNIH DUŠA,BOŽANSTAVA I SVIH DRUGIH,PZNATIH I NEPOZNATIH.Onaj ko je utvrđen u čistoj svesti taj je shvatio i stvaralačku moć te DŽIVE,koja je u sopstvu takođe nematerijalna ali je uzrok sveg stvaranja.Kada shvatimo da smo čista svest ali ne na nivou intelekta već direktnim iskustvom čiste svesti koja je usađena u sopstvo kao planina tek tada smo se oslobodili.Moja malenkost je usađena u ŠIVI;VIŠNU I BRAHMANU kao neodvojivi dio mene i svega.

Istina-Pero Hunjet
Ma gle... sve je to u redu... ali ima jos...zelio ti ili ne ima da dolazis dok se ne oslobodis sebe i drugih... ili se ide u zaborav... nije tacno da se mozes inkarnirati koliko hoces... VIDIS DA UCIS KRIVO ZNANJE DRAGI MOJ PRIJATELJU... i astralno tijelo se raspada isto... ono trece ide po dijelovima gdje pripada u galaksiji a cetvrto ide na ucenje i spoznaje za sledece radanje... tamo se ponovo radas... kada si spreman uz pomoc visih dusa oko sebe... sam si odabires i roditelje i sve i sapnes ime kumu na porimjer ako je u obicaju da kum daje ime... tada tamo umires i radas se ovdje... ali bez znanja... i zivot treba da provedes ovdje da se sjetis sebe... a ajde mi pokazi ko je to uspio... skoro niko... na broj ljudstva.. prilikom zaceca u tu jednu tacku spermatozoida ulazi sada sve od onih zvijezda sve informacije nazad u tu tacku.. i nastaje tvoj novi razvitak... Dragi je napomenuo blokadu oko zemlje... oni ne dozvole da se rodis sa sjecanjem... a ako se ti na sivu oslanjas... to ti je isto onda kao i u vjernika...Siva moze da ti samo da ono, ne sto trazis, nego mozes da uzmes... to je jedina njegova moc...a VOLJA JE TVOJA I NICIJA VISE...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:42 pm

Micanovic Dragutin Svi oni koji imaju mnogo informacija a nemaju okus nektara blaženstva u samome sebi tj (BITKU), smatraju sebe znalcima istine bez pokrića.Još jednom ponavljam: "takvi udaraju macolom po vazduhu"tj.bezgraničnom prostoru,umjesto da uživaju u njemu.Budale su oni koji neshvataju izvornu mudrost,a mudraci nisu oni koji objašnjavaju neprestano takvim budalama.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:42 pm

Istina-Pero Hunjet Postovani prijatelju Micanovic Dragutin-e... MORAS DA SHVATIS DA SVAKO SEBE PISE... to je nepobitno... a ne pises sebe jer pricas tude price... ovo sto si sada napisao mogu da shvatim na razne nacine... jer sam to u stanju... ja nisam glup ni budala... OA NI TEBE TAKO NE SMATRAM... TAKO DA NE ZELIM DA DONESEM ZAKLJUCAK KOJE OVDJE KO OD NAS... rekoh svako sebe pise... ti reprezentiras jednu vjezbu... i UMOTAVAS , a preko svoga ucitelja, gurua ili autoriteta nesto lazno... AKOJE JE UMOTANO U KKOSMICKU VREDNOST... kao prvo nema nigdje svjetlosti... A TO JE OSNOVNA STVAR U DUHOVNOM NAPREDKU... ja nikada ne vodim raspravu nego pratim sugovornika... odgovaram mu i dopunjavam ga... ne iznosim maksimalno stop znam i mogu noikada.... kada neko tepe neto sto ne razumije... a ja mu DODAM VECA ZNANJA ONDA ON PADNE U KOLAPS... JJER KAKO DA MENE RAZUMOIJE KADA NI SVOJE NIJE SHVATIO... JER J TO MNOGO UVECAO U VREDNOSTI... A NIJE NJEHGOVO iili tvoje i TEBI SPOZNATO NITI SVJETLOM NITI TONOM... PA MISAO NI NE DOLAZI U OBZIR... lijepo sam ti ukazao da sve sto si pricao je samo omogucavanje trpnje svega oko sebe... da se jjednostavno ne izludi od stresa psihe i problema... to nije ni posvecenje ni prosvetljenje a kamo li uskrsnuce... i na kkraju si mi rekao svoje misljenje da si nemocan pred da,mom smrti... a mi smrt i boolest savladavamo...tvrdis da niko ne moze da izllijeci bolest - a vi ju kao sprecavate....dakle svi spavate i bolesni ste ALI STE U STANJU DA TRPITE...
Evi ti jos malo licnog iskustva:

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 12:43 pm

Istina-Pero Hunjet Evo malo nektara za tebe i slicne.... da vidis ko ga ima...

Puno si truda u zivotu ulozio... i mozes da budes srecan sa tim - da spoznas onako kako i treba da ne bude sve daba kao - jer moze jos mnogo bolje ... SADA TEK UDRI NAPRED ... Micanovic Dragutin-e.. mani se suplje filozofije i branjennja onnih koji te zavode... drzi se onih koji te u istinu i napredak vode..

ovo je vec veci vrhunac iskustva... ne stavljam dve godine muka i napada na ovu osobu i lose dozivljaje kroz koje je sama i licno prosla... a kada joj je bilo tesko kao ovaj puta ... samo onda je dobijala pomoc... vecinom se moraju izboriti sami...

M.S.
Cika Pericko...jel mozes da mi posaljes energiju malo..

Istina-Pero Hunjet
A sta i kako vas cika pero uci ha...

31.03.2016 20:35
Znam cika Pero, da si sami stvaramo, jer zato i radimo na sebi. Ali mi je malo tesko danas.

Istina – Pero Hunjet

javi mi se oko 22;00

M. S.
Tu sam cika Pero

31.03.2016 22:28
Istina-Pero Hunjet
moze

31.03.2016 22:28

M.S.
Spremna
31.03.2016 22:32
Istina-Pero Hunjet
pocinjemo

31.03.2016 22:40
Istina-Pero Hunjet
Gotovo
M. S.
uh, drhti mi celo telo

31.03.2016 22:55
Istina-Pero Hunjet
opusti se i ostani taka... i zadrzi to stanje..
grli tebe tvoj cika pero

31.03.2016 22:56
M.S.
grlim ja tebe oko neba hvala

obavezno spavati idi i zaspi sa osmjehom na licu i u srcu...
zaspi u ljubavi sa tim osjecajima... i tako se ujutro i probudi
pa mi pisi sutra ako sanjas nesto, i kako je bilo veceras..

01.04.2016 19:54
.
cika Pero juce kada si mi slao energiju, uh, drhti mi celo telo pleksu gori kao, prvo sam osetila lakocu videla sam beli krug i opustila sam se. Tada se aktivirala solar pleksus cakra i osetila sam kako me necaga oslobadte iz mene, izvukl nesto iz mene, cistio me, a ja sam to osecala jako pa sam i tesko disala uzbrzano. Posle glava je pocela da gori, vrije mi celo i osecam se kao da gorim odunutra, i opet se vraca u pleksus i nju osecam kao veliku kuglu koja se siri. Po drugi put, energiju sam osecala od nozni pristi kako ide prema pleksus posla je od noge nagore pa kroz kolena i sve tako se sirilo do grlenu cakru od grlenu u ceonu. I na kraju, bilo mi je tako lepo i videla sam iskre bele svetlosti kako od gore idu i ulaze u mene u predelu lica, Boli me celo telo,ruke, grb,noge,kolena..od glave do pete haha Hvala

Istina-Pero Hunjet
Eto vidis sada barem znas da imas to sve. Aaaaahhaaaha

M.S.
Jeste da..

Istina – Pero Hunjet

zapamtite sinovka .... ponavljanje je majka znanja... ponavljas nesto ili neku pijesmiciu sve dok ju ne naucis na pamet... tako i zato i sve ove radnje ponavljate, ali osjecate i sta se tim radom dogada... pamtite i gibanja i osjecaje gibanja svijetla, i boja i drugih energija kroz cijelo tijelo... sve to pamtite ALI NIKADA VI NISTA NE NAVODITE... ni slucajno to raditi... nego pamtiti kako sta izgleda i kako se osjeca i gdje i kojim redom... nakon nekog vremena sve ce se brze to desavati te na kraju, nekada poslije... ali ubrzo... ces mislima sve to pokrenuti jer je vec u tebi izgradeno i SHVACENO... dotle samo uciti o svemu tome stecenome svoim radom... tek tada koristite teorije velikih duhivnih ucitelja... pa ce te vidjeti koliko ih je aznih...KROZ SEBE CE TE TO SPOZNATI I UVIDJETI...jer tako sada mozak duhu=srcu oredajete i ostalim organima ili cakkrama... svaka misao VASA BI BLOKIRALA NAPREDAK... jer vi neznate sta vam treba...HIJERAHIJA SVIJETLA TO ZNA... pa stoga samo dopustite da se dogada... Zato to i radite i tako... da sami sebe prosvjetlite i svoga znanja se drzite... sami sebe iscjeljujete... pa ce te tek poslije moci biti drugima od pomoci... jer ste prvo izgradili sebe i onda tek mijenjate taj svijet, po svim ucenjima...

Nadam se da si ovdje prepoznao po Draginom predavanju... sta znace noge i ispod njih itd...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 1:25 pm

Evo ti jos malo NEKTARA...

xxx
Čika Pero, na s sam Vas viđala sa nekim bakljama. Prvo ste držali u rukama nekoliko, jedna vatra je izlazila iz vašeg desnog dlana, pa ste mi pokazali negde kao žarišta neka, bilo ih je baš puno. Na jednom se mestu isticala ljubičasta. Onda je bilo reč o 10 tih plamena. Eh, malo je komplikovano, jer oko vas je bilo nešto, 5 sa jedne, 5 sa druga strane, veoma male, od svetlosti kao čestice. Ne znam šta je to bilo ? Uvek kad sam ih viđala, pojavljivalo se iznad mog pleksusa, opet kao koplje koje me je htelo probosti u pleksus. I par puta se ponavljalo to, i uvek ti prekidi tim kopljem. Onda sam viđala južni deo Rusije, negde Krasnodar ili okolina. Neka ubistva, krvoprolića, tama. Putin nešto..nemam pojma. Onda opet vidim vas gde mi pokazujete tih 10 stvarčica, i oopet ono koplje..hmm..kad sam zamolila Mihajlu, videla sam prozirno plavo svetlo oko mene, ali probili su ga, onda ste jedino vi uspeli maknuti ga..odnosno zbrisati..haha..onda na j sam videla hol i neku svetlost kako ulazi u meni niz pleksus, osecala sam malo umor, i nakon neko vreme sam ustvari zaspala...еhh


Istina-Pero Hunjet

Vidis li ti ovo... sve ovo su djeca od 18 i nesto godina.. a ostale su obicne domacice koje pojma nisu imale o ovim i ovakvim stvarima... tako da vidte vrednost vaseg intelekta. vidis li ti taj napredak...ovako se svijet mijenja... a ta djeca... RADE ILEGALNO... nisti im roditelji dozvoljavaju... od prijatelja se sakrivaju... od skole i svega... i uspjevaju i te kako... Vi koji ste roditelji naprednije djece...budite malo svjesnniji ... ne ih odbacivati... omalovazavati... i KOD PSIHIJATRA SLUCAJNO VODITI... jer se pojavljuju DJECA SUNCA... koja se u pancu trebaju skupljati na zbornom mjestu... oni su ti koji ce da VAS SPASAVAJU... ONI SU TA KRITICNA MASA KOJA CE DA SVIJET IZ TAME IZVEDU... A NE VASI UMISLJENI UCITELJI I AUTORITETI.... koji vas uce da ucite trpiti i slicno...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 2:15 pm


Micanovic Dragutin
Micanovic Dragutin Gospodine tek sada vidim da ste zalutali duboko u šumi vašeg neznanju i to je dobro za vas da shvatite da je vaš um najveći neprijatelj koji vas uvija kako on hoće a ne znanje o životu kao iskustvo kojeg nemate.Ali s poštovanjem sa moje strane Vi ipak imate hrabrosti da ga iznosite onako kako ga vi vidite,a da se ne osećate odgovronim za onim što iznosite.Stepen odgovornosi je najvažniji faktor koji određuje kakvu kavalitetu svesti i inteligencije imamo.Ne mogu vam ništa drugo pametnije reći nego ostanite tamo gde vam je po vašoj želji dobro,jer nemam pravo da bilo koga lično kudim, a zašto bih vas terao nao ono zašto niste spremni da učite i prihvatate ono što sam lično spoznao kroz lično iskustvo.Jedino ovom prilikom želim od srca da vam uputim mnogo sreće u životu i to je sve od mene zauvjek.Pozdrav.


Zadnja promjena: Admin; pon tra 11, 2016 2:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 2:15 pm

Istina-Pero Hunjet Hvala Prijatelju... nisam ja nikakvi gospodin...
Ali opet da Ti UKAZEM NA TEBE SAMOGA... svako sebe pise... najvise se spoznaje sebe... CITAJUCI MEDITATIVNO SEBE SAMOGA... da se shvati licno sebe... bez uvrede... KO JE SLIJEP... JA ILI TI... gdje ti je svjetlost u tvojim tumacenjima... A ODGOVORNOST... ko se ovdje osjeca odgovornijim ili neodgovornim... radis minimalne stvari i ucis ljude trpnji... A OBECAVAS SVJETSKI SPAS.. umotano u najvece mudrosti... a objasnjenje intelektom, daba ja pricam tebi da je intelekt bez duha ZLO... koje inteligentno i vodi ovaj svijet. I TO CE DOCI KAKO TI KAZES SAMO I SPONTANO... da li si ti svjestan te zablude i lazi najvece... koji ti stepen odgovornosti imas...
Ti ne dade ovdje nikakvu praksu... nema je... losa je... A TVRDIS DA JA NEMAM PRAKSE... a hrabrost... pa hrabri smmo oboica... ali je moja mnogo veca i borbenija DJELOTVORNA PO NEKTARU BOZANSKOM...

A sto se srece tice... E ONA SE ISTO MORA STVARATI... ni ona ne dolazi spontano... NADA je najvece zlo za covjecanstvo... nadati se da ce se nesto spontano i inteligentno dogoditi a bez VECEG ZNANJA.. je LUDOST NAJVECA... ne umire nada zadnja... nego glupaci umiru u nadi...

Kada bi meni neko ponudio dio znanja i prakse koju neznam... ja bi rado prihvatio i uzeo.. ja sam fleksibilan - nisam uobrazen i tvrdoglav da tvrdim jednu te istu stvar 40 godina i da ju ne zelim promjeniti...Na primjer... kada sam naisao na ALIKOVITO objasnjenje Drage O SADASNJOSTI I PROSLOSTI... bilo mi je milo i drago... jer ja isto oko 15 godina tto objasnjavam ljudim... ja sam se sa njegovim znannjem dopunio i na vise mjesta sam to kao dokaz postavi na moje tvrdnje.. u toj stvari smo sada ja i Drago Kopić jedno... ALI TU TEK IMA DA SE PRICA O TOME... napomenuo sam centar zelja... a necu da pisem o tome... jer se vase gave odmah ubjede KAKO TO ODMAH ZNAJU... pa lijene guzice ne rade vise na seebi... jer VAS INTELEKT JE TAKAV... CUO... PRIHVATIO I UBJEDUJE DRUGE TADA KAKO JE TO SPAS... a pojma nemate o cemu se prica... i vi svi kao takvi misllite da imete neku odgovornost... bome ce te i biti odgovorni i te kako...a ja vam uporno tepem da o ljubavi neznate nista... jer je ljubav velika procentualno znanju... nije ljjubav ni dobra odgovornost raditi lazne stvari ili male a umotati u najvece kosmicke vrednosti... JER TO JE LAZ... a da ste svjesni odgovornosti... onda bi se bogami i upllasili mallo... mislim puno...

Hvala na druzenju ... oboica smo sluzili drugima... SADA TEK IMMAJU SLOBODNU VOLJU...

Srdacan pozdrav i sve najbolje zelim...

I neka bude kraj raspravi... jer ne vredi dalje... cim se nezna pitanje postaviti... NEMA TU NI ZNANJA... nego ginem a neznam zasto, jer tako je neko rekao. A znanje vas sluduje nepojmljivo vam je... onaj ko vas dograduje i ispravlja - vam je nenormalan samo zato sto koristi svjetlost i duh na vas intelekt i psihologiju i tehnicko objasnjenje nerava... vama je psihologija jaca od duhovnosti... a psihologija je i izmisljena kako bi nauka pobila DUHOVNOST...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin pon tra 11, 2016 2:45 pm

I jios ovo kao dodatni odgovor na tvoje pisanje... kao dokaz ko ima duhovnu svijest od nas dvoice.... dok ti inteligentno prihvatas ucenje tvoga gurua... ja ga odbacim i ispitam... trazim pomoc... ne poistovjecujem se sa tudim intelektom bez duha... evo ti dokaz... A TI OVAKO NESTO NEMAS... to se kod pustog intelekta i psihologije nije moguce postici...

Micanovic Dragutin
Gospodine tek sada vidim da ste zalutali duboko u šumi vašeg neznanju i to je dobro za vas da shvatite da je vaš um najveći neprijatelj koji vas uvija kako on hoće a ne znanje o životu kao iskustvo kojeg nemate.

Istina-Pero Hunjet
Ja malo prije rekoh tebi.. cim ti nemas pitanja... nemas ni znanja...
Vidio si kako sam ja kulturno i uljudno zamolio da mi Drago Kopić postavi bilo sta ali najbolje i najkrace o ***SIVI*** i covjek se kulturno potrudio .. nasao i postavio mi...

tada mi dobivamo od duhovne svjetlosne hijerarhije DIREKTAN ODGOVOR... KO JE ***SIVA***
Da li od Njega Licno ili nekoga iznad njega nije bitno...
a ovo ti je ODGOVOR...

D.S.
pero evo ti nocasnja vizija sa tobom...
.ti si rekao da tako mora biti, kao da treba uskladiti nas vibraciski nivo sa tim od te zdjele sto si nam dao, to je bio kao neko ispit sa tvoje strane....na podu si nam slagao kamencice i objasnjavao, 4 pravila plus peta tocka koja je vezana uz ta pravila....slagao si te kamencice u niz prema gore, znaci prvo peto pravilo kao tocka, to je bio neki bijeli kamencic, i ostali iznad paralelno prema gore u nizu ta 4, sve skupa 5...i da moramo znati ta pravila, i rekao si rijec shiva...a to je onaj hindu bog shiva....sad ne znam zasto, jel su to pravila koja je on dao na zemlji, ili sto, ili su to on i ostala bozanstva, ne znam...tako si nam onostrano objasnjavao...

Ovu Viziju je dobila Moja Ucenica... NASA... ali je toliko naporedovala da je sada ne ucenica samo ... nego i saradnik...imala je ovo videnje a nema pojma zasto... ali mi svi salju sta dozivljavaju i onostrano i ovozemaljsko... tako se postaje jedinstveno...
I sada tek ja i Drago Kopić mozemo da nademo nasu istinu... o ***SIVI*** koja je nasa i Njegova...sada tek mozemo da raspravljamo o Sivi...pa ako ja znam bolje objasniti sada ***SIVU*** od Drage... sto bi on bio ljjut na mene ili me odbacio kao ti... valda je normalno da bude srecan zbog toga, kao sto sam ja bio zbog njegove pomoci meni... jer da nisam pitao .. RESKIRAO... hahaaa ne bi ni znao... u tome je razlika... niste vi koji ne pitate nista neki tragaoci - vi ste pusti sledbenici koji sledite tudi intelekt... i to cijeli zivot a bez zelje za vecim spoznajama... a jos bahato odbacujete i budalama pravite one koji su mnogo veci od vas u znanjima..

Takode sam - smo dobili odgovori o Vama JOGISTIMA i kako to isgleda... samo da ti kazem da je to vise nego strasno... a postaviti to necu javno... to ce dobiti samo oni pojedinci koji SVOJOM LOGIKOM (bez intelekta) duhovno DODU BLIZU ISTINE U I KROZ SEBE... DOBITI CE POTVRDU TADA tako da ne sumnjaju u sebe ako vide velike istine... nego DA VJERUJU SVOJIM SPOZNAJAMA... da nisu oni ludi... nego oni koji neznaju sta sprovode...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin uto tra 12, 2016 9:50 pm


Drago Kopić
12. 04. 2016
YouTube
·
BEZ OTVARANJA ENERGETSKIH KANALA BOG NAS NE MOŽE ČUTI.
BEZ RUDARSKOG POSLA NEMA ZLATA.
POVEŽITE OVAJ VIDEO SA PRETHODNIM(ĐOTIŠ) I BIĆE VAM JASNIJE!!!

DUHOVNA PRAKSA I BOL
YOUTUBE.COM

Istina-Pero Hunjet Bravo Drago Kopić-u ... kada objasnjavam vjernicima i jogistima... da molitva bez licne i svjesne namjere... ne moze da uopste ostvari kontakt sa samim sobom... pa tek onda radom... ali kako treba... tek se otvara kontakt sa bogo.... ukazujem da se mole hiljadama godina... a vajda slaba... sloboda se dobija maksimalnim i svjesnim radom prvo od sebe... pa tek dolaze onostrani napadi -... jer kako nama smmeta tama - tako i tami smeta nasa svjetlost i budenje... najtezi je prvi korak na putu od hiljadu kilometara... a poslije se SNALAZIS... bitno je ici i putem sve rjesavati... od bola pa na dalje...

Istina-Pero Hunjet Pa da POTVRDIM... Tvoje predavanje Prijatelju... plus napadi...

11.04.2016 23:23
S.N.
Danas sam imala bolove, a ustvari imam ih još u levoj nozi baš u petu i gležanj, pomešan sa nekom energijom. Nakon neko vreme, taj je bol krenuo gore niz list, u koljeno sve do kičme, i stalno se pojačivao. Onda u vratu sa leve strane kicmenog stuba je samo jednom nešto prošlo.
Na x sam imala bolove u glavi. Osećam uvek kao da se iznutra menja nešto,kao sustav mog tela...malo je teško objasniti. Prostor oko slepoočnica, pa i cele glave sam osećala baš kao gustu materiju koja se kreće. Videla sam zlatnu svetlost u meni, i ono kako ide s leve noge i spaja se sa srčanoj čakri. Vidjala sam i vas opet s tih 10 kamenčića sad,bacali ste ih kao na sto, i nešto je bilo da 9 pokazuju istu stvar, a 10 vam pokazuje istinu, uvek različitu od tih 9, i tako nekako znate da je samo to jedno pravo. Haha..malo je teško razumeti. E, a u zadnje vreme Vas vidjam svaki put u sve većoj vatri, haa Uttrykksikonet heart bilo je još nekih stvari,al ne sećam se sad...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Admin čet tra 14, 2016 11:16 pm

Micanovic Dragutin
Micanovic Dragutin Gospodine tek sada vidim da ste zalutali duboko u šumi vašeg neznanju i to je dobro za vas da shvatite da je vaš um najveći neprijatelj koji vas uvija kako on hoće a ne znanje o životu kao iskustvo kojeg nemate.Ali s poštovanjem sa moje strane Vi ipak imate hrabrosti da ga iznosite onako kako ga vi vidite,a da se ne osećate odgovronim za onim što iznosite.

Istina - Pero Hunjet;
ovdje se vidi skolski primjer NEZNANJA... zasto...?... jer micunovicu... nisi spoznao uopste ono sto tvrdis... to je tuda stvar koju si ti prihvatio kao jedinu istinu... ti dalje neznas... I SMATRAS SVOJE ZNANJE NAJVECIM ... NEMA DALJE... a ubjeden kako ce to da spasi svijet i to spontano,... dakle nesvjestan si da neme tu namjere licne stroge - misaone licne, i stoga sve ce se spontano desiti... a to je nemoguce cak i u crtanom filmu...... kada ti neko kao ja doda jos vece znanje na tvoje... nastupa kolaps u tebi... nepoverenje i STRAH... zasto...?... jer tio je nedokucivo... a zasto...?... pa zato sto nisi spoznao ni ono sto tvrdis... pa veca kolicina znanj ti izgleda lazna i nemoguca i strah za odgovornoscu. Ali taj strah izlazi iz tebe .. ne iz mene...cega si se uplasio... mene nema cega biti strah... ja ne umnotavam male stvari i lazne u nesto veliko i najveci spas... ja to radim... ja tebe apsolutno razumijem i mogu da protumacim... ali je to tebi nemohuce.. i onda kao i svi vjernici i jogisti.. mene i slicne smatrate ili ludim ili uobrazenim, sudite i napadate, budalama pravite...tvrdis da mi je um neprijatelj... vidis ... svako sebe pise... ja ne pricam umom... kao ti i o nervima na mehanicki nacin i o PSIHOLOGIJI... ja nju odbacujem i bavim se ili predstavljam ***DUHOVNOST*** a tu DUH VODI PREKO MOZGA UM... ne vlada kod mene um samnom kao sa tobom... JA NEMAM GURUA... shvati to... ja ne reprezentiram tude znanje samo... prvo licna praksa

Postavio sam ti vise iskustava, PRAKSU... A TEBI NEPOJMLJIVA..Dakle po bibliji slijep i pored svojih ociju.. i gluh pored usiju... ali ti tvrdis da je svaka BOLEST NEIZLJECIVA... mislim jel... strasno...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Iskustva - Drago Kopic - Page 2 Empty Re: Iskustva - Drago Kopic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.