Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

2 posters

Stranica 16 / 28. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin čet pro 11, 2014 7:27 pm


    Istina-Pero Hunjet Isus dolazi na ooblacima bijelim... i to je apsolutno TACNO... ali niko nezna sta to znaci... ali i pise da ce ga svi vidjeti... E TO NIJE TACNO... nece ga skoro niko vidjeti.. ZASTO...?... pa zato sto je na oblacima bijelim... a niko nezna sta je to... onda ne moogu ni da ga vide... jer ako sam ja satanski sa ovo malo znanja... sta bi tek NJEMU REKLI DA IM ON POCNE PRICATI... misllim da bi jos gore prosao... ne mislim nego znam... e, pa zato ga i ne mogu vidjeti... jer bi ga unistili... a vidjeti ce ga ili vide oni koji znaju sta je onblak bijeli... i ti ce ga i voliti i paziti...ali u uciti... jer to su ti koji su imali uvid u peti razred iz cetvrtog... oni su svijesniji... izvlace se iz kolektivnog nesvijesnog.. i ne suze vise tome kolektivnom nesvijesnom kao ovi drugi u vecini... to jeste sistemu tame sluze i dalje... jer ako ne vjeruju i neznaju... a to je zato sto sve znanje odbacuju... pa stoga ni stihove ne mogu da odkljucaju... oblaci su vise STANJE VODE..... vise duhovno stanje... ili vislje duhovno tijelo od ovoga fizickog... dakle KRSTENJE VATROM JER VATRA GRIJE VODU... ALI U NAAAAMAAAA.... NE ONE OBLAKE GORE... to je samo tako napisano u kljucu kako bi svako moga shbvatiti... onak\j ko moze... dakle etersko tijelo - drugo od cetiri... tako razvijeni ljudi ce ga svi moci vidjeti... samo TI SVI...a ne si skupa... koji znaju i neznaju za ovo... ili ne prihvacaju... odbacujuci ovo - odbacuje se isus automatski...Pa dalje... Isus TVRDI KAKO CE DOCI VREME KADA CE SE POJAVITI I JACI OD NJEGA... KOJI CE I VECA CUDA RADITI... pise li ili ne... i po dijelima ce ih se moci prepoznati... moci... ko ce moci... pa bilo bi lijepo kada bi svio mogli...a li se vidi da skoro niko ne moze... Dakle - zadnji radni dan isusa je Cetvrtak... zasto bas cetvrtak... zasto najvredniji dan .. SPASOVDAN...u sedam dana stvaranja to je SREDNJI DAN... dan kojega svijetla i koga ARHANDELA SVETOGA... e da - ali kod ovih nesvijesnih postoji samo bog... on je i ministar i pekar i politicar i sve to sam bog radi... mislim jel... strasno.... taj srednji dan i svijetlost je i sredina SEDAM SVIEJTLA STVARANJA U NAMA... U NAMA... A TO JE SRCE... ZASTO BAS SRCE.... pa valda zato sto tu prebiva DUH .... a ne dusa... a ako ne spoznamo boga u sebi... a ne mozemo jer neznamo ko je on i sta je i di je... mislim ovi neznaju... o tome se kod njih ne smije ni pricati... pa ako je tako kome se sluzi onda... jer bez Vatre se ne moze osloboditi ni DUSA PA TEK DUH...ZNACI KRSTENJE VATROM... preko onoga koji je dosao poslije Isusa.... na njegovo mijesto.... koji ce omoguciti krstenje VATROM... I TEK TADA CE POJEDINAC MOCI DA VIDI ISUSA... TO JESTE NJEGOVO UCENJE... a kako ce te uciti kADA SVA UCENJA ODBACUJETE... i to iz STRAHA... a strah BOGU NE SLUZI... kome se onda opet sluzi... kvikli... Znaci... za ISUSOVO VREME SE KRSTILO VODOM ... ko je ucio i naucio kroz isusa za njegovo vreme ucenja od 2 000 godina sda ce se krstiti Vatrom... ko to ne nappravi ne nauci isusa nece vidjeti... ETO VAM SADA ISUSOVOG SUDA... ne sudi on... nego ste ostali slijepi za 2 000 godina... niste nista bnaucili... pa kpga ste onda ucili... kada njega niste naucili... je li jasnije... Posto je uspijeh ucenja i svijesti u covjecanstvu nikakav... tada STVARNO NASTUOAJU SADA BOZANSKE SILE SVIJETLA I LJUBAVI... I NUDE NAM TO...daju nam MILOST.... da shvatimo sve u jako kratkom vremenu... VI ODBACUJETE I TO... jer sve je satansko.. a isus je bog i on ce vas sve spasiti... nista od toga... ALI IPAK SU TU I DAJU TAJ SPAS.... ali ako ga se ne vidi - onda ga i nema... dakkle, prolazi ucenje ili krstenje vodom i nastupa vreme krstenja vatrom... cetiri elementa.. zemlja voda vatra i zrak .... a peti elemenat za koji naucnici tvrde da je apsolutno prazan je GLUPOST... peti elemenat je Eter iz kkojeg se izrodise cetiri sestre... dakle nije peti nego prvi.... i sve sto se vidi i ovdje i u kosmosu je iz ETERA NASTALO...ILI IZ PRVOGA DANA STVARANJA... i na pocetku stvori bog nebo... eto zasto vam savjetovah da trazite znanje o dugi... a ne da mi se kaze da je i to satansko itd...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin čet pro 11, 2014 7:27 pm

Istina-Pero Hunjet Hvala Sladjana Mihajlovic na ovome.... tekstu... evo vam nekoliko dijelova a dalje nastavite sami citati...

Nisam sve procitao... ali ovo je ***TO***... o tome Vam pisem... i hipofiza i epifiza... itd...
Svaka cast Sladjana Mihajlovic

U toj knjizi, on iznosi ideju da Biblija kakvu danas poznajemo nije kronika povijesnih događaja i ličnosti, kao što je općeprihvaćeno uvjerenje, nego da ona prije svega predstavlja zapis o fiziologiji i kemiji ljudskog tijela, vrstu anatomskog priručnika, te kao takva opisuje organe i procese koji se odvijaju unutar samog tijela svakog čovjeka, prikrivajući njihovo stvarno značenje pričama o fizičkim likovima i mjestima. 

U samom uvodu Carey o tome kaže sljedeće: "Istraživanja teoloških učenjaka poput Jamesa Leggea, prof. Jeninga, i Clementa Allena, uz nekoliko stotina drugih koje bi se ovdje moglo nabrojati, slažu se da stotine, ako ne i tisuće drevnih rukopisa, tablica i rezbarija nedvojbeno dokazuju da su sve rase i svi narodi koji su ikada nastanjivali zemlju stremili, najbolje što su mogli, kako bi ostavili zapise o kemiji i fiziologiji svojih vlastitih tijela." 

Objašnjava da je glavni razlog nepoznavanja te činjenice u današnje vrijeme izravna posljedica sazivanja Nicejskog sabora 325.godine, na kojem je car Konstantin izbacio mnoge tekstove iz konačne verzije Biblije. Među starozavjetne apokrifne tekstove ubrajaju se: Knjige Adama i Eve; Životi Adama i Eve; Mojsijeva Apokalipsa; Slavonička knjiga Eve; Tekstovi pripisani Enohu; Velika Proročka knjiga Enoha; Izgubljena knjiga Noe; Baruhova Apokalipsa; Priča o Ahikaru; stara armenijska verzija, dok se među novozavjetnima nalaze: Evanđelja Kristovog djetinstva; Protevangelium; Evanđelje 'Nevjernog' Tome; Navodno Evanđelje Mateja; Arapsko evanđelje djetinjstva; Nikodemova evanđelja; Grčko Nikodemovo evanđelje; Kasnije Evanđelje; Djela Pilatova; Pilatova pisma.

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin čet pro 11, 2014 7:28 pm


    Istina-Pero Hunjet Carey nastavlja: "Rani kršćani, Eseni, znali su da su sveti spisi napisani na drevnom hebrejskom ili grčkom tek alegorije, parabole ili priče utemeljene na ljudskom tijelu, koje je "bogobojazno i predivno stvoreno"...22 t · Liker
  • Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 528072_3080665380928_1591667403_n
    Istina-Pero Hunjet I ovo sam objasnio bilijasima.. kada su pitali kome ja sluzim... kome oni sluze... jer se drze ucenja poslije ovig dogadaja... pobijeno i spaljeno sve sto je nesto o istini znalo... knjige itd...

  • Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 528072_3080665380928_1591667403_n
    Istina-Pero Hunjet Vidi ovo...

    Slovo "D", četvrto u hebrejskom alfabetu, kao i u našem, se piše "Daleth", i predstavlja utrobu, ili vrata, usta. Označava obilje koje proizlazi iz podijeljenosti. "Stoga Daleth izražava kreaciju stvorenu od strane bića prema božanskim zakonima. Izražava dominaciju duha nad materijom. Tarot predivno opisuje njegovo značenje: "U Božanskom, Odrazu Oca, nalazi se volja. U Ljudskome, Odrazu Adama je snaga. U Prirodnome, Odrazu Prirode, sadržana je univerzalna kreativna tekućina, duša Svemira. U astronomiji ovo slovo povezano je s Jupiterom.

    Objedinjujući sve ovo, možemo vidjeti da slovo "D" označava solarni pleksus u čovjekovom tijelu, koji predstavlja odraz istinskog sunca (Oca), i izvora svih stvari.

    Nisam li Vam o svemu ovome pisao kao i o Tarotu... da su nam bogovi to ostavili da se kroz igru nekada sjetimo ISTINITE BVREDNOSTI I BOZANSKOG UCENJA... ma nisam u dogovoru sa ovim piscem...

  • Istina-Pero Hunjet RIJEČ, (W.O.R.D.) stoga, znači ovo: Stvaranje, prema božanskim zakonima, iz univerzalne kreativne tekućine, u grobnici, pećini ili jaslama zemlje (solarnom pleksusu), tog SAVRŠENOG (sjemena, ribe, ploda, Isusa) Vishnua, Jošue, Mojsija, Horusa, itd., itd., koji ima moć produhoviti – obnoviti adamičnog čovjeka, tako da on postane "Gospodin Bog s nebesa." – RIJEČ KOJA JE POSTALA TIJELOM. 

    "I Riječ je tijelom postala i prebivala među nama." - Ivan 1:14

    Shvaćamo, dakle, da se riječ ne odnosi na govor. Hebrejsko slovo koje označava govor je Phe, sedamnaesto slovo. Odnosi se na silu koja dijeli suštinu života, koja joj daje snagu da opetovano obnavlja vlastitu kreaciju nakon uništenja. Možemo govoriti destruktivno ali također imamo moć govoriti konstruktivno.

  • Istina-Pero Hunjet Eh ... SLADANAAAAAAAA... Grliiiim teeeee....


Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin čet pro 11, 2014 7:29 pm


    Istina-Pero Hunjet Evo Vam dokaza o vasem krivom ucenju... kako spas dolazi bez licnog rada... to jeste da vas niko spasiti ne moze bez licne izgradnje... uceci tako pitate mene kome ja sluzim... sada vidite ko kome sluzi... ko lazi a ko istini...Podizanje ulja u kičmenom stupu, snagom sjemena, kako bismo ga sačuvali, mora podrazumijevati fiziološku i kemijsku operaciju u tijelu svakoga od nas.
  • Istina-Pero Hunjet Upravo to i jest slučaj.

    Ne postoji misterij, nema čuda u cijelom svemiru koje je veće od samog čovjeka. Kroz vjekove, suočeni smo s izazovom koji je postavljen pred nas "Čovječe, spoznaj samoga sebe", ali tek je nekolicina obratila pozornost na poziv proročice iz Delfa – samo je nekolicina pogledala u svoju nutrinu.

  • Istina-Pero Hunjet Predivni pneumogastrični (vagus) živac, koji poniče na bazi četvrte klijetke u glavi, i koji je spojen sa malim mozgom, prelazi kičmeni stup, ili Jordan, na bazi lubanje, zvanoj Golgota, i šalje brojne ogranke prema grlu, plućima, srcu i želucu, završavajući u pleksusu ispod drugog organa, koji je nazvan androgenim mozgom, želučanim mozgom, ili solarnim pleksusom. Ovaj predivan živac ima šest različitih fizičkih funkcija, kao dodatak duboko ezoteričnoj ulozi bivanja kanalom za Sveti Dah, ili Sveti Duh, bez kojeg ne bi bilo začeća Svetog Djeteta, odnosno RIJEČI.


Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin čet pro 11, 2014 7:30 pm


    Istina-Pero Hunjet Sta sam napominjao za solarni pleksus... Duhovna hrana od boga preko svoga predtavnika u nama pisah ja.. suncana pleksus cakra... ha...U biblijskoj terminologiji, solarni pleskus također znači jasle, korito, pećina, Betlehem, jer upravo u centru ovog pleksusa živaca pronalazimo cilindričnu šupljinu ili udubinu iz koje izlazi otkupitelj adamičnog čovjeka. U dvojnom značenju, on predstavlja "kuću kruha", s obzirom da se radi o mjestu gdje nastaje božansko sjeme, a naslanja se izravno na kuću materijalnog kruha, želudac. "Ne živi čovjek samo od kruha, nego i od svake RIJEČI (sjemena) koje izlazi iz Božjih usta." Isus je rođen u Betlehemu, a ta riječ na hebrejskom znači "kuća (Beth) kruha (lehem)". Vidite kako predivno hebrejske riječi izražavaju istinsko značenje skrivene istine. "Ja sam kruh života".
  • Istina-Pero Hunjet Sjetiti se Bracinih Rijeci,... ****oblaci su iznad nas - sunce je u nama... sunce je unama... oblaci su iznad nas..****
    Dva slova "O" i "R" kada se kombiniraju, koriste se kako bi se označila dragocjena supstanca, koju se izvorno smatra "zlatom", jer drevni narodi su znali da se, sunčeve zrake koje su nazivali "zlatnima", talože u ljudskom tijelu i formiraju kreativnu supstancu.
    Biblija nam govori da "čovjek ne živi samo od kruha, nego i od svake riječi (sjemena), koje izlazi iz Božjih usta", dokazujući da, kako bismo istinski živjeli, moramo sačuvati dragocjenu supstancu.
    U anatomiji, prolaz koji vodi do talamusa, predstavlja Božja usta, jer iz cerebruma, gornjeg mozga, je ono odakle dolazi najveći "dar" ljudskome tijelu. To predstavlja nevidljiva "usta". Vidljiva usta su solarni pleksus.

  • Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Safe_image.php?d=AQBEUkvWTOVifYuc&w=90&h=90&url=http%3A%2F%2Fwww.4dportal.com%2Fimages%2Fstories%2Fnovosti2%2Fk1tm47-20110802161710
    Nakon što sam krenuo...


Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin čet pro 11, 2014 7:31 pm


    Istina-Pero Hunjet Posto sam komentarisao vise predavanja i tudih tekstova sada cu i ovoU nasem druzenju ste primjetili da napominjenm da se sa vremena na vrenme trebaju stvarati labavi zakljuci... tako cu ja sada uciniti... kel ima veliki razlog za to... rekao sam da dajem mije veliko postovanje Ratku Martinovicu... i ne samo to... nego i moj duboki naklon... zasto... Pa zato sto sam od njega dobio odgovor koji trazim ni manje ni vise 48 godina... Pisao sam vam o etepama zivota od 7 godina... ali sam dozivio nesto sa 12 godina i skroz do danas sam trazio odgovor na to iskustvo.. sta se desilo?... isao sam kroz selo sa ocuhom... drzao me za ruku... odjednom sam dozivio nesnosiv bol u SOLAR PLEKSUSU... i pao kao pokosen na straznjicu... kao da me neko udario odozgo necim neobicno velikim... a sve se desilo u stvari u pleksusu... ZNACI AKTIVACIJA SUNCANE PLEKSUS CAKRE... I evo ratko napisa da to svako dozivi u tim godinama... a ja bome gadno to osijetio... kada sam krenio na zanat u Osijek... u REMONT SERVIS... svaki dan.. kada bi stigao u grad imao sam bol u pleksusu kada izadem iz autobusa... bol bi trajala svaki dan duze vreme... UBIJAO ME SMOG OD AUTA... aposebno od dizel motora... a a sedamdesetih godina - koliko je saobracaj bio manji...Sada vidite vi kao Iris I Pyramida cetiri i Gruco Philipe... i slicni... sta je Ovaj vijernik izveo... ono sto Vam pbjasnjavam non stop... raditi i graditi sebe ttreba... uciti znanje... ne odbacivati... ne ponizavati... nego spoznatio svoju vijeru... jer bez vijere nema nista... ali spoznati nesto i svaki dan po nesto nauciti i spoznati...Ratko je kao janje jer je dijete... krenuo u crkvu i brzo shvatio da postaje ovca... to nije zelio biti te je u srednjoj skoli vec poceo tragati za IZTINOM... i pogledajte... NAJVECE TAJNE SVIJETA JE NAPISAO...POCETAK... koji je najtezi... A ne kao Iris... Krivo je shvatila pisano u bibliji.. gdje pise da se ne klanja idolima i kipovima i slikama... ne klanja se negativnim i tamnima... a klanja se svijetlima i moli... ona obozava i idol joj je ona predavac sto ga ja budaletinom nazva... i nikada ga kaze nece naåpustiti... a tvrdi da ni jedno ljudsko bice nema znanje samo isus i bog... Oni pobise sva znanja i ucenja pa i ona najvrednija ISUSOVA... koja su od Lralja Atlantide ili BOga Thota... koji je nama ostavio poruku... Ucite dijeco - jer znanje je lijek za sve pa i za najezdu vanzemaljaca... Vi ste kao dijete koje je zavrsilo prvi razred i dalje ne zeli a tvrdite da je sve ostalo satansko sto je iznad toga znanja... kao zaba ste u bunaru... kada joj druga odozgo govori da gore ima lijepih bara- jezera- rijeka- i velikih mora, a i da sunce sija... ova iz bunara ni da cuje... bunar je njen svijet... ili kao mujo kojem je u poplavi alah slao ljude i camce tri puuta a on ceka licno alaha da ga spasi...Kada sam ti Iris preporucio da stampas nase druzenje i podijelis svojim vijernicima koje ucis... njih 6 000 - ali da ne utjeces na njih.. kada procitaju neka sami kazu sta imaju... ti si rekla da pi me sve i jedan popljuvao.. te da ces moliti za mene åposto sam skrenuo ka satani... zamisli sest hiljada slinaca na meni i pljuvacki... oprao bi se ja... voda to skida... a kako ces se ti oprati... zbog zavodenja ljudi u zablude... ubjedujuci ih da su sva znanja satanska... pa cak i svijetlost i da Arhandeli ne postoje itd...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin čet pro 11, 2014 7:34 pm


    Istina-Pero Hunjet Vidjelio ste da nisam drzao stranu ni Tesliijancima... koji tvrde da ce stvoriti - izgraditi strojeve - vremeplove koji ce produhoviti LJUDE... pisu kako cijeli svijet zbog toga gleda u nas... nece biti tako... objasnio sam zasto... AJA SAM LICNO KAO PRIMJER DAVAO TESLU... da se shvati DUHOVNOST PREKO NJEGA... a ne tehnika kao duhovnost... jer TESLA JE REKAO DA JE COVIJEK KAO NEZAMISLIVO LIJEP I SAVRSEN STROJ PO DUHOVNOJ IZGRANJI ILI KAKO IZGLEDA... zato sam spominja ja Teslu... A ovaj Covijek. Ratko... kojem naklon dajem UPRAVO TO I DOKAZUJE... kako je covijek duhovni stroj i kako bi trebao da funkcionise...Sta mislite da li ga RAZUMIJEM...Razumijem 100%.. i jos vise... kako se sve to i u praksi dozivljava i radi...Mnogi pisu o KRAJU MILOSRDA... JESTE ISTINA JE... I MILOSRDE JE OVDJE.. I SADA... ali kao sto i tvrde na kraju je... sta znaci to milosrde... sve sam Vam napisao do sada...Vi znate price o kljucevima Raja.. i da su BILI... u svetoga Petra... E VISE NISU U NJGA... NISU... RAJSKA VRRATA SU ODKLJUCANA... OTVORENA - MILOSRDE JE TU... NADITE IDITE I UZMITE...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin ned pro 21, 2014 6:11 pm

Pisao sam vijernicima da shvate Bibliju i ucenje bez spoznavanja stihova... da oni koji razdijelise jednu vijeru na dve pa zatim na sto... da ti isti vladaju svijetom i onda i sada... a ljudi moraju u nesto da vjeruju... ali ne samo da prate i vjeruju... jer tako se udaljise od boga te mu i ime zaboravise... i upravo oima i sluze...

Poruka od Veronike Keen od 15.12.2014.
Veronika je poslala putem e-maila poruku nekim svjetloradnicima. Ovo je objavljeno 19. prosinca-decembra na lightworkers.org :
Veronica Keen - 15. 12. 2014.
Ovaj tjedan neće biti poruke od Montyja.
"Žao mi je da ne mogu pisati sa Montyjem ovaj tjedan.
Razina-stepen napada postala je nepodnošljiva. To su odlučni napori kabale da spriječi da istina ne izađe van. Oni planiraju ispuniti predviđanja lažnog napada vanzemaljaca na London. Neki ljudi imaju detalje. Oni žele prisiliti ljude da ostanu u 3D, da prihvate sve veće razine sigurnosti, i odvedu nas u Plan 21.
Treba mi vremena da povratim svoju snagu. Molim vas da razumijete da ne mogu odgovoriti na sve e-mailove. Trenutno sam pod velikim stresom. Potpuno mogu razumjeti zašto se Jean Haines trenutno povukao. Nadam se da ću nastaviti slijedeći tjedan.
U ljubavi i svjetlu, Veronica."

Kabala se jasno osjeća ugroženom. Bilo bi dobro poslati Veroniki ljubav i svjetlo.
Iz Montyjeve poruke od 7. prosinca-decembra:
Postoje i oni koji su na Zemlji u ovom trenutku, ali se još nisu pokazali. Kad to učine, oni će vas osloboditi svake sumnje u to tko su oni. Sve će se dogoditi kad dođe pravo vrijeme. Mi, u svijetu duha, činimo sve što možemo da vam pomognemo da pobijedite svoje tlačitelje. Tada ćemo vam pomoći da stvorite svijet bez sukoba. Svijet u kojem će razmišljanje postati norma, kao što je ovdje. Vi trebate puno toga naučiti. Kad izađete iz sistema kontrole i shvatite da ste vi bića svjetlosti, vidjećete da ste sposobni za puno više nego što upravo sada možete zamisliti. Biće tako uzbudljivo kad saznate tko vi jeste.
Iz Montyjeve poruke od 30. studenog-novembra:
Oni koje vi danas vidite kao isusovce, su potomci onih koji su nametali svoj način na vašoj planeti prije 2000 godina. Usvojili su ljudsko tijelo i vi ste bili time prevareni, vjerujući da je isto kao i vaše. ONO IMA RAZLIČITU FREKVENCIJU. To je najveća pogreška koju je čovječanstvo napravilo, i zbog toga je patilo sve do sada. Isusovci su preuzeli kontrolu nad svime: napisali su bibliju da izgleda kao da su oni imali povijest-istoriju.
(Četiri takva entiteta su došla do moje kuće, prošli tjedan. Imao sam prijatelja koji je stanovao kraj mene i koji to može potvrditi. Došli su da izazovu strah i nespokojstvo. Prepoznati su tko su oni bili, i oni su uklonjeni.)
Govorili su da je sve počelo na Istoku. Uvjeravam vas, nije! Sve je upravo suprotno od onoga što su vas učili. Oni trebaju energiju rata da bi preživjeli. Oni propovijedaju mir, dok osiguravaju rat. Oni kontroliraju čovječanstvo kroz bankarstvo. Oni su stvorili religije kako bi se vi međusobno sukobljavali, uzrokujući probleme kako bi osigurali da čovječanstvo ne može djelovati KAO JEDAN.
Sada, čovječanstvo je vidjelo svjetlo, i spremno je udružiti se kao JEDAN. Kraj vladavine Rima je na vidiku. Ljudi se tek bude na sve patnje uzrokovane njima, kroz viruse koje proizvode u svojim laboratorijima; putem vakcinacija; i cijelom industrijom droge.
Web stranica: The Montague Keen Foundation

Preveo s engleskog: Fredi

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Admin ned pro 21, 2014 6:12 pm

Nastavak diskusija mozete dalje da pratite na temi Druzenje i Pitanja... gdje su licne prakse i uvidi...

Admin
Admin

Posts : 1351
Join date : 23.11.2014

https://rajska-vrata.norwegianforum.net

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:09 am

((( Kopirana rasprava )))

Ivanka Waldmann
8. april 2015.
Dvanaesto poglavlje
Božji glasnik donosi ohrabrenje
treci odlomak dvanaestog poglavlja knjige Daniela
VIZIJA KOJA ULIJEVA STRAHOPOŠTOVANJE
9 Danijel nije razočaran. On nam nastavlja opisivati daljnji slijed događaja kad kaže: “Bijah na brijegu velike rijeke Tigrisa. I podigoh oči svoje i vidjeh, a to jedan čovjek obučen u platno, i pojas bješe oko njega od čistoga zlata iz Ufaza” (Danijel 10:4, 5). Rijeka Tigris bila je jedna od četiri rijeke koje su izvirale u edenskom vrtu (1. Mojsijeva 2:10-14).
Grčko ime Tigris potječe od riječi Tigra, koja se na staroperzijskom jeziku koristila umjesto hebrejskog naziva Hidekel. Područje između Tigrisa i Eufrata nazvano je Mezopotamija, što znači “zemlja između rijeka”. To potvrđuje da je Danijel, kada je primio ovu viziju, još uvijek bio u Babiloniji, iako možda i nije bio u samom gradu Babilonu.
10 Kakvu li je viziju Danijel primio! Kad je podigao pogled, on očito nije ugledao običnog čovjeka. Danijel je iznio ovaj slikoviti opis: “Tijelo mu bješe kao hrizolit, i lice mu kao munja a oči mu kao lučevi zapaljeni, a ruke i noge kao bakar uglađen, a glas od riječi njegovih kao glas mnogoga ljudstva” (Danijel 10:6).
11 Usprkos blještavilu vizije, ‘ljudi što bijahu sa mnom ne vidješe viziju’, rekao je Danijel. Iz nekog nepoznatog razloga ‘spopade ih strah velik, te pobjegoše i sakriše se’. Dakle, Danijel je ostao sam na obali rijeke. Zbog prizora ‘te velike vizije’ osjećao se toliko bespomoćno da je priznao: “Ne osta snage u meni, i ljepota mi se nagrdi, i ne imah snage” (Danijel 10:7, 8.).
12 Pogledajmo detaljnije tog upadljivog glasnika koji je toliko uplašio Danijela.
Bio je “obučen u platno, i pojas bješe oko njega od čistoga zlata iz Ufaza”. U drevnom su Izraelu prvosvećenikov pojas, efod i naprsnik, kao i haljine drugih svećenika, bili napravljeni od fino ispredenog lana i ukrašeni zlatom (2. Mojsijeva 28:4-8; 39:27-29). Zato glasnikova odjeća predočava svetost i dostojanstvo njegovog položaja.
13 Danijelu je strahopoštovanje ulio i sam izgled glasnika — blještavi sjaj njegovog tijela nalik dragulju, zasljepljujući odsjaj njegovog blistavog lica, prodorna snaga njegovih vatrenih očiju i blistanje njegovih snažnih ruku i nogu. Čak je i njegov zapovjednički glas bio zastrašujuć. Sve to jasno pokazuje da je bio nadljudske prirode. Taj “čovjek obučen u platno” nije bio nitko drugi do anđeo visokog ranga, onaj koji je služio u svetoj prisutnosti Jehove, koji ga je poslao s porukom.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:14 am

Eliaz Irfan Pehlivan

Bozje imem JEHOVAH u jednoj Katholicke Crvke ispred Katedrale u Bressanone Italija Izgradnja Crkve 1517 godine snimao sam Licno JA sa Mobilni telefon

Ivanka Waldmann BRAVO IRFAN SINE ! SUPER SI OVO SNIMIO ! POZNATO JE U SVOM SVIJETU DA JE IME JEHOVE BOGA BILO NE SAMO U BAZILIKAMA VELIKIM CRKVAMA --KATEDRALAMA NAPISANO NEGO I NA GROBOVIMA BISLUPA I DRUGIM MJESTIMA KOJI SU BILI VRIJEDNI ZA UPISATI SLAVNO IME BOZJE ! !I JA SAM LICNO JEDNU SLIKU NAPRAVILA U JEDNOJ BASILICI KOJA JE GRADJENA 1717 GOD NEUMAN JE GRADITELJ BIO OVAJ TETRAFRAMATON JE BIO IZNAD OLTARA NA STROPU TE BASILIKE U JEDNOM BAVARSKOM MALOM MJESTU GÖSSWEINSTEIN SE ZOVE !INACE TO MJESTO JE POZNATO PO TRESNJAMA ! NEKADA DAVNO SU TRESNJE BILE TRAZENO VOCE I SELJACI SU SADILI SVUGDJE SAMO TRESNJE ! TAKO DA U PROLJECE KAD TRESNJA PROCVATE NE VEROJATAN DIVAN POGLED NA TU DOLINU TRESNJEVIH CVATOVA! ! POZDRAV TI SALJE MAM!I JB





Istina-Pero Hunjet - Opet sve po starom... jehova je bog a bog i jehova je allah a alah je jehova a jehova je bog,,, i sta je tu i sa tim receno... ama bas nista... a ti vices bravo za cijeli svijet... a na svijetu niko nezna ko je bog... vise nego strasno...

Ivanka Waldmann

SERIJA CLANAKA O NEBU "! DRUGI SLIJED CLANKA !
NEBO DA LI CE SVI UMRLI USKRSNUTIU NEBO? POGLEDAJMO OVA MALI CLANAK KAO NAM OTKRIVA ISTINU TKO CE BITI USKRSNUT NA NEBO I ZASTO ? AKO POKLONIMO OVOM CLANKU PAZNJU I PROCITAMO GA SAZNAT CE MO I DOBITI ODGOVOR KOJI SE TEMELJI NA BOZJOJ RIJECI ISTINE !

Pero;
I gdje je istna iz tvoga teksta ispod... de ju objasni molim teeee... !
Historiju price, predanja, istine, je lijepo znati... i potrebno... ali ne samo kao pricu... spoznati tu pricu treba... i prevesti znacenja i ZNANJA U SADASNJE VEREME... a ne samo papagajski ponavljati sta je bilo u nekom vremenu... sta je sada POBOGU... VREME SADA JE NAJBITNIJE... i na kraju vec jednim... RECI MI IME BOGA... JER JER JEHOVA IMA KOLIKO VOLIS... ILI BOGOVA...

svoje spoznaje pisi-te... iskustva DUHOVNA... ne samo tude price...

sve je ovdje napisano... mnogo vijernika je pisalo... isto kao i ti Ivanka... citaj-te to da se ne ponavljamo...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:16 am

Mali Lutz - Pero nemoj ti naucavat o Isusu jer niti imas ovlastenja a niti ji znanje

Istina-Pero Hunjet - Mada .. ajde de.. a odtkuda ti to znas... od kuda ti ovlastenje da pises tako ... od kuda vama ovlastenja da lazete i sebe i druge... niti sta znate... niti praksu imate... niti duhovna iskustva... osim lijenosti... i lazi... sve ce te dobiti vi samo cekajte... TREEBAJU LI OVLASCENJA OD LAZOVA I NEZNALICA... IZ MATRIXA.. OD VAS LJUDI KOJI NISTA NEZNATE... pa ni cistu LOGIKU NEMATE... ILI MI TREBAJI OBVLASTENJA OD ONIH ZA KOJE VI NI NEZNATE... OD SV. HIJERARHIJE ARHANDELA ITD...

Svi ste hrabri nesto... ali samo pisanjem i bablanjem... ali radom i mukama niko.... a svi znate kao mnogo, a to je samo strah i neznanje... a sta sa ovime....blago onome koga se kamenuje i slicno zbog isusa...

A daj mi preporuku dragi prijatelju... ko to zna.. vise nego sto sam vam ja ukazao o svemu... pa da me taj ovllasti... ko bio to mogao biti... poznajes li ikoga

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:16 am

Ivanka Waldmann Dragan Turkalj Piše JEOVA --- to onda nije dobro napisano ? DOBRO JE NAPISANO I ISPRAVNO JER NA LATINSKOM JEZIKU SE IME JEHOVE I PISE JEOVA -- A IZGOVARA ĐEOVA! POSTOJE KNJIGE O IMENU JEHOVINOM KAKO SE IZGOVARAJU I PISU NA RAZNIM JEZICIMA! PA DA NE BISTE PISALI OVAKVE PRICE KOJE POKAZUJU VASU NEISPITANOST O TEMAMA KOJE SE OVDJE ORECU BOLJE JE DA PRIJE TOGA ISPITATE I ONDA PISETE ! POZDRAV


Istina-Pero Hunjet - Ivanka Waldmann... i Mali Lutz... i Dragan Turkalj... i svi ostali... DRUZITI SE TREBA.. I MORA... MORALO BI... ali ti ivanka se neznas druziti.... NEFLEKSIBILNA SI... NEMAS LOGIKU UOPSTE... SA POSTOVANJEM VAM PISEM... a ne da se neko - bilo kko pravi pametan... samo budala moze da si zamisli da iz jedne knjige i to samo PAPAGAJSKIM PONAVLJANJEM MOZE DA NAUCI BOZIJE TAJNE... ljudska bica su stvorena da svako dan nesto nauce i da kao bogovi postanu jednog dana... vasim ponasanjem se NE UCI NISTA NEGIO SE PONAVLJA SAMMOI PREVARA... KOJA JE IZVEDENA od mnogo pametnnijih od vas... ta prevara je da samo cejkate spas a da niste ne ucite,,, ono sto ti pises ovdje je ISTINA.... ali ti i svi viiernici se drzite taksta kao gotove i spasene stvari A NE DA SHVATITE TAJ TEKST KAO NAJVECE BOZANSKO ZNANJE ZA LJJUDE... Idi zenio i citaj sve sto sam pisao... ko te naucio da sve odbacujes... ni Isus a ni Bog tako nisu naoisali niti NAUCAVALI... negio da se nedusobno zavolimo - vijerujemo i ucimo jedni od drugih... tvrdoglavost - nefleksibilnost i neznanje vas ne vodi nigdje... koliko puta sam vam napomenuo krstenje vodom... sta je to... ne spominjete ni krestenje Vatrom po drugom dolasku.. po bibliji... ne spominjete ni one koje MORATE PREPOZNATI PO DIJELIMA NJIHOVIMA...ONE KOJI DOLAZE POSLIJE ISUSA... sutite i teoete bez veze nista ne spoznajuci... jle to toliko tesko da shvatis i pomognes drugima ljudima koji spavaju... da li ce te se sada paliti vatrom na zivo kao sto se polijevate vodom ... ha...
iz raja ispod drveta zivota ste izbaceni kako bi pali pod drvo ***ZNANJA***... kako bi ***UCILI*** ... te kao bogovi postali... gdje ti je logika... neeeemaaa jeeee....obicne stvari su vam neshvatljive... DAKLE UCITI I UCITI,,, A NE NA GUZOVIMA SAMO SIJEDITI I CEKATI LIJENO SVE DA NEKO ZA VAS UCINI... ISUS JE UCITELJ I POKAZO VAM I PRAKTICNO I TEORETSKI STA I KAKO DA SE I PONASATE I DA RADITE, UCITE... A NE DA VAS JE SVE SPPASLA ISUSOVA KRV I RANE... NEGO DA TRPITE DA SE IZ MATRIXA IZVUCETE SVOJOM SVIJESCU I ZNANJEM..

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:17 am

Istina-Pero Hunjet - Pisala si o proroku koji ima laneni bijelo pojas i na njemu mnogo zlata kao... sta ti to znaci... NEZNAS.... zlato je zarobljena sunceva snaga u materijalnom... ali postoje jos tri tijela vise duhivna... ali ti to ne mozes da prihvattis... tako da IMAS I DUHIOVNO ZLATO... ILI SUNCEVA SNAGA... Kod vas koji neznate mnogo... bog je za vas nepristupacan - pa i isus... nedostizne su vam ih ucinili... umjesto dostizne... neznate osnovno ko vam je bog... poa su vam bogovi sve i svasta... postio neznate ko je bog... neznate ni ko je stana... pa stoga ne moozete ni ucenje da odaberete... nema hrabrozti ni ljubavi bez znanja...

Evo ti dio odgovora za taj pojas o kome pises... a ja tio rece ... pprotumaci to... a ne mozes-te da protumacite jer se to mora kroz sebe i kroz isusa to jeste NJEGOVP ZNANJE... KROZ NJEGOVO ZNANJE...Pisala si o proroku koji ima laneni bijelo pojas i na njemu mnogo zlata kao... sta ti to znaci... NEZNAS.... zlato je zarobljena sunceva snaga u materijalnom... ali postoje jos tri tijela vise duhivna... ali ti to ne mozes da prihvattis... tako da IMAS I DUHIOVNO ZLATO... ILI SUNCEVA SNAGA... Kod vas koji neznate mnogo... bog je za vas nepristupacan - pa i isus... nedostizne su vam ih ucinili... umjesto dostizne... neznate osnovno ko vam je bog... poa su vam bogovi sve i svasta... postio neznate ko je bog... neznate ni ko je stana... pa stoga ne moozete ni ucenje da odaberete... nema hrabrozti ni ljubavi bez znanja...

Evo ti dio odgovora za taj pojas o kome pises... a ja tio rece ... pprotumaci to... a ne mozes-te da protumacite jer se to mora kroz sebe i kroz isusa to jeste NJEGOVP ZNANJE... KROZ NJEGOVO ZNANJE...Pisala si o proroku koji ima laneni bijelo pojas i na njemu mnogo zlata kao... sta ti to znaci... NEZNAS.... zlato je zarobljena sunceva snaga u materijalnom... ali postoje jos tri tijela vise duhivna... ali ti to ne mozes da prihvattis... tako da IMAS I DUHIOVNO ZLATO... ILI SUNCEVA SNAGA... Kod vas koji neznate mnogo... bog je za vas nepristupacan - pa i isus... nedostizne su vam ih ucinili... umjesto dostizne... neznate osnovno ko vam je bog... poa su vam bogovi sve i svasta... postio neznate ko je bog... neznate ni ko je stana... pa stoga ne moozete ni ucenje da odaberete... nema hrabrozti ni ljubavi bez znanja...

Evo ti dio odgovora za taj pojas o kome pises... a ja tio rece ... pprotumaci to... a ne mozes-te da protumacite jer se to mora kroz sebe i kroz isusa to jeste NJEGOVP ZNANJE... KROZ NJEGOVO ZNANJE...

Dragan Rangelov - ...hvala ti Bato Pero za Istinite Rijeci jer su Razumne i Logicke...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:17 am

Istina-Pero Hunjet Evo ti odgovor na tvoje pisanje o lanenom pojasu sa zlatom po njemu...

neda se kopirati pa cu ti ukratko opisati...

Na tome mijestu gdje on nosi taj pojas... tu je kamne mudrosti i njegovom tijelu... kao i svakom od nas...kamen mudrosti ili grad dragulja... ili PEC U KOJOJ SE OLOVO TOPI I PRETVARA U ZLATO... alo kroz cistocu bijeline... jer bijelo je skupo svih boja pa i onih nebeskih duginih sto ih nas bog stavi na nebio da se sijetomokako da mu se vratimo... a ne kako pise u bibliji da je bog dugi stvorio da onnas ne zaboravi... koji roditelj zaboravlja svoju dijecu... valda dijeca nestasna zaborave na roditelje... dakle iskrivljeno u biblliji,.. ta duga su ti duhovne stepenice ka bogu iloi nebu...
Olovo predstavja nas hladni i jadni i teski zivot pali...simbolizira ovaj nas svijet materije... a to je milost boga koji je oomogucio da se ucimo i spasavamo i povratomo njemu ili u makrokosmos... dakle za vas neshvatljiva ucenja... koja su jednostavna... ali treba i htjeti i moci... vredan biti.. ne samo vijerovati.. nego raditi... znaci na tome miiestu se otapa ovaj losi pali svijet - sistem ... te se KRSTENJEM VATTROM PALI TA PEC BOZANSKA U NAMA... KOJA TOPI OLOVO I PRETVARA U BOZANSKI ZIVOT RAJA... ILI ZLATNI ZIVOT ILO KAKO SVI ZNATE ZLATNO DOBA... itd... na to te Danijel uci kroz tvoje pisanje...a ne da tvrdis kako ste nesto spoznali...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:17 am

Mali Lutz Hahhhahaha da pero istina..pero samo je jedna istina i u bibliji ti pise sto je Isus rekao da je ostina kad ga poncine pilat upita..a ti ne laui ljude laznim naukom i new age glipostima

Mali Lutz Da je zlato zarobljena sunceva snaga.hahahaha jeli ti znaas u cemu su zlato i sunce slicni? Po boji kako ih mi precepiramo..ajde mars u ludaru i tamo nauci nesto o kemiji i nastajanju zlata.ti si opasan sa svojin novopecenim naukom!

Mali Lutz Da je zlato zarobljena sunceva snaga.hahahaha jeli ti znaas u cemu su zlato i sunce slicni? Po boji kako ih mi precepiramo..ajde mars u ludaru i tamo nauci nesto o kemiji i nastajanju zlata.ti si opasan sa svojin novopecenim naukom!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:18 am

Istina-Pero Hunjet Pa VI STE I NEW AGE... U GLUPOSTIMA... i sluzite satani... a ne sebi ni Isusu ni Boogu... spavate i nesvijesni ste... sada ste mrtvi.. ovdje i sada pobogu... a new age vas ubijedio da ste veoma pametni i da nista ne radite samo da cekate spas... i jos tvrdite kako ste svi spaseni vec 2000 godina... toliko nesvijesni da ne vidite da je sve gore i gore... a naucili vas kako ce vas iz mrtvih dignuti... iz trulih kostiju i iz zaba i zmija i buba koje su vas pojele... stvarno totalna nesvijesnost... pa kazete kako too isus moze jer je bog... pa nije oon bog.. nije... a sda ste mrtvi... ovdje i sada ste mrtvi...

Mali Lutz Da, e pa imam vijest ja sam Katolik, a ti new age..cim pises o mineralima..Jer ovo sta ti pises nema veze s katolickim naukon, vec imas kafansko znanje temeljeno na internet clancima..

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:18 am

Istina-Pero Hunjet - Pa dobro zakljucujes da nema veze sa katolickom naukom .. JER ONA NEMA VEZE SA BOZANSKOM NAUKOM... bog je stvorio oko 23 000 raznih vidova zivota... od minerala pa do zivotinja i biljaka i rece da nam sve to sluzi za oopstanak... ako nisi spozna mineralno carstvo.. uuuhuuuu a kako da spozna ARHANDEOSKO.... haahaaa... ako zemlju i vodu spoznas .. kako da spoznas vatru i zrak... a kako tek eter.... a isus se pojavljuje na oblacima bijellima jel tako ... sada... a to ti je sledece tijelo iznad ovozemalkjskog.. iloi etersko tijelo...

Niewage je mnogo prije i od mojsija... tako da je najveci rob onaj koji toga nije svijestan... a to si ti i takvi vijernici... koji ne shvacaju da je NEWAGE... razbio ISUSOVU VIJERU 300 GODIUNA POSLIJE ISUSA NA DVE, PRAVOSLAVNO I KATOLOCKO... kako bi onesposobili Isusa i njeggovo znanje... dsada su dva dijela koji se mrze medusobno... od ta dva dojela se razbilo joos na sto... dakle sto puta dalje od boga... i svako misli kako je bas oni odabrani... dakle Ti i Vi ste u NEWage... a ne ja... jer nicega niste svijesni... kao prvo sebe niste svijesni... ti su cuo za tu rijec newage... isto kao i za kriz... a sta to znaci ... POOOOJMAAA NEMAAAS... jer vi se odmah borite i nappadate... ali iskustva sa isusom i njegovim znanjem NIGDJE... kao sto rekoh ... neznate ni ko je vas bog.. a kamoli ne sto drugo.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:18 am

Istina-Pero Hunjet - Haaaa koje neznanje... pa valda onaj pojas ima biozansku moc i znanje kada se opisuje gdje je i kod koga i kako je naprvaljen... i vi pojma nemate... ali tepete to papagajski... i kada vam neko pobjasni taj pojas... on je satanski ili newage... a vi pametni i znate kao... eeee svasta od vas vijernika... eto ivanka misli da ce jjehovi svjedoci da spasu covjecanstvo a ti katoilicanstvo.. u kojem sam i ja... a neznate zasto vam se onaj pojas nabija na glavu... jeli taj pojas sada newage ili bozansko ucenje Znanje... pa samo taj poojas vas moze probuditi.. da niste u newage, da se oslobodite smrti i trulezi... ali svijesno...... za one koji nisu u newage - kao ja na primjer... ja sam slobodan... i taj pojas ce vas dovesti do uskrsnuca po isusu koroz licne rane i krv... znaci ka zivotu poslije ove trulezi i prelaska u trulu smrt... isusovo ucenje kroz taj pojas vas vodi ka uskrsnucu... a to ne ide bez krstenja vatrom... a vama su ti preveli kako ogromni pozar i vulkan i unistenbje po bozijoj volji... aaaahahaaa... nece biti .. lazu vas newage... u njemu ste sto posto... krstenje vatrom je veci duhovni cin poslije krstenja vodom... sto je opet duhovno znanje.. a ne spricanje vodom... Manite se svoga niskoga olovnoga egoizma.. i neznanja... okrivljivanja i optuzivanja... nego UCITE...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:20 am

Mali Lutz ti si sam sebe ekskomunicira iz KC, da si katolik zna bi KK hahahah koji David Icke?? Samoprozvani prorok, a ti samoprozvani naučitelj..Ajde bolje papu poslušaj..

Istina-Pero Hunjet Papu.... oca tvoga ha... pa sta ce mi on kada imam i znam za OCA NEBESKOG... idi i citaj na onu adresu sta sam ti postavio ovdje... CITAJ AJKA... ako ti je DOZVOLJENO.... jer ja citam i bibliju i njega i sve ostalo... JER SAM SE TESKO IZBORIO ZA LICNU SLOBODU.... a to je najteze svakom ljuskom bicu... najteze vam je reci da neznate... lakse vam je da birate od veceg zla manje... najlakse vam je nista ne raditi.. nego vjerovati... a kome i sta nije vam bitno... neznate ni osnovne vrednosti rijeci... vjeruovati=neznati... sto vise znas manje vijerujes... jer tada nesto znas... umjeto da te zaintrigiralo moje objasnjenje danilovog pojasa... ti se uhvati pape... kao da ti je papa dao objasnjenje a ne ja i danilo... zahvaljujuci ivanki... dakle obicnu svijest logike sppajanja i druzenja nemas-te... najbolji rob je onaj koji je bas ubjeden a on to i nije... hajde budi se...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:20 am

Mali Lutz bibliju je sastavila KC

Istina-Pero Hunjet Idi i citaj sta sam pisao do sada godinama sa drugim vijernicima i tragaocima... ja nemam nista protiv nikoga... ja ne diram ni jednu vijeru niti ubjedenje... ni slucajno... ja probam ukazati da su sve jedno.. A I KAKO JE JEDNO... svaka vijera treba da se spozna te na konto nje da se pojedinac izdize... a izdici se ne mozete ili osloboditio ako cijeloga zivota tepete jedno te isti A DA NE SPOZNATE STA TEPETE... to je neljudski... a to neljudski u nama ne ostvaruju nama hijerahije svijetla... nego tame... svakoga ucitelja se ima dok ga se ne spozna, njegovo znanje... ide se drugom ucitelju... i tako redom..pitaj papu ili tvoga popa... sa postovanjem... sta je duga... i taj pojas... ne dopusti da ti kaze da se to ne pita i slicno ili da na kraju kaze da ni sam bog nezna... kazi mu... pa neki pero zna... a on ce reci da sam satanski... e, a on nije, a nezna... neka ne zavrsi kako su cudni poutevi boziji i slicno... neka ti objasni znacenje KRIZA... po bozanskoj osnovi... neka ti objasni poetokraku... i americki pentagram na primjer... sto su jako lake stvari... neka ti objasni zasto je poslednja vecera bila bas uu cetvrtak - na øprimjer... jer slucajnost ne postoji... pa ga pitaj zasto je spasovdan bas uvijek u cetvrtak i slicno... pitaj ga piiitaaaaaj... u oitanjima je pola odgovora.. ne budi ovca po bibliji... jer ovce vodi ko... pa magarac... pitaj ga zasto... pa onda napisi ovdje i pitaj mene...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:21 am

Istina-Pero Hunjet A newage kc... jel tako... sta mislis... a imas i dokaz u bibliji isusu... krivi kamen temeljac je vase crkve... i sve je isus opisao... ali zato vi imate oci a ne vidite i usi a ne cujete... ko je razbio isusovu vijeru ne dve... kada su uvidjeli da svijet prihvaca isusovo ucenje... KORISTI MOZAK SVOJ... MOZDA JE CI OD ONOGA STO GA MENI PRRPORUCUJES... RAZVIJAJ SVOJ MOZAK SAM LICNO... UZ TUDU POMOC.. A NE DA NEKO DRUGI RAZVIJA TVOJ MOZAK... JER TADA NIJE TVOJ...

Mali Lutz ali sta ces ti pokazat, ti si "monkey-buissnes" kako amerikanci kažu.. samoprozvani prorok..

Istina-Pero Hunjet Pa normalno... ti tako mislis... jer AMERIKANCI TAKO KAZU... sve ti znas sta drugi kazu, i drago ti kada te potvrduju ... jer te LAZU... ima li veceg zla od amerike...

Istina-Pero Hunjet Evo ti tvoji amerikanci... vidis ... moj Ocuh je meni ovo objasnio prije rata... a tebi papa i amerikanci...

http://webtribune.rs/agent-cia-jugoslaviju-su-razbili-sad-i-nemacka-trebala-su-im-vasa-rudna-bogatstva-i-vi-kao-robovi/?hc_location=ufi

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:22 am

Istina-Pero Hunjet Eeeej Mali... hah .. moram se smijati... Ivanka postavi post o vecem proroku uopste... i opisa sta je na njemu vredno... ja vam objasnim to znacenje... a tio mene papi saljes... Ivanka misli da ce bog da spasi covjecanstvo samo zato sto je pametno nesto,,, ali kao pitanje postavila... a tio mislis da ce tvoja vijera da sve spasi... a ja vam ukazujem gdje je spas u i kroz danila i isusa... i tada ti meni svasta nesta nabacis samo da smanjis vrijednost najvecu u nasoj ovoj maloj zajednici... gdje je tu UM tvoj ili bilo ciji... ili gdje vam je hrabrost... samostalnost - logika i slicno... gdje je tu vaca slicnost.... ajde kako ti tekoh... ispitaj stvari ... poa dodi sa odgovorima...



Istina-Pero Hunjet E sada - posto vidim da tesko shvacas... da ti i ukazem da lakse shvatis... sada 2015 godina... a ja sam prije rata.. dakle prije 1990-te.. znao sve ovo... znaci ti kasnis najmanje 25... godina... da bi shvatio da si sebi najveci prijatelj ili neprijatelj... sve zavisi od znanja - ko i sta te ucio... tako i djelujes... saljes ljude da ih bas ti uce... je li ti jasno... ja sam od njih pokupio sta mi je trebalo za znanje... i ne treba mi tude lazno ucenje... nego ono nebesko koje je njima bas i nepoznato... zato i kasnis najmanje 25 godina... e sada.. u bibliji na jedno mijestu pise... da za njim moze samo onaj ko voli i postuje oca i mmajku.. a onda isus KAO PISE... da za njim moze ici sami onaj ko zamrzi na oca i majku... i tu je kraj.. ali nije kraj... tako to crta newage... jer zna da nemate svoju svijest... to drugo ti znaci.. da za njim mogu samo oni koji odbace oca i majku lazi... LAZI... koje zavedose sve predke tvoje pa i tebe... je li jasnije sada... istina je jedna i jedina i svima ista... ali vi u u tolikoim lazima ne mozete da nadete istinu.. jer je llazi mnoooogoooo... a istina je ipak samo jedna... pa ako si ubjeden da svi bolje znaju od tebe samoga i tako zivot provedes ne ispitajuci sve to... daba si zivio... jer vi ni svojim ocima ne vjerujete.. vidite zlo ovoga svijeta sve gore i gore... ali vas ubijedise da je sve to bozija volja... a gdje ti je onda slobodna volja... a nje nemas jer vijerujes onima koj sve to i stvaraju... strasno moj Mali, strasno...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Pula ned tra 12, 2015 3:23 am

Istina-Pero Hunjet Za vas vrijede rijeci iz bibliji i Ivanova jebandelja...5:39...42

vi istrazujete pisma jer po njima mislite imati zivot vijecni...i ona svijedoce za mene, a vi ipak necete doci k meni da zivot imate. Slavu od ljudi NE TRAZIM... ALI VAS DOBRO UPOZNAH... Ljubavi bozije nemate u sebi..

i ovo...
Ja sam dosao u ime oca svoga A VI ME NE PRIMATE...
DODE LI KO drugi.. paziiii sada ... U SVOJE IME...
NJEGA CE TE PPRIMITI...

i primili ste ga... A OD ISUSA SPAS OCEKUJETE... vi sve prihvacate osim isusovog ucenja.. uce vas oni koji nisu isusa iskusili, bas nikako... i takvi vas lazu kako ste vec spaseni preko njih ... pazi nelogike...


Istina-Pero Hunjet Ivan 1. poslanica 2;15 pise..
ne ljubi svijeta ni sto je u svijetu
Ako tko ljubi svijet
nema u njemu ljubavi oceve
jer sto je god svijetovno
pozuda tijela i pozuda ociju
i OHOLOST ZIVOTA NIJE OD OCA nego od svijeta
svijet prolazi i pozuda njegova
a tko cini volju boziju
ostaje do vijeka...

i sada ja tebe pitam... od kojega je svijeta papa komee ti mene saljes... i tvoja c... koja podrzava ratove na primjer... i stvara ih.. i dijeli narode... stiti lopove itd... i to je tvoj zivot... ovozemalja\ski.. koji je ubjeden da je sve to po ocevoj i isusovoj volji koja doilazi iz amerike i od kojekuda... tebi je to otac nebeski ... je li jasno napokon...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje... - Page 16 Empty Re: Isus - njegovo ucenje - biblija - spoznaje...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 28. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.