Braco-Sunce-Istina-Mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prva Knjiga Ozdravljenja

+3
Tatjana Radak
Pula
Admin
7 posters

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:45 pm

S. O. - a za ovo te ....."Sve te vase price kako ste otvorili srce mozete da objesite najbrzem macku za rep... jer vi prvo morate da shvatite da je i bol ljubav i da ste ju vi izabrali i da bas zato nemate koga da krivite .. pa cak ni sebe,."

I. Z. - hvala za trud Pero..svaki put kad nesto postam cilj mi je isprovocirati..ustvari potaknuti da se razvija prica ili razmjena iskustava..kako bi svi mogli usporediti svoja iskustva sa tudjima..i usput nesto nauciti,napredovati..puno dobrih stvari si napisao..prije svega mislim na one stvari koje rade "klik" u glavi..kad prepoznas napisano u vlastitim iskustvima i onda ih imas gdje smjestiti..imam milijardu pitanja na koje trazim odgovor..vidis ja sam gore napisao da je sve iluzija i da se ustvari nemamo s kime boriti,ti kazes da su zlocesti decki u 4 D i odatle nas manipuliraju..slazem se s time iako smatram da se radi o nivoima..svijesti,znanja i duhovne zastite..posebno te duhovne zastite,znaci i dobri decki su tu i paze na nas..al zanemarimo sad sve to..ako ti se bude dalo kad ces imat vremena objasni malo sta se dogadja,ustvari kako sve funkcionira sa ovima koji nas manipuliraju,hrane se nasim energijama preko programa,obrazaca..kako,zasto i koja je zastita od takvih stvari ? imam svoju verziju toga kroz vlastito iskustvo ali zanima me tvoje misljenje..posebno cime se hrane..svjetlom? mracni se hrane svjetlom..to me malo brika iako znam da je tako al nemogu to provarit nikako

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:46 pm

Jasna - Samo dragi pero..nakon razgovora sa tobom od prije (mozda mjesec dana) povukla sam se bila od svega.u meni se rodila neobjasnjiva tuga ili bas objasnjiva!? plakala sam danima jer sam jednostavno"postala svjesna" a kad to kazem ne mislim da sada sve znam nego da sada znam da u stvari nista ne znam,da sam cjeli zivot tapkala i trazila...osjecala da moram traziti a nisam ni bila svjesna sta.napustila sam razgovor,obrisala prijatelje i plakala.moj duhovni zivot je bio vezan iskljucivo za crkvu od pocetka zivota.a to je vjerujte ,jaka veza. dok sam slusala i citala razne objave na grupi u srce mi je ulazio strah.uzasan strah da napustam boga,da prelazim na drugu stranu.ali po prirodi sam otvorena srca i odlucila sam istrazivati a dragi bog ce mi oprostiti jer njega trazim.eto iskrena sam i ne stidim se svega toga...tek kad sam citala sve ono od tebe ,polako su mi se pocele slagati kockice u mozaik i ja sam sretna.istinski sretna jer znam da na ovaj nacin ne iskljucujem boga nego dolazim sve blize njemu ili sebi.najlakse bi bilo...biti poslusan i dragi bog ce me cuvati.to je laksi put ili linija manjeg otpora.znam da ovaj put nije lak i neznam dokle cu doc ali ga zelim slijediti.ovim putem ti od srca zelim zahvaliti i ispricati se sto sam onako pobjegla.znam da se ne ljutis i hvala ti.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:47 pm

Istina-Pero Hunjet - Moze I.Z.. ... dobiti ce sve odgovore... ali se ipak mora ici nekim redom...
Ako som spominjali da treba da se uvijek stvara slabi zakljucak nasih spoznaja – onda je red da se stvori zakljucak na dosadasnje druzenje.Zahvaljujem se postavljacu ili osnivacu ove grupe – jer me jos nije izbaci.
Zasto?
Zato sto od 2 000-te godine pisem upravo ovo isto svuda i svagdje. Bio sam na svim Vecim forumima kao sto je galaksije - serbian kafe – objave … i na drugima. Sa serbijan kafe su me izbacili dva puta i onemogucili mi da se vise ukljucim… na galaksiji su razbacali sve moje postove tako da ih ni ja nisam mogao naci… a na objavama sam dobio dozivotni zabranu. Na objavama su cak otvorili temu pod nazivom --- za pljuvanje po istini --- pustio sam ih tri dana --- a onda su se zastidili sebe… obrisali to … jer su uzgubili … pod izgovorom da nema smisla da me maltretiraju. Izbacen samm i od Krcka … i od jos nekih OVDJE .. koji imaju svoje stranice. To sto se desilo kod Hengla, Ne treba nikome zamjeriti jer je to sve dobro – jako dobro. Teze za shvatiti – ali je tako. Sve te hiljade ljudi ce sada lakse da shvate neke stvari. Sta je u svemu ovome bitno.? Bitno je da se shvati da niko nije prosvjetljen na majci zemlji osim onih koji nas vode i uce. Da som mi ovdje ili u zatvoru ili u skoli..!!!.. kako hocete ili jedno i drugo. A ako som robovi – tada to moramo da shvatimo. Kada som shvatili to tada trazimo slobodu. Da bi trazili slobodu moramo postati ratnici – uciti ratovati. Kada som postali visi oficiri i dobili sljem… tada moramo biti korektni ratnici… tada se oslobadamo sljema i mijenjamo za kraljevsku krunu.
Vidjeli ste da svi pisu kako su otvorili srca – pa da su prosvetljeni – da imaju intuiciju – da mnogo znaju, pac ak da su i sa bogom povezani. Dokaz imate ovdje da niko bas nista od toga nema… zive u tudim mudrostima, lukavstvima, znanjima i po njima u svome ubjedenju. Toliko njih savrsenih –A NIKO NISTA PREPOZNAO NIJE. Svi tvrde da sam ih doslovce vredao.Zasto…? Ima onih i ovdje koji misle kako je ovo malo pohvala koje sam dobio … providno – montirano i slicno… nije dadu znam vise mjeseci..Jasnu par mjeseci a Silvanu par dana… takvi ne mogu misliti da nisu ljubomorni ili da poznaju sebe. Treba dakle traziti razloge tome… Dokazali som juce da bas svi imamo ego i sta je duh i dusa i bog i sin boziji i isus.
Ali pored duse i Duha ima jos nesto trece bez cega nista kreniti nece. O tome ce mo poslije.
Bitno je da shvatite – DA JE SVE MNOOOGO LAKSE NEGO STO JE ili izgleda – ali se ipak treba znati. Kada se reklo da ce se isus vrati i napraviti ciscenje- nece to on – opet ce mo sami – jer dobijamo sada svi mogucnost vecih saznanja. Pa ako sami sebe ne ocistimo i spjimo – tvrditi ce svako po svome, te ce mo se razilaziti i tako odjeljivati… sve sto nam se bude desavalo ce biti odraz toga – bilo bi svima najdraze kada bi bas svi uspjeli.
Hvala Jasni S. - Dadi i Silvani – sto shvatise i podrzase…
Posebna hvala Mirjani B. – jer ti si mnogo doprinela – JAKO – mnogi ce preko tebe da shvate i da se trgnu – hvala sto ucestvujes !
Dakle I.Z. – od toliko ljudi i godina da bas na tebi bude da se krene…!?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:47 pm

Istina-Pero Hunjet - Draga Jasna - Kakvo molimte zamjeranje ili ljutna - sta ti je – pa sretan sam kao i TI..
Satima i satima som se ja i ti dtuzili privatno – a ja sam ti napomenio da tako kako si se ti otvorila i koja pitanja postavljala – da je velika steta da nije javno da svi vide. Nismo to uradili jer je bilo malo i previse… pozvao sam te i u goste u zagreb . Ali si ti odabrala samovanje koje ti je BILO VEOMA POTREBNO… ja sam tebi objasni da je meni bila neka muka i u stomaku i u glavi i kostima svuda kada sam shvatio istinu… boze miloi da li jemoguce… a i malo me strah bio, iskreno receno. To sto si ti prolazila je samo za DIVLJENJE. Ovdje cu po sjecanju da napisem jedan odgovor o kojem som ja i ti diskutovali. Pitanje je bilo CRKVA… rekli smo – da se svaka rijec prati – pa tako i isusova. Nije on daba rekao da je krivi kamen u temelju crkve. Sta je to znacilo i znaci?... Isus nije dosao tamo sto je tamo bila vjera dobra, red i zivot. Nego sto toga tamo nije bilo. Sjecanje na njega i ucenje niko nije mogao tamo preneti dalje bolje od onih koji su tada vladali sa velikim dijelom svijeta. Onje znao da ce RIM da shvati kako je bolje da to narod prihvati. U svojoj ideji su shvatili da sireci tu vjeru mogu uzimati velike dadbine, poreze crkvene … imati veliko bogatstvo bez ulaganja u ratove – konje hranu naoruzanje i plate za ljude. Sa tim ogromnim novcem oni ce zavadati i finacirati isto to i opet novce uzimati. ::: ALI CE SVIJET IPAK ZA ISUSA I NAUKU SPOZNATI::: …Sve je i nacrtano i napisano… napisano su pola izbacili i svoje ubacili… ali ostaju slike i kriz… nas kriz je latinski i nepravilni jer nije u sredistu- nego je izdignit iz centra u visinu ramena i pokazuje raspece duha u materiji. Kada kriz ili krst iz centra onda pokazuje pravu isusovu nauku i cetiri strane svijeta – sistem cjelovitosti, dovrsenosti, zemlje, reda, pravde. Sklad - cetiri strane svijeta, cetiri vjetra, cetiri godisnja doba. Cetiri mjeseceve mijene, cetiri rijeke u raju. Sa tim spoznajam i redom se prelazi u peti razred ili *PETOKRAKU* … GDJE TADA SA TIM SPOZNATIM ZNANJIMA TREBA DA VLADA – PRIJATELJSTVO – BRATSVO I TADA SE POJAVLJUJE LJUBAV I SPOSOBNOST DA SE UPOZNA SESTI RAZRED I ZNANJE DAVIDOVO .. ili sestokraka – davidova zvijezda… Koliko vidite i sami iz ZIVOTA … MI se vratismo nazad na raspece … na KRIZ… Kada si ti to sve shvatila … NIJE TI BILO LAKO… prosao pa znam kako ti je… Tu se odmah vidi zasto nisam protiv crkve – jer je NEOPHODNA… DA se kako ivan i neki tvrde – da se spozna licno kliko se je u stanju… ali isto tako vidimo DA JE PUSTA LAZ … da je za nas VREME ILUZIJA… jer postoji odredeno vreme bozanskim ili kosmickim zakonima koliko STA MOZE DA TRAJE… Jasna imas od mene…

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:47 pm

Istina-Pero Hunjet Prije nekolio godina som se vece drustvo iskreno i pravo druzili, jedna veca grupa. Desavalo se da sam odmah imao odgovore na neka veca pitanja ili tek sutra. Skoro na sva pitanja… na vise nacina. Kada u jednoj grupi tragalaca koji rade od srca i drugarstva – desava se da vise njih vide istu stvar… to vam je najjaci dokaz ISTINE. Tako i sada imajedna mala grupica – i sta se desava… ja prekjuce ovdje napisem nesto o cemu mnogo sta zavisi za spoj sa JEDNIM .. a DADA mi posalje svoju viziju te noci .. koja joj je bas u tancine objasnila o cemu sam pricao ovdje… nisam joj nista konkretno odgovorio… ali ce mo to napraviti tu kada bude ispravno za to… Jednom sam napisao jedan komentar – i neko npise kako odlicno kao prevodim Osoa – Oso – posto nikada nisam cuo za njega … ja se salim i pitam a kuda i ko je otisao. Poslije sam dosao do njegve prve knjige i malo prelistao… Stvrno velicina od COVJEKA.
Preneti cu nam sada ovdje jedan dio njegov o kundaliniju i neke stvari razjasniti.

KUNDALINI ENERGIJA – KUNDALINI YOGA I SUSTINA KUNDALINI YOGE

Mesto gde se susreće energija života je u blizini središta seksualnosti i izgleda kao ‘kunda’, spremište za vodu. Ova energija zove se kundalini, jer je slična malom rezervoaru vode. Tako se zove jer je slicna maloj smotanoj zmiji koja spava. Ako ste videli zmiju kad spava, spiralno sklupčana, s glavom na vrhu. Kad probudiš zmiju, glava joj se podiže, klupko se odmota, te ona razvije svoje telo i podigne glavu.Ta probuđena energija se naziva Kundalini zato jer se nalazi tačno u centru seksualnosti, gde se nalazi ‘kunda’ izgledom nalik semenu. Imajte na umu da užitak koji primamo iz seksualnog čina nije stvarno zadovoljstvo zbog samog seksa, nego zbog vibracije životne energije smeštene u ‘kunda’.Uspavana zmija je time samo blago pobuđena, a mi seksualno zadovoljstvo doživljavamo kao najveći mogući užitak. Ni malo nismo svesni toga što bismo doživeli, da je probuđena cela zmija i da je njezina glava, nakon prolaska kroz sve razine psihe, dostigla do određenog područja u mozgu…Svi smo u prvoj fazi života. Postoje i druge etape koje dovode do Vrhovnog Jastva. Udaljenost sto pedeset do sto osamdeset centimetra u našoj unutrašnjosti je na neki način vrlo velika. To je udaljenost između prirode i Boga, materije i duha, sna i buđenja, smrti i eliksira života. Ova udaljenost je tako velika i mala, ali imamo priliku nastaviti do naše unutrašnjosti. Buđenje uspavane energije u nama je opasno kao probuđena zmija.U stvari, buđenje zmije ne treba biti opasno, posebno stoga što devedeset sedam posto svih vrsta zmija nisu otrovne. A ako neko umre od ugriza neotrovne zmije, neće umreti od ugriza, nego od toga jer su verovali da je u telo dospeo otrov. Devedeset i sedam posto zmija ne mogu ubiti nikoga, iako mnogi ljudi umiru od njihova ugriza. Štoviše, ni buđenje otrovnice ne mora biti opasno, jer najviše što može lišiti te tela. Ali buđenje ‘kundalini shakti’, snaga o kojoj govorim, je “opasna”. Ništa nije opasnije. U čemu je opasnost? To je neka vrsta smrti. Kad se probudi energija u tvojoj unutrašnjosti, umre ono što ste bili pre nje, pre buđenja, rađa se u tebi potpuno novi čovek, čovek koji nikad ne beše. To je opasnost koja sprečava ljude da ne postanu duhovne osobe. To je isti strah od smrti, kao strah koji čini da seme ostaje samo seme. Za seme je najveća opasnost da padne na zemlju, primi djubrivo i vodu i umre. Najveća opasnost za jaje je da ljuska pukne i ptica poleti iz njega prema nebu. Jaje mora umreti, mi smo također u početnoj fazi nečeg što tek treba nastupiti. Za nas trenutno, jaje je sve. Čvrsto ga se držimo. Kada se Šakti počinje u tebi podizati, ti nestaješ. Ništa te ne može spasiti.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:48 pm

Istina-Pero Hunjet U tom strahu se nešto dogodi, što Kabir tako lepo opisuje: „Tko zaroni duboko, nalazi. Ali ja, glupan, sam išao u potragu sedeći na obali reke. Netko ga je upitao zašto je sedo? Kabir je odgovorio: “Tko ide u potragu, zaroni duboko u vodu i nalazi, a ja, glupan, sam sedeo na obali reke, jer sam se bojao da ću se utopiti.” Oni koji su tražili, išli su u duboke vode. Ono što je potrebno je spremnost na utapanje, iskustvo uništenja.Ukratko, moramo biti spremni umreti. Ko se boji potapanja, naravno, spasit će se, ali će ostati jaje, a ne ptica koja leti po nebeskom svodu. Ko se boji potapanja je naravno, sačuvan, ali će ostati seme, a ne drvo u čijoj senci se hiljadee ljudi mogu odmarati. Je li vredno živeti kao seme? Ni smrt nije gora nego život semena. Dakle tvrdim da je to velika opasnost: mi smo nešto drugo danas nego juče. Kada je energija stimulisana, mi se potpuno transformisemo. Novi centri će se probuditi, postat će novi čovek, doživećemo nešto novo, sve će biti novo. Ako želiš biti spreman prihvatiti nešto novo, moraš imati hrabrosti napustiti staro. No, staro nas tako jako ograničava i zarobljava, tako da se ta energija ne budi. Putovanje prema božanskom je zapravo putovanje prema nedostatku osećaja sigurnosti. Lepota živog cveta je u odsutnosti osećaja sigurnosti.Ovo nije igra s malom stavkom. Tko najviše rizikuje, dobija najviše. Mali deo zadržane energije će učiniti da promašite cilj, jer ni jedno seme, koje makar dio svog postojanja želi zadržati, ne može se nadati da će postati stablo. Ako seme umre, umire u potpunosti. I ako preživi, živi totalno. Delomična smrt ne postoji. Ako ne uspete staviti na kocku sve što imate, vaš napor će biti uzaludan. Vrlo često mala ušteda uzrokuje gubitak svega.

Osho

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:49 pm

Istina-Pero Hunjet - Sada cu vam opisati jednu od cetiri smrtne opsanosti koje sam licno dozivio. Par dana mi je bilo nekako lose, neije to neki bol niti pritisak u glavi – nije mi ni muka bil – nego jednostavno neka nesvjestica i cudno u glavi. Sve znas , ali si na granici balansa nesevjesti. Kao da ces se svakog casa onesvestiti. Dosao sam kuci iz druge smjene. Odmarao sam jedno vreme, sam sam bio u boravku i kuhinji. Razmisljao sam da pojedem nesto od teze hrane, mozda mi bude bolje. Odsjekao sam komadic slanine i luka. Stavio na dascicu i nako seljacki polako sjeckam komadice i grickam. Lose mi je. Veliki kuhinjski. Kao mesarski ostri noz drzim u ruci. Donjim dijelom sake se naslonim na stol tako da noz stoji skroz okomito u vis prema gore, malo u koso prema glavi. Odjednom me nesto jako, snazno velikom brzinom bacilo na noz- nesvjesno sam saku nagnio na desnu stranu i svom se snagom odupro da ne udarim glavom u stol. Toliko sam se jako odupro da sam natraske odletio na kuhinju. Vidite – da nisam saku nagnio u desno – taj veliki noz bi mi probio glavu kroz donji dio brade. I krivca nema- jedino ako bi se nekako okrivio neko od dijece ili supruge – a bio sam sam. To sada nema veze valda sa kundalinijem… ali sa cim onda Ivan eima…shvacas… kako god tama smeta nama svijetlu – tako nase svjetlo smeta tami… na sve nacine se proba spreceti nas razvoj…da li som spremni poci u smrt… nismo naovakav nacin. Ali kada se oslobodimo negativnih moci i zastitimo… tada nastupa ucenjem druga smrt ili uskrsnuce… gdje se mijenja sistem stanica tijele ili prosvjetljije… za takvu smrt je svako spremn i zeli ju… samo sto ljudi neznaju sta to zanci – a ni slobodu nemamo… sto Ivan rece oni tada gube moc nad nama i hranu. A opasnosti kundalinija kako som vidjeli su isto ogromne. Zamislite samo da se zelje tragalaca ostvare da im se kundalini probudi… to bi bila ziva ludnica…Zasto sada sve ovo pisem… Zato sto je Oso sto posto u pravu… osobito za ona vremena… ali isto kao i prorocanstva sada nisu u potpunoj tacnosti… opet to ZASTO… pa zato sto je sada drugi sistem i nismo sami… sada stvarno imamo pomoci od svjetlosne duhovne hijerarhije. Postoje oni koji nam odkljucavaju zakljucano .. mi se budimo.. svijesnost se mijenja i mi to osjetimo kao neki dar… Oni koji posjecuju prvu Kriznu Goru … ili BRACU .. a to su hiljade i hiljade sada plus slike u rukama … svima je omogucena pomoc potrebna … ali se treba i dalje potruditi – nastaviti sam… Tu je glavni simbol Sunca i Kristove snage zajedno sa Sv. Arhandelima i Andelima… Duhovno doveden covjek tamo se oslobada – oslobada ga se odblokiravanjem zablokiranih centara… kojih je vise…. Neki sa za licni protok energije … nbeki za visi kontak energijama… zato se ljudi masovno i ljuljaju tamo i slicno. Kada se ispuni dnevnika ..u knjizi … Prva Knjiga Ozdravljenja… Pazite – sedam pitanja sa 49 odgovora… tada se isto oslobadamo karme svojih predaka i nas – u stvari nas… jer nas pra djeda ilil baba i slicno som upravo bili mi. Kada kunes svoje predke… ti u stvari kunes sebe iz proslosti… jer to je to da som sve sebi sami i napravili. Plus nam se osposobljuju i cakre i PLEKSUS Suncana Cakra – a to nije Cagra nego Pleksus … sto nikako nije isto… To vam je predstavnik ili centar Sunca BOGA u nama… preko kojega se spajamo sa Bogom Suncem. U knizi je opisana radnja jednostavna i svakome moguce lako izvedivo. Posto tri donje cakre podlezu tome pleksusu znaci tri centra EGA… koji su pod kontrolom ZMIJE KUNDALINI… ucenje na takav nacin … Se zmija izmami na toplinu sunca oduzme joj se dragulj sa glave i vi ste sloboooodni… Pazite … ne vredi to za sve isto..u potpunosti u istom vremenu… neko brze neko sporije… ali je bitno svetinju spoznati na sebi raditi i nas PODMLADAK UCITI… Nase ucenje u zlatno doba ce trajati oko 860 godina… ali kada postizete i radite na sebi… nas zivot postaje mnogo duzi…jer uskrsavamo… Jer isus rece … sledeci puata ce mo se KRSTITI SA VATROM A NE VODOM… dakle … to vam je to… ako postivate svetosti onda ce te i napredovati u radu na sebi – a tada ste i zasticeni od strane andele i Arhandela i nasih predaka… jer posto smrti nema … imaju oni i sta da rade… Sve ovo jei sto .. joga – induizam.. krscanstvo.. ISTO… nasi ARHANDELI SU SEDAM RISIJA i tako dalje i tako dalje… zato i tvrdim da nam molitve JASNA S. ne vrede .. jer nasi centri nisu otvoreni koji bi strujili i nasu molitvu nekuda odneli… a neznamo ni koga za sta da molimo… Aktiviranjem Solar pleksusa ili te velike vatre … vi nastupate u srce i krv koja je tada malo drugacija itd.
SADA je OPASNOST … za nas i nas zivot i budenje mnogo manji nego u Osovo doba … jer svako DOBIJA I ZASTITU… Sve ovo je opet POVEZANO sa ISUSOM … i na dalje i blize… i sve je dokazivo… Samo jedan dan je slobodan nas os sotone u godini ili 365 dana koji je SPASOVDAN … AKOJI JE UVIJEK U CETVRTAK .. nez obzira na datum… a predstavnik Duh. Sv… hijerarhije je KO…??? … taj dan mi moramo da umnozimo upravo preko …?... i uz njevu pomoc – jer sami ne mozemo… zato i rekoh neki dan da ako i krene bez vidljivoga ucitelja … ipak imate onostranoga…. Ali moze biti i SUPROTNI…?

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:49 pm

N. S. - Prije nekoliko dana sam imao jedan san u kojem su bili braco i cika pero , braci se secam hristalno jasno i sta sam govorio a sa cika perom ono kroz maglu ..vidim jednu devojku kao izgubljena i place nije umjela da se snadze i pojavljuje se jedan decko crnom kosom tako nabildan dolazi do nju i i su produzili da hodaju i da pricaju o necemu i od jednom ja se nalazim u telu tog decka odnosno to sam ja ...produzujemo i govorimo kako da nadzemo put, prvo sto mi je palo na pametu to je bio braco i zamislio sam ga i on se pojavio bili su oko njega jos neki tuj je bio i cika pero i drzao je u ruci tanjir pun sa vodom dosao sam do njega i pitao ga sta da radim kako da nadzem put on mi je odgovorio "ovdje je prolazio moj brat pitacu njega" nakog toga pogledao u sam u tanjir i onoj pojavile se nesto i ono dobblizio sam se do tanjir da vidim a na tanjiru te vode je ustvari to mesto gdje smo mi bili i na kraju idem devojku u medzuvremeno je snemalo i vidim jednu divlju pticu i mislio sam da mene juri al ustvari protrcala je pored mene samo nije mene jurila i tu sa se zavrsilo ...........

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:50 pm

Saso Leblanc - ...Velika prostorija , u njoj ogromni astali , prepuni hrane, meso, svasta, tanjiri, stolovi , sve uredno servirano i samo jedan covek stoji u njoj , kaze mi: uzmi sto god ti se dopada , ja uzimam iz tri tanjira po malo od hrane, ali nije to ono zbog cega sam dosao...pita me : sto zelis uraditi? Kazem..zelim pustiti svetlost u telo , moze li mi pomoci? On me pogledao blago i kaze :Pokusacemo... `toliko, mala lavica pocela da se budi ja se trgao iz sna i to je nestalo...vratio sam se posle u krevet i ona vizija me proganja..onaj covek mi ostvaio tako jak utisak , tako se jako otslikao u meni i mojoj svesto , pamtio sam ga sve do detalja , rekao sam si , mogu ga pozvati...malo vizuelizacije i eto ga .. dosao je ovaj put me vodio negde , nije nisto govorio , samo je isao napred a ja u stopu za njim...nisam zapamtio gde me je vodio, ne secam se ... razbudila se mala opet ja se trgao iz sna ...ubrzo se smirila i ja kako nisam ustajao pokusao sam ga opet pozvati...pocelo se nesto iscrtavati zlatnom svetloscu ispred mene , jedno krilo pa drugo , pa silueta coveka ....mala se konacno probudila i ja samustao, vise se nije nastavilo ...pitao sam se zasto je govorio u mnozini, zasto su bila krila...nista mi nije bilo jasno ...bilo je pre nekoliko godina , sada mi je jasno , shvatio sam , i dobio ...

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:50 pm

Dada Svjetlost - Usnula sam san, da sam pred nekom kucom, i ta kuca je bila moja!!!Ona je bila u gradnji ili tako nesto!!! Bilo je dosta gostiju kod mene!!! Bile su jedne stepenice koje su se penjale prema gore i imale zlatne boje rukohvat!!!Taman sam se penjala sa prijateljima i znam da je sunce bilo jako!!! Rekla sam im da slucajno ne gledaju od sunce jer kao da dolazi jaka svjetlost od njega!!! Ja sam isto spustila glavu, i gledala u rukohvat!!! Ali svjetlost sa neba, ili od sunca, se odbila od taj zlatni rukohvat i usla meni direktno u oci!!! To je bila velika i jaka zuta svijetlost, i moje oci su me na tren jako zabolile sto me je probudilo!!! Ali kad sam otvorila oci, ja jednostavno vise nista nisam vidjela, sve oko mene se okretalo, nije mi bilo jasno, zatvarala sam i otvarala oci, ali i dalje nisam uspijela dobro vidjeti!!! Moja vizija je postala realna!! I u ocima sam osjecala veliki pritisak!!! Sljedeca 4 sata sam imala uzasne vrtoglavice, jednostavno nisam normalno vidjela, od toga mi je vec dolazila muka i zaboljela me glava!!Posli se sve vratilo u normalu!!! nakon nekog vremea od toga upoznala sam Peru koji mi je pokazao put na dalje, a i uz Njega sam tek spoznala zapravo tko je Braco!!!! Posle sam i upoznala naseg Sasu i ostale iz grupe!!!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:50 pm

Dada Svjetlost - Htjela sam jos nesto napisati, prvi put sam kod Brace bila ima nekih 13 g, ali nisam shvacala tko je on, i nisam vise isla,jer i nisam bila u mogucnosti zbog preseljenja u inozemstvo!! Prije nekih 5 g, pala sam tesko bolesna, i bila u bolnici, i tada se prvi put Braco pojavio preda mnom i rekao mi: ZAR NIJE DOSLO VRIJEME DA MI SE VRATIS? To me zbunilo, otkud on meni tako dolazi, nije mi bilo jasno, ali tada je pocelo moje budjenje!!! Sljedeco ljeto kad sam se vratila u Hrvatsku, isla sam na rodjendan od Ivice, i tako vec 5 godina, ponavljam svako ljeto!!! Ali htjela sam ici dalje, molila sam Bracu da mi posalje nekog tko ce mi pokazati put!!! Na ljeto prije godinu dana sam kupila knjigu ozdravljena, ali stavila sa strane jer nisam znala kako da je ispunim!!! I opet sam trazila odgovor!!! I tada me je moja rodica upoznala sa Perom, prvo nisam ni shvacala tko je on!!!Dok mi nije objasnio kako da ispunim knjigu ozdravljenja!!! I pocela sam!!! Moja sljedeca vizija Brace koji me promatra i smijesi mi se, znala sam da mi je Pero bio odgovor na sva moja pitanja i traganje, i Braco mi je to potvrdio!!! Od tada me Pero vodi uz Bracu, i puno sam naucila, spoznala sam kroz Peru tko je Braco, spoznala sam Peru a i samu sebe, i svakodnevno imam susrete sa Bracom u vizijama, ali cak i sa Perom, putevi mi se otvaraju, i znam da idem prema svijetlu!!! Napokon sam nasla smisao mog zivota !!!

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:50 pm

Saso Leblanc

..Ovo je bilo na pocetku kada sam sreo Peru , brata voljenog i postovanog , i mnogo vishe od toga...on mi je pokazao put i uputio me na pravom mestu ... kod BRACE....Vozim se mojim autom, star je prilicno, ponekad zatrokira, nesigurna mi je voznja, spor je ,odjednom dobijam novi auto(u toku voznje) neki novi model, veoma brz i lep,milina, pezo(prepoznao sam ga poznaku lava)veoma je brz i stabilan ,bez problema savladava krivine i preseca virove i tekucu vodu koje delimicno ima na nekim mestima preko puta, nisam u autu , sedim na njemu , na krovu, on juri bez problema tamo gde ja zelim.

ukljucujem se sporednim putem na glavan, na uklucenju srecem tebe kako sibas glavnim putem,
vozis satru Ladu , znam to si ti, kazem sebi evo ga Pero,istina...i ti si van auta,na krovu ili na bagazniku,tako nesto ... stizem te sa desne strane, ne okrecem se prema tebi,ne vidim ti lice , ne znam kako izgledas ali si u odelu , sa kravatom , znam da si to ti, ne prestizem te ,produzujemo zajedno......... posle nekog vremena ,stali smo u maloj sumi, na putu prema planini Vodno(u blizini Skoplja), na toj planini je veliki krst. Stali smo jer smo sreli coveka koji se vraca od tamo, stao sa suprotne strane , parkirao se , da se odmori...izasli smo iz auta i posmatramo njegov auto(zastava 1300) i ti kazes e ovo ti je auto, ovo te nikad nece ostaviti na putu,nikad te nece izneveriti, ja gledam i primecujem da auto sija , nov,novcati, nikada nisam video takvo nesto, kako je moguce pitam se ? Prilazim blize da boje rzagledam, njegov putnik je mald covek,tridesetak godina , mrsav, sa kratkom kosom i bradom,ne govori nista , samo nas gleda uziva.Izgledao je nekako nesvakodnevno, bilo je nesto drugacije u tom coveku, nesto zadivljuce i prijatno./.....................................

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:51 pm


J. B. - Pozdrav gosp. Pero,
Pozdravljam Vas i želim reći da cijenim vaša mišljenja u javnom radu koja mi ujedno pomažu da shvatim prirodu sebe. Put do spoznaje mi se čini zapetljan jer sam po svom egu bio veoma ekstreman. Tek nedavno sam postao i sam toga svjestan. Zanima me kako vi ocjenjujete odluke koje donosite u korelaciji sa karmom jer sam malo zbunjen glede posla i glede onoga sto sam "dogovorio" prije dolaska u ovu inkarnaciju. Imate li savjet i/ili literaturu koju vrijedi procitati prije nego ostale? P.s. o sebi:
rimokatolička pozadina, studirao po svemu sudeci informatiku radi egzistencije a ne radi najveće radosti, radio u radnik/gazda odnosu, dobio otkaz ali i vrijeme da spoznam sto zelim i na nagovor mame , dobio dovoljno informacija i zaključaka da spoznam da ima mnogo vise od ovog materijalnog Svijeta. Susrećem se se sa sumnjama oko onoga sto je istina, a sto je iskrivljena istina/laž. Zasada nisam bio kod Brace, ali imam zelju posjetiti Srebrnjak uskoro. Vrlo sam ambiciozan i uporan kada sam motiviran i duhovna spoznaja o Božanskom sebi mi predstavlja u ovom trenutku najveću radost, ali ne bih zelio opet zastraniti. Srdačan pozdrav,


Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:53 pm

I. Z. - imam teoriju kroz osobnu praksu i toga se drzim..sve se dogadja automatski "samo od sebe" ako stvarno radis na sebi i ako si vec iz srca poslao zelju za napretkom i otpustio je..koliko jaka je bila zelja,toliko jak ce biti njen odraz u tvom zivotu..znaci sve ti dolazi kako treba dolaziti po redu ako pratis znakove i trudis se protumaciti ih..i ne dolazi kad ti hoces nego kad je najbolje vrijeme za tebe da se to desi..zbog toga kazem sta se treba desit..desit ce se..forsiranje napretka podize ego..balans..nulta tocka i laganica..tako ja vidim stvari


Istina-Pero Hunjet - I. Z. evo vidim da te nitko ne dozivljava previse pa cu ispricat tj ponovit svoje vizije koje dolaze kroz snove..svejedno mi je tko ce sta mislit i ko ce se sprdat s time..pisem to samo zbog tebe Katarina jer sam ovime nesto i povezao za sebe a mozda ces i ti sa mojim..prije jedno godinu dana vidio sam ogroman broj malih svjetlecih tijela koja se spustaju s neba, iz necega sto mi nije jasno pokazano,tako da nemogu pricat o maticnim brodovima i slicnim stvarima al znam da je nesto bilo gore iz cega su ta svjetleca tijela izlazila..bilo ih je puno nebo,pri spustanju netko sa zemlje ( nisam vidio tko) ih je gadjao nekakvim zrakama,onemogucavali su silazak tako da nisu svi uspjeli sici,neki su odbijeni i vraceni nazad..medjutim dobar broj ih se spustio i ja sam ih docekao dolje i bio medju njima..sestra mi ima slicne vizije sa tim spustanjem, neznam kako da to i nazovem,entiteta,pozitivnih..nije mi receno nista vise u vezi toga.. sljedeca vizija..stojim kraj rijeke i gledam uzvodno,okrecem se desno i vidim kamen nasred rijeke,na kamenu kao neko drvo,panj stari sa granama koja lice na krila..u sljedecem momentu to drvo se pretvara u predivnog velikog orla..zamahnuo je krilima i vinuo se u zrak..proletio je iznad mene..i pocelo mu je otpadat perje..ali to nije bilo perje kao od orla vec kao od pauna..sve je bilo puno tog predivnog plavog perja koje se spustalo prema meni..podigao sam ruku da uhvatim jedno pero..i ulovim najvece i pocnem se mazit po licu njime.. vizija 3..to sam nedavno napisao..da ne duzim..pojavilo se predivno svjetlosno bice koje mi je dalo poruku da je lijek za neprobudjene ljude ljubav i da ih tako treba i tretirati..velikim kolicinama ljubavi..kasnije sam po slikama Arhandjela skuzio da se radi o Mihaelu..vizija 4..sanjam djecu da izlaze iz neke koze..kao da su u nekoj vreci od cudnog materijala..pa nagadjam da je koza..nemogu napisat z jer imam takvu tipkovnicu da ne pomislis da je zivotinja koza..djeca izlaze van iz toga ali nisu novorodjencad vec djeca od 3-4 godine..nista mi nije bilo jasno..tjedan dana kasnije dosla mi je u ruke knjiga Alcheringa..tu mi je sve "kliknulo" a izmedju ostalog ima objasnjenje za ovo sto si napisala o glavama lavova koje si vidjela u viziji..po Alcheringi nekada davno bica slicna lavovima poslana su na zemlju da uniste reptile jer nisu ispostovali dogovor po kojem je zemlja trebala postat puno ljepse mjesto nego je danas..necu duzit vise..ako i ti povezes ovo kao ja..spustanje-arhandjeli-orao-lav drago mi je ako sam pomogao kao i ti meni..i ako osjetis potrebu procitaj knjigu Alcheringa..mozda ima nesto za tebe unutra Pozdrav

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:54 pm

Istina-Pero Hunjet Ante… ti si svjestan,- valda,??? da svako sebe pise – ali da slabo ko sebe i vidi, sta pise. Ti imas svoje misljenje i tako i pises – i to je tvoje. Ali mi pisemo NASA ISKUSTVA… stecena na konto KLJUCEVA … iz knjiga od Ta Dva Visoko Duhovna Covjeka… Sto znaci da je Neko Shvatio kljuceve UCITELJEVE I isao dalje preko sedam brda i dolina i mora….ta iskustva stecena pod Ivicinom i Bracinom zastitom i vodstvom su podjeljena ostalim Bracinim sledbenicima koji svojim spoznajama i mijenjanjem sebe mijenjau i stvaraju i stvarati ce to zlatno doba. Ti odbijas sve ono sto ne razumijes i ne Zelis, ne mozes da razumijes i NE MOZETE da razumijete… kao sto su mnogi kljucevi u Njevim knjigama, ti spominjes sve … ALI NIKAKVE KLJUCEVE….sta ste otkrili ili naucili… Ti prizns da ne citas nikakve i nicije tekstove niti knjige , a kako ti mislis znati ili DA ZNATE NESTO… Zaborasvili ste da Braco upucuje ljude da se sto vise druze i dijele svoja iskustva kako bi se sto lakse i ispravnije napredovalo sa SVOJIM RADOM NA SEBI – Gospodine Ante… a ne sa pukim cekanjem kako ce nam sve neko na tacni donijeti i za nas uciniti…I Ante… ne vidis dobro … Snovi i Vizije su ostvarene…tako da NE gube na vazosnosti… Da BRACO je nasa stvarnost a MI smo Njegova…jer mi idemo.. ne stojimo na jednom mijestu kao ti… shavacas … mi tu stvarnost OSTVARUJEMO… Jer ON JE UCITELJ… a mi Ucenici koji ga Sijede maksimalno koliko i kako mogu. Ja sam vam dva puta objasnjavao do sada u vise godina da: kada bi sva ucenja i religije i skole i sve, kada bi spojili da bi dobili jedno jedinstveno ucenje… Ucenje stare atlantide ili Boga ili Kralja Thota te Atlentide. Braco je dijete atlantide… Znaci i iscjelitelj i prorok … ali i Ucitelj. Dao sam ti i knjige koje vode dalje ka tima ucenjima… ali ti i dalje tvrdis kako Braco i Ivica tvrdi da se nista tude ne smije citati niti nista OSIM NJEVIH KNJIGA… Hajde covjece kopiraj gdje SU to napisali…HAJDE:::???::: Vise puta smo bili u drustvu ljudi gdje si uporno tvrdio i savjetovao ljude … da se nista ne smije citati osim bracinih knjiga… Moj Brat Saso ti lajkuje na tvoje pisanje haahaaaaaa… a on je procitao knjiga vise nego sto moze stati u tvoju spavacu sobu… ovdje sam se dobro nasmijao….!...
I na kraju …mislim da nije korektno da pises jednoj grupi i o njenom CLANU … koji ne moze da vidi sta ti pises…jer si ga blokirao…Ovi napisani komentari Ante … su od Bracinih obozavalaca a poznaju ga samo nekoliko mjeseci… u zivo ga jos nisu vidjeli… a o SVJETLOSTI PiiiiiSUUU …. *ante* … POSTIGOSE MNOGO – oni stvaraju taj put kroz i u zlatno doba.… a o cemu ti to ante…

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:56 pm

I. Z.
bitno je da je zelja poslana..odgovor dolazi ne kad bi mi htjeli vec u najbolje vrijeme za nas

D. S. K.
mozda si u pravo,, ali kako to da otkrijemo

D. S. K.
Ja sam siguran da cemo doci do odgovor i to u naj skorije vreme, imam osecaj kao da je bas tu samo treba da udze kroz kapiju, treba jos malo da se otvorimo i da spoznamo ono sto dolazi upravo, koje je i je vec bas ovde stiglo u ovoj grupi

I. Z.

Ako želiš da ideš putem duševnog
blaženstva, o dušo, usmerićeš svoju
pažnju samo na ono što si spoznala
iskustvom i za tim ćeš tragati. Ako se tvoje znanje ograniči na ono što se može
opaziti čulima, onda će te to znanje
voditi dok koračaš dalje.
Ali, ako u tvom iskustvu postoji spoz naja duha
i ti tu spoznaju postaviš iznad svega drugog,
onda će to biti tvoja smernica i oslonac.
Hermes

S. O.
Kad lopovi počnu da brane ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje, a protiv lopova.
Dusko Radovic

Istina – Pero Hunjet.
Prije par dana je bilo vise pitanja i odgovora… te dijelove druzenja i rasprave se ne bi trebalo zaboraviti… Svako zapamti upravo sta je i trebao ili trazio ili saznao sto nikada nije ni slutio…a bas se uklapa u postavljeno pitanje. Uvijek se treba sa svom snagom pratiti bez obzira sta radis… kako ti upravo nebi izmakao odgovor koji si poslao-la na nebu- u eter. Znaci – prvo na zemlji pa na nebu pa opet na zemlju. Kompletna zemlja je omotana stojecim magnetnim valima i kroz njih mi svi mozemo da komuniciramo… i tu je i kolektivno nesvjesno. Ako ja svjesno mastarim kako da spoznam duh vise puta po nekoliko sati ili minuta … to ostaje utiskano u to nesvjesno. Posto poznate zakon privlacnosti… ko god da je mislio o istom pitanju … moguce je da se privuku – privuku si paznju. Ti-Mi treba samo da to vidimo i prihvatimo KADA NAM SE VRATI…

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:57 pm

Istina-Pero Hunjet Bez licnih i TUDIH primjera i iskustava nema nista… treba ih srcem uvidati – ili pravim razumom i paznjom…
Promjer:
M. B.…*GRLIM – CIJENIM I PSTIVAM TE * - nista nije glupost…. Ama bas nista … ako glupak ne vidi to kao glupo… jel tako postovana MIRO… ti si jasno pokazla da ti je obro i bas te briga… ja sam vidio stvarno tvoje zadovoljstvo… i odgovorima mojima pokusao pokazati zasto si zadovoljna i da cekas dalje kako da se iskazes. I ti si iskazala da si postigla isto kao i drugi i vidjela isto mnogo toga VISE nego mnogo drugi… to je bio samo nacin tvoga iskazivanja… znaci da je Mira nesto odaslala i dobila odgovor – koji jos nije cjelokupan, normalno… kada ti je dobro tek tada nastavi… jer uzivas plod tvoga rada… a koji potrazuje daljni rad.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:58 pm

I. Z.
Lego sam na spavanje..samo sam se opustio i nakon nekog vremena sam osjetio da je neka silovita energija iz prve cakre krenula prema gore i kad je dosla do grla tu se rasprsila..sve je trajalo jednu sekundu..bez ikakvog poticanja meditacijama ili necim slicnim..eto nemam sta drugo vise napisat u vezi toga..stavi to ako ti treba samo nemoj me potpisivat molim te..!
*****
Pero Hunjet - Svi znate da I.Z. ne radi nikakve posebne vijezbe … nego istraziva zivot licno kroz svoja iskustva… i tada ceka – uzima i stvara PRAVI intelekt..
Vidjeli ste neka njegova onostrana videnja – koja istrazuje od duhovnijih ljudi – te da je strpljiv i ne zuri nikuda. Upija debelo sve sto mu naide pod ruku i maksimalno ispituje, provjerava i sklapa… *PITA*…

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:59 pm

J. B. -
Pozdrav gosp. Pero,
Pozdravljam Vas i želim reći da cijenim vaša mišljenja u javnom radu koja mi ujedno pomažu da shvatim prirodu sebe. Put do spoznaje mi se čini zapetljan jer sam po svom egu bio veoma ekstreman. Tek nedavno sam postao i sam toga svjestan. Zanima me kako vi ocjenjujete odluke koje donosite u korelaciji sa karmom jer sam malo zbunjen glede posla i glede onoga sto sam "dogovorio" prije dolaska u ovu inkarnaciju. Imate li savjet i/ili literaturu koju vrijedi procitati prije nego ostale? P.s. o sebi:
rimokatolička pozadina, studirao po svemu sudeci informatiku radi egzistencije a ne radi najveće radosti, radio u radnik/gazda odnosu, dobio otkaz ali i vrijeme da spoznam sto zelim i na nagovor mame Davorke, dobio dovoljno informacija i zaključaka da spoznam da ima mnogo vise od ovog materijalnog Svijeta. Susrećem se se sa sumnjama oko onoga sto je istina, a sto je iskrivljena istina/laž. Zasada nisam bio kod Brace, ali imam zelju posjetiti Srebrnjak uskoro. Vrlo sam ambiciozan i uporan kada sam motiviran i duhovna spoznaja o Božanskom sebi mi predstavlja u ovom trenutku najveću radost, ali ne bih zelio opet zastraniti. Srdačan pozdrav.

******
Pero Hunjet - O ovom misljenju …ili opisu sebe samoga ili shvacanja kod Jurice … nemam rijeci… nego odati postovanje…
Vidite te primjere… ETO svako je iskazao na svoje nacin… ali su svi jednako postigli…od prilike … samo se drugacije izrazavaju. Treba samo htjeti vidjeti.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 10:59 pm

K. A. - Dragi cika Pero proso je samo par meseci kako se znamo, znamo se zahvalujuci mome profesora , ucili ste me, a i dalje me ucite i pomazete mi svatiti sustinu zivota i lepih stvari. Pomogli ste mi da sopznam za Bracu koj mi je mnogo pomogao i mi je dao vise toga nego sto sam zeleo i mogao zamisliti. Svi mi imamo zajednickog ucitelja, a moramo i mi da komuniciramo jedni sa drugi i postujuci jedin drugi razmenjati mislenje, iskustva, vizije i tako ucimo vise.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:00 pm

Istina-Pero Hunjet - Kolektivno nesvjesno je mnogo jace i razvijenije nego svjesno… zasto?.. zato sto mi ne koristimo nasu svijest. Nego som glasaci. Dozvolili som i dozvoljavamo da nekolicina SVESNO RAZMISLJA… te se oni privlace … rade kako hoce … i oni nam stvaraju nasu svijest…. Posto oni za nas svjesno misle… prozima se samo njevo svijesno… a MI GA NEMAMO .. posto oni misle za nas…. Posto oni misle samo na sebe – ONI SU ZAJEDNICA … A MI NISMO…. Mi som svako za sebe … htjeli ili ne.. tako je. Jer neznamo kako i zasto i sa cime…. Nemamo znanje cijeline.. ili KOLEKTIVNOGA SVJESNOGA. Sa pitanjima … zasto?... kako?… zbog cega?... te sa udruzivanjem nasih i pitanja i odgovora mi ce mo se poceti sjedinjavati, udruzivati i postizati iste odgovore nai sta pitanja. Tako stvaramo bazu svjesniju, nasu… preobrazavamo nesvjesno u svjesno. Postavio sam tekst od Obradina o SATANI i ARIMANU… da se vidi opsanost OBA ucenja a da je sredina ISOVA SVIJEST…sto znaci spajanje oba znanja u jedno. Napomenito je IZRICITO da se shvati da kada ljudi pocnu uvidati i dobijati od nesvjesnog videnja i snove … da tekonda postoji opasnost… JER CE SVAKO DA TUMACI PO SVOME… I tek tada dolazi opasnost za NAS… Jer tek tada Egoisti … koji se ocistili nisu… NECE MOCI VIDJETI KAKO TREBA… JER CE OPET SVOJATATI TUDE .. kao i znanja koja su naucili od drugih…Mnogi( oni koji nista neznaju) tvrde kako ima ucitelji nisu potrebni … i savjetuju druge da tako misle, misle da su svjesni. Isti su i oni koji svojataju sto nauce ili vide … tumace kako hoce i MISLE DA ZNAJU tumaciti… a sve egoisticki tumace… Jer opet oni prvi tumace kako ce svako sam najlakse i najtacnije da protumaci svoj san ili viziju. Mislim – kako kada se nema znanja. Nisu svjesni … a pisao sam… da ako nih troje vide i tumace isto a kamoli desetak ili petnajstak… da se tek tako spoznaje stvarna istina… jer tada vide isto, DOZIVLJAVAJU i to je dokaz. A ne da pojedinac sve prilagodava sebi kako bi on ispunio zadovoljstvo licno. Promasis jednom … sve ostale ce lancano biti promasene… Samo pravo druzenje i iskreno shvacanje sebe i svojih mogucnosti … te pitanja bez prekida zasto i kako?.. ce nas zblizavati i donositi zajednicke odgovore i sve vece svjesno… Tek iz toga nasega izgradenoga svjesnoga … svi ljudi na nasoj majci planeti ce moci UZIMATI ODGOVORE U …*BUDUCNOSTI*… Jednostavno receno mi stvaramo nebo

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:02 pm

Istina-Pero Hunjet - Glupost kao glupost ili glupo pitanje NE POSTOJI JEDINO AKO KAO TAKVO NE ZELI DA SE VIDI… svako na svoj nacin iskazuje osjecano kako moze dokle je stigao ili spoznao. Zajednistvo se lakse spoznaje ako se Misli na Ljubav kako bi se i postigla izmedu sviju nas – bez obzira na koji nacin pocinje. Tako da istina jeste tu onolika koliko som slozni i bas na ovme mijestu ili grupi… ili u svakoj grupi gdje postoji isto interesovanje … na bilo kojem mijestu na planeti….Tamo gdje je jaci ili snazniji izvor – tamo su i spoznaje vece.
Jurica je pokazao sa svojim primjerom – svoj stvarni ITELEKT… isto kao i ti I.Z.… i mnogi koje ste citali po njevim primjerima. Vas intelekt je izasao iz Vase svjesne prakse koju potvrdujete Tudim praksama i teorijama da bi shvatili sebe. Prateci sebe vi ste … TO DOZIVJELI I U SEBI…PRIMJETILI STE TO… Primjetili ste strujanje neke enrgije do PETOG NIVOA ILI DO …*GRLENE CAKRE*…
Ti I.Z. ne zuris i cekas dalje i trazis …PITAS i dokazujes…!!!
Jurica cisto SVIJESNO zna da dalje treba da se pripazi kako se nebi zastranilo… jer ON NECE DA ZASTRANI… znaci da je debelo svjestan…. Ta svesnost navodi da se dalje ne moze bez ucitelja koji je automatski i zastita… Neki od nas su upotrebili za isto saznanje 20 godina a neki samo par mjeseci… ZATO VAM TVRDIM DA JE MNOGO LAKSE NEGO STO I ZAMISLITI MOZETE.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:03 pm

I. Z.
istina je ali ne moze se tu nista dok netko ne pozeli razmjenjivat iskustva i trazit zajedno odgovore..njegov put i njegov izbor..tu se nemamo pravo mjesat..pa makar netko promasivao u nizu

Z. S.
Dopada mi se onaj deo da se oni hrane nasim negativnim emocijama..to je i moja unutrasnja istina..Zato i jeste toliko vazno da se svi osvestimo i budemo u sadasnjem trenutku..tu je sve dobro..strah je program koji se vezuje za proslost i buducnost..Kad nismo u sada, bojimo se sta smo propustili,lose uraili i sta nam se moze desiti ubuduce..Tada smo tako skloni bilo cijim manipulacijama.. ljubav je jedino stanje koje ne poznaje strah bilo koje vrste..Zato je treba ziveti a ne samo o njoj pricati...

Istina-Pero Hunjet - Z.S. – Tako je – treba zivjeti to sto se prica - jer ljubav je vrhunsko znanje jer smo iz ljubavi nastali - tada dolazi misao, rijec, svijetlo i stvaranje... ti u sadasnjem trenutku mozes samo da ucis iz proslosti i da stvaras Sadasnjost koja ce da bude osnova za buducnost kao sto je osnova proslosti za sadasnjost. Mi to graditi moramo...
Ivane... samo nas druzenje i spoznaje iznesene mogu da pomognu onima KOJI LUTAJU... kako bi manje LUTALI... a mi na konto njih utvrdivali nas ispravan put... Najvise je onih koji nista ne rade ... ali imaju sada da uvide sve to i da najlakse i najbrze shvacaju ... JER SU PRAZNI...Njima bi trebalo biti najlakse... jer eto znaju i za Isusa i svoju Vjeru a vec postivaju i slave svece i slave.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:04 pm

Istina-Pero Hunjet - Zasto tvrdim da je mnogo lakse.. neki dan sam napisao tekst gdje se vidi da je za jedno malo vece postignuce kod rada jednog pravog jogija potrebno i 25 godina- pa tek onda vjezba od pet godina i pitanje je da li ce uspjeti… a I.Z. rece da… dadaa lako je njima – neka dodu zivjeti kod nas pa da vidimo onda… Lijepo napisano Ivane… ali treba imati znanje … da gje nekada nesto bilo najsvetije i gdje je SADA… ko ima vecu sansu u kojim vremenima. Svi vec znate da je sve ubrzano. Cim jee ubrzano i svima dostupno .. znaci da je lakse… ALI SE TREBA PRIKJLUCITI IZVORIMA TOGA STO OLAKSAVA.
Vecina nas ovdje je bas i spoznala taj IZVOR … mi ili ovi koji bas o iskustvima i pricamo.
Vas dvojica ste primjer svjesnosti svoje licne … SPOZNALI STE SVE STA SE MOZE SPOZNATI NA PET RAZINA ILI NIVOA ILI KVADRATA ILI KRIZA ILI KRSTA… OVOZEMALJSKO ZNANJE… stvorili ste LICNOST u sebi … spoznalo ovozemaljski zivot… dosli do pete spoznaje… SADA NASTUPA OPET LICNA SPOZNAJA LICNOG DUHOVNOG… to ne bi trebao biti problem ako se je shvatlo materijalno u potpunosti. Sada TREBA DA NASTUPI POTPUNO CISCENJE FIZICKOGA TIJELA… ILI OSLOBADANJE … ZMIJE ILI KUNDALINIJA …. Ili u potpunosti od sve karme iz ovoga i svih prijasnjih ivota… a to bez znanja ne ide. A to znanje nemamo… a ako se samostalno krene imati ce mo vjerojatno velikih prepreka – jer tami smeta svijetlo isto kao i ta tama nama…Dakle postoje velike zamke i opasnosti… Vi prvi su postigli – neki jako brzo a neki i godinama isto druzenjem i podrskom iz Jednog Mijesta ili UCITELA… a J.B. SAMOSTALNO… i jedni i drugi sada imaju zastoj … spoznaju svoju mudrost kroz stecena iskustva i na njima Licni intelekt te INTUICIJU… koja im nalaze oprez ali i danljnje TRAGANJE.
Pravih Ucitelja je malo ali GA IMAMO… J.B. … sada znas kuda trebas ako te dusa ili intuicija povuce … neka ti daju sta smatraju da je potrebno a ti Zatrazi PRVU KNJIGU OZDRAVLJENJA… poslije meditativnog rada na njoj … a tebi to nije problem… ICI CES opet DALJE.

Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Pula sri pro 10, 2014 11:05 pm

I. Z. - ucitelj je relativan pojam..ne postoji jedan ucitelj univerzalan..isus,buda,hermes ili tot sve su to moji ucitelji kao i svi ljudi koji me okruzuju..ucitelj se pojavljuje kad dodje vrijeme tj kad si spreman tj ako radis ispravno..znaci kad dodjem do faze da mi treba neki hermesov text da bi shvatio iskustvo koje sam prosao taj tekst se pojavljuje jer sam ga ja privukao samim svojim djelovanjem..ucitelj se ne trazi..on sam dolazi..to je moje vidjenje..a sad kako tko u sto vjeruje tako mu se i manifestira.

Istina – Pero Hunjet
Takoooo je I.Z.….. ali to postaje biti pravi pojam samo onda ako si u stanju da ga vidis kada ti se pokaze… ako ga ne vidite … TO NEZNACI DA VAM NIJE DOSAO…. Sada kada ste postigli prvi dio… bez koga se ne moze dalje… a rekoste dokle je prostruilo… sada NASTAJE LUTANJE… sve dok ne shvatis kako dalje… jer NEKO TE POGURAO I DOVDE… kako bi SAM nastavio. Pzi dobro sta pisem. Neko ti je dao putokaz a SAM si nastavio… ako i sada ne primjetis ko te poguriva … neces MOCI SAM dalje. TU JE VELICINA SAVRSENOG J.B. PISANJA… Ucitelj je univerzalan onoliko koliko si u stanju da ga univerzalno shvatis… to je to sto se mora SAM… ako ga nisi vidio znaci da nisi spreman… dabe on tebe gurka… sve to postaju SAMO LICNI IZGOVORI NESPOSOBNOSTI … ne shvacanja sebe… straha od veceg stepena NEPOZNATOGA… A strah je nepotreban … jer si POSTIGAO DO PETOG STEPENE… Vidis kako je lako. Ti licno ne mozes da kazes da neznas sta – kako – i odakle …TI samo trebas da krenes… Dokaz ti jeg ore K.A. a imas ih joooos…dakle samo KRENI… dalje… jer spoznao si sta si do sada trebao… E to je na tebi … ja imam pravo samo da ti ukazem..


Pula

Posts : 688
Join date : 23.11.2014
Location : Kumanovo

[Vrh] Go down

Prva Knjiga Ozdravljenja - Page 4 Empty Re: Prva Knjiga Ozdravljenja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.